PF 2006 | 1.1. |
Vítejte do roku 2006. Do roku, kdy se s Bike Adventure chceme přesunout opět do nového prostoru – do Orlických hor. Pokud se podaří zdárně dotáhnout všechna nezbytná jednání, budete mít během posledního červencového víkendu příležitost poodhalit kouzlo tohoto poměrně málo známého koutu naší republiky. A nejen naší. Část tratí by, podobně jako při premiérovém ročníku BA1 v Krušných horách, měla vést i na polské straně Orlických hor, tedy v horách Bystrzyckých. V Orlických horách Vás čekají brutální převýšení napříč hlavním horským hřebenem, stejně jako táhlé svážnice na jeho úbočí; lesní pěšiny i silnice s čerstvým, hladkým a rychlým asfaltem a přitom s minimálním automobilovým provozem. Polootevřený horský les ve vrcholových partiích či hluboký lesní masív v níže položené polské části. Horské bystřiny i louky, na jedné z nich s centrem závodu. Na středoevropské poměry je to kraj s minimálním civilizačním zázemím, ale o to větším příslibem pravého bikeadventurovského zážitku! Těšíme se na viděnou 29. – 30. července 2006 v Orlických horách! Pro snadnější zapamatování tohoto termínu posíláme všem, které máme v adresáři účastníků BA, tradiční kalendářík.

SoutÏŞ uzavøena... | 23.12. |
... míříme do Orlických hor, jak většina tipujících správně poznala nebo odhadla z vystavených fotografií. Vylosovaným výhercům košilí Warmpeace BA5 (Tomáši Gothardovi, Honzovi Jindrákovi a Jirkovi Urválkovi) byly dárky zaslány poštou, šastným majitelem volného startovného pro BA6 se stal Honza Tlapák. Více o BA6 už brzy na našich stránkách....

Tipujte prostor BA6 a získejte cenný vånoèní dårek | 28.11. |
Jednání s příslušnými institucemi o pořádání dalšího ročníku Poděbradky Bike Adventure jsou v plném proudu. Než bude prostor BA6 oficiálně oznámen, můžete tipovat, kterou lokalitu jsme pro rok 2006 vybrali. I podle nápovědy ve fotogalerii je jasné, že půjde o krásný a velmi kopcovitý prostor někde na české hranici. Možnosti jsou následující:

  1. Krušné hory
  2. Česká Kanada
  3. Orlické hory
Tři ze správných odpovědí odměníme stylovými outdoorovými košilemi Warmpeace z edice BA5 (omezený výběr velikostí). Ze všech doručených odpovědí, tedy i těch špatných, pak vybereme jednoho odesilatele, který získává startovné zdarma pro příští ročník.
Své odpovědi posílejte do 14. 12. 2005 na adresu info@bike-adventure.cz.
více »»

Vyhlášení fotosoutìže „O nejvìtší prase / modelku BA5“ | 24.10. |
Odborná porota pod vedením nejvlivnějšího muže z branže Radovana Macha vybrala z nominací vítěze fotografické soutěže. Rozhodování bylo velmi těžké, protože skvělých kandidátů bylo hned několik. Klání po urputném boji vyhrál triptych od Pavla Bureše nesoucí název „Šňupec“. Všem zúčastněným děkujeme a přejeme hodně dalších fotografických i cyklistických úspěchů. Účastníkům soutěže posíláme slíbený dárek od sponzora soutěže firmy Kodak. Stručné výsledky: 1. místo cyklus fotek Šňupec I, II a III od Pavla Bureše, 2. místo fotka Hynka Urbana od Míry Rygla a 3. místo fotka Kámoši do deště rovněž od Míry Rygla. Na dalších místech se umístily fotky Aleny Polákové, týmu Štika & Drak a další ….

Výstava fotografií BA5 | 13.10. |
V pražské prodejně firmy Warmpeace, jednoho z hlavních partnerů Poděbradky Bike Adventure, byla zahájena výstava nejlepších fotografií BA5. Vzhledem k mimořádné fotogeničnosti letošního ročníku je opravdu na co se dívat. Snímky plné deště, bláta a dvoudenního souboje s nástrahami tratě i přírody budou připomínat atmosféru BA5 do konce listopadu. Autorem fotografií je dvorní fotograf BA Miroslav Rygl.

MistrovstvĂ­ svĂŹta MTBO na Slovensku | 6.9. |
Tento týden probíhá ve slovenské Banské Bystrici a jejím okolí Mistrovství světa MTBO. Český národní tým posílila i trojice pořadatelů Poděbradky Bike Adventure – Markéta Jakoubová, Míša Lacigová a Radek Laciga. Mezi favority celého mistrovství se v mužské kategorii řadí Jaroslav Rygl s Martinem Ševčíkem – vítězná dvojice BA5. Držíme všem palce!

DalĹĄĂ­ moĹžnosti zĂĄvodĂŹnĂ­ | 19.9. |
Do konce sezóny se nabízí ještě několik příležitostí ke startu na závodech blízkých Poděbradce Bike Adventure. Příznivce MTBO čekají dva víkendy Českého poháru: 27. – 28.8. ve Zlatých horách a finále ČP 1. – 2. 10. u Brna, v části prostoru BA5. 10. 9. se koná Posázavský dýmák, zde je ale možné přihlásit se už jen mezi náhradníky. Máte-li chu vyrazit za hranice, doporučujeme 23.10. Harz MBO v Německu.

Ĺ est strĂĄnek Cykloturistiky o BA5 | 18.9. |
Po mnoha reportážích z BA5 na internetových serverech, v denících, Nedělním Blesku a ČT vychází v těchto dnech zářijové číslo časopisu Cykloturistika. Redakce se tentokrát věnovala závodu opravdu důkladně – na šesti stranách najdete nejen obvyklou reportហse spoustou fotografií, ale i emotivní reakce některých závodníků, kompletní povídání stavitelů tratí o jejich práci, rozbor postupů vybraných týmů s pomocí FRWD i zmenšenou mapu se všemi kontrolami.

NovĂĄ fotogalerie | 30.7. |
Vzhledem k mimořádné fotogeničnosti BA5 jsme zpracovali novou fotogalerii. Najdete v ní záznamy (fotky v náhledové kvalitě) jak Míry Rygla, tak dalších pořadatelů závodu. Fotogalerie bude na webu otevřena do 15. 9. 2005. Taky jsme se rozhodli k vypsání neformální soutěže krásy „O největší prase / modelku BA5“. Cílem této akce je najít skutečně hodnotný fotografický záznam z průběhu BA5. Podmínka - alespoň 10% obrázku by nemělo být tvořeno blátem. Svoje tipy (číslo fotky, autor) nebo vlastní fotky (náhledy) posílejte na info@bike-adventure.cz do 15. 9. 2005. Vítěze vyhodnotí odborná porota a stane se jím jednak fotografovaný, který získá startovné zdarma, a fotograf, který získá čestné uznání. Všichni účastníci ankety obdrží hodnotný dárek věnovaný firmou Kodak. O vývoji soutěže vás budeme informovat.

více »»

FRWD na BA5 | 30.7. |
Na stránkách FRWD jsou k dispozici postupy vybraných dvojic ze sobotní etapy letošního ročníku Poděbradky Bike Adventure tak, jak byly prezentovány v sobotu večer v párty stanu. Doporučujeme kvalitní připojení, vyhodnocovací SW má velikost 25 MB, data ze záznamového zařízení okolo 10 MB.

více »»

FanfĂĄra pro vĂ­tĂŹze | 20.7. |
Jak vyplývá nejen z vašich reakcí, tak každý, kdo dokončil BA5, se může považovat za vítěze, alespoň sám nad sebou. Všem letošním vítězům nabízíme ke stažení slavnostní fanfáru BA5. Pro Poděbradku Bike Adventure ji v brněnském studiu nahrál trumpetista Josef Buchta, do výběru autora byli zapojeni také brněnský hudební mág Vilém Spilka a Michal Hejna z Monkey Business. Velikost souboru 1,7 MB.

více »»

Fotografie ze zĂĄvodu | 14.7. |
Výběr fotografií ze 3 dnů plných deště, bláta, bikerů a kontrol na Drahanské vrchovině je ve fotogalerii. Máte-li zájem o DVD s dokumentem Zdeňka Lacigy a fotografiemi (v náhledové kvalitě) Míry Rygla a několika dalších pořadatelů, napište si o něj na info@bike-adventure.cz. DVD (nebo CD bez filmového záznamu) bude zasláno poštou na dobírku koncem července za cenu 150 Kč.

více »»

ZåŞitek nemusí být pøíjemný, ale silný | 13.7. |
S oblíbeným rčením, které pomůže zatnout zuby tam, kde je to potřeba, přežilo zhruba tisíc účastníků letošní ročník Poděbradky Bike Adventure. Voda seshora (d隝) i zespoda (brody), bláto úplně všude, kola zanesená do posledního šroubečku, nedělní oblékání do mokrého oblečení, hladový tábor v kempu, náročné tratě fyzicky i na přemýšlení a to všechno i mnohem víc po celé tři dny... Výsledky letos opravdu nebyly to nejdůležitější, a to nejen kvůli komplikacím s použitím SI čipů. BA5 bylo ADVENTURE se vším všudy, plné příjemných i méně příjemných, ale určitě silných zážitků. Pro závodníky i pořadatele...

OpravenÊ výsledky zåvodu | 13.7. |
K dispozici jsou opravené výsledky BA5. Díky sotwarové chybě a použití nové generace SI čipů (těch půjčovaných) došlo k chybnému načtení bodů u části závodníků v sobotní etapě. Chyby ve výsledcích se podařilo odstranit až v klidu a suchu kanceláře a také na základě vašich reklamací. V kategorii mixů ovlivnily opravy i složení týmů na stupních vítězů, dvojici „nových“ medailistů zašleme ceny dodatečně. Všem se vám za komplikace s výsledky a startovkou omlouváme, technika někdy dokáže víc, než bychom chtěli :-)

více »»

CelkovÊ i podrobnÊ výsledky | 12.7. |
Byly zveřejněny kompletní výsledky Bike Adventure 2005 soutěže dvojic i teamů. Doufáme, že neobsahují žádné chyby a omlouváme se za drobné zdržení. Případné připomínky směřujte, prosím, přímo na e-mail hora#fsv.cvut.cz (namísto # použijte zavináč ;-)

více »»

Výsledky pøed zveøejnÏním | 11.7. |
Výsledky jsou opravené a připravené - před zveřejněním však chceme zkontrolovat startovku a diskvalifikace. To proběhne odpoledne. Mezičasy a návštěvnost kontrol budou zítra večer. Zpracování výsledku tohoto typu závodu není u SportIdentu (SI) úplně standardní záležitost a tak potřebujeme svůj čas. Děkujeme za pochopení.

Poslední informace pøed zåvodem | 8.7. |
Přinášíme vám poslední důležité informace před vaším startem na Poděbradce Bike Adventure 2005. Můžete si stáhnout podrobné pokyny a podívat se na nalosované startovní pořadí ve startovní listině. Startovní číslo si zapamatujte, urychlíte tak své odbavení při prezentaci. Připravili jsme také plánek centrálního areálu BA5, jak se dostat do Baldovce najdete tady. Pokud nemáte v přehledu přihlášených potvrzené zaplacení startovného (symbol 1 v posledním sloupci), vezměte s sebou doklad o zaplacení. Těšíme se na vás na prezentaci BA5!

více »»

BA5 otestuje FRWD | 7.7. |
Sportident nebude jedinou technologickou novinkou letošního ročníku Poděbradky Bike Adventure. Během závodu bude použitý FRWD – systém zaznamenávající pohyb cyklistů v terénu. FRWD je vybavený GPS, tlakovým výškoměrem a teploměrem a měří celkovou trasu, rychlost i vzdálenosti. Několik vybraných týmů bude vybaveno FRWD jednotkou, po závodě budou data vyčtena a vybrané postupy i s komentáři závodníků budou promítnuty při sobotní večerní party.

Doplòte si svÊ sportovní vybavení | 7.7. |
Partneři BA5 budou mít i letos na shromaždišti své prodejní stánky. Kromě cyklistických potřeb (Bike Tunel) si můžete vybrat z aktuálních kolekcí Warmpeace nebo CRAFT. Počítá se i s doprodejem některých starších modelů za akční ceny. Své prezentace na shromaždišti bude mít také vydavatelství V-press (časopisy Velo, Cykloturistika a Outdoor) a výrobce mapníků MIRY.

5 dnĂš MTBO ukĂĄzalo favority BA5 | 6.7. |
Náročné pětidenní závody MTBO v Plzni naznačily, kde hledat favority letošní Poděbradky Bike Adventure. Medailisté 5 dnů MTBO strávili v plzeňských lesích během všech etap celkem zhruba 6 hodin, tedy tolik, co je čeká hned při prvním dnu BA5. Pět těžkých etap v horkém počasí i v celodenním dešti a v mezinárodní konkurenci zvládli nejlépe Jaroslav Rygl a Michaela Gigon. Zatímco Gigon na BA5 nestartuje, protože Rakušané mají domácí mistrovství, Jarda jede ve dvojici s Martinem Ševčíkem, vedoucím závodníkem českého poháru MTBO. Na druhém místě v pánské elitě dojel Aleš Linhart, jeho týmový partner Ctibor Podrábský se však závodů v Plzni neúčastnil. Stejně tak i někteří další favorité BA5 pětidenní závody vypustili a šetřili síly až na tento víkend.

UŞiteènÊ malièkosti na prezentaci | 1.7. |
Při prezentaci na BA5 získají letos účastníci Poděbradky Bike Adventure kromě obvyklých (pokyny, startovní číslo, souřadnice kontrol) a neobvyklých (SI čip) věcí nezbytných pro závod i několik užitečných drobností od partnerů akce: samonavíjecí „jojo“ pro povinné přichycení SI čipu ke kolu od Warmpeace, reflexní pásku na nohu či ruku od Windstopperu, zaměřovací šablonu pro kreslení kontrol do mapy i s měřítkem od CRAFTu a dávku iontového nápoje Enervit od Bike Tunelu. A navíc ještě poukázku na zvýhodněnou objednávku kalendáře na rok 2006 od Žaketu.

Týden MTBO v ÈR | 30.6. |
Už o víkendu začíná dosud nevídaně nabitý týden kombinující cyklistiku a orientaci, a to nejen v poměrech českých, ale zřejmě i světových. 2. – 6.7. čeká účastníky 5denních závodů v Plzni 5 náročných etap tradičního MTBO a po dvoudenní pauze vyvrcholí tento o-bikerský týden 2 etapami Poděbradky Bike Adventure. Náruživí bikeři se rozhodně mají na co těšit.

Nabídka mapníkÚ pro úèastníky PodÏbradky Bike Adventure | 29.6. |
Firma MIRY bude na BA5 již v pátek a v sobotu před závodem prodávat kvalitní otočné cyklistické mapníky. MIRY pro vás připravil nové modely mapníků, nyní kompatibilní také s „oversize“ řidítky. A navíc se můžete přijít podívat do stánku MIRY na výstavku černobílých fotografií z jihovýchodní Asie.

Warmpeace – hrátky v lanovém centru | 28.6. |
Zveme všechny účastníky i diváky na doprovodnou akci v rámci BA5, kterou bude test odvahy a překonání strachu z výšky v lanovém centru. Organizátorem akce je Warmpeace - společnost, která se zabývá vývojem a výrobou kvalitního outdoorového a horolezeckého oblečení a spacích pytlů. Vzhledem k tomuto zaměření připravil Warmpeace společně s personálem lanového centra Baldovec krátkou lanovou stezku. Ta bude otevřena v pátek 8. 7. od 17 do 21 hod. a v sobotu 9. 7. od 16 do 19 hodin. Pro každého, kdo úspěšně absolvuje celou trasu na lanech, bude připravena odměna.

Poslední zmÏny v pøihlåťkåch do 30.6. | 28.6. |
Poslední změny v přihláškách (odhlášky, změny jmen aj.) na emailu prihlaska@bike-adventure.cz jsou možné do 30.6. (12 hod.). Poté bude registrace uzavřená, protože většina pořadatelů BA5 se příští týden aktivně účastní plzeňských 5 dnů MTBO. Nezbytně nutné opravy pak bude možné vyřídit až při prezentaci v centru BA5. Zájemci o start přihlášení mezi náhradníky budou kontaktováni emailem.

Soutìžte o novinku – letní funkèní prádlo CRAFT Pro Cool | 27.6. |
Na stránkách Cykloserveru, mediálního partnera Poděbradky Bike Adventure, probíhá soutěž o „cool“ novinku – trička z nové kolekce funkčního prádla CRAFT Pro Cool. Při správné odpovědi na soutěžní otázku a troše štěstí můžete využít toto prádlo už při BA5.


Radim Koøínek potvrdil úèast na BA5 | 26.6. |
Jeden z nejlepších českých cyklistů Radim Kořínek a nejúspěšnější český zástupce na MS MTBO 2004 Luboš Tomeček nastoupí v barvách CRAFT teamu k obhajobě loňského vítězství Poděbradky Bike Adventure. Radim se letos soustředí především na mistrovství republiky v cross-country, které se koná v Kutné Hoře dva týdny po Bike Adventure. Podobně jako loni před Olympiádou vyvrcholí Radimova příprava na vrchol sezóny právě při deseti hodinách na trati Bike Adventure. „I když jsem loni moc nevěděl, do čeho jdu, tak mě tento netradiční závod zaujal natolik, že jsem se ho chtěl zúčastnit i letos. A jsem rád, že můžeme jet opět společně s Lubošem Tomečkem, skvěle jsme si loni navzájem vyhovovali,“ říká ke svému startu na BA5 Radim Kořínek.

Baldovec – nejrozsáhlejší lanové centrum v republice | 25.6. |
Camp Baldovec, centrum Poděbradky Bike Adventure 2005, nabízí kromě dostatečného zázemí pro 1000 účastníků BA5 také jedno z nejlepších lanových center v republice s 23 metrů vysokou multifunkční věží (je to nejvyšší celodřevěná věž v Evropě). Kromě lezení si můžete užít i na některém ze 3 nových beachvoleyballových hřiš nebo si po závodě jen tak lehnout k bazénu :-)

více »»

SpeciĂĄlnĂ­ mapa pro BA5 | 24.6. |
Soutisk čtyř map ze základní řady turistických map SHOcart 1:50.000 bude použitý pro Poděbradku Bike Adventure 2005. Vydání speciální mapy nám umožní, že centrum závodu v Campu Baldovec bude umístěné uprostřed závodní mapy, což zaručuje velkou variabilitu volby postupů. Mapa BA5 bude vytvořena z map SHOCart č. 52, 56, 61 a 62.

LukĂĄĹĄ Bauer poprvĂŠ na startu PodĂŹbradky Bike Adventure |23.6.|
Po loňském startu Martina Koukala se letos na startu BA5 v dresu CRAFT teamu objeví další špičkový český lyžař – LukᚠBauer. Jeden z nejlepších lyžařů běžců na světě pojede ve dvojici s naším nejlepším lyžařem-orienákem – Ondrou Vodrážkou. Lukᚠje mezi orienáky známý i tím, že do své letní přípravy s oblibou zařazuje závody v orientačním běhu. Účastí na BA5 si tak rozšíří své sportovní zkušenosti o další orienáckou disciplínu.

Zkontrolujte si platby | 21.6. |
Upozorňujeme všechny přihlášené na BA5, aby si zkontrolovali, zda mají uhrazeno startovné a ubytování v závodním centru – viz symbol 0/1 v poslední řádku přehledu dvojic (1 – vše v pořádku, peníze jsou na účtu pořadatele). Dle rozpisu je přihláška platná až po zaplacení (neplatí pro zahraniční účastníky)! Pokud máte nějaké pochybnosti, zda platba z vašeho účtu dorazila, obrate se přímo na prihlaska@bike-adventure.cz. V každém případě doporučujeme vzít s sebou na prezentaci doklad o zaplacení.

více »»

Žaket nabízí exkluzivní kalendåøe úèastníkÚm BA5 |19.6.|
Podobně jako v loňském roce nabízí firma Žaket, jeden z partnerů závodu, účastníkům BA5 exkluzivní nástěnný kalendář pro rok 2006 za zvýhodněnou cenu (sleva 30 % z běžné ceny). Autorem všech fotografií je horolezec - fotograf Ladislav Kamarád. V loňském roce byl kalendář Žaketu nabízený účastníkům BA4 oceněn titulem "Nejlepší fotografická publikace roku". Kalendář si budete moci objednat na základě kartičky, kterou obdržíte při prezentaci.

více »»

TratÏ pro BA5 se dokonèují | 17.6. |
Poslední dny strávené nad mapou a v terénu mají před sebou pořadatelé. Podle slov autorů tratí – šéfa české sekce MTBO Milana Jiráska a české reprezentantky v MTBO Markéty Jakoubové, se letos mají závodníci na co těšit: mnohem více lesních cest a terénních úseků než v loňském roce (i když ani asfaltu se nevyhneme), dlouhé táhlé kopce v severní části prostoru i hluboká údolí nad Brnem či v části vojenského prostoru, kam se taky podíváte. Fotografie ze závodního prostoru najdete ve fotogalerii.

VĂ­tĂŹzovĂŠ do gala | 8.6. |
Tradiční ceny pro medailisty všech kategorií – outdoorové oblečení od firmy Warmpeace, dostane letos novou podobu. Po různých modelech vest a mikin jsme pro letošní rok vybrali oblečení, které s úspěchem využijete nejen při sportu, ale klidně i v práci. Slušivé modely outdoorových košil - Borneo s krátkým rukávem pro pány a Java bez rukávu pro dámy čekají na nejlepší z vás. Samozřejmě s decentním logem Poděbradka Bike Adventure 2005 v limitované edici. Kromě košil Warmpeace jsou pro vítěze připravené další hodnotné ceny od partnerů BA5 – doplňky a oblečení značek Windstopper a CRAFT. Takže trénujte, ty ceny za to stojí :-)

více »»

Sportident na PodĂŹbradka Bike Adventure | 3.6. |
Poprvé se na BA nebude potvrzovat průchod kontrolními stanovišti do tradiční papírové průkazky. V rámci zlepšování servisu závodníkům a dalšího zvýšení atraktivity BA bude letos použit systém Sportident. Systém se skládá z elektronických krabiček umístěných na kontrolách a malých čipů, které mají s sebou závodníci. Čip si uchovává v paměti data, která získá po zasunutí do otvoru v krabičce. Po vyčtení čipu v cíli získává závodník nejen informaci, která stanoviště navštívil, ale i mezičasy mezi kontrolami během celého závodu. Použití Sportidentu výrazně zrychlí zpracování výsledků a navíc umožní všem zájemcům srovnání postupů a jejich výhodnosti. Vzorová kontrola bude k dispozici v centru BA5, čipy je možné zapůjčit při prezentaci (jen na objednávku).

více »»

Limit 1000 startujících vyèerpån | 30.5. |
Dne 30. 5. byl vyčerpán limit 1000 účastníků BA5. Další přihlášky je možné přijímat pouze na uvolněná místa. Přihláškový systém bude proto i dále funkční, od tohoto okamžiku budete ale zařazeni mezi náhradníky (v seznamu označeni růžově). V případě odhlášení některé dvojice budete automaticky přeřazeni mezi platné přihlášky. Náhradníci budou v databázi řazeni postupně podle termínu přihlášení. Platby za startovné a ubytování uhradí náhradníci až při prezentaci.

ZasĂ­lĂĄnĂ­ novinek mailem |20.05.|
Dnešním dnem spouštíme službu zasílání novinek e-mailem. Sami si můžete vložit vᚠmail do naší databáze a při každém zveřejnění novinky na internetu naleznete ve schránce celou zprávu. Novinky rozesíláme ve formátu HTML bez obrázků a příloh. Vaše maily můžete vkládat prostřednictvím formuláře v hlavním menu. Doufáme, že vše bude fungovat k vaší spokojenosti ;-)

více »»

RozesĂ­lĂĄme plakĂĄty BA5 |20.05.|
Tento týden probíhá distribuce originálních plakátů a rozpisů k letošnímu ročníku Poděbradky Bike Adventure 2005 - všem, jejichž adresy máme v databázi účastníků minulých ročníků BA. Na vybraných akcích je k vidění i plakát v až kultovní velikosti - viz porovnání s neméně kultovní postavou mistra světa v OB Petra Kozáka z pořadatelského oddílu. Velkoformátový banner BA5 dodala tiskárna Žaket.

více »»

BA5 - pøihlåťeno pøes 800 úèastníkÚ |19.05.|
Po prvních 10 dnech přihlašování je zaregistrováno téměř 400 dvojic. Do vyčerpání limitu zbývá tedy přibližně 200 míst, tj. 100 týmů. Přehled přihlášených je zde, postupně budeme aktualizovat i potvrzení o zaplaceném startovném.

více »»

Pøipravte se na Bike Adventure |18.05.|
Ještě než se postavíte na start Poděbradky Bike Adventure, máte možnost si na různých místech vyzkoušet, jak jste na BA připraveni. V sobotu 14.5. se na Kokořínsku konal další ročník závodu inspirovaného postavou největších Čecha - Jasoň & Drsoň. Další vyhlášenou akcí je tradiční Ruská Ruleta pořádaná Bakov Devils v termínu 17. - 18. 6. Novinkou je naopak Brdman Cross v Dobříši a okolních Brdech (11.6.). Náročnější zájemci mohou vyrazit na závody MTBO: 22. - 23. 5. kousek od Příbrami, 11. - 12.6. v Jedovnici (nedaleko centra BA5) a 25. - 26. 6. u Zlína. Náruživým bikerům doporučujeme start na 5 dnech MTBO v Plzni v týdnu před BA.

Zaèínå pøihlaťovåní na BA5 |09.05.|
I přes drobné technické potíže na serveru poskytovatele spouštíme dnes – dva měsíce do startu BA5, přihláškový systém. Doporučujeme přečíst si před přihlašováním podrobně rozpis závodu.

více »»

ZveøejnÏn rozpis letoťního roèníku BA |05.05.|
Po projednání všech potřebných podrobností a podmínek zveřejňujeme oficiální rozpis závodu.

Pøihlaťovåní na BA5 od 9.5. |02.05.|
Přípravy letošní ročníku akce Poděbradka Bike Adventure postoupily do další fáze. V průběhu tohoto týdne bude vydán aktualizovaný rozpis a od pondělí 9.5. od 12 hod. bude spuštěn on-line přihláškový systém.

BA5 je tu - za 3 mĂŹsĂ­ce! |10.04.|
Po dlouhém zimním spánku jsme se vyspali krásně do růžova (viz design našich stránek:-). Pro všechny příznivce Bike Adventure přinášíme důležité informace:

Přihlášky na závod budou spuštěny po odsouhlasení podmínek pronájmu areálu. Minimálně týden před spuštěním přihlášek o tom budeme informovat na našich stránkách.

NAVRCHOLU.cz