Startlists - Startovka


Starttime
Startovní čas


09:30:00
  •  103. MM -- SI:0 -- Václav Šmíd, Jaroslav Suchopar -- Alsap pro život
  •  110. MM -- SI:0 -- Jaroslav Šebesta, Marek Koniček -- Anapurna Team
  •  111. MM -- SI:0 -- Pavel Biza, Luboš Lhota -- Fidobar
  •  112. MM -- SI:0 -- Roman Šinkovský, Pavel Štryncl -- www.sportvisio.cz/gladiator.race
  •  122. MM -- SI:0 -- Martin Les, TomᚠKamaryt -- Plzeňská smrš
  •  207. MM+ -- SI:0 -- Alexandr Kotačka, Rostislav Sladký -- ATC Kokořín
  •  208. MM+ -- SI:0 -- Stanislav Štamberg, Peter Suchopar -- Alsap pro život
  •  213. MM+ -- SI:0 -- Otto Severýn, Radek Dlouhý -- HO Komorní výtah
  •  214. MM+ -- SI:0 -- Filip Pucher, Branislav Pilnan -- MTBO.SK
  •  222. MM+ -- SI:301041 -- Jiří Kavánek, Milan Polák -- Fidobar
  •  227. MM+ -- SI:301056 -- Hynek Matějec, Viktor Matějec -- Jehlanka Team
  •  303. DD -- SI:0 -- Alena Marková, Šárka Marková -- LKT80
  •  407. DD+ -- SI:0 -- Eva Maliňáková, Ivana Perůtková -- LKT80
  •  502. MD -- SI:0 -- Ivana Nalezencová, Martin Ukrajina -- Cat & tiger
  •  510. MD -- SI:301018 -- Jiří Matějka, Marie Feřtová -- Sori
  •  516. MD -- SI:301046 -- LukᚠPlocek, Žaneta Hoskovcová -- ChaBrusiči
  •  605. MD+ -- SI:0 -- Pavel Chromý, Jana Mayerová -- Ostrov Bike
  •  606. MD+ -- SI:0 -- Radim Kleis, Kamila Kleisová -- Lisenshire
  •  616. MD+ -- SI:0 -- Jan Rambo, Katka Fárková -- hotel www.rambousek.eu
  •  708. F -- SI:301051 -- Dan Švec, Jana Perníková -- HOPO


Starttime
Startovní čas


09:40:00
  •  109. MM -- SI:301017 -- Petr Sakař, Václav Paták -- Charé
  •  114. MM -- SI:2057909 -- Miroslav Falta, Štěpán Falta -- Faltíci
  •  115. MM -- SI:301036 -- David Šotola, Radek Čimbora -- RaDa
  •  203. MM+ -- SI:4191 -- Petr Král, Petr Tlučhoř -- Tlustý gumy
  •  209. MM+ -- SI:51406 -- Zdeněk Blabla, Vladimír John -- SKP České Budějovice
  •  211. MM+ -- SI:301007 -- Jiří Švec, David Eibl -- MEORIS WATCH TEAM
  •  212. MM+ -- SI:9104 -- František Wald, Vojtěch Fejlek -- FeWa
  •  215. MM+ -- SI:301015 -- Miroslav Bauer, Petr Kraus -- Uhnané lasičky
  •  405. DD+ -- SI:301040 -- Pavla Štěpánková, Markéta Hemerová -- Mapa vzhůru nohama
  •  509. MD -- SI:301014 -- TomᚠBrtna, Michaela Brtnová -- SKP České Budějovice
  •  511. MD+ -- SI:301020 -- Pavel Hercík, Jana Hercíková -- Sori
  •  514. MD -- SI:8665 -- Jana Cincibusová, Jiří Beneš -- FSP
  •  601. MD+ -- SI:4195 -- Martina Sedlářová, Aleš Růžička -- Růža
  •  701. F -- SI:7207869 -- Jakub Svaty, Lucie Svata -- Svatí
  •  706. F -- SI:301033 -- Jiřina Faltová, Eliška Faltová -- Faltíci


Starttime
Startovní čas


09:50:00
  •  105. MM -- SI:7955 -- LukᚠZoubek, Miroslav Zoubek -- LuMi
  •  106. MM -- SI:301008 -- Martin Hronza, Pavel Sklenařík -- TJ Zelená konev
  •  113. MM -- SI:51408 -- Vaclav Cypro, Martin Kukacka -- SKP České Budějovice
  •  120. MM -- SI:436966 -- TomᚠBičák, Matouš Bičák -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  •  201. MM+ -- SI:301722 -- Pavel Zdeněk, Zdeněk Mágr -- Notorola
  •  204. MM+ -- SI:515436 -- Zdeněk Jakobi, TomᚠSochor -- Havrani
  •  210. MM+ -- SI:301003 -- Luboš Drnek, Petr Kosař -- Penzionovaní chrti
  •  223. MM+ -- SI:8654568 -- Svatopluk Antoš, Aleš Jírovec -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  •  301. DD -- SI:301013 -- Eva Mágrová, Tereza Bráchová -- Notorola
  •  403. DD+ -- SI:2032103 -- Jarmila Müllerová, Helena Šarkovská -- Jizerskohorské Bludičky
  •  508. MD -- SI:301012 -- Hana Kořínková, Ota Kořínek -- SKP České Budějovice
  •  517. MD -- SI:301054 -- Miroslav Žák, Jana Halaszová -- Vočadlo
  •  602. MD+ -- SI:4210 -- Jiří Vyšín, Iveta Vyšínová -- 14-tý pramen
  •  608. MD+ -- SI:301035 -- Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská -- Na pohodu
  •  707. F -- SI:301043 -- Julie Chroustová, Daniel Chroust -- Brouci


Starttime
Startovní čas


10:00:00
  •  102. MM -- SI:2073713 -- Vítek Majer, Vladimír Slípka -- SKP České Budějovice
  •  107. MM -- SI:49679 -- Miroslav Zámečník, TomᚠVerner -- Hrdí otcové
  •  124. MM -- SI:301057 -- TomᚠFranc, Josef Kavánek -- Fidobar
  •  202. MM+ -- SI:9530 -- Jindřich Handl, Luboš Plocek -- Pupíci
  •  205. MM+ -- SI:303932 -- Ladislav Lužný, Libor Krhut -- Havrani
  •  220. MM+ -- SI:301039 -- Jaroslav Hronovský, LukᚠDoubek -- Fidobar
  •  226. MM+ -- SI:301050 -- Miroslav Soldát, Martin Michalica -- ChaBrusiči
  •  234. MM+ -- SI:2057915 -- Josef Pajer, Vladislav Lžičař -- Na pohodu
  •  404. DD+ -- SI:7775 -- Romana Zabořilová, Pavla Heřmánková -- RoPa z Ráje
  •  505. MD -- SI:7951 -- Petr Sůsa, Saša Kárová -- Hadi
  •  507. MD -- SI:336783 -- Michal Matějů, Kateřina Matějů -- Sild team
  •  512. MD -- SI:301025 -- Marie Mrkvičková, Jiří Štefánik -- DCK Jouda
  •  603. MD+ -- SI:7211286 -- Petr Majner, Kateřina Zavadilová -- PeKa
  •  613. MD+ -- SI:2081363 -- Klára Hlaváčková, Radim Skála -- Musíme si pomáhat
  •  705. F -- SI:2102796 -- Michal Berka, TadeᚠBerka -- T&M - Cyklofit Liberec


Starttime
Startovní čas


10:10:00
  •  104. MM -- SI:7952 -- Miroslav Trn, Petr Zloský -- ČSFR
  •  119. MM -- SI:232332 -- Ladislav Suchánek, Jakub Suchánek -- ABND racing team
  •  121. MM -- SI:301044 -- Václav Koutník, Jakub Štochl -- RZ
  •  126. MM -- SI:7207034 -- TomᚠRohan, Jakub Kašparů -- Rumprcimprcampr
  •  216. MM+ -- SI:682331 -- Martin Přibík, Jakub Lukᚠ-- Vnitřnos
  •  218. MM+ -- SI:301031 -- Jiří Přenosil, Libor Kratochvíl -- Bezambic
  •  221. MM+ -- SI:8669 -- Pavel Cincibus, Stanislav Petříček -- FSP
  •  228. MM+ -- SI:1403434 -- TomᚠŠimek, Jíří Pelnář -- Los Vorlos
  •  229. MM+ -- SI:7206548 -- Milan Venhoda, Jaroslav Vítek -- OK Jihlava
  •  503. MD -- SI:4196 -- TomᚠSoukup, Milada Soukupová -- Ašští bajkeři
  •  504. MD -- SI:4197 -- Jiří Svoboda, Kateřina Lacinová -- Ašští bajkeři
  •  607. MD+ -- SI:433093 -- Lenka Jelínková, Radek Jelínek -- Splašený Jeleni
  •  610. MD+ -- SI:9077 -- Evžen Malý, Věra Malá -- Výletníci Malíci
  •  612. MD+ -- SI:9070 -- Jaroslav Frk, Dita Frková -- Kl횝ata
  •  709. F -- SI:301061 -- Vojtěch Bednařík, Jan Bednařík -- Kellys Bikeranch team junior


Starttime
Startovní čas


10:20:00
  •  108. MM+ -- SI:9887 -- TomᚠBauer, Pavel Kuchař -- Uhnané lasičky
  •  116. MM -- SI:9102090 -- Pavel Müller, Radek Šimek -- Jehlanka Team
  •  117. MM -- SI:331581 -- Zdeněk Vošta, Jiří Toman -- Máme hlad!
  •  118. MM -- SI:8631579 -- Martin Smrt, Petr Cvengroš -- Ekonom Praha MTBO
  •  125. MM -- SI:9005230 -- Martin Sajal, Petr Pruner -- Sporticus & Partner Elit
  •  127. MM -- SI:995876 -- Vojta Buriánek, Honza Svoboda -- HAVEN SNS Smržovka
  •  206. MM+ -- SI:9601003 -- Radan Kamenický, Jan Kamenický -- Stones
  •  217. MM+ -- SI:416112 -- Pavel Bureš, Vladimír Horký -- ABND racing team
  •  224. MM+ -- SI:8660478 -- Mira Křeček, Kájin Huňka -- Vasáci z drahaňáku
  •  225. MM+ -- SI:8851 -- Houl Holinka, Ferry Kocourek -- Vasáci z drahaňáku
  •  230. MM+ -- SI:301058 -- Radovan Čížek, Štěpán Aubrecht -- Lazar s Alzheimerem
  •  233. MM+ -- SI:8071070 -- Falk Wenzel, Frank Schorisch -- Hallesche Kometen
  •  506. MD -- SI:301009 -- Jan Kaigl, Lucie Kaiglová -- Líný drzý holky
  •  513. MD -- SI:232877 -- Michal Kuban, Kateřina Kubanová -- Used Equipment
  •  611. MD+ -- SI:426371 -- Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová -- Na pohodu


Starttime
Startovní čas


10:30:00
  •  101. MM -- SI:8008104 -- Libor Kříž, Myrek Kovář -- Rotující kedluben
  •  232. MM+ -- SI:1007345 -- Holgar Mager, Kai Müller -- Team Velosynthese
  •  302. DD -- SI:301037 -- Dagmar Musilová, Martina Brondičová -- Vyhlídková jízda
  •  406. DD+ -- SI:8045301 -- Anna Füzy, Orsi Marosffy -- Anna a Orsi
  •  518. MD -- SI:1418764 -- Tereza Hnátková, Štěpán Merenus -- Sporticus & Partner Elit
  •  609. MD+ -- SI:2099515 -- Jan Smolka, Romana Smolková -- S-team
  •  703. F -- SI:301027 -- LukᚠMrkvička, Aleš Mrkvička -- DCK Jouda


Starttime
Startovní čas


10:40:00
  •  123. MM -- SI:995860 -- Daniel Götz, Kamil Koprnický -- Radynebike.cz
  •  219. MM+ -- SI:7003036 -- TomᚠBezouška, Martin Štěňha -- Sporticus & Partner Elit
  •  304. DD -- SI:1436949 -- Ewa Haltof, Veronika Hajnová -- Rotující kedluben
  •  402. DD+ -- SI:7204522 -- Iva Mědílková, Jitka Akrmanová -- Sporticus & Partner Elit
  •  501. MD -- SI:8250250 -- Vendula Musilová, Pavel Musil -- Rotující kedluben
  •  604. MD+ -- SI:301010 -- Přemysl Gryc, Eva Grycová -- Himlhergotdonrvetrkrucajselement
  •  704. F -- SI:9200528 -- Jakub Ouhrabka, Vít Ouhrabka -- Sporticus & Partner Elit
  •  801. E -- SI:301045 -- Radek Kislinger, Ivana Kislingerová -- Elektrikáři


Starttime
Startovní čas


10:50:00
  •  128. MM -- SI:8663200 -- LukᚠChmelař, Jarda Tuma -- Rotující kedluben
  •  231. MM+ -- SI:896962 -- Pavel Kurz, Jan Obuškevič -- HAVEN SNS Smržovka
  •  305. DD -- SI:52856 -- Kateřina Rešová, Klára Vozdová -- Víly z šumperské díry
  •  401. DD+ -- SI:411593 -- Maggie Míková, Suzie Vlachová -- Wild and Wonderful
  •  515. MD -- SI:7201206 -- Miroslav Kalina, Markéta Kalinová -- Sporticus & Partner Elit
  •  614. MD+ -- SI:8636760 -- Miroslav Rygl, Katja Walther -- Kmlrtwhp
  •  702. F -- SI:8662743 -- Albi Míka, Zdenále Míka -- Wild and Wonderful
  •  802. E -- SI:301065 -- Slávka Chrpová, Alexej Taukachou -- Časopis Elektrokola