(reagovat)
Bude letos BA?Díky.
(reagovat)
Přidávám se k poděkování za pěkný závod. K věcem diskutovaným níže - mapa podle mě seděla velmi dobře, zase jsem měl štěstí a na zmíněná kritizovaná místa se nedostal. Jen detaily zakryté v okolí kontrol kolečky nebyly nejšťastnější. Ohledně dalšího ročníku jsem si do shrnutí všech dosavadních ročníků BA (z pohledu mého, oddílu Ekonomu a v posledních letech Sporticusu) umístěného na http://www.cestanahoru.cz/bike-adventure-2001-2018/ zapsal: "Dle nikde nepsané ale při vyhlášení vyřčené informace, se v roce 2019 Bike Adventure konat nebude a ještě to není jisté, ale plánuje se 2. ročník Bike-O-Challenge." Jde o závod podobného charakteru, za to, aby byl termín vyhlášen už na přelomu roku, budu bojovat :-)
(reagovat)
Ahoj poradatele. Moc diky za organizaci, BA 2018 opravdu hezky zavod. Tak to prosim nevzdavejte, ohlaste termin 2019 uz v zime a zas bude vyprodano jak pred lety.
(reagovat)
Podepisuju, a přidávám se s poděkováním!
(reagovat)
Za naši dvojici také děkujeme, termín sice pozdní, ale počasí naštěstí vyšlo a bylo tam hezky. Tradiční výtku si dovolím pouze k mapám - podle Mapy.cz se nám skutečně nejezdí dobře, velké množství cest i v blízkosti kontrol prostě nesedí a mimo kontroly je třeba brát cesty opravdu s velkou rezervou, celkem důležité informace se tam často pod jednotlivými vrstvami překrývají ... ano je to pro všechny stejné, ale stejně ... nemůžu si pomoci, ale nejezdí se podle toho dobře, aspoň mně teda. Chápu ale, že tam je asi více okolností, které rozhodují o dodavateli mapových podkladů a že to (bohužel) asi jen tak lehce změnit nejde.
(reagovat)
Nemohu si pomoci, ale za poslední roky jednoznačně nejlepší mapa, na které jsem jel (cca 4 závody ročně). S Shocartem to vůbec nejde srovnat, to je o několik tříd níž. Zcela jistě je to i o domapování podkladu. S jediným souhlas - občas skrytá cesta pod kolečkem kontroly - konkrétně 74 a 57.
(reagovat)
No a já to mám právě opačně - Mapy.cz o několik tříd níž: namátkou rozplizlé objekty v obcích (jen jednolitá za jízdy prakticky neviditelná skvrna, ale o.k., už jsem si zvykl), chybějící samostatně stojící objekty (např. u vyústění horní cesty od K44 u obce Lomec - přitom ve web verzi to tam je, ale v té tištěné prostě nikoli), když už jsme u té K44 (hradiště), což byla v sobotu kontrola za 80 bodů, a tedy docela důležitá, tak tam v mapě nebyla vůbec cesta z lesa přes pole Na Zelenici severozápadním směrem na polní cestu z východu na západ, přitom v reálu tam ta cesta byla a ještě byla i docela dobře sjízdná (čárkovaná), což ve výsledku byl asi úplně nejsnadnější přístup ke kontrole, ale v mapě tohle prostě vůbec nebylo, u K59 (vidlice cest U Mohyly) zase nebylo v těsné blízkosti kontroly vyznačeno, že přístupová cesta po zelené od severu je neprůjezdná a prakticky téměř i neprůchodná kvůli spadlým stromům (to bych čekal, že se v mapě objeví, když to bylo asi 50m od kontroly) a bylo toho mnohem víc, velmi často jsem žasl, proč ta široká cesta pro auto, kterou právě míjím, v mapě vůbec není zakreslená ani jako tečkovaná atd., jestli tohle někdo považuje za lepší třeba oproti Shocart (kde se to samozřejmě také občas stává, ale v mnohem menším měřítku), tak tomu trochu nerozumím. Jako jasně, jedná se o velký prostor, a ten nikdy nebude zmapován bez chyb/nepřesností, ale tady u jsem si toho všímal nějak až nápadně pravidelně a často, toť můj názor.
(reagovat)
Přidávám se k chvále mapy. fakt nebývale seděa. Večer před závodem jsme některá místa porovnávali s mapy.cz. Kdekoliv se to lišilo byly mapy.cz špatně dle satelitu. Reálná jízda to potvrdila. Jen pod hradem toho moc vidět nebylo, ale to je holt problém měřítka.
(reagovat)
přesně tak, díky organizátorům i za naši dvojici!
(reagovat)
Některé věci dokážou zbytečně naštvat - stav rozpisu donedávna, asi i v době přihlášení: "... zahrnuje startovné, zázemí v centru akce, mytí kol, parkovné, závodní mapu)". Pak se objeví v pokynech "Provozovatel zařízení bude u vjezdu vybírat 100Kč/víkend za auto." a z rozpisu to slovíčko zmizí "zahrnuje startovné, zázemí v centru akce, mytí kol, závodní mapu"...
(reagovat)
Přidávám se. Jedu tak 5 hobby orienťáků za rok a všechny dohrmady stály jako tohle. Tak jsem holt nechal auto před branou. Ne že bych neměl stovku, ale připadal jsem si okrádán. Za stovku mohu parkovat celý den v centru Plzně.
(reagovat)
Kde lze objednat snídaně,dojdeme až kolem 17 hodiny.dekuji MH
(reagovat)
Aktuálně jich je objednaná rezerva a budou k zakoupení na recepci hotelu do vyprodání zásob...
(reagovat)
Bude možné zakoupit folii na zalepení mapy?
(reagovat)
Ano. Ve stánku Miry ;-).
(reagovat)
Ahoj, prodávám 2 čísla (pro 2 dvojice), bohužel z důvodu nemoci se nemůžeme zúčastnit, tel. 733533755, email: suchopar.peter@gmail.com
(reagovat)
Tak jsem taky bez parťáka. Hynek je už obsazen, je někdo taky lichý?
(reagovat)
Ahoj Rosťo, já jsem již 10 dní nemocný a unudlaný. Nejradeji bych ke svému prťákovi dosadil někoho jiného. Máš chuť se spojit a nahradit mě? Díky za reakci, Matěj Koukl tel.: 739 323 805
(reagovat)
Tak hotovo, již jsem dosazdil za sebe do našeho teamu ochotného Pavla Kuchaře, který se snažil níže ozvati se Hynkovi Matějcovi.
(reagovat)
stale hledam partaka, ja 36
(reagovat)
Taky jsem bez parťáka. Včera jsem ti posílal SMS, zatím bez reakce. Po poledni zavolám.
(reagovat)
Ahoj, pokud stále nemáš parťáka, šel bych do toho. Pavel 58.
(reagovat)
tel 602666384
(reagovat)
Hotovo, Pavel se již úspěšně dostal do teamu a jede tedy na závod.
(reagovat)
no jo porad, zavolej
(reagovat)
Hledam partaka na BA18. Jsem 36let. Praha4. 736523342
(reagovat)
To vypadá spíš jako seznamka :-D.
(reagovat)
Ahoj, tak může se případně spojit užitečné s příjemným :-) A teď vážně :-), hledáš někoho do dvojice? Marek
(reagovat)
no jo porad, zavolej, nebo napis sms
(reagovat)
kde jsou dalso vzkazy. chcte se mnou jet?
Nový příspěvek
Jméno (povinné):
E-mail: