(reagovat)
Ahoj, jen prosba - bylo by možné opravit nedělní mezičasy? Nebo jsem jen nešika a neumím se na ně prokliknout?
(reagovat)
Díky všem organizátorům, ale i vám kteří jste šlapali za krásný víkend, krásné závody. Těším se na další ročník.
(reagovat)
Ahojte všichni. Prohlížíte si výsledky? Koumáte, kde jste zakufrovali, jakou lepší trasu jste mohli zvolit. Kocháte se tím, že jste skončili lépe, než Franta, se kterým chodíte na pivo? Jo, to je to hezké na tom všem, že akce nechá dozvuky ve vaší duši. A jak se na výsledky díváte vy, kteří jste nedodrželi pravidla? Kdy ke kontrole dojel jenom švihák, zatímco lady čekala pod kopcem? Vy, kteří jste slabší část týmu měli přivázanou gumicukem, aby nezdržovala? A co ten tým, který měl kus za startem traséra s autem, který jim připravil trasu rovnou do mapy? Jaké máte pocity? Jak se cítíte před sebou samými? Závod je takový, jaký si ho uděláte. Když začnete podvádět, tak už jste zbyli v závodě pouze sami. Nebo máte vlastní kategorii vyčůránků. A to je nuda. Ostatní se baví jinak. Takže pořadatelům děkuji za bezvadnou akci v nádherné přírodě a všem sporťákům bezva zábavu zase příště. Michal
(reagovat)
gumicuky jsme po ceste taky videli, ale osobne v tom nevidim takovy problem. Oba clenove tymu jsou "na doslech" a ta energie tam vlastnimi silami vynalozena byla, ac samozrejme vic odtahne ten vepredu, ale neprijde mi to nejaky skandalni, spis proste "teamwork" :) ... To uz mi jako daleko vetsi skoda prijde to, co popisujes dal, ze by jeden z dvojice cekal pod kopcem, tam uz to je samozrejme na moralce kazdyho z ucastniku. No a to o trasérovi s autem, ty jo, to se mi snad ani nechce věřit :-/
(reagovat)
Ano, Michal ma pravdu. Vse co popisuje je pri BA bezne a nejen to...gps s online mapou na kole, mapa nejen vydavana hodiny pred startem, ale i den pred startem, kdy se lide chlubi, ze uz maji zaklad projety davno pred startem. Sednou si vecer k PC a proklikaji se k optimalni trase odpovidajici sve vykonosti. Poradatele by se meli zamyslet. Je to jeste orientacni MTB a proklamovane odliseni od MTB maratonu s pevnou trasou nebo chteji z tohoto krasneho sportovniho odvetvi udelat totalni komercni zumpu typu Kolo pro zivot? Povolte tedy i elektrokola a mapy posilejte s bodovym ohodnocenim mesic pred, at se vsichni staci pripravit i s projetim trasy. Nebo... staci jen dat mapu az na startu a zakazat vse krome mapy a vlastni sily. Pro prestizaky staci jen udelat kategorii jednotlivcu. Vse ostatni mimo vyse uvedeneho poradatelsky na jednicku.
(reagovat)
To co popisuje Michal samozřejmě není v pořádku, ale to že se mapa dává dopředu je obecně známé a dává to příležitost vymyslet postup - body jsou stejně až na startu a je to holt rozdíl od MTBO.
(reagovat)
No tak nevím, já se klidně přiznám, že s partnerkou jsme lano/obvaz pro tažení několikrát použili a nevidím na tom nic špatného – je to soutěž dvojic a proč by ten silnější tomu slabšímu jako nesměl takto pomoci? Zvláště v dlouhých asfaltových výjezdech mi připadá zbytečný, abych jel v uvozovkách na půl plynu, zatímco parťačka by plivala krev a nevnímala svět okolo, to je lepší si pomoci, holka si při tom může aspoň trochu zamapovat a jsou to přece pořád jen naše spojené vlastní síly a tedy žádný nefér přístup. A i ostatní dvojice, se kterými jsme při výpomoci tažením na laně potkali, projevovali spíše touhu se připojit, než nějaké pohoršení a výtky. Pokud je to tedy možné, prosím pořadatele, aby se k tomuto vyjádřili, jak se na tuto praktiku dívají a zda je to v souladu s pravidly BA. Radši budu určitě jezdit tam, kde to nikomu oficiálně nevadí. Děkuji.
(reagovat)
Ahoj za organizátory: tažení na laně je naprosto v pořádku, ve všech podobných závodech se to používá a zakázané to není, čekání slabšího pod kopcem je problém, podle pravidel musí bít dvojice na kontrole spolu (řekněme tolerance cca 5m), snažíme se nejkritičtější místa hlídat rozhodčími, ale všude být nemůžeme, k trasérovi v autě bych potřeboval nějaké podrobnější info, moc nechápu, k čemu by měl být užitečný, k projíždění si prostoru před závodem: nemůžeme ani nemáme prostředky, jak zakázat prostor o velikosti cca 600 km2, navíc místní z Jičína či Jilemnice to tam budou stejně vždycky znát lépe než moraváci, i kdyby posledního půl roku nevylezli z baráku, tak to zkrátka je. BA se rok od roku stěhuje prakticky po celé republice, takže tuto výhodu má pokaždé někdo jiný, v tom se lišíme od většiny podobných akcí. Trochu se to snažím vyvážit tím, že většinu kontrol umísťuji mimo turisticky a jinak exponovaná místa, takže často i místní říkají, že objevili řadu míst a cest, které neznali. S tím souvisí i používání navigací a podobných přístrojů. Není možné uhlídat 600 závodníků na 600km2, zda to někdo nepoužívá, a proto to ani nezakazujeme. Otázka ale je, jak moc se to vyplatí. Během jara trávím opravdu hodně času projížděním terénu a aktualizací mapy. To co pak dostanete na prezentaci je skutečně to nejlepší, co v danou chvíli můžete mít (samozřejmě žádná mapa není dokonalá, zvlášť když vám KČT během června přeznačí značky jinak, než byly v květnu) a spoléhat se na navigaci (i samotné mapy.cz nemají v době závodu naše aktualizace zveřejněné ve svých on-line mapách), kde řada cest, obzvlášť kolem kontrol nesedí, či úplně chybí, může být více ke škodě než užitku. Pokud vím, tak žádný z elitních týmů toto nepoužívá, protože by to pro ně s jejich navigačními schopnostmi byla akorát ztráta času.
(reagovat)
Celkové výsledky???
(reagovat)
Ahoj, nemáte někdo volné startovné? Rád bych odkoupil. T: 777 453 925 Děkuji
(reagovat)
Ahoj, z důvodu nemoci parťáka nepojedeme závod. Nabízím snížené startovné MD, jedna noc ve stanu.
(reagovat)
tak se případně ozvi, na noc ale budeme doma Ada
(reagovat)
Zdravíme všechny borce na bikách, na jejichž výkony se chceme přijet z dovolené v Českém ráji alespoň podívat. Pokud by někdo z účastníků nemohl jet, či přišel o parťáka rádi to spíše zkusmo projedeme třeba i s ním, na celou akci - 10 hod. v kopcích ale jistě nemáme potřebnou výkonnost. Chcete-li., můžeme vám zaplatit půlku startovného za náš pokus, můžeme jet i s nějakým "pozůstalým" pohromadě - spíše nenáročně. Případně volejte na tel.: 606623029
(reagovat)
Už zájemce mám.
(reagovat)
Ahoj, kdyby někdo na poslední chvíli rušil startovné, měla bych zájem.
(reagovat)
Kontakt: 606456170
(reagovat)
Ahoj, bohužel musíme výpravu na poděbradku zrušit. Nabízím někomu naše startovací místo za zlevněnou cenu. Měl by někdo zájem. Tel. 775850417. mail- uda.koc@seznam.cz
(reagovat)
jakou poděbradku? to jsi tak 10let mimo :)
(reagovat)
Nabízím 2 volná místa v chatce. Má-li někdo zájem, ozvěte se na 736 172 797
(reagovat)
Odpadl nám na poslední chvíli parťák z jedné dvojice MM+. Pokud máte někdo zájem dvojici doplnit nebo odkoupit startovné pro vlastní tým, ozvěte se prosím mailem nebo na tel. 724 010 809. Díky
(reagovat)
Bohužel se nám zkomplikoval víkend, nabízím startovné s výraznou slevou.
(reagovat)
Ahoj, Bude možné využít vaše startovné pro DD+. Pokud ano, tak bychom to s kamarádkou vyzkoušely a startovné odkoupily. Díky za reakci. Radka tel. 774 554 352.
(reagovat)
Taktéž nabízím startovné - parťák je po pondělní dopravní nehodě omlácený a neschopný jet závod :( má-li někdo zájem, ozvěte se na 605855907.
(reagovat)
Nabízíme startovné, partner je hospitalizovaný :-( V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte: k.ada@centrum.cz
(reagovat)
ano, mel bych zajem. muzeme se zitra domluvit, jak realizovat. petr. 702 001 865
(reagovat)
Ahoj, chci se zeptat, zdali je ještě volné startovné. Děkuji Pavel 777 453 925
(reagovat)
Ahoj, přítelkyně by si ráda zajela BA a bohužel nemá parťačku / parťáka. Pokud by byl někdo ve stejné situaci, nebo se mu rozpadla dvojice, dejte prosím vědět :).
(reagovat)
Dobrý den. V přihlášce jsem uvedl ubytování ve stanu pouze ze soboty na neděli a tak jsem to i zaplatil. Pokud přijedeme už v pátek večer, bude nějaký problém s doplacením jedné noci ve stanu? Díky
(reagovat)
Nebude, nahlašte na prezentaci.
(reagovat)
Dobrý den, je možné se v rámci závodní dvojice vzájemně tlačit (podporovat)?
(reagovat)
Určitě to možné je, resp. není to nikde zakázané ;-). Dokonce jsem viděla i některé dvojice táhnout se na laně... ale to už záleží na strategii a zájmech jednotlivých týmů.
(reagovat)
Dobrý den, je možné v neděli startovat mezi prvníma? Z důvodu odpoledního odjezdu na soustředění? Děkuji
(reagovat)
Určitě to není problém. Nedělní startovky se dělají až v sobotu podle aktuálních výsledků, tedy prosím předejte tento požavek v pátek při prezentaci. Míša
(reagovat)
Dobrý deň, platí aj tento rok to tradičné, že účastníci zo zahraničia môžu zaplatiť štartovné v základnej výške až priamo pri prezentácii ?
(reagovat)
Ano, platí. Jen pokud to přímo z názvu nevyplývá (např. mtbo.sk ;-)), tak doporučujeme zaslat mail na prihlaska@bike-adventure.cz, s názvem týmu a info o platbě na místě, abychom vás omylem nevyškrtli. Jinak preferujeme Koruny, ale pokud jinak nedáte přijmeme i Eura. Díky. M.
(reagovat)
Pote na čelenč sraby!!!
(reagovat)
?? A co kemp svatá Kateřina? hmm. tak to jsem si ubytko zajišťoval zbytečně.. sakr :(
(reagovat)
Promiň, tam nás přes veškeré potvrzení nakonec vyhodili, takže jsme byli nuceni na poslední chvíli trochu improvizovat. Snad půjde změnit a bude se Ti (i ostatním) líbit i v Lužanech.
(reagovat)
OK, díky, už jsem taky rozjel jednání o nějakém řešení :) Koukal jsem na mapu a vypadá to dobře :)
New post
Jméno (povinné):
E-mail: