Results -- Výsledky

Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a seznamy navštívených kontrol.


Základní výsledky (Basic) DD DD+ FAMILY MD MD+ MM MM+
Podrobné výsledky (Full) DD DD+ FAMILY MD MD+ MM MM+
Mezičasy (Intermediate) Sobota (Sat) Neděle (Sun)
Kluby (Teams) Kluby (Teams)
Počty návštěv (Visits) Sobota (Sat) Neděle (Sun)


Class DD -- Kategorie DD

  1.    990   Kristýna Kolínová, Martina Vrbová -- Fůrie prapekelné
  2.    850   Monika Veličková, Ewa Haltof -- VELSBIKE - SUPERIOR
  3.    840   Šárka Zámečníková, Jana Skrbková -- Kotrmelny
  4.    836   Lenka Vavrysová, Barbora Krejčíková -- CRAFT TEAM
  5.    734   Martina Hanzlíčková, Kateřina Mikanová -- Sporticus & Partner Elit B
  6.    728   Míša Kovářová, Radka Puchernová -- EPO Pohoda jez
  7.    710   Eva Zamrzlová, Jana Ryantová -- klacky.cz
  8.    690   Alena Marková, Šárka Marková -- LKT 80 Šumperk
  9.    680   Lucie Kozáková, Lenka Břehovská -- SKP České Budějovice
  10.    650   Helena Trčková, Simona Malkovská -- Sporticus & Partner Elit B
  11.    610   Jana Čupová, Renáta Karkošková -- Novatop Ghost
  12.    590   Barbora Vacátková, Zdeňka Pokorná -- Jedeme zvesela
  13.    582   Pavla Zahradníková, Eva Bahníková -- Jedem s medem
  14.    580   Blanka Blinková, Zdeňka Holišová -- Walachian Women
  15.    548   Ivana Cincibusová, Jana Cincibusová -- FS Praha
  16.    530   Nina Azebová, Martina Azebova -- Velvet Voyages
  17.    520   Hana Kořínková, Martina Kořínková -- SKP České Budějovice
  18.    500   Veronika Váňová, Kateřina Pokorná -- Pivo-ňky
  19.    470   Barbora Janíková, Marie Štěrbová -- ChaBrusiči
  20.    462   Veronika Pifková, Daniela Švábová -- Drtikol Chrastěšov
  21.    440   Andrea Balazsova, Jana Skřivánková -- Puntikovany tym
  22.    420   Kamila Amblerová, Martina Žmolíková -- ba-architekti.cz
  23.    410   Ingrid Koppová, Marie Chaloupková -- Šnečice
  24.    340   Eva Mágrová, Ivana Mágrová -- Notorola
  25.    180   Petra Jeníková, Karolína Jeníková -- Báječné ženy v běhu


Class DD+ -- Kategorie DD+

  1.    750   Eva Maliňáková, Ivana Perůtková -- LKT 80 Šumperk
  2.    710   Radka Mairichová, Veronika Podoubská -- Fabio bikers
  3.    688   Marosffy Orsolya, Kóbor Edit -- Száguldó Virágok
  4.    630   Marie Dvorská, Markéta Matoušková -- ŽAKET tým
  5.    578   Věra Dubová, Jitka Mastná -- PC HELP
  6.    540   Veronika Chroustovská, Barbora Kršková -- SK Kondor
  7.    490   Marie Bergrová, Iva Ponikelská -- Lužaňačky
  8.    490   Věnceslava Pokorná, Zuzana Setínková -- Žabičky
  9.    490   Naďa Pochobradská, Simona Pohlová -- Hagan 800
  10.    470   Ivana Jeřábková, Jitka Hrdinová -- Pašáci
  11.    470   Fejfarová Eva, Poláková Pavla --
  12.    470   Martina Kujanová, Štěpánka Pospíšilová -- BŽOB
  13.    440   Jarmila Müllerová, Helena Šarkovská -- Jizerskohorské bludičky
  14.    430   Jana Puchernová, Iveta Junglingová -- Old Ladies
  15.    350   Dana Váňová, Helena Rulfová -- Pivo-ňky
  16.    230   Kateřina Zavadilová, Markéta Hemerová -- 68


Class FAMILY -- Kategorie FAMILY

  1.   1040   Roman Šinkovský, Samuel Šinkovský -- www.sportvisio.cz
  2.    910   Jan Hasman, Marek Hasman -- Plzeňská smršť
  3.    686   Pavel Minář, Lenka Minářová -- užíváme si to
  4.    674   Kuba Žák, Pavel Žák -- VELSBIKE - SUPERIOR
  5.    616   Barbora Matějková, Zdeněk Matějka -- velomat team
  6.    500   Dáša Sobotková, Petr Sobotka -- VELSBIKE - SUPERIOR
  7.    490   Aleš Mrkvička, Lukáš Mrkvička -- DCK Jouda
  8.    480   Jan Pekárek, Adam Pekárek -- Peky team
  9.    350   Petr Růžička, Matyáš Růžička -- ymuG
  10.    170   Tomáš Kala, Jirka Kala -- Báječné ženy v běhu


Class MD -- Kategorie MD

  1.   1320   Martin Sajal, Dagmar Tučková -- Sporticus & Partner Elit A
  2.   1292   Milan Černý, Šárka Černá -- Ski a Bike Centrum Radotín
  3.   1196   Miroslav Kalina, Markéta Kalinová -- Sporticus & Partner Elit A
  4.   1078   Marcela Večeřová, Radek Vala -- VELSBIKE - SUPERIOR
  5.   1056   Jan Kárník, Kamila Kárníková -- Fanaticus
  6.   1030   Štěpán Merenus, Karolína Bergerová -- Sporticus & Partner Elit B
  7.    990   Tomáš Fejfárek, Tereza Škrampalová -- Medová cesta
  8.    980   Tereza Valentová, Pavel Ambrož -- Zbloudilé Primadony
  9.    960   Michal Hojný, Markéta Hojná -- Koloshop Team
  10.    920   Viacheslav Chernykh, Anna Rogal -- Little&Big
  11.    920   Kateřina Rešová, Tomáš Rohan -- Čert a Káča
  12.    856   Martin Beneš, Martina Benešová -- MB team
  13.    848   Tomáš Flassik, Zora Flassiková -- MTBO.SK
  14.    832   Irena Hodboďová, Jakub Svatý -- MTV
  15.    830   Radka Ouhrabková, Jakub Ouhrabka -- Sporticus & Partner Elit A
  16.    770   Michal Tuček, Lucie Schütznerová -- Doktorienťáci
  17.    750   Eva Novotná, Karel Novotný -- Břevnovská smršť
  18.    740   Marie Mrkvičková, Jiří Stefánik -- DCK Jouda
  19.    736   Zuzana Hebestreit, Marc Hebestreit -- ZuMaWi
  20.    726   Radka Štejnarová, Tomáš Bubeník -- Ráďa s Bubnem
  21.    700   Jan Kaigl, Lucie Kokešová -- pivní liga s drzou holkou
  22.    690   Květa Popjuková, Viktor Popjuk -- Radotínští chrti
  23.    690   Klára Hlaváčková, Radim Skála -- HP/Sokol Veltěž
  24.    664   Ondřej Krbec, Dagmar Myšíková -- ChaBrusiči
  25.    662   Ivana Pajerová, Jakub Lžičař -- TVK
  26.    630   Petr Tomášek, Alžběta Hrnečková -- Sweep team
  27.    620   Veronika Králová, Mikuláš Černohorský -- Alfa skvadra vlkoušů
  28.    580   Eva Dašková, Oldřich Dašek -- Hradecké duo
  29.    560   Vladimir Malinak, Veronika Macečková -- LKT 80 Šumperk
  30.    530   Zuzana Skřičilová, Marian Viktor -- BA Warriors
  31.    500   Jan Chaloupka, Marie Voštová -- BA Warriors
  32.    490   Michal Červenka, Monika Krobová -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  33.    490   Tomáš Bauer, Kateřina Bauerová -- BK Tým
  34.    480   Roman Dvorský, Terézia Matyášová -- SK Kondor
  35.    480   Noémi Benke, Béla Lindenberger -- De szép bauxit! Honnan van? - Ale bauxit pěkné! Ja
  36.    470   Pavlína Murdychová, Roman Kabele -- Heřmanický Pecky
  37.    450   Simona Zörklerová, Karel Kutílek -- Pruhovaný tým
  38.    440   Eliška Vondráčková, Jaroslav Bezstarosti -- Bezstarosti na tripu
  39.    430   Karolína Brosková, Jiří Drahota -- Sněženka a machr
  40.    380   Žaneta Hoskovcová, Martin Müller -- ChaBrusiči
  41.    302   Ekaterina Kamshilina, Alexey Shevtsov -- Lucky Beginners
  42.    244   Veronika Žižková, Pavel Duchek -- Řenčáci


Class MD+ -- Kategorie MD+

  1.   1314   Jana Vanková, Petr Vanka -- Rodinný výlet
  2.   1308   Victor Korchagin, Ksenia Chernykh -- Giant Russian Team
  3.   1142   Ondra Hašek, Evka Hašková -- Plzeňská smršť
  4.   1130   Anna Füzy, Dániel Marosffy -- Acres Wild
  5.   1048   Čak Svoboda, Danča Rychterová -- Trosky team
  6.   1000   Eva Rindtová, Hynek Urban -- VELSBIKE - SUPERIOR
  7.    990   Milan Bílý, Irena Jiráňová -- Drtivá porážka
  8.    970   Dana Králová, Jiří Král -- LKT 80 Šumperk
  9.    860   Petr Svoboda, Kateřina Svobodová -- CRAFT TEAM
  10.    856   Stanley March, Maggie March -- Citrus Bike Team JBC
  11.    820   Julius Česák, Michaela Česáková -- Zahrádkáři
  12.    810   Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová -- TVK
  13.    770   Jozef Jánoška, Taťjana Jánošková -- MTBO.SK
  14.    750   Jiří Března, Ivana Březnová -- Březňáci
  15.    750   Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská -- PC HELP
  16.    732   Eva Ouředníková, Petr Udatný -- Snail Wheels
  17.    730   Lukáš David, Andrea Bímová -- Rovenské trosky
  18.    712   Radek Jelínek, Lenka Jelínková -- Splašený Jeleni
  19.    700   Tereza Páclová, Vláďa Pokorný -- Zpomalovací pruhy
  20.    684   Jiří Pavlas, Věra Pavlasová -- PC HELP
  21.    670   Jaroslav Šonka, Dana Šonková -- ChaBrusiči
  22.    654   Radka Geffertová, Ivo Geffert -- Sokol Nusle - Orbis
  23.    650   Naďa Skácelová, Vladimír Marek -- LKT 80 Šumperk
  24.    648   Martin Ulvr, Diana Faltusová -- FAUL 2016
  25.    634   Iva Veselá, Martin Mládek -- ChaBrusiči
  26.    630   Pavel Kuchař, Barbora Studihradová --
  27.    626   Dagmar Christophová, Luboš Plocek -- L.B.C. International, o.s.
  28.    620   Pavel Chromý, Jana Mayerová -- Razdvatři team
  29.    620   Jaroslav David, Ludmila Ludvíková -- Jalud106
  30.    610   Irena Nováková, Libor Hudec -- Monte sin fe
  31.    600   Jiří Vyšín, Iveta Vyšínová -- 13-tý pramen
  32.    600   Jaroslav Krejcar, Eva Krejcarová -- Detour
  33.    580   Bohumil Drnec, Holá Eva -- Drholové
  34.    550   Radka Pospíšilová, Radek Brokl -- Jmelí
  35.    550   Michael Kozák, Olga Wolfová -- SKP České Budějovice
  36.    550   Róbert Schenk, Katarína Schenková -- Schenkovci
  37.    544   Evžen Malý, Věra Malá -- Výletníci Malíci
  38.    540   Hana Fundová, Michal Funda -- Klokani z Hradce
  39.    540   Monika Šťáhlavská, Petr Kalivoda -- SKP České Budějovice
  40.    530   Sára Pesničák, Kristýna Pesničáková -- Citrus Bike Team JBC
  41.    522   Petr Novák, Petra Davidová -- Ja - Nováci
  42.    510   Dagmar Hepnerová, Miloš Procházka -- Pohodáři
  43.    464   Milan Nermuť, Iveta Nermuťová -- Citrus Bike Team JBC
  44.    446   Radka Dvořáková, Petr Dvořák -- Čučkaři
  45.    430   Jiřina Faltová, Miroslav Falta -- FaltíciCL
  46.    382   Martina Kosková, Marian Kosek -- Motorové myši
  47.    248   Monika Zoubková, Radomil Zoubek -- RADMON


Class MM -- Kategorie MM

  1.   1398   Tomáš Bezouška, Martin Štěňha -- Sporticus & Partner Elit A
  2.   1310   Přemysl Hošek, Roman Spudil -- SP KOLO
  3.   1308   Pavel Fišer, Jiří Fišer -- Noční můry
  4.   1296   Petr Pruner, Petr Dvořák -- EPO / Čelovky Lucifer
  5.   1268   Jan Kolín, Jiří Kolín -- Sporticus & Partner Elit B
  6.   1248   Vojta Buriánek, Pavel Piskáček --
  7.   1230   Martin Smrt, Honza Císař -- Sporticus & Partner Elit A
  8.   1172   Vašek Husák, Michal Veselý -- Klokani z Hradce
  9.   1158   Zdeněk Vošta, Jaroslav Gubiš -- BA Warriors
  10.   1150   Albert Mikan, Nikolas Domín -- Sporticus & Partner Elit B
  11.   1142   Petr Herink, Jaroslav Herma -- Vpress
  12.   1124   Pavel Kohout, Michal Polák -- Kupkolo a Bakako
  13.   1120   Pavel Müller, Radek Šimek -- Jehlanka Team
  14.   1118   Tomáš Pohl, Maroš Erdziak -- PBV MTB Team Brno
  15.   1076   Petr Turczer, Martin Hudos -- Šumperští divočáci
  16.   1064   Jan Fukátko, Zdeněk Odvody -- Mapy.cz
  17.   1038   Myrek Kovář, Honza Fujáček -- klacky.cz
  18.   1020   Jakub Kmínek, Michal Kadlec -- KamnaKolo
  19.    978   Ondřej Buchtík, Aleš Buchtík -- ABND racing team
  20.    960   Marek Protuš, Robert Sedlecký -- MPRS
  21.    940   Peter Suchopar, Stanislav Štamberg -- ALSAP
  22.    930   Tomáš Kučera, Radek Sušír -- BMC CZ /FORBIKES team
  23.    930   Tomas Klein, Martin Glajch -- ChaBrusiči
  24.    918   Zbyněk Krahulec, Jakub Vavřička -- Nena eMTéBé
  25.    916   Martin Stehlík, David Kabáth -- Žabiny
  26.    912   Jan Marák, Vít Mráz -- INS Náchod
  27.    910   Martin Chaloupka, Petr Farka -- STS Chvojkovice - Brod
  28.    900   Martin Maňák, Michal Maňák -- MM team
  29.    890   František Šimek, Michal Valenta -- SKP České Budějovice
  30.    870   Otto Severýn, Radek Dlouhý -- Komorní Výtah
  31.    864   Peta Pucherna, Cyril Sahula -- klacky.cz
  32.    848   Václav Šmíd, Jaroslav Suchopar -- ALSAP
  33.    820   Martin Kukačka, Václav Cypro -- HS Šumava
  34.    796   Matěj Ševčík, Jiří Jakoubek -- Vpress
  35.    770   Tomáš Bičák, Matouš Bičák -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  36.    760   Zbyněk Rozsypal, Jaroslav Kamenčák -- KKZ Zlín
  37.    758   Michal Babík, Josef Šulek -- Kroky Františka Janečka
  38.    740   Daniel Holler, Michal Pavelek -- Dami Team
  39.    710   Vojtěch Dědek, Miroslav Dědek -- Lázeňští loudali
  40.    706   Marek Koníček, Jaroslav Šebesta -- AnapurnaTeam
  41.    700   Pavel Novák, Vladimír Novák -- NH CAR
  42.    700   Miroslav Zámečník, Tomáš Verner -- Hrdí otcové
  43.    676   Zdeněk Mareš, Jakub Machuta -- Double M
  44.    666   Pavel Sklenařík, Martin Hronza -- TJ Zelená Konev
  45.    648   Miroslav Zoubek, Lukáš Zoubek -- LuMi
  46.    640   David Eibl, Jiří Švec -- MEORIS watch team
  47.    630   Libor Suchý, Petr Suchý -- Looser Club Debilos
  48.    620   Miroslav Macík, Miroslav Macík -- Vsetínští ogaři
  49.    620   Martin Sklenář, Pavel Veselý -- Dynal bike team
  50.    600   Jakub Tkaczyk, Tomáš Skuplík -- Koaly
  51.    600   Jan Novotný, Zdeněk Kubík -- Kufrování s Forrestem
  52.    574   Miroslav Trn, Petr Zloský -- ČSFR
  53.    570   Tomáš Berger, Martin Srb -- Lužaňáci
  54.    568   Juraj Opršal, Petr Šenk -- Počkej kámo!
  55.    550   Vítek Majer, Vladimír Slípka -- SKP České Budějovice
  56.    550   Jiří Kavánek, Milan Polák -- FIDOBAR
  57.    540   Jan Špaček, Jakub Smutný -- Taebo Arena Team
  58.    530   Michal Tabery, Milos Zelenda -- MEORIS watch team
  59.    520   Aleš Meister, Jaroslav Rak -- Borgové
  60.    510   Jan Polák, Jiří Lafek -- NH CAR
  61.    490   Jiří Šolta, Dušan Bajo -- FIDOBAR
  62.    482   László Szíkora, Jaroslav Bartoník -- Koaly
  63.    420   Matouš Franc, Petr Mrázek -- FIDOBAR
  64.    360   Petr Sakař, Martin Soukup -- Charé
  65.    320   Tomáš Beran, Venca Gregor -- Řevnický rybáři
  66.    270   Ondřej Kupsa, Slávek Vochozka -- WoKus
  67.    168   Jaromír Háněl, Martin Jungmann -- HSH
  68.      0   Jakub Juříček, Radovan Hrnčíř -- PBV MTB Team Brno


Class MM+ -- Kategorie MM+

  1.   1270   Pavel Bureš, Vladimír Horký -- ABND racing team
  2.   1232   Radek Jonáš, Jakub Novák -- Sokol Nusle - Orbis
  3.   1172   George Hladík, Kajiš Kratochvíl -- VELSBIKE - SUPERIOR
  4.   1094   Jiří Hejna, Honza Kabát -- Stragédi
  5.   1070   Jaromír Chroustovský, Radan Kamenický -- SK Kondor
  6.   1070   Petr Karkoš, Václav Kulhánek -- Karhanek
  7.   1040   Míra Rygl, Ivan Přibyl -- MIRY na Kšandě
  8.   1040   Miroslav Keča Křeček, Karel Blondén Huňka -- Rychlíci z Hané
  9.   1030   Havelka Milan, Martin Šňupárek -- ABND racing team
  10.   1000   Pavel Šenk, Jan Novotný -- Sokol Nusle - Orbis
  11.    970   Richard Sláma, Petr Chroust -- PBV MTB Team Brno
  12.    950   Ondřej Čapek, Ferdinand Polák -- Starej s Chytrym
  13.    950   Jan Pochobradský, Libor Dvořáček -- Hagan 800
  14.    940   David Palas, Stanislav Mudrák -- STS Chvojkovice Brod 1
  15.    910   Uli Kretzschmar, Ulf Uhlemann -- Speedbikers
  16.    908   Petr Hovořák, Ivan Kusák -- Čip a KanonDejl z dimense.cz
  17.    900   Juraj Malatin, Peter Mlynarik -- MTBO.SK
  18.    900   David Náhlovský, Petr Brych -- PBV MTB Team Brno
  19.    896   Roman Koucký, Jan Zurynek -- ŽAKET tým
  20.    890   Radim Němec, Martin Freihaut -- MEORIS watch team
  21.    890   Miroslav Soldát, Martin Michalica -- ChaBrusiči
  22.    870   Pavel Cincibus, Stanislav Petříček -- FS Praha
  23.    860   Tomáš Vorel, Martin Jančík -- Havrani
  24.    850   Jaroslav Sládek, Josef Kapal -- Bajkeři od Benešova
  25.    830   Branislav Pilňan, Filip Pucher -- MTBO.SK
  26.    830   Zdeněk Míka, Martin Svačina -- Citrus Bike Team JBC
  27.    798   Pavel Paloncý, Jiří Vozda -- Šumperští divočáci
  28.    796   Martin Číp, Jiří Juřina -- Drtikol Chrastěšov
  29.    790   Michal Bureš, Miloš Dvořák -- Známka Punku/FcB
  30.    790   Miroslav Slovák, Jiří Teplý -- Klokani z Hradce
  31.    770   Petr Šrámek, Jindřich Handl -- L.B.C. International, o.s.
  32.    760   Petr Malušek, Jaroslav Slezák -- SK Kondor
  33.    760   Dominik Duda, Štěpán Moravčík -- Jejich Veličenstva
  34.    750   Zdeněk Mareš, Milan Hložek -- TJ Sokol Lužany
  35.    748   Libor Krhut, Zdeněk Jakobi -- Havrani
  36.    740   Tomasso Felini, Pietro Fantozzi -- Citrus Bike Team JBC
  37.    720   Petr Suastika, Jiří Ticháček -- Jabkoty Kdyně
  38.    714   Pavel Kříž, Josef Klimeš -- PKJK
  39.    712   Jaroslav Kašpar, Martin Hubáček -- Rychlíci z Hané
  40.    712   Pavel Zdeněk, Zdeněk Mágr -- Notorola
  41.    704   Pavel Trumpeš, Ľubomír Bulla -- Taebo Team Arena
  42.    700   Jan Janíček, Pavel Marek -- CRAFT TEAM
  43.    686   Tencokilojel Baker, Tencomuvodunosil Kubho -- FcB Team
  44.    682   Michal Kovář, Zdeněk Pošvec -- VŠCHT Pardubice
  45.    680   Bystrík Babor, Vladimir Grauzel -- MTBO.SK
  46.    680   Tomáš Franc, Zbyněk Holub -- FIDOBAR
  47.    670   Vlastimil Autrata, Daniel Klučár -- MTBO.SK
  48.    666   Jan Kořán, Michal Mrázek -- Vořezávátka
  49.    664   Luděk Polčák, Martin Tomšů -- Drtikol Chrastěšov
  50.    660   Zdeněk Blabla, Vladimír John -- SKP České Budějovice
  51.    640   Pavel Šimon, Radim Smolen -- FcB Team
  52.    630   Aleš Petr, Aleš Vokoun -- FIDOBAR
  53.    624   Martin Houll Holinka, Jiří Jiřba Janeček -- Rychlíci z Hané
  54.    620   František Wald, Vojtěch Fejlek -- FeWa
  55.    614   Oldřich Štecha, Filip Pelouch -- Baseti
  56.    612   Zoltán Kiss, Péter Vajda -- Tonna Bike
  57.    610   Jiří Šedivý, Jan Štefánek -- JS2X
  58.    596   Petr Dvořáček, Petr Kubíček -- 2 Rock Bikers
  59.    594   Tomáš Janota, Josef Lavička -- FcB Team
  60.    590   Ondřej Palička, Radek Nechvátal -- Dos fotros
  61.    590   Vladislav Lžičař, Josef Pajer -- TVK
  62.    586   Petr Novák, Karol Kavuljak -- Motorové myši
  63.    540   Svatopluk Antoš, Aleš Jírovec -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  64.    520   Vladimír Žilka, Jan Vojta -- Duo Merida
  65.    520   Miroslav Bauer, Petr Kraus -- BK Tým
  66.    520   Jaroslav Opletal, Pavel Pivečka -- Havrani
  67.    490   Vladimír Slavík, Jiří Hrdina -- Pašáci
  68.    482   Lukáš Doubek, Jaroslav Hronovský -- FIDOBAR
  69.    480   Luděk Mádle, Tomáš Cach -- APT
  70.    470   Petr Bitman, Jan Jirsa -- Jehlanka Team
  71.    470   Ipsics László, Molnár Attila -- Tipo Beer Snail Team
  72.    464   Luboš Lhota, Pavel Bíža -- FIDOBAR
  73.    330   Jiří Andrle, Radek Langer -- Drtikol Chrastěšov


Class DD -- Kategorie DD

  1.    990   Kristýna Kolínová, Martina Vrbová -- Fůrie prapekelné
                St. číslo: 317 -- Čas so:05:56:49 -- Bodů so: 560 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:47 -- Bodů ne: 430 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-52-51-50-46-47-48-48-72-73-76-64-65-63-62-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-65-81-82-62-100
  2.    850   Monika Veličková, Ewa Haltof -- VELSBIKE - SUPERIOR
                St. číslo: 321 -- Čas so:05:47:06 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:45 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-53-52-41-40-39-38-37-36-35-34-43-56-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-65-81-100
  3.    840   Šárka Zámečníková, Jana Skrbková -- Kotrmelny
                St. číslo: 325 -- Čas so:05:59:28 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:34 -- Bodů ne: 400 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-39-38-37-36-35-34-43-44-52-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-63-61-60-100
  4.    836   Lenka Vavrysová, Barbora Krejčíková -- CRAFT TEAM
                St. číslo: 304 -- Čas so:05:54:53 -- Bodů so: 520 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:28 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 40-39-38-37-36-31-33-32-44-41-54-56-59-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-76-81-100
  5.    734   Martina Hanzlíčková, Kateřina Mikanová -- Sporticus & Partner Elit B
                St. číslo: 323 -- Čas so:05:56:26 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:35 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 59-54-41-40-38-39-42-52-53-55-63-61-60-100
                Neděle: 82-80-79-78-76-73-69-67-63-61-60-100
  6.    728   Míša Kovářová, Radka Puchernová -- EPO Pohoda jez
                St. číslo: 309 -- Čas so:05:47:17 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:38 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 54-41-42-39-38-37-36-31-33-43-56-59-100
                Neděle: 56-54-41-53-69-67-81-82-100
  7.    710   Eva Zamrzlová, Jana Ryantová -- klacky.cz
                St. číslo: 324 -- Čas so:05:55:37 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:26 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-40-38-37-36-31-33-43-41-54-56-60-100
                Neděle: 62-82-84-83-80-79-77-100
  8.    690   Alena Marková, Šárka Marková -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 320 -- Čas so:06:15:01 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:  40 -- Čas ne:03:33:40 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-52-51-46-47-48-72-76-65-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-81-62-61-58-60-100
  9.    680   Lucie Kozáková, Lenka Břehovská -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 313 -- Čas so:05:32:33 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:32:04 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-37-36-31-33-54-59-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-62-61-60-100
  10.    650   Helena Trčková, Simona Malkovská -- Sporticus & Partner Elit B
                St. číslo: 307 -- Čas so:06:07:07 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so:  16 -- Čas ne:04:01:01 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 40-38-37-36-35-34-43-42-41-54-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-81-63-62-61-60-100
  11.    610   Jana Čupová, Renáta Karkošková -- Novatop Ghost
                St. číslo: 302 -- Čas so:05:56:12 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:48:22 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 56-42-43-44-45-32-31-39-41-100
                Neděle: 60-56-55-54-53-52-41-85-100
  12.    590   Barbora Vacátková, Zdeňka Pokorná -- Jedeme zvesela
                St. číslo: 311 -- Čas so:05:55:30 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:48 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-41-40-38-39-42-52-55-56-60-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-81-82-100
  13.    582   Pavla Zahradníková, Eva Bahníková -- Jedem s medem
                St. číslo: 308 -- Čas so:05:59:44 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:13:22 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:  28
                Sobota: 59-56-55-54-41-40-39-38-42-52-100
                Neděle: 62-82-80-79-78-77-67-56-100
  14.    580   Blanka Blinková, Zdeňka Holišová -- Walachian Women
                St. číslo: 301 -- Čas so:05:35:16 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:42 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-34-31-33-43-42-41-100
                Neděle: 61-62-82-80-79-77-81-85-100
  15.    548   Ivana Cincibusová, Jana Cincibusová -- FS Praha
                St. číslo: 310 -- Čas so:05:47:00 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:01 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 40-38-39-42-41-41-54-55-56-57-61-60-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-62-61-60-100
  16.    530   Nina Azebová, Martina Azebova -- Velvet Voyages
                St. číslo: 326 -- Čas so:05:41:41 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:27 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-41-39-38-37-34-43-42-54-56-60-100
                Neděle: 62-84-83-80-82-63-100
  17.    520   Hana Kořínková, Martina Kořínková -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 314 -- Čas so:05:41:02 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:38:23 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-41-40-38-34-43-55-56-57-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-100
  18.    500   Veronika Váňová, Kateřina Pokorná -- Pivo-ňky
                St. číslo: 318 -- Čas so:05:42:51 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:41:45 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-39-38-37-36-35-40-40-100
                Neděle: 82-80-83-84-85-62-100
  19.    470   Barbora Janíková, Marie Štěrbová -- ChaBrusiči
                St. číslo: 312 -- Čas so:05:28:56 -- Bodů so: 250 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:45:13 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-41-54-55-63-62-61-60-100-100
                Neděle: 85-84-83-82-63-61-60-100
  20.    462   Veronika Pifková, Daniela Švábová -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 316 -- Čas so:05:40:16 -- Bodů so: 270 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:08:02 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 40-38-39-42-41-54-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-100
  21.    440   Andrea Balazsova, Jana Skřivánková -- Puntikovany tym
                St. číslo: 322 -- Čas so:05:27:03 -- Bodů so: 240 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:37 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-38-39-100
                Neděle: 84-83-80-82-61-60-100
  22.    420   Kamila Amblerová, Martina Žmolíková -- ba-architekti.cz
                St. číslo: 327 -- Čas so:06:02:00 -- Bodů so: 210 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:04:01:58 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 41-39-38-54-56-57-60-100
                Neděle: 82-80-79-83-84-100
  23.    410   Ingrid Koppová, Marie Chaloupková -- Šnečice
                St. číslo: 303 -- Čas so:05:45:59 -- Bodů so: 200 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:33:50 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-41-40-39-52-56-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-62-100
  24.    340   Eva Mágrová, Ivana Mágrová -- Notorola
                St. číslo: 305 -- Čas so:04:53:08 -- Bodů so: 160 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:34:39 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-55-56-57-63-62-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-62-61-60-100
  25.    180   Petra Jeníková, Karolína Jeníková -- Báječné ženy v běhu
                St. číslo: 319 -- Čas so:06:04:39 -- Bodů so: 190 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:03:47:25 -- Bodů ne: 210-9999 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-55-70-64-65-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-62-100 -- mimo soutěž


Class DD+ -- Kategorie DD+

  1.    750   Eva Maliňáková, Ivana Perůtková -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 411 -- Čas so:06:16:36 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:  50 -- Čas ne:03:53:34 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-39-38-37-36-31-33-44-43-55-56-57-100
                Neděle: 85-84-82-83-80-79-81-63-61-60-100
  2.    710   Radka Mairichová, Veronika Podoubská -- Fabio bikers
                St. číslo: 416 -- Čas so:05:49:51 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:29 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-37-36-31-33-43-54-59-100
                Neděle: 59-41-54-53-50-49-56-58-60-100
  3.    688   Marosffy Orsolya, Kóbor Edit -- Száguldó Virágok
                St. číslo: 409 -- Čas so:05:57:34 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:56 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 59-54-41-40-39-38-37-34-43-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-81-63-61-58-60-100
  4.    630   Marie Dvorská, Markéta Matoušková -- ŽAKET tým
                St. číslo: 413 -- Čas so:05:59:50 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:15 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-52-51-70-72-73-63-57-62-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-82-63-61-58-60-100
  5.    578   Věra Dubová, Jitka Mastná -- PC HELP
                St. číslo: 401 -- Čas so:05:27:16 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:19 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-39-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-63-100
  6.    540   Veronika Chroustovská, Barbora Kršková -- SK Kondor
                St. číslo: 402 -- Čas so:05:53:52 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:35 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-39-38-37-36-54-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-62-100
  7.    490   Marie Bergrová, Iva Ponikelská -- Lužaňačky
                St. číslo: 414 -- Čas so:05:44:40 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:10 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-39-38-40-60-100-100
                Neděle: 85-84-83-82-62-61-60-100
  8.    490   Věnceslava Pokorná, Zuzana Setínková -- Žabičky
                St. číslo: 404 -- Čas so:05:47:43 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:31 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-38-39-42-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-62-61-60-100
  9.    490   Naďa Pochobradská, Simona Pohlová -- Hagan 800
                St. číslo: 408 -- Čas so:05:52:24 -- Bodů so: 230+30 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:44:57 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-52-51-50-100 -- uznáno 70
                Neděle: 85-84-83-82-63-61-58-60-100
  10.    470   Ivana Jeřábková, Jitka Hrdinová -- Pašáci
                St. číslo: 405 -- Čas so:05:26:38 -- Bodů so: 240 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:38:54 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-53-52-54-41-39
                Neděle: 85-84-83-82-63-61-58-60-100
  11.    470   Fejfarová Eva, Poláková Pavla --
                St. číslo: 415 -- Čas so:05:50:21 -- Bodů so: 270 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:39 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 56-57-55-53-41-39-38-40-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-100
  12.    470   Martina Kujanová, Štěpánka Pospíšilová -- BŽOB
                St. číslo: 410 -- Čas so:05:50:09 -- Bodů so: 250 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:10 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-70-73-76-64-65-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-82-63-61-60-100
  13.    440   Jarmila Müllerová, Helena Šarkovská -- Jizerskohorské bludičky
                St. číslo: 407 -- Čas so:05:56:14 -- Bodů so: 220 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:50 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-63-55-70-53-41-54-100
                Neděle: 62-63-82-80-79-83-100
  14.    430   Jana Puchernová, Iveta Junglingová -- Old Ladies
                St. číslo: 406 -- Čas so:05:26:43 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:40:49 -- Bodů ne: 150 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-40-38-39-41-54-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-85-84-82-63-61-58-60-100
  15.    350   Dana Váňová, Helena Rulfová -- Pivo-ňky
                St. číslo: 412 -- Čas so:05:32:52 -- Bodů so: 180 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:39:58 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-52-53-55-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-82-100
  16.    230   Kateřina Zavadilová, Markéta Hemerová -- 68
                St. číslo: 403 -- Čas so:05:58:50 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:28:57 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne: 170
                Sobota: 59-56-55-53-51-49-50-54-100
                Neděle: 62-62-81-65-77-78-100


Class FAMILY -- Kategorie FAMILY

  1.   1040   Roman Šinkovský, Samuel Šinkovský -- www.sportvisio.cz
                St. číslo:2005 -- Čas so:05:54:48 -- Bodů so: 620 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:13 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-39-38-37-36-35-31-33-32-45-52-56-60-100
                Neděle: 62-82-84-83-80-79-77-67-67-69-55-56-58-61-60-100
  2.    910   Jan Hasman, Marek Hasman -- Plzeňská smršť
                St. číslo:2012 -- Čas so:06:00:27 -- Bodů so: 530 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:04:03:10 -- Bodů ne: 390 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 59-56-54-41-39-38-37-36-35-31-33-32-32-44-55-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-67-65-81-63-61-60-100
  3.    686   Pavel Minář, Lenka Minářová -- užíváme si to
                St. číslo:2004 -- Čas so:06:11:39 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:  24 -- Čas ne:03:59:26 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-40-39-38-37-36-34-43-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-63-61-60-100
  4.    674   Kuba Žák, Pavel Žák -- VELSBIKE - SUPERIOR
                St. číslo:2007 -- Čas so:05:24:17 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:18 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 59-60-57-61-63-65-64-55-53-52-41-54-56-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-80-77-67-55-56-58-60-100
  5.    616   Barbora Matějková, Zdeněk Matějka -- velomat team
                St. číslo:2014 -- Čas so:00:00:0-34740 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:33 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 56-54-41-39-34-36-37-38-40-59-100
                Neděle: 60-58-56-55-67-65-81-82-83-100
  6.    500   Dáša Sobotková, Petr Sobotka -- VELSBIKE - SUPERIOR
                St. číslo:2008 -- Čas so:05:49:39 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:37:34 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-62-57-56-55-54-54-54-41-52-51-59-100-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-62-61-58-60-100
  7.    490   Aleš Mrkvička, Lukáš Mrkvička -- DCK Jouda
                St. číslo:2010 -- Čas so:05:30:49 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:16 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-53-52-41-54-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-63-61-60-100
  8.    480   Jan Pekárek, Adam Pekárek -- Peky team
                St. číslo:2009 -- Čas so:05:40:46 -- Bodů so: 220 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:55 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-62-57-56-54-55-53-52-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-63-61-60-100
  9.    350   Petr Růžička, Matyáš Růžička -- ymuG
                St. číslo:2001 -- Čas so:05:28:03 -- Bodů so: 170 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:18:41 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-53-55-100
                Neděle: 84-83-82-62-61-60-100
  10.    170   Tomáš Kala, Jirka Kala -- Báječné ženy v běhu
                St. číslo:2006 -- Čas so:05:31:40 -- Bodů so: 100 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:02:31:54 -- Bodů ne:  70 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-100
                Neděle: 85-62-61-58-60-100-100


Class MD -- Kategorie MD

  1.   1320   Martin Sajal, Dagmar Tučková -- Sporticus & Partner Elit A
                St. číslo: 545 -- Čas so:05:58:34 -- Bodů so: 800 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:13 -- Bodů ne: 520 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-31-33-32-44-45-46-47-48-72-73-76-65-64-55-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-79-78-75-76-73-69-67-55-56-58-60-100
  2.   1292   Milan Černý, Šárka Černá -- Ski a Bike Centrum Radotín
                St. číslo: 542 -- Čas so:05:53:00 -- Bodů so: 730 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:08:02 -- Bodů ne: 580 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-34-33-31-32-44-45-46-50-51-52-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-76-75-71-69-67-65-81-63-100
  3.   1196   Miroslav Kalina, Markéta Kalinová -- Sporticus & Partner Elit A
                St. číslo: 512 -- Čas so:05:57:43 -- Bodů so: 690 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:31 -- Bodů ne: 510 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 54-41-40-38-37-34-35-36-31-33-32-44-45-46-50-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-79-78-75-76-73-69-67-63-61-58-60-100
  4.   1078   Marcela Večeřová, Radek Vala -- VELSBIKE - SUPERIOR
                St. číslo: 543 -- Čas so:06:05:16 -- Bodů so: 620 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:57:12 -- Bodů ne: 470 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-31-33-32-44-45-70-65-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-75-76-67-63-61-60-100
  5.   1056   Jan Kárník, Kamila Kárníková -- Fanaticus
                St. číslo: 527 -- Čas so:06:05:59 -- Bodů so: 660 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:04:05:12 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 54-41-40-39-38-37-36-31-33-32-45-46-47-50-100
                Neděle: 62-82-80-79-78-76-75-73-69-67-63-61-60-100
  6.   1030   Štěpán Merenus, Karolína Bergerová -- Sporticus & Partner Elit B
                St. číslo: 552 -- Čas so:05:50:12 -- Bodů so: 560 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:58 -- Bodů ne: 470 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-37-34-43-33-32-44-45-46-50-53-55-56-57-62-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-65-81-82-63-61-60-100
  7.    990   Tomáš Fejfárek, Tereza Škrampalová -- Medová cesta
                St. číslo: 529 -- Čas so:05:52:20 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:09:57 -- Bodů ne: 470 -- Penalizace ne:  20
                Sobota: 59-54-53-52-41-40-39-38-37-36-31-31-33-43-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-75-73-69-63-61-60-100
  8.    980   Tereza Valentová, Pavel Ambrož -- Zbloudilé Primadony
                St. číslo: 516 -- Čas so:05:55:22 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:03 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 59-60-61-57-56-55-54-41-40-39-38-37-36-35-34-43-52-53-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-75-76-63-61-60-100
  9.    960   Michal Hojný, Markéta Hojná -- Koloshop Team
                St. číslo: 547 -- Čas so:05:52:40 -- Bodů so: 570 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:12 -- Bodů ne: 390 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-39-38-37-36-31-33-32-44-45-46-50-100
                Neděle: 82-84-83-80-79-78-75-67-100
  10.    920   Viacheslav Chernykh, Anna Rogal -- Little&Big
                St. číslo: 548 -- Čas so:05:49:55 -- Bodů so: 560 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:07 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-31-33-43-42-52-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-65-67-55-56-58-60-100
  11.    920   Kateřina Rešová, Tomáš Rohan -- Čert a Káča
                St. číslo: 525 -- Čas so:05:59:12 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:27 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-39-38-37-36-35-31-33-43-52-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-81-82-100
  12.    856   Martin Beneš, Martina Benešová -- MB team
                St. číslo: 507 -- Čas so:05:51:02 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:31 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 40-41-42-39-38-37-36-35-34-31-33-44-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-76-77-100
  13.    848   Tomáš Flassik, Zora Flassiková -- MTBO.SK
                St. číslo: 515 -- Čas so:06:05:43 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:57:51 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-39-38-37-36-31-33-32-45-46-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-63-62-61-58-60-100
  14.    832   Irena Hodboďová, Jakub Svatý -- MTV
                St. číslo: 501 -- Čas so:06:01:36 -- Bodů so: 560 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:04:06:53 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:  14
                Sobota: 59-54-41-40-38-37-36-31-33-32-45-46-50-100
                Neděle: 41-52-50-49-72-71-100
  15.    830   Radka Ouhrabková, Jakub Ouhrabka -- Sporticus & Partner Elit A
                St. číslo: 506 -- Čas so:05:46:12 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:14 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-39-38-37-36-31-33-43-52-56-57-61-60-100
                Neděle: 41-54-53-55-63-82-84-85-100
  16.    770   Michal Tuček, Lucie Schütznerová -- Doktorienťáci
                St. číslo: 502 -- Čas so:05:53:11 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:28 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-39-40-38-37-36-31-33-43-56-100
                Neděle: 85-84-83-82-81-63-56-58-61-62-60-59-100
  17.    750   Eva Novotná, Karel Novotný -- Břevnovská smršť
                St. číslo: 522 -- Čas so:05:55:39 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:47 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-37-36-31-33-43-54-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-100
  18.    740   Marie Mrkvičková, Jiří Stefánik -- DCK Jouda
                St. číslo: 521 -- Čas so:05:55:55 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:08 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-40-38-37-36-31-33-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-67-56-59-100
  19.    736   Zuzana Hebestreit, Marc Hebestreit -- ZuMaWi
                St. číslo: 520 -- Čas so:06:01:11 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:03:59:36 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-35-31-33-43-41-54-56-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-81-63-61-60-100
  20.    726   Radka Štejnarová, Tomáš Bubeník -- Ráďa s Bubnem
                St. číslo: 540 -- Čas so:05:59:48 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:06:06 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:  14
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-31-33-43-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-81-63-100
  21.    700   Jan Kaigl, Lucie Kokešová -- pivní liga s drzou holkou
                St. číslo: 517 -- Čas so:05:49:58 -- Bodů so: 400 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:26 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-34-43-53-59-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-81-63-100
  22.    690   Květa Popjuková, Viktor Popjuk -- Radotínští chrti
                St. číslo: 513 -- Čas so:05:22:54 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:40:00 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-35-34-41-54-55-56-57-61-60-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-63-61-58-60-100
  23.    690   Klára Hlaváčková, Radim Skála -- HP/Sokol Veltěž
                St. číslo: 518 -- Čas so:05:50:10 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:47 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-40-38-37-34-43-63-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-67-63-100
  24.    664   Ondřej Krbec, Dagmar Myšíková -- ChaBrusiči
                St. číslo: 528 -- Čas so:05:49:57 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:12:12 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:  26
                Sobota: 40-38-37-36-35-34-31-33-44-100
                Neděle: 62-61-58-56-54-53-71-69-67-100
  25.    662   Ivana Pajerová, Jakub Lžičař -- TVK
                St. číslo: 537 -- Čas so:06:03:35 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:03:47:20 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 56-54-41-40-38-39-42-52-53-55-61-60-100
                Neděle: 60-61-62-82-81-80-79-83-84-100
  26.    630   Petr Tomášek, Alžběta Hrnečková -- Sweep team
                St. číslo: 519 -- Čas so:05:48:23 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:41 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-57-56-55-54-53-52-51-70-64-65-65-62-100
                Neděle: 85-84-83-79-77-80-82-62-100
  27.    620   Veronika Králová, Mikuláš Černohorský -- Alfa skvadra vlkoušů
                St. číslo: 538 -- Čas so:05:43:29 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:17 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-38-39-42-52-55-56-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-63-61-58-60-100
  28.    580   Eva Dašková, Oldřich Dašek -- Hradecké duo
                St. číslo: 536 -- Čas so:05:45:50 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:45:21 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-52-50-47-72-70-100
                Neděle: 82-83-80-81-67-55-56-100
  29.    560   Vladimir Malinak, Veronika Macečková -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 534 -- Čas so:05:47:14 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:32 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-39-41-54-53-55-56-59-100
                Neděle: 62-82-80-79-83-84-85-100
  30.    530   Zuzana Skřičilová, Marian Viktor -- BA Warriors
                St. číslo: 508 -- Čas so:05:50:02 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:33:52 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-39-38-37-36-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-82-100
  31.    500   Jan Chaloupka, Marie Voštová -- BA Warriors
                St. číslo: 523 -- Čas so:05:38:40 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:57 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-52-53-51-70-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-81-82-100
  32.    490   Michal Červenka, Monika Krobová -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
                St. číslo: 509 -- Čas so:05:50:55 -- Bodů so: 270 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:25 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 55-53-42-39-38-40-41-100
                Neděle: 62-82-83-79-80-81-100
  33.    490   Tomáš Bauer, Kateřina Bauerová -- BK Tým
                St. číslo: 510 -- Čas so:06:16:31 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:  50 -- Čas ne:03:39:24 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-39-41-54-54-59-64-65-100
                Neděle: 41-54-53-53-55-56-58-60-59-100
  34.    480   Roman Dvorský, Terézia Matyášová -- SK Kondor
                St. číslo: 511 -- Čas so:06:04:10 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:03:56:19 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-52-43-31-100
                Neděle: 85-85-84-83-80-81-82-100
  35.    480   Noémi Benke, Béla Lindenberger -- De szép bauxit! Honnan van? - Ale bauxit pěkné! Ja
                St. číslo: 533 -- Čas so:05:48:44 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:24:13 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne: 130
                Sobota: 60-61-62-57-56-55-55-54-41-40-38-37-39-100
                Neděle: 84-83-82-80-79-78-100
  36.    470   Pavlína Murdychová, Roman Kabele -- Heřmanický Pecky
                St. číslo: 546 -- Čas so:05:50:24 -- Bodů so: 240 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:42:25 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-41-42-43-44-45-46-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-81-100
  37.    450   Simona Zörklerová, Karel Kutílek -- Pruhovaný tým
                St. číslo: 535 -- Čas so:05:50:06 -- Bodů so: 240 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:36 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-39-42-52-53-54-56-59-100
                Neděle: 84-83-80-82-61-58-60-100
  38.    440   Eliška Vondráčková, Jaroslav Bezstarosti -- Bezstarosti na tripu
                St. číslo: 503 -- Čas so:05:38:17 -- Bodů so: 240 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:53 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 56-54-41-52-53-55-57-61-60-100
                Neděle: 82-80-79-78-77-100
  39.    430   Karolína Brosková, Jiří Drahota -- Sněženka a machr
                St. číslo: 505 -- Čas so:06:09:22 -- Bodů so: 250 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:03:42:58 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-42-36-35-31-100
                Neděle: 62-82-80-81-65-67-63-61-60-100
  40.    380   Žaneta Hoskovcová, Martin Müller -- ChaBrusiči
                St. číslo: 549 -- Čas so:05:36:17 -- Bodů so: 270 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:41:37 -- Bodů ne: 110 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-39-41-54-56-57-61-62-100
                Neděle: 85-82-80-62-61-60-100
  41.    302   Ekaterina Kamshilina, Alexey Shevtsov -- Lucky Beginners
                St. číslo: 544 -- Čas so:05:28:04 -- Bodů so: 130 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:13:17 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:  28
                Sobota: 60-57-62-40-41-100-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-100-100
  42.    244   Veronika Žižková, Pavel Duchek -- Řenčáci
                St. číslo: 504 -- Čas so:06:02:41 -- Bodů so: 250 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:04:38:24 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne: 270
                Sobota: 56-54-41-52-42-43-38-100
                Neděle: 60-58-61-63-81-80-83-100


Class MD+ -- Kategorie MD+

  1.   1314   Jana Vanková, Petr Vanka -- Rodinný výlet
                St. číslo: 609 -- Čas so:06:02:29 -- Bodů so: 800 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:03:51:57 -- Bodů ne: 520 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-31-33-32-45-46-47-48-72-76-65-100
                Neděle: 82-83-80-79-78-75-73-69-67-65-81-63-61-58-60-100
  2.   1308   Victor Korchagin, Ksenia Chernykh -- Giant Russian Team
                St. číslo: 644 -- Čas so:06:10:49 -- Bodů so: 890 -- Penalizace so:  22 -- Čas ne:04:15:03 -- Bodů ne: 480 -- Penalizace ne:  40
                Sobota: 54-41-40-39-38-37-36-31-33-32-44-45-46-47-48-72-76-64-65-63-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-84-83-82-80-79-78-76-75-74-73-69-100
  3.   1142   Ondra Hašek, Evka Hašková -- Plzeňská smršť
                St. číslo: 646 -- Čas so:05:47:08 -- Bodů so: 690 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:08:08 -- Bodů ne: 470 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 40-41-39-38-37-36-31-33-32-44-45-46-47-50-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-79-78-76-75-73-69-63-61-60-100
  4.   1130   Anna Füzy, Dániel Marosffy -- Acres Wild
                St. číslo: 613 -- Čas so:05:55:30 -- Bodů so: 660 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:11 -- Bodů ne: 470 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-39-38-37-36-31-33-32-44-45-50-49-70-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-76-73-69-67-65-81-82-100
  5.   1048   Čak Svoboda, Danča Rychterová -- Trosky team
                St. číslo: 624 -- Čas so:06:05:05 -- Bodů so: 600 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:57:46 -- Bodů ne: 460 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-60-61-63-65-64-55-54-53-52-42-43-34-35-36-37-38-39-40-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-65-81-63-61-58-60-100
  6.   1000   Eva Rindtová, Hynek Urban -- VELSBIKE - SUPERIOR
                St. číslo: 639 -- Čas so:05:53:16 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:48:48 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-57-64-65-76-73-72-48-47-46-45-44-43-34-38-40-100
                Neděle: 60-58-56-55-67-69-73-75-78-79-80-82-62-100
  7.    990   Milan Bílý, Irena Jiráňová -- Drtivá porážka
                St. číslo: 643 -- Čas so:05:53:12 -- Bodů so: 600 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:38 -- Bodů ne: 390 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-38-37-36-31-33-32-44-45-46-50-51-53-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-67-65-81-82-63-100
  8.    970   Dana Králová, Jiří Král -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 623 -- Čas so:05:59:24 -- Bodů so: 620 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:21 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-38-37-36-31-33-32-45-44-52-41-54-55-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-76-77-82-100
  9.    860   Petr Svoboda, Kateřina Svobodová -- CRAFT TEAM
                St. číslo: 649 -- Čas so:05:56:24 -- Bodů so: 500 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:00 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 55-70-50-49-48-47-46-45-44-43-42-41-54-56-57-60-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-77-81-63-61-60-100
  10.    856   Stanley March, Maggie March -- Citrus Bike Team JBC
                St. číslo: 628 -- Čas so:06:02:48 -- Bodů so: 490 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:04:03:13 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 54-53-52-41-39-38-37-36-35-34-43-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-67-81-63-82-62-100
  11.    820   Julius Česák, Michaela Česáková -- Zahrádkáři
                St. číslo: 602 -- Čas so:05:51:37 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:07 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-39-38-37-36-35-31-32-44-40-60-100
                Neděle: 60-58-56-54-55-67-77-80-83-82-100
  12.    810   Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová -- TVK
                St. číslo: 617 -- Čas so:05:59:04 -- Bodů so: 500 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:13 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-31-33-43-41-54-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-77-81-100
  13.    770   Jozef Jánoška, Taťjana Jánošková -- MTBO.SK
                St. číslo: 636 -- Čas so:05:50:01 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:48:49 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-31-33-43-41-54-55-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-81-63-61-60-100
  14.    750   Jiří Března, Ivana Březnová -- Březňáci
                St. číslo: 641 -- Čas so:05:50:23 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:50 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-57-56-54-41-39-38-37-36-31-33-100
                Neděle: 82-83-80-79-78-77-65-81-100
  15.    750   Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská -- PC HELP
                St. číslo: 610 -- Čas so:05:55:23 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:57 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-40-38-37-36-35-34-43-52-100
                Neděle: 82-83-80-79-78-77-62-100
  16.    732   Eva Ouředníková, Petr Udatný -- Snail Wheels
                St. číslo: 652 -- Čas so:06:03:17 -- Bodů so: 520 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:04:22:46 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne: 110
                Sobota: 60-61-57-56-54-41-39-38-37-34-43-44-45-46-47-48-59-100
                Neděle: 82-83-80-79-78-75-74-100
  17.    730   Lukáš David, Andrea Bímová -- Rovenské trosky
                St. číslo: 653 -- Čas so:06:00:45 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:04:08:46 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 55-54-41-40-38-37-36-35-34-52-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-77-67-100
  18.    712   Radek Jelínek, Lenka Jelínková -- Splašený Jeleni
                St. číslo: 635 -- Čas so:06:08:04 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:  18 -- Čas ne:03:57:38 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-39-38-37-36-31-32-44-56-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-63-61-60-100
  19.    700   Tereza Páclová, Vláďa Pokorný -- Zpomalovací pruhy
                St. číslo: 620 -- Čas so:05:49:06 -- Bodů so: 400 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:13 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-39-42-52-53-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-82-62-61-63-58-60-100
  20.    684   Jiří Pavlas, Věra Pavlasová -- PC HELP
                St. číslo: 607 -- Čas so:06:01:01 -- Bodů so: 400 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:04:05:34 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 40-38-37-36-35-31-33-55-56-60-100
                Neděle: 60-61-63-82-81-77-79-80-83-100
  21.    670   Jaroslav Šonka, Dana Šonková -- ChaBrusiči
                St. číslo: 638 -- Čas so:05:58:18 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:22 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-40-38-37-36-35-34-42-57-61-60-100
                Neděle: 60-58-56-55-69-67-65-81-63-82-62-100
  22.    654   Radka Geffertová, Ivo Geffert -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 627 -- Čas so:06:02:50 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:04:15:58 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:  40
                Sobota: 59-56-55-70-72-48-47-46-50-51-52-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-67-58-60-100
  23.    650   Naďa Skácelová, Vladimír Marek -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 648 -- Čas so:05:39:53 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:44:46 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-40-38-39-42-52-63-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-100
  24.    648   Martin Ulvr, Diana Faltusová -- FAUL 2016
                St. číslo: 650 -- Čas so:05:51:08 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:10:23 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:  22
                Sobota: 55-65-64-76-73-72-48-47-50-100-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-77-100
  25.    634   Iva Veselá, Martin Mládek -- ChaBrusiči
                St. číslo: 645 -- Čas so:06:07:11 -- Bodů so: 650 -- Penalizace so:  16 -- Čas ne:04:48:12 -- Bodů ne: 230-9999 -- Penalizace ne: 370
                Sobota: 40-38-37-36-31-33-32-44-45-46-47-48-55-56-57-61-60-100-100-59-100
                Neděle: 60-61-63-67-69-73-74-75 -- nedokončili
  26.    630   Pavel Kuchař, Barbora Studihradová --
                St. číslo: 654 -- Čas so:06:17:43 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:  60 -- Čas ne:03:50:15 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-52-43-34-36-37-38-39-40-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-62-61-58-60-100
  27.    626   Dagmar Christophová, Luboš Plocek -- L.B.C. International, o.s.
                St. číslo: 612 -- Čas so:05:52:01 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:48 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 59-54-41-52-51-50-47-55-56-57-60-100
                Neděle: 84-83-80-79-77-81-100
  28.    620   Pavel Chromý, Jana Mayerová -- Razdvatři team
                St. číslo: 618 -- Čas so:05:42:29 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:37 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-39-38-37-36-35-34-43-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-82-100
  29.    620   Jaroslav David, Ludmila Ludvíková -- Jalud106
                St. číslo: 633 -- Čas so:05:45:54 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:19 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-39-38-37-36-35-34-43-56-57-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-81-61-60-100
  30.    610   Irena Nováková, Libor Hudec -- Monte sin fe
                St. číslo: 647 -- Čas so:05:57:29 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:46 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-34-43-41-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-63-61-60-100
  31.    600   Jiří Vyšín, Iveta Vyšínová -- 13-tý pramen
                St. číslo: 611 -- Čas so:05:50:38 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:58 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 65-76-73-72-47-50-56-57-60-100
                Neděle: 84-83-82-80-79-63-61-60-100
  32.    600   Jaroslav Krejcar, Eva Krejcarová -- Detour
                St. číslo: 605 -- Čas so:06:04:41 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:03:40:08 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-57-56-55-53-52-42-39-38-40-41-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-63-62-100
  33.    580   Bohumil Drnec, Holá Eva -- Drholové
                St. číslo: 601 -- Čas so:05:34:52 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:41 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-37-36-35-34-39-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-100
  34.    550   Radka Pospíšilová, Radek Brokl -- Jmelí
                St. číslo: 606 -- Čas so:05:19:10 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:32 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-57-56-55-54-53-41-41-39-38-40-100
                Neděle: 82-80-79-83-62-61-58-60-100
  35.    550   Michael Kozák, Olga Wolfová -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 637 -- Čas so:05:38:44 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:38 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-40-39-38-37-36-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-62-100
  36.    550   Róbert Schenk, Katarína Schenková -- Schenkovci
                St. číslo: 604 -- Čas so:05:53:16 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:53 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-39-100
                Neděle: 85-84-83-82-81-63-61-60-100
  37.    544   Evžen Malý, Věra Malá -- Výletníci Malíci
                St. číslo: 622 -- Čas so:06:02:09 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:03:48:06 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-57-61-62-63-65-64-76-73-72-70-100
                Neděle: 54-41-52-53-55-56-58-61-60-100
  38.    540   Hana Fundová, Michal Funda -- Klokani z Hradce
                St. číslo: 632 -- Čas so:05:53:10 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:42:17 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-39-42-41-54-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 41-54-53-55-56-58-60-100
  39.    540   Monika Šťáhlavská, Petr Kalivoda -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 615 -- Čas so:05:46:37 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:33 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-39-42-51-53-56-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-63-61-60-100
  40.    530   Sára Pesničák, Kristýna Pesničáková -- Citrus Bike Team JBC
                St. číslo: 630 -- Čas so:05:54:12 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:50 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-38-37-36-100
                Neděle: 84-83-80-81-63-63-58-61-60-100
  41.    522   Petr Novák, Petra Davidová -- Ja - Nováci
                St. číslo: 631 -- Čas so:06:03:13 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:03:35:50 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-35-31-100
                Neděle: 85-84-82-80-79-63-61-60-100
  42.    510   Dagmar Hepnerová, Miloš Procházka -- Pohodáři
                St. číslo: 626 -- Čas so:05:42:28 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:20 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-39-42-43-44-52-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-62-100
  43.    464   Milan Nermuť, Iveta Nermuťová -- Citrus Bike Team JBC
                St. číslo: 629 -- Čas so:05:25:05 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:29 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 59-56-54-41-39-42-52-53
                Neděle: 60-58-61-63-81-65-67-55-54-56-59-100
  44.    446   Radka Dvořáková, Petr Dvořák -- Čučkaři
                St. číslo: 619 -- Čas so:06:01:04 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:03:48:30 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-63-65-64-76-73-55-56-100
                Neděle: 85-84-83-82-81-61-60-100
  45.    430   Jiřina Faltová, Miroslav Falta -- FaltíciCL
                St. číslo: 621 -- Čas so:05:38:08 -- Bodů so: 220 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:39 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-39-100
                Neděle: 85-84-83-82-62-61-58-60-100
  46.    382   Martina Kosková, Marian Kosek -- Motorové myši
                St. číslo: 625 -- Čas so:05:30:58 -- Bodů so: 200 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:13:55 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:  28
                Sobota: 41-52-53-55-56-57-60-59-100
                Neděle: 59-56-55-69-67-65-81-61-60-100
  47.    248   Monika Zoubková, Radomil Zoubek -- RADMON
                St. číslo: 616 -- Čas so:06:00:34 -- Bodů so: 200 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:04:19:47 -- Bodů ne: 130 -- Penalizace ne:  80
                Sobota: 59-56-55-53-52-42-41-100
                Neděle: 82-80-79-67-100


Class MM -- Kategorie MM

  1.   1398   Tomáš Bezouška, Martin Štěňha -- Sporticus & Partner Elit A
                St. číslo: 139 -- Čas so:06:00:10 -- Bodů so: 860 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:03:58:40 -- Bodů ne: 540 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 62-63-65-76-73-72-48-47-46-45-44-32-33-31-35-34-36-37-38-39-41-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-75-76-73-69-71-56-58-61-60-100
  2.   1310   Přemysl Hošek, Roman Spudil -- SP KOLO
                St. číslo: 123 -- Čas so:05:57:01 -- Bodů so: 850 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:24 -- Bodů ne: 460 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-31-33-32-45-46-47-48-72-73-76-65-64-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 62-82-84-83-80-79-78-75-76-69-61-60-100
  3.   1308   Pavel Fišer, Jiří Fišer -- Noční můry
                St. číslo: 171 -- Čas so:05:56:01 -- Bodů so: 780 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:05:52 -- Bodů ne: 540 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 54-41-39-38-37-36-31-33-33-32-44-45-46-47-48-72-76-65-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-76-76-75-74-73-69-67-81-82-100
  4.   1296   Petr Pruner, Petr Dvořák -- EPO / Čelovky Lucifer
                St. číslo: 170 -- Čas so:06:02:45 -- Bodů so: 790 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:04:08:55 -- Bodů ne: 530 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-31-33-32-44-45-46-47-48-49-50-51-52-59-100
                Neděle: 84-83-82-80-79-78-76-71-73-69-67-55-56-58-60-100
  5.   1268   Jan Kolín, Jiří Kolín -- Sporticus & Partner Elit B
                St. číslo: 165 -- Čas so:06:00:12 -- Bodů so: 730 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:03:55:53 -- Bodů ne: 540 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-34-31-33-32-44-45-46-47-50-54-56-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-76-75-74-73-69-67-63-61-60-100
  6.   1248   Vojta Buriánek, Pavel Piskáček --
                St. číslo: 174 -- Čas so:05:50:30 -- Bodů so: 750 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:22 -- Bodů ne: 500 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 54-41-39-40-38-37-36-35-31-33-32-44-45-46-47-50-49-100
                Neděle: 62-82-84-83-80-79-77-78-76-75-71-100
  7.   1230   Martin Smrt, Honza Císař -- Sporticus & Partner Elit A
                St. číslo: 102 -- Čas so:06:02:51 -- Bodů so: 780 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:04:01:41 -- Bodů ne: 460 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 41-39-38-37-36-31-33-32-44-45-46-47-48-72-76-65-63-61-60-100
                Neděle: 82-80-79-78-76-75-71-53-54-56-58-61-60-100
  8.   1172   Vašek Husák, Michal Veselý -- Klokani z Hradce
                St. číslo: 134 -- Čas so:06:08:03 -- Bodů so: 710 -- Penalizace so:  18 -- Čas ne:03:54:56 -- Bodů ne: 480 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-39-38-37-36-31-33-44-32-32-45-45-46-50-47-48-49-51-56-57-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-78-76-77-65-67-63-61-56-58-60-100
  9.   1158   Zdeněk Vošta, Jaroslav Gubiš -- BA Warriors
                St. číslo: 111 -- Čas so:05:56:20 -- Bodů so: 700 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:20 -- Bodů ne: 460 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-34-31-33-32-44-45-46-47-50-56-60-100
                Neděle: 84-83-79-78-75-76-77-67-81-82-100
  10.   1150   Albert Mikan, Nikolas Domín -- Sporticus & Partner Elit B
                St. číslo: 152 -- Čas so:06:06:03 -- Bodů so: 680 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:04:02:09 -- Bodů ne: 490 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-31-33-32-44-45-46-47-48-56-57-60-100
                Neděle: 62-82-80-79-77-78-75-76-73-69-67-81-63-61-60-100
  11.   1142   Petr Herink, Jaroslav Herma -- Vpress
                St. číslo: 173 -- Čas so:06:02:20 -- Bodů so: 710 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:04:00:58 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 54-41-40-39-38-37-36-35-31-33-32-45-46-47-48-70-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-55-54-56-59-100
  12.   1124   Pavel Kohout, Michal Polák -- Kupkolo a Bakako
                St. číslo: 155 -- Čas so:05:57:24 -- Bodů so: 620+30 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:05 -- Bodů ne: 480 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 59-56-54-41-40-39-38-37-36-35-31-33-44-51-52-53-100 -- uznáno 55
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-65-67-55-63-61-56-58-60-100
  13.   1120   Pavel Müller, Radek Šimek -- Jehlanka Team
                St. číslo: 161 -- Čas so:06:03:48 -- Bodů so: 700 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:04:15:00 -- Bodů ne: 460 -- Penalizace ne:  32
                Sobota: 59-54-41-40-39-38-37-36-35-31-33-32-45-46-47-50-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-75-76-69-63-100
  14.   1118   Tomáš Pohl, Maroš Erdziak -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 140 -- Čas so:05:55:03 -- Bodů so: 670 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:35 -- Bodů ne: 450 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 41-40-39-38-37-36-35-34-31-33-44-45-52-53-54-56-59-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-75-71-69-62-100
  15.   1076   Petr Turczer, Martin Hudos -- Šumperští divočáci
                St. číslo: 167 -- Čas so:05:54:43 -- Bodů so: 630 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:12 -- Bodů ne: 450 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 54-41-40-39-38-37-36-35-34-31-33-44-45-50-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-65-81-63-61-60-100
  16.   1064   Jan Fukátko, Zdeněk Odvody -- Mapy.cz
                St. číslo: 160 -- Čas so:05:53:21 -- Bodů so: 630 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:03 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 59-54-41-40-39-38-37-36-31-33-32-44-52-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-75-76-67-56-58-60-100
  17.   1038   Myrek Kovář, Honza Fujáček -- klacky.cz
                St. číslo: 148 -- Čas so:06:05:02 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:57:17 -- Bodů ne: 460 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-53-52-41-40-38-37-36-31-33-44-70-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-65-67-63-55-56-59-100
  18.   1020   Jakub Kmínek, Michal Kadlec -- KamnaKolo
                St. číslo: 108 -- Čas so:05:55:01 -- Bodů so: 600 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:28 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-40-38-37-36-31-33-32-44-52-55-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-76-73-69-67-61-60-100
  19.    978   Ondřej Buchtík, Aleš Buchtík -- ABND racing team
                St. číslo: 118 -- Čas so:06:13:00 -- Bodů so: 660 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:04:01:13 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 54-41-40-38-43-44-45-46-50-47-48-72-73-76-65-63-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-81-100
  20.    960   Marek Protuš, Robert Sedlecký -- MPRS
                St. číslo: 126 -- Čas so:05:51:42 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:57 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-34-31-33-32-45-52-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-78-77-67-81-60-100
  21.    940   Peter Suchopar, Stanislav Štamberg -- ALSAP
                St. číslo: 158 -- Čas so:05:34:47 -- Bodů so: 560 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:23 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-35-31-33-32-44-52-41-54-59-100
                Neděle: 59-56-54-41-52-53-71-69-67-63-100
  22.    930   Tomáš Kučera, Radek Sušír -- BMC CZ /FORBIKES team
                St. číslo: 164 -- Čas so:05:51:52 -- Bodů so: 580 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:14:34 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:  30
                Sobota: 59-56-54-41-39-38-37-36-35-31-33-32-45-52-61-60-100
                Neděle: 60-58-61-63-56-54-41-52-53-67-82-84-85-100
  23.    930   Tomas Klein, Martin Glajch -- ChaBrusiči
                St. číslo: 138 -- Čas so:05:56:46 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:15:53 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:  40
                Sobota: 56-54-41-40-39-38-37-36-31-33-44-52-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-75-76-67-100
  24.    918   Zbyněk Krahulec, Jakub Vavřička -- Nena eMTéBé
                St. číslo: 110 -- Čas so:05:58:42 -- Bodů so: 570 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:05 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 59-54-41-39-38-37-36-35-34-31-33-44-52-53-100
                Neděle: 60-58-56-54-41-52-53-71-67-63-100
  25.    916   Martin Stehlík, David Kabáth -- Žabiny
                St. číslo: 150 -- Čas so:06:06:03 -- Bodů so: 580 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:04:04:12 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 60-61-63-65-65-76-73-72-72-48-47-46-46-45-44-43-38-39-41-41-100
                Neděle: 83-80-79-78-75-67-81-100
  26.    912   Jan Marák, Vít Mráz -- INS Náchod
                St. číslo: 169 -- Čas so:06:03:34 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:04:15:17 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:  40
                Sobota: 54-53-52-41-40-38-37-36-31-33-55-63-61-60-100
                Neděle: 59-56-53-50-49-71-75-78-79-100
  27.    910   Martin Chaloupka, Petr Farka -- STS Chvojkovice - Brod
                St. číslo: 145 -- Čas so:05:56:06 -- Bodů so: 580 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:19 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-38-37-36-31-33-44-52-55-63-56-57-61-60-100
                Neděle: 59-58-56-54-41-53-50-49-71-100
  28.    900   Martin Maňák, Michal Maňák -- MM team
                St. číslo: 146 -- Čas so:05:55:34 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:38 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-39-42-43-34-35-31-33-44-52-54-56-59-60-100
                Neděle: 59-56-55-69-71-73-76-67-65-81-63-61-58-60-100
  29.    890   František Šimek, Michal Valenta -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 112 -- Čas so:05:47:29 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:19:18 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:  80
                Sobota: 40-39-38-37-36-31-33-32-45-50-51-52-54-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-75-73-100
  30.    870   Otto Severýn, Radek Dlouhý -- Komorní Výtah
                St. číslo: 104 -- Čas so:05:58:52 -- Bodů so: 530 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:24 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-63-65-64-76-72-48-47-46-50-51-52-54-56-59-100
                Neděle: 60-61-63-67-69-76-75-78-77-100
  31.    864   Peta Pucherna, Cyril Sahula -- klacky.cz
                St. číslo: 162 -- Čas so:06:04:59 -- Bodů so: 520 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:04:02:21 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 41-39-38-37-36-31-31-33-32-44-52-51-53-100
                Neděle: 84-83-79-78-77-67-81-63-100
  32.    848   Václav Šmíd, Jaroslav Suchopar -- ALSAP
                St. číslo: 159 -- Čas so:06:05:08 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:57:14 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-36-35-31-31-33-32-44-53-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-76-77-100
  33.    820   Martin Kukačka, Václav Cypro -- HS Šumava
                St. číslo: 121 -- Čas so:05:57:52 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:24 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-54-53-52-51-50-47-48-76-65-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-77-81-82-62-100
  34.    796   Matěj Ševčík, Jiří Jakoubek -- Vpress
                St. číslo: 149 -- Čas so:06:06:23 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:04:24:48 -- Bodů ne: 430 -- Penalizace ne: 130
                Sobota: 59-54-41-40-38-37-36-31-33-32-44-55-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-75-76-67-81-100
  35.    770   Tomáš Bičák, Matouš Bičák -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
                St. číslo: 141 -- Čas so:05:51:04 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:24 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-53-51-50-46-47-48-72-70-62-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-67-63-61-58-60-100
  36.    760   Zbyněk Rozsypal, Jaroslav Kamenčák -- KKZ Zlín
                St. číslo: 172 -- Čas so:05:57:21 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:24 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-55-54-41-40-39-38-37-36-35-34-34-52-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-81-82-62-61-60-100
  37.    758   Michal Babík, Josef Šulek -- Kroky Františka Janečka
                St. číslo: 157 -- Čas so:06:08:49 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:  18 -- Čas ne:04:01:50 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 59-54-41-39-38-37-36-35-31-43-52-100
                Neděle: 85-84-83-79-78-77-81-100
  38.    740   Daniel Holler, Michal Pavelek -- Dami Team
                St. číslo: 129 -- Čas so:05:52:00 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:04 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 59-54-41-40-39-38-37-36-35-34-43-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-100
  39.    710   Vojtěch Dědek, Miroslav Dědek -- Lázeňští loudali
                St. číslo: 136 -- Čas so:05:49:59 -- Bodů so: 490 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:41 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-31-33-43-42-39-41-54-56-59-100
                Neděle: 62-82-81-77-78-67-65-100
  40.    706   Marek Koníček, Jaroslav Šebesta -- AnapurnaTeam
                St. číslo: 132 -- Čas so:06:06:25 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:03:54:20 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-53-52-51-50-46-45-44-43-41-54-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-81-82-62-61-58-60-100
  41.    700   Pavel Novák, Vladimír Novák -- NH CAR
                St. číslo: 142 -- Čas so:05:57:12 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:39 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-31-33-43-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-81-63-100
  42.    700   Miroslav Zámečník, Tomáš Verner -- Hrdí otcové
                St. číslo: 117 -- Čas so:05:43:44 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:30 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 59-56-55-55-54-41-41-38-39-42-52-64-65-100
                Neděle: 85-84-83-83-82-81-65-67-55-56-58-60-61-62-100
  43.    676   Zdeněk Mareš, Jakub Machuta -- Double M
                St. číslo: 122 -- Čas so:06:06:54 -- Bodů so: 400 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:04:09:32 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:  20
                Sobota: 59-62-63-65-64-55-54-53-52-41-39-38-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-77-67-100
  44.    666   Pavel Sklenařík, Martin Hronza -- TJ Zelená Konev
                St. číslo: 124 -- Čas so:06:01:55 -- Bodů so: 400 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:03:50:40 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-35-34-43-41-54-56-57-61-60-100
                Neděle: 84-83-79-80-82-63-61-60-100
  45.    648   Miroslav Zoubek, Lukáš Zoubek -- LuMi
                St. číslo: 103 -- Čas so:05:39:49 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:24 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 59-40-38-37-35-31-33-41-54-100
                Neděle: 59-56-67-69-71-41-54-100
  46.    640   David Eibl, Jiří Švec -- MEORIS watch team
                St. číslo: 144 -- Čas so:06:18:18 -- Bodů so: 420+60 -- Penalizace so:  70 -- Čas ne:04:15:54 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:  40
                Sobota: 41-40-38-37-36-31-45-50-64-100 -- uznáno 65
                Neděle: 59-56-54-55-67-77-78-79-100
  47.    630   Libor Suchý, Petr Suchý -- Looser Club Debilos
                St. číslo: 115 -- Čas so:05:50:50 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:15:21 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:  40
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-34-43-42-41-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-63-61-60-100
  48.    620   Miroslav Macík, Miroslav Macík -- Vsetínští ogaři
                St. číslo: 156 -- Čas so:05:45:26 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:58 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-39-41-54-55-65-63-61-57-60-100
                Neděle: 41-54-55-67-81-63-61-58-60-100
  49.    620   Martin Sklenář, Pavel Veselý -- Dynal bike team
                St. číslo: 147 -- Čas so:05:59:27 -- Bodů so: 400 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:45:00 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-39-38-37-36-35-34-43-52-100-100
                Neděle: 60-61-58-56-54-53-55-63-62-59-100
  50.    600   Jakub Tkaczyk, Tomáš Skuplík -- Koaly
                St. číslo: 105 -- Čas so:05:45:52 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:22 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-51-50-46-47-47-48-56-57-60-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-82-62-61-60-100
  51.    600   Jan Novotný, Zdeněk Kubík -- Kufrování s Forrestem
                St. číslo: 163 -- Čas so:05:33:48 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:39 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-62-63-64-65-65-76-73-72-70-55-56-57-60-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-77-100
  52.    574   Miroslav Trn, Petr Zloský -- ČSFR
                St. číslo: 119 -- Čas so:06:09:09 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:04:02:05 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 41-39-38-34-35-31-44-100
                Neděle: 41-52-53-69-67-81-100
  53.    570   Tomáš Berger, Martin Srb -- Lužaňáci
                St. číslo: 128 -- Čas so:05:59:11 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:40 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-70-50-54-64-65-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-82-62-61-60-59-100
  54.    568   Juraj Opršal, Petr Šenk -- Počkej kámo!
                St. číslo: 154 -- Čas so:06:05:51 -- Bodů so: 580 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:04:12:08 -- Bodů ne: 290-9999 -- Penalizace ne:  26
                Sobota: 59-54-41-39-38-37-36-34-35-31-33-32-44-52-100
                Neděle: 59-56-55-53-69-67-65-81-63-61-60-100 -- dojel sám
  55.    550   Vítek Majer, Vladimír Slípka -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 109 -- Čas so:05:50:34 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:04 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-40-39-53-70-100
                Neděle: 84-83-80-81-65-67-82-62-100
  56.    550   Jiří Kavánek, Milan Polák -- FIDOBAR
                St. číslo: 114 -- Čas so:05:57:28 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:16 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-39-38-52-55-100-100
                Neděle: 84-83-79-80-81-100
  57.    540   Jan Špaček, Jakub Smutný -- Taebo Arena Team
                St. číslo: 101 -- Čas so:05:12:49 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:14 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-39-38-37-36-40-100
                Neděle: 84-83-79-78-100
  58.    530   Michal Tabery, Milos Zelenda -- MEORIS watch team
                St. číslo: 133 -- Čas so:05:53:04 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:56 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-70-50-47-46-61-60-100
                Neděle: 84-83-79-80-82-63-61-60-100
  59.    520   Aleš Meister, Jaroslav Rak -- Borgové
                St. číslo: 120 -- Čas so:05:53:58 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:38:03 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-39-41-54-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-62-60-100
  60.    510   Jan Polák, Jiří Lafek -- NH CAR
                St. číslo: 143 -- Čas so:05:28:06 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:17:49 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:  60
                Sobota: 59-56-54-41-39-38-40-62-63-57-61-60-100
                Neděle: 60-61-63-81-80-79-83-82-100
  61.    490   Jiří Šolta, Dušan Bajo -- FIDOBAR
                St. číslo: 116 -- Čas so:05:43:47 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:30 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 56-54-41-40-38-39-55-59-100
                Neděle: 59-41-52-54-55-56-58-100
  62.    482   László Szíkora, Jaroslav Bartoník -- Koaly
                St. číslo: 106 -- Čas so:06:03:52 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:03:51:20 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-39-42-52-100
                Neděle: 41-52-53-55-56-58-60-100
  63.    420   Matouš Franc, Petr Mrázek -- FIDOBAR
                St. číslo: 113 -- Čas so:05:14:29 -- Bodů so: 240 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:33 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-39-40-60-61-100
                Neděle: 60-61-55-69-67-65-81-100
  64.    360   Petr Sakař, Martin Soukup -- Charé
                St. číslo: 137 -- Čas so:04:44:04 -- Bodů so: 170 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:35:12 -- Bodů ne: 190 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 56-55-53-52-41-100
                Neděle: 62-82-83-84-85-85-60-100
  65.    320   Tomáš Beran, Venca Gregor -- Řevnický rybáři
                St. číslo: 130 -- Čas so:05:54:52 -- Bodů so: 120 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:14 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-70-49-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-100
  66.    270   Ondřej Kupsa, Slávek Vochozka -- WoKus
                St. číslo: 135 -- Čas so:07:08:11 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:9999 -- Čas ne:03:59:02 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-55-52-51-50-46-47-48-65-100
                Neděle: 85-84-82-80-77-67-81-63-61-60-100
  67.    168   Jaromír Háněl, Martin Jungmann -- HSH
                St. číslo: 175 -- Čas so:06:05:20 -- Bodů so: 180 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:04:36:41 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne: 250
                Sobota: 59-54-41-52-51-100
                Neděle: 85-82-83-79-80-63-100
  68.      0   Jakub Juříček, Radovan Hrnčíř -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 153 -- Čas so:06:48:21 -- Bodů so: 310-9999 -- Penalizace so: 370 -- Čas ne:05:19:51 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:9999
                Sobota: 56-54-41-44-32-33-31-59-100 -- jel sám
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-82-62-100


Class MM+ -- Kategorie MM+

  1.   1270   Pavel Bureš, Vladimír Horký -- ABND racing team
                St. číslo: 208 -- Čas so:05:56:16 -- Bodů so: 760 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:31 -- Bodů ne: 510 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-31-33-44-32-45-46-50-47-48-72-76-65-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-76-75-73-69-67-65-81-100
  2.   1232   Radek Jonáš, Jakub Novák -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 228 -- Čas so:06:03:49 -- Bodů so: 710 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:03:54:18 -- Bodů ne: 530 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-39-40-38-37-36-35-31-33-32-44-43-42-52-55-63-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-75-76-73-69-67-63-61-60-100
  3.   1172   George Hladík, Kajiš Kratochvíl -- VELSBIKE - SUPERIOR
                St. číslo: 255 -- Čas so:05:56:58 -- Bodů so: 710 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:03:05 -- Bodů ne: 470 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-31-33-33-32-44-45-46-47-50-50-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-76-75-67-81-82-100
  4.   1094   Jiří Hejna, Honza Kabát -- Stragédi
                St. číslo: 271 -- Čas so:05:50:37 -- Bodů so: 660 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:17 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 59-54-41-40-39-38-37-36-31-33-33-32-44-52-53-55-63-61-60-100
                Neděle: 60-61-63-67-69-71-75-78-79-80-82-62-58-100
  5.   1070   Jaromír Chroustovský, Radan Kamenický -- SK Kondor
                St. číslo: 227 -- Čas so:05:58:59 -- Bodů so: 630 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:25 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-39-38-37-36-31-45-46-47-48-72-65-63-61-60-100
                Neděle: 82-81-65-67-69-73-75-79-80-83-84-100
  6.   1070   Petr Karkoš, Václav Kulhánek -- Karhanek
                St. číslo: 225 -- Čas so:05:58:33 -- Bodů so: 640 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:38 -- Bodů ne: 430 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 65-76-73-72-48-47-46-45-32-33-31-43-41-54-56-100
                Neděle: 56-54-41-52-53-50-71-69-67-81-100
  7.   1040   Míra Rygl, Ivan Přibyl -- MIRY na Kšandě
                St. číslo: 276 -- Čas so:00:00:0-34740 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:14:09 -- Bodů ne: 480 -- Penalizace ne:  30
                Sobota: 54-53-51-52-41-40-40-39-38-37-36-35-34-43-42-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-76-73-69-67-81-63-61-60-100
  8.   1040   Miroslav Keča Křeček, Karel Blondén Huňka -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 211 -- Čas so:05:54:36 -- Bodů so: 600 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:03 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-38-37-36-31-33-32-44-45-46-50-51-55-100
                Neděle: 84-83-82-80-79-78-77-67-55-54-56-59-100
  9.   1030   Havelka Milan, Martin Šňupárek -- ABND racing team
                St. číslo: 262 -- Čas so:05:57:30 -- Bodů so: 620 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:58 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-39-38-37-36-35-34-31-33-44-45-45-50-56-100
                Neděle: 84-83-82-80-79-78-77-67-55-56-59-100
  10.   1000   Pavel Šenk, Jan Novotný -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 242 -- Čas so:05:59:13 -- Bodů so: 580 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:56 -- Bodů ne: 430 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 59-56-54-41-39-40-38-37-36-31-33-44-44-43-52-55-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-75-76-67-62-100
  11.    970   Richard Sláma, Petr Chroust -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 201 -- Čas so:06:14:43 -- Bodů so: 630 -- Penalizace so:  30 -- Čas ne:03:58:12 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-52-44-32-33-31-34-35-36-37-38-39-40-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-75-67-100
  12.    950   Ondřej Čapek, Ferdinand Polák -- Starej s Chytrym
                St. číslo: 229 -- Čas so:05:48:49 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:59 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-52-44-32-33-34-35-36-37-38-40-100
                Neděle: 62-82-84-83-80-79-77-67-65-81-63-61-58-60-100
  13.    950   Jan Pochobradský, Libor Dvořáček -- Hagan 800
                St. číslo: 240 -- Čas so:05:51:40 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:20 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 59-41-40-39-38-37-36-35-31-33-55-54-56-57-61-60-100
                Neděle: 84-83-82-80-79-78-77-65-81-63-61-60-100
  14.    940   David Palas, Stanislav Mudrák -- STS Chvojkovice Brod 1
                St. číslo: 220 -- Čas so:05:54:06 -- Bodů so: 570 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:57 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-39-38-37-36-31-33-32-45-52-100
                Neděle: 85-84-83-82-81-80-79-78-77-100
  15.    910   Uli Kretzschmar, Ulf Uhlemann -- Speedbikers
                St. číslo: 207 -- Čas so:05:59:52 -- Bodů so: 530 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:44 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-37-36-35-31-33-32-44-52-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-56-59-100
  16.    908   Petr Hovořák, Ivan Kusák -- Čip a KanonDejl z dimense.cz
                St. číslo: 221 -- Čas so:06:05:09 -- Bodů so: 530 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:04:04:18 -- Bodů ne: 400 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-34-33-32-44-43-52-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-63-61-60-100
  17.    900   Juraj Malatin, Peter Mlynarik -- MTBO.SK
                St. číslo: 230 -- Čas so:05:45:33 -- Bodů so: 580 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:54 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-31-33-44-52-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-100
  18.    900   David Náhlovský, Petr Brych -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 203 -- Čas so:05:51:41 -- Bodů so: 610 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:42 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-41-39-38-37-36-35-31-33-32-44-52-53-55-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-82-62-100
  19.    896   Roman Koucký, Jan Zurynek -- ŽAKET tým
                St. číslo: 267 -- Čas so:06:01:30 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:04:04:18 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 54-53-52-51-44-32-33-31-36-37-38-40-100
                Neděle: 84-83-79-78-75-76-67-100
  20.    890   Radim Němec, Martin Freihaut -- MEORIS watch team
                St. číslo: 263 -- Čas so:05:46:50 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:58 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-35-34-33-31-43-41-54-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-67-56-59-100
  21.    890   Miroslav Soldát, Martin Michalica -- ChaBrusiči
                St. číslo: 257 -- Čas so:05:57:46 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:10 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 40-39-38-37-36-31-33-32-44-51-52-54-56-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-77-81-82-100
  22.    870   Pavel Cincibus, Stanislav Petříček -- FS Praha
                St. číslo: 233 -- Čas so:05:56:18 -- Bodů so: 530 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:02 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-39-38-37-36-31-33-44-52-53-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-79-77-67-65-81-82-62-100
  23.    860   Tomáš Vorel, Martin Jančík -- Havrani
                St. číslo: 246 -- Čas so:05:52:13 -- Bodů so: 580 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:08 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-31-33-32-44-52-56-57-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-100
  24.    850   Jaroslav Sládek, Josef Kapal -- Bajkeři od Benešova
                St. číslo: 234 -- Čas so:05:56:55 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:49 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-38-37-36-31-33-43-52-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-78-77-81-100
  25.    830   Branislav Pilňan, Filip Pucher -- MTBO.SK
                St. číslo: 243 -- Čas so:05:57:39 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:08 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-34-43-42-41-54-53-55-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-81-63-61-60-100
  26.    830   Zdeněk Míka, Martin Svačina -- Citrus Bike Team JBC
                St. číslo: 254 -- Čas so:05:54:18 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:09 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 41-40-38-37-36-35-34-33-43-53-55-56-57-61-60-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-81-63-100
  27.    798   Pavel Paloncý, Jiří Vozda -- Šumperští divočáci
                St. číslo: 216 -- Čas so:05:45:13 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:05:13 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 40-39-38-37-36-31-33-32-44-41-59-60-100
                Neděle: 62-82-83-80-81-65-67-69-63-61-58-60-100
  28.    796   Martin Číp, Jiří Juřina -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 260 -- Čas so:06:01:10 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:03:52:41 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-31-33-44-55-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-79-77-67-63-82-62-100
  29.    790   Michal Bureš, Miloš Dvořák -- Známka Punku/FcB
                St. číslo: 261 -- Čas so:05:59:03 -- Bodů so: 450 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:15 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-37-36-31-31-33-43-54-55-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-81-65-67-63-62-61-60-100
  30.    790   Miroslav Slovák, Jiří Teplý -- Klokani z Hradce
                St. číslo: 223 -- Čas so:05:59:03 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:35 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-63-65-64-76-73-72-48-47-46-50-49-56-59-100
                Neděle: 60-61-62-85-84-83-82-80-79-63-56-59-100
  31.    770   Petr Šrámek, Jindřich Handl -- L.B.C. International, o.s.
                St. číslo: 215 -- Čas so:05:49:43 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:14:27 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:  30
                Sobota: 60-61-57-56-65-64-76-73-72-48-47-46-50-54-59-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-79-77-67-56-59-100
  32.    760   Petr Malušek, Jaroslav Slezák -- SK Kondor
                St. číslo: 226 -- Čas so:05:30:57 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:39 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 56-54-41-40-39-38-37-36-35-31-100
                Neděle: 85-84-83-79-78-75-100
  33.    760   Dominik Duda, Štěpán Moravčík -- Jejich Veličenstva
                St. číslo: 222 -- Čas so:05:57:07 -- Bodů so: 450 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:14 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-40-38-37-36-35-34-43-52-55-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-81-82-100
  34.    750   Zdeněk Mareš, Milan Hložek -- TJ Sokol Lužany
                St. číslo: 250 -- Čas so:05:33:30 -- Bodů so: 450 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:52 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-39-38-37-36-31-33-44-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-82-62-61-60-100
  35.    748   Libor Krhut, Zdeněk Jakobi -- Havrani
                St. číslo: 204 -- Čas so:05:50:13 -- Bodů so: 450 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:05:33 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 59-54-41-40-38-37-36-31-33-56-57-61-60-100
                Neděle: 82-83-80-79-78-77-81-100
  36.    740   Tomasso Felini, Pietro Fantozzi -- Citrus Bike Team JBC
                St. číslo: 253 -- Čas so:05:50:07 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:09:59 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:  20
                Sobota: 40-38-37-36-35-34-43-52-53-55-56-60-100
                Neděle: 85-84-83-79-78-77-81-63-100
  37.    720   Petr Suastika, Jiří Ticháček -- Jabkoty Kdyně
                St. číslo: 241 -- Čas so:05:51:12 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:13 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-34-43-52-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-81-82-100
  38.    714   Pavel Kříž, Josef Klimeš -- PKJK
                St. číslo: 272 -- Čas so:05:52:30 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:02 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 40-38-37-36-35-34-43-42-41-54-55-56-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-81-63-61-60-100
  39.    712   Jaroslav Kašpar, Martin Hubáček -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 210 -- Čas so:05:48:56 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:08:45 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 59-41-39-38-37-36-31-33-43-56-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-77-100
  40.    712   Pavel Zdeněk, Zdeněk Mágr -- Notorola
                St. číslo: 219 -- Čas so:05:54:54 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:13:02 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:  28
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-34-43-52-55-54-56-57-60-100
                Neděle: 41-53-50-71-69-100
  41.    704   Pavel Trumpeš, Ľubomír Bulla -- Taebo Team Arena
                St. číslo: 256 -- Čas so:05:54:09 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:39 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 40-39-38-37-36-35-31-45-46-100
                Neděle: 60-58-56-63-67-76-78-79-80-82-100
  42.    700   Jan Janíček, Pavel Marek -- CRAFT TEAM
                St. číslo: 274 -- Čas so:05:54:13 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:44 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-54-53-52-51-49-48-47-46-50-100
                Neděle: 84-83-81-67-69-63-82-62-100
  43.    686   Tencokilojel Baker, Tencomuvodunosil Kubho -- FcB Team
                St. číslo: 236 -- Čas so:06:01:32 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:03:49:32 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-40-39-38-37-36-31-33-34-34-41-100
                Neděle: 59-56-54-41-52-53-55-100
  44.    682   Michal Kovář, Zdeněk Pošvec -- VŠCHT Pardubice
                St. číslo: 269 -- Čas so:06:13:14 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:04:04:43 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 59-56-54-41-40-39-39-38-38-42-52-55-63-61-60-100
                Neděle: 82-83-80-79-78-77-81-61-60-100
  45.    680   Bystrík Babor, Vladimir Grauzel -- MTBO.SK
                St. číslo: 235 -- Čas so:05:50:53 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:21 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-40-38-37-36-35-34-33-43-56-100
                Neděle: 85-84-83-79-78-82-100
  46.    680   Tomáš Franc, Zbyněk Holub -- FIDOBAR
                St. číslo: 213 -- Čas so:06:16:22 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:  50 -- Čas ne:04:21:26 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne: 100
                Sobota: 40-41-39-38-37-36-31-33-32-44-52-54-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-78-100
  47.    670   Vlastimil Autrata, Daniel Klučár -- MTBO.SK
                St. číslo: 232 -- Čas so:05:53:51 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:41:03 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-55-54-41-40-38-37-35-34-43-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-82-62-61-58-60-100
  48.    666   Jan Kořán, Michal Mrázek -- Vořezávátka
                St. číslo: 238 -- Čas so:06:15:09 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:  40 -- Čas ne:04:11:48 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:  24
                Sobota: 54-41-40-38-37-36-35-34-43-44-55-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-81-100
  49.    664   Luděk Polčák, Martin Tomšů -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 266 -- Čas so:06:02:11 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:03:59:43 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-40-38-37-36-31-52-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-81-100
  50.    660   Zdeněk Blabla, Vladimír John -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 209 -- Čas so:05:29:14 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:41:38 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-35-34-43-42-41-54-56-57-61-60-59-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-63-61-60-59-100
  51.    640   Pavel Šimon, Radim Smolen -- FcB Team
                St. číslo: 224 -- Čas so:05:59:46 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:16:44 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:  50
                Sobota: 59-54-41-40-38-37-36-35-34-39-100
                Neděle: 60-61-63-81-77-78-79-83-100
  52.    630   Aleš Petr, Aleš Vokoun -- FIDOBAR
                St. číslo: 265 -- Čas so:05:28:42 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:50 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-41-40-39-38-37-36-31-33-43-100
                Neděle: 85-62-82-80-81-63-55-56-59-100
  53.    624   Martin Houll Holinka, Jiří Jiřba Janeček -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 212 -- Čas so:06:02:11 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:03:58:16 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-34-43-41-54-55-56-57-61-63-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-77-82-100
  54.    620   František Wald, Vojtěch Fejlek -- FeWa
                St. číslo: 202 -- Čas so:05:57:15 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:11 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-37-36-35-34-43-41-54-100
                Neděle: 85-84-83-80-81-63-61-60-100
  55.    614   Oldřich Štecha, Filip Pelouch -- Baseti
                St. číslo: 245 -- Čas so:06:01:16 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:04:00:25 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 59-54-41-52-44-32-31-100
                Neděle: 85-84-83-79-77-67-56-58-60-100
  56.    612   Zoltán Kiss, Péter Vajda -- Tonna Bike
                St. číslo: 237 -- Čas so:05:36:34 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:08:56 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 59-56-55-70-49-48-47-46-50-57-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-79-82-81-63-100
  57.    610   Jiří Šedivý, Jan Štefánek -- JS2X
                St. číslo: 264 -- Čas so:06:14:13 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:  30 -- Čas ne:04:32:44 -- Bodů ne: 390 -- Penalizace ne: 210
                Sobota: 55-70-73-72-48-47-46-45-50-49-51-52-100
                Neděle: 84-83-80-79-78-75-76-61-60-100
  58.    596   Petr Dvořáček, Petr Kubíček -- 2 Rock Bikers
                St. číslo: 251 -- Čas so:05:41:09 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:06:11 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:  14
                Sobota: 59-56-55-54-53-52-42-38-40-41-60-100
                Neděle: 84-83-79-78-82-100
  59.    594   Tomáš Janota, Josef Lavička -- FcB Team
                St. číslo: 273 -- Čas so:05:58:03 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:18 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 41-40-38-37-36-31-56-100
                Neděle: 85-84-83-82-80-81-63-100
  60.    590   Ondřej Palička, Radek Nechvátal -- Dos fotros
                St. číslo: 231 -- Čas so:05:32:03 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:44:12 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 40-38-39-41-52-53-55-54-59-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-100
  61.    590   Vladislav Lžičař, Josef Pajer -- TVK
                St. číslo: 268 -- Čas so:05:54:09 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:39:30 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-40-38-37-36-31-32-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-62-100
  62.    586   Petr Novák, Karol Kavuljak -- Motorové myši
                St. číslo: 249 -- Čas so:06:06:17 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:03:54:07 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-52-53-55-76-64-65-100
                Neděle: 59-56-54-41-52-53-55-58-61-60-100
  63.    540   Svatopluk Antoš, Aleš Jírovec -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
                St. číslo: 252 -- Čas so:05:14:33 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:41:29 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-53-51-50-49-47-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-63-58-61-60-100
  64.    520   Vladimír Žilka, Jan Vojta -- Duo Merida
                St. číslo: 259 -- Čas so:05:42:10 -- Bodů so: 270 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:03 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-40-38-37-39-42-100
                Neděle: 84-83-80-81-63-61-58-60-100
  65.    520   Miroslav Bauer, Petr Kraus -- BK Tým
                St. číslo: 218 -- Čas so:05:53:24 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:09 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-41-39-40-38-52-100
                Neděle: 85-83-80-79-81-82-100
  66.    520   Jaroslav Opletal, Pavel Pivečka -- Havrani
                St. číslo: 205 -- Čas so:05:57:49 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:52 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-56-54-50-46-47-48-57-61-60-100
                Neděle: 60-61-62-82-84-83-80-81-100
  67.    490   Vladimír Slavík, Jiří Hrdina -- Pašáci
                St. číslo: 244 -- Čas so:05:46:35 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:50 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 54-41-42-39-38-40-62-61-60-100
                Neděle: 85-84-83-80-82-62-100
  68.    482   Lukáš Doubek, Jaroslav Hronovský -- FIDOBAR
                St. číslo: 214 -- Čas so:06:08:48 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:  18 -- Čas ne:03:48:59 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-54-53-52-51-50-70-55-56-57-61-100
                Neděle: 82-80-79-78-77-100
  69.    480   Luděk Mádle, Tomáš Cach -- APT
                St. číslo: 206 -- Čas so:06:25:32 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so: 140 -- Čas ne:03:49:56 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-57-56-54-52-51-50-49-48-72-76-100
                Neděle: 85-84-83-79-80-82-62-61-60-100
  70.    470   Petr Bitman, Jan Jirsa -- Jehlanka Team
                St. číslo: 275 -- Čas so:05:55:32 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:29:44 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 59-41-39-34-35-36-37-38-100
                Neděle: 85-84-83-82-62-100
  71.    470   Ipsics László, Molnár Attila -- Tipo Beer Snail Team
                St. číslo: 247 -- Čas so:05:45:59 -- Bodů so: 250 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:42:59 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 60-61-55-76-73-72-48-49-49-56-59-100
                Neděle: 85-84-83-82-63-61-60-100
  72.    464   Luboš Lhota, Pavel Bíža -- FIDOBAR
                St. číslo: 217 -- Čas so:06:17:16 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:  60 -- Čas ne:04:02:57 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 55-65-70-49-50-51-52-100
                Neděle: 85-84-83-79-78-100
  73.    330   Jiří Andrle, Radek Langer -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 248 -- Čas so:05:27:55 -- Bodů so: 130 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:00 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 41-52-53-100
                Neděle: 85-84-83-82-62-61-60-100



DD



DD    1. Kristýna Kolínová -- Martina Vrbová           Fůrie prapekelné
Číslo: 317    Start: 10:00:00    Cíl: 15:56:49    Bodů: 560    Čas: 05:56:49    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     52(50)     51(30)     50(40)     46(30)     47(80)     48(30)     48(30)     
   10:22:14   10:38:31   10:49:44   11:14:44   11:38:46   11:59:43   12:16:51   13:12:11   13:21:48   13:22:22   
   00:22:14   00:16:17   00:11:13   00:25:00   00:24:02   00:20:57   00:17:08   00:55:20   00:09:37   00:00:34   

   72(40)     73(20)     76(50)     64(10)     65(60)     63(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   13:41:29   14:03:28   14:17:46   14:37:46   14:46:41   15:17:48   15:31:36   15:41:48   15:49:38   15:55:32   
   00:19:07   00:21:59   00:14:18   00:20:00   00:08:55   00:31:07   00:13:48   00:10:12   00:07:50   00:05:54   

   Cíl        
   15:56:49   
   00:01:17   


DD    2. Monika Veličková -- Ewa Haltof           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 321    Start: 10:21:00    Cíl: 16:08:06    Bodů: 480    Čas: 05:47:06    Penále: 0

   54(40)     53(30)     52(50)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     
   10:58:03   11:24:30   11:46:22   12:09:34   12:34:01   13:05:41   13:33:18   13:48:37   14:01:46   14:28:04   
   00:37:03   00:26:27   00:21:52   00:23:12   00:24:27   00:31:40   00:27:37   00:15:19   00:13:09   00:26:18   

   34(40)     43(20)     56(10)     100(10)    Cíl        
   14:49:23   15:05:40   15:54:53   16:06:57   16:08:06   
   00:21:19   00:16:17   00:49:13   00:12:04   00:01:09   


DD    3. Šárka Zámečníková -- Jana Skrbková           Kotrmelny
Číslo: 325    Start: 10:09:00    Cíl: 16:08:28    Bodů: 440    Čas: 05:59:28    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     
   10:29:40   10:46:23   11:06:34   11:19:27   12:00:49   12:31:23   12:45:20   12:58:52   13:32:52   13:59:06   
   00:20:40   00:16:43   00:20:11   00:12:53   00:41:22   00:30:34   00:13:57   00:13:32   00:34:00   00:26:14   

   43(20)     44(30)     52(50)     100(10)    Cíl        
   14:16:44   14:38:38   15:25:02   16:07:22   16:08:28   
   00:17:38   00:21:54   00:46:24   00:42:20   00:01:06   


DD    4. Lenka Vavrysová -- Barbora Krejčíková           CRAFT TEAM
Číslo: 304    Start: 10:27:00    Cíl: 16:21:53    Bodů: 520    Čas: 05:54:53    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     41(40)     
   11:20:36   11:50:14   12:13:36   12:30:42   12:47:43   13:26:50   13:55:47   14:27:18   14:47:36   15:24:50   
   00:53:36   00:29:38   00:23:22   00:17:06   00:17:01   00:39:07   00:28:57   00:31:31   00:20:18   00:37:14   

   54(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   15:44:14   16:04:43   16:14:17   16:20:38   16:21:53   
   00:19:24   00:20:29   00:09:34   00:06:21   00:01:15   


DD    5. Martina Hanzlíčková -- Kateřina Mikanová           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 323    Start: 10:03:00    Cíl: 15:59:26    Bodů: 410    Čas: 05:56:26    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     52(50)     53(30)     55(30)     
   10:26:55   11:03:16   11:22:49   11:52:55   12:41:26   13:02:06   13:19:39   14:02:55   14:38:42   15:04:13   
   00:23:55   00:36:21   00:19:33   00:30:06   00:48:31   00:20:40   00:17:33   00:43:16   00:35:47   00:25:31   

   63(20)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:25:41   15:45:40   15:53:18   15:58:24   15:59:26   
   00:21:28   00:19:59   00:07:38   00:05:06   00:01:02   


DD    6. Míša Kovářová -- Radka Puchernová           EPO Pohoda jez
Číslo: 309    Start: 09:15:00    Cíl: 15:02:17    Bodů: 440    Čas: 05:47:17    Penále: 0

   54(40)     41(40)     42(20)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     
   10:12:07   10:26:30   10:47:24   11:03:57   11:28:41   11:46:14   12:01:58   12:46:10   13:22:41   13:50:13   
   00:57:07   00:14:23   00:20:54   00:16:33   00:24:44   00:17:33   00:15:44   00:44:12   00:36:31   00:27:32   

   56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:43:35   14:54:31   15:01:02   15:02:17   
   00:53:22   00:10:56   00:06:31   00:01:15   


DD    7. Eva Zamrzlová -- Jana Ryantová           klacky.cz
Číslo: 324    Start: 10:09:00    Cíl: 16:04:37    Bodů: 440    Čas: 05:55:37    Penále: 0

   40(50)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     41(40)     54(40)     
   11:01:39   11:03:49   11:40:55   12:06:40   12:43:05   13:26:07   13:53:37   14:20:06   14:57:34   15:15:35   
   00:52:39   00:02:10   00:37:06   00:25:45   00:36:25   00:43:02   00:27:30   00:26:29   00:37:28   00:18:01   

   56(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:42:00   15:56:23   16:03:30   16:04:37   
   00:26:25   00:14:23   00:07:07   00:01:07   


DD    8. Alena Marková -- Šárka Marková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 320    Start: 09:03:00    Cíl: 15:18:01    Bodů: 460    Čas: 06:15:01    Penále: 40

   54(40)     41(40)     52(50)     51(30)     46(30)     47(80)     48(30)     72(40)     76(50)     65(60)     
   09:46:00   10:02:38   11:00:11   11:32:20   12:08:58   12:32:03   12:46:50   13:17:20   13:54:46   14:31:29   
   00:43:00   00:16:38   00:57:33   00:32:09   00:36:38   00:23:05   00:14:47   00:30:30   00:37:26   00:36:43   

   100(10)    Cíl        
   15:16:51   15:18:01   
   00:45:22   00:01:10   


DD    9. Lucie Kozáková -- Lenka Břehovská           SKP České Budějovice
Číslo: 313    Start: 09:27:00    Cíl: 14:59:33    Bodů: 410    Čas: 05:32:33    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     54(40)     59(10)     100(10)    
   10:10:56   10:31:24   11:08:23   11:26:38   11:48:52   12:30:29   12:55:59   14:20:05   14:50:57   14:57:54   
   00:43:56   00:20:28   00:36:59   00:18:15   00:22:14   00:41:37   00:25:30   01:24:06   00:30:52   00:06:57   

   Cíl        
   14:59:33   
   00:01:39   


DD    10. Helena Trčková -- Simona Malkovská           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 307    Start: 09:36:00    Cíl: 15:43:07    Bodů: 380    Čas: 06:07:07    Penále: 16

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     42(20)     41(40)     54(40)     
   10:34:20   11:19:57   11:43:12   11:59:35   13:23:25   13:46:17   14:04:40   14:36:32   14:55:45   15:16:26   
   00:58:20   00:45:37   00:23:15   00:16:23   01:23:50   00:22:52   00:18:23   00:31:52   00:19:13   00:20:41   

   100(10)    Cíl        
   15:41:54   15:43:07   
   00:25:28   00:01:13   


DD    11. Jana Čupová -- Renáta Karkošková           Novatop Ghost
Číslo: 302    Start: 09:30:00    Cíl: 15:26:12    Bodů: 340    Čas: 05:56:12    Penále: 0

   56(10)     42(20)     43(20)     44(30)     45(40)     32(40)     31(100)    39(30)     41(40)     100(10)    
   10:01:05   10:45:39   11:23:50   11:44:01   12:19:23   13:00:42   13:27:16   14:41:53   14:55:17   15:24:57   
   00:31:05   00:44:34   00:38:11   00:20:11   00:35:22   00:41:19   00:26:34   01:14:37   00:13:24   00:29:40   

   Cíl        
   15:26:12   
   00:01:15   


DD    12. Barbora Vacátková -- Zdeňka Pokorná           Jedeme zvesela
Číslo: 311    Start: 09:54:00    Cíl: 15:49:30    Bodů: 320    Čas: 05:55:30    Penále: 0

   59(10)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     52(50)     55(30)     56(10)     60(10)     
   10:17:32   11:12:35   11:54:02   12:55:18   13:10:31   13:34:51   14:28:17   15:10:31   15:30:25   15:42:07   
   00:23:32   00:55:03   00:41:27   01:01:16   00:15:13   00:24:20   00:53:26   00:42:14   00:19:54   00:11:42   

   100(10)    Cíl        
   15:48:18   15:49:30   
   00:06:11   00:01:12   


DD    13. Pavla Zahradníková -- Eva Bahníková           Jedem s medem
Číslo: 308    Start: 09:21:00    Cíl: 15:20:44    Bodů: 350    Čas: 05:59:44    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     42(20)     52(50)     
   09:37:09   09:58:16   10:25:26   11:10:12   11:30:35   12:11:08   12:43:49   13:12:10   13:53:55   14:38:51   
   00:16:09   00:21:07   00:27:10   00:44:46   00:20:23   00:40:33   00:32:41   00:28:21   00:41:45   00:44:56   

   100(10)    Cíl        
   15:19:30   15:20:44   
   00:40:39   00:01:14   


DD    14. Blanka Blinková -- Zdeňka Holišová           Walachian Women
Číslo: 301    Start: 10:42:00    Cíl: 16:17:16    Bodů: 370    Čas: 05:35:16    Penále: 0

   40(50)     38(60)     34(40)     31(100)    33(30)     43(20)     42(20)     41(40)     100(10)    Cíl        
   11:34:39   12:16:07   12:59:41   13:39:16   14:09:05   14:47:55   15:21:27   15:41:38   16:15:59   16:17:16   
   00:52:39   00:41:28   00:43:34   00:39:35   00:29:49   00:38:50   00:33:32   00:20:11   00:34:21   00:01:17   


DD    15. Ivana Cincibusová -- Jana Cincibusová           FS Praha
Číslo: 310    Start: 10:27:00    Cíl: 16:14:00    Bodů: 320    Čas: 05:47:00    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     41(40)     41(40)     54(40)     55(30)     56(10)     57(10)     
   11:37:35   12:32:02   13:01:58   13:28:54   14:03:48   14:06:18   14:28:44   14:58:15   15:25:26   15:35:35   
   01:10:35   00:54:27   00:29:56   00:26:56   00:34:54   00:02:30   00:22:26   00:29:31   00:27:11   00:10:09   

   61(10)     60(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:43:05   15:57:58   16:04:26   16:12:33   16:14:00   
   00:07:30   00:14:53   00:06:28   00:08:07   00:01:27   


DD    16. Nina Azebová -- Martina Azebova           Velvet Voyages
Číslo: 326    Start: 10:21:00    Cíl: 16:02:41    Bodů: 310    Čas: 05:41:41    Penále: 0

   59(10)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     34(40)     43(20)     42(20)     54(40)     56(10)     
   10:43:14   11:36:15   12:04:07   12:31:54   12:59:26   13:26:29   13:52:13   14:29:55   15:15:51   15:36:41   
   00:22:14   00:53:01   00:27:52   00:27:47   00:27:32   00:27:03   00:25:44   00:37:42   00:45:56   00:20:50   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   15:54:01   16:01:03   16:02:41   
   00:17:20   00:07:02   00:01:38   


DD    17. Hana Kořínková -- Martina Kořínková           SKP České Budějovice
Číslo: 314    Start: 09:24:00    Cíl: 15:05:02    Bodů: 280    Čas: 05:41:02    Penále: 0

   59(10)     41(40)     40(50)     38(60)     34(40)     43(20)     55(30)     56(10)     57(10)     100(10)    
   09:41:23   10:23:17   11:12:14   12:00:08   12:37:38   13:01:10   14:05:17   14:30:27   14:41:02   15:03:39   
   00:17:23   00:41:54   00:48:57   00:47:54   00:37:30   00:23:32   01:04:07   00:25:10   00:10:35   00:22:37   

   Cíl        
   15:05:02   
   00:01:23   


DD    18. Veronika Váňová -- Kateřina Pokorná           Pivo-ňky
Číslo: 318    Start: 09:36:00    Cíl: 15:18:51    Bodů: 290    Čas: 05:42:51    Penále: 0

   41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     40(50)     40(50)     100(10)    Cíl        
   10:51:04   11:19:05   11:50:40   12:22:51   12:47:36   13:23:38   14:19:30   14:19:50   15:17:06   15:18:51   
   01:15:04   00:28:01   00:31:35   00:32:11   00:24:45   00:36:02   00:55:52   00:00:20   00:57:16   00:01:45   


DD    19. Barbora Janíková -- Marie Štěrbová           ChaBrusiči
Číslo: 312    Start: 09:15:00    Cíl: 14:43:56    Bodů: 250    Čas: 05:28:56    Penále: 0

   40(50)     39(30)     41(40)     54(40)     55(30)     63(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:15:43   11:02:24   11:41:14   12:10:17   12:50:29   13:24:07   14:01:05   14:19:37   14:32:02   14:41:32   
   01:00:43   00:46:41   00:38:50   00:29:03   00:40:12   00:33:38   00:36:58   00:18:32   00:12:25   00:09:30   

   100(10)    Cíl        
   14:41:48   14:43:56   
   00:00:16   00:02:08   


DD    20. Veronika Pifková -- Daniela Švábová           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 316    Start: 09:42:00    Cíl: 15:22:16    Bodů: 270    Čas: 05:40:16    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     41(40)     54(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   10:45:32   11:47:40   12:25:17   12:49:35   13:27:10   13:57:20   14:31:53   14:52:35   15:20:43   15:22:16   
   01:03:32   01:02:08   00:37:37   00:24:18   00:37:35   00:30:10   00:34:33   00:20:42   00:28:08   00:01:33   


DD    21. Andrea Balazsova -- Jana Skřivánková           Puntikovany tym
Číslo: 322    Start: 09:51:00    Cíl: 15:18:03    Bodů: 240    Čas: 05:27:03    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     100(10)    Cíl        
   10:14:24   10:54:35   11:25:09   12:19:15   13:15:51   13:54:16   15:16:29   15:18:03   
   00:23:24   00:40:11   00:30:34   00:54:06   00:56:36   00:38:25   01:22:13   00:01:34   


DD    22. Kamila Amblerová -- Martina Žmolíková           ba-architekti.cz
Číslo: 327    Start: 10:36:00    Cíl: 16:38:00    Bodů: 210    Čas: 06:02:00    Penále: 6

   41(40)     39(30)     38(60)     54(40)     56(10)     57(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   12:17:28   12:53:49   13:51:43   15:30:03   16:05:58   16:14:44   16:26:21   16:36:34   16:38:00   
   01:41:28   00:36:21   00:57:54   01:38:20   00:35:55   00:08:46   00:11:37   00:10:13   00:01:26   


DD    23. Ingrid Koppová -- Marie Chaloupková           Šnečice
Číslo: 303    Start: 09:15:00    Cíl: 15:00:59    Bodů: 200    Čas: 05:45:59    Penále: 0

   59(10)     41(40)     40(50)     39(30)     52(50)     56(10)     100(10)    Cíl        
   09:48:17   10:44:16   11:28:46   12:23:31   13:43:34   14:41:02   14:59:44   15:00:59   
   00:33:17   00:55:59   00:44:30   00:54:45   01:20:03   00:57:28   00:18:42   00:01:15   


DD    24. Eva Mágrová -- Ivana Mágrová           Notorola
Číslo: 305    Start: 10:36:00    Cíl: 15:29:08    Bodů: 160    Čas: 04:53:08    Penále: 0

   59(10)     54(40)     55(30)     56(10)     57(10)     63(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:57:13   12:00:36   12:40:12   13:09:18   13:33:39   13:54:48   14:45:47   15:04:03   15:19:41   15:27:22   
   00:21:13   01:03:23   00:39:36   00:29:06   00:24:21   00:21:09   00:50:59   00:18:16   00:15:38   00:07:41   

   Cíl        
   15:29:08   
   00:01:46   


DD    25. Petra Jeníková -- Karolína Jeníková           Báječné ženy v běhu
Číslo: 319    Start: 10:00:00    Cíl: 16:04:39    Bodů: 190    Čas: 06:04:39    Penále: 10

   59(10)     54(40)     55(30)     70(30)     64(10)     65(60)     100(10)    Cíl        
   10:34:27   11:31:44   12:03:16   13:35:18   14:51:47   15:01:44   16:03:09   16:04:39   
   00:34:27   00:57:17   00:31:32   01:32:02   01:16:29   00:09:57   01:01:25   00:01:30   




DD+



DD+    1. Eva Maliňáková -- Ivana Perůtková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 411    Start: 09:24:00    Cíl: 15:40:36    Bodů: 480    Čas: 06:16:36    Penále: 50

   54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     44(30)     43(20)     
   10:12:15   10:28:46   10:52:56   11:22:32   11:39:13   11:55:55   12:33:56   13:03:06   13:37:17   13:55:25   
   00:48:15   00:16:31   00:24:10   00:29:36   00:16:41   00:16:42   00:38:01   00:29:10   00:34:11   00:18:08   

   55(30)     56(10)     57(10)     100(10)    Cíl        
   14:52:07   15:10:56   15:17:32   15:39:31   15:40:36   
   00:56:42   00:18:49   00:06:36   00:21:59   00:01:05   


DD+    2. Radka Mairichová -- Veronika Podoubská           Fabio bikers
Číslo: 416    Start: 10:33:00    Cíl: 16:22:51    Bodů: 430    Čas: 05:49:51    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     54(40)     59(10)     
   11:22:03   11:59:44   12:39:22   13:10:14   13:25:45   14:02:25   14:29:28   14:52:41   16:00:55   16:15:22   
   00:49:03   00:37:41   00:39:38   00:30:52   00:15:31   00:36:40   00:27:03   00:23:13   01:08:14   00:14:27   

   100(10)    Cíl        
   16:21:39   16:22:51   
   00:06:17   00:01:12   


DD+    3. Marosffy Orsolya -- Kóbor Edit           Száguldó Virágok
Číslo: 409    Start: 09:33:00    Cíl: 15:30:34    Bodů: 360    Čas: 05:57:34    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     34(40)     43(20)     56(10)     
   09:51:23   10:24:05   10:41:02   11:02:29   11:40:07   12:07:55   12:48:09   13:18:50   13:40:09   15:00:55   
   00:18:23   00:32:42   00:16:57   00:21:27   00:37:38   00:27:48   00:40:14   00:30:41   00:21:19   01:20:46   

   57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:08:01   15:13:49   15:23:13   15:29:20   15:30:34   
   00:07:06   00:05:48   00:09:24   00:06:07   00:01:14   


DD+    4. Marie Dvorská -- Markéta Matoušková           ŽAKET tým
Číslo: 413    Start: 09:39:00    Cíl: 15:38:50    Bodů: 340    Čas: 05:59:50    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     52(50)     51(30)     70(30)     72(40)     73(20)     63(20)     
   09:59:35   10:17:59   10:35:50   10:50:25   11:22:24   11:54:51   12:28:00   13:14:04   13:42:55   14:35:45   
   00:20:35   00:18:24   00:17:51   00:14:35   00:31:59   00:32:27   00:33:09   00:46:04   00:28:51   00:52:50   

   57(10)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:56:12   15:10:31   15:23:01   15:30:49   15:37:42   15:38:50   
   00:20:27   00:14:19   00:12:30   00:07:48   00:06:53   00:01:08   


DD+    5. Věra Dubová -- Jitka Mastná           PC HELP
Číslo: 401    Start: 10:06:00    Cíl: 15:33:16    Bodů: 300    Čas: 05:27:16    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     39(30)     100(10)    Cíl        
   11:16:16   11:32:48   12:11:21   12:59:44   13:28:31   13:46:07   14:42:15   15:31:47   15:33:16   
   01:10:16   00:16:32   00:38:33   00:48:23   00:28:47   00:17:36   00:56:08   00:49:32   00:01:29   


DD+    6. Veronika Chroustovská -- Barbora Kršková           SK Kondor
Číslo: 402    Start: 10:03:00    Cíl: 15:56:52    Bodů: 290    Čas: 05:53:52    Penále: 0

   41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     54(40)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     
   11:10:21   12:01:50   12:35:02   12:57:29   13:21:50   15:02:45   15:28:02   15:35:54   15:41:21   15:49:48   
   01:07:21   00:51:29   00:33:12   00:22:27   00:24:21   01:40:55   00:25:17   00:07:52   00:05:27   00:08:27   

   100(10)    Cíl        
   15:55:35   15:56:52   
   00:05:47   00:01:17   


DD+    7. Marie Bergrová -- Iva Ponikelská           Lužaňačky
Číslo: 414    Start: 09:21:00    Cíl: 15:05:40    Bodů: 290    Čas: 05:44:40    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     40(50)     60(10)     100(10)    
   09:37:52   10:02:41   10:25:31   11:10:48   11:51:22   12:30:11   13:07:37   13:36:04   14:45:02   15:03:36   
   00:16:52   00:24:49   00:22:50   00:45:17   00:40:34   00:38:49   00:37:26   00:28:27   01:08:58   00:18:34   

   100(10)    Cíl        
   15:03:47   15:05:40   
   00:00:11   00:01:53   


DD+    8. Věnceslava Pokorná -- Zuzana Setínková           Žabičky
Číslo: 404    Start: 10:18:00    Cíl: 16:05:43    Bodů: 260    Čas: 05:47:43    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     100(10)    Cíl        
   10:46:09   11:26:23   11:47:05   12:21:18   13:11:02   13:33:08   14:02:59   16:03:54   16:05:43   
   00:28:09   00:40:14   00:20:42   00:34:13   00:49:44   00:22:06   00:29:51   02:00:55   00:01:49   


DD+    9. Naďa Pochobradská -- Simona Pohlová           Hagan 800
Číslo: 408    Start: 09:12:00    Cíl: 15:04:24    Bodů: 230    Čas: 05:52:24    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     52(50)     51(30)     50(40)     100(10)    Cíl        
   09:37:20   10:01:20   10:26:33   10:54:21   11:46:00   12:28:44   13:22:00   15:03:13   15:04:24   
   00:25:20   00:24:00   00:25:13   00:27:48   00:51:39   00:42:44   00:53:16   01:41:13   00:01:11   


DD+    10. Ivana Jeřábková -- Jitka Hrdinová           Pašáci
Číslo: 405    Start: 10:12:00    Cíl: 15:38:38    Bodů: 240    Čas: 05:26:38    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     53(30)     52(50)     54(40)     41(40)     39(30)     Cíl        
   10:38:56   11:05:47   11:24:35   12:00:28   12:43:09   13:32:33   14:08:10   14:47:58   15:38:38   
   00:26:56   00:26:51   00:18:48   00:35:53   00:42:41   00:49:24   00:35:37   00:39:48   00:50:40   


DD+    11. Fejfarová Eva -- Poláková Pavla           
Číslo: 415    Start: 09:33:00    Cíl: 15:23:21    Bodů: 270    Čas: 05:50:21    Penále: 0

   56(10)     57(10)     55(30)     53(30)     41(40)     39(30)     38(60)     40(50)     100(10)    Cíl        
   10:12:53   10:32:22   11:06:46   12:08:45   12:51:59   13:33:23   14:09:23   14:48:08   15:21:50   15:23:21   
   00:39:53   00:19:29   00:34:24   01:01:59   00:43:14   00:41:24   00:36:00   00:38:45   00:33:42   00:01:31   


DD+    12. Martina Kujanová -- Štěpánka Pospíšilová           BŽOB
Číslo: 410    Start: 09:06:00    Cíl: 14:56:09    Bodů: 250    Čas: 05:50:09    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     70(30)     73(20)     76(50)     64(10)     65(60)     61(10)     60(10)     
   09:28:02   09:53:12   10:19:34   11:30:57   12:05:37   12:33:34   13:15:19   13:27:07   14:33:54   14:45:36   
   00:22:02   00:25:10   00:26:22   01:11:23   00:34:40   00:27:57   00:41:45   00:11:48   01:06:47   00:11:42   

   100(10)    Cíl        
   14:54:00   14:56:09   
   00:08:24   00:02:09   


DD+    13. Jarmila Müllerová -- Helena Šarkovská           Jizerskohorské bludičky
Číslo: 407    Start: 10:39:00    Cíl: 16:35:14    Bodů: 220    Čas: 05:56:14    Penále: 0

   60(10)     61(10)     63(20)     55(30)     70(30)     53(30)     41(40)     54(40)     100(10)    Cíl        
   11:02:40   11:19:45   11:51:52   12:22:43   13:35:51   14:46:48   15:35:03   15:57:03   16:33:44   16:35:14   
   00:23:40   00:17:05   00:32:07   00:30:51   01:13:08   01:10:57   00:48:15   00:22:00   00:36:41   00:01:30   


DD+    14. Jana Puchernová -- Iveta Junglingová           Old Ladies
Číslo: 406    Start: 10:00:00    Cíl: 15:26:43    Bodů: 280    Čas: 05:26:43    Penále: 0

   59(10)     40(50)     38(60)     39(30)     41(40)     54(40)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     
   10:26:17   11:29:59   12:43:43   13:14:55   13:42:47   14:14:42   14:43:03   14:54:20   15:03:08   15:15:48   
   00:26:17   01:03:42   01:13:44   00:31:12   00:27:52   00:31:55   00:28:21   00:11:17   00:08:48   00:12:40   

   100(10)    Cíl        
   15:25:12   15:26:43   
   00:09:24   00:01:31   


DD+    15. Dana Váňová -- Helena Rulfová           Pivo-ňky
Číslo: 412    Start: 10:45:00    Cíl: 16:17:52    Bodů: 180    Čas: 05:32:52    Penále: 0

   54(40)     52(50)     53(30)     55(30)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   11:57:58   13:06:49   14:26:12   15:22:26   15:52:16   16:07:32   16:15:48   16:17:52   
   01:12:58   01:08:51   01:19:23   00:56:14   00:29:50   00:15:16   00:08:16   00:02:04   


DD+    16. Kateřina Zavadilová -- Markéta Hemerová           68
Číslo: 403    Start: 09:57:00    Cíl: 15:55:50    Bodů: 230    Čas: 05:58:50    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     53(30)     51(30)     49(30)     50(40)     54(40)     100(10)    Cíl        
   10:15:45   10:43:04   11:06:58   11:50:09   12:35:35   13:15:24   14:13:16   15:27:42   15:54:24   15:55:50   
   00:18:45   00:27:19   00:23:54   00:43:11   00:45:26   00:39:49   00:57:52   01:14:26   00:26:42   00:01:26   




FAMILY



FAMILY    1. Roman Šinkovský -- Samuel Šinkovský           www.sportvisio.cz
Číslo: 2005    Start: 10:36:00    Cíl: 16:30:48    Bodů: 620    Čas: 05:54:48    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    
   10:50:05   11:13:34   11:26:05   11:57:12   12:23:07   12:44:07   12:58:51   13:12:07   13:34:52   13:57:59   
   00:14:05   00:23:29   00:12:31   00:31:07   00:25:55   00:21:00   00:14:44   00:13:16   00:22:45   00:23:07   

   33(30)     32(40)     45(40)     52(50)     56(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:19:12   14:42:51   15:09:26   15:50:30   16:16:21   16:25:16   16:29:51   16:30:48   
   00:21:13   00:23:39   00:26:35   00:41:04   00:25:51   00:08:55   00:04:35   00:00:57   


FAMILY    2. Jan Hasman -- Marek Hasman           Plzeňská smršť
Číslo: 2012    Start: 10:15:00    Cíl: 16:15:27    Bodů: 530    Čas: 06:00:27    Penále: 2

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    
   10:38:48   10:59:44   11:22:34   11:46:41   12:12:36   12:36:25   12:51:36   13:06:12   13:30:57   13:56:52   
   00:23:48   00:20:56   00:22:50   00:24:07   00:25:55   00:23:49   00:15:11   00:14:36   00:24:45   00:25:55   

   33(30)     32(40)     32(40)     44(30)     55(30)     100(10)    Cíl        
   14:21:04   14:43:24   14:45:31   15:01:51   15:52:12   16:14:33   16:15:27   
   00:24:12   00:22:20   00:02:07   00:16:20   00:50:21   00:22:21   00:00:54   


FAMILY    3. Pavel Minář -- Lenka Minářová           užíváme si to
Číslo: 2004    Start: 09:09:00    Cíl: 15:20:39    Bodů: 410    Čas: 06:11:39    Penále: 24

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     
   09:27:30   09:56:16   10:14:18   10:37:25   11:01:55   11:22:36   11:59:27   12:30:11   12:53:48   13:14:02   
   00:18:30   00:28:46   00:18:02   00:23:07   00:24:30   00:20:41   00:36:51   00:30:44   00:23:37   00:20:14   

   34(40)     43(20)     100(10)    Cíl        
   14:00:32   14:18:45   15:19:28   15:20:39   
   00:46:30   00:18:13   01:00:43   00:01:11   


FAMILY    4. Kuba Žák -- Pavel Žák           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 2007    Start: 09:39:00    Cíl: 15:03:17    Bodů: 340    Čas: 05:24:17    Penále: 0

   59(10)     60(10)     57(10)     61(10)     63(20)     65(60)     64(10)     55(30)     53(30)     52(50)     
   09:58:47   10:10:04   10:23:38   10:38:30   10:54:41   11:38:48   11:50:09   12:16:18   12:55:28   13:33:24   
   00:19:47   00:11:17   00:13:34   00:14:52   00:16:11   00:44:07   00:11:21   00:26:09   00:39:10   00:37:56   

   41(40)     54(40)     56(10)     100(10)    Cíl        
   14:07:04   14:24:33   14:47:13   15:02:03   15:03:17   
   00:33:40   00:17:29   00:22:40   00:14:50   00:01:14   


FAMILY    6. Dáša Sobotková -- Petr Sobotka           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 2008    Start: 09:48:00    Cíl: 15:37:39    Bodů: 260    Čas: 05:49:39    Penále: 0

   60(10)     61(10)     62(10)     57(10)     56(10)     55(30)     54(40)     54(40)     54(40)     41(40)     
   10:14:28   10:29:28   10:43:58   11:14:20   11:25:32   11:46:23   12:24:55   12:25:36   12:26:12   12:49:24   
   00:26:28   00:15:00   00:14:30   00:30:22   00:11:12   00:20:51   00:38:32   00:00:41   00:00:36   00:23:12   

   52(50)     51(30)     59(10)     100(10)    100(10)    Cíl        
   13:38:06   14:22:09   15:28:11   15:36:07   15:36:17   15:37:39   
   00:48:42   00:44:03   01:06:02   00:07:56   00:00:10   00:01:22   


FAMILY    7. Aleš Mrkvička -- Lukáš Mrkvička           DCK Jouda
Číslo: 2010    Start: 09:54:00    Cíl: 15:24:49    Bodů: 230    Čas: 05:30:49    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     53(30)     52(50)     41(40)     54(40)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:18:49   10:44:45   11:04:06   11:50:33   12:46:29   13:37:53   14:11:53   15:16:30   15:23:34   15:24:49   
   00:24:49   00:25:56   00:19:21   00:46:27   00:55:56   00:51:24   00:34:00   01:04:37   00:07:04   00:01:15   


FAMILY    8. Jan Pekárek -- Adam Pekárek           Peky team
Číslo: 2009    Start: 09:51:00    Cíl: 15:31:46    Bodů: 220    Čas: 05:40:46    Penále: 0

   60(10)     61(10)     62(10)     57(10)     56(10)     54(40)     55(30)     53(30)     52(50)     59(10)     
   10:14:12   10:29:37   10:44:07   11:04:46   11:18:19   11:50:46   12:16:54   13:18:05   13:57:43   15:20:20   
   00:23:12   00:15:25   00:14:30   00:20:39   00:13:33   00:32:27   00:26:08   01:01:11   00:39:38   01:22:37   

   100(10)    Cíl        
   15:30:35   15:31:46   
   00:10:15   00:01:11   


FAMILY    9. Petr Růžička -- Matyáš Růžička           ymuG
Číslo: 2001    Start: 09:27:00    Cíl: 14:55:03    Bodů: 170    Čas: 05:28:03    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     53(30)     55(30)     100(10)    Cíl        
   10:03:19   10:36:19   11:12:04   11:38:06   12:58:42   13:53:30   14:52:13   14:55:03   
   00:36:19   00:33:00   00:35:45   00:26:02   01:20:36   00:54:48   00:58:43   00:02:50   


FAMILY    10. Tomáš Kala -- Jirka Kala           Báječné ženy v běhu
Číslo: 2006    Start: 09:48:00    Cíl: 15:19:40    Bodů: 100    Čas: 05:31:40    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     100(10)    Cíl        
   10:40:41   12:43:45   13:26:49   15:17:46   15:19:40   
   00:52:41   02:03:04   00:43:04   01:50:57   00:01:54   




MD



MD    1. Martin Sajal -- Dagmar Tučková           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 545    Start: 09:18:00    Cíl: 15:16:34    Bodů: 800    Čas: 05:58:34    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     45(40)     46(30)     
   09:53:11   10:23:17   10:35:35   10:45:58   11:15:47   11:34:23   11:54:10   12:07:01   12:21:59   12:38:19   
   00:35:11   00:30:06   00:12:18   00:10:23   00:29:49   00:18:36   00:19:47   00:12:51   00:14:58   00:16:20   

   47(80)     48(30)     72(40)     73(20)     76(50)     65(60)     64(10)     55(30)     56(10)     59(10)     
   12:55:56   13:06:56   13:25:02   13:46:34   14:00:06   14:23:32   14:26:32   14:49:45   15:02:26   15:10:36   
   00:17:37   00:11:00   00:18:06   00:21:32   00:13:32   00:23:26   00:03:00   00:23:13   00:12:41   00:08:10   

   100(10)    Cíl        
   15:15:29   15:16:34   
   00:04:53   00:01:05   


MD    2. Milan Černý -- Šárka Černá           Ski a Bike Centrum Radotín
Číslo: 542    Start: 10:18:00    Cíl: 16:11:00    Bodů: 730    Čas: 05:53:00    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     33(30)     31(100)    
   10:47:11   11:06:09   11:23:16   11:51:20   12:02:17   12:11:59   12:31:20   12:43:41   13:19:08   13:30:22   
   00:29:11   00:18:58   00:17:07   00:28:04   00:10:57   00:09:42   00:19:21   00:12:21   00:35:27   00:11:14   

   32(40)     44(30)     45(40)     46(30)     50(40)     51(30)     52(50)     100(10)    Cíl        
   14:06:14   14:19:10   14:32:48   14:48:32   15:05:55   15:23:33   15:41:19   16:09:50   16:11:00   
   00:35:52   00:12:56   00:13:38   00:15:44   00:17:23   00:17:38   00:17:46   00:28:31   00:01:10   


MD    3. Miroslav Kalina -- Markéta Kalinová           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 512    Start: 10:33:00    Cíl: 16:30:43    Bodů: 690    Čas: 05:57:43    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     34(40)     35(30)     36(50)     31(100)    33(30)     
   11:06:52   11:19:03   11:35:34   12:08:11   12:21:26   12:37:04   12:52:14   13:07:08   13:40:43   14:00:05   
   00:33:52   00:12:11   00:16:31   00:32:37   00:13:15   00:15:38   00:15:10   00:14:54   00:33:35   00:19:22   

   32(40)     44(30)     45(40)     46(30)     50(40)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   14:24:10   14:36:31   14:52:36   15:09:19   15:30:12   16:09:23   16:14:11   16:17:59   16:24:28   16:29:45   
   00:24:05   00:12:21   00:16:05   00:16:43   00:20:53   00:39:11   00:04:48   00:03:48   00:06:29   00:05:17   

   Cíl        
   16:30:43   
   00:00:58   


MD    4. Marcela Večeřová -- Radek Vala           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 543    Start: 09:09:00    Cíl: 15:14:16    Bodů: 620    Čas: 06:05:16    Penále: 12

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   09:57:04   10:10:07   10:24:47   10:55:30   11:08:43   11:23:54   11:51:37   12:10:38   12:36:27   12:50:29   
   00:48:04   00:13:03   00:14:40   00:30:43   00:13:13   00:15:11   00:27:43   00:19:01   00:25:49   00:14:02   

   45(40)     70(30)     65(60)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:08:06   14:00:43   14:30:42   15:02:47   15:08:51   15:13:17   15:14:16   
   00:17:37   00:52:37   00:29:59   00:32:05   00:06:04   00:04:26   00:00:59   


MD    5. Jan Kárník -- Kamila Kárníková           Fanaticus
Číslo: 527    Start: 10:45:00    Cíl: 16:50:59    Bodů: 660    Čas: 06:05:59    Penále: 12

   54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     
   11:18:34   11:32:04   11:50:00   12:18:25   12:39:49   12:53:40   13:05:50   13:39:23   14:01:15   14:25:24   
   00:33:34   00:13:30   00:17:56   00:28:25   00:21:24   00:13:51   00:12:10   00:33:33   00:21:52   00:24:09   

   45(40)     46(30)     47(80)     50(40)     100(10)    Cíl        
   14:54:01   15:14:23   15:35:22   16:07:27   16:49:52   16:50:59   
   00:28:37   00:20:22   00:20:59   00:32:05   00:42:25   00:01:07   


MD    6. Štěpán Merenus -- Karolína Bergerová           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 552    Start: 09:24:00    Cíl: 15:14:12    Bodů: 560    Čas: 05:50:12    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     34(40)     43(20)     33(30)     32(40)     44(30)     45(40)     
   10:00:46   10:15:22   10:46:15   11:00:14   11:18:16   11:31:35   11:50:24   12:11:47   12:30:13   12:48:08   
   00:36:46   00:14:36   00:30:53   00:13:59   00:18:02   00:13:19   00:18:49   00:21:23   00:18:26   00:17:55   

   46(30)     50(40)     53(30)     55(30)     56(10)     57(10)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   13:06:49   13:29:29   14:03:19   14:22:22   14:37:59   14:42:57   14:52:32   15:02:08   15:08:48   15:13:14   
   00:18:41   00:22:40   00:33:50   00:19:03   00:15:37   00:04:58   00:09:35   00:09:36   00:06:40   00:04:26   

   Cíl        
   15:14:12   
   00:00:58   


MD    7. Tomáš Fejfárek -- Tereza Škrampalová           Medová cesta
Číslo: 529    Start: 10:24:00    Cíl: 16:16:20    Bodů: 540    Čas: 05:52:20    Penále: 0

   59(10)     54(40)     53(30)     52(50)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     
   10:37:40   11:03:25   11:29:57   11:49:21   12:14:59   12:54:13   13:18:21   13:39:24   13:56:32   14:08:36   
   00:13:40   00:25:45   00:26:32   00:19:24   00:25:38   00:39:14   00:24:08   00:21:03   00:17:08   00:12:04   

   31(100)    31(100)    33(30)     43(20)     100(10)    Cíl        
   14:42:11   14:43:27   15:03:11   15:17:53   16:14:58   16:16:20   
   00:33:35   00:01:16   00:19:44   00:14:42   00:57:05   00:01:22   


MD    8. Tereza Valentová -- Pavel Ambrož           Zbloudilé Primadony
Číslo: 516    Start: 10:24:00    Cíl: 16:19:22    Bodů: 550    Čas: 05:55:22    Penále: 0

   59(10)     60(10)     61(10)     57(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     
   10:38:37   10:47:54   10:56:18   11:02:57   11:14:20   11:27:16   11:46:27   11:57:30   12:15:50   12:43:40   
   00:14:37   00:09:17   00:08:24   00:06:39   00:11:23   00:12:56   00:19:11   00:11:03   00:18:20   00:27:50   

   38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     52(50)     53(30)     100(10)    Cíl        
   13:06:12   13:24:46   13:33:42   13:57:28   14:14:00   14:27:53   15:19:57   15:51:02   16:18:24   16:19:22   
   00:22:32   00:18:34   00:08:56   00:23:46   00:16:32   00:13:53   00:52:04   00:31:05   00:27:22   00:00:58   


MD    9. Michal Hojný -- Markéta Hojná           Koloshop Team
Číslo: 547    Start: 09:15:00    Cíl: 15:07:40    Bodů: 570    Čas: 05:52:40    Penále: 0

   41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   09:59:32   10:16:23   10:41:29   11:02:11   11:16:22   11:28:49   12:02:51   12:28:02   12:50:01   13:07:36   
   00:44:32   00:16:51   00:25:06   00:20:42   00:14:11   00:12:27   00:34:02   00:25:11   00:21:59   00:17:35   

   45(40)     46(30)     50(40)     100(10)    Cíl        
   13:25:20   13:51:58   14:15:52   15:06:07   15:07:40   
   00:17:44   00:26:38   00:23:54   00:50:15   00:01:33   


MD    10. Viacheslav Chernykh -- Anna Rogal           Little&Big
Číslo: 548    Start: 10:42:00    Cíl: 16:31:55    Bodů: 560    Čas: 05:49:55    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     42(20)     
   11:29:37   11:42:02   12:00:01   12:34:35   12:49:21   13:01:00   13:31:11   13:59:28   14:25:28   14:48:09   
   00:47:37   00:12:25   00:17:59   00:34:34   00:14:46   00:11:39   00:30:11   00:28:17   00:26:00   00:22:41   

   52(50)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:25:46   15:53:52   16:09:33   16:13:59   16:17:52   16:24:24   16:30:49   16:31:55   
   00:37:37   00:28:06   00:15:41   00:04:26   00:03:53   00:06:32   00:06:25   00:01:06   


MD    11. Kateřina Rešová -- Tomáš Rohan           Čert a Káča
Číslo: 525    Start: 09:45:00    Cíl: 15:44:12    Bodů: 550    Čas: 05:59:12    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     
   10:29:29   10:42:31   11:04:51   11:31:40   11:56:35   12:11:12   12:21:38   12:45:03   13:12:50   13:35:44   
   00:44:29   00:13:02   00:22:20   00:26:49   00:24:55   00:14:37   00:10:26   00:23:25   00:27:47   00:22:54   

   43(20)     52(50)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:01:35   14:58:49   15:27:42   15:37:45   15:43:10   15:44:12   
   00:25:51   00:57:14   00:28:53   00:10:03   00:05:25   00:01:02   


MD    12. Martin Beneš -- Martina Benešová           MB team
Číslo: 507    Start: 09:57:00    Cíl: 15:48:02    Bodů: 510    Čas: 05:51:02    Penále: 0

   40(50)     41(40)     42(20)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    
   10:45:37   11:17:44   11:38:31   11:54:39   12:15:31   12:30:50   12:54:40   13:28:17   13:41:20   14:10:25   
   00:48:37   00:32:07   00:20:47   00:16:08   00:20:52   00:15:19   00:23:50   00:33:37   00:13:03   00:29:05   

   33(30)     44(30)     100(10)    Cíl        
   14:33:33   14:52:05   15:46:55   15:48:02   
   00:23:08   00:18:32   00:54:50   00:01:07   


MD    13. Tomáš Flassik -- Zora Flassiková           MTBO.SK
Číslo: 515    Start: 10:42:00    Cíl: 16:47:43    Bodů: 540    Čas: 06:05:43    Penále: 12

   54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     
   11:19:25   11:32:18   11:58:18   12:22:59   12:44:14   12:59:13   13:10:42   13:53:36   14:17:55   14:44:02   
   00:37:25   00:12:53   00:26:00   00:24:41   00:21:15   00:14:59   00:11:29   00:42:54   00:24:19   00:26:07   

   45(40)     46(30)     100(10)    Cíl        
   15:24:45   15:52:08   16:46:39   16:47:43   
   00:40:43   00:27:23   00:54:31   00:01:04   


MD    14. Irena Hodboďová -- Jakub Svatý           MTV
Číslo: 501    Start: 10:36:00    Cíl: 16:37:36    Bodů: 560    Čas: 06:01:36    Penále: 4

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     
   10:51:30   11:19:19   11:33:34   11:51:52   12:29:38   12:49:19   13:00:51   13:35:49   14:02:32   14:29:07   
   00:15:30   00:27:49   00:14:15   00:18:18   00:37:46   00:19:41   00:11:32   00:34:58   00:26:43   00:26:35   

   45(40)     46(30)     50(40)     100(10)    Cíl        
   14:56:37   15:17:53   15:44:52   16:36:23   16:37:36   
   00:27:30   00:21:16   00:26:59   00:51:31   00:01:13   


MD    15. Radka Ouhrabková -- Jakub Ouhrabka           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 506    Start: 10:39:00    Cíl: 16:25:12    Bodů: 540    Čas: 05:46:12    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     
   11:16:52   11:28:40   11:53:37   12:21:07   12:43:30   13:02:03   13:14:08   13:51:13   14:17:39   14:38:44   
   00:37:52   00:11:48   00:24:57   00:27:30   00:22:23   00:18:33   00:12:05   00:37:05   00:26:26   00:21:05   

   52(50)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:26:08   15:59:10   16:05:07   16:10:08   16:17:48   16:23:56   16:25:12   
   00:47:24   00:33:02   00:05:57   00:05:01   00:07:40   00:06:08   00:01:16   


MD    16. Michal Tuček -- Lucie Schütznerová           Doktorienťáci
Číslo: 502    Start: 10:30:00    Cíl: 16:23:11    Bodů: 470    Čas: 05:53:11    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     39(30)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     
   10:48:31   11:24:31   11:37:23   12:00:08   12:18:56   12:55:56   13:23:33   13:37:06   14:17:04   14:45:04   
   00:18:31   00:36:00   00:12:52   00:22:45   00:18:48   00:37:00   00:27:37   00:13:33   00:39:58   00:28:00   

   43(20)     56(10)     100(10)    Cíl        
   15:09:02   16:08:17   16:21:55   16:23:11   
   00:23:58   00:59:15   00:13:38   00:01:16   


MD    17. Eva Novotná -- Karel Novotný           Břevnovská smršť
Číslo: 522    Start: 09:45:00    Cíl: 15:40:39    Bodů: 430    Čas: 05:55:39    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     54(40)     59(10)     
   10:41:05   11:06:30   11:47:52   12:04:32   12:33:33   13:12:22   13:36:15   14:01:18   14:55:59   15:32:54   
   00:56:05   00:25:25   00:41:22   00:16:40   00:29:01   00:38:49   00:23:53   00:25:03   00:54:41   00:36:55   

   100(10)    Cíl        
   15:39:28   15:40:39   
   00:06:34   00:01:11   


MD    18. Marie Mrkvičková -- Jiří Stefánik           DCK Jouda
Číslo: 521    Start: 10:30:00    Cíl: 16:25:55    Bodů: 420    Čas: 05:55:55    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     
   10:50:12   11:10:34   11:29:29   11:44:00   12:38:43   13:21:44   13:40:23   13:55:13   14:41:20   15:10:14   
   00:20:12   00:20:22   00:18:55   00:14:31   00:54:43   00:43:01   00:18:39   00:14:50   00:46:07   00:28:54   

   100(10)    Cíl        
   16:24:39   16:25:55   
   01:14:25   00:01:16   


MD    19. Zuzana Hebestreit -- Marc Hebestreit           ZuMaWi
Číslo: 520    Start: 10:21:00    Cíl: 16:22:11    Bodů: 460    Čas: 06:01:11    Penále: 4

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     43(20)     41(40)     54(40)     
   11:17:06   12:00:55   12:22:45   12:34:38   13:08:35   13:45:35   14:17:59   14:41:53   15:23:53   15:46:09   
   00:56:06   00:43:49   00:21:50   00:11:53   00:33:57   00:37:00   00:32:24   00:23:54   00:42:00   00:22:16   

   56(10)     100(10)    Cíl        
   16:07:17   16:21:09   16:22:11   
   00:21:08   00:13:52   00:01:02   


MD    20. Radka Štejnarová -- Tomáš Bubeník           Ráďa s Bubnem
Číslo: 540    Start: 10:06:00    Cíl: 16:05:48    Bodů: 440    Čas: 05:59:48    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     56(10)     
   11:08:08   11:21:47   11:56:08   12:39:53   12:53:54   13:10:35   13:51:43   14:18:54   14:41:06   15:48:01   
   01:02:08   00:13:39   00:34:21   00:43:45   00:14:01   00:16:41   00:41:08   00:27:11   00:22:12   01:06:55   

   59(10)     100(10)    Cíl        
   15:58:33   16:04:33   16:05:48   
   00:10:32   00:06:00   00:01:15   


MD    21. Jan Kaigl -- Lucie Kokešová           pivní liga s drzou holkou
Číslo: 517    Start: 10:24:00    Cíl: 16:13:58    Bodů: 400    Čas: 05:49:58    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     53(30)     
   11:00:36   11:20:48   11:56:56   12:41:17   13:07:57   13:29:53   14:00:43   14:18:29   14:37:42   15:34:32   
   00:36:36   00:20:12   00:36:08   00:44:21   00:26:40   00:21:56   00:30:50   00:17:46   00:19:13   00:56:50   

   59(10)     100(10)    Cíl        
   16:05:07   16:12:27   16:13:58   
   00:30:35   00:07:20   00:01:31   


MD    22. Květa Popjuková -- Viktor Popjuk           Radotínští chrti
Číslo: 513    Start: 10:39:00    Cíl: 16:01:54    Bodů: 420    Čas: 05:22:54    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     41(40)     54(40)     55(30)     56(10)     
   11:30:21   12:13:59   12:30:30   12:44:22   13:14:16   13:33:00   14:25:29   14:42:40   15:02:21   15:19:04   
   00:51:21   00:43:38   00:16:31   00:13:52   00:29:54   00:18:44   00:52:29   00:17:11   00:19:41   00:16:43   

   57(10)     61(10)     60(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   15:25:52   15:30:46   15:39:48   15:53:50   16:00:46   16:01:54   
   00:06:48   00:04:54   00:09:02   00:14:02   00:06:56   00:01:08   


MD    23. Klára Hlaváčková -- Radim Skála           HP/Sokol Veltěž
Číslo: 518    Start: 09:12:00    Cíl: 15:02:10    Bodů: 370    Čas: 05:50:10    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     34(40)     43(20)     
   09:31:19   09:54:41   10:12:17   10:48:41   11:10:58   11:29:56   12:12:14   12:32:21   12:59:19   13:17:59   
   00:19:19   00:23:22   00:17:36   00:36:24   00:22:17   00:18:58   00:42:18   00:20:07   00:26:58   00:18:40   

   63(20)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:27:28   14:46:30   14:55:26   15:01:00   15:02:10   
   01:09:29   00:19:02   00:08:56   00:05:34   00:01:10   


MD    24. Ondřej Krbec -- Dagmar Myšíková           ChaBrusiči
Číslo: 528    Start: 09:03:00    Cíl: 14:52:57    Bodů: 420    Čas: 05:49:57    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    33(30)     44(30)     100(10)    
   09:54:23   10:39:07   10:56:53   11:15:45   11:50:37   12:06:50   12:44:57   13:20:59   13:44:02   14:51:33   
   00:51:23   00:44:44   00:17:46   00:18:52   00:34:52   00:16:13   00:38:07   00:36:02   00:23:03   01:07:31   

   Cíl        
   14:52:57   
   00:01:24   


MD    25. Ivana Pajerová -- Jakub Lžičař           TVK
Číslo: 537    Start: 09:51:00    Cíl: 15:54:35    Bodů: 390    Čas: 06:03:35    Penále: 8

   56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     52(50)     53(30)     55(30)     
   10:21:12   10:38:37   11:01:04   11:45:38   12:29:54   12:51:44   13:14:33   13:57:56   14:36:58   15:05:24   
   00:30:12   00:17:25   00:22:27   00:44:34   00:44:16   00:21:50   00:22:49   00:43:23   00:39:02   00:28:26   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:36:16   15:44:30   15:53:20   15:54:35   
   00:30:52   00:08:14   00:08:50   00:01:15   


MD    26. Petr Tomášek -- Alžběta Hrnečková           Sweep team
Číslo: 519    Start: 10:12:00    Cíl: 16:00:23    Bodů: 340    Čas: 05:48:23    Penále: 0

   60(10)     61(10)     57(10)     56(10)     55(30)     54(40)     53(30)     52(50)     51(30)     70(30)     
   10:37:40   10:55:56   11:04:03   11:15:05   11:32:31   12:01:36   12:36:27   13:11:35   13:41:16   14:16:23   
   00:25:40   00:18:16   00:08:07   00:11:02   00:17:26   00:29:05   00:34:51   00:35:08   00:29:41   00:35:07   

   64(10)     65(60)     65(60)     62(10)     100(10)    Cíl        
   14:51:10   15:04:46   15:05:11   15:42:54   15:58:59   16:00:23   
   00:34:47   00:13:36   00:00:25   00:37:43   00:16:05   00:01:24   


MD    27. Veronika Králová -- Mikuláš Černohorský           Alfa skvadra vlkoušů
Číslo: 538    Start: 10:42:00    Cíl: 16:25:29    Bodů: 360    Čas: 05:43:29    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     52(50)     55(30)     56(10)     
   11:03:39   11:42:40   11:58:29   12:25:07   13:22:59   13:52:08   14:11:27   14:58:04   15:37:40   15:57:54   
   00:21:39   00:39:01   00:15:49   00:26:38   00:57:52   00:29:09   00:19:19   00:46:37   00:39:36   00:20:14   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   16:17:44   16:23:58   16:25:29   
   00:19:50   00:06:14   00:01:31   


MD    28. Eva Dašková -- Oldřich Dašek           Hradecké duo
Číslo: 536    Start: 09:18:00    Cíl: 15:03:50    Bodů: 330    Čas: 05:45:50    Penále: 0

   54(40)     41(40)     52(50)     50(40)     47(80)     72(40)     70(30)     100(10)    Cíl        
   10:09:02   10:39:25   11:20:03   12:20:26   12:49:32   13:32:34   14:13:41   15:02:11   15:03:50   
   00:51:02   00:30:23   00:40:38   01:00:23   00:29:06   00:43:02   00:41:07   00:48:30   00:01:39   


MD    29. Vladimir Malinak -- Veronika Macečková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 534    Start: 09:15:00    Cíl: 15:02:14    Bodů: 310    Čas: 05:47:14    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     41(40)     54(40)     53(30)     55(30)     56(10)     59(10)     100(10)    
   10:16:46   11:08:58   11:41:41   12:09:14   12:35:29   13:25:11   14:10:58   14:41:16   14:54:39   15:00:57   
   01:01:46   00:52:12   00:32:43   00:27:33   00:26:15   00:49:42   00:45:47   00:30:18   00:13:23   00:06:18   

   Cíl        
   15:02:14   
   00:01:17   


MD    30. Zuzana Skřičilová -- Marian Viktor           BA Warriors
Číslo: 508    Start: 09:12:00    Cíl: 15:02:02    Bodů: 300    Čas: 05:50:02    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     100(10)    
   09:32:42   09:54:23   10:15:18   10:36:58   11:17:59   11:45:57   12:21:29   12:57:20   13:11:17   15:00:48   
   00:20:42   00:21:41   00:20:55   00:21:40   00:41:01   00:27:58   00:35:32   00:35:51   00:13:57   01:49:31   

   Cíl        
   15:02:02   
   00:01:14   


MD    31. Jan Chaloupka -- Marie Voštová           BA Warriors
Číslo: 523    Start: 10:15:00    Cíl: 15:53:40    Bodů: 230    Čas: 05:38:40    Penále: 0

   54(40)     41(40)     52(50)     53(30)     51(30)     70(30)     100(10)    Cíl        
   11:11:06   11:55:07   12:47:42   13:31:03   14:20:42   14:56:13   15:52:01   15:53:40   
   00:56:06   00:44:01   00:52:35   00:43:21   00:49:39   00:35:31   00:55:48   00:01:39   


MD    32. Michal Červenka -- Monika Krobová           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 509    Start: 09:12:00    Cíl: 15:02:55    Bodů: 270    Čas: 05:50:55    Penále: 0

   55(30)     53(30)     42(20)     39(30)     38(60)     40(50)     41(40)     100(10)    Cíl        
   10:17:03   11:16:21   12:15:38   12:41:57   13:15:36   13:52:12   14:25:35   15:01:16   15:02:55   
   01:05:03   00:59:18   00:59:17   00:26:19   00:33:39   00:36:36   00:33:23   00:35:41   00:01:39   


MD    33. Tomáš Bauer -- Kateřina Bauerová           BK Tým
Číslo: 510    Start: 09:30:00    Cíl: 15:46:31    Bodů: 310    Čas: 06:16:31    Penále: 50

   40(50)     38(60)     39(30)     41(40)     54(40)     54(40)     59(10)     64(10)     65(60)     100(10)    
   10:35:20   11:16:28   11:35:23   11:57:52   12:27:20   12:28:34   12:47:38   14:38:26   14:47:54   15:45:03   
   01:05:20   00:41:08   00:18:55   00:22:29   00:29:28   00:01:14   00:19:04   01:50:48   00:09:28   00:57:09   

   Cíl        
   15:46:31   
   00:01:28   


MD    34. Roman Dvorský -- Terézia Matyášová           SK Kondor
Číslo: 511    Start: 09:42:00    Cíl: 15:46:10    Bodů: 260    Čas: 06:04:10    Penále: 10

   54(40)     41(40)     52(50)     43(20)     31(100)    100(10)    Cíl        
   10:37:02   11:10:41   12:07:57   12:58:24   13:49:02   15:45:02   15:46:10   
   00:55:02   00:33:39   00:57:16   00:50:27   00:50:38   01:56:00   00:01:08   


MD    35. Noémi Benke -- Béla Lindenberger           De szép bauxit! Honnan van? - Ale bauxit pěkné! Ja
Číslo: 533    Start: 10:45:00    Cíl: 16:33:44    Bodů: 330    Čas: 05:48:44    Penále: 0

   60(10)     61(10)     62(10)     57(10)     56(10)     55(30)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     
   11:07:27   11:18:56   11:28:37   11:47:19   11:58:34   12:15:42   12:24:54   12:47:40   13:21:15   13:56:53   
   00:22:27   00:11:29   00:09:41   00:18:42   00:11:15   00:17:08   00:09:12   00:22:46   00:33:35   00:35:38   

   38(60)     37(20)     39(30)     100(10)    Cíl        
   14:51:17   15:13:34   15:44:29   16:32:39   16:33:44   
   00:54:24   00:22:17   00:30:55   00:48:10   00:01:05   


MD    36. Pavlína Murdychová -- Roman Kabele           Heřmanický Pecky
Číslo: 546    Start: 10:27:00    Cíl: 16:17:24    Bodů: 240    Čas: 05:50:24    Penále: 0

   40(50)     41(40)     42(20)     43(20)     44(30)     45(40)     46(30)     100(10)    Cíl        
   11:27:12   12:15:38   12:40:51   13:10:55   13:45:58   14:10:37   14:40:49   16:15:58   16:17:24   
   01:00:12   00:48:26   00:25:13   00:30:04   00:35:03   00:24:39   00:30:12   01:35:09   00:01:26   


MD    37. Simona Zörklerová -- Karel Kutílek           Pruhovaný tým
Číslo: 535    Start: 09:24:00    Cíl: 15:14:06    Bodů: 240    Čas: 05:50:06    Penále: 0

   41(40)     39(30)     42(20)     52(50)     53(30)     54(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   10:31:37   11:06:12   11:35:13   12:32:13   13:29:41   14:12:47   14:47:39   15:03:49   15:11:52   15:14:06   
   01:07:37   00:34:35   00:29:01   00:57:00   00:57:28   00:43:06   00:34:52   00:16:10   00:08:03   00:02:14   


MD    38. Eliška Vondráčková -- Jaroslav Bezstarosti           Bezstarosti na tripu
Číslo: 503    Start: 09:48:00    Cíl: 15:26:17    Bodů: 240    Čas: 05:38:17    Penále: 0

   56(10)     54(40)     41(40)     52(50)     53(30)     55(30)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:25:42   11:07:16   11:37:32   12:46:06   13:42:23   14:18:28   14:54:04   15:06:32   15:17:19   15:24:54   
   00:37:42   00:41:34   00:30:16   01:08:34   00:56:17   00:36:05   00:35:36   00:12:28   00:10:47   00:07:35   

   Cíl        
   15:26:17   
   00:01:23   


MD    39. Karolína Brosková -- Jiří Drahota           Sněženka a machr
Číslo: 505    Start: 09:09:00    Cíl: 15:18:22    Bodů: 250    Čas: 06:09:22    Penále: 20

   41(40)     42(20)     36(50)     35(30)     31(100)    100(10)    Cíl        
   10:07:43   10:30:45   11:23:45   11:58:40   12:33:01   15:16:45   15:18:22   
   00:58:43   00:23:02   00:53:00   00:34:55   00:34:21   02:43:44   00:01:37   


MD    40. Martina Rysová -- Milan Tomek           Cyklosaurus
Číslo: 531    Start: 10:24:00    Cíl: 16:18:31    Bodů: 390    Čas: 05:54:31    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     41(40)     54(40)     55(30)     
   11:22:47   12:09:26   12:30:47   12:49:39   13:19:22   13:44:23   14:06:46   14:55:01   15:17:02   15:46:39   
   00:58:47   00:46:39   00:21:21   00:18:52   00:29:43   00:25:01   00:22:23   00:48:15   00:22:01   00:29:37   

   100(10)    Cíl        
   16:17:01   16:18:31   
   00:30:22   00:01:30   


MD    41. Žaneta Hoskovcová -- Martin Müller           ChaBrusiči
Číslo: 549    Start: 10:18:00    Cíl: 15:54:17    Bodů: 270    Čas: 05:36:17    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     41(40)     54(40)     56(10)     57(10)     61(10)     62(10)     100(10)    
   11:28:02   12:18:18   13:03:04   13:34:16   14:02:39   14:43:18   14:51:43   15:02:46   15:27:15   15:52:20   
   01:10:02   00:50:16   00:44:46   00:31:12   00:28:23   00:40:39   00:08:25   00:11:03   00:24:29   00:25:05   

   Cíl        
   15:54:17   
   00:01:57   


MD    42. Ekaterina Kamshilina -- Alexey Shevtsov           Lucky Beginners
Číslo: 544    Start: 10:00:00    Cíl: 15:28:04    Bodů: 130    Čas: 05:28:04    Penále: 0

   60(10)     57(10)     62(10)     40(50)     41(40)     100(10)    100(10)    Cíl        
   10:33:08   11:07:44   11:33:46   13:38:41   14:25:57   15:20:36   15:20:53   15:28:04   
   00:33:08   00:34:36   00:26:02   02:04:55   00:47:16   00:54:39   00:00:17   00:07:11   


MD    43. Veronika Žižková -- Pavel Duchek           Řenčáci
Číslo: 504    Start: 10:21:00    Cíl: 16:23:41    Bodů: 250    Čas: 06:02:41    Penále: 6

   56(10)     54(40)     41(40)     52(50)     42(20)     43(20)     38(60)     100(10)    Cíl        
   11:10:23   11:42:26   12:00:10   12:47:48   13:51:43   14:24:44   15:37:12   16:22:37   16:23:41   
   00:49:23   00:32:03   00:17:44   00:47:38   01:03:55   00:33:01   01:12:28   00:45:25   00:01:04   


MD    44. Radim Jelínek -- Lenka Lacinová           Cyklosaurus
Číslo: 530    Start: 09:48:00    Cíl: 15:35:09    Bodů: 220    Čas: 05:47:09    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     41(40)     59(10)     100(10)    Cíl        
   11:05:32   12:30:05   13:29:45   13:59:17   14:24:10   15:19:11   15:33:14   15:35:09   
   01:17:32   01:24:33   00:59:40   00:29:32   00:24:53   00:55:01   00:14:03   00:01:55   




MD+



MD+    1. Jana Vanková -- Petr Vanka           Rodinný výlet
Číslo: 609    Start: 09:24:00    Cíl: 15:26:29    Bodů: 800    Čas: 06:02:29    Penále: 6

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     32(40)     
   09:53:38   10:05:54   10:20:40   10:48:05   11:00:07   11:11:56   11:30:49   11:50:56   12:09:33   12:30:11   
   00:29:38   00:12:16   00:14:46   00:27:25   00:12:02   00:11:49   00:18:53   00:20:07   00:18:37   00:20:38   

   45(40)     46(30)     47(80)     48(30)     72(40)     76(50)     65(60)     100(10)    Cíl        
   12:53:22   13:09:43   13:26:06   13:40:37   13:58:02   14:29:34   14:52:26   15:25:32   15:26:29   
   00:23:11   00:16:21   00:16:23   00:14:31   00:17:25   00:31:32   00:22:52   00:33:06   00:00:57   


MD+    2. Victor Korchagin -- Ksenia Chernykh           Giant Russian Team
Číslo: 644    Start: 09:51:00    Cíl: 16:01:49    Bodů: 890    Čas: 06:10:49    Penále: 22

   54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     
   10:25:57   10:36:45   10:55:49   11:17:04   11:35:01   11:47:00   11:56:50   12:23:00   12:39:28   12:59:32   
   00:34:57   00:10:48   00:19:04   00:21:15   00:17:57   00:11:59   00:09:50   00:26:10   00:16:28   00:20:04   

   44(30)     45(40)     46(30)     47(80)     48(30)     72(40)     76(50)     64(10)     65(60)     63(20)     
   13:11:25   13:25:54   13:41:14   14:00:49   14:09:10   14:25:28   14:50:28   15:09:18   15:15:19   15:35:29   
   00:11:53   00:14:29   00:15:20   00:19:35   00:08:21   00:16:18   00:25:00   00:18:50   00:06:01   00:20:10   

   57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:47:27   15:51:02   15:56:49   16:00:53   16:01:49   
   00:11:58   00:03:35   00:05:47   00:04:04   00:00:56   


MD+    3. Ondra Hašek -- Evka Hašková           Plzeňská smršť
Číslo: 646    Start: 09:24:00    Cíl: 15:11:08    Bodů: 690    Čas: 05:47:08    Penále: 0

   40(50)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   10:06:42   10:29:58   10:45:13   11:05:24   11:18:13   11:28:16   11:59:59   12:20:16   12:40:09   12:54:02   
   00:42:42   00:23:16   00:15:15   00:20:11   00:12:49   00:10:03   00:31:43   00:20:17   00:19:53   00:13:53   

   45(40)     46(30)     47(80)     50(40)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:09:18   13:29:49   13:47:43   14:15:29   14:49:11   14:53:48   14:57:47   15:04:20   15:10:08   15:11:08   
   00:15:16   00:20:31   00:17:54   00:27:46   00:33:42   00:04:37   00:03:59   00:06:33   00:05:48   00:01:00   


MD+    4. Anna Füzy -- Dániel Marosffy           Acres Wild
Číslo: 613    Start: 09:45:00    Cíl: 15:40:30    Bodů: 660    Čas: 05:55:30    Penále: 0

   54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   10:15:59   10:27:50   10:47:41   11:05:14   11:17:35   11:28:14   12:09:07   12:26:47   12:46:04   13:05:20   
   00:30:59   00:11:51   00:19:51   00:17:33   00:12:21   00:10:39   00:40:53   00:17:40   00:19:17   00:19:16   

   45(40)     50(40)     49(30)     70(30)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   13:23:15   13:53:15   14:04:28   14:39:22   15:05:48   15:19:11   15:24:05   15:27:54   15:34:31   15:39:32   
   00:17:55   00:30:00   00:11:13   00:34:54   00:26:26   00:13:23   00:04:54   00:03:49   00:06:37   00:05:01   

   Cíl        
   15:40:30   
   00:00:58   


MD+    5. Čak Svoboda -- Danča Rychterová           Trosky team
Číslo: 624    Start: 09:33:00    Cíl: 15:38:05    Bodů: 600    Čas: 06:05:05    Penále: 12

   59(10)     60(10)     61(10)     63(20)     65(60)     64(10)     55(30)     54(40)     53(30)     52(50)     
   09:52:59   10:02:35   10:10:42   10:25:29   10:58:40   11:01:25   11:22:02   11:36:10   12:03:14   12:23:02   
   00:19:59   00:09:36   00:08:07   00:14:47   00:33:11   00:02:45   00:20:37   00:14:08   00:27:04   00:19:48   

   42(20)     43(20)     34(40)     35(30)     36(50)     37(20)     38(60)     39(30)     40(50)     100(10)    
   12:51:47   13:09:29   13:27:33   13:54:22   14:09:46   14:27:53   14:48:32   14:59:24   15:12:59   15:37:12   
   00:28:45   00:17:42   00:18:04   00:26:49   00:15:24   00:18:07   00:20:39   00:10:52   00:13:35   00:24:13   

   Cíl        
   15:38:05   
   00:00:53   


MD+    6. Eva Rindtová -- Hynek Urban           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 639    Start: 09:27:00    Cíl: 15:20:16    Bodů: 590    Čas: 05:53:16    Penále: 0

   60(10)     57(10)     64(10)     65(60)     76(50)     73(20)     72(40)     48(30)     47(80)     46(30)     
   09:49:06   09:59:30   10:30:33   10:41:06   11:04:51   11:17:37   11:39:28   11:57:14   12:11:09   12:35:32   
   00:22:06   00:10:24   00:31:03   00:10:33   00:23:45   00:12:46   00:21:51   00:17:46   00:13:55   00:24:23   

   45(40)     44(30)     43(20)     34(40)     38(60)     40(50)     100(10)    Cíl        
   12:53:47   13:15:40   13:33:46   13:54:04   14:30:46   14:49:53   15:19:12   15:20:16   
   00:18:15   00:21:53   00:18:06   00:20:18   00:36:42   00:19:07   00:29:19   00:01:04   


MD+    7. Milan Bílý -- Irena Jiráňová           Drtivá porážka
Číslo: 643    Start: 10:06:00    Cíl: 15:59:12    Bodů: 600    Čas: 05:53:12    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     45(40)     
   10:50:58   11:16:33   11:37:21   11:50:32   11:59:54   12:40:34   13:01:53   13:23:41   13:37:24   13:53:24   
   00:44:58   00:25:35   00:20:48   00:13:11   00:09:22   00:40:40   00:21:19   00:21:48   00:13:43   00:16:00   

   46(30)     50(40)     51(30)     53(30)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:17:13   14:36:52   14:54:31   15:27:19   15:52:20   15:58:11   15:59:12   
   00:23:49   00:19:39   00:17:39   00:32:48   00:25:01   00:05:51   00:01:01   


MD+    8. Dana Králová -- Jiří Král           LKT 80 Šumperk
Číslo: 623    Start: 10:00:00    Cíl: 15:59:24    Bodů: 620    Čas: 05:59:24    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     45(40)     44(30)     
   10:40:08   11:05:41   11:26:21   11:42:11   11:56:05   12:28:21   12:49:37   13:11:49   13:42:26   14:01:15   
   00:40:08   00:25:33   00:20:40   00:15:50   00:13:54   00:32:16   00:21:16   00:22:12   00:30:37   00:18:49   

   52(50)     41(40)     54(40)     55(30)     100(10)    Cíl        
   14:32:02   14:58:53   15:17:14   15:33:05   15:58:12   15:59:24   
   00:30:47   00:26:51   00:18:21   00:15:51   00:25:07   00:01:12   


MD+    9. Petr Svoboda -- Kateřina Svobodová           CRAFT TEAM
Číslo: 649    Start: 09:21:00    Cíl: 15:17:24    Bodů: 500    Čas: 05:56:24    Penále: 0

   55(30)     70(30)     50(40)     49(30)     48(30)     47(80)     46(30)     45(40)     44(30)     43(20)     
   10:11:44   10:51:07   11:29:10   11:44:17   12:06:04   12:19:39   12:40:36   13:02:06   13:27:19   13:44:32   
   00:50:44   00:39:23   00:38:03   00:15:07   00:21:47   00:13:35   00:20:57   00:21:30   00:25:13   00:17:13   

   42(20)     41(40)     54(40)     56(10)     57(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:05:58   14:22:57   14:39:01   14:56:47   15:03:41   15:11:18   15:16:17   15:17:24   
   00:21:26   00:16:59   00:16:04   00:17:46   00:06:54   00:07:37   00:04:59   00:01:07   


MD+    10. Stanley March -- Maggie March           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 628    Start: 09:27:00    Cíl: 15:29:48    Bodů: 490    Čas: 06:02:48    Penále: 6

   54(40)     53(30)     52(50)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     
   10:09:05   10:46:13   11:19:35   11:49:00   12:09:00   12:32:12   12:50:05   12:58:43   13:22:35   13:37:41   
   00:42:05   00:37:08   00:33:22   00:29:25   00:20:00   00:23:12   00:17:53   00:08:38   00:23:52   00:15:06   

   43(20)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:55:31   14:48:07   15:05:35   15:10:57   15:17:00   15:24:02   15:28:44   15:29:48   
   00:17:50   00:52:36   00:17:28   00:05:22   00:06:03   00:07:02   00:04:42   00:01:04   


MD+    11. Julius Česák -- Michaela Česáková           Zahrádkáři
Číslo: 602    Start: 10:24:00    Cíl: 16:15:37    Bodů: 510    Čas: 05:51:37    Penále: 0

   54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    32(40)     44(30)     
   11:02:53   11:16:36   11:37:52   11:59:42   12:16:27   12:29:06   12:57:00   13:26:40   14:28:05   14:43:38   
   00:38:53   00:13:43   00:21:16   00:21:50   00:16:45   00:12:39   00:27:54   00:29:40   01:01:25   00:15:33   

   40(50)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:30:22   16:09:26   16:14:29   16:15:37   
   00:46:44   00:39:04   00:05:03   00:01:08   


MD+    12. Pavel Tužil -- Štěpánka Tužilová           TVK
Číslo: 617    Start: 10:33:00    Cíl: 16:32:04    Bodů: 500    Čas: 05:59:04    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     43(20)     41(40)     
   11:27:34   11:59:32   12:25:14   12:42:51   12:56:39   13:27:54   13:55:30   14:27:00   14:51:29   15:34:20   
   00:54:34   00:31:58   00:25:42   00:17:37   00:13:48   00:31:15   00:27:36   00:31:30   00:24:29   00:42:51   

   54(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   15:54:01   16:16:18   16:25:38   16:30:55   16:32:04   
   00:19:41   00:22:17   00:09:20   00:05:17   00:01:09   


MD+    13. Jozef Jánoška -- Taťjana Jánošková           MTBO.SK
Číslo: 636    Start: 09:18:00    Cíl: 15:08:01    Bodů: 470    Čas: 05:50:01    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     41(40)     54(40)     55(30)     
   10:05:56   10:48:19   11:06:57   11:21:26   12:08:13   12:32:21   13:02:01   13:43:10   14:07:46   14:29:08   
   00:47:56   00:42:23   00:18:38   00:14:29   00:46:47   00:24:08   00:29:40   00:41:09   00:24:36   00:21:22   

   56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:49:16   15:00:19   15:06:43   15:08:01   
   00:20:08   00:11:03   00:06:24   00:01:18   


MD+    14. Jiří Března -- Ivana Březnová           Březňáci
Číslo: 641    Start: 10:21:00    Cíl: 16:11:23    Bodů: 420    Čas: 05:50:23    Penále: 0

   60(10)     61(10)     57(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     
   10:49:17   11:00:07   11:08:45   11:22:17   11:42:51   11:57:59   12:22:50   12:45:16   13:05:19   13:24:47   
   00:28:17   00:10:50   00:08:38   00:13:32   00:20:34   00:15:08   00:24:51   00:22:26   00:20:03   00:19:28   

   31(100)    33(30)     100(10)    Cíl        
   14:12:18   14:58:55   16:09:55   16:11:23   
   00:47:31   00:46:37   01:11:00   00:01:28   


MD+    15. Libor Štěpanovský -- Alena Štěpanovská           PC HELP
Číslo: 610    Start: 09:18:00    Cíl: 15:13:23    Bodů: 460    Čas: 05:55:23    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     
   09:37:25   09:56:24   10:11:21   10:35:44   10:57:33   11:19:29   12:02:17   12:24:42   12:37:23   13:05:39   
   00:19:25   00:18:59   00:14:57   00:24:23   00:21:49   00:21:56   00:42:48   00:22:25   00:12:41   00:28:16   

   34(40)     43(20)     52(50)     100(10)    Cíl        
   13:23:20   13:45:37   14:35:58   15:12:02   15:13:23   
   00:17:41   00:22:17   00:50:21   00:36:04   00:01:21   


MD+    16. Eva Ouředníková -- Petr Udatný           Snail Wheels
Číslo: 652    Start: 09:15:00    Cíl: 15:18:17    Bodů: 520    Čas: 06:03:17    Penále: 8

   60(10)     61(10)     57(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     34(40)     
   09:38:14   09:49:56   09:57:28   10:07:54   10:25:53   10:40:05   11:02:10   11:27:17   11:43:24   12:07:03   
   00:23:14   00:11:42   00:07:32   00:10:26   00:17:59   00:14:12   00:22:05   00:25:07   00:16:07   00:23:39   

   43(20)     44(30)     45(40)     46(30)     47(80)     48(30)     59(10)     100(10)    Cíl        
   12:23:33   12:47:29   13:06:12   13:30:00   13:50:42   14:07:52   15:10:45   15:17:07   15:18:17   
   00:16:30   00:23:56   00:18:43   00:23:48   00:20:42   00:17:10   01:02:53   00:06:22   00:01:10   


MD+    17. Lukáš David -- Andrea Bímová           Rovenské trosky
Číslo: 653    Start: 10:09:00    Cíl: 16:09:45    Bodů: 420    Čas: 06:00:45    Penále: 2

   55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     52(50)     
   10:52:50   11:19:10   11:32:30   12:23:12   13:08:06   13:24:58   13:36:18   14:06:09   14:28:19   15:25:32   
   00:43:50   00:26:20   00:13:20   00:50:42   00:44:54   00:16:52   00:11:20   00:29:51   00:22:10   00:57:13   

   100(10)    Cíl        
   16:08:34   16:09:45   
   00:43:02   00:01:11   


MD+    18. Radek Jelínek -- Lenka Jelínková           Splašený Jeleni
Číslo: 635    Start: 10:09:00    Cíl: 16:17:04    Bodů: 430    Čas: 06:08:04    Penále: 18

   54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    32(40)     44(30)     56(10)     
   10:58:01   11:19:39   11:50:07   12:13:26   12:36:38   12:50:20   13:34:05   14:41:02   14:57:22   16:00:20   
   00:49:01   00:21:38   00:30:28   00:23:19   00:23:12   00:13:42   00:43:45   01:06:57   00:16:20   01:02:58   

   100(10)    Cíl        
   16:15:52   16:17:04   
   00:15:32   00:01:12   


MD+    19. Tereza Páclová -- Vláďa Pokorný           Zpomalovací pruhy
Číslo: 620    Start: 10:18:00    Cíl: 16:07:06    Bodů: 400    Čas: 05:49:06    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     52(50)     53(30)     55(30)     56(10)     
   11:00:25   11:23:57   11:53:03   12:43:25   13:01:46   13:22:23   14:02:35   14:42:16   15:11:32   15:35:00   
   00:42:25   00:23:32   00:29:06   00:50:22   00:18:21   00:20:37   00:40:12   00:39:41   00:29:16   00:23:28   

   57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:41:54   15:47:27   15:58:52   16:05:35   16:07:06   
   00:06:54   00:05:33   00:11:25   00:06:43   00:01:31   


MD+    20. Jiří Pavlas -- Věra Pavlasová           PC HELP
Číslo: 607    Start: 09:36:00    Cíl: 15:37:01    Bodů: 400    Čas: 06:01:01    Penále: 4

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     55(30)     56(10)     60(10)     
   10:38:58   11:25:23   11:47:18   12:06:05   12:36:57   13:17:24   13:44:58   14:54:04   15:14:12   15:27:58   
   01:02:58   00:46:25   00:21:55   00:18:47   00:30:52   00:40:27   00:27:34   01:09:06   00:20:08   00:13:46   

   100(10)    Cíl        
   15:35:40   15:37:01   
   00:07:42   00:01:21   


MD+    21. Jaroslav Šonka -- Dana Šonková           ChaBrusiči
Číslo: 638    Start: 10:12:00    Cíl: 16:10:18    Bodů: 410    Čas: 05:58:18    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     
   10:40:43   11:01:46   11:25:54   11:45:06   12:12:07   12:54:38   13:09:58   13:27:30   13:56:38   14:15:33   
   00:28:43   00:21:03   00:24:08   00:19:12   00:27:01   00:42:31   00:15:20   00:17:32   00:29:08   00:18:55   

   42(20)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:43:53   15:49:56   15:56:07   16:03:53   16:09:00   16:10:18   
   00:28:20   01:06:03   00:06:11   00:07:46   00:05:07   00:01:18   


MD+    22. Radka Geffertová -- Ivo Geffert           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 627    Start: 10:03:00    Cíl: 16:05:50    Bodů: 390    Čas: 06:02:50    Penále: 6

   59(10)     56(10)     55(30)     70(30)     72(40)     48(30)     47(80)     46(30)     50(40)     51(30)     
   10:22:22   10:42:04   11:02:19   11:37:32   12:41:34   13:01:20   13:19:27   13:48:48   14:16:00   14:52:25   
   00:19:22   00:19:42   00:20:15   00:35:13   01:04:02   00:19:46   00:18:07   00:29:21   00:27:12   00:36:25   

   52(50)     100(10)    Cíl        
   15:24:33   16:04:42   16:05:50   
   00:32:08   00:40:09   00:01:08   


MD+    23. Naďa Skácelová -- Vladimír Marek           LKT 80 Šumperk
Číslo: 648    Start: 09:57:00    Cíl: 15:36:53    Bodů: 390    Čas: 05:39:53    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     52(50)     
   10:17:59   10:37:29   10:53:59   11:15:05   11:35:29   11:58:27   12:42:07   13:02:32   13:20:40   14:03:59   
   00:20:59   00:19:30   00:16:30   00:21:06   00:20:24   00:22:58   00:43:40   00:20:25   00:18:08   00:43:19   

   63(20)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:03:30   15:21:22   15:29:48   15:35:43   15:36:53   
   00:59:31   00:17:52   00:08:26   00:05:55   00:01:10   


MD+    24. Martin Ulvr -- Diana Faltusová           FAUL 2016
Číslo: 650    Start: 09:03:00    Cíl: 14:54:08    Bodů: 370    Čas: 05:51:08    Penále: 0

   55(30)     65(60)     64(10)     76(50)     73(20)     72(40)     48(30)     47(80)     50(40)     100(10)    
   10:04:59   10:47:43   11:04:47   11:48:01   12:12:59   12:37:59   13:00:04   13:15:43   13:52:39   14:51:28   
   01:01:59   00:42:44   00:17:04   00:43:14   00:24:58   00:25:00   00:22:05   00:15:39   00:36:56   00:58:49   

   100(10)    Cíl        
   14:51:47   14:54:08   
   00:00:19   00:02:21   


MD+    25. Iva Veselá -- Martin Mládek           ChaBrusiči
Číslo: 645    Start: 10:09:00    Cíl: 16:16:11    Bodů: 650    Čas: 06:07:11    Penále: 16

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     45(40)     46(30)     
   10:54:42   11:26:36   11:41:59   11:51:51   12:26:43   12:48:12   13:09:30   13:24:26   13:40:39   14:00:56   
   00:45:42   00:31:54   00:15:23   00:09:52   00:34:52   00:21:29   00:21:18   00:14:56   00:16:13   00:20:17   

   47(80)     48(30)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    100(10)    59(10)     
   14:25:05   14:34:49   15:21:08   15:36:50   15:41:47   15:46:03   15:53:02   15:58:48   15:58:53   16:09:03   
   00:24:09   00:09:44   00:46:19   00:15:42   00:04:57   00:04:16   00:06:59   00:05:46   00:00:05   00:10:10   

   100(10)    Cíl        
   16:15:09   16:16:11   
   00:06:06   00:01:02   


MD+    26. Pavel Kuchař -- Barbora Studihradová           
Číslo: 654    Start: 09:39:00    Cíl: 15:56:43    Bodů: 410    Čas: 06:17:43    Penále: 60

   54(40)     41(40)     52(50)     43(20)     34(40)     36(50)     37(20)     38(60)     39(30)     40(50)     
   10:29:16   10:43:51   11:14:55   12:02:30   12:29:51   13:31:58   13:59:50   14:22:36   14:48:02   15:22:39   
   00:50:16   00:14:35   00:31:04   00:47:35   00:27:21   01:02:07   00:27:52   00:22:46   00:25:26   00:34:37   

   100(10)    Cíl        
   15:55:19   15:56:43   
   00:32:40   00:01:24   


MD+    27. Dagmar Christophová -- Luboš Plocek           L.B.C. International, o.s.
Číslo: 612    Start: 10:39:00    Cíl: 16:31:01    Bodů: 360    Čas: 05:52:01    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     52(50)     51(30)     50(40)     47(80)     55(30)     56(10)     57(10)     
   11:08:00   11:43:52   11:59:51   12:45:26   13:18:02   14:07:50   14:39:12   15:48:31   16:07:14   16:14:12   
   00:29:00   00:35:52   00:15:59   00:45:35   00:32:36   00:49:48   00:31:22   01:09:19   00:18:43   00:06:58   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   16:23:59   16:29:48   16:31:01   
   00:09:47   00:05:49   00:01:13   


MD+    28. Pavel Chromý -- Jana Mayerová           Razdvatři team
Číslo: 618    Start: 09:51:00    Cíl: 15:33:29    Bodů: 340    Čas: 05:42:29    Penále: 0

   41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     56(10)     57(10)     
   10:45:23   11:16:17   11:45:18   12:07:18   12:23:52   12:57:23   13:24:20   13:44:29   14:56:31   15:05:32   
   00:54:23   00:30:54   00:29:01   00:22:00   00:16:34   00:33:31   00:26:57   00:20:09   01:12:02   00:09:01   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:11:33   15:24:56   15:31:53   15:33:29   
   00:06:01   00:13:23   00:06:57   00:01:36   


MD+    29. Jaroslav David -- Ludmila Ludvíková           Jalud106
Číslo: 633    Start: 10:06:00    Cíl: 15:51:54    Bodů: 370    Čas: 05:45:54    Penále: 0

   54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     56(10)     
   11:13:41   11:38:22   12:02:00   12:28:25   12:50:39   13:06:26   13:43:17   14:00:17   14:25:12   15:24:46   
   01:07:41   00:24:41   00:23:38   00:26:25   00:22:14   00:15:47   00:36:51   00:17:00   00:24:55   00:59:34   

   57(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:32:31   15:44:57   15:50:16   15:51:54   
   00:07:45   00:12:26   00:05:19   00:01:38   


MD+    30. Irena Nováková -- Libor Hudec           Monte sin fe
Číslo: 647    Start: 10:30:00    Cíl: 16:27:29    Bodů: 360    Čas: 05:57:29    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     41(40)     59(10)     
   11:34:41   12:11:48   12:43:19   13:05:40   13:32:20   14:09:12   14:27:27   14:50:42   15:34:37   16:15:34   
   01:04:41   00:37:07   00:31:31   00:22:21   00:26:40   00:36:52   00:18:15   00:23:15   00:43:55   00:40:57   

   100(10)    Cíl        
   16:25:51   16:27:29   
   00:10:17   00:01:38   


MD+    31. Jiří Vyšín -- Iveta Vyšínová           13-tý pramen
Číslo: 611    Start: 10:27:00    Cíl: 16:17:38    Bodů: 330    Čas: 05:50:38    Penále: 0

   65(60)     76(50)     73(20)     72(40)     47(80)     50(40)     56(10)     57(10)     60(10)     100(10)    
   11:49:51   12:30:57   12:51:08   13:22:50   14:06:25   14:48:49   15:42:45   15:50:30   16:05:19   16:15:57   
   01:22:51   00:41:06   00:20:11   00:31:42   00:43:35   00:42:24   00:53:56   00:07:45   00:14:49   00:10:38   

   Cíl        
   16:17:38   
   00:01:41   


MD+    32. Jaroslav Krejcar -- Eva Krejcarová           Detour
Číslo: 605    Start: 10:27:00    Cíl: 16:31:41    Bodů: 360    Čas: 06:04:41    Penále: 10

   60(10)     61(10)     57(10)     56(10)     55(30)     53(30)     52(50)     42(20)     39(30)     38(60)     
   10:51:53   11:02:27   11:12:38   11:25:29   11:48:43   12:31:02   13:01:25   13:48:40   14:16:59   14:46:43   
   00:24:53   00:10:34   00:10:11   00:12:51   00:23:14   00:42:19   00:30:23   00:47:15   00:28:19   00:29:44   

   40(50)     41(40)     100(10)    Cíl        
   15:18:46   15:59:11   16:30:22   16:31:41   
   00:32:03   00:40:25   00:31:11   00:01:19   


MD+    33. Bohumil Drnec -- Holá Eva           Drholové
Číslo: 601    Start: 09:06:00    Cíl: 14:40:52    Bodů: 330    Čas: 05:34:52    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     39(30)     100(10)    Cíl        
   10:02:31   10:45:04   11:31:03   11:56:56   12:12:37   12:42:45   13:04:33   13:56:32   14:39:29   14:40:52   
   00:56:31   00:42:33   00:45:59   00:25:53   00:15:41   00:30:08   00:21:48   00:51:59   00:42:57   00:01:23   


MD+    34. Radka Pospíšilová -- Radek Brokl           Jmelí
Číslo: 606    Start: 10:15:00    Cíl: 15:34:10    Bodů: 330    Čas: 05:19:10    Penále: 0

   60(10)     61(10)     57(10)     56(10)     55(30)     54(40)     53(30)     41(40)     41(40)     39(30)     
   10:39:08   10:53:57   11:03:52   11:14:47   11:34:12   11:57:11   12:34:41   13:19:16   13:20:23   14:03:14   
   00:24:08   00:14:49   00:09:55   00:10:55   00:19:25   00:22:59   00:37:30   00:44:35   00:01:07   00:42:51   

   38(60)     40(50)     100(10)    Cíl        
   14:33:25   14:52:13   15:32:22   15:34:10   
   00:30:11   00:18:48   00:40:09   00:01:48   


MD+    35. Michael Kozák -- Olga Wolfová           SKP České Budějovice
Číslo: 637    Start: 09:39:00    Cíl: 15:17:44    Bodů: 320    Čas: 05:38:44    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     100(10)    
   10:00:39   10:19:18   10:49:27   11:03:34   11:44:58   12:13:23   12:38:11   13:27:15   13:43:40   15:16:22   
   00:21:39   00:18:39   00:30:09   00:14:07   00:41:24   00:28:25   00:24:48   00:49:04   00:16:25   01:32:42   

   Cíl        
   15:17:44   
   00:01:22   


MD+    36. Róbert Schenk -- Katarína Schenková           Schenkovci
Číslo: 604    Start: 09:48:00    Cíl: 15:41:16    Bodů: 300    Čas: 05:53:16    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     39(30)     100(10)    Cíl        
   10:45:45   11:05:29   11:38:58   12:26:37   13:14:57   13:35:09   14:41:10   15:39:46   15:41:16   
   00:57:45   00:19:44   00:33:29   00:47:39   00:48:20   00:20:12   01:06:01   00:58:36   00:01:30   


MD+    37. Evžen Malý -- Věra Malá           Výletníci Malíci
Číslo: 622    Start: 09:48:00    Cíl: 15:50:09    Bodů: 280    Čas: 06:02:09    Penále: 6

   60(10)     57(10)     61(10)     62(10)     63(20)     65(60)     64(10)     76(50)     73(20)     72(40)     
   10:14:42   10:29:55   10:37:01   10:47:47   11:11:15   12:14:10   12:25:48   13:05:51   13:27:29   14:02:55   
   00:26:42   00:15:13   00:07:06   00:10:46   00:23:28   01:02:55   00:11:38   00:40:03   00:21:38   00:35:26   

   70(30)     100(10)    Cíl        
   14:42:38   15:48:43   15:50:09   
   00:39:43   01:06:05   00:01:26   


MD+    38. Hana Fundová -- Michal Funda           Klokani z Hradce
Číslo: 632    Start: 09:33:00    Cíl: 15:26:10    Bodů: 320    Čas: 05:53:10    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     41(40)     54(40)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     
   10:45:16   11:41:02   12:11:38   12:35:31   13:03:07   13:31:42   14:22:02   14:48:01   14:55:59   15:06:49   
   01:12:16   00:55:46   00:30:36   00:23:53   00:27:36   00:28:35   00:50:20   00:25:59   00:07:58   00:10:50   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   15:17:57   15:24:51   15:26:10   
   00:11:08   00:06:54   00:01:19   


MD+    39. Monika Šťáhlavská -- Petr Kalivoda           SKP České Budějovice
Číslo: 615    Start: 09:21:00    Cíl: 15:07:37    Bodů: 280    Čas: 05:46:37    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     51(30)     53(30)     56(10)     100(10)    Cíl        
   10:26:11   10:59:58   11:54:57   12:11:56   12:29:35   13:23:21   14:08:20   14:46:30   15:06:00   15:07:37   
   01:05:11   00:33:47   00:54:59   00:16:59   00:17:39   00:53:46   00:44:59   00:38:10   00:19:30   00:01:37   


MD+    40. Sára Pesničák -- Kristýna Pesničáková           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 630    Start: 10:42:00    Cíl: 16:36:12    Bodů: 280    Čas: 05:54:12    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     100(10)    Cíl        
   11:02:52   11:50:56   12:18:33   12:49:19   13:41:23   14:31:27   14:49:37   16:34:50   16:36:12   
   00:20:52   00:48:04   00:27:37   00:30:46   00:52:04   00:50:04   00:18:10   01:45:13   00:01:22   


MD+    41. Petr Novák -- Petra Davidová           Ja - Nováci
Číslo: 631    Start: 10:06:00    Cíl: 16:09:13    Bodů: 320    Čas: 06:03:13    Penále: 8

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    100(10)    Cíl        
   10:56:37   11:42:25   12:07:40   12:26:42   13:06:35   13:51:55   16:07:57   16:09:13   
   00:50:37   00:45:48   00:25:15   00:19:02   00:39:53   00:45:20   02:16:02   00:01:16   


MD+    42. Dagmar Hepnerová -- Miloš Procházka           Pohodáři
Číslo: 626    Start: 09:12:00    Cíl: 14:54:28    Bodů: 260    Čas: 05:42:28    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     42(20)     43(20)     44(30)     52(50)     100(10)    
   09:37:11   09:59:30   10:23:42   10:44:59   11:15:16   11:35:50   12:02:32   12:31:31   13:42:25   14:52:36   
   00:25:11   00:22:19   00:24:12   00:21:17   00:30:17   00:20:34   00:26:42   00:28:59   01:10:54   01:10:11   

   Cíl        
   14:54:28   
   00:01:52   


MD+    43. Milan Nermuť -- Iveta Nermuťová           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 629    Start: 09:39:00    Cíl: 15:04:05    Bodů: 230    Čas: 05:25:05    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     42(20)     52(50)     53(30)     Cíl        
   09:59:06   10:18:45   10:50:14   11:10:15   12:12:32   12:29:56   13:23:41   14:03:13   15:04:05   
   00:20:06   00:19:39   00:31:29   00:20:01   01:02:17   00:17:24   00:53:45   00:39:32   01:00:52   


MD+    44. Jiří Holešovský -- Marcela Holešovská           Holešáci
Číslo: 614    Start: 10:00:00    Cíl: 16:00:29    Bodů: 450    Čas: 06:00:29    Penále: 2

   60(10)     61(10)     63(20)     65(60)     64(10)     76(50)     73(20)     72(40)     48(30)     47(80)     
   10:31:29   10:41:41   10:57:25   11:35:23   11:42:29   12:13:35   12:32:28   12:57:26   13:15:37   13:32:18   
   00:31:29   00:10:12   00:15:44   00:37:58   00:07:06   00:31:06   00:18:53   00:24:58   00:18:11   00:16:41   

   50(40)     51(30)     53(30)     56(10)     100(10)    Cíl        
   14:07:04   14:34:21   15:15:34   15:46:03   15:59:30   16:00:29   
   00:34:46   00:27:17   00:41:13   00:30:29   00:13:27   00:00:59   


MD+    45. Radka Dvořáková -- Petr Dvořák           Čučkaři
Číslo: 619    Start: 09:54:00    Cíl: 15:55:04    Bodů: 230    Čas: 06:01:04    Penále: 4

   60(10)     61(10)     63(20)     65(60)     64(10)     76(50)     73(20)     55(30)     56(10)     100(10)    
   10:28:19   10:41:28   11:17:59   12:23:46   12:32:31   13:27:00   13:57:47   15:13:55   15:34:55   15:53:52   
   00:34:19   00:13:09   00:36:31   01:05:47   00:08:45   00:54:29   00:30:47   01:16:08   00:21:00   00:18:57   

   Cíl        
   15:55:04   
   00:01:12   


MD+    46. Jiřina Faltová -- Miroslav Falta           FaltíciCL
Číslo: 621    Start: 10:12:00    Cíl: 15:50:08    Bodů: 220    Čas: 05:38:08    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     39(30)     100(10)    Cíl        
   11:17:49   12:14:15   12:44:01   13:09:26   14:49:22   15:48:24   15:50:08   
   01:05:49   00:56:26   00:29:46   00:25:25   01:39:56   00:59:02   00:01:44   


MD+    47. Martina Kosková -- Marian Kosek           Motorové myši
Číslo: 625    Start: 09:42:00    Cíl: 15:12:58    Bodů: 200    Čas: 05:30:58    Penále: 0

   41(40)     52(50)     53(30)     55(30)     56(10)     57(10)     60(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   10:53:00   11:46:35   12:57:31   13:38:43   14:10:05   14:19:37   14:45:49   15:02:25   15:11:14   15:12:58   
   01:11:00   00:53:35   01:10:56   00:41:12   00:31:22   00:09:32   00:26:12   00:16:36   00:08:49   00:01:44   


MD+    48. Monika Zoubková -- Radomil Zoubek           RADMON
Číslo: 616    Start: 10:03:00    Cíl: 16:03:34    Bodů: 200    Čas: 06:00:34    Penále: 2

   59(10)     56(10)     55(30)     53(30)     52(50)     42(20)     41(40)     100(10)    Cíl        
   10:38:43   11:10:59   11:41:05   12:57:24   13:40:33   14:54:11   15:23:47   16:01:52   16:03:34   
   00:35:43   00:32:16   00:30:06   01:16:19   00:43:09   01:13:38   00:29:36   00:38:05   00:01:42   


MD+    49. Jiří Kostroun -- Hana Kostrounová           Bikeři Karlovy vary
Číslo: 603    Start: 09:45:00    Cíl: 16:09:58    Bodů: 330    Čas: 06:24:58    Penále: 130

   59(10)     56(10)     54(40)     48(30)     47(80)     46(30)     50(40)     51(30)     52(50)     100(10)    
   09:59:45   10:19:39   10:39:00   11:50:42   12:08:52   12:40:55   13:45:18   14:49:40   15:24:38   16:08:42   
   00:14:45   00:19:54   00:19:21   01:11:42   00:18:10   00:32:03   01:04:23   01:04:22   00:34:58   00:44:04   

   Cíl        
   16:09:58   
   00:01:16   




MM



MM    1. Tomáš Bezouška -- Martin Štěňha           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 139    Start: 10:12:00    Cíl: 16:12:10    Bodů: 860    Čas: 06:00:10    Penále: 2

   62(10)     63(20)     65(60)     76(50)     73(20)     72(40)     48(30)     47(80)     46(30)     45(40)     
   10:31:01   10:43:23   11:08:00   11:25:47   11:36:19   11:51:56   12:04:07   12:14:58   12:38:44   12:55:15   
   00:19:01   00:12:22   00:24:37   00:17:47   00:10:32   00:15:37   00:12:11   00:10:51   00:23:46   00:16:31   

   44(30)     32(40)     33(30)     31(100)    35(30)     34(40)     36(50)     37(20)     38(60)     39(30)     
   13:12:31   13:26:01   13:37:50   13:49:28   14:21:08   14:33:38   14:52:15   15:10:59   15:26:57   15:37:11   
   00:17:16   00:13:30   00:11:49   00:11:38   00:31:40   00:12:30   00:18:37   00:18:44   00:15:58   00:10:14   

   41(40)     100(10)    Cíl        
   15:49:37   16:11:16   16:12:10   
   00:12:26   00:21:39   00:00:54   


MM    2. Přemysl Hošek -- Roman Spudil           SP KOLO
Číslo: 123    Start: 09:18:00    Cíl: 15:15:01    Bodů: 850    Čas: 05:57:01    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     32(40)     45(40)     
   09:52:55   10:13:46   10:29:59   10:41:47   10:50:01   11:09:40   11:27:17   11:43:46   11:59:40   12:17:54   
   00:34:55   00:20:51   00:16:13   00:11:48   00:08:14   00:19:39   00:17:37   00:16:29   00:15:54   00:18:14   

   46(30)     47(80)     48(30)     72(40)     73(20)     76(50)     65(60)     64(10)     55(30)     56(10)     
   12:36:15   12:52:03   13:00:24   13:19:06   13:41:09   13:53:00   14:14:42   14:19:21   14:40:06   14:54:44   
   00:18:21   00:15:48   00:08:21   00:18:42   00:22:03   00:11:51   00:21:42   00:04:39   00:20:45   00:14:38   

   57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:59:15   15:03:32   15:09:34   15:14:03   15:15:01   
   00:04:31   00:04:17   00:06:02   00:04:29   00:00:58   


MM    3. Pavel Fišer -- Jiří Fišer           Noční můry
Číslo: 171    Start: 09:09:00    Cíl: 15:05:01    Bodů: 780    Čas: 05:56:01    Penále: 0

   54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     33(30)     32(40)     
   09:42:59   09:53:26   10:10:09   10:27:29   10:40:02   10:50:53   11:22:20   11:40:08   11:42:52   11:59:44   
   00:33:59   00:10:27   00:16:43   00:17:20   00:12:33   00:10:51   00:31:27   00:17:48   00:02:44   00:16:52   

   44(30)     45(40)     46(30)     47(80)     48(30)     72(40)     76(50)     65(60)     100(10)    Cíl        
   12:19:50   12:37:37   12:53:44   13:14:10   13:22:34   13:39:23   14:09:20   14:32:32   15:03:54   15:05:01   
   00:20:06   00:17:47   00:16:07   00:20:26   00:08:24   00:16:49   00:29:57   00:23:12   00:31:22   00:01:07   


MM    4. Petr Pruner -- Petr Dvořák           EPO / Čelovky Lucifer
Číslo: 170    Start: 09:48:00    Cíl: 15:50:45    Bodů: 790    Čas: 06:02:45    Penále: 6

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   10:22:17   10:44:44   11:02:42   11:14:12   11:25:00   11:43:38   12:07:51   12:25:37   12:43:14   12:56:05   
   00:34:17   00:22:27   00:17:58   00:11:30   00:10:48   00:18:38   00:24:13   00:17:46   00:17:37   00:12:51   

   45(40)     46(30)     47(80)     48(30)     49(30)     50(40)     51(30)     52(50)     59(10)     100(10)    
   13:10:44   13:27:23   13:48:51   13:57:52   14:17:20   14:36:06   14:52:03   15:18:01   15:45:14   15:49:47   
   00:14:39   00:16:39   00:21:28   00:09:01   00:19:28   00:18:46   00:15:57   00:25:58   00:27:13   00:04:33   

   Cíl        
   15:50:45   
   00:00:58   


MM    5. Jan Kolín -- Jiří Kolín           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 165    Start: 10:06:00    Cíl: 16:06:12    Bodů: 730    Čas: 06:00:12    Penále: 2

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    33(30)     32(40)     
   11:00:52   11:22:01   11:39:17   11:51:51   12:03:56   12:24:54   12:35:34   12:57:46   13:22:32   13:40:46   
   00:54:52   00:21:09   00:17:16   00:12:34   00:12:05   00:20:58   00:10:40   00:22:12   00:24:46   00:18:14   

   44(30)     45(40)     46(30)     47(80)     50(40)     54(40)     56(10)     100(10)    Cíl        
   13:54:53   14:09:17   14:29:10   14:45:38   15:11:02   15:43:33   15:54:43   16:05:18   16:06:12   
   00:14:07   00:14:24   00:19:53   00:16:28   00:25:24   00:32:31   00:11:10   00:10:35   00:00:54   


MM    6. Vojta Buriánek -- Pavel Piskáček           
Číslo: 174    Start: 10:21:00    Cíl: 16:11:30    Bodů: 750    Čas: 05:50:30    Penále: 0

   54(40)     41(40)     39(30)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     
   10:56:18   11:09:43   11:31:12   11:49:01   12:12:11   12:21:38   12:32:11   12:48:57   13:07:50   13:29:37   
   00:35:18   00:13:25   00:21:29   00:17:49   00:23:10   00:09:27   00:10:33   00:16:46   00:18:53   00:21:47   

   32(40)     44(30)     45(40)     46(30)     47(80)     50(40)     49(30)     100(10)    Cíl        
   13:47:30   14:00:48   14:15:17   14:31:55   14:47:49   15:14:27   15:26:32   16:10:19   16:11:30   
   00:17:53   00:13:18   00:14:29   00:16:38   00:15:54   00:26:38   00:12:05   00:43:47   00:01:11   


MM    7. Martin Smrt -- Honza Císař           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 102    Start: 09:30:00    Cíl: 15:32:51    Bodů: 780    Čas: 06:02:51    Penále: 6

   41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     45(40)     
   10:08:58   10:25:04   10:45:09   10:59:06   11:10:13   11:42:27   12:00:01   12:19:39   12:35:11   12:49:44   
   00:38:58   00:16:06   00:20:05   00:13:57   00:11:07   00:32:14   00:17:34   00:19:38   00:15:32   00:14:33   

   46(30)     47(80)     48(30)     72(40)     76(50)     65(60)     63(20)     61(10)     60(10)     100(10)    
   13:05:35   13:24:49   13:34:14   13:57:23   14:23:02   14:46:01   15:08:06   15:21:24   15:27:32   15:31:54   
   00:15:51   00:19:14   00:09:25   00:23:09   00:25:39   00:22:59   00:22:05   00:13:18   00:06:08   00:04:22   

   Cíl        
   15:32:51   
   00:00:57   


MM    8. Vašek Husák -- Michal Veselý           Klokani z Hradce
Číslo: 134    Start: 09:09:00    Cíl: 15:17:03    Bodů: 710    Čas: 06:08:03    Penále: 18

   41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     44(30)     32(40)     32(40)     
   09:48:35   10:05:38   10:22:57   10:35:37   10:46:10   11:13:49   11:31:08   11:48:50   12:03:45   12:04:21   
   00:39:35   00:17:03   00:17:19   00:12:40   00:10:33   00:27:39   00:17:19   00:17:42   00:14:55   00:00:36   

   45(40)     45(40)     46(30)     50(40)     47(80)     48(30)     49(30)     51(30)     56(10)     57(10)     
   12:25:26   12:26:22   12:46:01   13:05:47   13:22:50   13:32:24   13:53:26   14:23:58   14:54:49   14:59:21   
   00:21:05   00:00:56   00:19:39   00:19:46   00:17:03   00:09:34   00:21:02   00:30:32   00:30:51   00:04:32   

   100(10)    Cíl        
   15:16:07   15:17:03   
   00:16:46   00:00:56   


MM    9. Zdeněk Vošta -- Jaroslav Gubiš           BA Warriors
Číslo: 111    Start: 09:36:00    Cíl: 15:32:20    Bodů: 700    Čas: 05:56:20    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    33(30)     32(40)     
   10:19:55   10:40:56   10:58:37   11:14:16   11:23:48   11:42:27   11:53:35   12:21:25   12:46:31   13:05:58   
   00:43:55   00:21:01   00:17:41   00:15:39   00:09:32   00:18:39   00:11:08   00:27:50   00:25:06   00:19:27   

   44(30)     45(40)     46(30)     47(80)     50(40)     56(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:21:02   13:36:52   13:53:34   14:11:51   14:40:44   15:16:04   15:25:56   15:31:13   15:32:20   
   00:15:04   00:15:50   00:16:42   00:18:17   00:28:53   00:35:20   00:09:52   00:05:17   00:01:07   


MM    10. Albert Mikan -- Nikolas Domín           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 152    Start: 10:42:00    Cíl: 16:48:03    Bodů: 680    Čas: 06:06:03    Penále: 14

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   11:15:31   11:34:48   12:01:40   12:33:51   12:49:09   13:02:30   13:34:55   13:52:45   14:14:21   14:32:35   
   00:33:31   00:19:17   00:26:52   00:32:11   00:15:18   00:13:21   00:32:25   00:17:50   00:21:36   00:18:14   

   45(40)     46(30)     47(80)     48(30)     56(10)     57(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:50:16   15:05:51   15:24:16   15:36:29   16:21:26   16:26:50   16:42:28   16:47:07   16:48:03   
   00:17:41   00:15:35   00:18:25   00:12:13   00:44:57   00:05:24   00:15:38   00:04:39   00:00:56   


MM    11. Petr Herink -- Jaroslav Herma           Vpress
Číslo: 173    Start: 09:27:00    Cíl: 15:29:20    Bodů: 710    Čas: 06:02:20    Penále: 6

   54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     
   10:01:38   10:13:37   10:29:03   10:56:43   11:17:18   11:35:53   11:45:15   12:04:42   12:22:51   12:43:57   
   00:34:38   00:11:59   00:15:26   00:27:40   00:20:35   00:18:35   00:09:22   00:19:27   00:18:09   00:21:06   

   32(40)     45(40)     46(30)     47(80)     48(30)     70(30)     100(10)    Cíl        
   13:07:09   13:31:44   13:50:35   14:08:47   14:19:29   14:55:55   15:28:19   15:29:20   
   00:23:12   00:24:35   00:18:51   00:18:12   00:10:42   00:36:26   00:32:24   00:01:01   


MM    12. Pavel Kohout -- Michal Polák           Kupkolo a Bakako
Číslo: 155    Start: 09:15:00    Cíl: 15:12:24    Bodů: 620    Čas: 05:57:24    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     
   09:31:31   09:44:38   09:56:30   10:07:27   10:21:52   10:44:51   11:03:07   11:14:00   11:27:54   11:48:15   
   00:16:31   00:13:07   00:11:52   00:10:57   00:14:25   00:22:59   00:18:16   00:10:53   00:13:54   00:20:21   

   31(100)    33(30)     44(30)     51(30)     52(50)     53(30)     100(10)    Cíl        
   12:20:49   12:38:39   13:04:31   13:36:32   14:00:15   14:23:45   15:11:26   15:12:24   
   00:32:34   00:17:50   00:25:52   00:32:01   00:23:43   00:23:30   00:47:41   00:00:58   


MM    13. Pavel Müller -- Radek Šimek           Jehlanka Team
Číslo: 161    Start: 10:21:00    Cíl: 16:24:48    Bodů: 700    Čas: 06:03:48    Penále: 8

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    
   10:35:54   10:58:18   11:10:08   11:31:18   11:54:33   12:13:01   12:24:49   12:34:45   12:55:33   13:19:40   
   00:14:54   00:22:24   00:11:50   00:21:10   00:23:15   00:18:28   00:11:48   00:09:56   00:20:48   00:24:07   

   33(30)     32(40)     45(40)     46(30)     47(80)     50(40)     100(10)    Cíl        
   13:44:22   14:04:27   14:26:52   14:49:33   15:09:19   15:39:13   16:23:54   16:24:48   
   00:24:42   00:20:05   00:22:25   00:22:41   00:19:46   00:29:54   00:44:41   00:00:54   


MM    14. Tomáš Pohl -- Maroš Erdziak           PBV MTB Team Brno
Číslo: 140    Start: 10:15:00    Cíl: 16:10:03    Bodů: 670    Čas: 05:55:03    Penále: 0

   41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    33(30)     
   10:55:30   11:11:59   11:33:41   11:49:37   12:04:27   12:13:42   12:33:05   12:46:09   13:12:56   13:29:12   
   00:40:30   00:16:29   00:21:42   00:15:56   00:14:50   00:09:15   00:19:23   00:13:04   00:26:47   00:16:16   

   44(30)     45(40)     52(50)     53(30)     54(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   13:46:55   14:05:52   14:43:04   15:16:48   15:42:55   15:55:37   16:03:40   16:09:05   16:10:03   
   00:17:43   00:18:57   00:37:12   00:33:44   00:26:07   00:12:42   00:08:03   00:05:25   00:00:58   


MM    15. Petr Turczer -- Martin Hudos           Šumperští divočáci
Číslo: 167    Start: 10:36:00    Cíl: 16:30:43    Bodů: 630    Čas: 05:54:43    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    
   11:10:03   11:21:45   11:44:30   12:07:24   12:30:20   12:43:20   12:55:26   13:15:45   13:30:57   13:58:07   
   00:34:03   00:11:42   00:22:45   00:22:54   00:22:56   00:13:00   00:12:06   00:20:19   00:15:12   00:27:10   

   33(30)     44(30)     45(40)     50(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:17:37   14:52:54   15:09:21   15:39:16   16:16:09   16:24:49   16:29:42   16:30:43   
   00:19:30   00:35:17   00:16:27   00:29:55   00:36:53   00:08:40   00:04:53   00:01:01   


MM    16. Jan Fukátko -- Zdeněk Odvody           Mapy.cz
Číslo: 160    Start: 09:51:00    Cíl: 15:44:21    Bodů: 630    Čas: 05:53:21    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     
   10:08:05   10:34:16   10:46:30   11:02:26   11:26:38   11:47:01   12:03:53   12:14:28   12:53:46   13:17:48   
   00:17:05   00:26:11   00:12:14   00:15:56   00:24:12   00:20:23   00:16:52   00:10:35   00:39:18   00:24:02   

   32(40)     44(30)     52(50)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:44:04   14:05:38   14:38:25   15:06:16   15:21:23   15:26:40   15:30:24   15:37:30   15:43:10   15:44:21   
   00:26:16   00:21:34   00:32:47   00:27:51   00:15:07   00:05:17   00:03:44   00:07:06   00:05:40   00:01:11   


MM    17. Myrek Kovář -- Honza Fujáček           klacky.cz
Číslo: 148    Start: 09:42:00    Cíl: 15:47:02    Bodů: 590    Čas: 06:05:02    Penále: 12

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     53(30)     52(50)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     
   09:56:36   10:09:49   10:22:15   10:36:41   11:00:52   11:19:19   11:39:43   11:55:23   12:25:06   12:40:16   
   00:14:36   00:13:13   00:12:26   00:14:26   00:24:11   00:18:27   00:20:24   00:15:40   00:29:43   00:15:10   

   36(50)     31(100)    33(30)     44(30)     70(30)     100(10)    Cíl        
   12:49:17   13:19:55   13:40:59   14:03:58   14:50:21   15:45:59   15:47:02   
   00:09:01   00:30:38   00:21:04   00:22:59   00:46:23   00:55:38   00:01:03   


MM    18. Jakub Kmínek -- Michal Kadlec           KamnaKolo
Číslo: 108    Start: 10:15:00    Cíl: 16:10:01    Bodů: 600    Čas: 05:55:01    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     
   10:35:26   10:49:45   11:06:18   11:19:08   11:52:09   12:25:22   12:39:48   12:49:25   13:25:08   13:55:42   
   00:20:26   00:14:19   00:16:33   00:12:50   00:33:01   00:33:13   00:14:26   00:09:37   00:35:43   00:30:34   

   32(40)     44(30)     52(50)     55(30)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:17:30   14:35:53   15:08:49   15:35:37   15:54:11   15:57:40   16:03:55   16:08:50   16:10:01   
   00:21:48   00:18:23   00:32:56   00:26:48   00:18:34   00:03:29   00:06:15   00:04:55   00:01:11   


MM    19. Ondřej Buchtík -- Aleš Buchtík           ABND racing team
Číslo: 118    Start: 10:09:00    Cíl: 16:22:00    Bodů: 660    Čas: 06:13:00    Penále: 28

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     43(20)     44(30)     45(40)     46(30)     50(40)     47(80)     
   11:00:03   11:15:21   11:31:14   12:02:26   12:25:02   12:43:39   12:59:49   13:26:08   13:42:13   13:58:46   
   00:51:03   00:15:18   00:15:53   00:31:12   00:22:36   00:18:37   00:16:10   00:26:19   00:16:05   00:16:33   

   48(30)     72(40)     73(20)     76(50)     65(60)     63(20)     100(10)    Cíl        
   14:07:16   14:27:07   14:48:04   15:03:54   15:28:30   15:58:31   16:21:02   16:22:00   
   00:08:30   00:19:51   00:20:57   00:15:50   00:24:36   00:30:01   00:22:31   00:00:58   


MM    20. Marek Protuš -- Robert Sedlecký           MPRS
Číslo: 126    Start: 10:30:00    Cíl: 16:21:42    Bodů: 550    Čas: 05:51:42    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    33(30)     32(40)     
   11:13:12   11:37:47   11:57:40   12:11:23   12:23:41   12:44:33   12:58:35   13:25:01   13:46:54   14:12:19   
   00:43:12   00:24:35   00:19:53   00:13:43   00:12:18   00:20:52   00:14:02   00:26:26   00:21:53   00:25:25   

   45(40)     52(50)     100(10)    Cíl        
   14:51:04   15:42:01   16:20:34   16:21:42   
   00:38:45   00:50:57   00:38:33   00:01:08   


MM    21. Peter Suchopar -- Stanislav Štamberg           ALSAP
Číslo: 158    Start: 09:33:00    Cíl: 15:07:47    Bodů: 560    Čas: 05:34:47    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     52(50)     
   10:13:57   10:51:59   11:08:51   11:21:34   11:45:56   12:10:10   12:33:01   12:56:43   13:14:47   13:55:35   
   00:40:57   00:38:02   00:16:52   00:12:43   00:24:22   00:24:14   00:22:51   00:23:42   00:18:04   00:40:48   

   41(40)     54(40)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:22:07   14:38:57   14:58:47   15:06:07   15:07:47   
   00:26:32   00:16:50   00:19:50   00:07:20   00:01:40   


MM    22. Tomáš Kučera -- Radek Sušír           BMC CZ /FORBIKES team
Číslo: 164    Start: 09:36:00    Cíl: 15:27:52    Bodů: 580    Čas: 05:51:52    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    
   09:56:48   10:14:55   10:36:14   10:52:08   11:08:03   11:28:03   11:42:32   11:52:35   12:14:02   12:40:10   
   00:20:48   00:18:07   00:21:19   00:15:54   00:15:55   00:20:00   00:14:29   00:10:03   00:21:27   00:26:08   

   33(30)     32(40)     45(40)     52(50)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:01:51   13:21:28   14:05:27   14:48:52   15:16:27   15:22:48   15:26:50   15:27:52   
   00:21:41   00:19:37   00:43:59   00:43:25   00:27:35   00:06:21   00:04:02   00:01:02   


MM    23. Tomas Klein -- Martin Glajch           ChaBrusiči
Číslo: 138    Start: 09:42:00    Cíl: 15:38:46    Bodů: 550    Čas: 05:56:46    Penále: 0

   56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     
   10:24:33   10:39:57   10:58:48   11:20:34   11:50:24   12:11:31   12:27:14   12:41:08   13:21:00   13:48:21   
   00:42:33   00:15:24   00:18:51   00:21:46   00:29:50   00:21:07   00:15:43   00:13:54   00:39:52   00:27:21   

   44(30)     52(50)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:09:07   14:43:24   15:21:02   15:25:13   15:31:02   15:37:35   15:38:46   
   00:20:46   00:34:17   00:37:38   00:04:11   00:05:49   00:06:33   00:01:11   


MM    24. Zbyněk Krahulec -- Jakub Vavřička           Nena eMTéBé
Číslo: 110    Start: 09:54:00    Cíl: 15:52:42    Bodů: 570    Čas: 05:58:42    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    
   10:11:29   10:37:52   10:50:22   11:10:06   11:31:50   11:46:48   11:57:13   12:21:01   12:40:31   13:07:09   
   00:17:29   00:26:23   00:12:30   00:19:44   00:21:44   00:14:58   00:10:25   00:23:48   00:19:30   00:26:38   

   33(30)     44(30)     52(50)     53(30)     100(10)    Cíl        
   13:33:51   13:57:18   14:34:27   15:20:30   15:51:40   15:52:42   
   00:26:42   00:23:27   00:37:09   00:46:03   00:31:10   00:01:02   


MM    25. Martin Stehlík -- David Kabáth           Žabiny
Číslo: 150    Start: 10:03:00    Cíl: 16:09:03    Bodů: 580    Čas: 06:06:03    Penále: 14

   60(10)     61(10)     63(20)     65(60)     65(60)     76(50)     73(20)     72(40)     72(40)     48(30)     
   10:32:08   10:41:12   10:56:47   11:27:37   11:29:41   11:51:33   12:04:51   12:26:37   12:31:17   12:46:30   
   00:29:08   00:09:04   00:15:35   00:30:50   00:02:04   00:21:52   00:13:18   00:21:46   00:04:40   00:15:13   

   47(80)     46(30)     46(30)     45(40)     44(30)     43(20)     38(60)     39(30)     41(40)     41(40)     
   13:00:41   13:33:12   13:33:56   14:00:30   14:16:53   14:32:44   15:14:51   15:25:14   15:40:23   15:44:20   
   00:14:11   00:32:31   00:00:44   00:26:34   00:16:23   00:15:51   00:42:07   00:10:23   00:15:09   00:03:57   

   100(10)    Cíl        
   16:08:04   16:09:03   
   00:23:44   00:00:59   


MM    26. Jan Marák -- Vít Mráz           INS Náchod
Číslo: 169    Start: 10:09:00    Cíl: 16:12:34    Bodů: 550    Čas: 06:03:34    Penále: 8

   54(40)     53(30)     52(50)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     
   10:47:35   11:12:43   11:32:24   11:56:21   12:21:39   12:56:36   13:12:14   13:24:05   14:10:14   14:34:34   
   00:38:35   00:25:08   00:19:41   00:23:57   00:25:18   00:34:57   00:15:38   00:11:51   00:46:09   00:24:20   

   55(30)     63(20)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:29:11   15:47:20   16:00:27   16:06:24   16:11:36   16:12:34   
   00:54:37   00:18:09   00:13:07   00:05:57   00:05:12   00:00:58   


MM    27. Martin Chaloupka -- Petr Farka           STS Chvojkovice - Brod
Číslo: 145    Start: 09:39:00    Cíl: 15:35:06    Bodů: 580    Čas: 05:56:06    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     44(30)     
   09:55:40   10:22:26   10:35:54   10:56:32   11:35:15   11:50:25   12:00:29   12:36:35   12:59:03   13:19:00   
   00:16:40   00:26:46   00:13:28   00:20:38   00:38:43   00:15:10   00:10:04   00:36:06   00:22:28   00:19:57   

   52(50)     55(30)     63(20)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:56:09   14:31:17   14:47:54   15:10:09   15:15:34   15:21:00   15:28:29   15:34:01   15:35:06   
   00:37:09   00:35:08   00:16:37   00:22:15   00:05:25   00:05:26   00:07:29   00:05:32   00:01:05   


MM    28. Martin Maňák -- Michal Maňák           MM team
Číslo: 146    Start: 09:00:00    Cíl: 14:55:34    Bodů: 540    Čas: 05:55:34    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     43(20)     34(40)     35(30)     31(100)    33(30)     44(30)     
   09:48:09   10:19:48   10:33:29   10:44:22   11:18:52   11:37:29   11:57:30   12:18:57   12:42:03   13:01:41   
   00:48:09   00:31:39   00:13:41   00:10:53   00:34:30   00:18:37   00:20:01   00:21:27   00:23:06   00:19:38   

   52(50)     54(40)     56(10)     59(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:37:08   14:11:31   14:27:16   14:38:44   14:49:22   14:54:22   14:55:34   
   00:35:27   00:34:23   00:15:45   00:11:28   00:10:38   00:05:00   00:01:12   


MM    29. František Šimek -- Michal Valenta           SKP České Budějovice
Číslo: 112    Start: 10:06:00    Cíl: 15:53:29    Bodů: 590    Čas: 05:47:29    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     45(40)     50(40)     
   10:44:06   11:05:28   11:22:22   11:33:41   11:44:53   12:31:00   12:51:25   13:10:13   13:31:24   14:02:25   
   00:38:06   00:21:22   00:16:54   00:11:19   00:11:12   00:46:07   00:20:25   00:18:48   00:21:11   00:31:01   

   51(30)     52(50)     54(40)     100(10)    Cíl        
   14:23:45   14:57:14   15:25:52   15:52:04   15:53:29   
   00:21:20   00:33:29   00:28:38   00:26:12   00:01:25   


MM    30. Otto Severýn -- Radek Dlouhý           Komorní Výtah
Číslo: 104    Start: 09:24:00    Cíl: 15:22:52    Bodů: 530    Čas: 05:58:52    Penále: 0

   60(10)     61(10)     63(20)     65(60)     64(10)     76(50)     72(40)     48(30)     47(80)     46(30)     
   09:48:53   09:58:59   10:16:28   10:58:06   11:01:51   11:30:17   12:03:17   12:19:30   12:34:47   13:08:40   
   00:24:53   00:10:06   00:17:29   00:41:38   00:03:45   00:28:26   00:33:00   00:16:13   00:15:17   00:33:53   

   50(40)     51(30)     52(50)     54(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   13:29:45   13:51:40   14:20:45   14:52:31   15:06:10   15:16:08   15:21:40   15:22:52   
   00:21:05   00:21:55   00:29:05   00:31:46   00:13:39   00:09:58   00:05:32   00:01:12   


MM    31. Peta Pucherna -- Cyril Sahula           klacky.cz
Číslo: 162    Start: 09:33:00    Cíl: 15:37:59    Bodů: 520    Čas: 06:04:59    Penále: 10

   41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   10:13:31   10:32:53   10:55:42   11:14:07   11:25:51   12:00:08   12:05:33   12:26:59   12:50:07   13:12:08   
   00:40:31   00:19:22   00:22:49   00:18:25   00:11:44   00:34:17   00:05:25   00:21:26   00:23:08   00:22:01   

   52(50)     51(30)     53(30)     100(10)    Cíl        
   13:54:59   14:26:46   15:04:40   15:36:53   15:37:59   
   00:42:51   00:31:47   00:37:54   00:32:13   00:01:06   


MM    32. Václav Šmíd -- Jaroslav Suchopar           ALSAP
Číslo: 159    Start: 10:30:00    Cíl: 16:35:08    Bodů: 510    Čas: 06:05:08    Penále: 12

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     36(50)     35(30)     31(100)    31(100)    33(30)     32(40)     
   11:20:10   11:32:22   12:26:50   12:56:57   13:20:54   13:43:10   14:05:46   14:06:41   14:28:36   14:57:29   
   00:50:10   00:12:12   00:54:28   00:30:07   00:23:57   00:22:16   00:22:36   00:00:55   00:21:55   00:28:53   

   44(30)     53(30)     100(10)    Cíl        
   15:12:56   16:07:21   16:34:06   16:35:08   
   00:15:27   00:54:25   00:26:45   00:01:02   


MM    33. Martin Kukačka -- Václav Cypro           HS Šumava
Číslo: 121    Start: 10:27:00    Cíl: 16:24:52    Bodů: 460    Čas: 05:57:52    Penále: 0

   41(40)     54(40)     53(30)     52(50)     51(30)     50(40)     47(80)     48(30)     76(50)     65(60)     
   11:15:31   11:35:37   12:05:26   12:39:07   13:05:41   13:32:01   14:08:38   14:27:04   15:15:01   15:43:23   
   00:48:31   00:20:06   00:29:49   00:33:41   00:26:34   00:26:20   00:36:37   00:18:26   00:47:57   00:28:22   

   100(10)    Cíl        
   16:23:45   16:24:52   
   00:40:22   00:01:07   


MM    34. Matěj Ševčík -- Jiří Jakoubek           Vpress
Číslo: 149    Start: 09:00:00    Cíl: 15:06:23    Bodů: 510    Čas: 06:06:23    Penále: 14

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     
   09:28:47   10:02:53   10:22:40   10:40:55   11:14:17   11:33:52   11:45:26   12:20:41   12:41:29   13:05:33   
   00:28:47   00:34:06   00:19:47   00:18:15   00:33:22   00:19:35   00:11:34   00:35:15   00:20:48   00:24:04   

   44(30)     55(30)     100(10)    Cíl        
   13:25:30   14:38:41   15:05:25   15:06:23   
   00:19:57   01:13:11   00:26:44   00:00:58   


MM    35. Tomáš Bičák -- Matouš Bičák           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 141    Start: 10:15:00    Cíl: 16:06:04    Bodů: 420    Čas: 05:51:04    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     53(30)     51(30)     50(40)     46(30)     47(80)     48(30)     
   10:30:04   10:46:49   11:01:52   11:21:19   11:50:20   12:13:08   12:43:12   13:11:22   13:31:43   13:50:37   
   00:15:04   00:16:45   00:15:03   00:19:27   00:29:01   00:22:48   00:30:04   00:28:10   00:20:21   00:18:54   

   72(40)     70(30)     62(10)     100(10)    Cíl        
   14:16:16   14:57:55   15:51:18   16:04:40   16:06:04   
   00:25:39   00:41:39   00:53:23   00:13:22   00:01:24   


MM    36. Zbyněk Rozsypal -- Jaroslav Kamenčák           KKZ Zlín
Číslo: 172    Start: 10:36:00    Cíl: 16:33:21    Bodů: 460    Čas: 05:57:21    Penále: 0

   59(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     
   10:51:43   11:20:48   11:37:37   11:55:55   12:25:06   13:01:31   13:26:21   13:49:22   14:01:54   14:28:02   
   00:15:43   00:29:05   00:16:49   00:18:18   00:29:11   00:36:25   00:24:50   00:23:01   00:12:32   00:26:08   

   34(40)     34(40)     52(50)     100(10)    Cíl        
   14:49:05   14:53:52   15:56:39   16:32:16   16:33:21   
   00:21:03   00:04:47   01:02:47   00:35:37   00:01:05   


MM    37. Michal Babík -- Josef Šulek           Kroky Františka Janečka
Číslo: 157    Start: 10:15:00    Cíl: 16:23:49    Bodů: 460    Čas: 06:08:49    Penále: 18

   59(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    43(20)     
   10:37:53   11:16:24   11:29:17   11:51:48   12:13:30   12:30:36   12:44:32   13:07:50   13:43:33   15:02:41   
   00:22:53   00:38:31   00:12:53   00:22:31   00:21:42   00:17:06   00:13:56   00:23:18   00:35:43   01:19:08   

   52(50)     100(10)    Cíl        
   15:50:20   16:22:45   16:23:49   
   00:47:39   00:32:25   00:01:04   


MM    38. Daniel Holler -- Michal Pavelek           Dami Team
Číslo: 129    Start: 09:57:00    Cíl: 15:49:00    Bodů: 470    Čas: 05:52:00    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     
   10:14:48   10:51:32   11:09:49   11:35:24   12:01:02   12:23:50   12:43:05   12:57:51   13:23:08   13:39:16   
   00:17:48   00:36:44   00:18:17   00:25:35   00:25:38   00:22:48   00:19:15   00:14:46   00:25:17   00:16:08   

   43(20)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:54:53   15:10:44   15:24:58   15:29:49   15:34:12   15:40:54   15:47:52   15:49:00   
   00:15:37   01:15:51   00:14:14   00:04:51   00:04:23   00:06:42   00:06:58   00:01:08   


MM    39. Vojtěch Dědek -- Miroslav Dědek           Lázeňští loudali
Číslo: 136    Start: 09:12:00    Cíl: 15:01:59    Bodů: 490    Čas: 05:49:59    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     42(20)     39(30)     41(40)     
   10:01:12   10:38:25   10:54:57   11:09:22   11:51:00   12:18:10   12:40:13   13:06:16   13:24:15   13:39:05   
   00:49:12   00:37:13   00:16:32   00:14:25   00:41:38   00:27:10   00:22:03   00:26:03   00:17:59   00:14:50   

   54(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   13:57:28   14:43:38   14:53:06   15:00:41   15:01:59   
   00:18:23   00:46:10   00:09:28   00:07:35   00:01:18   


MM    40. Marek Koníček -- Jaroslav Šebesta           AnapurnaTeam
Číslo: 132    Start: 10:12:00    Cíl: 16:18:25    Bodů: 410    Čas: 06:06:25    Penále: 14

   59(10)     56(10)     55(30)     53(30)     52(50)     51(30)     50(40)     46(30)     45(40)     44(30)     
   10:30:00   10:50:20   11:05:58   11:40:10   12:11:15   12:44:14   13:24:36   13:41:53   14:05:11   14:33:23   
   00:18:00   00:20:20   00:15:38   00:34:12   00:31:05   00:32:59   00:40:22   00:17:17   00:23:18   00:28:12   

   43(20)     41(40)     54(40)     100(10)    Cíl        
   14:51:13   15:27:30   15:46:47   16:17:17   16:18:25   
   00:17:50   00:36:17   00:19:17   00:30:30   00:01:08   


MM    41. Pavel Novák -- Vladimír Novák           NH CAR
Číslo: 142    Start: 10:42:00    Cíl: 16:39:12    Bodů: 440    Čas: 05:57:12    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     56(10)     
   11:24:38   11:40:25   12:11:57   13:00:00   13:18:55   13:35:19   14:21:44   14:57:05   15:16:44   16:22:05   
   00:42:38   00:15:47   00:31:32   00:48:03   00:18:55   00:16:24   00:46:25   00:35:21   00:19:39   01:05:21   

   59(10)     100(10)    Cíl        
   16:32:35   16:37:58   16:39:12   
   00:10:30   00:05:23   00:01:14   


MM    42. Miroslav Zámečník -- Tomáš Verner           Hrdí otcové
Číslo: 117    Start: 09:51:00    Cíl: 15:34:44    Bodů: 370    Čas: 05:43:44    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     55(30)     54(40)     41(40)     41(40)     38(60)     39(30)     42(20)     
   10:05:08   10:23:24   10:40:43   10:42:10   11:14:58   11:36:18   11:40:31   12:16:30   12:31:48   12:50:28   
   00:14:08   00:18:16   00:17:19   00:01:27   00:32:48   00:21:20   00:04:13   00:35:59   00:15:18   00:18:40   

   52(50)     64(10)     65(60)     100(10)    Cíl        
   13:32:55   14:35:04   14:45:34   15:33:25   15:34:44   
   00:42:27   01:02:09   00:10:30   00:47:51   00:01:19   


MM    43. Zdeněk Mareš -- Jakub Machuta           Double M
Číslo: 122    Start: 09:42:00    Cíl: 15:48:54    Bodů: 400    Čas: 06:06:54    Penále: 14

   59(10)     62(10)     63(20)     65(60)     64(10)     55(30)     54(40)     53(30)     52(50)     41(40)     
   09:57:07   10:15:59   10:38:26   11:19:39   11:24:05   11:58:49   12:21:25   13:05:10   13:46:14   14:14:35   
   00:15:07   00:18:52   00:22:27   00:41:13   00:04:26   00:34:44   00:22:36   00:43:45   00:41:04   00:28:21   

   39(30)     38(60)     100(10)    Cíl        
   14:48:12   15:13:58   15:47:44   15:48:54   
   00:33:37   00:25:46   00:33:46   00:01:10   


MM    44. Pavel Sklenařík -- Martin Hronza           TJ Zelená Konev
Číslo: 124    Start: 10:03:00    Cíl: 16:04:55    Bodů: 400    Čas: 06:01:55    Penále: 4

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     41(40)     54(40)     56(10)     
   10:56:44   11:41:15   12:08:14   12:21:33   13:05:53   13:25:37   13:45:50   14:49:32   15:09:24   15:36:45   
   00:53:44   00:44:31   00:26:59   00:13:19   00:44:20   00:19:44   00:20:13   01:03:42   00:19:52   00:27:21   

   57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:43:30   15:49:05   15:57:06   16:03:34   16:04:55   
   00:06:45   00:05:35   00:08:01   00:06:28   00:01:21   


MM    45. Miroslav Zoubek -- Lukáš Zoubek           LuMi
Číslo: 103    Start: 09:15:00    Cíl: 14:54:49    Bodů: 390    Čas: 05:39:49    Penále: 0

   59(10)     40(50)     38(60)     37(20)     35(30)     31(100)    33(30)     41(40)     54(40)     100(10)    
   09:35:26   10:38:43   11:24:10   11:44:24   12:15:34   12:49:25   13:24:40   14:16:00   14:35:58   14:53:21   
   00:20:26   01:03:17   00:45:27   00:20:14   00:31:10   00:33:51   00:35:15   00:51:20   00:19:58   00:17:23   

   Cíl        
   14:54:49   
   00:01:28   


MM    46. David Eibl -- Jiří Švec           MEORIS watch team
Číslo: 144    Start: 10:27:00    Cíl: 16:45:18    Bodů: 420    Čas: 06:18:18    Penále: 70

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    45(40)     50(40)     64(10)     100(10)    
   11:10:27   11:38:27   12:15:07   12:30:15   12:43:12   13:17:47   14:27:08   15:11:07   16:00:39   16:44:16   
   00:43:27   00:28:00   00:36:40   00:15:08   00:12:57   00:34:35   01:09:21   00:43:59   00:49:32   00:43:37   

   Cíl        
   16:45:18   
   00:01:02   


MM    47. Libor Suchý -- Petr Suchý           Looser Club Debilos
Číslo: 115    Start: 10:30:00    Cíl: 16:20:50    Bodů: 370    Čas: 05:50:50    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     42(20)     41(40)     
   11:35:08   12:13:11   12:44:32   13:15:36   13:30:07   14:06:51   14:25:28   14:49:42   15:19:11   15:50:07   
   01:05:08   00:38:03   00:31:21   00:31:04   00:14:31   00:36:44   00:18:37   00:24:14   00:29:29   00:30:56   

   100(10)    Cíl        
   16:19:40   16:20:50   
   00:29:33   00:01:10   


MM    48. Miroslav Macík -- Miroslav Macík           Vsetínští ogaři
Číslo: 156    Start: 09:27:00    Cíl: 15:12:26    Bodů: 370    Čas: 05:45:26    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     41(40)     54(40)     55(30)     65(60)     63(20)     61(10)     57(10)     
   10:24:03   11:12:50   11:30:17   11:52:13   12:14:22   12:46:40   13:32:39   14:19:17   14:41:47   14:51:31   
   00:57:03   00:48:47   00:17:27   00:21:56   00:22:09   00:32:18   00:45:59   00:46:38   00:22:30   00:09:44   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   15:02:09   15:11:13   15:12:26   
   00:10:38   00:09:04   00:01:13   


MM    49. Martin Sklenář -- Pavel Veselý           Dynal bike team
Číslo: 147    Start: 10:45:00    Cíl: 16:44:27    Bodů: 400    Čas: 05:59:27    Penále: 0

   41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     52(50)     
   11:40:22   12:22:29   12:58:20   13:25:58   13:46:27   14:02:43   14:30:46   14:46:35   15:05:21   15:57:08   
   00:55:22   00:42:07   00:35:51   00:27:38   00:20:29   00:16:16   00:28:03   00:15:49   00:18:46   00:51:47   

   100(10)    100(10)    Cíl        
   16:43:14   16:43:21   16:44:27   
   00:46:06   00:00:07   00:01:06   


MM    50. Jakub Tkaczyk -- Tomáš Skuplík           Koaly
Číslo: 105    Start: 10:27:00    Cíl: 16:12:52    Bodů: 340    Čas: 05:45:52    Penále: 0

   54(40)     41(40)     51(30)     50(40)     46(30)     47(80)     47(80)     48(30)     56(10)     57(10)     
   11:15:15   11:33:05   12:16:47   12:54:18   13:29:03   13:52:05   14:02:14   14:15:41   15:23:05   15:31:09   
   00:48:15   00:17:50   00:43:42   00:37:31   00:34:45   00:23:02   00:10:09   00:13:27   01:07:24   00:08:04   

   60(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   15:45:18   16:04:11   16:11:32   16:12:52   
   00:14:09   00:18:53   00:07:21   00:01:20   


MM    51. Jan Novotný -- Zdeněk Kubík           Kufrování s Forrestem
Číslo: 163    Start: 09:54:00    Cíl: 15:27:48    Bodů: 320    Čas: 05:33:48    Penále: 0

   60(10)     61(10)     62(10)     63(20)     64(10)     65(60)     65(60)     76(50)     73(20)     72(40)     
   10:25:13   10:35:23   10:44:19   11:07:14   11:36:46   11:47:37   11:47:46   12:20:00   12:41:08   13:13:18   
   00:31:13   00:10:10   00:08:56   00:22:55   00:29:32   00:10:51   00:00:09   00:32:14   00:21:08   00:32:10   

   70(30)     55(30)     56(10)     57(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:01:15   14:38:35   15:02:47   15:10:11   15:19:51   15:26:14   15:27:48   
   00:47:57   00:37:20   00:24:12   00:07:24   00:09:40   00:06:23   00:01:34   


MM    52. Miroslav Trn -- Petr Zloský           ČSFR
Číslo: 119    Start: 10:00:00    Cíl: 16:09:09    Bodů: 340    Čas: 06:09:09    Penále: 20

   41(40)     39(30)     38(60)     34(40)     35(30)     31(100)    44(30)     100(10)    Cíl        
   11:01:36   11:32:38   11:59:05   12:41:31   12:59:05   13:48:46   14:47:08   16:08:00   16:09:09   
   01:01:36   00:31:02   00:26:27   00:42:26   00:17:34   00:49:41   00:58:22   01:20:52   00:01:09   


MM    53. Tomáš Berger -- Martin Srb           Lužaňáci
Číslo: 128    Start: 10:30:00    Cíl: 16:29:11    Bodů: 260    Čas: 05:59:11    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     70(30)     50(40)     54(40)     64(10)     65(60)     61(10)     60(10)     
   10:51:16   11:22:10   11:39:10   12:27:42   13:32:49   14:31:36   15:10:06   15:24:29   16:09:13   16:23:09   
   00:21:16   00:30:54   00:17:00   00:48:32   01:05:07   00:58:47   00:38:30   00:14:23   00:44:44   00:13:56   

   100(10)    Cíl        
   16:27:40   16:29:11   
   00:04:31   00:01:31   


MM    54. Juraj Opršal -- Petr Šenk           Počkej kámo!
Číslo: 154    Start: 09:54:00    Cíl: 15:59:51    Bodů: 580    Čas: 06:05:51    Penále: 12

   59(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     34(40)     35(30)     31(100)    
   10:23:46   10:49:19   11:02:17   11:25:04   11:50:10   12:04:43   12:14:46   12:46:27   13:01:14   13:47:55   
   00:29:46   00:25:33   00:12:58   00:22:47   00:25:06   00:14:33   00:10:03   00:31:41   00:14:47   00:46:41   

   33(30)     32(40)     44(30)     52(50)     100(10)    Cíl        
   14:09:52   14:33:25   14:46:12   15:23:36   15:58:41   15:59:51   
   00:21:57   00:23:33   00:12:47   00:37:24   00:35:05   00:01:10   


MM    55. Vítek Majer -- Vladimír Slípka           SKP České Budějovice
Číslo: 109    Start: 09:33:00    Cíl: 15:23:34    Bodů: 280    Čas: 05:50:34    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     53(30)     70(30)     100(10)    
   09:53:41   10:23:13   10:40:26   11:00:38   11:17:14   11:55:58   12:34:50   14:08:26   14:43:14   15:22:06   
   00:20:41   00:29:32   00:17:13   00:20:12   00:16:36   00:38:44   00:38:52   01:33:36   00:34:48   00:38:52   

   Cíl        
   15:23:34   
   00:01:28   


MM    56. Jiří Kavánek -- Milan Polák           FIDOBAR
Číslo: 114    Start: 09:18:00    Cíl: 15:15:28    Bodů: 320    Čas: 05:57:28    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     52(50)     55(30)     100(10)    100(10)    
   09:41:38   10:22:15   10:40:55   11:34:04   12:15:26   12:48:00   14:01:29   14:42:55   15:14:06   15:14:11   
   00:23:38   00:40:37   00:18:40   00:53:09   00:41:22   00:32:34   01:13:29   00:41:26   00:31:11   00:00:05   

   Cíl        
   15:15:28   
   00:01:17   


MM    57. Jan Špaček -- Jakub Smutný           Taebo Arena Team
Číslo: 101    Start: 10:36:00    Cíl: 15:48:49    Bodů: 310    Čas: 05:12:49    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     40(50)     100(10)    Cíl        
   10:56:22   11:39:13   12:17:37   12:45:02   13:15:30   13:40:35   13:59:32   15:06:18   15:47:00   15:48:49   
   00:20:22   00:42:51   00:38:24   00:27:25   00:30:28   00:25:05   00:18:57   01:06:46   00:40:42   00:01:49   


MM    58. Michal Tabery -- Milos Zelenda           MEORIS watch team
Číslo: 133    Start: 10:42:00    Cíl: 16:35:04    Bodů: 260    Čas: 05:53:04    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     70(30)     50(40)     47(80)     46(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   11:03:09   11:28:22   11:49:07   12:37:00   13:32:51   14:14:27   14:44:03   16:19:46   16:27:20   16:33:26   
   00:21:09   00:25:13   00:20:45   00:47:53   00:55:51   00:41:36   00:29:36   01:35:43   00:07:34   00:06:06   

   Cíl        
   16:35:04   
   00:01:38   


MM    59. Aleš Meister -- Jaroslav Rak           Borgové
Číslo: 120    Start: 10:09:00    Cíl: 16:02:58    Bodů: 300    Čas: 05:53:58    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     41(40)     54(40)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     
   11:18:17   12:11:17   12:46:12   13:27:38   13:55:27   14:30:05   15:07:08   15:16:19   15:21:35   15:37:15   
   01:09:17   00:53:00   00:34:55   00:41:26   00:27:49   00:34:38   00:37:03   00:09:11   00:05:16   00:15:40   

   100(10)    Cíl        
   16:01:42   16:02:58   
   00:24:27   00:01:16   


MM    60. Jan Polák -- Jiří Lafek           NH CAR
Číslo: 143    Start: 10:12:00    Cíl: 15:40:06    Bodů: 310    Čas: 05:28:06    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     40(50)     62(10)     63(20)     57(10)     
   10:39:21   11:01:43   11:21:26   11:38:27   12:13:27   12:40:06   13:17:00   14:21:40   14:48:55   15:10:48   
   00:27:21   00:22:22   00:19:43   00:17:01   00:35:00   00:26:39   00:36:54   01:04:40   00:27:15   00:21:53   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:19:45   15:30:04   15:38:10   15:40:06   
   00:08:57   00:10:19   00:08:06   00:01:56   


MM    61. Jiří Šolta -- Dušan Bajo           FIDOBAR
Číslo: 116    Start: 10:09:00    Cíl: 15:52:47    Bodů: 280    Čas: 05:43:47    Penále: 0

   56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     55(30)     59(10)     100(10)    Cíl        
   10:50:22   11:17:06   11:35:34   12:42:41   13:44:27   14:12:10   15:08:50   15:42:16   15:50:36   15:52:47   
   00:41:22   00:26:44   00:18:28   01:07:07   01:01:46   00:27:43   00:56:40   00:33:26   00:08:20   00:02:11   


MM    62. László Szíkora -- Jaroslav Bartoník           Koaly
Číslo: 106    Start: 09:12:00    Cíl: 15:15:52    Bodů: 260    Čas: 06:03:52    Penále: 8

   41(40)     40(50)     38(60)     39(30)     42(20)     52(50)     100(10)    Cíl        
   10:14:14   10:41:50   11:38:16   12:04:48   12:26:29   14:28:31   15:14:39   15:15:52   
   01:02:14   00:27:36   00:56:26   00:26:32   00:21:41   02:02:02   00:46:08   00:01:13   


MM    63. Matouš Franc -- Petr Mrázek           FIDOBAR
Číslo: 113    Start: 09:12:00    Cíl: 14:26:29    Bodů: 240    Čas: 05:14:29    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     39(30)     40(50)     60(10)     61(10)     100(10)    
   09:32:05   09:54:36   10:17:20   11:01:02   11:24:23   11:50:35   12:55:57   13:51:19   14:05:10   14:23:53   
   00:20:05   00:22:31   00:22:44   00:43:42   00:23:21   00:26:12   01:05:22   00:55:22   00:13:51   00:18:43   

   Cíl        
   14:26:29   
   00:02:36   


MM    64. Petr Sakař -- Martin Soukup           Charé
Číslo: 137    Start: 09:27:00    Cíl: 14:11:04    Bodů: 170    Čas: 04:44:04    Penále: 0

   56(10)     55(30)     53(30)     52(50)     41(40)     100(10)    Cíl        
   10:23:18   10:46:26   11:46:22   12:41:24   13:27:25   14:08:31   14:11:04   
   00:56:18   00:23:08   00:59:56   00:55:02   00:46:01   00:41:06   00:02:33   


MM    65. Tomáš Beran -- Venca Gregor           Řevnický rybáři
Číslo: 130    Start: 09:21:00    Cíl: 15:15:52    Bodů: 120    Čas: 05:54:52    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     70(30)     49(30)     100(10)    Cíl        
   09:39:50   10:10:11   10:33:59   11:34:02   13:29:15   15:14:33   15:15:52   
   00:18:50   00:30:21   00:23:48   01:00:03   01:55:13   01:45:18   00:01:19   


MM    66. Ondřej Kupsa -- Slávek Vochozka           WoKus
Číslo: 135    Start: 09:27:00    Cíl: 16:35:11    Bodů: 410    Čas: 07:08:11    Penále: 9999

   59(10)     54(40)     55(30)     52(50)     51(30)     50(40)     46(30)     47(80)     48(30)     65(60)     
   09:46:45   10:22:33   10:42:48   11:27:21   11:56:58   12:39:56   13:08:47   13:33:06   13:54:08   15:41:08   
   00:19:45   00:35:48   00:20:15   00:44:33   00:29:37   00:42:58   00:28:51   00:24:19   00:21:02   01:47:00   

   100(10)    Cíl        
   16:33:56   16:35:11   
   00:52:48   00:01:15   


MM    67. Jaromír Háněl -- Martin Jungmann           HSH
Číslo: 175    Start: 10:45:00    Cíl: 16:50:20    Bodů: 180    Čas: 06:05:20    Penále: 12

   59(10)     54(40)     41(40)     52(50)     51(30)     100(10)    Cíl        
   11:12:05   12:38:13   13:26:21   14:35:26   15:30:34   16:48:47   16:50:20   
   00:27:05   01:26:08   00:48:08   01:09:05   00:55:08   01:18:13   00:01:33   


MM    68. Pavel Strnad -- David Strnad           SKP České Budějovice
Číslo: 125    Start: 09:54:00    Cíl: 12:45:21    Bodů: 40    Čas: 02:51:21    Penále: 0

   54(40)     Cíl        
   12:07:00   12:45:21   
   02:13:00   00:38:21   


MM    75. Jakub Juříček -- Radovan Hrnčíř           PBV MTB Team Brno
Číslo: 153    Start: 09:42:00    Cíl: 16:30:21    Bodů: 310    Čas: 06:48:21    Penále: 370

   56(10)     54(40)     41(40)     44(30)     32(40)     33(30)     31(100)    59(10)     100(10)    Cíl        
   10:14:59   11:19:05   11:35:15   13:13:54   13:37:00   13:54:43   14:48:17   16:23:36   16:29:06   16:30:21   
   00:32:59   01:04:06   00:16:10   01:38:39   00:23:06   00:17:43   00:53:34   01:35:19   00:05:30   00:01:15   




MM+



MM+    1. Pavel Bureš -- Vladimír Horký           ABND racing team
Číslo: 208    Start: 09:51:00    Cíl: 15:47:16    Bodů: 760    Čas: 05:56:16    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     44(30)     32(40)     45(40)     46(30)     
   10:29:12   10:59:02   11:14:25   11:23:49   11:51:29   12:10:23   12:29:06   12:45:11   13:10:17   13:26:03   
   00:38:12   00:29:50   00:15:23   00:09:24   00:27:40   00:18:54   00:18:43   00:16:05   00:25:06   00:15:46   

   50(40)     47(80)     48(30)     72(40)     76(50)     65(60)     100(10)    Cíl        
   13:42:08   13:58:51   14:07:10   14:27:10   14:53:33   15:15:33   15:46:19   15:47:16   
   00:16:05   00:16:43   00:08:19   00:20:00   00:26:23   00:22:00   00:30:46   00:00:57   


MM+    2. Radek Jonáš -- Jakub Novák           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 228    Start: 09:24:00    Cíl: 15:27:49    Bodů: 710    Čas: 06:03:49    Penále: 8

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     
   09:39:00   09:54:18   10:06:43   10:19:07   10:36:10   10:55:12   11:23:22   11:36:00   11:45:07   12:04:22   
   00:15:00   00:15:18   00:12:25   00:12:24   00:17:03   00:19:02   00:28:10   00:12:38   00:09:07   00:19:15   

   31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     43(20)     42(20)     52(50)     55(30)     63(20)     61(10)     
   12:22:49   12:40:13   12:59:46   13:11:57   13:37:46   13:55:58   14:25:16   14:51:49   15:04:39   15:16:57   
   00:18:27   00:17:24   00:19:33   00:12:11   00:25:49   00:18:12   00:29:18   00:26:33   00:12:50   00:12:18   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   15:22:45   15:26:48   15:27:49   
   00:05:48   00:04:03   00:01:01   


MM+    3. George Hladík -- Kajiš Kratochvíl           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 255    Start: 09:51:00    Cíl: 15:47:58    Bodů: 710    Čas: 05:56:58    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     33(30)     
   10:25:51   10:36:41   11:00:22   11:30:43   11:46:36   11:55:45   12:15:55   12:35:16   12:56:54   12:58:40   
   00:34:51   00:10:50   00:23:41   00:30:21   00:15:53   00:09:09   00:20:10   00:19:21   00:21:38   00:01:46   

   32(40)     44(30)     45(40)     46(30)     47(80)     50(40)     50(40)     56(10)     59(10)     100(10)    
   13:17:30   13:29:20   13:44:53   14:03:48   14:21:26   14:52:34   14:53:42   15:33:40   15:42:10   15:47:02   
   00:18:50   00:11:50   00:15:33   00:18:55   00:17:38   00:31:08   00:01:08   00:39:58   00:08:30   00:04:52   

   Cíl        
   15:47:58   
   00:00:56   


MM+    4. Jiří Hejna -- Honza Kabát           Stragédi
Číslo: 271    Start: 10:36:00    Cíl: 16:26:37    Bodů: 660    Čas: 05:50:37    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     
   10:51:03   11:12:47   11:29:25   11:49:58   12:12:48   12:31:00   12:43:31   12:54:16   13:24:49   13:44:32   
   00:15:03   00:21:44   00:16:38   00:20:33   00:22:50   00:18:12   00:12:31   00:10:45   00:30:33   00:19:43   

   33(30)     32(40)     44(30)     52(50)     53(30)     55(30)     63(20)     61(10)     60(10)     100(10)    
   13:49:01   14:08:45   14:21:36   14:52:37   15:24:52   15:44:24   15:59:51   16:13:49   16:20:23   16:25:32   
   00:04:29   00:19:44   00:12:51   00:31:01   00:32:15   00:19:32   00:15:27   00:13:58   00:06:34   00:05:09   

   Cíl        
   16:26:37   
   00:01:05   


MM+    5. Jaromír Chroustovský -- Radan Kamenický           SK Kondor
Číslo: 227    Start: 10:12:00    Cíl: 16:10:59    Bodů: 630    Čas: 05:58:59    Penále: 0

   41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    45(40)     46(30)     47(80)     48(30)     
   10:50:14   11:08:49   11:28:51   11:41:52   11:53:53   12:27:26   13:13:37   13:33:03   13:51:32   14:15:26   
   00:38:14   00:18:35   00:20:02   00:13:01   00:12:01   00:33:33   00:46:11   00:19:26   00:18:29   00:23:54   

   72(40)     65(60)     63(20)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:34:03   15:19:43   15:45:28   15:59:41   16:05:42   16:09:58   16:10:59   
   00:18:37   00:45:40   00:25:45   00:14:13   00:06:01   00:04:16   00:01:01   


MM+    6. Petr Karkoš -- Václav Kulhánek           Karhanek
Číslo: 225    Start: 09:21:00    Cíl: 15:19:33    Bodů: 640    Čas: 05:58:33    Penále: 0

   65(60)     76(50)     73(20)     72(40)     48(30)     47(80)     46(30)     45(40)     32(40)     33(30)     
   10:20:18   10:47:25   10:59:08   11:18:49   11:32:33   11:45:18   12:07:41   12:25:47   13:00:01   13:19:43   
   00:59:18   00:27:07   00:11:43   00:19:41   00:13:44   00:12:45   00:22:23   00:18:06   00:34:14   00:19:42   

   31(100)    43(20)     41(40)     54(40)     56(10)     100(10)    Cíl        
   13:32:12   14:06:57   14:40:32   14:54:15   15:05:56   15:18:25   15:19:33   
   00:12:29   00:34:45   00:33:35   00:13:43   00:11:41   00:12:29   00:01:08   


MM+    8. Miroslav Keča Křeček -- Karel Blondén Huňka           Rychlíci z Hané
Číslo: 211    Start: 09:24:00    Cíl: 15:18:36    Bodů: 600    Čas: 05:54:36    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   09:38:40   10:04:44   10:18:21   11:03:12   11:18:16   11:27:27   12:01:41   12:21:39   12:45:03   12:57:58   
   00:14:40   00:26:04   00:13:37   00:44:51   00:15:04   00:09:11   00:34:14   00:19:58   00:23:24   00:12:55   

   45(40)     46(30)     50(40)     51(30)     55(30)     100(10)    Cíl        
   13:15:55   13:37:33   13:57:18   14:15:15   14:53:21   15:17:27   15:18:36   
   00:17:57   00:21:38   00:19:45   00:17:57   00:38:06   00:24:06   00:01:09   


MM+    9. Havelka Milan -- Martin Šňupárek           ABND racing team
Číslo: 262    Start: 09:57:00    Cíl: 15:54:30    Bodů: 620    Čas: 05:57:30    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     31(100)    
   10:31:31   10:42:48   11:01:51   11:26:04   11:45:10   12:04:30   12:13:56   12:35:30   12:48:13   13:24:11   
   00:34:31   00:11:17   00:19:03   00:24:13   00:19:06   00:19:20   00:09:26   00:21:34   00:12:43   00:35:58   

   33(30)     44(30)     45(40)     45(40)     50(40)     56(10)     100(10)    Cíl        
   13:44:46   14:10:36   14:31:36   14:37:13   15:04:22   15:40:37   15:53:22   15:54:30   
   00:20:35   00:25:50   00:21:00   00:05:37   00:27:09   00:36:15   00:12:45   00:01:08   


MM+    10. Pavel Šenk -- Jan Novotný           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 242    Start: 09:12:00    Cíl: 15:11:13    Bodů: 580    Čas: 05:59:13    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    
   09:31:39   09:46:06   10:01:32   10:21:40   10:41:55   10:58:51   11:29:41   11:44:27   11:56:15   12:36:29   
   00:19:39   00:14:27   00:15:26   00:20:08   00:20:15   00:16:56   00:30:50   00:14:46   00:11:48   00:40:14   

   33(30)     44(30)     44(30)     43(20)     52(50)     55(30)     100(10)    Cíl        
   12:55:20   13:20:24   13:26:37   13:40:21   14:27:51   14:50:05   15:10:12   15:11:13   
   00:18:51   00:25:04   00:06:13   00:13:44   00:47:30   00:22:14   00:20:07   00:01:01   


MM+    11. Richard Sláma -- Petr Chroust           PBV MTB Team Brno
Číslo: 201    Start: 10:24:00    Cíl: 16:38:43    Bodů: 630    Čas: 06:14:43    Penále: 30

   59(10)     54(40)     41(40)     52(50)     44(30)     32(40)     33(30)     31(100)    34(40)     35(30)     
   10:51:19   11:19:03   11:35:10   12:07:37   12:42:01   13:01:54   13:15:24   13:33:16   14:19:40   14:35:00   
   00:27:19   00:27:44   00:16:07   00:32:27   00:34:24   00:19:53   00:13:30   00:17:52   00:46:24   00:15:20   

   36(50)     37(20)     38(60)     39(30)     40(50)     100(10)    Cíl        
   14:54:02   15:13:17   15:31:51   15:44:38   16:10:27   16:37:41   16:38:43   
   00:19:02   00:19:15   00:18:34   00:12:47   00:25:49   00:27:14   00:01:02   


MM+    12. Ondřej Čapek -- Ferdinand Polák           Starej s Chytrym
Číslo: 229    Start: 10:21:00    Cíl: 16:09:49    Bodů: 540    Čas: 05:48:49    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     52(50)     44(30)     32(40)     33(30)     34(40)     
   10:37:45   10:56:30   11:11:16   11:28:48   11:43:49   12:14:27   12:54:10   13:10:45   13:28:05   13:54:24   
   00:16:45   00:18:45   00:14:46   00:17:32   00:15:01   00:30:38   00:39:43   00:16:35   00:17:20   00:26:19   

   35(30)     36(50)     37(20)     38(60)     40(50)     100(10)    Cíl        
   14:10:35   14:30:59   14:56:23   15:18:34   15:40:47   16:08:37   16:09:49   
   00:16:11   00:20:24   00:25:24   00:22:11   00:22:13   00:27:50   00:01:12   


MM+    13. Jan Pochobradský -- Libor Dvořáček           Hagan 800
Číslo: 240    Start: 09:09:00    Cíl: 15:00:40    Bodů: 540    Čas: 05:51:40    Penále: 0

   59(10)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     
   09:27:15   09:55:31   10:24:45   10:47:47   11:08:35   11:24:04   11:36:25   11:59:45   12:32:38   13:00:05   
   00:18:15   00:28:16   00:29:14   00:23:02   00:20:48   00:15:29   00:12:21   00:23:20   00:32:53   00:27:27   

   55(30)     54(40)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:05:28   14:25:59   14:36:46   14:42:18   14:47:50   14:54:16   14:59:29   15:00:40   
   01:05:23   00:20:31   00:10:47   00:05:32   00:05:32   00:06:26   00:05:13   00:01:11   


MM+    14. David Palas -- Stanislav Mudrák           STS Chvojkovice Brod 1
Číslo: 220    Start: 10:33:00    Cíl: 16:27:06    Bodů: 570    Čas: 05:54:06    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     
   10:50:33   11:14:31   11:25:43   11:55:10   12:20:54   12:47:48   13:03:51   13:13:17   13:47:49   14:15:31   
   00:17:33   00:23:58   00:11:12   00:29:27   00:25:44   00:26:54   00:16:03   00:09:26   00:34:32   00:27:42   

   32(40)     45(40)     52(50)     100(10)    Cíl        
   14:39:09   15:03:17   15:40:58   16:25:51   16:27:06   
   00:23:38   00:24:08   00:37:41   00:44:53   00:01:15   


MM+    15. Uli Kretzschmar -- Ulf Uhlemann           Speedbikers
Číslo: 207    Start: 09:30:00    Cíl: 15:29:52    Bodů: 530    Čas: 05:59:52    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   10:22:55   10:44:53   11:23:12   11:38:21   11:50:40   12:13:54   12:46:19   13:15:28   13:46:43   14:00:20   
   00:52:55   00:21:58   00:38:19   00:15:09   00:12:19   00:23:14   00:32:25   00:29:09   00:31:15   00:13:37   

   52(50)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:39:14   15:14:47   15:23:47   15:28:53   15:29:52   
   00:38:54   00:35:33   00:09:00   00:05:06   00:00:59   


MM+    16. Petr Hovořák -- Ivan Kusák           Čip a KanonDejl z dimense.cz
Číslo: 221    Start: 10:45:00    Cíl: 16:50:09    Bodů: 530    Čas: 06:05:09    Penále: 12

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     33(30)     32(40)     
   11:30:53   11:49:52   12:13:46   12:45:05   12:59:45   13:09:52   13:31:45   13:54:54   14:19:40   14:40:44   
   00:45:53   00:18:59   00:23:54   00:31:19   00:14:40   00:10:07   00:21:53   00:23:09   00:24:46   00:21:04   

   44(30)     43(20)     52(50)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:55:54   15:12:50   15:59:53   16:31:47   16:40:06   16:49:03   16:50:09   
   00:15:10   00:16:56   00:47:03   00:31:54   00:08:19   00:08:57   00:01:06   


MM+    17. Juraj Malatin -- Peter Mlynarik           MTBO.SK
Číslo: 230    Start: 10:09:00    Cíl: 15:54:33    Bodů: 580    Čas: 05:45:33    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     44(30)     
   10:47:44   11:00:23   11:16:51   11:54:30   12:08:43   12:19:56   12:45:29   13:10:42   13:37:01   14:03:57   
   00:38:44   00:12:39   00:16:28   00:37:39   00:14:13   00:11:13   00:25:33   00:25:13   00:26:19   00:26:56   

   52(50)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:42:53   15:10:40   15:29:20   15:34:14   15:38:11   15:45:41   15:53:14   15:54:33   
   00:38:56   00:27:47   00:18:40   00:04:54   00:03:57   00:07:30   00:07:33   00:01:19   


MM+    18. David Náhlovský -- Petr Brych           PBV MTB Team Brno
Číslo: 203    Start: 10:18:00    Cíl: 16:09:41    Bodů: 610    Čas: 05:51:41    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    
   10:39:17   10:56:23   11:10:05   11:22:00   11:40:12   11:59:34   12:14:48   12:24:40   12:45:27   13:08:31   
   00:21:17   00:17:06   00:13:42   00:11:55   00:18:12   00:19:22   00:15:14   00:09:52   00:20:47   00:23:04   

   33(30)     32(40)     44(30)     52(50)     53(30)     55(30)     100(10)    Cíl        
   13:29:14   13:55:29   14:10:47   14:48:46   15:16:56   15:39:01   16:08:31   16:09:41   
   00:20:43   00:26:15   00:15:18   00:37:59   00:28:10   00:22:05   00:29:30   00:01:10   


MM+    19. Roman Koucký -- Jan Zurynek           ŽAKET tým
Číslo: 267    Start: 10:18:00    Cíl: 16:19:30    Bodů: 540    Čas: 06:01:30    Penále: 4

   54(40)     53(30)     52(50)     51(30)     44(30)     32(40)     33(30)     31(100)    36(50)     37(20)     
   11:03:20   11:37:07   12:04:05   12:28:24   13:20:28   13:37:11   13:52:40   14:06:58   14:51:42   15:13:04   
   00:45:20   00:33:47   00:26:58   00:24:19   00:52:04   00:16:43   00:15:29   00:14:18   00:44:44   00:21:22   

   38(60)     40(50)     100(10)    Cíl        
   15:33:54   15:52:43   16:18:27   16:19:30   
   00:20:50   00:18:49   00:25:44   00:01:03   


MM+    20. Radim Němec -- Martin Freihaut           MEORIS watch team
Číslo: 263    Start: 10:45:00    Cíl: 16:31:50    Bodů: 510    Čas: 05:46:50    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     33(30)     31(100)    43(20)     41(40)     
   11:36:19   12:08:26   12:21:33   12:32:40   12:58:46   13:12:17   13:48:10   14:02:50   14:56:16   15:32:17   
   00:51:19   00:32:07   00:13:07   00:11:07   00:26:06   00:13:31   00:35:53   00:14:40   00:53:26   00:36:01   

   54(40)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   15:51:40   16:16:15   16:24:44   16:30:22   16:31:50   
   00:19:23   00:24:35   00:08:29   00:05:38   00:01:28   


MM+    21. Miroslav Soldát -- Martin Michalica           ChaBrusiči
Číslo: 257    Start: 09:30:00    Cíl: 15:27:46    Bodů: 550    Čas: 05:57:46    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     51(30)     
   10:14:07   10:41:38   11:03:31   11:18:09   11:29:00   12:05:37   12:32:54   12:55:27   13:11:48   13:52:02   
   00:44:07   00:27:31   00:21:53   00:14:38   00:10:51   00:36:37   00:27:17   00:22:33   00:16:21   00:40:14   

   52(50)     54(40)     56(10)     100(10)    Cíl        
   14:32:41   15:03:07   15:15:50   15:26:34   15:27:46   
   00:40:39   00:30:26   00:12:43   00:10:44   00:01:12   


MM+    22. Pavel Cincibus -- Stanislav Petříček           FS Praha
Číslo: 233    Start: 09:57:00    Cíl: 15:53:18    Bodů: 530    Čas: 05:56:18    Penále: 0

   54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     44(30)     52(50)     
   10:37:07   10:52:21   11:26:57   11:50:04   12:05:56   12:20:07   12:59:03   13:27:27   13:50:09   14:23:04   
   00:40:07   00:15:14   00:34:36   00:23:07   00:15:52   00:14:11   00:38:56   00:28:24   00:22:42   00:32:55   

   53(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:04:10   15:26:54   15:32:53   15:38:25   15:45:58   15:51:55   15:53:18   
   00:41:06   00:22:44   00:05:59   00:05:32   00:07:33   00:05:57   00:01:23   


MM+    23. Tomáš Vorel -- Martin Jančík           Havrani
Číslo: 246    Start: 10:21:00    Cíl: 16:13:13    Bodů: 580    Čas: 05:52:13    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    33(30)     32(40)     
   11:03:12   11:15:52   11:44:15   12:15:44   12:30:24   12:46:48   13:08:10   13:38:15   14:05:29   14:33:19   
   00:42:12   00:12:40   00:28:23   00:31:29   00:14:40   00:16:24   00:21:22   00:30:05   00:27:14   00:27:50   

   44(30)     52(50)     56(10)     57(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:46:53   15:24:58   15:51:59   15:57:53   16:05:25   16:12:08   16:13:13   
   00:13:34   00:38:05   00:27:01   00:05:54   00:07:32   00:06:43   00:01:05   


MM+    24. Jaroslav Sládek -- Josef Kapal           Bajkeři od Benešova
Číslo: 234    Start: 10:12:00    Cíl: 16:08:55    Bodů: 480    Čas: 05:56:55    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     
   10:34:33   11:03:31   11:19:17   12:07:27   12:42:41   12:59:41   13:13:56   13:55:53   14:20:32   14:44:12   
   00:22:33   00:28:58   00:15:46   00:48:10   00:35:14   00:17:00   00:14:15   00:41:57   00:24:39   00:23:40   

   52(50)     100(10)    Cíl        
   15:34:17   16:07:54   16:08:55   
   00:50:05   00:33:37   00:01:01   


MM+    25. Branislav Pilňan -- Filip Pucher           MTBO.SK
Číslo: 243    Start: 10:39:00    Cíl: 16:36:39    Bodů: 510    Čas: 05:57:39    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     42(20)     41(40)     
   11:32:25   12:02:41   12:26:42   12:40:21   12:52:52   13:19:13   13:35:03   13:56:56   14:19:49   14:37:20   
   00:53:25   00:30:16   00:24:01   00:13:39   00:12:31   00:26:21   00:15:50   00:21:53   00:22:53   00:17:31   

   54(40)     53(30)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:55:53   15:34:15   15:56:59   16:16:05   16:20:58   16:24:37   16:30:49   16:35:38   16:36:39   
   00:18:33   00:38:22   00:22:44   00:19:06   00:04:53   00:03:39   00:06:12   00:04:49   00:01:01   


MM+    26. Zdeněk Míka -- Martin Svačina           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 254    Start: 09:30:00    Cíl: 15:24:18    Bodů: 460    Čas: 05:54:18    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     33(30)     43(20)     53(30)     
   10:10:14   10:41:14   11:15:33   11:30:54   11:43:47   12:07:21   12:24:17   12:50:07   13:09:11   14:07:50   
   00:40:14   00:31:00   00:34:19   00:15:21   00:12:53   00:23:34   00:16:56   00:25:50   00:19:04   00:58:39   

   55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     60(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:31:10   14:46:42   14:52:43   14:57:29   15:04:31   15:16:39   15:23:02   15:24:18   
   00:23:20   00:15:32   00:06:01   00:04:46   00:07:02   00:12:08   00:06:23   00:01:16   


MM+    27. Pavel Paloncý -- Jiří Vozda           Šumperští divočáci
Číslo: 216    Start: 10:06:00    Cíl: 15:51:13    Bodů: 480    Čas: 05:45:13    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     41(40)     
   10:55:24   11:26:41   11:52:47   12:09:02   12:21:00   13:02:49   13:30:52   13:59:26   14:19:02   14:59:02   
   00:49:24   00:31:17   00:26:06   00:16:15   00:11:58   00:41:49   00:28:03   00:28:34   00:19:36   00:40:00   

   59(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:32:47   15:44:56   15:50:02   15:51:13   
   00:33:45   00:12:09   00:05:06   00:01:11   


MM+    28. Martin Číp -- Jiří Juřina           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 260    Start: 10:45:00    Cíl: 16:46:10    Bodů: 480    Čas: 06:01:10    Penále: 4

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     44(30)     55(30)     
   11:28:22   11:46:33   12:17:42   12:54:01   13:16:13   13:27:08   14:02:02   14:31:39   15:07:55   16:05:22   
   00:43:22   00:18:11   00:31:09   00:36:19   00:22:12   00:10:55   00:34:54   00:29:37   00:36:16   00:57:27   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   16:30:31   16:37:39   16:44:58   16:46:10   
   00:25:09   00:07:08   00:07:19   00:01:12   


MM+    29. Michal Bureš -- Miloš Dvořák           Známka Punku/FcB
Číslo: 261    Start: 10:24:00    Cíl: 16:23:03    Bodů: 450    Čas: 05:59:03    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    31(100)    33(30)     43(20)     54(40)     
   11:24:05   11:58:23   12:35:55   12:51:55   13:03:07   13:39:56   13:40:19   14:05:20   14:49:32   15:43:43   
   01:00:05   00:34:18   00:37:32   00:16:00   00:11:12   00:36:49   00:00:23   00:25:01   00:44:12   00:54:11   

   55(30)     100(10)    Cíl        
   16:00:32   16:21:57   16:23:03   
   00:16:49   00:21:25   00:01:06   


MM+    30. Miroslav Slovák -- Jiří Teplý           Klokani z Hradce
Číslo: 223    Start: 10:33:00    Cíl: 16:32:03    Bodů: 460    Čas: 05:59:03    Penále: 0

   60(10)     61(10)     63(20)     65(60)     64(10)     76(50)     73(20)     72(40)     48(30)     47(80)     
   10:55:33   11:05:21   11:22:49   11:59:17   12:07:21   12:38:16   13:01:26   13:25:41   13:42:55   14:00:16   
   00:22:33   00:09:48   00:17:28   00:36:28   00:08:04   00:30:55   00:23:10   00:24:15   00:17:14   00:17:21   

   46(30)     50(40)     49(30)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:42:43   15:08:31   15:22:13   16:16:12   16:26:17   16:30:59   16:32:03   
   00:42:27   00:25:48   00:13:42   00:53:59   00:10:05   00:04:42   00:01:04   


MM+    31. Petr Šrámek -- Jindřich Handl           L.B.C. International, o.s.
Číslo: 215    Start: 10:33:00    Cíl: 16:22:43    Bodů: 460    Čas: 05:49:43    Penále: 0

   60(10)     61(10)     57(10)     56(10)     65(60)     64(10)     76(50)     73(20)     72(40)     48(30)     
   10:55:40   11:05:26   11:13:09   11:25:36   12:11:30   12:15:48   12:48:25   13:06:39   13:38:23   13:55:42   
   00:22:40   00:09:46   00:07:43   00:12:27   00:45:54   00:04:18   00:32:37   00:18:14   00:31:44   00:17:19   

   47(80)     46(30)     50(40)     54(40)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:12:10   14:46:34   15:10:54   16:00:04   16:15:09   16:21:38   16:22:43   
   00:16:28   00:34:24   00:24:20   00:49:10   00:15:05   00:06:29   00:01:05   


MM+    32. Petr Malušek -- Jaroslav Slezák           SK Kondor
Číslo: 226    Start: 09:18:00    Cíl: 14:48:57    Bodů: 440    Čas: 05:30:57    Penále: 0

   56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    
   09:53:59   10:09:32   10:22:39   10:49:48   11:14:47   11:35:24   11:47:55   12:29:44   12:51:08   13:24:59   
   00:35:59   00:15:33   00:13:07   00:27:09   00:24:59   00:20:37   00:12:31   00:41:49   00:21:24   00:33:51   

   100(10)    Cíl        
   14:47:29   14:48:57   
   01:22:30   00:01:28   


MM+    33. Dominik Duda -- Štěpán Moravčík           Jejich Veličenstva
Číslo: 222    Start: 10:33:00    Cíl: 16:30:07    Bodů: 450    Čas: 05:57:07    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     
   11:14:34   11:34:37   12:03:21   12:08:04   12:49:02   13:05:54   13:19:13   13:52:29   14:10:18   14:35:00   
   00:41:34   00:20:03   00:28:44   00:04:43   00:40:58   00:16:52   00:13:19   00:33:16   00:17:49   00:24:42   

   52(50)     55(30)     59(10)     100(10)    Cíl        
   15:26:58   16:02:18   16:23:27   16:29:00   16:30:07   
   00:51:58   00:35:20   00:21:09   00:05:33   00:01:07   


MM+    34. Zdeněk Mareš -- Milan Hložek           TJ Sokol Lužany
Číslo: 250    Start: 10:18:00    Cíl: 15:51:30    Bodů: 450    Čas: 05:33:30    Penále: 0

   54(40)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     44(30)     56(10)     
   10:53:33   11:08:21   11:32:06   11:57:17   12:16:48   12:32:09   13:08:40   13:40:09   14:21:45   15:23:22   
   00:35:33   00:14:48   00:23:45   00:25:11   00:19:31   00:15:21   00:36:31   00:31:29   00:41:36   01:01:37   

   57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:30:29   15:35:28   15:45:07   15:50:18   15:51:30   
   00:07:07   00:04:59   00:09:39   00:05:11   00:01:12   


MM+    35. Libor Krhut -- Zdeněk Jakobi           Havrani
Číslo: 204    Start: 10:15:00    Cíl: 16:05:13    Bodů: 450    Čas: 05:50:13    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     56(10)     
   10:39:38   11:14:48   11:28:38   11:55:20   12:36:35   13:03:55   13:17:20   14:00:35   14:29:17   15:36:48   
   00:24:38   00:35:10   00:13:50   00:26:42   00:41:15   00:27:20   00:13:25   00:43:15   00:28:42   01:07:31   

   57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:42:15   15:46:49   15:56:42   16:03:51   16:05:13   
   00:05:27   00:04:34   00:09:53   00:07:09   00:01:22   


MM+    36. Tomasso Felini -- Pietro Fantozzi           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 253    Start: 09:36:00    Cíl: 15:26:07    Bodů: 410    Čas: 05:50:07    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     52(50)     53(30)     55(30)     
   10:27:51   11:08:13   11:22:50   11:43:31   12:07:04   12:23:58   12:48:51   13:40:38   14:23:24   14:47:33   
   00:51:51   00:40:22   00:14:37   00:20:41   00:23:33   00:16:54   00:24:53   00:51:47   00:42:46   00:24:09   

   56(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:06:27   15:19:04   15:24:52   15:26:07   
   00:18:54   00:12:37   00:05:48   00:01:15   


MM+    37. Petr Suastika -- Jiří Ticháček           Jabkoty Kdyně
Číslo: 241    Start: 09:54:00    Cíl: 15:45:12    Bodů: 410    Čas: 05:51:12    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     52(50)     
   10:38:30   11:01:48   11:39:12   12:23:24   12:45:07   12:59:59   13:31:08   13:50:22   14:09:16   15:03:38   
   00:44:30   00:23:18   00:37:24   00:44:12   00:21:43   00:14:52   00:31:09   00:19:14   00:18:54   00:54:22   

   100(10)    Cíl        
   15:43:38   15:45:12   
   00:40:00   00:01:34   


MM+    38. Pavel Kříž -- Josef Klimeš           PKJK
Číslo: 272    Start: 10:33:00    Cíl: 16:25:30    Bodů: 420    Čas: 05:52:30    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     42(20)     41(40)     54(40)     
   11:36:08   12:13:20   12:36:45   12:52:49   13:17:25   13:46:24   14:08:44   14:44:05   15:05:38   15:25:16   
   01:03:08   00:37:12   00:23:25   00:16:04   00:24:36   00:28:59   00:22:20   00:35:21   00:21:33   00:19:38   

   55(30)     56(10)     100(10)    Cíl        
   15:51:00   16:08:28   16:24:08   16:25:30   
   00:25:44   00:17:28   00:15:40   00:01:22   


MM+    39. Jaroslav Kašpar -- Martin Hubáček           Rychlíci z Hané
Číslo: 210    Start: 09:30:00    Cíl: 15:18:56    Bodů: 410    Čas: 05:48:56    Penále: 0

   59(10)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     56(10)     
   09:53:39   10:28:34   10:46:35   11:10:04   11:34:02   11:57:22   12:33:27   12:59:09   13:25:44   14:51:06   
   00:23:39   00:34:55   00:18:01   00:23:29   00:23:58   00:23:20   00:36:05   00:25:42   00:26:35   01:25:22   

   57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:56:54   15:02:04   15:11:57   15:17:48   15:18:56   
   00:05:48   00:05:10   00:09:53   00:05:51   00:01:08   


MM+    40. Pavel Zdeněk -- Zdeněk Mágr           Notorola
Číslo: 219    Start: 10:15:00    Cíl: 16:09:54    Bodů: 460    Čas: 05:54:54    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     52(50)     55(30)     
   11:12:32   11:42:06   12:05:03   12:26:52   12:44:04   13:07:45   13:30:48   13:47:04   14:38:56   15:08:34   
   00:57:32   00:29:34   00:22:57   00:21:49   00:17:12   00:23:41   00:23:03   00:16:16   00:51:52   00:29:38   

   54(40)     56(10)     57(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:37:15   15:49:12   15:56:34   16:03:49   16:08:39   16:09:54   
   00:28:41   00:11:57   00:07:22   00:07:15   00:04:50   00:01:15   


MM+    41. Pavel Trumpeš -- Ľubomír Bulla           Taebo Team Arena
Číslo: 256    Start: 10:45:00    Cíl: 16:39:09    Bodů: 420    Čas: 05:54:09    Penále: 0

   40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     31(100)    45(40)     46(30)     100(10)    
   11:33:45   12:04:19   12:26:12   12:44:58   12:59:38   13:23:41   14:05:11   15:16:04   15:38:34   16:37:54   
   00:48:45   00:30:34   00:21:53   00:18:46   00:14:40   00:24:03   00:41:30   01:10:53   00:22:30   00:59:20   

   Cíl        
   16:39:09   
   00:01:15   


MM+    42. Jan Janíček -- Pavel Marek           CRAFT TEAM
Číslo: 274    Start: 09:06:00    Cíl: 15:00:13    Bodů: 410    Čas: 05:54:13    Penále: 0

   41(40)     54(40)     53(30)     52(50)     51(30)     49(30)     48(30)     47(80)     46(30)     50(40)     
   09:54:57   10:10:25   10:46:23   11:18:59   11:52:05   12:22:02   12:43:19   13:03:48   13:29:28   13:55:35   
   00:48:57   00:15:28   00:35:58   00:32:36   00:33:06   00:29:57   00:21:17   00:20:29   00:25:40   00:26:07   

   100(10)    Cíl        
   14:58:47   15:00:13   
   01:03:12   00:01:26   


MM+    43. Tencokilojel Baker -- Tencomuvodunosil Kubho           FcB Team
Číslo: 236    Start: 10:00:00    Cíl: 16:01:32    Bodů: 440    Čas: 06:01:32    Penále: 4

   59(10)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     34(40)     34(40)     
   10:24:11   11:03:43   11:34:01   12:12:20   12:27:23   12:41:25   13:24:18   13:57:24   14:45:21   14:54:08   
   00:24:11   00:39:32   00:30:18   00:38:19   00:15:03   00:14:02   00:42:53   00:33:06   00:47:57   00:08:47   

   41(40)     100(10)    Cíl        
   15:29:18   16:00:23   16:01:32   
   00:35:10   00:31:05   00:01:09   


MM+    44. Michal Kovář -- Zdeněk Pošvec           VŠCHT Pardubice
Číslo: 269    Start: 10:21:00    Cíl: 16:34:14    Bodů: 390    Čas: 06:13:14    Penále: 28

   59(10)     56(10)     54(40)     41(40)     40(50)     39(30)     39(30)     38(60)     38(60)     42(20)     
   10:48:20   11:13:01   11:32:49   12:01:00   12:25:20   13:02:16   13:16:39   13:46:19   13:51:02   14:14:44   
   00:27:20   00:24:41   00:19:48   00:28:11   00:24:20   00:36:56   00:14:23   00:29:40   00:04:43   00:23:42   

   52(50)     55(30)     63(20)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:58:45   15:35:57   15:56:52   16:20:30   16:27:13   16:33:00   16:34:14   
   00:44:01   00:37:12   00:20:55   00:23:38   00:06:43   00:05:47   00:01:14   


MM+    45. Bystrík Babor -- Vladimir Grauzel           MTBO.SK
Číslo: 235    Start: 09:54:00    Cíl: 15:44:53    Bodů: 410    Čas: 05:50:53    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     33(30)     
   10:13:37   10:39:50   11:00:33   11:22:44   11:59:55   12:21:47   12:35:56   13:06:25   13:27:43   13:59:23   
   00:19:37   00:26:13   00:20:43   00:22:11   00:37:11   00:21:52   00:14:09   00:30:29   00:21:18   00:31:40   

   43(20)     56(10)     100(10)    Cíl        
   14:24:11   15:26:46   15:43:21   15:44:53   
   00:24:48   01:02:35   00:16:35   00:01:32   


MM+    46. Tomáš Franc -- Zbyněk Holub           FIDOBAR
Číslo: 213    Start: 09:33:00    Cíl: 15:49:22    Bodů: 550    Čas: 06:16:22    Penále: 50

   40(50)     41(40)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     32(40)     44(30)     
   10:16:15   10:43:08   11:05:12   11:28:47   11:45:03   12:00:17   12:40:32   13:09:41   13:38:53   13:56:41   
   00:43:15   00:26:53   00:22:04   00:23:35   00:16:16   00:15:14   00:40:15   00:29:09   00:29:12   00:17:48   

   52(50)     54(40)     100(10)    Cíl        
   14:45:13   15:16:16   15:48:12   15:49:22   
   00:48:32   00:31:03   00:31:56   00:01:10   


MM+    47. Vlastimil Autrata -- Daniel Klučár           MTBO.SK
Číslo: 232    Start: 09:09:00    Cíl: 15:02:51    Bodů: 390    Čas: 05:53:51    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     35(30)     34(40)     
   09:29:42   09:51:45   10:07:30   10:29:39   10:42:58   11:06:26   12:08:20   12:23:35   12:49:37   13:06:21   
   00:20:42   00:22:03   00:15:45   00:22:09   00:13:19   00:23:28   01:01:54   00:15:15   00:26:02   00:16:44   

   43(20)     57(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:25:34   14:43:16   14:48:22   14:55:22   15:01:20   15:02:51   
   00:19:13   01:17:42   00:05:06   00:07:00   00:05:58   00:01:31   


MM+    48. Jan Kořán -- Michal Mrázek           Vořezávátka
Číslo: 238    Start: 10:36:00    Cíl: 16:51:09    Bodů: 440    Čas: 06:15:09    Penále: 40

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     44(30)     
   11:25:44   11:40:01   12:15:13   12:59:55   13:22:31   13:35:54   14:06:41   14:26:25   14:47:45   15:21:21   
   00:49:44   00:14:17   00:35:12   00:44:42   00:22:36   00:13:23   00:30:47   00:19:44   00:21:20   00:33:36   

   55(30)     56(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   16:12:23   16:30:46   16:40:17   16:50:02   16:51:09   
   00:51:02   00:18:23   00:09:31   00:09:45   00:01:07   


MM+    49. Luděk Polčák -- Martin Tomšů           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 266    Start: 09:30:00    Cíl: 15:32:11    Bodů: 380    Čas: 06:02:11    Penále: 6

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    52(50)     100(10)    Cíl        
   10:22:47   11:06:19   11:47:24   12:04:23   12:31:47   13:17:21   14:48:13   15:31:03   15:32:11   
   00:52:47   00:43:32   00:41:05   00:16:59   00:27:24   00:45:34   01:30:52   00:42:50   00:01:08   


MM+    50. Zdeněk Blabla -- Vladimír John           SKP České Budějovice
Číslo: 209    Start: 10:33:00    Cíl: 16:02:14    Bodů: 380    Čas: 05:29:14    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     35(30)     34(40)     43(20)     42(20)     41(40)     54(40)     56(10)     
   11:23:46   12:06:47   12:30:13   12:59:20   13:16:17   13:37:55   14:10:49   14:33:07   14:55:16   15:17:11   
   00:50:46   00:43:01   00:23:26   00:29:07   00:16:57   00:21:38   00:32:54   00:22:18   00:22:09   00:21:55   

   57(10)     61(10)     60(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   15:23:57   15:31:02   15:40:39   15:53:39   16:00:52   16:02:14   
   00:06:46   00:07:05   00:09:37   00:13:00   00:07:13   00:01:22   


MM+    51. Pavel Šimon -- Radim Smolen           FcB Team
Číslo: 224    Start: 09:57:00    Cíl: 15:56:46    Bodů: 380    Čas: 05:59:46    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     39(30)     
   10:17:46   10:53:31   11:18:04   12:19:02   13:04:02   13:25:12   13:43:56   14:17:41   14:33:59   15:17:46   
   00:20:46   00:35:45   00:24:33   01:00:58   00:45:00   00:21:10   00:18:44   00:33:45   00:16:18   00:43:47   

   100(10)    Cíl        
   15:55:38   15:56:46   
   00:37:52   00:01:08   


MM+    52. Aleš Petr -- Aleš Vokoun           FIDOBAR
Číslo: 265    Start: 09:09:00    Cíl: 14:37:42    Bodů: 420    Čas: 05:28:42    Penále: 0

   59(10)     41(40)     40(50)     39(30)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    33(30)     43(20)     
   09:22:52   09:56:01   10:18:52   10:46:04   11:08:45   11:34:17   11:51:28   12:30:35   12:56:40   13:21:57   
   00:13:52   00:33:09   00:22:51   00:27:12   00:22:41   00:25:32   00:17:11   00:39:07   00:26:05   00:25:17   

   100(10)    Cíl        
   14:36:08   14:37:42   
   01:14:11   00:01:34   


MM+    53. Martin Houll Holinka -- Jiří Jiřba Janeček           Rychlíci z Hané
Číslo: 212    Start: 09:36:00    Cíl: 15:38:11    Bodů: 350    Čas: 06:02:11    Penále: 6

   40(50)     38(60)     34(40)     43(20)     41(40)     54(40)     55(30)     56(10)     57(10)     61(10)     
   10:28:04   11:07:55   12:49:04   13:06:59   13:42:32   14:01:44   14:17:05   14:41:52   14:47:49   14:52:56   
   00:52:04   00:39:51   01:41:09   00:17:55   00:35:33   00:19:12   00:15:21   00:24:47   00:05:57   00:05:07   

   63(20)     60(10)     100(10)    Cíl        
   15:07:50   15:31:17   15:37:16   15:38:11   
   00:14:54   00:23:27   00:05:59   00:00:55   


MM+    54. František Wald -- Vojtěch Fejlek           FeWa
Číslo: 202    Start: 09:06:00    Cíl: 15:03:15    Bodů: 360    Čas: 05:57:15    Penále: 0

   40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     41(40)     54(40)     100(10)    
   09:59:02   10:54:20   11:15:06   11:32:14   12:17:04   12:44:13   13:06:52   14:02:28   14:28:12   15:01:45   
   00:53:02   00:55:18   00:20:46   00:17:08   00:44:50   00:27:09   00:22:39   00:55:36   00:25:44   00:33:33   

   Cíl        
   15:03:15   
   00:01:30   


MM+    55. Oldřich Štecha -- Filip Pelouch           Baseti
Číslo: 245    Start: 09:03:00    Cíl: 15:04:16    Bodů: 320    Čas: 06:01:16    Penále: 4

   59(10)     54(40)     41(40)     52(50)     44(30)     32(40)     31(100)    100(10)    Cíl        
   09:19:14   10:18:23   10:41:11   11:15:17   12:06:40   12:29:37   12:57:19   15:03:15   15:04:16   
   00:16:14   00:59:09   00:22:48   00:34:06   00:51:23   00:22:57   00:27:42   02:05:56   00:01:01   


MM+    56. Zoltán Kiss -- Péter Vajda           Tonna Bike
Číslo: 237    Start: 10:45:00    Cíl: 16:21:34    Bodů: 330    Čas: 05:36:34    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     70(30)     49(30)     48(30)     47(80)     46(30)     50(40)     57(10)     
   11:09:03   11:30:39   11:49:18   12:36:31   13:10:36   13:49:36   14:05:27   14:32:40   14:57:31   15:55:38   
   00:24:03   00:21:36   00:18:39   00:47:13   00:34:05   00:39:00   00:15:51   00:27:13   00:24:51   00:58:07   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   16:02:24   16:11:56   16:20:19   16:21:34   
   00:06:46   00:09:32   00:08:23   00:01:15   


MM+    57. Jiří Šedivý -- Jan Štefánek           JS2X
Číslo: 264    Start: 09:30:00    Cíl: 15:44:13    Bodů: 460    Čas: 06:14:13    Penále: 30

   55(30)     70(30)     73(20)     72(40)     48(30)     47(80)     46(30)     45(40)     50(40)     49(30)     
   10:18:00   10:54:15   11:13:04   11:41:48   11:58:14   12:12:28   12:36:10   13:02:54   13:45:01   13:58:08   
   00:48:00   00:36:15   00:18:49   00:28:44   00:16:26   00:14:14   00:23:42   00:26:44   00:42:07   00:13:07   

   51(30)     52(50)     100(10)    Cíl        
   14:33:50   15:02:17   15:42:55   15:44:13   
   00:35:42   00:28:27   00:40:38   00:01:18   


MM+    58. Petr Dvořáček -- Petr Kubíček           2 Rock Bikers
Číslo: 251    Start: 09:36:00    Cíl: 15:17:09    Bodů: 360    Čas: 05:41:09    Penále: 0

   59(10)     56(10)     55(30)     54(40)     53(30)     52(50)     42(20)     38(60)     40(50)     41(40)     
   10:00:16   10:25:32   10:43:13   11:04:51   11:43:13   12:11:09   12:51:44   13:35:45   13:57:09   14:27:45   
   00:24:16   00:25:16   00:17:41   00:21:38   00:38:22   00:27:56   00:40:35   00:44:01   00:21:24   00:30:36   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   15:09:42   15:15:48   15:17:09   
   00:41:57   00:06:06   00:01:21   


MM+    59. Tomáš Janota -- Josef Lavička           FcB Team
Číslo: 273    Start: 09:42:00    Cíl: 15:40:03    Bodů: 340    Čas: 05:58:03    Penále: 0

   41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    56(10)     100(10)    Cíl        
   10:44:40   11:07:58   12:13:11   12:30:28   12:46:16   13:40:54   15:25:02   15:38:43   15:40:03   
   01:02:40   00:23:18   01:05:13   00:17:17   00:15:48   00:54:38   01:44:08   00:13:41   00:01:20   


MM+    60. Ondřej Palička -- Radek Nechvátal           Dos fotros
Číslo: 231    Start: 09:27:00    Cíl: 14:59:03    Bodů: 350    Čas: 05:32:03    Penále: 0

   40(50)     38(60)     39(30)     41(40)     52(50)     53(30)     55(30)     54(40)     59(10)     100(10)    
   10:14:54   11:03:21   11:19:11   11:44:12   12:38:22   13:23:54   13:58:00   14:30:18   14:51:11   14:57:44   
   00:47:54   00:48:27   00:15:50   00:25:01   00:54:10   00:45:32   00:34:06   00:32:18   00:20:53   00:06:33   

   Cíl        
   14:59:03   
   00:01:19   


MM+    61. Vladislav Lžičař -- Josef Pajer           TVK
Číslo: 268    Start: 09:00:00    Cíl: 14:54:09    Bodů: 340    Čas: 05:54:09    Penále: 0

   59(10)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     31(100)    32(40)     100(10)    Cíl        
   09:22:37   10:02:31   10:53:58   11:14:32   11:29:07   12:17:55   13:25:01   14:52:44   14:54:09   
   00:22:37   00:39:54   00:51:27   00:20:34   00:14:35   00:48:48   01:07:06   01:27:43   00:01:25   


MM+    62. Petr Novák -- Karol Kavuljak           Motorové myši
Číslo: 249    Start: 10:42:00    Cíl: 16:48:17    Bodů: 320    Čas: 06:06:17    Penále: 14

   54(40)     41(40)     52(50)     53(30)     55(30)     76(50)     64(10)     65(60)     100(10)    Cíl        
   11:24:07   11:38:43   12:15:20   12:56:08   13:29:47   15:17:20   15:50:17   15:58:27   16:47:11   16:48:17   
   00:42:07   00:14:36   00:36:37   00:40:48   00:33:39   01:47:33   00:32:57   00:08:10   00:48:44   00:01:06   


MM+    63. Svatopluk Antoš -- Aleš Jírovec           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 252    Start: 09:57:00    Cíl: 15:11:33    Bodů: 280    Čas: 05:14:33    Penále: 0

   59(10)     54(40)     53(30)     51(30)     50(40)     49(30)     47(80)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:17:41   10:54:17   11:30:24   12:03:36   12:37:25   12:51:51   13:29:31   15:04:42   15:10:19   15:11:33   
   00:20:41   00:36:36   00:36:07   00:33:12   00:33:49   00:14:26   00:37:40   01:35:11   00:05:37   00:01:14   


MM+    64. Vladimír Žilka -- Jan Vojta           Duo Merida
Číslo: 259    Start: 09:45:00    Cíl: 15:27:10    Bodů: 270    Čas: 05:42:10    Penále: 0

   54(40)     41(40)     40(50)     38(60)     37(20)     39(30)     42(20)     100(10)    Cíl        
   10:39:52   11:02:03   11:58:41   12:51:36   13:15:24   13:51:54   14:12:26   15:25:45   15:27:10   
   00:54:52   00:22:11   00:56:38   00:52:55   00:23:48   00:36:30   00:20:32   01:13:19   00:01:25   


MM+    65. Miroslav Bauer -- Petr Kraus           BK Tým
Číslo: 218    Start: 09:30:00    Cíl: 15:23:24    Bodů: 290    Čas: 05:53:24    Penále: 0

   59(10)     54(40)     41(40)     39(30)     40(50)     38(60)     52(50)     100(10)    Cíl        
   09:51:58   10:47:47   11:05:15   11:37:09   12:03:15   13:19:17   14:37:04   15:22:00   15:23:24   
   00:21:58   00:55:49   00:17:28   00:31:54   00:26:06   01:16:02   01:17:47   00:44:56   00:01:24   


MM+    66. Jaroslav Opletal -- Pavel Pivečka           Havrani
Číslo: 205    Start: 09:36:00    Cíl: 15:33:49    Bodů: 280    Čas: 05:57:49    Penále: 0

   59(10)     56(10)     54(40)     50(40)     46(30)     47(80)     48(30)     57(10)     61(10)     60(10)     
   09:56:43   10:18:49   10:50:11   12:12:11   12:31:15   13:05:17   13:31:44   14:46:19   14:51:59   15:25:50   
   00:20:43   00:22:06   00:31:22   01:22:00   00:19:04   00:34:02   00:26:27   01:14:35   00:05:40   00:33:51   

   100(10)    Cíl        
   15:31:57   15:33:49   
   00:06:07   00:01:52   


MM+    67. Vladimír Slavík -- Jiří Hrdina           Pašáci
Číslo: 244    Start: 09:21:00    Cíl: 15:07:35    Bodů: 280    Čas: 05:46:35    Penále: 0

   54(40)     41(40)     42(20)     39(30)     38(60)     40(50)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:36:26   10:53:24   12:05:30   12:25:30   13:03:45   13:25:56   14:26:48   14:44:59   14:57:46   15:05:55   
   01:15:26   00:16:58   01:12:06   00:20:00   00:38:15   00:22:11   01:00:52   00:18:11   00:12:47   00:08:09   

   Cíl        
   15:07:35   
   00:01:40   


MM+    68. Lukáš Doubek -- Jaroslav Hronovský           FIDOBAR
Číslo: 214    Start: 09:57:00    Cíl: 16:05:48    Bodů: 300    Čas: 06:08:48    Penále: 18

   59(10)     54(40)     53(30)     52(50)     51(30)     50(40)     70(30)     55(30)     56(10)     57(10)     
   10:14:57   10:50:59   11:35:10   12:07:51   12:40:48   13:32:42   14:23:41   15:06:10   15:27:52   15:34:30   
   00:17:57   00:36:02   00:44:11   00:32:41   00:32:57   00:51:54   00:50:59   00:42:29   00:21:42   00:06:38   

   61(10)     100(10)    Cíl        
   15:43:20   16:04:35   16:05:48   
   00:08:50   00:21:15   00:01:13   


MM+    69. Luděk Mádle -- Tomáš Cach           APT
Číslo: 206    Start: 09:48:00    Cíl: 16:13:32    Bodů: 350    Čas: 06:25:32    Penále: 140

   60(10)     57(10)     56(10)     54(40)     52(50)     51(30)     50(40)     49(30)     48(30)     72(40)     
   10:08:25   10:25:28   10:37:44   10:59:42   11:38:07   12:14:23   12:52:17   13:10:31   13:39:51   14:16:32   
   00:20:25   00:17:03   00:12:16   00:21:58   00:38:25   00:36:16   00:37:54   00:18:14   00:29:20   00:36:41   

   76(50)     100(10)    Cíl        
   15:00:14   16:12:18   16:13:32   
   00:43:42   01:12:04   00:01:14   


MM+    70. Petr Bitman -- Jan Jirsa           Jehlanka Team
Číslo: 275    Start: 09:15:00    Cíl: 15:10:32    Bodů: 290    Čas: 05:55:32    Penále: 0

   59(10)     41(40)     39(30)     34(40)     35(30)     36(50)     37(20)     38(60)     100(10)    Cíl        
   09:39:24   10:28:09   11:01:12   11:53:40   12:25:05   12:57:30   13:33:47   14:11:44   15:09:07   15:10:32   
   00:24:24   00:48:45   00:33:03   00:52:28   00:31:25   00:32:25   00:36:17   00:37:57   00:57:23   00:01:25   


MM+    71. Ipsics László -- Molnár Attila           Tipo Beer Snail Team
Číslo: 247    Start: 10:39:00    Cíl: 16:24:59    Bodů: 250    Čas: 05:45:59    Penále: 0

   60(10)     61(10)     55(30)     76(50)     73(20)     72(40)     48(30)     49(30)     49(30)     56(10)     
   10:57:33   11:10:35   11:49:30   12:51:54   13:15:43   13:47:24   14:28:12   14:54:18   14:58:30   16:04:49   
   00:18:33   00:13:02   00:38:55   01:02:24   00:23:49   00:31:41   00:40:48   00:26:06   00:04:12   01:06:19   

   59(10)     100(10)    Cíl        
   16:16:29   16:23:49   16:24:59   
   00:11:40   00:07:20   00:01:10   


MM+    72. Luboš Lhota -- Pavel Bíža           FIDOBAR
Číslo: 217    Start: 10:18:00    Cíl: 16:35:16    Bodů: 280    Čas: 06:17:16    Penále: 60

   55(30)     65(60)     70(30)     49(30)     50(40)     51(30)     52(50)     100(10)    Cíl        
   11:02:03   11:43:50   13:18:50   13:53:25   14:23:45   14:54:43   15:23:13   16:33:51   16:35:16   
   00:44:03   00:41:47   01:35:00   00:34:35   00:30:20   00:30:58   00:28:30   01:10:38   00:01:25   


MM+    73. Jiří Pelnář -- Ladislav Snitka           Šroubárna
Číslo: 270    Start: 10:42:00    Cíl: 17:00:34    Bodů: 490    Čas: 06:18:34    Penále: 70

   54(40)     41(40)     39(30)     40(50)     38(60)     37(20)     36(50)     35(30)     34(40)     43(20)     
   11:30:25   11:50:24   12:12:54   12:35:21   13:09:13   13:22:54   13:36:37   14:02:36   14:28:35   14:50:59   
   00:48:25   00:19:59   00:22:30   00:22:27   00:33:52   00:13:41   00:13:43   00:25:59   00:25:59   00:22:24   

   52(50)     55(30)     56(10)     59(10)     100(10)    100(10)    Cíl        
   15:42:54   16:14:11   16:39:14   16:53:20   16:58:48   16:58:54   17:00:34   
   00:51:55   00:31:17   00:25:03   00:14:06   00:05:28   00:00:06   00:01:40   


MM+    74. Jiří Andrle -- Radek Langer           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 248    Start: 09:39:00    Cíl: 15:06:55    Bodů: 130    Čas: 05:27:55    Penále: 0

   41(40)     52(50)     53(30)     100(10)    Cíl        
   10:50:38   11:36:03   12:36:18   14:50:02   15:06:55   
   01:11:38   00:45:25   01:00:15   02:13:44   00:16:53   




DD



DD    1. Kristýna Kolínová -- Martina Vrbová           Fůrie prapekelné
Číslo: 317    Start: 10:33:00    Cíl: 14:32:47    Bodů: 430    Čas: 03:59:47    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     65(20)     81(30)     
   10:57:46   11:15:45   11:42:37   12:06:18   12:21:28   12:52:08   13:14:16   13:30:31   13:43:11   13:51:09   
   00:24:46   00:17:59   00:26:52   00:23:41   00:15:10   00:30:40   00:22:08   00:16:15   00:12:40   00:07:58   

   82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   14:04:08   14:19:50   14:31:47   14:32:47   
   00:12:59   00:15:42   00:11:57   00:01:00   


DD    2. Monika Veličková -- Ewa Haltof           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 321    Start: 10:27:00    Cíl: 14:18:45    Bodů: 370    Čas: 03:51:45    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     65(20)     81(30)     100(10)    
   10:49:29   11:06:06   11:32:09   11:58:05   12:14:52   12:49:04   13:12:57   13:38:28   13:45:03   14:17:43   
   00:22:29   00:16:37   00:26:03   00:25:56   00:16:47   00:34:12   00:23:53   00:25:31   00:06:35   00:32:40   

   Cíl        
   14:18:45   
   00:01:02   


DD    3. Šárka Zámečníková -- Jana Skrbková           Kotrmelny
Číslo: 325    Start: 10:12:00    Cíl: 14:11:34    Bodů: 400    Čas: 03:59:34    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     63(30)     61(10)     
   10:35:37   10:50:49   11:15:46   11:45:07   11:59:40   12:28:41   13:00:19   13:15:29   13:40:31   13:57:19   
   00:23:37   00:15:12   00:24:57   00:29:21   00:14:33   00:29:01   00:31:38   00:15:10   00:25:02   00:16:48   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   14:04:50   14:10:32   14:11:34   
   00:07:31   00:05:42   00:01:02   


DD    4. Lenka Vavrysová -- Barbora Krejčíková           CRAFT TEAM
Číslo: 304    Start: 10:30:00    Cíl: 14:31:28    Bodů: 320    Čas: 04:01:28    Penále: 4

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     81(30)     100(10)    Cíl        
   11:02:59   11:32:26   11:58:22   12:15:21   12:52:57   13:30:21   14:01:31   14:30:29   14:31:28   
   00:32:59   00:29:27   00:25:56   00:16:59   00:37:36   00:37:24   00:31:10   00:28:58   00:00:59   


DD    5. Martina Hanzlíčková -- Kateřina Mikanová           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 323    Start: 10:03:00    Cíl: 14:05:35    Bodů: 330    Čas: 04:02:35    Penále: 6

   82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     73(20)     69(40)     67(30)     63(30)     61(10)     
   10:29:01   10:51:15   11:11:32   11:49:35   12:18:35   12:37:27   12:50:51   13:07:28   13:35:35   13:51:48   
   00:26:01   00:22:14   00:20:17   00:38:03   00:29:00   00:18:52   00:13:24   00:16:37   00:28:07   00:16:13   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   13:59:10   14:04:33   14:05:35   
   00:07:22   00:05:23   00:01:02   


DD    6. Míša Kovářová -- Radka Puchernová           EPO Pohoda jez
Číslo: 309    Start: 10:18:00    Cíl: 14:18:38    Bodů: 290    Čas: 04:00:38    Penále: 2

   56(20)     54(30)     41(60)     53(50)     69(40)     67(30)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   10:52:56   11:16:44   11:30:05   12:07:41   13:02:41   13:18:37   13:37:40   13:54:21   14:17:33   14:18:38   
   00:34:56   00:23:48   00:13:21   00:37:36   00:55:00   00:15:56   00:19:03   00:16:41   00:23:12   00:01:05   


DD    7. Eva Zamrzlová -- Jana Ryantová           klacky.cz
Číslo: 324    Start: 10:15:00    Cíl: 14:10:26    Bodů: 270    Čas: 03:55:26    Penále: 0

   62(10)     82(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     100(10)    Cíl        
   10:37:18   10:48:04   11:10:41   11:44:02   12:20:46   12:41:28   13:15:36   14:09:21   14:10:26   
   00:22:18   00:10:46   00:22:37   00:33:21   00:36:44   00:20:42   00:34:08   00:53:45   00:01:05   


DD    8. Alena Marková -- Šárka Marková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 320    Start: 10:09:00    Cíl: 13:42:40    Bodů: 270    Čas: 03:33:40    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     81(30)     62(10)     61(10)     58(10)     60(10)     
   10:32:55   10:54:39   11:28:04   11:48:55   12:10:29   12:38:07   13:10:36   13:22:40   13:31:14   13:36:17   
   00:23:55   00:21:44   00:33:25   00:20:51   00:21:34   00:27:38   00:32:29   00:12:04   00:08:34   00:05:03   

   100(10)    Cíl        
   13:41:28   13:42:40   
   00:05:11   00:01:12   


DD    9. Lucie Kozáková -- Lenka Břehovská           SKP České Budějovice
Číslo: 313    Start: 10:06:00    Cíl: 13:38:04    Bodů: 270    Čas: 03:32:04    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:36:28   10:56:29   11:26:48   12:09:55   12:27:05   12:45:37   13:05:49   13:21:23   13:30:45   13:36:37   
   00:30:28   00:20:01   00:30:19   00:43:07   00:17:10   00:18:32   00:20:12   00:15:34   00:09:22   00:05:52   

   Cíl        
   13:38:04   
   00:01:27   


DD    10. Helena Trčková -- Simona Malkovská           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 307    Start: 09:57:00    Cíl: 13:58:01    Bodů: 290    Čas: 04:01:01    Penále: 4

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     81(30)     63(30)     62(10)     61(10)     60(10)     
   10:31:46   10:53:52   11:25:35   11:57:46   12:17:02   12:39:19   13:04:50   13:29:10   13:42:22   13:51:49   
   00:34:46   00:22:06   00:31:43   00:32:11   00:19:16   00:22:17   00:25:31   00:24:20   00:13:12   00:09:27   

   100(10)    Cíl        
   13:56:53   13:58:01   
   00:05:04   00:01:08   


DD    11. Jana Čupová -- Renáta Karkošková           Novatop Ghost
Číslo: 302    Start: 09:48:00    Cíl: 13:36:22    Bodů: 270    Čas: 03:48:22    Penále: 0

   60(10)     56(20)     55(30)     54(30)     53(50)     52(40)     41(60)     85(20)     100(10)    Cíl        
   10:04:03   10:19:39   10:38:20   11:01:06   11:30:06   12:09:24   12:36:27   13:21:43   13:35:04   13:36:22   
   00:16:03   00:15:36   00:18:41   00:22:46   00:29:00   00:39:18   00:27:03   00:45:16   00:13:21   00:01:18   


DD    12. Barbora Vacátková -- Zdeňka Pokorná           Jedeme zvesela
Číslo: 311    Start: 09:42:00    Cíl: 13:40:48    Bodů: 270    Čas: 03:58:48    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   10:14:19   10:36:28   11:12:30   12:04:45   12:21:53   12:53:08   13:10:46   13:39:31   13:40:48   
   00:32:19   00:22:09   00:36:02   00:52:15   00:17:08   00:31:15   00:17:38   00:28:45   00:01:17   


DD    13. Pavla Zahradníková -- Eva Bahníková           Jedem s medem
Číslo: 308    Start: 09:51:00    Cíl: 14:04:22    Bodů: 260    Čas: 04:13:22    Penále: 28

   62(10)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     56(20)     100(10)    Cíl        
   10:14:33   10:24:54   10:49:22   11:10:20   12:08:46   12:42:10   13:01:14   13:42:53   14:03:18   14:04:22   
   00:23:33   00:10:21   00:24:28   00:20:58   00:58:26   00:33:24   00:19:04   00:41:39   00:20:25   00:01:04   


DD    14. Blanka Blinková -- Zdeňka Holišová           Walachian Women
Číslo: 301    Start: 10:00:00    Cíl: 13:51:42    Bodů: 210    Čas: 03:51:42    Penále: 0

   61(10)     62(10)     82(20)     80(30)     79(40)     77(40)     81(30)     85(20)     100(10)    Cíl        
   10:34:44   10:49:10   11:00:19   11:23:33   11:48:16   12:23:29   12:54:10   13:33:19   13:50:24   13:51:42   
   00:34:44   00:14:26   00:11:09   00:23:14   00:24:43   00:35:13   00:30:41   00:39:09   00:17:05   00:01:18   


DD    15. Ivana Cincibusová -- Jana Cincibusová           FS Praha
Číslo: 310    Start: 09:45:00    Cíl: 13:45:01    Bodů: 230    Čas: 04:00:01    Penále: 2

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:19:01   10:50:16   11:32:52   12:20:07   12:47:17   13:11:43   13:26:38   13:37:23   13:43:42   13:45:01   
   00:34:01   00:31:15   00:42:36   00:47:15   00:27:10   00:24:26   00:14:55   00:10:45   00:06:19   00:01:19   


DD    16. Nina Azebová -- Martina Azebova           Velvet Voyages
Číslo: 326    Start: 09:39:00    Cíl: 13:31:27    Bodů: 220    Čas: 03:52:27    Penále: 0

   62(10)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     63(30)     100(10)    Cíl        
   10:07:32   10:42:15   11:23:45   12:03:55   12:26:42   12:51:39   13:29:53   13:31:27   
   00:28:32   00:34:43   00:41:30   00:40:10   00:22:47   00:24:57   00:38:14   00:01:34   


DD    17. Hana Kořínková -- Martina Kořínková           SKP České Budějovice
Číslo: 314    Start: 09:33:00    Cíl: 13:11:23    Bodů: 240    Čas: 03:38:23    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   10:04:45   10:41:15   11:15:18   12:00:15   12:20:36   12:41:42   13:09:59   13:11:23   
   00:31:45   00:36:30   00:34:03   00:44:57   00:20:21   00:21:06   00:28:17   00:01:24   


DD    18. Veronika Váňová -- Kateřina Pokorná           Pivo-ňky
Číslo: 318    Start: 09:36:00    Cíl: 13:17:45    Bodů: 210    Čas: 03:41:45    Penále: 0

   82(20)     80(30)     83(80)     84(40)     85(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:05:57   10:30:34   11:14:33   12:02:03   12:31:55   12:59:53   13:16:20   13:17:45   
   00:29:57   00:24:37   00:43:59   00:47:30   00:29:52   00:27:58   00:16:27   00:01:25   


DD    19. Barbora Janíková -- Marie Štěrbová           ChaBrusiči
Číslo: 312    Start: 09:24:00    Cíl: 13:09:13    Bodů: 220    Čas: 03:45:13    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:54:27   10:29:01   11:12:39   11:50:03   12:18:48   12:46:02   13:00:20   13:07:42   13:09:13   
   00:30:27   00:34:34   00:43:38   00:37:24   00:28:45   00:27:14   00:14:18   00:07:22   00:01:31   


DD    20. Veronika Pifková -- Daniela Švábová           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 316    Start: 09:30:00    Cíl: 13:38:02    Bodů: 210    Čas: 04:08:02    Penále: 18

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:06:44   10:36:21   11:15:33   12:02:57   12:39:15   13:36:46   13:38:02   
   00:36:44   00:29:37   00:39:12   00:47:24   00:36:18   00:57:31   00:01:16   


DD    21. Andrea Balazsova -- Jana Skřivánková           Puntikovany tym
Číslo: 322    Start: 09:21:00    Cíl: 13:12:37    Bodů: 200    Čas: 03:51:37    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:09:29   10:50:12   11:38:02   12:10:54   12:53:23   13:04:21   13:11:09   13:12:37   
   00:48:29   00:40:43   00:47:50   00:32:52   00:42:29   00:10:58   00:06:48   00:01:28   


DD    22. Kamila Amblerová -- Martina Žmolíková           ba-architekti.cz
Číslo: 327    Start: 09:18:00    Cíl: 13:19:58    Bodů: 220    Čas: 04:01:58    Penále: 4

   82(20)     80(30)     79(40)     83(80)     84(40)     100(10)    Cíl        
   10:07:41   10:32:00   10:56:25   12:08:51   12:44:12   13:18:37   13:19:58   
   00:49:41   00:24:19   00:24:25   01:12:26   00:35:21   00:34:25   00:01:21   


DD    23. Ingrid Koppová -- Marie Chaloupková           Šnečice
Číslo: 303    Start: 09:15:00    Cíl: 12:48:50    Bodů: 210    Čas: 03:33:50    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   09:47:11   10:20:51   11:17:20   11:50:37   12:09:38   12:32:10   12:47:33   12:48:50   
   00:32:11   00:33:40   00:56:29   00:33:17   00:19:01   00:22:32   00:15:23   00:01:17   


DD    24. Eva Mágrová -- Ivana Mágrová           Notorola
Číslo: 305    Start: 09:09:00    Cíl: 12:43:39    Bodů: 180    Čas: 03:34:39    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:50:26   10:22:52   11:19:23   12:07:03   12:22:50   12:34:54   12:42:06   12:43:39   
   00:41:26   00:32:26   00:56:31   00:47:40   00:15:47   00:12:04   00:07:12   00:01:33   


DD    25. Petra Jeníková -- Karolína Jeníková           Báječné ženy v běhu
Číslo: 319    Start: 09:12:00    Cíl: 12:59:25    Bodů: 210    Čas: 03:47:25    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   09:50:31   10:25:11   11:02:17   11:47:17   12:16:37   12:39:11   12:58:05   12:59:25   
   00:38:31   00:34:40   00:37:06   00:45:00   00:29:20   00:22:34   00:18:54   00:01:20   




DD+



DD+    1. Eva Maliňáková -- Ivana Perůtková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 411    Start: 10:30:00    Cíl: 14:23:34    Bodů: 320    Čas: 03:53:34    Penále: 0

   85(20)     84(40)     82(20)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     
   11:01:49   11:21:59   11:37:58   12:09:22   12:41:15   12:57:52   13:26:31   13:52:40   14:09:28   14:17:08   
   00:31:49   00:20:10   00:15:59   00:31:24   00:31:53   00:16:37   00:28:39   00:26:09   00:16:48   00:07:40   

   100(10)    Cíl        
   14:22:30   14:23:34   
   00:05:22   00:01:04   


DD+    2. Radka Mairichová -- Veronika Podoubská           Fabio bikers
Číslo: 416    Start: 10:33:00    Cíl: 14:30:29    Bodů: 280    Čas: 03:57:29    Penále: 0

   59(10)     41(60)     54(30)     53(50)     50(60)     49(20)     56(20)     58(10)     60(10)     100(10)    
   10:52:37   11:27:13   11:43:34   12:22:34   13:08:52   13:24:14   14:11:41   14:20:43   14:24:49   14:29:17   
   00:19:37   00:34:36   00:16:21   00:39:00   00:46:18   00:15:22   00:47:27   00:09:02   00:04:06   00:04:28   

   Cíl        
   14:30:29   
   00:01:12   


DD+    3. Marosffy Orsolya -- Kóbor Edit           Száguldó Virágok
Číslo: 409    Start: 10:27:00    Cíl: 14:27:56    Bodů: 330    Čas: 04:00:56    Penále: 2

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     61(10)     58(10)     
   10:50:27   11:11:01   11:47:27   12:07:31   12:29:57   12:51:31   13:22:34   13:49:17   14:08:02   14:16:23   
   00:23:27   00:20:34   00:36:26   00:20:04   00:22:26   00:21:34   00:31:03   00:26:43   00:18:45   00:08:21   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   14:21:24   14:26:52   14:27:56   
   00:05:01   00:05:28   00:01:04   


DD+    4. Marie Dvorská -- Markéta Matoušková           ŽAKET tým
Číslo: 413    Start: 10:12:00    Cíl: 13:59:15    Bodů: 290    Čas: 03:47:15    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     82(20)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     
   10:37:10   10:58:09   11:29:21   11:58:36   12:29:51   12:46:24   13:11:59   13:36:35   13:45:48   13:51:46   
   00:25:10   00:20:59   00:31:12   00:29:15   00:31:15   00:16:33   00:25:35   00:24:36   00:09:13   00:05:58   

   100(10)    Cíl        
   13:57:46   13:59:15   
   00:06:00   00:01:29   


DD+    5. Věra Dubová -- Jitka Mastná           PC HELP
Číslo: 401    Start: 10:06:00    Cíl: 14:06:19    Bodů: 280    Čas: 04:00:19    Penále: 2

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   10:32:17   10:55:30   11:30:11   12:11:49   12:31:16   13:08:12   13:36:02   14:05:07   14:06:19   
   00:26:17   00:23:13   00:34:41   00:41:38   00:19:27   00:36:56   00:27:50   00:29:05   00:01:12   


DD+    6. Veronika Chroustovská -- Barbora Kršková           SK Kondor
Číslo: 402    Start: 09:54:00    Cíl: 13:50:35    Bodů: 250    Čas: 03:56:35    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:35:54   10:57:12   11:34:33   12:34:12   12:57:17   13:17:42   13:35:49   13:49:26   13:50:35   
   00:41:54   00:21:18   00:37:21   00:59:39   00:23:05   00:20:25   00:18:07   00:13:37   00:01:09   


DD+    7. Marie Bergrová -- Iva Ponikelská           Lužaňačky
Číslo: 414    Start: 10:00:00    Cíl: 13:46:10    Bodů: 200    Čas: 03:46:10    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:29:46   11:15:12   12:06:16   12:43:05   13:08:47   13:24:50   13:36:34   13:44:42   13:46:10   
   00:29:46   00:45:26   00:51:04   00:36:49   00:25:42   00:16:03   00:11:44   00:08:08   00:01:28   


DD+    8. Věnceslava Pokorná -- Zuzana Setínková           Žabičky
Číslo: 404    Start: 09:36:00    Cíl: 13:23:31    Bodů: 230    Čas: 03:47:31    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:17:47   10:44:18   11:19:36   12:04:10   12:26:26   12:47:42   13:03:15   13:14:33   13:21:54   13:23:31   
   00:41:47   00:26:31   00:35:18   00:44:34   00:22:16   00:21:16   00:15:33   00:11:18   00:07:21   00:01:37   


DD+    9. Naďa Pochobradská -- Simona Pohlová           Hagan 800
Číslo: 408    Start: 09:30:00    Cíl: 13:14:57    Bodů: 230    Čas: 03:44:57    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:03:15   10:29:11   11:08:16   11:35:43   12:17:50   12:46:14   12:57:46   13:04:33   13:13:27   13:14:57   
   00:33:15   00:25:56   00:39:05   00:27:27   00:42:07   00:28:24   00:11:32   00:06:47   00:08:54   00:01:30   


DD+    10. Ivana Jeřábková -- Jitka Hrdinová           Pašáci
Číslo: 405    Start: 09:21:00    Cíl: 12:59:54    Bodů: 230    Čas: 03:38:54    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:51:11   10:19:03   11:03:52   11:33:07   12:05:54   12:30:37   12:42:43   12:48:29   12:58:14   12:59:54   
   00:30:11   00:27:52   00:44:49   00:29:15   00:32:47   00:24:43   00:12:06   00:05:46   00:09:45   00:01:40   


DD+    11. Fejfarová Eva -- Poláková Pavla           
Číslo: 415    Start: 09:42:00    Cíl: 13:34:39    Bodů: 200    Čas: 03:52:39    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     100(10)    Cíl        
   10:08:00   10:52:57   11:31:52   12:03:17   12:31:19   13:32:56   13:34:39   
   00:26:00   00:44:57   00:38:55   00:31:25   00:28:02   01:01:37   00:01:43   


DD+    12. Martina Kujanová -- Štěpánka Pospíšilová           BŽOB
Číslo: 410    Start: 09:27:00    Cíl: 13:21:10    Bodů: 220    Čas: 03:54:10    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:57:16   10:37:40   11:30:16   12:07:29   12:37:00   13:02:02   13:13:09   13:19:37   13:21:10   
   00:30:16   00:40:24   00:52:36   00:37:13   00:29:31   00:25:02   00:11:07   00:06:28   00:01:33   


DD+    13. Jarmila Müllerová -- Helena Šarkovská           Jizerskohorské bludičky
Číslo: 407    Start: 09:09:00    Cíl: 13:04:50    Bodů: 220    Čas: 03:55:50    Penále: 0

   62(10)     63(30)     82(20)     80(30)     79(40)     83(80)     100(10)    Cíl        
   09:35:08   10:01:04   10:22:22   10:50:59   11:16:17   12:19:23   13:03:20   13:04:50   
   00:26:08   00:25:56   00:21:18   00:28:37   00:25:18   01:03:06   00:43:57   00:01:30   


DD+    14. Jana Puchernová -- Iveta Junglingová           Old Ladies
Číslo: 406    Start: 09:48:00    Cíl: 13:28:49    Bodů: 150    Čas: 03:40:49    Penále: 0

   85(20)     85(20)     84(40)     82(20)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:27:05   10:28:27   11:05:19   11:34:35   12:27:48   12:58:31   13:10:26   13:17:06   13:27:20   13:28:49   
   00:39:05   00:01:22   00:36:52   00:29:16   00:53:13   00:30:43   00:11:55   00:06:40   00:10:14   00:01:29   


DD+    15. Dana Váňová -- Helena Rulfová           Pivo-ňky
Číslo: 412    Start: 09:03:00    Cíl: 12:42:58    Bodů: 170    Čas: 03:39:58    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:44:08   10:22:43   11:19:08   11:55:19   12:41:09   12:42:58   
   00:41:08   00:38:35   00:56:25   00:36:11   00:45:50   00:01:49   


DD+    16. Kateřina Zavadilová -- Markéta Hemerová           68
Číslo: 403    Start: 09:15:00    Cíl: 13:43:57    Bodů: 170    Čas: 04:28:57    Penále: 170

   62(10)     62(10)     81(30)     65(20)     77(40)     78(60)     100(10)    Cíl        
   09:33:54   09:33:56   10:06:55   10:31:41   11:03:59   12:19:07   13:42:40   13:43:57   
   00:18:54   00:00:02   00:32:59   00:24:46   00:32:18   01:15:08   01:23:33   00:01:17   




FAMILY



FAMILY    1. Roman Šinkovský -- Samuel Šinkovský           www.sportvisio.cz
Číslo: 2005    Start: 10:33:00    Cíl: 14:30:13    Bodů: 420    Čas: 03:57:13    Penále: 0

   62(10)     82(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     67(30)     69(40)     
   10:49:53   10:59:14   11:17:42   11:42:38   12:07:04   12:22:24   12:46:19   13:02:16   13:02:24   13:18:15   
   00:16:53   00:09:21   00:18:28   00:24:56   00:24:26   00:15:20   00:23:55   00:15:57   00:00:08   00:15:51   

   55(30)     56(20)     58(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:51:58   14:06:09   14:10:52   14:18:10   14:24:51   14:29:12   14:30:13   
   00:33:43   00:14:11   00:04:43   00:07:18   00:06:41   00:04:21   00:01:01   


FAMILY    2. Jan Hasman -- Marek Hasman           Plzeňská smršť
Číslo: 2012    Start: 10:30:00    Cíl: 14:33:10    Bodů: 390    Čas: 04:03:10    Penále: 8

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     65(20)     81(30)     63(30)     
   10:55:25   11:14:54   11:42:47   12:12:22   12:29:22   13:02:01   13:19:17   13:32:04   13:41:02   14:04:00   
   00:25:25   00:19:29   00:27:53   00:29:35   00:17:00   00:32:39   00:17:16   00:12:47   00:08:58   00:22:58   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:21:05   14:27:37   14:32:07   14:33:10   
   00:17:05   00:06:32   00:04:30   00:01:03   


FAMILY    3. Pavel Minář -- Lenka Minářová           užíváme si to
Číslo: 2004    Start: 10:27:00    Cíl: 14:26:26    Bodů: 300    Čas: 03:59:26    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:50:38   11:16:20   11:54:02   12:25:20   12:50:02   13:22:19   13:50:23   14:09:21   14:19:13   14:25:22   
   00:23:38   00:25:42   00:37:42   00:31:18   00:24:42   00:32:17   00:28:04   00:18:58   00:09:52   00:06:09   

   Cíl        
   14:26:26   
   00:01:04   


FAMILY    4. Kuba Žák -- Pavel Žák           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 2007    Start: 09:57:00    Cíl: 13:59:18    Bodů: 340    Čas: 04:02:18    Penále: 6

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     80(30)     77(40)     67(30)     55(30)     56(20)     
   10:22:06   10:41:59   11:12:09   11:32:01   11:52:14   11:58:02   12:26:34   12:46:10   13:11:40   13:40:13   
   00:25:06   00:19:53   00:30:10   00:19:52   00:20:13   00:05:48   00:28:32   00:19:36   00:25:30   00:28:33   

   58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:46:34   13:53:42   13:58:22   13:59:18   
   00:06:21   00:07:08   00:04:40   00:00:56   


FAMILY    5. Barbora Matějková -- Zdeněk Matějka           velomat team
Číslo: 2014    Start: 10:06:00    Cíl: 14:07:33    Bodů: 260    Čas: 04:01:33    Penále: 4

   60(10)     58(10)     56(20)     55(30)     67(30)     65(20)     81(30)     82(20)     83(80)     100(10)    
   10:21:33   10:28:35   10:40:28   10:57:32   11:36:16   11:54:31   12:11:03   12:35:32   13:23:23   14:06:27   
   00:15:33   00:07:02   00:11:53   00:17:04   00:38:44   00:18:15   00:16:32   00:24:29   00:47:51   00:43:04   

   Cíl        
   14:07:33   
   00:01:06   


FAMILY    6. Dáša Sobotková -- Petr Sobotka           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 2008    Start: 09:51:00    Cíl: 13:28:34    Bodů: 240    Čas: 03:37:34    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     62(10)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    
   10:22:25   10:46:24   11:27:01   12:16:08   12:33:06   12:51:31   13:07:32   13:16:19   13:21:11   13:27:17   
   00:31:25   00:23:59   00:40:37   00:49:07   00:16:58   00:18:25   00:16:01   00:08:47   00:04:52   00:06:06   

   Cíl        
   13:28:34   
   00:01:17   


FAMILY    7. Aleš Mrkvička -- Lukáš Mrkvička           DCK Jouda
Číslo: 2010    Start: 09:45:00    Cíl: 13:37:16    Bodů: 260    Čas: 03:52:16    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:14:17   10:36:15   11:12:59   11:55:36   12:31:22   12:59:50   13:22:24   13:30:37   13:36:05   13:37:16   
   00:29:17   00:21:58   00:36:44   00:42:37   00:35:46   00:28:28   00:22:34   00:08:13   00:05:28   00:01:11   


FAMILY    8. Jan Pekárek -- Adam Pekárek           Peky team
Číslo: 2009    Start: 09:39:00    Cíl: 13:33:55    Bodů: 260    Čas: 03:54:55    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:11:12   10:37:53   11:14:51   11:48:41   12:26:56   13:00:11   13:19:31   13:27:38   13:32:49   13:33:55   
   00:32:12   00:26:41   00:36:58   00:33:50   00:38:15   00:33:15   00:19:20   00:08:07   00:05:11   00:01:06   


FAMILY    9. Petr Růžička -- Matyáš Růžička           ymuG
Číslo: 2001    Start: 09:33:00    Cíl: 12:51:41    Bodů: 180    Čas: 03:18:41    Penále: 0

   84(40)     83(80)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:24:32   11:11:36   11:43:29   12:08:24   12:26:43   12:40:36   12:50:01   12:51:41   
   00:51:32   00:47:04   00:31:53   00:24:55   00:18:19   00:13:53   00:09:25   00:01:40   


FAMILY    10. Tomáš Kala -- Jirka Kala           Báječné ženy v běhu
Číslo: 2006    Start: 09:24:00    Cíl: 11:55:54    Bodů: 70    Čas: 02:31:54    Penále: 0

   85(20)     62(10)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    100(10)    Cíl        
   10:21:45   10:49:14   11:09:21   11:24:25   11:34:02   11:53:34   11:53:49   11:55:54   
   00:57:45   00:27:29   00:20:07   00:15:04   00:09:37   00:19:32   00:00:15   00:02:05   




MD



MD    1. Martin Sajal -- Dagmar Tučková           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 545    Start: 10:33:00    Cíl: 14:30:13    Bodů: 520    Čas: 03:57:13    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     73(20)     69(40)     67(30)     
   10:49:39   11:05:16   11:28:37   11:56:01   12:22:59   12:49:10   13:07:25   13:19:39   13:28:38   13:40:44   
   00:16:39   00:15:37   00:23:21   00:27:24   00:26:58   00:26:11   00:18:15   00:12:14   00:08:59   00:12:06   

   55(30)     56(20)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:03:25   14:15:57   14:20:59   14:24:37   14:29:12   14:30:13   
   00:22:41   00:12:32   00:05:02   00:03:38   00:04:35   00:01:01   


MD    2. Milan Černý -- Šárka Černá           Ski a Bike Centrum Radotín
Číslo: 542    Start: 10:30:00    Cíl: 14:38:02    Bodů: 580    Čas: 04:08:02    Penále: 18

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     75(80)     71(60)     69(40)     67(30)     
   10:53:47   11:13:31   11:32:59   11:45:59   12:08:18   12:27:04   12:39:41   13:12:53   13:29:25   13:41:14   
   00:23:47   00:19:44   00:19:28   00:13:00   00:22:19   00:18:46   00:12:37   00:33:12   00:16:32   00:11:49   

   65(20)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   13:49:50   13:56:40   14:17:02   14:37:03   14:38:02   
   00:08:36   00:06:50   00:20:22   00:20:01   00:00:59   


MD    3. Miroslav Kalina -- Markéta Kalinová           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 512    Start: 10:27:00    Cíl: 14:28:31    Bodů: 510    Čas: 04:01:31    Penále: 4

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     73(20)     69(40)     67(30)     
   10:44:39   11:02:09   11:27:52   11:56:57   12:24:35   12:49:08   13:07:29   13:19:37   13:28:42   13:40:46   
   00:17:39   00:17:30   00:25:43   00:29:05   00:27:38   00:24:33   00:18:21   00:12:08   00:09:05   00:12:04   

   63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:59:24   14:12:43   14:18:37   14:23:04   14:27:31   14:28:31   
   00:18:38   00:13:19   00:05:54   00:04:27   00:04:27   00:01:00   


MD    4. Marcela Večeřová -- Radek Vala           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 543    Start: 10:21:00    Cíl: 14:18:12    Bodů: 470    Čas: 03:57:12    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     67(30)     63(30)     
   10:41:41   10:59:16   11:21:56   11:46:45   12:02:28   12:27:33   12:55:57   13:17:40   13:33:54   13:54:34   
   00:20:41   00:17:35   00:22:40   00:24:49   00:15:43   00:25:05   00:28:24   00:21:43   00:16:14   00:20:40   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:07:12   14:12:48   14:17:13   14:18:12   
   00:12:38   00:05:36   00:04:25   00:00:59   


MD    5. Jan Kárník -- Kamila Kárníková           Fanaticus
Číslo: 527    Start: 10:24:00    Cíl: 14:29:12    Bodů: 420    Čas: 04:05:12    Penále: 12

   62(10)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     75(80)     73(20)     69(40)     67(30)     
   10:44:17   10:53:53   11:11:55   11:26:46   11:58:04   12:20:18   12:36:48   13:10:01   13:20:26   13:36:10   
   00:20:17   00:09:36   00:18:02   00:14:51   00:31:18   00:22:14   00:16:30   00:33:13   00:10:25   00:15:44   

   63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:02:59   14:17:12   14:23:45   14:28:09   14:29:12   
   00:26:49   00:14:13   00:06:33   00:04:24   00:01:03   


MD    6. Štěpán Merenus -- Karolína Bergerová           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 552    Start: 10:18:00    Cíl: 14:13:58    Bodů: 470    Čas: 03:55:58    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     65(20)     81(30)     
   10:35:17   10:51:08   11:14:19   11:37:37   11:51:47   12:18:58   12:41:51   12:57:30   13:08:41   13:16:44   
   00:17:17   00:15:51   00:23:11   00:23:18   00:14:10   00:27:11   00:22:53   00:15:39   00:11:11   00:08:03   

   82(20)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:29:03   13:48:01   14:01:56   14:08:23   14:12:54   14:13:58   
   00:12:19   00:18:58   00:13:55   00:06:27   00:04:31   00:01:04   


MD    7. Tomáš Fejfárek -- Tereza Škrampalová           Medová cesta
Číslo: 529    Start: 10:09:00    Cíl: 14:18:57    Bodů: 470    Čas: 04:09:57    Penále: 20

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     73(20)     69(40)     63(30)     
   10:27:59   10:44:12   11:08:43   11:31:53   11:46:09   12:12:10   12:45:43   13:13:14   13:23:50   13:51:20   
   00:18:59   00:16:13   00:24:31   00:23:10   00:14:16   00:26:01   00:33:33   00:27:31   00:10:36   00:27:30   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:06:30   14:13:02   14:17:57   14:18:57   
   00:15:10   00:06:32   00:04:55   00:01:00   


MD    8. Tereza Valentová -- Pavel Ambrož           Zbloudilé Primadony
Číslo: 516    Start: 10:15:00    Cíl: 14:19:03    Bodů: 440    Čas: 04:04:03    Penále: 10

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     63(30)     61(10)     
   10:36:50   10:52:29   11:17:17   11:42:39   11:55:46   12:24:02   12:58:03   13:18:44   13:54:45   14:07:45   
   00:21:50   00:15:39   00:24:48   00:25:22   00:13:07   00:28:16   00:34:01   00:20:41   00:36:01   00:13:00   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   14:13:40   14:18:02   14:19:03   
   00:05:55   00:04:22   00:01:01   


MD    9. Michal Hojný -- Markéta Hojná           Koloshop Team
Číslo: 547    Start: 10:21:00    Cíl: 14:18:12    Bodů: 390    Čas: 03:57:12    Penále: 0

   82(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     67(30)     100(10)    Cíl        
   10:42:33   11:02:43   11:27:50   11:51:39   12:06:30   12:37:24   13:07:33   13:40:40   14:17:06   14:18:12   
   00:21:33   00:20:10   00:25:07   00:23:49   00:14:51   00:30:54   00:30:09   00:33:07   00:36:26   00:01:06   


MD    10. Viacheslav Chernykh -- Anna Rogal           Little&Big
Číslo: 548    Start: 10:18:00    Cíl: 14:15:07    Bodů: 360    Čas: 03:57:07    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     65(20)     67(30)     55(30)     56(20)     
   10:44:52   11:05:03   11:35:20   11:51:55   12:11:12   12:28:06   13:06:57   13:16:57   13:46:17   14:00:18   
   00:26:52   00:20:11   00:30:17   00:16:35   00:19:17   00:16:54   00:38:51   00:10:00   00:29:20   00:14:01   

   58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:05:25   14:09:27   14:13:58   14:15:07   
   00:05:07   00:04:02   00:04:31   00:01:09   


MD    11. Kateřina Rešová -- Tomáš Rohan           Čert a Káča
Číslo: 525    Start: 10:12:00    Cíl: 14:05:27    Bodů: 370    Čas: 03:53:27    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     82(20)     100(10)    
   10:35:42   10:54:31   11:20:20   11:48:10   12:04:25   12:36:05   13:00:24   13:24:36   13:37:43   14:04:19   
   00:23:42   00:18:49   00:25:49   00:27:50   00:16:15   00:31:40   00:24:19   00:24:12   00:13:07   00:26:36   

   Cíl        
   14:05:27   
   00:01:08   


MD    12. Martin Beneš -- Martina Benešová           MB team
Číslo: 507    Start: 10:06:00    Cíl: 14:07:31    Bodů: 350    Čas: 04:01:31    Penále: 4

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     77(40)     100(10)    Cíl        
   10:28:09   10:46:55   11:13:47   11:39:57   11:55:08   12:26:18   13:01:17   13:24:01   14:06:31   14:07:31   
   00:22:09   00:18:46   00:26:52   00:26:10   00:15:11   00:31:10   00:34:59   00:22:44   00:42:30   00:01:00   


MD    13. Tomáš Flassik -- Zora Flassiková           MTBO.SK
Číslo: 515    Start: 10:06:00    Cíl: 14:03:51    Bodů: 320    Čas: 03:57:51    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     62(10)     61(10)     58(10)     
   10:46:14   11:02:57   11:29:06   11:56:22   12:18:24   12:47:03   13:15:31   13:34:27   13:44:59   13:52:25   
   00:40:14   00:16:43   00:26:09   00:27:16   00:22:02   00:28:39   00:28:28   00:18:56   00:10:32   00:07:26   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   13:56:59   14:02:48   14:03:51   
   00:04:34   00:05:49   00:01:03   


MD    14. Irena Hodboďová -- Jakub Svatý           MTV
Číslo: 501    Start: 10:15:00    Cíl: 14:21:53    Bodů: 290    Čas: 04:06:53    Penále: 14

   41(60)     52(40)     50(60)     49(20)     72(40)     71(60)     100(10)    Cíl        
   10:56:53   11:25:58   12:12:49   12:27:35   13:06:31   13:33:39   14:20:35   14:21:53   
   00:41:53   00:29:05   00:46:51   00:14:46   00:38:56   00:27:08   00:46:56   00:01:18   


MD    15. Radka Ouhrabková -- Jakub Ouhrabka           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 506    Start: 10:12:00    Cíl: 14:10:14    Bodů: 290    Čas: 03:58:14    Penále: 0

   41(60)     54(30)     53(50)     55(30)     63(30)     82(20)     84(40)     85(20)     100(10)    Cíl        
   11:01:30   11:32:09   12:06:36   12:33:12   12:52:31   13:05:34   13:32:12   13:53:57   14:09:11   14:10:14   
   00:49:30   00:30:39   00:34:27   00:26:36   00:19:19   00:13:03   00:26:38   00:21:45   00:15:14   00:01:03   


MD    16. Michal Tuček -- Lucie Schütznerová           Doktorienťáci
Číslo: 502    Start: 10:03:00    Cíl: 13:50:28    Bodů: 300    Čas: 03:47:28    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     81(30)     63(30)     56(20)     58(10)     61(10)     62(10)     
   10:30:58   10:50:43   11:17:45   11:34:02   11:55:22   12:22:03   12:51:53   12:59:55   13:08:46   13:18:25   
   00:27:58   00:19:45   00:27:02   00:16:17   00:21:20   00:26:41   00:29:50   00:08:02   00:08:51   00:09:39   

   60(10)     59(10)     100(10)    Cíl        
   13:31:50   13:43:22   13:49:16   13:50:28   
   00:13:25   00:11:32   00:05:54   00:01:12   


MD    17. Eva Novotná -- Karel Novotný           Břevnovská smršť
Číslo: 522    Start: 09:57:00    Cíl: 13:51:47    Bodů: 320    Čas: 03:54:47    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     100(10)    Cíl        
   10:24:47   10:45:59   11:11:32   11:36:29   11:56:53   12:34:54   13:01:18   13:50:32   13:51:47   
   00:27:47   00:21:12   00:25:33   00:24:57   00:20:24   00:38:01   00:26:24   00:49:14   00:01:15   


MD    18. Marie Mrkvičková -- Jiří Stefánik           DCK Jouda
Číslo: 521    Start: 09:51:00    Cíl: 13:45:08    Bodů: 320    Čas: 03:54:08    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     56(20)     59(10)     100(10)    
   10:18:47   10:39:59   11:07:20   11:37:35   11:54:31   12:34:52   12:54:46   13:26:18   13:38:20   13:43:57   
   00:27:47   00:21:12   00:27:21   00:30:15   00:16:56   00:40:21   00:19:54   00:31:32   00:12:02   00:05:37   

   Cíl        
   13:45:08   
   00:01:11   


MD    19. Zuzana Hebestreit -- Marc Hebestreit           ZuMaWi
Číslo: 520    Start: 10:00:00    Cíl: 13:59:36    Bodů: 280    Čas: 03:59:36    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:37:50   11:02:47   11:34:22   12:00:21   12:29:47   12:57:52   13:24:45   13:46:03   13:53:35   13:58:35   
   00:37:50   00:24:57   00:31:35   00:25:59   00:29:26   00:28:05   00:26:53   00:21:18   00:07:32   00:05:00   

   Cíl        
   13:59:36   
   00:01:01   


MD    20. Radka Štejnarová -- Tomáš Bubeník           Ráďa s Bubnem
Číslo: 540    Start: 10:00:00    Cíl: 14:06:06    Bodů: 300    Čas: 04:06:06    Penále: 14

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   10:35:31   10:56:31   11:25:27   11:50:38   12:12:03   12:29:10   13:07:14   13:33:07   14:04:51   14:06:06   
   00:35:31   00:21:00   00:28:56   00:25:11   00:21:25   00:17:07   00:38:04   00:25:53   00:31:44   00:01:15   


MD    21. Jan Kaigl -- Lucie Kokešová           pivní liga s drzou holkou
Číslo: 517    Start: 09:51:00    Cíl: 13:44:26    Bodů: 300    Čas: 03:53:26    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   10:19:48   10:42:19   11:11:41   11:33:47   11:53:01   12:18:22   12:47:37   13:11:34   13:43:04   13:44:26   
   00:28:48   00:22:31   00:29:22   00:22:06   00:19:14   00:25:21   00:29:15   00:23:57   00:31:30   00:01:22   


MD    22. Květa Popjuková -- Viktor Popjuk           Radotínští chrti
Číslo: 513    Start: 09:57:00    Cíl: 13:37:00    Bodů: 270    Čas: 03:40:00    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    
   10:23:45   10:44:49   11:16:42   12:04:06   12:33:49   12:58:45   13:18:32   13:26:15   13:31:19   13:35:58   
   00:26:45   00:21:04   00:31:53   00:47:24   00:29:43   00:24:56   00:19:47   00:07:43   00:05:04   00:04:39   

   Cíl        
   13:37:00   
   00:01:02   


MD    23. Klára Hlaváčková -- Radim Skála           HP/Sokol Veltěž
Číslo: 518    Start: 09:45:00    Cíl: 13:44:47    Bodů: 320    Čas: 03:59:47    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   10:09:45   10:31:23   11:05:48   11:38:24   12:00:46   12:36:11   12:56:44   13:19:27   13:43:41   13:44:47   
   00:24:45   00:21:38   00:34:25   00:32:36   00:22:22   00:35:25   00:20:33   00:22:43   00:24:14   00:01:06   


MD    24. Ondřej Krbec -- Dagmar Myšíková           ChaBrusiči
Číslo: 528    Start: 09:54:00    Cíl: 14:06:12    Bodů: 270    Čas: 04:12:12    Penále: 26

   62(10)     61(10)     58(10)     56(20)     54(30)     53(50)     71(60)     69(40)     67(30)     100(10)    
   10:18:13   10:29:34   10:43:16   10:53:37   11:10:18   11:45:37   12:36:31   13:07:23   13:23:17   14:05:02   
   00:24:13   00:11:21   00:13:42   00:10:21   00:16:41   00:35:19   00:50:54   00:30:52   00:15:54   00:41:45   

   Cíl        
   14:06:12   
   00:01:10   


MD    25. Ivana Pajerová -- Jakub Lžičař           TVK
Číslo: 537    Start: 09:45:00    Cíl: 13:32:20    Bodů: 280    Čas: 03:47:20    Penále: 0

   60(10)     61(10)     62(10)     82(20)     81(30)     80(30)     79(40)     83(80)     84(40)     100(10)    
   10:01:45   10:12:05   10:24:17   10:35:11   10:59:50   11:25:55   11:45:24   12:30:04   13:03:32   13:31:09   
   00:16:45   00:10:20   00:12:12   00:10:54   00:24:39   00:26:05   00:19:29   00:44:40   00:33:28   00:27:37   

   Cíl        
   13:32:20   
   00:01:11   


MD    26. Petr Tomášek -- Alžběta Hrnečková           Sweep team
Číslo: 519    Start: 09:42:00    Cíl: 13:34:41    Bodů: 290    Čas: 03:52:41    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     77(40)     80(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:09:09   10:30:58   11:07:41   11:47:03   12:23:16   12:46:08   13:01:42   13:17:51   13:33:21   13:34:41   
   00:27:09   00:21:49   00:36:43   00:39:22   00:36:13   00:22:52   00:15:34   00:16:09   00:15:30   00:01:20   


MD    27. Veronika Králová -- Mikuláš Černohorský           Alfa skvadra vlkoušů
Číslo: 538    Start: 09:42:00    Cíl: 13:28:17    Bodů: 260    Čas: 03:46:17    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    
   10:11:47   10:36:07   11:13:33   11:49:50   12:19:34   12:45:08   13:07:45   13:16:11   13:21:40   13:27:11   
   00:29:47   00:24:20   00:37:26   00:36:17   00:29:44   00:25:34   00:22:37   00:08:26   00:05:29   00:05:31   

   Cíl        
   13:28:17   
   00:01:06   


MD    28. Eva Dašková -- Oldřich Dašek           Hradecké duo
Číslo: 536    Start: 09:39:00    Cíl: 13:24:21    Bodů: 250    Čas: 03:45:21    Penále: 0

   82(20)     83(80)     80(30)     81(30)     67(30)     55(30)     56(20)     100(10)    Cíl        
   10:07:55   10:40:00   11:13:59   11:37:15   12:18:10   12:44:51   13:03:19   13:22:53   13:24:21   
   00:28:55   00:32:05   00:33:59   00:23:16   00:40:55   00:26:41   00:18:28   00:19:34   00:01:28   


MD    29. Vladimir Malinak -- Veronika Macečková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 534    Start: 09:36:00    Cíl: 13:31:32    Bodů: 250    Čas: 03:55:32    Penále: 0

   62(10)     82(20)     80(30)     79(40)     83(80)     84(40)     85(20)     100(10)    Cíl        
   09:57:42   10:09:24   10:33:24   10:55:54   11:53:32   12:33:23   13:12:04   13:30:18   13:31:32   
   00:21:42   00:11:42   00:24:00   00:22:30   00:57:38   00:39:51   00:38:41   00:18:14   00:01:14   


MD    30. Zuzana Skřičilová -- Marian Viktor           BA Warriors
Číslo: 508    Start: 09:33:00    Cíl: 13:06:52    Bodů: 230    Čas: 03:33:52    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   10:07:34   10:31:03   11:08:52   11:46:35   12:14:21   12:32:59   13:05:38   13:06:52   
   00:34:34   00:23:29   00:37:49   00:37:43   00:27:46   00:18:38   00:32:39   00:01:14   


MD    31. Jan Chaloupka -- Marie Voštová           BA Warriors
Číslo: 523    Start: 09:15:00    Cíl: 13:06:57    Bodů: 270    Čas: 03:51:57    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:40:30   10:03:36   10:36:53   11:33:45   11:53:43   12:18:41   12:36:20   13:05:43   13:06:57   
   00:25:30   00:23:06   00:33:17   00:56:52   00:19:58   00:24:58   00:17:39   00:29:23   00:01:14   


MD    32. Michal Červenka -- Monika Krobová           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 509    Start: 09:30:00    Cíl: 13:29:25    Bodů: 220    Čas: 03:59:25    Penále: 0

   62(10)     82(20)     83(80)     79(40)     80(30)     81(30)     100(10)    Cíl        
   09:55:20   10:08:31   10:45:54   11:36:07   12:12:15   12:40:06   13:28:14   13:29:25   
   00:25:20   00:13:11   00:37:23   00:50:13   00:36:08   00:27:51   00:48:08   00:01:11   


MD    33. Tomáš Bauer -- Kateřina Bauerová           BK Tým
Číslo: 510    Start: 09:27:00    Cíl: 13:06:24    Bodů: 230    Čas: 03:39:24    Penále: 0

   41(60)     54(30)     53(50)     53(50)     55(30)     56(20)     58(10)     60(10)     59(10)     100(10)    
   10:34:57   10:58:22   11:37:28   11:37:37   12:04:22   12:31:00   12:36:32   12:45:19   12:58:38   13:05:01   
   01:07:57   00:23:25   00:39:06   00:00:09   00:26:45   00:26:38   00:05:32   00:08:47   00:13:19   00:06:23   

   Cíl        
   13:06:24   
   00:01:23   


MD    34. Roman Dvorský -- Terézia Matyášová           SK Kondor
Číslo: 511    Start: 09:27:00    Cíl: 13:23:19    Bodů: 230    Čas: 03:56:19    Penále: 0

   85(20)     85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:59:42   09:59:50   10:35:02   11:08:36   12:04:21   12:35:54   12:52:08   13:22:02   13:23:19   
   00:32:42   00:00:08   00:35:12   00:33:34   00:55:45   00:31:33   00:16:14   00:29:54   00:01:17   


MD    35. Noémi Benke -- Béla Lindenberger           De szép bauxit! Honnan van? - Ale bauxit pěkné! Ja
Číslo: 533    Start: 09:36:00    Cíl: 14:00:13    Bodů: 280    Čas: 04:24:13    Penále: 130

   84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     100(10)    Cíl        
   10:11:33   10:41:27   11:02:00   11:25:15   11:44:21   12:52:36   13:59:17   14:00:13   
   00:35:33   00:29:54   00:20:33   00:23:15   00:19:06   01:08:15   01:06:41   00:00:56   


MD    36. Pavlína Murdychová -- Roman Kabele           Heřmanický Pecky
Číslo: 546    Start: 09:18:00    Cíl: 13:00:25    Bodů: 230    Čas: 03:42:25    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     81(30)     100(10)    Cíl        
   09:49:49   10:12:23   10:48:46   11:25:26   11:43:22   12:15:43   12:58:55   13:00:25   
   00:31:49   00:22:34   00:36:23   00:36:40   00:17:56   00:32:21   00:43:12   00:01:30   


MD    37. Simona Zörklerová -- Karel Kutílek           Pruhovaný tým
Číslo: 535    Start: 09:21:00    Cíl: 13:12:36    Bodů: 210    Čas: 03:51:36    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:10:24   10:50:17   11:38:57   12:11:44   12:51:17   12:59:33   13:04:41   13:11:02   13:12:36   
   00:49:24   00:39:53   00:48:40   00:32:47   00:39:33   00:08:16   00:05:08   00:06:21   00:01:34   


MD    38. Eliška Vondráčková -- Jaroslav Bezstarosti           Bezstarosti na tripu
Číslo: 503    Start: 09:21:00    Cíl: 13:17:53    Bodů: 200    Čas: 03:56:53    Penále: 0

   82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     100(10)    Cíl        
   09:47:54   10:17:39   11:01:32   11:45:31   12:29:47   13:16:52   13:17:53   
   00:26:54   00:29:45   00:43:53   00:43:59   00:44:16   00:47:05   00:01:01   


MD    39. Karolína Brosková -- Jiří Drahota           Sněženka a machr
Číslo: 505    Start: 09:15:00    Cíl: 12:57:58    Bodů: 200    Čas: 03:42:58    Penále: 0

   62(10)     82(20)     80(30)     81(30)     65(20)     67(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   09:36:57   09:51:34   10:20:25   10:56:05   11:28:10   11:36:52   12:12:06   12:33:40   12:47:28   12:56:35   
   00:21:57   00:14:37   00:28:51   00:35:40   00:32:05   00:08:42   00:35:14   00:21:34   00:13:48   00:09:07   

   Cíl        
   12:57:58   
   00:01:23   


MD    41. Žaneta Hoskovcová -- Martin Müller           ChaBrusiči
Číslo: 549    Start: 09:30:00    Cíl: 13:11:37    Bodů: 110    Čas: 03:41:37    Penále: 0

   85(20)     82(20)     80(30)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:09:48   11:14:44   11:54:53   12:31:55   12:50:21   13:03:26   13:10:07   13:11:37   
   00:39:48   01:04:56   00:40:09   00:37:02   00:18:26   00:13:05   00:06:41   00:01:30   


MD    42. Ekaterina Kamshilina -- Alexey Shevtsov           Lucky Beginners
Číslo: 544    Start: 09:12:00    Cíl: 13:25:17    Bodů: 200    Čas: 04:13:17    Penále: 28

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     100(10)    100(10)    Cíl        
   10:03:07   10:35:32   11:26:12   12:22:25   12:49:31   13:23:58   13:24:04   13:25:17   
   00:51:07   00:32:25   00:50:40   00:56:13   00:27:06   00:34:27   00:00:06   00:01:13   


MD    43. Veronika Žižková -- Pavel Duchek           Řenčáci
Číslo: 504    Start: 09:24:00    Cíl: 14:02:24    Bodů: 210    Čas: 04:38:24    Penále: 270

   60(10)     58(10)     61(10)     63(30)     81(30)     80(30)     83(80)     100(10)    Cíl        
   09:45:31   09:54:26   10:04:07   10:29:43   11:08:27   11:32:46   13:02:18   14:01:11   14:02:24   
   00:21:31   00:08:55   00:09:41   00:25:36   00:38:44   00:24:19   01:29:32   00:58:53   00:01:13   




MD+



MD+    1. Jana Vanková -- Petr Vanka           Rodinný výlet
Číslo: 609    Start: 10:30:00    Cíl: 14:21:57    Bodů: 520    Čas: 03:51:57    Penále: 0

   82(20)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     73(20)     69(40)     67(30)     65(20)     
   10:49:58   11:12:26   11:32:33   11:46:34   12:10:06   12:35:00   12:57:43   13:06:20   13:17:46   13:29:36   
   00:19:58   00:22:28   00:20:07   00:14:01   00:23:32   00:24:54   00:22:43   00:08:37   00:11:26   00:11:50   

   81(30)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:36:08   13:54:31   14:06:37   14:12:18   14:16:21   14:21:00   14:21:57   
   00:06:32   00:18:23   00:12:06   00:05:41   00:04:03   00:04:39   00:00:57   


MD+    2. Victor Korchagin -- Ksenia Chernykh           Giant Russian Team
Číslo: 644    Start: 10:33:00    Cíl: 14:48:03    Bodů: 480    Čas: 04:15:03    Penále: 40

   85(20)     84(40)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     75(80)     
   10:55:20   11:12:23   11:13:33   11:35:15   11:53:07   12:10:15   12:24:41   12:50:45   13:12:08   13:27:16   
   00:22:20   00:17:03   00:01:10   00:21:42   00:17:52   00:17:08   00:14:26   00:26:04   00:21:23   00:15:08   

   74(10)     73(20)     69(40)     100(10)    Cíl        
   13:38:56   13:59:36   14:08:03   14:47:14   14:48:03   
   00:11:40   00:20:40   00:08:27   00:39:11   00:00:49   


MD+    3. Ondra Hašek -- Evka Hašková           Plzeňská smršť
Číslo: 646    Start: 10:27:00    Cíl: 14:35:08    Bodů: 470    Čas: 04:08:08    Penále: 18

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     76(30)     75(80)     73(20)     69(40)     63(30)     
   10:46:39   11:03:04   11:28:08   11:56:39   12:24:29   12:45:38   13:04:45   13:32:39   13:42:28   14:10:49   
   00:19:39   00:16:25   00:25:04   00:28:31   00:27:50   00:21:09   00:19:07   00:27:54   00:09:49   00:28:21   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:23:44   14:29:49   14:34:10   14:35:08   
   00:12:55   00:06:05   00:04:21   00:00:58   


MD+    4. Anna Füzy -- Dániel Marosffy           Acres Wild
Číslo: 613    Start: 10:24:00    Cíl: 14:19:11    Bodů: 470    Čas: 03:55:11    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     73(20)     69(40)     67(30)     
   10:42:52   10:59:17   11:21:50   11:49:10   12:02:48   12:32:11   12:52:16   13:04:38   13:13:39   13:27:37   
   00:18:52   00:16:25   00:22:33   00:27:20   00:13:38   00:29:23   00:20:05   00:12:22   00:09:01   00:13:58   

   65(20)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   13:37:49   13:44:44   13:57:31   14:18:09   14:19:11   
   00:10:12   00:06:55   00:12:47   00:20:38   00:01:02   


MD+    5. Čak Svoboda -- Danča Rychterová           Trosky team
Číslo: 624    Start: 10:18:00    Cíl: 14:15:46    Bodů: 460    Čas: 03:57:46    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     65(20)     81(30)     
   10:37:40   10:55:06   11:19:01   11:42:20   11:55:59   12:22:15   12:46:46   13:02:54   13:13:13   13:21:09   
   00:19:40   00:17:26   00:23:55   00:23:19   00:13:39   00:26:16   00:24:31   00:16:08   00:10:19   00:07:56   

   63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:41:31   14:00:10   14:06:03   14:09:52   14:14:45   14:15:46   
   00:20:22   00:18:39   00:05:53   00:03:49   00:04:53   00:01:01   


MD+    6. Eva Rindtová -- Hynek Urban           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 639    Start: 10:18:00    Cíl: 14:06:48    Bodů: 410    Čas: 03:48:48    Penále: 0

   60(10)     58(10)     56(20)     55(30)     67(30)     69(40)     73(20)     75(80)     78(60)     79(40)     
   10:30:47   10:36:11   10:49:25   11:04:54   11:29:08   11:45:58   12:00:16   12:19:58   12:50:53   13:12:59   
   00:12:47   00:05:24   00:13:14   00:15:29   00:24:14   00:16:50   00:14:18   00:19:42   00:30:55   00:22:06   

   80(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   13:26:54   13:40:08   13:54:07   14:05:43   14:06:48   
   00:13:55   00:13:14   00:13:59   00:11:36   00:01:05   


MD+    7. Milan Bílý -- Irena Jiráňová           Drtivá porážka
Číslo: 643    Start: 10:21:00    Cíl: 14:18:38    Bodů: 390    Čas: 03:57:38    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     65(20)     81(30)     82(20)     
   10:44:54   11:01:28   11:27:14   11:50:58   12:06:10   12:34:59   12:53:09   13:07:41   13:16:10   13:32:21   
   00:23:54   00:16:34   00:25:46   00:23:44   00:15:12   00:28:49   00:18:10   00:14:32   00:08:29   00:16:11   

   63(30)     100(10)    Cíl        
   13:52:05   14:17:36   14:18:38   
   00:19:44   00:25:31   00:01:02   


MD+    8. Dana Králová -- Jiří Král           LKT 80 Šumperk
Číslo: 623    Start: 10:21:00    Cíl: 14:20:21    Bodů: 350    Čas: 03:59:21    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     77(40)     82(20)     100(10)    Cíl        
   10:48:39   11:14:40   11:39:16   11:55:28   12:30:15   12:57:05   13:23:52   13:56:15   14:19:18   14:20:21   
   00:27:39   00:26:01   00:24:36   00:16:12   00:34:47   00:26:50   00:26:47   00:32:23   00:23:03   00:01:03   


MD+    9. Petr Svoboda -- Kateřina Svobodová           CRAFT TEAM
Číslo: 649    Start: 10:12:00    Cíl: 14:09:00    Bodů: 360    Čas: 03:57:00    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     77(40)     81(30)     63(30)     61(10)     
   10:37:54   10:57:31   11:26:33   11:44:20   12:06:15   12:21:46   12:49:59   13:16:38   13:38:12   13:54:51   
   00:25:54   00:19:37   00:29:02   00:17:47   00:21:55   00:15:31   00:28:13   00:26:39   00:21:34   00:16:39   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   14:02:54   14:07:52   14:09:00   
   00:08:03   00:04:58   00:01:08   


MD+    10. Stanley March -- Maggie March           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 628    Start: 10:09:00    Cíl: 14:12:13    Bodů: 380    Čas: 04:03:13    Penále: 8

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     81(30)     63(30)     82(20)     
   10:30:48   10:49:14   11:23:32   11:47:02   12:04:34   12:34:14   12:51:53   13:07:35   13:32:14   13:42:51   
   00:21:48   00:18:26   00:34:18   00:23:30   00:17:32   00:29:40   00:17:39   00:15:42   00:24:39   00:10:37   

   62(10)     100(10)    Cíl        
   13:58:48   14:11:10   14:12:13   
   00:15:57   00:12:22   00:01:03   


MD+    11. Julius Česák -- Michaela Česáková           Zahrádkáři
Číslo: 602    Start: 10:12:00    Cíl: 14:08:07    Bodů: 310    Čas: 03:56:07    Penále: 0

   60(10)     58(10)     56(20)     54(30)     55(30)     67(30)     77(40)     80(30)     83(80)     82(20)     
   10:28:39   10:35:17   10:49:30   11:03:03   11:28:00   11:55:21   12:23:45   12:48:36   13:23:21   13:41:53   
   00:16:39   00:06:38   00:14:13   00:13:33   00:24:57   00:27:21   00:28:24   00:24:51   00:34:45   00:18:32   

   100(10)    Cíl        
   14:06:51   14:08:07   
   00:24:58   00:01:16   


MD+    12. Pavel Tužil -- Štěpánka Tužilová           TVK
Číslo: 617    Start: 10:09:00    Cíl: 14:07:13    Bodů: 310    Čas: 03:58:13    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     77(40)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:38:47   11:00:34   11:29:16   11:52:37   12:13:34   12:36:00   13:06:03   13:36:52   14:06:05   14:07:13   
   00:29:47   00:21:47   00:28:42   00:23:21   00:20:57   00:22:26   00:30:03   00:30:49   00:29:13   00:01:08   


MD+    13. Jozef Jánoška -- Taťjana Jánošková           MTBO.SK
Číslo: 636    Start: 10:06:00    Cíl: 13:54:49    Bodů: 300    Čas: 03:48:49    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:29:40   10:50:59   11:22:19   12:03:55   12:25:25   12:49:53   13:16:02   13:38:43   13:48:00   13:53:33   
   00:23:40   00:21:19   00:31:20   00:41:36   00:21:30   00:24:28   00:26:09   00:22:41   00:09:17   00:05:33   

   Cíl        
   13:54:49   
   00:01:16   


MD+    14. Jiří Března -- Ivana Březnová           Březňáci
Číslo: 641    Start: 10:00:00    Cíl: 13:53:50    Bodů: 330    Čas: 03:53:50    Penále: 0

   82(20)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     65(20)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:30:55   11:00:47   11:29:02   11:44:54   12:22:29   12:49:53   13:12:47   13:21:23   13:52:30   13:53:50   
   00:30:55   00:29:52   00:28:15   00:15:52   00:37:35   00:27:24   00:22:54   00:08:36   00:31:07   00:01:20   


MD+    15. Libor Štěpanovský -- Alena Štěpanovská           PC HELP
Číslo: 610    Start: 10:03:00    Cíl: 13:52:57    Bodů: 290    Čas: 03:49:57    Penále: 0

   82(20)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:31:03   11:00:19   11:28:13   11:44:36   12:22:42   12:47:48   13:36:38   13:51:35   13:52:57   
   00:28:03   00:29:16   00:27:54   00:16:23   00:38:06   00:25:06   00:48:50   00:14:57   00:01:22   


MD+    16. Eva Ouředníková -- Petr Udatný           Snail Wheels
Číslo: 652    Start: 10:15:00    Cíl: 14:37:46    Bodů: 330    Čas: 04:22:46    Penále: 110

   82(20)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     74(10)     100(10)    Cíl        
   10:44:01   11:11:03   11:40:04   11:55:52   12:28:24   12:58:41   13:19:06   14:36:36   14:37:46   
   00:29:01   00:27:02   00:29:01   00:15:48   00:32:32   00:30:17   00:20:25   01:17:30   00:01:10   


MD+    17. Lukáš David -- Andrea Bímová           Rovenské trosky
Číslo: 653    Start: 10:00:00    Cíl: 14:08:46    Bodů: 330    Čas: 04:08:46    Penále: 18

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     100(10)    Cíl        
   10:36:59   11:07:51   11:35:31   11:51:27   12:38:33   13:06:20   13:25:31   14:07:45   14:08:46   
   00:36:59   00:30:52   00:27:40   00:15:56   00:47:06   00:27:47   00:19:11   00:42:14   00:01:01   


MD+    18. Radek Jelínek -- Lenka Jelínková           Splašený Jeleni
Číslo: 635    Start: 09:57:00    Cíl: 13:54:38    Bodů: 300    Čas: 03:57:38    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:28:07   10:49:38   11:25:49   11:58:31   12:15:42   12:54:05   13:19:14   13:39:51   13:48:09   13:53:22   
   00:31:07   00:21:31   00:36:11   00:32:42   00:17:11   00:38:23   00:25:09   00:20:37   00:08:18   00:05:13   

   Cíl        
   13:54:38   
   00:01:16   


MD+    19. Tereza Páclová -- Vláďa Pokorný           Zpomalovací pruhy
Číslo: 620    Start: 09:54:00    Cíl: 13:43:13    Bodů: 300    Čas: 03:49:13    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     82(20)     62(10)     61(10)     63(30)     58(10)     
   10:15:00   10:35:05   11:06:16   11:33:24   11:59:30   12:17:32   12:37:43   12:51:36   13:12:58   13:31:55   
   00:21:00   00:20:05   00:31:11   00:27:08   00:26:06   00:18:02   00:20:11   00:13:53   00:21:22   00:18:57   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   13:36:39   13:41:49   13:43:13   
   00:04:44   00:05:10   00:01:24   


MD+    20. Jiří Pavlas -- Věra Pavlasová           PC HELP
Číslo: 607    Start: 09:54:00    Cíl: 13:59:34    Bodů: 300    Čas: 04:05:34    Penále: 12

   60(10)     61(10)     63(30)     82(20)     81(30)     77(40)     79(40)     80(30)     83(80)     100(10)    
   10:09:43   10:21:37   10:38:44   10:51:53   11:18:08   11:58:05   12:27:36   12:44:04   13:19:08   13:58:15   
   00:15:43   00:11:54   00:17:07   00:13:09   00:26:15   00:39:57   00:29:31   00:16:28   00:35:04   00:39:07   

   Cíl        
   13:59:34   
   00:01:19   


MD+    21. Jaroslav Šonka -- Dana Šonková           ChaBrusiči
Číslo: 638    Start: 09:57:00    Cíl: 13:52:22    Bodů: 260    Čas: 03:55:22    Penále: 0

   60(10)     58(10)     56(20)     55(30)     69(40)     67(30)     65(20)     81(30)     63(30)     82(20)     
   10:18:05   10:30:55   10:42:18   10:57:45   11:52:00   12:15:17   12:31:29   12:43:48   13:07:35   13:19:53   
   00:21:05   00:12:50   00:11:23   00:15:27   00:54:15   00:23:17   00:16:12   00:12:19   00:23:47   00:12:18   

   62(10)     100(10)    Cíl        
   13:37:01   13:51:01   13:52:22   
   00:17:08   00:14:00   00:01:21   


MD+    22. Radka Geffertová -- Ivo Geffert           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 627    Start: 09:48:00    Cíl: 14:03:58    Bodů: 310    Čas: 04:15:58    Penále: 40

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     58(10)     60(10)     100(10)    
   10:20:23   10:43:47   11:15:15   11:50:51   12:11:35   12:46:30   13:15:11   13:50:01   13:54:17   14:02:57   
   00:32:23   00:23:24   00:31:28   00:35:36   00:20:44   00:34:55   00:28:41   00:34:50   00:04:16   00:08:40   

   Cíl        
   14:03:58   
   00:01:01   


MD+    23. Naďa Skácelová -- Vladimír Marek           LKT 80 Šumperk
Číslo: 648    Start: 09:51:00    Cíl: 13:35:46    Bodů: 260    Čas: 03:44:46    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     100(10)    Cíl        
   10:25:36   10:47:33   11:18:53   11:47:25   12:05:31   12:43:10   13:34:31   13:35:46   
   00:34:36   00:21:57   00:31:20   00:28:32   00:18:06   00:37:39   00:51:21   00:01:15   


MD+    24. Martin Ulvr -- Diana Faltusová           FAUL 2016
Číslo: 650    Start: 09:45:00    Cíl: 13:55:23    Bodů: 300    Čas: 04:10:23    Penále: 22

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     100(10)    Cíl        
   10:16:33   10:49:46   11:39:49   11:56:11   12:32:15   13:11:39   13:54:13   13:55:23   
   00:31:33   00:33:13   00:50:03   00:16:22   00:36:04   00:39:24   00:42:34   00:01:10   


MD+    25. Iva Veselá -- Martin Mládek           ChaBrusiči
Číslo: 645    Start: 10:21:00    Cíl: 15:09:12    Bodů: 230    Čas: 04:48:12    Penále: 370

   60(10)     61(10)     63(30)     67(30)     69(40)     73(20)     74(10)     75(80)     Cíl        
   10:53:59   11:02:58   11:17:45   11:43:06   11:59:37   12:28:42   12:50:36   13:01:00   15:09:12   
   00:32:59   00:08:59   00:14:47   00:25:21   00:16:31   00:29:05   00:21:54   00:10:24   02:08:12   


MD+    26. Pavel Kuchař -- Barbora Studihradová           
Číslo: 654    Start: 09:39:00    Cíl: 13:29:15    Bodů: 280    Čas: 03:50:15    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     62(10)     61(10)     58(10)     60(10)     
   10:05:40   10:26:40   10:57:13   11:41:25   12:17:12   12:35:13   12:53:46   13:07:37   13:16:04   13:21:14   
   00:26:40   00:21:00   00:30:33   00:44:12   00:35:47   00:18:01   00:18:33   00:13:51   00:08:27   00:05:10   

   100(10)    Cíl        
   13:28:05   13:29:15   
   00:06:51   00:01:10   


MD+    27. Dagmar Christophová -- Luboš Plocek           L.B.C. International, o.s.
Číslo: 612    Start: 09:45:00    Cíl: 13:46:48    Bodů: 270    Čas: 04:01:48    Penále: 4

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:26:43   10:58:45   11:33:45   11:52:31   12:30:21   13:12:47   13:45:44   13:46:48   
   00:41:43   00:32:02   00:35:00   00:18:46   00:37:50   00:42:26   00:32:57   00:01:04   


MD+    28. Pavel Chromý -- Jana Mayerová           Razdvatři team
Číslo: 618    Start: 09:36:00    Cíl: 13:29:37    Bodů: 280    Čas: 03:53:37    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:59:00   10:20:34   10:55:11   11:27:29   11:46:00   12:24:49   13:02:01   13:28:17   13:29:37   
   00:23:00   00:21:34   00:34:37   00:32:18   00:18:31   00:38:49   00:37:12   00:26:16   00:01:20   


MD+    29. Jaroslav David -- Ludmila Ludvíková           Jalud106
Číslo: 633    Start: 09:48:00    Cíl: 13:39:19    Bodů: 250    Čas: 03:51:19    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     81(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:15:12   10:39:54   11:14:37   11:48:15   12:13:41   12:41:32   13:24:45   13:32:49   13:38:04   13:39:19   
   00:27:12   00:24:42   00:34:43   00:33:38   00:25:26   00:27:51   00:43:13   00:08:04   00:05:15   00:01:15   


MD+    30. Irena Nováková -- Libor Hudec           Monte sin fe
Číslo: 647    Start: 09:42:00    Cíl: 13:33:46    Bodů: 250    Čas: 03:51:46    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:20:03   10:46:06   11:28:15   12:06:10   12:24:02   12:48:53   13:14:27   13:25:10   13:32:26   13:33:46   
   00:38:03   00:26:03   00:42:09   00:37:55   00:17:52   00:24:51   00:25:34   00:10:43   00:07:16   00:01:20   


MD+    31. Jiří Vyšín -- Iveta Vyšínová           13-tý pramen
Číslo: 611    Start: 09:30:00    Cíl: 13:22:58    Bodů: 270    Čas: 03:52:58    Penále: 0

   84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:10:55   10:47:27   11:11:20   11:35:21   12:01:02   12:44:42   13:06:19   13:16:06   13:21:39   13:22:58   
   00:40:55   00:36:32   00:23:53   00:24:01   00:25:41   00:43:40   00:21:37   00:09:47   00:05:33   00:01:19   


MD+    32. Jaroslav Krejcar -- Eva Krejcarová           Detour
Číslo: 605    Start: 09:39:00    Cíl: 13:19:08    Bodů: 250    Čas: 03:40:08    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     63(30)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:08:14   10:39:13   11:11:31   11:45:01   12:10:58   12:37:20   13:01:47   13:17:47   13:19:08   
   00:29:14   00:30:59   00:32:18   00:33:30   00:25:57   00:26:22   00:24:27   00:16:00   00:01:21   


MD+    33. Bohumil Drnec -- Holá Eva           Drholové
Číslo: 601    Start: 09:33:00    Cíl: 13:23:41    Bodů: 250    Čas: 03:50:41    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:12:50   10:51:33   11:29:37   11:58:27   12:18:20   12:51:05   13:22:27   13:23:41   
   00:39:50   00:38:43   00:38:04   00:28:50   00:19:53   00:32:45   00:31:22   00:01:14   


MD+    34. Radka Pospíšilová -- Radek Brokl           Jmelí
Číslo: 606    Start: 09:36:00    Cíl: 13:23:32    Bodů: 220    Čas: 03:47:32    Penále: 0

   82(20)     80(30)     79(40)     83(80)     62(10)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:07:36   10:31:05   10:56:10   12:07:47   12:45:03   13:00:18   13:10:46   13:16:18   13:22:02   13:23:32   
   00:31:36   00:23:29   00:25:05   01:11:37   00:37:16   00:15:15   00:10:28   00:05:32   00:05:44   00:01:30   


MD+    35. Michael Kozák -- Olga Wolfová           SKP České Budějovice
Číslo: 637    Start: 09:30:00    Cíl: 13:23:38    Bodů: 230    Čas: 03:53:38    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:10:26   10:34:09   11:08:20   11:40:14   12:10:04   12:47:00   13:22:11   13:23:38   
   00:40:26   00:23:43   00:34:11   00:31:54   00:29:50   00:36:56   00:35:11   00:01:27   


MD+    36. Róbert Schenk -- Katarína Schenková           Schenkovci
Číslo: 604    Start: 09:24:00    Cíl: 13:19:53    Bodů: 250    Čas: 03:55:53    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:53:24   10:21:24   11:06:22   11:41:16   12:06:11   12:39:36   13:01:43   13:11:50   13:18:32   13:19:53   
   00:29:24   00:28:00   00:44:58   00:34:54   00:24:55   00:33:25   00:22:07   00:10:07   00:06:42   00:01:21   


MD+    37. Evžen Malý -- Věra Malá           Výletníci Malíci
Číslo: 622    Start: 09:18:00    Cíl: 13:06:06    Bodů: 270    Čas: 03:48:06    Penále: 0

   54(30)     41(60)     52(40)     53(50)     55(30)     56(20)     58(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:10:37   10:28:38   11:04:21   11:42:30   12:10:16   12:33:55   12:39:59   12:49:54   12:59:04   13:04:54   
   00:52:37   00:18:01   00:35:43   00:38:09   00:27:46   00:23:39   00:06:04   00:09:55   00:09:10   00:05:50   

   Cíl        
   13:06:06   
   00:01:12   


MD+    38. Hana Fundová -- Michal Funda           Klokani z Hradce
Číslo: 632    Start: 09:27:00    Cíl: 13:09:17    Bodů: 220    Čas: 03:42:17    Penále: 0

   41(60)     54(30)     53(50)     55(30)     56(20)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:34:22   10:56:22   11:38:59   12:21:30   12:40:48   12:49:55   12:58:51   13:07:38   13:09:17   
   01:07:22   00:22:00   00:42:37   00:42:31   00:19:18   00:09:07   00:08:56   00:08:47   00:01:39   


MD+    39. Monika Šťáhlavská -- Petr Kalivoda           SKP České Budějovice
Číslo: 615    Start: 09:24:00    Cíl: 13:18:33    Bodů: 260    Čas: 03:54:33    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:58:44   10:20:40   10:53:23   11:27:11   12:10:46   12:41:52   13:01:24   13:10:59   13:17:13   13:18:33   
   00:34:44   00:21:56   00:32:43   00:33:48   00:43:35   00:31:06   00:19:32   00:09:35   00:06:14   00:01:20   


MD+    40. Sára Pesničák -- Kristýna Pesničáková           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 630    Start: 09:21:00    Cíl: 13:15:50    Bodů: 250    Čas: 03:54:50    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     63(30)     63(30)     58(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:03:47   10:37:08   11:13:28   11:38:44   12:11:03   12:21:37   12:49:50   13:00:26   13:09:02   13:14:37   
   00:42:47   00:33:21   00:36:20   00:25:16   00:32:19   00:10:34   00:28:13   00:10:36   00:08:36   00:05:35   

   Cíl        
   13:15:50   
   00:01:13   


MD+    41. Petr Novák -- Petra Davidová           Ja - Nováci
Číslo: 631    Start: 09:27:00    Cíl: 13:02:50    Bodů: 210    Čas: 03:35:50    Penále: 0

   85(20)     84(40)     82(20)     80(30)     79(40)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:55:37   10:19:58   10:45:27   11:08:27   11:34:47   12:25:16   12:45:07   12:54:40   13:01:24   13:02:50   
   00:28:37   00:24:21   00:25:29   00:23:00   00:26:20   00:50:29   00:19:51   00:09:33   00:06:44   00:01:26   


MD+    42. Dagmar Hepnerová -- Miloš Procházka           Pohodáři
Číslo: 626    Start: 09:18:00    Cíl: 13:12:20    Bodů: 250    Čas: 03:54:20    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   09:56:05   10:19:15   10:57:49   11:39:22   12:03:07   12:27:22   12:48:54   13:10:40   13:12:20   
   00:38:05   00:23:10   00:38:34   00:41:33   00:23:45   00:24:15   00:21:32   00:21:46   00:01:40   


MD+    43. Milan Nermuť -- Iveta Nermuťová           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 629    Start: 09:15:00    Cíl: 13:17:29    Bodů: 240    Čas: 04:02:29    Penále: 6

   60(10)     58(10)     61(10)     63(30)     81(30)     65(20)     67(30)     55(30)     54(30)     56(20)     
   09:33:34   09:47:16   09:56:23   10:26:23   10:59:19   11:18:31   11:30:56   12:13:43   12:38:18   12:57:06   
   00:18:34   00:13:42   00:09:07   00:30:00   00:32:56   00:19:12   00:12:25   00:42:47   00:24:35   00:18:48   

   59(10)     100(10)    Cíl        
   13:07:34   13:16:13   13:17:29   
   00:10:28   00:08:39   00:01:16   


MD+    45. Radka Dvořáková -- Petr Dvořák           Čučkaři
Číslo: 619    Start: 09:15:00    Cíl: 13:03:30    Bodů: 220    Čas: 03:48:30    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     81(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:50:03   10:15:29   10:53:45   11:23:05   11:53:31   12:39:41   12:54:01   13:01:55   13:03:30   
   00:35:03   00:25:26   00:38:16   00:29:20   00:30:26   00:46:10   00:14:20   00:07:54   00:01:35   


MD+    46. Jiřina Faltová -- Miroslav Falta           FaltíciCL
Číslo: 621    Start: 09:12:00    Cíl: 13:05:39    Bodů: 210    Čas: 03:53:39    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     62(10)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:49:57   10:18:56   11:03:24   11:37:11   12:05:56   12:22:56   12:50:03   12:56:55   13:04:01   13:05:39   
   00:37:57   00:28:59   00:44:28   00:33:47   00:28:45   00:17:00   00:27:07   00:06:52   00:07:06   00:01:38   


MD+    47. Martina Kosková -- Marian Kosek           Motorové myši
Číslo: 625    Start: 09:09:00    Cíl: 13:22:55    Bodů: 210    Čas: 04:13:55    Penále: 28

   59(10)     56(20)     55(30)     69(40)     67(30)     65(20)     81(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   09:23:18   09:51:53   10:08:02   11:05:50   11:29:32   11:54:58   12:14:32   13:06:43   13:16:16   13:21:41   
   00:14:18   00:28:35   00:16:09   00:57:48   00:23:42   00:25:26   00:19:34   00:52:11   00:09:33   00:05:25   

   Cíl        
   13:22:55   
   00:01:14   


MD+    48. Monika Zoubková -- Radomil Zoubek           RADMON
Číslo: 616    Start: 09:06:00    Cíl: 13:25:47    Bodů: 130    Čas: 04:19:47    Penále: 80

   82(20)     80(30)     79(40)     67(30)     100(10)    Cíl        
   09:52:11   10:28:01   11:19:03   12:21:05   13:24:12   13:25:47   
   00:46:11   00:35:50   00:51:02   01:02:02   01:03:07   00:01:35   




MM



MM    1. Tomáš Bezouška -- Martin Štěňha           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 139    Start: 10:33:00    Cíl: 14:31:40    Bodů: 540    Čas: 03:58:40    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     73(20)     69(40)     71(60)     
   10:57:38   11:16:45   11:36:12   11:48:00   12:10:21   12:34:57   12:53:04   13:03:49   13:12:23   13:39:44   
   00:24:38   00:19:07   00:19:27   00:11:48   00:22:21   00:24:36   00:18:07   00:10:45   00:08:34   00:27:21   

   56(20)     58(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:10:00   14:14:07   14:20:23   14:26:19   14:30:36   14:31:40   
   00:30:16   00:04:07   00:06:16   00:05:56   00:04:17   00:01:04   


MM    2. Přemysl Hošek -- Roman Spudil           SP KOLO
Číslo: 123    Start: 10:30:00    Cíl: 14:28:24    Bodů: 460    Čas: 03:58:24    Penále: 0

   62(10)     82(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     69(40)     
   10:44:10   10:51:49   11:08:45   11:30:46   11:54:00   12:06:47   12:32:19   12:54:45   13:14:00   13:42:10   
   00:14:10   00:07:39   00:16:56   00:22:01   00:23:14   00:12:47   00:25:32   00:22:26   00:19:15   00:28:10   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:18:30   14:23:48   14:27:35   14:28:24   
   00:36:20   00:05:18   00:03:47   00:00:49   


MM    3. Pavel Fišer -- Jiří Fišer           Noční můry
Číslo: 171    Start: 10:24:00    Cíl: 14:29:52    Bodů: 540    Čas: 04:05:52    Penále: 12

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     76(30)     75(80)     74(10)     
   10:38:33   10:53:55   11:15:35   11:35:38   11:48:22   12:16:47   12:37:01   12:37:16   12:52:25   13:05:23   
   00:14:33   00:15:22   00:21:40   00:20:03   00:12:44   00:28:25   00:20:14   00:00:15   00:15:09   00:12:58   

   73(20)     69(40)     67(30)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   13:20:32   13:29:44   13:42:26   13:57:39   14:08:20   14:28:54   14:29:52   
   00:15:09   00:09:12   00:12:42   00:15:13   00:10:41   00:20:34   00:00:58   


MM    4. Petr Pruner -- Petr Dvořák           EPO / Čelovky Lucifer
Číslo: 170    Start: 10:27:00    Cíl: 14:35:55    Bodů: 530    Čas: 04:08:55    Penále: 18

   84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     71(60)     73(20)     69(40)     
   10:54:09   11:15:27   11:28:59   11:44:28   11:57:28   12:22:11   12:42:35   13:11:25   13:24:54   13:34:22   
   00:27:09   00:21:18   00:13:32   00:15:29   00:13:00   00:24:43   00:20:24   00:28:50   00:13:29   00:09:28   

   67(30)     55(30)     56(20)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:46:55   14:07:47   14:22:26   14:27:25   14:30:56   14:35:00   14:35:55   
   00:12:33   00:20:52   00:14:39   00:04:59   00:03:31   00:04:04   00:00:55   


MM    5. Jan Kolín -- Jiří Kolín           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 165    Start: 10:24:00    Cíl: 14:19:53    Bodů: 540    Čas: 03:55:53    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     75(80)     74(10)     73(20)     
   10:44:32   10:59:50   11:19:51   11:38:42   11:52:37   12:18:38   12:39:44   12:54:49   13:05:20   13:23:23   
   00:20:32   00:15:18   00:20:01   00:18:51   00:13:55   00:26:01   00:21:06   00:15:05   00:10:31   00:18:03   

   69(40)     67(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:31:18   13:41:51   13:58:39   14:09:27   14:14:54   14:18:57   14:19:53   
   00:07:55   00:10:33   00:16:48   00:10:48   00:05:27   00:04:03   00:00:56   


MM    6. Vojta Buriánek -- Pavel Piskáček           
Číslo: 174    Start: 10:24:00    Cíl: 14:24:22    Bodů: 500    Čas: 04:00:22    Penále: 2

   62(10)     82(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     78(60)     76(30)     75(80)     
   10:38:21   10:45:30   10:59:40   11:18:07   11:36:09   11:47:53   12:06:49   12:28:31   12:51:38   13:09:32   
   00:14:21   00:07:09   00:14:10   00:18:27   00:18:02   00:11:44   00:18:56   00:21:42   00:23:07   00:17:54   

   71(60)     100(10)    Cíl        
   13:49:15   14:23:27   14:24:22   
   00:39:43   00:34:12   00:00:55   


MM    7. Martin Smrt -- Honza Císař           Sporticus & Partner Elit A
Číslo: 102    Start: 10:24:00    Cíl: 14:25:41    Bodů: 460    Čas: 04:01:41    Penále: 4

   82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     75(80)     71(60)     53(50)     54(30)     56(20)     
   10:46:46   11:01:42   11:15:24   11:42:01   12:01:45   12:16:41   12:57:43   13:32:28   13:51:53   14:02:24   
   00:22:46   00:14:56   00:13:42   00:26:37   00:19:44   00:14:56   00:41:02   00:34:45   00:19:25   00:10:31   

   58(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:08:49   14:15:08   14:20:41   14:24:43   14:25:41   
   00:06:25   00:06:19   00:05:33   00:04:02   00:00:58   


MM    8. Vašek Husák -- Michal Veselý           Klokani z Hradce
Číslo: 134    Start: 10:18:00    Cíl: 14:12:56    Bodů: 480    Čas: 03:54:56    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     78(60)     76(30)     77(40)     65(20)     
   10:35:45   10:50:05   11:10:37   11:31:05   11:45:30   12:08:22   12:10:04   12:29:44   12:46:51   13:06:34   
   00:17:45   00:14:20   00:20:32   00:20:28   00:14:25   00:22:52   00:01:42   00:19:40   00:17:07   00:19:43   

   67(30)     63(30)     61(10)     56(20)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:11:23   13:30:35   13:42:55   13:57:22   14:02:48   14:06:59   14:12:04   14:12:56   
   00:04:49   00:19:12   00:12:20   00:14:27   00:05:26   00:04:11   00:05:05   00:00:52   


MM    9. Zdeněk Vošta -- Jaroslav Gubiš           BA Warriors
Číslo: 111    Start: 10:21:00    Cíl: 14:21:20    Bodů: 460    Čas: 04:00:20    Penále: 2

   84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     77(40)     67(30)     81(30)     82(20)     
   10:45:35   11:06:31   11:38:31   12:03:34   12:33:04   12:55:09   13:20:02   13:34:30   13:48:41   14:00:23   
   00:24:35   00:20:56   00:32:00   00:25:03   00:29:30   00:22:05   00:24:53   00:14:28   00:14:11   00:11:42   

   100(10)    Cíl        
   14:20:22   14:21:20   
   00:19:59   00:00:58   


MM    10. Albert Mikan -- Nikolas Domín           Sporticus & Partner Elit B
Číslo: 152    Start: 10:15:00    Cíl: 14:17:09    Bodů: 490    Čas: 04:02:09    Penále: 6

   62(10)     82(20)     80(30)     79(40)     77(40)     78(60)     75(80)     76(30)     73(20)     69(40)     
   10:32:32   10:40:51   10:56:34   11:11:49   11:35:58   12:00:51   12:25:09   12:46:13   12:57:47   13:06:24   
   00:17:32   00:08:19   00:15:43   00:15:15   00:24:09   00:24:53   00:24:18   00:21:04   00:11:34   00:08:37   

   67(30)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:17:56   13:33:43   13:52:45   14:06:11   14:11:47   14:16:13   14:17:09   
   00:11:32   00:15:47   00:19:02   00:13:26   00:05:36   00:04:26   00:00:56   


MM    11. Petr Herink -- Jaroslav Herma           Vpress
Číslo: 173    Start: 10:21:00    Cíl: 14:21:58    Bodů: 440    Čas: 04:00:58    Penále: 2

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     55(30)     54(30)     
   10:46:02   11:02:23   11:24:07   11:47:52   12:02:55   12:30:21   13:01:20   13:15:16   13:38:43   13:55:04   
   00:25:02   00:16:21   00:21:44   00:23:45   00:15:03   00:27:26   00:30:59   00:13:56   00:23:27   00:16:21   

   56(20)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:07:21   14:16:23   14:21:00   14:21:58   
   00:12:17   00:09:02   00:04:37   00:00:58   


MM    12. Pavel Kohout -- Michal Polák           Kupkolo a Bakako
Číslo: 155    Start: 10:15:00    Cíl: 14:17:05    Bodů: 480    Čas: 04:02:05    Penále: 6

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     65(20)     67(30)     55(30)     
   10:33:06   10:50:10   11:11:55   11:32:39   11:45:56   12:08:13   12:29:22   12:49:58   12:57:02   13:17:52   
   00:18:06   00:17:04   00:21:45   00:20:44   00:13:17   00:22:17   00:21:09   00:20:36   00:07:04   00:20:50   

   63(30)     61(10)     56(20)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:33:31   13:46:13   14:02:21   14:07:31   14:11:19   14:16:07   14:17:05   
   00:15:39   00:12:42   00:16:08   00:05:10   00:03:48   00:04:48   00:00:58   


MM    13. Pavel Müller -- Radek Šimek           Jehlanka Team
Číslo: 161    Start: 10:21:00    Cíl: 14:36:00    Bodů: 460    Čas: 04:15:00    Penále: 32

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     69(40)     63(30)     
   10:41:34   10:59:14   11:22:00   11:43:58   11:58:36   12:26:48   13:04:55   13:25:35   13:47:08   14:14:51   
   00:20:34   00:17:40   00:22:46   00:21:58   00:14:38   00:28:12   00:38:07   00:20:40   00:21:33   00:27:43   

   100(10)    Cíl        
   14:35:04   14:36:00   
   00:20:13   00:00:56   


MM    14. Tomáš Pohl -- Maroš Erdziak           PBV MTB Team Brno
Číslo: 140    Start: 10:18:00    Cíl: 14:18:35    Bodů: 450    Čas: 04:00:35    Penále: 2

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     71(60)     69(40)     62(10)     100(10)    
   10:47:12   11:07:35   11:28:27   11:47:32   12:10:26   12:37:08   13:12:51   13:29:11   14:07:23   14:17:37   
   00:29:12   00:20:23   00:20:52   00:19:05   00:22:54   00:26:42   00:35:43   00:16:20   00:38:12   00:10:14   

   Cíl        
   14:18:35   
   00:00:58   


MM    15. Petr Turczer -- Martin Hudos           Šumperští divočáci
Číslo: 167    Start: 10:12:00    Cíl: 14:13:12    Bodů: 450    Čas: 04:01:12    Penále: 4

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     65(20)     81(30)     
   10:36:43   10:52:26   11:16:22   11:42:51   11:56:36   12:22:33   12:47:46   13:01:58   13:12:03   13:20:55   
   00:24:43   00:15:43   00:23:56   00:26:29   00:13:45   00:25:57   00:25:13   00:14:12   00:10:05   00:08:52   

   63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:46:18   14:00:40   14:07:06   14:12:15   14:13:12   
   00:25:23   00:14:22   00:06:26   00:05:09   00:00:57   


MM    16. Jan Fukátko -- Zdeněk Odvody           Mapy.cz
Číslo: 160    Start: 10:12:00    Cíl: 14:14:03    Bodů: 440    Čas: 04:02:03    Penále: 6

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     67(30)     56(20)     58(10)     
   10:40:42   11:04:21   11:27:47   11:45:33   12:11:53   12:43:09   13:08:15   13:27:07   13:58:55   14:04:41   
   00:28:42   00:23:39   00:23:26   00:17:46   00:26:20   00:31:16   00:25:06   00:18:52   00:31:48   00:05:46   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   14:08:33   14:13:04   14:14:03   
   00:03:52   00:04:31   00:00:59   


MM    17. Myrek Kovář -- Honza Fujáček           klacky.cz
Číslo: 148    Start: 10:06:00    Cíl: 14:03:17    Bodů: 460    Čas: 03:57:17    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     65(20)     67(30)     63(30)     
   10:35:02   10:50:00   11:11:58   11:32:06   11:45:26   12:08:28   12:32:26   12:51:42   12:57:37   13:15:54   
   00:29:02   00:14:58   00:21:58   00:20:08   00:13:20   00:23:02   00:23:58   00:19:16   00:05:55   00:18:17   

   55(30)     56(20)     59(10)     100(10)    Cíl        
   13:35:39   13:49:49   13:57:09   14:02:15   14:03:17   
   00:19:45   00:14:10   00:07:20   00:05:06   00:01:02   


MM    18. Jakub Kmínek -- Michal Kadlec           KamnaKolo
Číslo: 108    Start: 10:09:00    Cíl: 14:07:28    Bodů: 420    Čas: 03:58:28    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     73(20)     69(40)     67(30)     
   10:33:56   10:50:55   11:17:39   11:42:46   11:56:33   12:22:47   12:51:52   13:04:48   13:14:39   13:28:44   
   00:24:56   00:16:59   00:26:44   00:25:07   00:13:47   00:26:14   00:29:05   00:12:56   00:09:51   00:14:05   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:56:09   14:02:04   14:06:26   14:07:28   
   00:27:25   00:05:55   00:04:22   00:01:02   


MM    19. Ondřej Buchtík -- Aleš Buchtík           ABND racing team
Číslo: 118    Start: 10:15:00    Cíl: 14:16:13    Bodů: 350    Čas: 04:01:13    Penále: 4

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:44:46   11:00:39   11:28:20   11:51:33   12:05:19   12:44:50   13:07:36   13:43:35   14:15:16   14:16:13   
   00:29:46   00:15:53   00:27:41   00:23:13   00:13:46   00:39:31   00:22:46   00:35:59   00:31:41   00:00:57   


MM    20. Marek Protuš -- Robert Sedlecký           MPRS
Číslo: 126    Start: 10:00:00    Cíl: 13:57:57    Bodů: 410    Čas: 03:57:57    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     81(30)     
   10:21:10   10:38:49   11:02:47   11:15:50   11:33:33   11:49:00   12:23:01   12:47:39   13:04:27   13:20:30   
   00:21:10   00:17:39   00:23:58   00:13:03   00:17:43   00:15:27   00:34:01   00:24:38   00:16:48   00:16:03   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   13:51:17   13:56:49   13:57:57   
   00:30:47   00:05:32   00:01:08   


MM    21. Peter Suchopar -- Stanislav Štamberg           ALSAP
Číslo: 158    Start: 10:00:00    Cíl: 13:57:23    Bodů: 380    Čas: 03:57:23    Penále: 0

   59(10)     56(20)     54(30)     41(60)     52(40)     53(50)     71(60)     69(40)     67(30)     63(30)     
   10:15:15   10:34:42   10:46:58   10:58:18   11:24:24   11:53:54   12:34:19   12:59:00   13:16:23   13:34:54   
   00:15:15   00:19:27   00:12:16   00:11:20   00:26:06   00:29:30   00:40:25   00:24:41   00:17:23   00:18:31   

   100(10)    Cíl        
   13:56:20   13:57:23   
   00:21:26   00:01:03   


MM    22. Tomáš Kučera -- Radek Sušír           BMC CZ /FORBIKES team
Číslo: 164    Start: 10:09:00    Cíl: 14:23:34    Bodů: 380    Čas: 04:14:34    Penále: 30

   60(10)     58(10)     61(10)     63(30)     56(20)     54(30)     41(60)     52(40)     53(50)     67(30)     
   10:27:09   10:32:10   10:39:05   10:53:21   11:11:01   11:25:39   11:44:00   12:05:40   12:36:31   13:10:57   
   00:18:09   00:05:01   00:06:55   00:14:16   00:17:40   00:14:38   00:18:21   00:21:40   00:30:51   00:34:26   

   82(20)     84(40)     85(20)     100(10)    Cíl        
   13:28:54   13:53:46   14:11:23   14:22:44   14:23:34   
   00:17:57   00:24:52   00:17:37   00:11:21   00:00:50   


MM    23. Tomas Klein -- Martin Glajch           ChaBrusiči
Číslo: 138    Start: 09:57:00    Cíl: 14:12:53    Bodů: 420    Čas: 04:15:53    Penále: 40

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     67(30)     100(10)    
   10:20:36   10:39:43   11:05:14   11:32:57   11:47:57   12:21:05   12:53:56   13:15:38   13:34:24   14:11:54   
   00:23:36   00:19:07   00:25:31   00:27:43   00:15:00   00:33:08   00:32:51   00:21:42   00:18:46   00:37:30   

   Cíl        
   14:12:53   
   00:00:59   


MM    24. Zbyněk Krahulec -- Jakub Vavřička           Nena eMTéBé
Číslo: 110    Start: 10:03:00    Cíl: 14:03:05    Bodů: 350    Čas: 04:00:05    Penále: 2

   60(10)     58(10)     56(20)     54(30)     41(60)     52(40)     53(50)     71(60)     67(30)     63(30)     
   10:21:26   10:28:52   10:49:01   11:03:10   11:15:18   11:42:46   12:08:22   12:49:31   13:11:30   13:38:10   
   00:18:26   00:07:26   00:20:09   00:14:09   00:12:08   00:27:28   00:25:36   00:41:09   00:21:59   00:26:40   

   100(10)    Cíl        
   14:02:06   14:03:05   
   00:23:56   00:00:59   


MM    25. Martin Stehlík -- David Kabáth           Žabiny
Číslo: 150    Start: 10:03:00    Cíl: 14:07:12    Bodů: 360    Čas: 04:04:12    Penále: 10

   83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     67(30)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:59:07   11:24:31   11:38:55   12:18:43   12:47:10   13:24:38   13:41:13   14:06:17   14:07:12   
   00:56:07   00:25:24   00:14:24   00:39:48   00:28:27   00:37:28   00:16:35   00:25:04   00:00:55   


MM    26. Jan Marák -- Vít Mráz           INS Náchod
Číslo: 169    Start: 09:57:00    Cíl: 14:12:17    Bodů: 410    Čas: 04:15:17    Penále: 40

   59(10)     56(20)     53(50)     50(60)     49(20)     71(60)     75(80)     78(60)     79(40)     100(10)    
   10:12:05   10:28:13   10:54:41   11:25:17   11:36:41   12:11:37   12:42:33   13:14:50   13:36:30   14:11:21   
   00:15:05   00:16:08   00:26:28   00:30:36   00:11:24   00:34:56   00:30:56   00:32:17   00:21:40   00:34:51   

   Cíl        
   14:12:17   
   00:00:56   


MM    27. Martin Chaloupka -- Petr Farka           STS Chvojkovice - Brod
Číslo: 145    Start: 10:06:00    Cíl: 14:04:19    Bodů: 330    Čas: 03:58:19    Penále: 0

   59(10)     58(10)     56(20)     54(30)     41(60)     53(50)     50(60)     49(20)     71(60)     100(10)    
   10:21:44   10:34:55   10:45:00   11:07:37   11:20:52   11:57:45   12:34:43   12:45:50   13:19:53   14:03:20   
   00:15:44   00:13:11   00:10:05   00:22:37   00:13:15   00:36:53   00:36:58   00:11:07   00:34:03   00:43:27   

   Cíl        
   14:04:19   
   00:00:59   


MM    28. Martin Maňák -- Michal Maňák           MM team
Číslo: 146    Start: 09:54:00    Cíl: 13:46:38    Bodů: 360    Čas: 03:52:38    Penále: 0

   59(10)     56(20)     55(30)     69(40)     71(60)     73(20)     76(30)     67(30)     65(20)     81(30)     
   10:09:12   10:23:34   10:36:11   11:06:25   11:43:15   12:06:20   12:20:35   12:39:05   12:51:05   13:00:17   
   00:15:12   00:14:22   00:12:37   00:30:14   00:36:50   00:23:05   00:14:15   00:18:30   00:12:00   00:09:12   

   63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:18:11   13:31:16   13:37:32   13:41:25   13:45:38   13:46:38   
   00:17:54   00:13:05   00:06:16   00:03:53   00:04:13   00:01:00   


MM    29. František Šimek -- Michal Valenta           SKP České Budějovice
Číslo: 112    Start: 10:09:00    Cíl: 14:28:18    Bodů: 380    Čas: 04:19:18    Penále: 80

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     73(20)     100(10)    Cíl        
   10:36:03   10:53:34   11:13:40   11:39:18   11:58:55   12:30:13   13:06:05   13:34:29   14:27:18   14:28:18   
   00:27:03   00:17:31   00:20:06   00:25:38   00:19:37   00:31:18   00:35:52   00:28:24   00:52:49   00:01:00   


MM    30. Otto Severýn -- Radek Dlouhý           Komorní Výtah
Číslo: 104    Start: 09:54:00    Cíl: 13:53:24    Bodů: 340    Čas: 03:59:24    Penále: 0

   60(10)     61(10)     63(30)     67(30)     69(40)     76(30)     75(80)     78(60)     77(40)     100(10)    
   10:08:57   10:18:07   10:33:05   10:59:02   11:17:45   11:43:37   12:01:54   12:38:01   13:01:13   13:52:21   
   00:14:57   00:09:10   00:14:58   00:25:57   00:18:43   00:25:52   00:18:17   00:36:07   00:23:12   00:51:08   

   Cíl        
   13:53:24   
   00:01:03   


MM    31. Peta Pucherna -- Cyril Sahula           klacky.cz
Číslo: 162    Start: 09:54:00    Cíl: 13:56:21    Bodů: 360    Čas: 04:02:21    Penále: 6

   84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   10:27:02   10:52:45   11:32:06   12:07:04   12:34:47   12:53:27   13:08:00   13:33:16   13:55:11   13:56:21   
   00:33:02   00:25:43   00:39:21   00:34:58   00:27:43   00:18:40   00:14:33   00:25:16   00:21:55   00:01:10   


MM    32. Václav Šmíd -- Jaroslav Suchopar           ALSAP
Číslo: 159    Start: 09:51:00    Cíl: 13:48:14    Bodů: 350    Čas: 03:57:14    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     77(40)     100(10)    Cíl        
   10:17:01   10:38:06   11:01:20   11:25:48   11:42:37   12:16:52   12:41:36   13:07:26   13:47:18   13:48:14   
   00:26:01   00:21:05   00:23:14   00:24:28   00:16:49   00:34:15   00:24:44   00:25:50   00:39:52   00:00:56   


MM    33. Martin Kukačka -- Václav Cypro           HS Šumava
Číslo: 121    Start: 09:45:00    Cíl: 13:35:24    Bodů: 360    Čas: 03:50:24    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     82(20)     62(10)     100(10)    
   10:19:21   10:41:28   11:06:59   11:27:30   11:58:58   12:27:09   12:50:07   13:04:28   13:21:06   13:33:57   
   00:34:21   00:22:07   00:25:31   00:20:31   00:31:28   00:28:11   00:22:58   00:14:21   00:16:38   00:12:51   

   Cíl        
   13:35:24   
   00:01:27   


MM    34. Matěj Ševčík -- Jiří Jakoubek           Vpress
Číslo: 149    Start: 09:51:00    Cíl: 14:15:48    Bodů: 430    Čas: 04:24:48    Penále: 130

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     67(30)     81(30)     100(10)    
   10:22:20   10:45:02   11:18:33   11:35:34   12:07:07   12:36:17   13:01:12   13:23:02   13:47:31   14:14:53   
   00:31:20   00:22:42   00:33:31   00:17:01   00:31:33   00:29:10   00:24:55   00:21:50   00:24:29   00:27:22   

   Cíl        
   14:15:48   
   00:00:55   


MM    35. Tomáš Bičák -- Matouš Bičák           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 141    Start: 09:42:00    Cíl: 13:41:24    Bodů: 350    Čas: 03:59:24    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     63(30)     61(10)     58(10)     
   10:05:44   10:25:44   10:53:13   11:25:03   11:42:31   12:15:20   12:37:22   13:02:52   13:20:42   13:31:18   
   00:23:44   00:20:00   00:27:29   00:31:50   00:17:28   00:32:49   00:22:02   00:25:30   00:17:50   00:10:36   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   13:35:32   13:40:22   13:41:24   
   00:04:14   00:04:50   00:01:02   


MM    36. Zbyněk Rozsypal -- Jaroslav Kamenčák           KKZ Zlín
Číslo: 172    Start: 09:48:00    Cíl: 13:37:24    Bodů: 300    Čas: 03:49:24    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     81(30)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     
   10:13:18   10:36:33   11:15:55   11:47:19   12:06:27   12:34:27   12:53:38   13:10:30   13:22:03   13:30:00   
   00:25:18   00:23:15   00:39:22   00:31:24   00:19:08   00:28:00   00:19:11   00:16:52   00:11:33   00:07:57   

   100(10)    Cíl        
   13:36:07   13:37:24   
   00:06:07   00:01:17   


MM    37. Michal Babík -- Josef Šulek           Kroky Františka Janečka
Číslo: 157    Start: 09:45:00    Cíl: 13:46:50    Bodů: 320    Čas: 04:01:50    Penále: 4

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:09:52   10:28:42   10:56:06   11:36:44   12:22:57   12:50:15   13:17:08   13:45:44   13:46:50   
   00:24:52   00:18:50   00:27:24   00:40:38   00:46:13   00:27:18   00:26:53   00:28:36   00:01:06   


MM    38. Daniel Holler -- Michal Pavelek           Dami Team
Číslo: 129    Start: 09:48:00    Cíl: 13:52:04    Bodů: 280    Čas: 04:04:04    Penále: 10

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     100(10)    Cíl        
   10:10:56   10:28:55   10:56:40   11:36:18   11:52:10   12:42:54   13:51:01   13:52:04   
   00:22:56   00:17:59   00:27:45   00:39:38   00:15:52   00:50:44   01:08:07   00:01:03   


MM    39. Vojtěch Dědek -- Miroslav Dědek           Lázeňští loudali
Číslo: 136    Start: 09:51:00    Cíl: 13:37:41    Bodů: 220    Čas: 03:46:41    Penále: 0

   62(10)     82(20)     81(30)     77(40)     78(60)     67(30)     65(20)     100(10)    Cíl        
   10:15:33   10:26:16   10:47:02   11:29:42   12:00:41   12:46:55   12:59:21   13:36:16   13:37:41   
   00:24:33   00:10:43   00:20:46   00:42:40   00:30:59   00:46:14   00:12:26   00:36:55   00:01:25   


MM    40. Marek Koníček -- Jaroslav Šebesta           AnapurnaTeam
Číslo: 132    Start: 09:36:00    Cíl: 13:30:20    Bodů: 310    Čas: 03:54:20    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     81(30)     82(20)     62(10)     61(10)     58(10)     
   10:04:26   10:25:50   10:57:27   11:36:55   11:54:29   12:18:34   12:39:59   12:58:36   13:10:37   13:18:44   
   00:28:26   00:21:24   00:31:37   00:39:28   00:17:34   00:24:05   00:21:25   00:18:37   00:12:01   00:08:07   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   13:23:45   13:29:13   13:30:20   
   00:05:01   00:05:28   00:01:07   


MM    41. Pavel Novák -- Vladimír Novák           NH CAR
Číslo: 142    Start: 09:42:00    Cíl: 13:31:39    Bodů: 260    Čas: 03:49:39    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   10:11:00   10:36:55   11:11:49   11:46:04   12:04:16   12:32:01   13:01:48   13:30:33   13:31:39   
   00:29:00   00:25:55   00:34:54   00:34:15   00:18:12   00:27:45   00:29:47   00:28:45   00:01:06   


MM    42. Miroslav Zámečník -- Tomáš Verner           Hrdí otcové
Číslo: 117    Start: 09:33:00    Cíl: 13:37:30    Bodů: 340    Čas: 04:04:30    Penále: 10

   85(20)     84(40)     83(80)     83(80)     82(20)     81(30)     65(20)     67(30)     55(30)     56(20)     
   09:53:44   10:14:07   10:44:56   10:51:37   11:07:25   11:31:31   11:51:25   12:02:06   12:27:57   12:48:01   
   00:20:44   00:20:23   00:30:49   00:06:41   00:15:48   00:24:06   00:19:54   00:10:41   00:25:51   00:20:04   

   58(10)     60(10)     61(10)     62(10)     100(10)    Cíl        
   12:59:20   13:05:32   13:16:08   13:24:31   13:36:28   13:37:30   
   00:11:19   00:06:12   00:10:36   00:08:23   00:11:57   00:01:02   


MM    43. Zdeněk Mareš -- Jakub Machuta           Double M
Číslo: 122    Start: 09:33:00    Cíl: 13:42:32    Bodů: 310    Čas: 04:09:32    Penále: 20

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     100(10)    Cíl        
   09:53:48   10:20:16   10:56:32   11:15:45   11:37:07   12:03:16   12:42:21   13:00:21   13:41:19   13:42:32   
   00:20:48   00:26:28   00:36:16   00:19:13   00:21:22   00:26:09   00:39:05   00:18:00   00:40:58   00:01:13   


MM    44. Pavel Sklenařík -- Martin Hronza           TJ Zelená Konev
Číslo: 124    Start: 09:39:00    Cíl: 13:29:40    Bodů: 270    Čas: 03:50:40    Penále: 0

   84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:18:33   10:54:44   11:33:21   11:55:45   12:17:48   12:44:54   13:10:02   13:19:11   13:28:10   13:29:40   
   00:39:33   00:36:11   00:38:37   00:22:24   00:22:03   00:27:06   00:25:08   00:09:09   00:08:59   00:01:30   


MM    45. Miroslav Zoubek -- Lukáš Zoubek           LuMi
Číslo: 103    Start: 09:36:00    Cíl: 13:36:24    Bodů: 260    Čas: 04:00:24    Penále: 2

   59(10)     56(20)     67(30)     69(40)     71(60)     41(60)     54(30)     100(10)    Cíl        
   09:56:36   10:19:56   10:50:22   11:15:04   11:56:40   13:04:56   13:20:57   13:35:17   13:36:24   
   00:20:36   00:23:20   00:30:26   00:24:42   00:41:36   01:08:16   00:16:01   00:14:20   00:01:07   


MM    46. David Eibl -- Jiří Švec           MEORIS watch team
Číslo: 144    Start: 09:42:00    Cíl: 13:57:54    Bodů: 270    Čas: 04:15:54    Penále: 40

   59(10)     56(20)     54(30)     55(30)     67(30)     77(40)     78(60)     79(40)     100(10)    Cíl        
   09:58:16   10:22:06   10:53:55   11:11:07   11:38:11   11:53:30   12:47:03   13:17:37   13:56:57   13:57:54   
   00:16:16   00:23:50   00:31:49   00:17:12   00:27:04   00:15:19   00:53:33   00:30:34   00:39:20   00:00:57   


MM    47. Libor Suchý -- Petr Suchý           Looser Club Debilos
Číslo: 115    Start: 09:30:00    Cíl: 13:45:21    Bodů: 300    Čas: 04:15:21    Penále: 40

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   09:58:10   10:21:18   10:56:59   11:32:58   11:54:22   12:32:37   13:00:23   13:27:57   13:37:41   13:44:10   
   00:28:10   00:23:08   00:35:41   00:35:59   00:21:24   00:38:15   00:27:46   00:27:34   00:09:44   00:06:29   

   Cíl        
   13:45:21   
   00:01:11   


MM    48. Miroslav Macík -- Miroslav Macík           Vsetínští ogaři
Číslo: 156    Start: 09:33:00    Cíl: 13:19:58    Bodů: 250    Čas: 03:46:58    Penále: 0

   41(60)     54(30)     55(30)     67(30)     81(30)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    
   10:28:46   10:59:31   11:16:55   11:45:13   12:06:47   12:37:37   12:58:10   13:07:41   13:13:39   13:18:52   
   00:55:46   00:30:45   00:17:24   00:28:18   00:21:34   00:30:50   00:20:33   00:09:31   00:05:58   00:05:13   

   Cíl        
   13:19:58   
   00:01:06   


MM    49. Martin Sklenář -- Pavel Veselý           Dynal bike team
Číslo: 147    Start: 09:39:00    Cíl: 13:24:00    Bodů: 220    Čas: 03:45:00    Penále: 0

   60(10)     61(10)     58(10)     56(20)     54(30)     53(50)     55(30)     63(30)     62(10)     59(10)     
   09:56:53   10:06:47   10:14:39   10:28:54   10:51:57   11:30:35   12:01:00   12:39:10   12:55:56   13:16:37   
   00:17:53   00:09:54   00:07:52   00:14:15   00:23:03   00:38:38   00:30:25   00:38:10   00:16:46   00:20:41   

   100(10)    Cíl        
   13:22:41   13:24:00   
   00:06:04   00:01:19   


MM    50. Jakub Tkaczyk -- Tomáš Skuplík           Koaly
Číslo: 105    Start: 09:30:00    Cíl: 13:16:22    Bodů: 260    Čas: 03:46:22    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:02:16   10:22:37   10:54:36   11:28:23   12:01:07   12:24:48   12:47:57   12:59:29   13:08:29   13:14:48   
   00:32:16   00:20:21   00:31:59   00:33:47   00:32:44   00:23:41   00:23:09   00:11:32   00:09:00   00:06:19   

   Cíl        
   13:16:22   
   00:01:34   


MM    51. Jan Novotný -- Zdeněk Kubík           Kufrování s Forrestem
Číslo: 163    Start: 09:27:00    Cíl: 13:26:39    Bodů: 280    Čas: 03:59:39    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     77(40)     100(10)    Cíl        
   09:58:15   10:18:25   10:49:05   11:10:36   11:32:37   11:49:16   12:23:34   13:25:31   13:26:39   
   00:31:15   00:20:10   00:30:40   00:21:31   00:22:01   00:16:39   00:34:18   01:01:57   00:01:08   


MM    52. Miroslav Trn -- Petr Zloský           ČSFR
Číslo: 119    Start: 09:27:00    Cíl: 13:29:05    Bodů: 260    Čas: 04:02:05    Penále: 6

   41(60)     52(40)     53(50)     69(40)     67(30)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:10:51   10:48:01   11:15:55   12:18:30   12:36:24   12:54:33   13:27:56   13:29:05   
   00:43:51   00:37:10   00:27:54   01:02:35   00:17:54   00:18:09   00:33:23   00:01:09   


MM    53. Tomáš Berger -- Martin Srb           Lužaňáci
Číslo: 128    Start: 09:18:00    Cíl: 13:14:40    Bodů: 310    Čas: 03:56:40    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     
   09:37:21   09:57:55   10:50:05   11:21:38   11:37:54   12:11:15   12:25:36   12:41:07   12:50:40   12:57:44   
   00:19:21   00:20:34   00:52:10   00:31:33   00:16:16   00:33:21   00:14:21   00:15:31   00:09:33   00:07:04   

   59(10)     100(10)    Cíl        
   13:06:52   13:12:51   13:14:40   
   00:09:08   00:05:59   00:01:49   


MM    54. Juraj Opršal -- Petr Šenk           Počkej kámo!
Číslo: 154    Start: 10:03:00    Cíl: 14:15:08    Bodů: 290    Čas: 04:12:08    Penále: 26

   59(10)     56(20)     55(30)     53(50)     69(40)     67(30)     65(20)     81(30)     63(30)     61(10)     
   10:33:05   10:53:11   11:08:13   11:49:40   12:46:39   13:02:30   13:16:18   13:22:50   13:44:55   14:02:13   
   00:30:05   00:20:06   00:15:02   00:41:27   00:56:59   00:15:51   00:13:48   00:06:32   00:22:05   00:17:18   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   14:09:10   14:14:03   14:15:08   
   00:06:57   00:04:53   00:01:05   


MM    55. Vítek Majer -- Vladimír Slípka           SKP České Budějovice
Číslo: 109    Start: 09:21:00    Cíl: 13:07:04    Bodů: 270    Čas: 03:46:04    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     65(20)     67(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:00:45   10:36:26   11:16:21   11:43:25   12:00:46   12:07:24   12:34:37   12:50:01   13:05:18   13:07:04   
   00:39:45   00:35:41   00:39:55   00:27:04   00:17:21   00:06:38   00:27:13   00:15:24   00:15:17   00:01:46   


MM    56. Jiří Kavánek -- Milan Polák           FIDOBAR
Číslo: 114    Start: 09:27:00    Cíl: 13:23:16    Bodů: 230    Čas: 03:56:16    Penále: 0

   84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:20:10   10:55:37   11:48:43   12:10:35   12:40:46   13:21:45   13:23:16   
   00:53:10   00:35:27   00:53:06   00:21:52   00:30:11   00:40:59   00:01:31   


MM    57. Jan Špaček -- Jakub Smutný           Taebo Arena Team
Číslo: 101    Start: 09:24:00    Cíl: 13:20:14    Bodů: 230    Čas: 03:56:14    Penále: 0

   84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     100(10)    Cíl        
   09:58:49   10:31:44   11:20:42   12:04:06   13:18:49   13:20:14   
   00:34:49   00:32:55   00:48:58   00:43:24   01:14:43   00:01:25   


MM    58. Michal Tabery -- Milos Zelenda           MEORIS watch team
Číslo: 133    Start: 09:18:00    Cíl: 13:10:56    Bodů: 270    Čas: 03:52:56    Penále: 0

   84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:58:09   10:32:06   11:14:41   11:36:38   11:59:57   12:24:51   12:57:21   13:04:57   13:09:47   13:10:56   
   00:40:09   00:33:57   00:42:35   00:21:57   00:23:19   00:24:54   00:32:30   00:07:36   00:04:50   00:01:09   


MM    59. Aleš Meister -- Jaroslav Rak           Borgové
Číslo: 120    Start: 09:21:00    Cíl: 12:59:03    Bodů: 220    Čas: 03:38:03    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     62(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:54:00   10:22:56   10:59:52   11:40:47   12:05:30   12:32:26   12:52:19   12:57:56   12:59:03   
   00:33:00   00:28:56   00:36:56   00:40:55   00:24:43   00:26:56   00:19:53   00:05:37   00:01:07   


MM    60. Jan Polák -- Jiří Lafek           NH CAR
Číslo: 143    Start: 09:24:00    Cíl: 13:41:49    Bodů: 260    Čas: 04:17:49    Penále: 60

   60(10)     61(10)     63(30)     81(30)     80(30)     79(40)     83(80)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:40:37   09:51:57   10:16:59   10:43:19   11:30:06   11:52:00   12:43:47   13:10:36   13:40:31   13:41:49   
   00:16:37   00:11:20   00:25:02   00:26:20   00:46:47   00:21:54   00:51:47   00:26:49   00:29:55   00:01:18   


MM    61. Jiří Šolta -- Dušan Bajo           FIDOBAR
Číslo: 116    Start: 09:21:00    Cíl: 13:17:30    Bodů: 210    Čas: 03:56:30    Penále: 0

   59(10)     41(60)     52(40)     54(30)     55(30)     56(20)     58(10)     100(10)    Cíl        
   09:36:00   10:18:30   11:37:59   12:11:05   12:28:47   12:49:54   12:58:01   13:16:06   13:17:30   
   00:15:00   00:42:30   01:19:29   00:33:06   00:17:42   00:21:07   00:08:07   00:18:05   00:01:24   


MM    62. László Szíkora -- Jaroslav Bartoník           Koaly
Číslo: 106    Start: 09:15:00    Cíl: 13:06:20    Bodů: 230    Čas: 03:51:20    Penále: 0

   41(60)     52(40)     53(50)     55(30)     56(20)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:14:58   10:53:12   11:37:24   12:16:58   12:39:13   12:49:39   12:57:19   13:04:36   13:06:20   
   00:59:58   00:38:14   00:44:12   00:39:34   00:22:15   00:10:26   00:07:40   00:07:17   00:01:44   


MM    63. Matouš Franc -- Petr Mrázek           FIDOBAR
Číslo: 113    Start: 09:15:00    Cíl: 13:14:33    Bodů: 180    Čas: 03:59:33    Penále: 0

   60(10)     61(10)     55(30)     69(40)     67(30)     65(20)     81(30)     100(10)    Cíl        
   09:28:58   09:40:06   10:15:13   11:44:35   12:02:22   12:28:36   12:39:09   13:13:30   13:14:33   
   00:13:58   00:11:08   00:35:07   01:29:22   00:17:47   00:26:14   00:10:33   00:34:21   00:01:03   


MM    64. Petr Sakař -- Martin Soukup           Charé
Číslo: 137    Start: 09:12:00    Cíl: 12:47:12    Bodů: 190    Čas: 03:35:12    Penále: 0

   62(10)     82(20)     83(80)     84(40)     85(20)     85(20)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:41:14   09:52:42   10:34:23   11:26:48   11:56:01   11:59:15   12:26:54   12:45:36   12:47:12   
   00:29:14   00:11:28   00:41:41   00:52:25   00:29:13   00:03:14   00:27:39   00:18:42   00:01:36   


MM    65. Tomáš Beran -- Venca Gregor           Řevnický rybáři
Číslo: 130    Start: 09:12:00    Cíl: 13:04:14    Bodů: 200    Čas: 03:52:14    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:39:30   10:09:36   10:49:24   12:07:10   12:25:33   13:02:28   13:04:14   
   00:27:30   00:30:06   00:39:48   01:17:46   00:18:23   00:36:55   00:01:46   


MM    66. Ondřej Kupsa -- Slávek Vochozka           WoKus
Číslo: 135    Start: 09:00:00    Cíl: 12:59:02    Bodů: 270    Čas: 03:59:02    Penále: 0

   85(20)     84(40)     82(20)     80(30)     77(40)     67(30)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     
   09:29:46   09:51:51   10:09:16   10:29:34   11:12:32   11:37:20   11:56:34   12:22:16   12:42:51   12:51:54   
   00:29:46   00:22:05   00:17:25   00:20:18   00:42:58   00:24:48   00:19:14   00:25:42   00:20:35   00:09:03   

   100(10)    Cíl        
   12:58:01   12:59:02   
   00:06:07   00:01:01   


MM    67. Jaromír Háněl -- Martin Jungmann           HSH
Číslo: 175    Start: 09:12:00    Cíl: 13:48:41    Bodů: 230    Čas: 04:36:41    Penále: 250

   85(20)     82(20)     83(80)     79(40)     80(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   09:44:42   10:10:48   10:57:03   11:50:21   12:18:25   13:03:11   13:47:10   13:48:41   
   00:32:42   00:26:06   00:46:15   00:53:18   00:28:04   00:44:46   00:43:59   00:01:31   


MM    75. Jakub Juříček -- Radovan Hrnčíř           PBV MTB Team Brno
Číslo: 153    Start: 09:00:00    Cíl: 14:19:51    Bodů: 290    Čas: 05:19:51    Penále: 9999

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:48:36   11:05:38   11:41:59   12:12:34   12:44:45   13:13:57   13:49:30   14:04:45   14:18:38   14:19:51   
   01:48:36   00:17:02   00:36:21   00:30:35   00:32:11   00:29:12   00:35:33   00:15:15   00:13:53   00:01:13   




MM+



MM+    1. Pavel Bureš -- Vladimír Horký           ABND racing team
Číslo: 208    Start: 10:33:00    Cíl: 14:32:31    Bodů: 510    Čas: 03:59:31    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     75(80)     73(20)     69(40)     67(30)     
   11:01:58   11:23:53   11:43:51   11:56:17   12:26:19   12:45:44   13:04:38   13:28:21   13:37:54   13:49:59   
   00:28:58   00:21:55   00:19:58   00:12:26   00:30:02   00:19:25   00:18:54   00:23:43   00:09:33   00:12:05   

   65(20)     81(30)     100(10)    Cíl        
   14:00:00   14:05:46   14:31:38   14:32:31   
   00:10:01   00:05:46   00:25:52   00:00:53   


MM+    2. Radek Jonáš -- Jakub Novák           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 228    Start: 10:27:00    Cíl: 14:21:18    Bodů: 530    Čas: 03:54:18    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     73(20)     69(40)     
   10:47:03   11:02:27   11:23:51   11:43:38   11:56:13   12:22:24   12:48:43   13:07:10   13:18:51   13:28:46   
   00:20:03   00:15:24   00:21:24   00:19:47   00:12:35   00:26:11   00:26:19   00:18:27   00:11:41   00:09:55   

   67(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:40:48   13:58:45   14:09:31   14:15:22   14:20:15   14:21:18   
   00:12:02   00:17:57   00:10:46   00:05:51   00:04:53   00:01:03   


MM+    3. George Hladík -- Kajiš Kratochvíl           VELSBIKE - SUPERIOR
Číslo: 255    Start: 10:30:00    Cíl: 14:33:05    Bodů: 470    Čas: 04:03:05    Penále: 8

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     75(80)     67(30)     81(30)     
   10:49:57   11:06:22   11:29:47   11:51:22   12:05:04   12:36:10   13:00:06   13:16:10   13:48:44   14:01:41   
   00:19:57   00:16:25   00:23:25   00:21:35   00:13:42   00:31:06   00:23:56   00:16:04   00:32:34   00:12:57   

   82(20)     100(10)    Cíl        
   14:12:35   14:32:11   14:33:05   
   00:10:54   00:19:36   00:00:54   


MM+    4. Jiří Hejna -- Honza Kabát           Stragédi
Číslo: 271    Start: 10:24:00    Cíl: 14:26:17    Bodů: 440    Čas: 04:02:17    Penále: 6

   60(10)     61(10)     63(30)     67(30)     69(40)     71(60)     75(80)     78(60)     79(40)     80(30)     
   10:37:30   10:44:57   10:56:43   11:19:28   11:34:04   12:01:40   12:30:36   13:02:41   13:24:42   13:37:24   
   00:13:30   00:07:27   00:11:46   00:22:45   00:14:36   00:27:36   00:28:56   00:32:05   00:22:01   00:12:42   

   82(20)     62(10)     58(10)     100(10)    Cíl        
   13:50:27   14:03:22   14:17:26   14:25:19   14:26:17   
   00:13:03   00:12:55   00:14:04   00:07:53   00:00:58   


MM+    5. Jaromír Chroustovský -- Radan Kamenický           SK Kondor
Číslo: 227    Start: 10:24:00    Cíl: 14:22:25    Bodů: 440    Čas: 03:58:25    Penále: 0

   82(20)     81(30)     65(20)     67(30)     69(40)     73(20)     75(80)     79(40)     80(30)     83(80)     
   10:45:16   11:03:06   11:18:42   11:23:47   11:39:34   11:53:46   12:16:26   12:51:50   13:06:02   13:33:19   
   00:21:16   00:17:50   00:15:36   00:05:05   00:15:47   00:14:12   00:22:40   00:35:24   00:14:12   00:27:17   

   84(40)     100(10)    Cíl        
   13:56:37   14:21:19   14:22:25   
   00:23:18   00:24:42   00:01:06   


MM+    6. Petr Karkoš -- Václav Kulhánek           Karhanek
Číslo: 225    Start: 10:24:00    Cíl: 14:23:38    Bodů: 430    Čas: 03:59:38    Penále: 0

   56(20)     54(30)     41(60)     52(40)     53(50)     50(60)     71(60)     69(40)     67(30)     81(30)     
   10:57:57   11:09:05   11:20:21   11:42:42   12:06:27   12:40:32   13:09:51   13:33:44   13:45:18   13:58:49   
   00:33:57   00:11:08   00:11:16   00:22:21   00:23:45   00:34:05   00:29:19   00:23:53   00:11:34   00:13:31   

   100(10)    Cíl        
   14:22:46   14:23:38   
   00:23:57   00:00:52   


MM+    7. Míra Rygl -- Ivan Přibyl           MIRY na Kšandě
Číslo: 276    Start: 09:39:00    Cíl: 13:53:09    Bodů: 480    Čas: 04:14:09    Penále: 30

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     76(30)     73(20)     69(40)     67(30)     
   10:07:23   10:24:04   10:48:29   11:11:36   11:27:00   11:56:01   12:21:30   12:35:02   12:44:17   12:58:40   
   00:28:23   00:16:41   00:24:25   00:23:07   00:15:24   00:29:01   00:25:29   00:13:32   00:09:15   00:14:23   

   81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:11:41   13:30:29   13:42:13   13:47:53   13:52:20   13:53:09   
   00:13:01   00:18:48   00:11:44   00:05:40   00:04:27   00:00:49   


MM+    8. Miroslav Keča Křeček -- Karel Blondén Huňka           Rychlíci z Hané
Číslo: 211    Start: 10:21:00    Cíl: 14:18:03    Bodů: 440    Čas: 03:57:03    Penále: 0

   84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     55(30)     54(30)     
   10:52:47   11:17:30   11:35:49   11:52:46   12:07:54   12:35:43   12:58:37   13:16:58   13:39:41   13:54:12   
   00:31:47   00:24:43   00:18:19   00:16:57   00:15:08   00:27:49   00:22:54   00:18:21   00:22:43   00:14:31   

   56(20)     59(10)     100(10)    Cíl        
   14:03:57   14:12:26   14:17:01   14:18:03   
   00:09:45   00:08:29   00:04:35   00:01:02   


MM+    9. Havelka Milan -- Martin Šňupárek           ABND racing team
Číslo: 262    Start: 10:24:00    Cíl: 14:17:58    Bodů: 410    Čas: 03:53:58    Penále: 0

   84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     55(30)     56(20)     
   10:54:19   11:25:38   11:37:53   11:54:47   12:09:57   12:37:58   13:01:29   13:22:20   13:47:37   14:04:09   
   00:30:19   00:31:19   00:12:15   00:16:54   00:15:10   00:28:01   00:23:31   00:20:51   00:25:17   00:16:32   

   59(10)     100(10)    Cíl        
   14:12:30   14:17:01   14:17:58   
   00:08:21   00:04:31   00:00:57   


MM+    10. Pavel Šenk -- Jan Novotný           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 242    Start: 10:15:00    Cíl: 14:19:56    Bodů: 430    Čas: 04:04:56    Penále: 10

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     67(30)     62(10)     
   10:37:31   10:54:38   11:19:10   11:38:49   11:52:52   12:21:15   12:52:32   13:14:05   13:37:26   14:08:25   
   00:22:31   00:17:07   00:24:32   00:19:39   00:14:03   00:28:23   00:31:17   00:21:33   00:23:21   00:30:59   

   100(10)    Cíl        
   14:19:02   14:19:56   
   00:10:37   00:00:54   


MM+    11. Richard Sláma -- Petr Chroust           PBV MTB Team Brno
Číslo: 201    Start: 10:18:00    Cíl: 14:16:12    Bodů: 370    Čas: 03:58:12    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     67(30)     100(10)    Cíl        
   10:51:19   11:20:34   11:46:25   12:00:40   12:27:54   12:57:55   13:33:25   14:15:10   14:16:12   
   00:33:19   00:29:15   00:25:51   00:14:15   00:27:14   00:30:01   00:35:30   00:41:45   00:01:02   


MM+    12. Ondřej Čapek -- Ferdinand Polák           Starej s Chytrym
Číslo: 229    Start: 10:12:00    Cíl: 14:05:59    Bodů: 410    Čas: 03:53:59    Penále: 0

   62(10)     82(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     65(20)     81(30)     
   10:31:12   10:40:24   10:58:56   11:21:54   11:48:01   12:03:00   12:33:13   12:51:13   13:02:21   13:10:50   
   00:19:12   00:09:12   00:18:32   00:22:58   00:26:07   00:14:59   00:30:13   00:18:00   00:11:08   00:08:29   

   63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:34:00   13:48:27   13:55:17   13:59:35   14:04:50   14:05:59   
   00:23:10   00:14:27   00:06:50   00:04:18   00:05:15   00:01:09   


MM+    13. Jan Pochobradský -- Libor Dvořáček           Hagan 800
Číslo: 240    Start: 10:09:00    Cíl: 14:13:20    Bodů: 420    Čas: 04:04:20    Penále: 10

   84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     65(20)     81(30)     63(30)     
   10:39:22   11:10:57   11:27:51   11:48:44   12:03:30   12:31:42   12:53:52   13:21:21   13:28:55   13:48:21   
   00:30:22   00:31:35   00:16:54   00:20:53   00:14:46   00:28:12   00:22:10   00:27:29   00:07:34   00:19:26   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   14:02:04   14:07:55   14:12:19   14:13:20   
   00:13:43   00:05:51   00:04:24   00:01:01   


MM+    14. David Palas -- Stanislav Mudrák           STS Chvojkovice Brod 1
Číslo: 220    Start: 10:15:00    Cíl: 14:06:57    Bodů: 370    Čas: 03:51:57    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     81(30)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     100(10)    
   10:34:37   10:50:47   11:13:35   11:29:09   11:46:38   12:05:17   12:29:17   12:59:44   13:22:53   14:05:42   
   00:19:37   00:16:10   00:22:48   00:15:34   00:17:29   00:18:39   00:24:00   00:30:27   00:23:09   00:42:49   

   Cíl        
   14:06:57   
   00:01:15   


MM+    15. Uli Kretzschmar -- Ulf Uhlemann           Speedbikers
Číslo: 207    Start: 10:06:00    Cíl: 14:03:44    Bodů: 380    Čas: 03:57:44    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     56(20)     59(10)     
   10:31:30   10:49:48   11:20:00   11:46:55   12:03:14   12:35:45   13:01:17   13:19:48   13:49:57   13:58:06   
   00:25:30   00:18:18   00:30:12   00:26:55   00:16:19   00:32:31   00:25:32   00:18:31   00:30:09   00:08:09   

   100(10)    Cíl        
   14:02:43   14:03:44   
   00:04:37   00:01:01   


MM+    16. Petr Hovořák -- Ivan Kusák           Čip a KanonDejl z dimense.cz
Číslo: 221    Start: 10:06:00    Cíl: 14:10:18    Bodů: 400    Čas: 04:04:18    Penále: 10

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     63(30)     61(10)     
   10:32:20   10:48:59   11:14:07   11:41:01   11:55:03   12:28:33   13:00:03   13:14:58   13:39:33   13:57:55   
   00:26:20   00:16:39   00:25:08   00:26:54   00:14:02   00:33:30   00:31:30   00:14:55   00:24:35   00:18:22   

   60(10)     100(10)    Cíl        
   14:04:24   14:09:17   14:10:18   
   00:06:29   00:04:53   00:01:01   


MM+    17. Juraj Malatin -- Peter Mlynarik           MTBO.SK
Číslo: 230    Start: 10:18:00    Cíl: 14:17:54    Bodů: 320    Čas: 03:59:54    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     100(10)    Cíl        
   10:46:54   11:04:58   11:34:06   11:59:55   12:15:02   12:59:20   13:25:43   14:16:55   14:17:54   
   00:28:54   00:18:04   00:29:08   00:25:49   00:15:07   00:44:18   00:26:23   00:51:12   00:00:59   


MM+    18. David Náhlovský -- Petr Brych           PBV MTB Team Brno
Číslo: 203    Start: 10:21:00    Cíl: 14:18:42    Bodů: 290    Čas: 03:57:42    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:48:29   11:06:17   11:34:48   12:00:02   12:16:05   13:22:37   13:49:17   14:04:47   14:17:38   14:18:42   
   00:27:29   00:17:48   00:28:31   00:25:14   00:16:03   01:06:32   00:26:40   00:15:30   00:12:51   00:01:04   


MM+    19. Roman Koucký -- Jan Zurynek           ŽAKET tým
Číslo: 267    Start: 10:09:00    Cíl: 14:13:18    Bodů: 370    Čas: 04:04:18    Penále: 10

   84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     67(30)     100(10)    Cíl        
   10:47:10   11:13:56   11:46:22   12:20:52   12:52:45   13:16:05   13:34:19   14:12:15   14:13:18   
   00:38:10   00:26:46   00:32:26   00:34:30   00:31:53   00:23:20   00:18:14   00:37:56   00:01:03   


MM+    20. Radim Němec -- Martin Freihaut           MEORIS watch team
Číslo: 263    Start: 10:03:00    Cíl: 13:57:58    Bodů: 380    Čas: 03:54:58    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     67(30)     56(20)     59(10)     
   10:31:41   10:50:07   11:15:07   11:43:43   11:59:38   12:31:48   12:58:30   13:15:06   13:43:19   13:52:09   
   00:28:41   00:18:26   00:25:00   00:28:36   00:15:55   00:32:10   00:26:42   00:16:36   00:28:13   00:08:50   

   100(10)    Cíl        
   13:56:53   13:57:58   
   00:04:44   00:01:05   


MM+    21. Miroslav Soldát -- Martin Michalica           ChaBrusiči
Číslo: 257    Start: 10:12:00    Cíl: 14:16:10    Bodů: 350    Čas: 04:04:10    Penále: 10

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   10:44:30   11:11:37   11:36:00   11:50:54   12:51:29   13:16:30   13:42:20   13:54:08   14:15:09   14:16:10   
   00:32:30   00:27:07   00:24:23   00:14:54   01:00:35   00:25:01   00:25:50   00:11:48   00:21:01   00:01:01   


MM+    22. Pavel Cincibus -- Stanislav Petříček           FS Praha
Číslo: 233    Start: 10:09:00    Cíl: 14:00:02    Bodů: 340    Čas: 03:51:02    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     77(40)     67(30)     65(20)     81(30)     82(20)     62(10)     
   10:32:15   10:53:25   11:23:04   11:58:47   12:32:36   12:51:47   13:05:30   13:14:27   13:27:43   13:44:58   
   00:23:15   00:21:10   00:29:39   00:35:43   00:33:49   00:19:11   00:13:43   00:08:57   00:13:16   00:17:15   

   100(10)    Cíl        
   13:58:35   14:00:02   
   00:13:37   00:01:27   


MM+    23. Tomáš Vorel -- Martin Jančík           Havrani
Číslo: 246    Start: 10:15:00    Cíl: 14:14:08    Bodů: 280    Čas: 03:59:08    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     100(10)    Cíl        
   10:46:12   11:05:13   11:37:49   12:07:46   12:22:16   13:12:43   14:13:11   14:14:08   
   00:31:12   00:19:01   00:32:36   00:29:57   00:14:30   00:50:27   01:00:28   00:00:57   


MM+    24. Jaroslav Sládek -- Josef Kapal           Bajkeři od Benešova
Číslo: 234    Start: 10:00:00    Cíl: 13:57:49    Bodů: 370    Čas: 03:57:49    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     100(10)    
   10:22:17   10:40:53   11:07:29   11:26:03   11:44:38   12:00:05   12:33:08   12:58:23   13:27:33   13:56:49   
   00:22:17   00:18:36   00:26:36   00:18:34   00:18:35   00:15:27   00:33:03   00:25:15   00:29:10   00:29:16   

   Cíl        
   13:57:49   
   00:01:00   


MM+    25. Branislav Pilňan -- Filip Pucher           MTBO.SK
Číslo: 243    Start: 10:03:00    Cíl: 13:58:08    Bodů: 320    Čas: 03:55:08    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     
   10:31:03   10:54:25   11:28:36   12:12:13   12:28:03   12:42:27   13:06:48   13:29:37   13:45:32   13:52:12   
   00:28:03   00:23:22   00:34:11   00:43:37   00:15:50   00:14:24   00:24:21   00:22:49   00:15:55   00:06:40   

   100(10)    Cíl        
   13:57:04   13:58:08   
   00:04:52   00:01:04   


MM+    26. Zdeněk Míka -- Martin Svačina           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 254    Start: 09:54:00    Cíl: 13:58:09    Bodů: 380    Čas: 04:04:09    Penále: 10

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     63(30)     100(10)    
   10:16:32   10:35:10   11:00:25   11:26:05   11:41:34   12:18:54   12:45:01   13:11:11   13:32:40   13:56:57   
   00:22:32   00:18:38   00:25:15   00:25:40   00:15:29   00:37:20   00:26:07   00:26:10   00:21:29   00:24:17   

   Cíl        
   13:58:09   
   00:01:12   


MM+    27. Pavel Paloncý -- Jiří Vozda           Šumperští divočáci
Číslo: 216    Start: 10:00:00    Cíl: 14:05:13    Bodů: 330    Čas: 04:05:13    Penále: 12

   62(10)     82(20)     83(80)     80(30)     81(30)     65(20)     67(30)     69(40)     63(30)     61(10)     
   10:22:24   10:32:15   11:02:40   11:28:52   11:51:17   12:11:00   12:25:41   12:50:18   13:28:06   13:45:42   
   00:22:24   00:09:51   00:30:25   00:26:12   00:22:25   00:19:43   00:14:41   00:24:37   00:37:48   00:17:36   

   58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:54:53   13:59:30   14:04:09   14:05:13   
   00:09:11   00:04:37   00:04:39   00:01:04   


MM+    28. Martin Číp -- Jiří Juřina           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 260    Start: 09:57:00    Cíl: 13:49:41    Bodů: 320    Čas: 03:52:41    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     77(40)     67(30)     63(30)     82(20)     62(10)     100(10)    
   10:23:46   10:44:06   11:12:49   11:47:27   12:19:08   12:39:46   13:05:31   13:19:24   13:35:43   13:48:24   
   00:26:46   00:20:20   00:28:43   00:34:38   00:31:41   00:20:38   00:25:45   00:13:53   00:16:19   00:12:41   

   Cíl        
   13:49:41   
   00:01:17   


MM+    29. Michal Bureš -- Miloš Dvořák           Známka Punku/FcB
Číslo: 261    Start: 09:48:00    Cíl: 13:44:15    Bodů: 340    Čas: 03:56:15    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     81(30)     65(20)     67(30)     63(30)     62(10)     
   10:18:49   10:39:17   11:05:53   11:24:05   11:43:18   12:05:11   12:23:02   12:33:52   13:02:27   13:20:18   
   00:30:49   00:20:28   00:26:36   00:18:12   00:19:13   00:21:53   00:17:51   00:10:50   00:28:35   00:17:51   

   61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   13:31:13   13:38:24   13:43:12   13:44:15   
   00:10:55   00:07:11   00:04:48   00:01:03   


MM+    30. Miroslav Slovák -- Jiří Teplý           Klokani z Hradce
Číslo: 223    Start: 09:54:00    Cíl: 13:52:35    Bodů: 330    Čas: 03:58:35    Penále: 0

   60(10)     61(10)     62(10)     85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     63(30)     
   10:10:44   10:20:21   10:28:40   10:44:10   11:03:46   11:35:10   11:57:28   12:19:01   12:35:49   13:17:04   
   00:16:44   00:09:37   00:08:19   00:15:30   00:19:36   00:31:24   00:22:18   00:21:33   00:16:48   00:41:15   

   56(20)     59(10)     100(10)    Cíl        
   13:38:29   13:46:58   13:51:35   13:52:35   
   00:21:25   00:08:29   00:04:37   00:01:00   


MM+    31. Petr Šrámek -- Jindřich Handl           L.B.C. International, o.s.
Číslo: 215    Start: 09:57:00    Cíl: 14:11:27    Bodů: 340    Čas: 04:14:27    Penále: 30

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     79(40)     77(40)     67(30)     56(20)     59(10)     
   10:19:54   10:39:30   11:08:25   11:29:44   11:49:40   12:08:28   13:04:02   13:24:20   13:55:49   14:05:29   
   00:22:54   00:19:36   00:28:55   00:21:19   00:19:56   00:18:48   00:55:34   00:20:18   00:31:29   00:09:40   

   100(10)    Cíl        
   14:10:23   14:11:27   
   00:04:54   00:01:04   


MM+    32. Petr Malušek -- Jaroslav Slezák           SK Kondor
Číslo: 226    Start: 09:48:00    Cíl: 13:52:39    Bodů: 330    Čas: 04:04:39    Penále: 10

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     75(80)     100(10)    Cíl        
   10:12:42   10:36:11   11:00:49   11:38:48   12:16:57   12:49:04   13:51:38   13:52:39   
   00:24:42   00:23:29   00:24:38   00:37:59   00:38:09   00:32:07   01:02:34   00:01:01   


MM+    33. Dominik Duda -- Štěpán Moravčík           Jejich Veličenstva
Číslo: 222    Start: 09:48:00    Cíl: 13:42:14    Bodů: 310    Čas: 03:54:14    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   10:14:53   10:36:42   11:11:57   11:40:01   11:56:23   12:31:33   12:59:06   13:14:21   13:41:02   13:42:14   
   00:26:53   00:21:49   00:35:15   00:28:04   00:16:22   00:35:10   00:27:33   00:15:15   00:26:41   00:01:12   


MM+    34. Zdeněk Mareš -- Milan Hložek           TJ Sokol Lužany
Číslo: 250    Start: 09:51:00    Cíl: 13:42:52    Bodů: 300    Čas: 03:51:52    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     
   10:11:44   10:32:45   11:05:11   11:42:25   12:06:21   12:38:01   12:52:02   13:15:42   13:28:18   13:36:27   
   00:20:44   00:21:01   00:32:26   00:37:14   00:23:56   00:31:40   00:14:01   00:23:40   00:12:36   00:08:09   

   100(10)    Cíl        
   13:41:40   13:42:52   
   00:05:13   00:01:12   


MM+    35. Libor Krhut -- Zdeněk Jakobi           Havrani
Číslo: 204    Start: 09:51:00    Cíl: 13:56:33    Bodů: 310    Čas: 04:05:33    Penále: 12

   82(20)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     100(10)    Cíl        
   10:19:05   10:46:59   11:16:03   11:34:28   12:24:08   12:52:21   13:21:48   13:55:26   13:56:33   
   00:28:05   00:27:54   00:29:04   00:18:25   00:49:40   00:28:13   00:29:27   00:33:38   00:01:07   


MM+    36. Tomasso Felini -- Pietro Fantozzi           Citrus Bike Team JBC
Číslo: 253    Start: 09:36:00    Cíl: 13:45:59    Bodů: 350    Čas: 04:09:59    Penále: 20

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   10:06:25   10:24:08   10:51:29   11:28:40   11:59:00   12:29:55   12:58:27   13:20:56   13:44:52   13:45:59   
   00:30:25   00:17:43   00:27:21   00:37:11   00:30:20   00:30:55   00:28:32   00:22:29   00:23:56   00:01:07   


MM+    37. Petr Suastika -- Jiří Ticháček           Jabkoty Kdyně
Číslo: 241    Start: 09:33:00    Cíl: 13:29:13    Bodů: 310    Čas: 03:56:13    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:55:18   10:15:33   10:45:31   11:13:44   11:36:52   12:17:33   12:47:52   13:02:31   13:28:00   13:29:13   
   00:22:18   00:20:15   00:29:58   00:28:13   00:23:08   00:40:41   00:30:19   00:14:39   00:25:29   00:01:13   


MM+    38. Pavel Kříž -- Josef Klimeš           PKJK
Číslo: 272    Start: 09:42:00    Cíl: 13:44:02    Bodů: 300    Čas: 04:02:02    Penále: 6

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:15:06   10:38:11   11:09:13   11:42:26   12:13:35   12:48:03   13:12:24   13:30:52   13:37:59   13:42:55   
   00:33:06   00:23:05   00:31:02   00:33:13   00:31:09   00:34:28   00:24:21   00:18:28   00:07:07   00:04:56   

   Cíl        
   13:44:02   
   00:01:07   


MM+    39. Jaroslav Kašpar -- Martin Hubáček           Rychlíci z Hané
Číslo: 210    Start: 09:39:00    Cíl: 13:47:45    Bodů: 320    Čas: 04:08:45    Penále: 18

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     100(10)    Cíl        
   10:08:30   10:26:46   10:54:08   11:19:49   11:39:53   12:38:30   13:01:34   13:46:42   13:47:45   
   00:29:30   00:18:16   00:27:22   00:25:41   00:20:04   00:58:37   00:23:04   00:45:08   00:01:03   


MM+    40. Pavel Zdeněk -- Zdeněk Mágr           Notorola
Číslo: 219    Start: 09:54:00    Cíl: 14:07:02    Bodů: 280    Čas: 04:13:02    Penále: 28

   41(60)     53(50)     50(60)     71(60)     69(40)     100(10)    Cíl        
   10:46:42   11:29:59   12:13:22   12:55:37   13:19:55   14:05:55   14:07:02   
   00:52:42   00:43:17   00:43:23   00:42:15   00:24:18   00:46:00   00:01:07   


MM+    41. Pavel Trumpeš -- Ľubomír Bulla           Taebo Team Arena
Číslo: 256    Start: 09:39:00    Cíl: 13:41:39    Bodů: 290    Čas: 04:02:39    Penále: 6

   60(10)     58(10)     56(20)     63(30)     67(30)     76(30)     78(60)     79(40)     80(30)     82(20)     
   09:55:53   10:04:08   10:20:07   10:37:55   11:11:50   11:45:27   12:18:24   12:44:37   13:04:54   13:18:27   
   00:16:53   00:08:15   00:15:59   00:17:48   00:33:55   00:33:37   00:32:57   00:26:13   00:20:17   00:13:33   

   100(10)    Cíl        
   13:40:37   13:41:39   
   00:22:10   00:01:02   


MM+    42. Jan Janíček -- Pavel Marek           CRAFT TEAM
Číslo: 274    Start: 09:33:00    Cíl: 13:31:44    Bodů: 290    Čas: 03:58:44    Penále: 0

   84(40)     83(80)     81(30)     67(30)     69(40)     63(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   10:10:32   10:38:21   11:19:43   11:55:16   12:17:27   12:50:05   13:03:19   13:18:46   13:30:41   13:31:44   
   00:37:32   00:27:49   00:41:22   00:35:33   00:22:11   00:32:38   00:13:14   00:15:27   00:11:55   00:01:03   


MM+    43. Tencokilojel Baker -- Tencomuvodunosil Kubho           FcB Team
Číslo: 236    Start: 09:45:00    Cíl: 13:34:32    Bodů: 250    Čas: 03:49:32    Penále: 0

   59(10)     56(20)     54(30)     41(60)     52(40)     53(50)     55(30)     100(10)    Cíl        
   10:09:58   10:35:00   10:57:43   11:15:00   11:53:08   12:37:21   13:01:32   13:33:17   13:34:32   
   00:24:58   00:25:02   00:22:43   00:17:17   00:38:08   00:44:13   00:24:11   00:31:45   00:01:15   


MM+    44. Michal Kovář -- Zdeněk Pošvec           VŠCHT Pardubice
Číslo: 269    Start: 09:24:00    Cíl: 13:28:43    Bodů: 330    Čas: 04:04:43    Penále: 10

   82(20)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     81(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:01:44   10:33:58   11:01:21   11:19:54   11:54:57   12:20:51   12:48:44   13:15:34   13:22:35   13:27:37   
   00:37:44   00:32:14   00:27:23   00:18:33   00:35:03   00:25:54   00:27:53   00:26:50   00:07:01   00:05:02   

   Cíl        
   13:28:43   
   00:01:06   


MM+    45. Bystrík Babor -- Vladimir Grauzel           MTBO.SK
Číslo: 235    Start: 09:36:00    Cíl: 13:35:21    Bodů: 270    Čas: 03:59:21    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     82(20)     100(10)    Cíl        
   10:03:04   10:22:38   10:51:52   11:37:43   12:17:16   13:08:36   13:33:54   13:35:21   
   00:27:04   00:19:34   00:29:14   00:45:51   00:39:33   00:51:20   00:25:18   00:01:27   


MM+    46. Tomáš Franc -- Zbyněk Holub           FIDOBAR
Číslo: 213    Start: 10:03:00    Cíl: 14:24:26    Bodů: 280    Čas: 04:21:26    Penále: 100

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     100(10)    Cíl        
   10:31:56   10:51:54   11:23:56   11:53:56   12:17:04   13:15:34   14:23:17   14:24:26   
   00:28:56   00:19:58   00:32:02   00:30:00   00:23:08   00:58:30   01:07:43   00:01:09   


MM+    47. Vlastimil Autrata -- Daniel Klučár           MTBO.SK
Číslo: 232    Start: 09:30:00    Cíl: 13:11:03    Bodů: 280    Čas: 03:41:03    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     82(20)     62(10)     61(10)     58(10)     60(10)     
   10:01:03   10:25:19   11:01:32   11:33:07   11:50:58   12:18:08   12:39:06   12:50:50   12:58:25   13:03:32   
   00:31:03   00:24:16   00:36:13   00:31:35   00:17:51   00:27:10   00:20:58   00:11:44   00:07:35   00:05:07   

   100(10)    Cíl        
   13:09:40   13:11:03   
   00:06:08   00:01:23   


MM+    48. Jan Kořán -- Michal Mrázek           Vořezávátka
Číslo: 238    Start: 09:33:00    Cíl: 13:44:48    Bodů: 290    Čas: 04:11:48    Penále: 24

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     81(30)     100(10)    Cíl        
   09:59:31   10:22:16   11:01:46   11:36:55   11:54:33   12:42:14   13:11:53   13:43:44   13:44:48   
   00:26:31   00:22:45   00:39:30   00:35:09   00:17:38   00:47:41   00:29:39   00:31:51   00:01:04   


MM+    49. Luděk Polčák -- Martin Tomšů           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 266    Start: 09:27:00    Cíl: 13:26:43    Bodů: 290    Čas: 03:59:43    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     81(30)     100(10)    Cíl        
   09:58:02   10:18:13   10:48:54   11:19:27   11:36:37   12:13:43   12:55:15   13:25:33   13:26:43   
   00:31:02   00:20:11   00:30:41   00:30:33   00:17:10   00:37:06   00:41:32   00:30:18   00:01:10   


MM+    50. Zdeněk Blabla -- Vladimír John           SKP České Budějovice
Číslo: 209    Start: 09:30:00    Cíl: 13:11:38    Bodů: 280    Čas: 03:41:38    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     63(30)     61(10)     60(10)     59(10)     100(10)    
   09:59:08   10:21:01   10:53:09   11:33:58   11:54:45   12:26:44   12:45:13   12:53:26   13:04:27   13:10:21   
   00:29:08   00:21:53   00:32:08   00:40:49   00:20:47   00:31:59   00:18:29   00:08:13   00:11:01   00:05:54   

   Cíl        
   13:11:38   
   00:01:17   


MM+    51. Pavel Šimon -- Radim Smolen           FcB Team
Číslo: 224    Start: 09:27:00    Cíl: 13:43:44    Bodů: 310    Čas: 04:16:44    Penále: 50

   60(10)     61(10)     63(30)     81(30)     77(40)     78(60)     79(40)     83(80)     100(10)    Cíl        
   09:43:50   09:52:51   10:14:58   10:42:27   11:25:51   11:59:33   12:26:21   13:06:31   13:42:45   13:43:44   
   00:16:50   00:09:01   00:22:07   00:27:29   00:43:24   00:33:42   00:26:48   00:40:10   00:36:14   00:00:59   


MM+    52. Aleš Petr -- Aleš Vokoun           FIDOBAR
Číslo: 265    Start: 09:42:00    Cíl: 13:31:50    Bodů: 210    Čas: 03:49:50    Penále: 0

   85(20)     62(10)     82(20)     80(30)     81(30)     63(30)     55(30)     56(20)     59(10)     100(10)    
   10:06:50   10:31:27   10:42:30   11:06:48   11:34:50   12:07:28   12:50:13   13:12:47   13:25:02   13:30:48   
   00:24:50   00:24:37   00:11:03   00:24:18   00:28:02   00:32:38   00:42:45   00:22:34   00:12:15   00:05:46   

   Cíl        
   13:31:50   
   00:01:02   


MM+    53. Martin Houll Holinka -- Jiří Jiřba Janeček           Rychlíci z Hané
Číslo: 212    Start: 09:21:00    Cíl: 13:19:16    Bodů: 280    Čas: 03:58:16    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     77(40)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:57:14   10:20:44   10:50:51   11:24:58   11:44:32   12:15:14   12:53:55   13:17:58   13:19:16   
   00:36:14   00:23:30   00:30:07   00:34:07   00:19:34   00:30:42   00:38:41   00:24:03   00:01:18   


MM+    54. František Wald -- Vojtěch Fejlek           FeWa
Číslo: 202    Start: 09:24:00    Cíl: 13:20:11    Bodů: 260    Čas: 03:56:11    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:51:17   10:18:36   10:57:53   11:29:44   12:07:09   12:43:21   13:03:37   13:13:21   13:18:53   13:20:11   
   00:27:17   00:27:19   00:39:17   00:31:51   00:37:25   00:36:12   00:20:16   00:09:44   00:05:32   00:01:18   


MM+    55. Oldřich Štecha -- Filip Pelouch           Baseti
Číslo: 245    Start: 09:15:00    Cíl: 13:15:25    Bodů: 300    Čas: 04:00:25    Penále: 2

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     77(40)     67(30)     56(20)     58(10)     60(10)     100(10)    
   09:40:07   10:02:06   10:36:09   11:16:53   11:52:58   12:12:32   12:58:43   13:04:53   13:09:20   13:14:19   
   00:25:07   00:21:59   00:34:03   00:40:44   00:36:05   00:19:34   00:46:11   00:06:10   00:04:27   00:04:59   

   Cíl        
   13:15:25   
   00:01:06   


MM+    56. Zoltán Kiss -- Péter Vajda           Tonna Bike
Číslo: 237    Start: 09:18:00    Cíl: 13:26:56    Bodů: 300    Čas: 04:08:56    Penále: 18

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     82(20)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   09:47:42   10:10:34   10:47:04   11:20:12   11:40:30   12:08:47   12:32:16   12:57:55   13:25:50   13:26:56   
   00:29:42   00:22:52   00:36:30   00:33:08   00:20:18   00:28:17   00:23:29   00:25:39   00:27:55   00:01:06   


MM+    57. Jiří Šedivý -- Jan Štefánek           JS2X
Číslo: 264    Start: 09:45:00    Cíl: 14:17:44    Bodů: 390    Čas: 04:32:44    Penále: 210

   84(40)     83(80)     80(30)     79(40)     78(60)     75(80)     76(30)     61(10)     60(10)     100(10)    
   10:17:23   10:46:14   11:15:53   11:35:36   12:17:26   12:49:33   13:14:02   14:04:09   14:11:28   14:16:28   
   00:32:23   00:28:51   00:29:39   00:19:43   00:41:50   00:32:07   00:24:29   00:50:07   00:07:19   00:05:00   

   Cíl        
   14:17:44   
   00:01:16   


MM+    58. Petr Dvořáček -- Petr Kubíček           2 Rock Bikers
Číslo: 251    Start: 09:24:00    Cíl: 13:30:11    Bodů: 250    Čas: 04:06:11    Penále: 14

   84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:58:13   10:31:48   11:13:37   12:08:57   13:04:10   13:29:00   13:30:11   
   00:34:13   00:33:35   00:41:49   00:55:20   00:55:13   00:24:50   00:01:11   


MM+    59. Tomáš Janota -- Josef Lavička           FcB Team
Číslo: 273    Start: 09:18:00    Cíl: 13:20:18    Bodů: 260    Čas: 04:02:18    Penále: 6

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     80(30)     81(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   09:45:36   10:15:55   11:00:29   11:24:24   11:51:05   12:23:56   12:53:22   13:19:13   13:20:18   
   00:27:36   00:30:19   00:44:34   00:23:55   00:26:41   00:32:51   00:29:26   00:25:51   00:01:05   


MM+    60. Ondřej Palička -- Radek Nechvátal           Dos fotros
Číslo: 231    Start: 09:21:00    Cíl: 13:05:12    Bodů: 240    Čas: 03:44:12    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:53:57   10:17:43   10:52:28   11:41:19   12:07:18   12:29:33   13:03:50   13:05:12   
   00:32:57   00:23:46   00:34:45   00:48:51   00:25:59   00:22:15   00:34:17   00:01:22   


MM+    61. Vladislav Lžičař -- Josef Pajer           TVK
Číslo: 268    Start: 09:18:00    Cíl: 12:57:30    Bodů: 250    Čas: 03:39:30    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   09:54:03   10:23:09   10:55:16   11:39:19   11:59:46   12:18:42   12:39:25   12:55:54   12:57:30   
   00:36:03   00:29:06   00:32:07   00:44:03   00:20:27   00:18:56   00:20:43   00:16:29   00:01:36   


MM+    62. Petr Novák -- Karol Kavuljak           Motorové myši
Číslo: 249    Start: 09:15:00    Cíl: 13:09:07    Bodů: 280    Čas: 03:54:07    Penále: 0

   59(10)     56(20)     54(30)     41(60)     52(40)     53(50)     55(30)     58(10)     61(10)     60(10)     
   09:38:56   10:05:00   10:21:32   10:38:17   11:08:46   11:42:37   12:03:06   12:44:25   12:53:44   13:02:36   
   00:23:56   00:26:04   00:16:32   00:16:45   00:30:29   00:33:51   00:20:29   00:41:19   00:09:19   00:08:52   

   100(10)    Cíl        
   13:07:50   13:09:07   
   00:05:14   00:01:17   


MM+    63. Svatopluk Antoš -- Aleš Jírovec           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 252    Start: 09:09:00    Cíl: 12:50:29    Bodů: 260    Čas: 03:41:29    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     63(30)     58(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   09:35:24   09:58:31   10:31:18   11:06:53   11:25:49   11:59:31   12:18:18   12:34:19   12:43:47   12:49:23   
   00:26:24   00:23:07   00:32:47   00:35:35   00:18:56   00:33:42   00:18:47   00:16:01   00:09:28   00:05:36   

   Cíl        
   12:50:29   
   00:01:06   


MM+    64. Vladimír Žilka -- Jan Vojta           Duo Merida
Číslo: 259    Start: 09:06:00    Cíl: 12:53:03    Bodů: 250    Čas: 03:47:03    Penále: 0

   84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     63(30)     61(10)     58(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:44:28   10:22:28   10:58:00   11:27:42   12:02:37   12:29:56   12:39:44   12:45:26   12:51:32   12:53:03   
   00:38:28   00:38:00   00:35:32   00:29:42   00:34:55   00:27:19   00:09:48   00:05:42   00:06:06   00:01:31   


MM+    65. Miroslav Bauer -- Petr Kraus           BK Tým
Číslo: 218    Start: 09:12:00    Cíl: 12:58:09    Bodů: 230    Čas: 03:46:09    Penále: 0

   85(20)     83(80)     80(30)     79(40)     81(30)     82(20)     100(10)    Cíl        
   09:45:07   10:33:24   11:07:16   11:34:36   12:11:48   12:28:14   12:56:44   12:58:09   
   00:33:07   00:48:17   00:33:52   00:27:20   00:37:12   00:16:26   00:28:30   00:01:25   


MM+    66. Jaroslav Opletal -- Pavel Pivečka           Havrani
Číslo: 205    Start: 09:06:00    Cíl: 12:55:52    Bodů: 240    Čas: 03:49:52    Penále: 0

   60(10)     61(10)     62(10)     82(20)     84(40)     83(80)     80(30)     81(30)     100(10)    Cíl        
   09:24:31   09:37:19   09:46:53   10:01:07   10:34:56   11:12:02   11:48:20   12:15:59   12:54:32   12:55:52   
   00:18:31   00:12:48   00:09:34   00:14:14   00:33:49   00:37:06   00:36:18   00:27:39   00:38:33   00:01:20   


MM+    67. Vladimír Slavík -- Jiří Hrdina           Pašáci
Číslo: 244    Start: 09:09:00    Cíl: 13:01:50    Bodů: 210    Čas: 03:52:50    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     80(30)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   09:54:18   10:24:55   11:06:06   12:02:44   12:22:56   12:42:21   13:00:08   13:01:50   
   00:45:18   00:30:37   00:41:11   00:56:38   00:20:12   00:19:25   00:17:47   00:01:42   


MM+    68. Lukáš Doubek -- Jaroslav Hronovský           FIDOBAR
Číslo: 214    Start: 09:09:00    Cíl: 12:57:59    Bodů: 200    Čas: 03:48:59    Penále: 0

   82(20)     80(30)     79(40)     78(60)     77(40)     100(10)    Cíl        
   09:40:34   10:12:54   10:31:40   11:20:14   11:51:42   12:56:30   12:57:59   
   00:31:34   00:32:20   00:18:46   00:48:34   00:31:28   01:04:48   00:01:29   


MM+    69. Luděk Mádle -- Tomáš Cach           APT
Číslo: 206    Start: 09:03:00    Cíl: 12:52:56    Bodů: 270    Čas: 03:49:56    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     80(30)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    
   09:31:43   09:59:16   10:37:21   11:21:49   11:41:37   12:00:33   12:21:23   12:34:56   12:45:03   12:51:21   
   00:28:43   00:27:33   00:38:05   00:44:28   00:19:48   00:18:56   00:20:50   00:13:33   00:10:07   00:06:18   

   Cíl        
   12:52:56   
   00:01:35   


MM+    70. Petr Bitman -- Jan Jirsa           Jehlanka Team
Číslo: 275    Start: 09:12:00    Cíl: 12:41:44    Bodů: 180    Čas: 03:29:44    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     62(10)     100(10)    Cíl        
   09:52:16   10:28:44   11:23:40   11:56:54   12:21:11   12:39:19   12:41:44   
   00:40:16   00:36:28   00:54:56   00:33:14   00:24:17   00:18:08   00:02:25   


MM+    71. Ipsics László -- Molnár Attila           Tipo Beer Snail Team
Číslo: 247    Start: 09:03:00    Cíl: 12:45:59    Bodů: 220    Čas: 03:42:59    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     63(30)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   09:38:32   10:06:35   11:22:10   11:39:54   12:07:32   12:29:08   12:38:52   12:44:48   12:45:59   
   00:35:32   00:28:03   01:15:35   00:17:44   00:27:38   00:21:36   00:09:44   00:05:56   00:01:11   


MM+    72. Luboš Lhota -- Pavel Bíža           FIDOBAR
Číslo: 217    Start: 09:03:00    Cíl: 13:05:57    Bodů: 250    Čas: 04:02:57    Penále: 6

   85(20)     84(40)     83(80)     79(40)     78(60)     100(10)    Cíl        
   09:35:10   09:55:52   10:34:24   11:20:34   11:54:58   13:04:50   13:05:57   
   00:32:10   00:20:42   00:38:32   00:46:10   00:34:24   01:09:52   00:01:07   


MM+    74. Jiří Andrle -- Radek Langer           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 248    Start: 09:00:00    Cíl: 12:50:00    Bodů: 200    Čas: 03:50:00    Penále: 0

   85(20)     84(40)     83(80)     82(20)     62(10)     61(10)     60(10)     100(10)    Cíl        
   10:05:30   10:28:54   11:07:58   11:41:22   12:03:46   12:21:09   12:33:59   12:48:31   12:50:00   
   01:05:30   00:23:24   00:39:04   00:33:24   00:22:24   00:17:23   00:12:50   00:14:32   00:01:29   


Kluby

  1.   4668    -- Sporticus & Partner Elit A
                St. číslo: 545 -- Martin Sajal, Dagmar Tučková -- 1320 bodů
                St. číslo: 512 -- Miroslav Kalina, Markéta Kalinová -- 1196 bodů
                St. číslo: 139 -- Tomáš Bezouška, Martin Štěňha -- 1398 bodů
  2.   3891    -- VELSBIKE - SUPERIOR
                St. číslo: 543 -- Marcela Večeřová, Radek Vala -- 1078 bodů
                St. číslo: 639 -- Eva Rindtová, Hynek Urban -- 1000 bodů
                St. číslo: 321 -- Monika Veličková, Ewa Haltof --  850 bodů
  3.   3757    -- Sporticus & Partner Elit B
                St. číslo: 552 -- Štěpán Merenus, Karolína Bergerová -- 1030 bodů
                St. číslo: 165 -- Jan Kolín, Jiří Kolín -- 1268 bodů
                St. číslo: 152 -- Albert Mikan, Nikolas Domín -- 1150 bodů
  4.   3278    -- ABND racing team
                St. číslo: 208 -- Pavel Bureš, Vladimír Horký -- 1270 bodů
                St. číslo: 262 -- Havelka Milan, Martin Šňupárek -- 1030 bodů
                St. číslo: 118 -- Ondřej Buchtík, Aleš Buchtík --  978 bodů
  5.   3277    -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 623 -- Dana Králová, Jiří Král --  970 bodů
                St. číslo: 411 -- Eva Maliňáková, Ivana Perůtková --  750 bodů
                St. číslo: 320 -- Alena Marková, Šárka Marková --  690 bodů
  6.   3082    -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 228 -- Radek Jonáš, Jakub Novák -- 1232 bodů
                St. číslo: 242 -- Pavel Šenk, Jan Novotný -- 1000 bodů
                St. číslo: 627 -- Radka Geffertová, Ivo Geffert --  654 bodů
  7.   3003    -- MTBO.SK
                St. číslo: 515 -- Tomáš Flassik, Zora Flassiková --  848 bodů
                St. číslo: 636 -- Jozef Jánoška, Taťjana Jánošková --  770 bodů
                St. číslo: 230 -- Juraj Malatin, Peter Mlynarik --  900 bodů
  8.   2988    -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 140 -- Tomáš Pohl, Maroš Erdziak -- 1118 bodů
                St. číslo: 201 -- Richard Sláma, Petr Chroust --  970 bodů
                St. číslo: 203 -- David Náhlovský, Petr Brych --  900 bodů
  9.   2988    -- CRAFT TEAM
                St. číslo: 304 -- Lenka Vavrysová, Barbora Krejčíková --  836 bodů
                St. číslo: 649 -- Petr Svoboda, Kateřina Svobodová --  860 bodů
                St. číslo: 274 -- Jan Janíček, Pavel Marek --  700 bodů
  10.   2896    -- klacky.cz
                St. číslo: 148 -- Myrek Kovář, Honza Fujáček -- 1038 bodů
                St. číslo: 324 -- Eva Zamrzlová, Jana Ryantová --  710 bodů
                St. číslo: 162 -- Peta Pucherna, Cyril Sahula --  864 bodů
  11.   2691    -- ChaBrusiči
                St. číslo: 138 -- Tomas Klein, Martin Glajch --  930 bodů
                St. číslo: 257 -- Miroslav Soldát, Martin Michalica --  890 bodů
                St. číslo: 638 -- Jaroslav Šonka, Dana Šonková --  670 bodů
  12.   2682    -- Citrus Bike Team JBC
                St. číslo: 628 -- Stanley March, Maggie March --  856 bodů
                St. číslo: 254 -- Zdeněk Míka, Martin Svačina --  830 bodů
                St. číslo: 253 -- Tomasso Felini, Pietro Fantozzi --  740 bodů
  13.   2673    -- PC HELP
                St. číslo: 610 -- Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská --  750 bodů
                St. číslo: 607 -- Jiří Pavlas, Věra Pavlasová --  684 bodů
                St. číslo: 401 -- Věra Dubová, Jitka Mastná --  578 bodů
  14.   2664    -- Klokani z Hradce
                St. číslo: 134 -- Vašek Husák, Michal Veselý -- 1172 bodů
                St. číslo: 223 -- Miroslav Slovák, Jiří Teplý --  790 bodů
                St. číslo: 632 -- Hana Fundová, Michal Funda --  540 bodů
  15.   2586    -- SK Kondor
                St. číslo: 227 -- Jaromír Chroustovský, Radan Kamenický -- 1070 bodů
                St. číslo: 226 -- Petr Malušek, Jaroslav Slezák --  760 bodů
                St. číslo: 402 -- Veronika Chroustovská, Barbora Kršková --  540 bodů
  16.   2570    -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 313 -- Lucie Kozáková, Lenka Břehovská --  680 bodů
                St. číslo: 112 -- František Šimek, Michal Valenta --  890 bodů
                St. číslo: 314 -- Hana Kořínková, Martina Kořínková --  520 bodů
  17.   2503    -- TVK
                St. číslo: 617 -- Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová --  810 bodů
                St. číslo: 537 -- Ivana Pajerová, Jakub Lžičař --  662 bodů
                St. číslo: 268 -- Vladislav Lžičař, Josef Pajer --  590 bodů
  18.   2497    -- BA Warriors
                St. číslo: 111 -- Zdeněk Vošta, Jaroslav Gubiš -- 1158 bodů
                St. číslo: 508 -- Zuzana Skřičilová, Marian Viktor --  530 bodů
                St. číslo: 523 -- Jan Chaloupka, Marie Voštová --  500 bodů
  19.   2376    -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 211 -- Miroslav Keča Křeček, Karel Blondén Huňka -- 1040 bodů
                St. číslo: 210 -- Jaroslav Kašpar, Martin Hubáček --  712 bodů
                St. číslo: 212 -- Martin Houll Holinka, Jiří Jiřba Janeček --  624 bodů
  20.   2324    -- Pašáci
                St. číslo: 325 -- Šárka Zámečníová, Jana Skrbková --  840 bodů
                St. číslo: 405 -- Ivana Jeřábková, Jitka Hrdinová --  470 bodů
                St. číslo: 244 -- Vladimír Slavík, Jiří Hrdina --  490 bodů
  21.   2128    -- Havrani
                St. číslo: 246 -- Tomáš Vorel, Martin Jančík --  860 bodů
                St. číslo: 204 -- Libor Krhut, Zdeněk Jakobi --  748 bodů
                St. číslo: 205 -- Jaroslav Opletal, Pavel Pivečka --  520 bodů
  22.   2106    -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 260 -- Martin Číp, Jiří Juřina --  796 bodů
                St. číslo: 266 -- Luděk Polčák, Martin Tomšů --  664 bodů
                St. číslo: 316 -- Veronika Pifková, Daniela Švábová --  462 bodů
  23.   2000    -- MEORIS watch team
                St. číslo: 263 -- Radim Němec, Martin Freihaut --  890 bodů
                St. číslo: 144 -- David Eibl, Jiří Švec --  640 bodů
                St. číslo: 133 -- Michal Tabery, Milos Zelenda --  530 bodů
  24.   1947    -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
                St. číslo: 141 -- Tomáš Bičák, Matouš Bičák --  770 bodů
                St. číslo: 509 -- Michal Červenka, Monika Krobová --  490 bodů
                St. číslo: 252 -- Svatopluk Antoš, Aleš Jírovec --  540 bodů
  25.   1938    -- Vpress
                St. číslo: 173 -- Petr Herink, Jaroslav Herma -- 1142 bodů
                St. číslo: 149 -- Matěj Ševčík, Jiří Jakoubek --  796 bodů
  26.   1920    -- FcB Team
                St. číslo: 236 -- Tencokilojel Baker, Tencomuvodunosil Kubho --  686 bodů
                St. číslo: 224 -- Pavel Šimon, Radim Smolen --  640 bodů
                St. číslo: 273 -- Tomáš Janota, Josef Lavička --  594 bodů
  27.   1874    -- Šumperští divočáci
                St. číslo: 167 -- Petr Turczer, Martin Hudos -- 1076 bodů
                St. číslo: 216 -- Pavel Paloncý, Jiří Vozda --  798 bodů
  28.   1860    -- FIDOBAR
                St. číslo: 213 -- Tomáš Franc, Zbyněk Holub --  680 bodů
                St. číslo: 265 -- Aleš Petr, Aleš Vokoun --  630 bodů
                St. číslo: 114 -- Jiří Kavánek, Milan Polák --  550 bodů
  29.   1788    -- ALSAP
                St. číslo: 158 -- Peter Suchopar, Stanislav Štamberg --  940 bodů
                St. číslo: 159 -- Václav Šmíd, Jaroslav Suchopar --  848 bodů
  30.   1778    -- ŽAKET tým
                St. číslo: 267 -- Roman Koucký, Jan Zurynek --  896 bodů
                St. číslo: 413 -- Marie Dvorská, Markéta Matoušková --  630 bodů
  31.   1637    -- FS Praha
                St. číslo: 233 -- Pavel Cincibus, Stanislav Petříček --  870 bodů
                St. číslo: 310 -- Ivana Cincibusová, Jana Cincibusová --  548 bodů
  32.   1594    -- Hagan 800
                St. číslo: 240 -- Jan Pochobradský, Libor Dvořáček --  950 bodů
                St. číslo: 408 -- Naďa Pochobradská, Simona Pohlová --  490 bodů
  33.   1590    -- Jehlanka Team
                St. číslo: 161 -- Pavel Müller, Radek Šimek -- 1120 bodů
                St. číslo: 275 -- Petr Bitman, Jan Jirsa --  470 bodů
  34.   1583    -- L.B.C. International, o.s.
                St. číslo: 612 -- Dagmar Christophová, Luboš Plocek --  626 bodů
                St. číslo: 215 -- Petr Šrámek, Jindřich Handl --  770 bodů
  35.   1484    -- Plzeňská smršť
                St. číslo: 646 -- Ondra Hašek, Evka Hašková -- 1142 bodů
                St. číslo:2012 -- Jan Hasman, Marek Hasman --  910 bodů
  36.   1210    -- NH CAR
                St. číslo: 142 -- Pavel Novák, Vladimír Novák --  700 bodů
                St. číslo: 143 -- Jan Polák, Jiří Lafek --  510 bodů
  37.   1190    -- Pivo-ňky
                St. číslo: 318 -- Veronika Váňová, Kateřina Pokorná --  500 bodů
                St. číslo: 412 -- Dana Váňová, Helena Rulfová --  350 bodů
  38.   1188    -- Notorola
                St. číslo: 219 -- Pavel Zdeněk, Zdeněk Mágr --  712 bodů
                St. číslo: 305 -- Eva Mágrová, Ivana Mágrová --  340 bodů
  39.   1157    -- BK Tým
                St. číslo: 510 -- Tomáš Bauer, Kateřina Bauerová --  490 bodů
                St. číslo: 218 -- Miroslav Bauer, Petr Kraus --  520 bodů
  40.   1082    -- Koaly
                St. číslo: 105 -- Jakub Tkaczyk, Tomáš Skuplík --  600 bodů
                St. číslo: 106 -- László Szíkora, Jaroslav Bartoník --  482 bodů
                St. číslo: 608 -- Iva Najmanová, Radko Najman --    0 bodů
  41.   1082    -- Motorové myši
                St. číslo: 249 -- Petr Novák, Karol Kavuljak --  586 bodů
                St. číslo: 625 -- Martina Kosková, Marian Kosek --  382 bodů
  42.    962    -- DCK Jouda
                St. číslo: 521 -- Marie Mrkvičková, Jiří Stefánik --  740 bodů
                St. číslo:2010 -- Aleš Mrkvička, Lukáš Mrkvička --  490 bodů
  43.    793    -- Cyklosaurus
                St. číslo: 531 -- Martina Rysová, Milan Tomek --  390 bodů
                St. číslo: 530 -- Radim Jelínek, Lenka Lacinová --  220 bodů
  44.    252    -- Báječné ženy v běhu
                St. číslo: 319 -- Petra Jeníková, Karolína Jeníková --  180 bodů
                St. číslo:2006 -- Tomáš Kala, Jirka Kala --  170 bodů

Visits Saturday-- Návštěvnost kontrol sobota

Číslo kontrolyPočet bodůPočet návštěv
31100123
324066
3330111
344071
353087
3650159
3720167
3860215
3930149
4050188
4140235
422046
432077
443079
454054
463054
478050
483040
493016
504053
513037
5250113
533061
5440214
5530116
5610168
571077
5910153
6010116
611088
621018
632031
641024
656042
703024
724031
732020
765028
10010294

Visits Sunday-- Návštěvnost kontrol neděle

Číslo kontrolyPočet bodůPočet návštěv
416021
49204
50606
524012
535023
543025
553034
562054
581063
591028
6010138
6110119
621079
6330106
652034
673095
694042
716017
72401
732023
74105
758041
763040
774084
7860101
7940177
8030209
8130121
8220163
8380228
8440213
8520175
10010282