Startlists - Startovka


Starttime
Startovní čas


09:00:00
  •  135. MM -- SI:7204395 -- Ondřej Kupsa, Slávek Vochozka -- WoKus
  •  153. MM -- SI:7955 -- Jakub Juříček, Radovan Hrnčíř -- PBV MTB Team Brno
  •  248. MM+ -- SI:7206155 -- Jiří Andrle, Radek Langer -- Drtikol Chrastěšov
  •  258. MM+ -- SI:8011 -- Jiří Hruška, Zdeněk Černík -- Plyšový radiátor
  •  315. DD -- SI:7206376 -- Kateřina Buzková, Tereza Svobodová -- Survival
  •  514. MD -- SI:51536 -- Jan Štembera, Natka Štemberová -- Vrkáče jedou!
  •  608. MD+ -- SI:7202097 -- Iva Najmanová, Radko Najman -- Koaly
  •  640. MD+ -- SI:8413 -- Miloš Dušek, Naděžda Dušková -- Dušíci


Starttime
Startovní čas


09:03:00
  •  107. MM -- SI:0 -- , --
  •  166. MM -- SI:301025 -- Ondřej Zezulka, Michal Sichrovský -- BadStep
  •  168. MM -- SI:995860 -- Jiří Bouchal, Kamil Koprnický -- Plzeňská smršť
  •  206. MM+ -- SI:7202039 -- Luděk Mádle, Tomáš Cach -- APT
  •  217. MM+ -- SI:7202559 -- Luboš Lhota, Pavel Bíža -- FIDOBAR
  •  247. MM+ -- SI:9680319 -- Ipsics László, Molnár Attila -- Tipo Beer Snail Team
  •  412. DD+ -- SI:4200 -- Dana Váňová, Helena Rulfová -- Pivo-ňky
  •  524. MD -- SI:301055 -- Ludovic Kasperski, Eva Marečková -- N'importe quoi
  •  526. MD -- SI:7431985 -- Markéta Drobníková, Lukáš Drobník -- PSP Team
  •  651. MD+ -- SI:301054 -- Lenka Sedláčková, Martin Forejt -- Dva v Biku


Starttime
Startovní čas


09:06:00
  •  131. MM -- SI:7204227 -- Roman Bláha, Michael Moravec -- Bezambicí
  •  151. MM -- SI:8629812 -- Lukáš Podroužek, Radek Sedlák -- Mamuti z Lipovky
  •  205. MM+ -- SI:253121 -- Jaroslav Opletal, Pavel Pivečka -- Havrani
  •  259. MM+ -- SI:7255045 -- Vladimír Žilka, Jan Vojta -- Duo Merida
  •  306. DD -- SI:-1 -- Vendulka Pekárková, Anička Jánská -- Holky z Merkuru
  •  532. MD -- SI:515421 -- Zuzana Nováková, Jiří Novák -- Pivovar Nová Paka
  •  541. MD -- SI:301018 -- Jiří Mikolajek, Michaela Mikolajková -- JiMiTeTo
  •  616. MD+ -- SI:7203157 -- Monika Zoubková, Radomil Zoubek -- RADMON
  •  642. MD+ -- SI:681852 -- Ivo Novák, Ida Balusková -- ŽAKET tým
  • 2002. FAMILY -- SI:7206167 -- Daniel Havlena, Kateřina Havlenová, Filip Havlena -- Havlenovic střely


Starttime
Startovní čas


09:09:00
  •  125. MM -- SI:7203214 -- Pavel Strnad, David Strnad -- SKP České Budějovice
  •  127. MM -- SI:0 -- , --
  •  214. MM+ -- SI:7202532 -- Lukáš Doubek, Jaroslav Hronovský -- FIDOBAR
  •  244. MM+ -- SI:7204383 -- Vladimír Slavík, Jiří Hrdina -- Pašáci
  •  252. MM+ -- SI:436966 -- Svatopluk Antoš, Aleš Jírovec -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  •  305. DD -- SI:301720 -- Eva Mágrová, Ivana Mágrová -- Notorola
  •  407. DD+ -- SI:2032103 -- Jarmila Müllerová, Helena Šarkovská -- Jizerskohorské bludičky
  •  539. MD -- SI:301012 -- Jiří Křenek, Iva Křenovská -- Ešter mešter
  •  603. MD+ -- SI:7202033 -- Jiří Kostroun, Hana Kostrounová -- Bikeři Karlovy vary
  •  625. MD+ -- SI:7206193 -- Martina Kosková, Marian Kosek -- Motorové myši


Starttime
Startovní čas


09:12:00
  •  130. MM -- SI:7204185 -- Tomáš Beran, Venca Gregor -- Řevnický rybáři
  •  137. MM -- SI:7206080 -- Petr Sakař, Martin Soukup -- Charé
  •  175. MM -- SI:9200991 -- Jaromír Háněl, Martin Jungmann -- HSH
  •  218. MM+ -- SI:7202951 -- Miroslav Bauer, Petr Kraus -- BK Tým
  •  275. MM+ -- SI:301050 -- Petr Bitman, Jan Jirsa -- Jehlanka Team
  •  319. DD -- SI:4205 -- Petra Jeníková, Karolína Jeníková -- Báječné ženy v běhu
  •  530. MD -- SI:7206437 -- Radim Jelínek, Lenka Lacinová -- Cyklosaurus
  •  544. MD -- SI:237319 -- Ekaterina Kamshilina, Alexey Shevtsov -- Lucky Beginners
  •  621. MD+ -- SI:7204338 -- Jiřina Faltová, Miroslav Falta -- FaltíciCL
  • 2011. FAMILY -- SI:301051 -- Karolína Moravcová, Boris Moravec, Boris Moravec st. -- promaminky.cz


Starttime
Startovní čas


09:15:00
  •  106. MM -- SI:7202008 -- László Szíkora, Jaroslav Bartoník -- Koaly
  •  113. MM -- SI:7202523 -- Matouš Franc, Petr Mrázek -- FIDOBAR
  •  245. MM+ -- SI:7204417 -- Oldřich Štecha, Filip Pelouch -- Baseti
  •  249. MM+ -- SI:7206189 -- Petr Novák, Karol Kavuljak -- Motorové myši
  •  303. DD -- SI:52166 -- Ingrid Koppová, Marie Chaloupková -- Šnečice
  •  403. DD+ -- SI:7203125 -- Kateřina Zavadilová, Markéta Hemerová -- 68
  •  505. MD -- SI:7202056 -- Karolína Brosková, Jiří Drahota -- Sněženka a machr
  •  523. MD -- SI:2083361 -- Jan Chaloupka, Marie Voštová -- BA Warriors
  •  619. MD+ -- SI:7204129 -- Radka Dvořáková, Petr Dvořák -- Čučkaři
  •  629. MD+ -- SI:2067319 -- Milan Nermuť, Iveta Nermuťová -- Citrus Bike Team JBC


Starttime
Startovní čas


09:18:00
  •  128. MM -- SI:7204148 -- Tomáš Berger, Martin Srb -- Lužaňáci
  •  133. MM -- SI:7204303 -- Michal Tabery, Milos Zelenda -- MEORIS watch team
  •  237. MM+ -- SI:4521 -- Zoltán Kiss, Péter Vajda -- Tonna Bike
  •  268. MM+ -- SI:301020 -- Vladislav Lžičař, Josef Pajer -- TVK
  •  273. MM+ -- SI:301040 -- Tomáš Janota, Josef Lavička -- FcB Team
  •  327. DD -- SI:2083382 -- Kamila Amblerová, Martina Žmolíková -- ba-architekti.cz
  •  546. MD -- SI:301032 -- Pavlína Murdychová, Roman Kabele -- Heřmanický Pecky
  •  622. MD+ -- SI:9077 -- Evžen Malý, Věra Malá -- Výletníci Malíci
  •  626. MD+ -- SI:9108 -- Dagmar Hepnerová, Miloš Procházka -- Pohodáři
  • 2003. FAMILY -- SI:7206420 -- Michaela Homolová, Tereza Homolová, David Mlýnek a David Homola -- Lumpici


Starttime
Startovní čas


09:21:00
  •  109. MM -- SI:2073713 -- Vítek Majer, Vladimír Slípka -- SKP České Budějovice
  •  116. MM -- SI:7202965 -- Jiří Šolta, Dušan Bajo -- FIDOBAR
  •  120. MM -- SI:7203130 -- Aleš Meister, Jaroslav Rak -- Borgové
  •  212. MM+ -- SI:8851 -- Martin Houll Holinka, Jiří Jiřba Janeček -- Rychlíci z Hané
  •  231. MM+ -- SI:7203167 -- Ondřej Palička, Radek Nechvátal -- Dos fotros
  •  322. DD -- SI:301041 -- Andrea Balazsova, Jana Skřivánková -- Puntikovany tym
  •  405. DD+ -- SI:7203166 -- Ivana Jeřábková, Jitka Hrdinová -- Pašáci
  •  503. MD -- SI:9603 -- Eliška Vondráčková, Jaroslav Bezstarosti -- Bezstarosti na tripu
  •  535. MD -- SI:4201 -- Simona Zörklerová, Karel Kutílek -- Pruhovaný tým
  •  630. MD+ -- SI:2085597 -- Sára Pesničák, Kristýna Pesničáková -- Citrus Bike Team JBC


Starttime
Startovní čas


09:24:00
  •  101. MM -- SI:7201952 -- Jan Špaček, Jakub Smutný -- Taebo Arena Team
  •  143. MM -- SI:7206360 -- Jan Polák, Jiří Lafek -- NH CAR
  •  202. MM+ -- SI:49606 -- František Wald, Vojtěch Fejlek -- FeWa
  •  251. MM+ -- SI:7206210 -- Petr Dvořáček, Petr Kubíček -- 2 Rock Bikers
  •  269. MM+ -- SI:301027 -- Michal Kovář, Zdeněk Pošvec -- VŠCHT Pardubice
  •  312. DD -- SI:7204423 -- Barbora Janíková, Marie Štěrbová -- ChaBrusiči
  •  504. MD -- SI:7202038 -- Veronika Žižková, Pavel Duchek -- Řenčáci
  •  604. MD+ -- SI:307438 -- Róbert Schenk, Katarína Schenková -- Schenkovci
  •  615. MD+ -- SI:426341 -- Monika Šťáhlavská, Petr Kalivoda -- SKP České Budějovice
  • 2006. FAMILY -- SI:4210 -- Tomáš Kala, Jirka Kala -- Báječné ženy v běhu


Starttime
Startovní čas


09:27:00
  •  114. MM -- SI:7202555 -- Jiří Kavánek, Milan Polák -- FIDOBAR
  •  119. MM -- SI:7203031 -- Miroslav Trn, Petr Zloský -- ČSFR
  •  163. MM -- SI:301022 -- Jan Novotný, Zdeněk Kubík -- Kufrování s Forrestem
  •  224. MM+ -- SI:7202990 -- Pavel Šimon, Radim Smolen -- FcB Team
  •  266. MM+ -- SI:301017 -- Luděk Polčák, Martin Tomšů -- Drtikol Chrastěšov
  •  410. DD+ -- SI:2092415 -- Martina Kujanová, Štěpánka Pospíšilová -- BŽOB
  •  510. MD -- SI:9887 -- Tomáš Bauer, Kateřina Bauerová -- BK Tým
  •  511. MD -- SI:7203123 -- Roman Dvorský, Terézia Matyášová -- SK Kondor
  •  631. MD+ -- SI:433094 -- Petr Novák, Petra Davidová -- Ja - Nováci
  •  632. MD+ -- SI:410739 -- Hana Fundová, Michal Funda -- Klokani z Hradce


Starttime
Startovní čas


09:30:00
  •  105. MM -- SI:7202002 -- Jakub Tkaczyk, Tomáš Skuplík -- Koaly
  •  115. MM -- SI:301703 -- Libor Suchý, Petr Suchý -- Looser Club Debilos
  •  209. MM+ -- SI:51406 -- Zdeněk Blabla, Vladimír John -- SKP České Budějovice
  •  232. MM+ -- SI:2051944 -- Vlastimil Autrata, Daniel Klučár -- MTBO.SK
  •  316. DD -- SI:4187 -- Veronika Pifková, Daniela Švábová -- Drtikol Chrastěšov
  •  408. DD+ -- SI:7204272 -- Naďa Pochobradská, Simona Pohlová -- Hagan 800
  •  509. MD -- SI:7202925 -- Michal Červenka, Monika Krobová -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  •  549. MD -- SI:301035 -- Žaneta Hoskovcová, Martin Müller -- ChaBrusiči
  •  611. MD+ -- SI:7202536 -- Jiří Vyšín, Iveta Vyšínová -- 13-tý pramen
  •  637. MD+ -- SI:4195 -- Michael Kozák, Olga Wolfová -- SKP České Budějovice


Starttime
Startovní čas


09:33:00
  •  117. MM -- SI:49679 -- Miroslav Zámečník, Tomáš Verner -- Hrdí otcové
  •  122. MM -- SI:7203180 -- Zdeněk Mareš, Jakub Machuta -- Double M
  •  156. MM -- SI:301010 -- Miroslav Macík, Miroslav Macík -- Vsetínští ogaři
  •  238. MM+ -- SI:7204232 -- Jan Kořán, Michal Mrázek -- Vořezávátka
  •  241. MM+ -- SI:7204273 -- Petr Suastika, Jiří Ticháček -- Jabkoty Kdyně
  •  274. MM+ -- SI:53603 -- Jan Janíček, Pavel Marek -- CRAFT TEAM
  •  314. DD -- SI:211576 -- Hana Kořínková, Martina Kořínková -- SKP České Budějovice
  •  508. MD -- SI:7202159 -- Zuzana Skřičilová, Marian Viktor -- BA Warriors
  •  601. MD+ -- SI:7201981 -- Bohumil Drnec, Holá Eva -- Drholové
  • 2001. FAMILY -- SI:7203003 -- Petr Růžička, Matyáš Růžička, Radek Matela -- ymuG


Starttime
Startovní čas


09:36:00
  •  103. MM -- SI:7201978 -- Miroslav Zoubek, Lukáš Zoubek -- LuMi
  •  132. MM -- SI:7204231 -- Marek Koníček, Jaroslav Šebesta -- AnapurnaTeam
  •  235. MM+ -- SI:406974 -- Bystrík Babor, Vladimir Grauzel -- MTBO.SK
  •  253. MM+ -- SI:2059734 -- Tomasso Felini, Pietro Fantozzi -- Citrus Bike Team JBC
  •  318. DD -- SI:4197 -- Veronika Váňová, Kateřina Pokorná -- Pivo-ňky
  •  404. DD+ -- SI:411773 -- Věnceslava Pokorná, Zuzana Setínková -- Žabičky
  •  533. MD -- SI:2066477 -- Noémi Benke, Béla Lindenberger -- De szép bauxit! Honnan van? - Ale bauxit pěkné! Ja
  •  534. MD -- SI:53693 -- Vladimir Malinak, Veronika Macečková -- LKT 80 Šumperk
  •  606. MD+ -- SI:9397 -- Radka Pospíšilová, Radek Brokl -- Jmelí
  •  618. MD+ -- SI:7203189 -- Pavel Chromý, Jana Mayerová -- Razdvatři team


Starttime
Startovní čas


09:39:00
  •  124. MM -- SI:7203208 -- Pavel Sklenařík, Martin Hronza -- TJ Zelená Konev
  •  147. MM -- SI:7206514 -- Martin Sklenář, Pavel Veselý -- Dynal bike team
  •  210. MM+ -- SI:2069100 -- Jaroslav Kašpar, Martin Hubáček -- Rychlíci z Hané
  •  256. MM+ -- SI:7206380 -- Pavel Trumpeš, Ľubomír Bulla -- Taebo Team Arena
  •  270. MM+ -- SI:301031 -- Jiří Pelnář, Ladislav Snitka -- Šroubárna
  •  276. MM+ -- SI:8636760 -- Míra Rygl, Ivan Přibyl -- MIRY na Kšandě
  •  326. DD -- SI:49890 -- Nina Azebová, Martina Azebova -- Velvet Voyages
  •  536. MD -- SI:7951 -- Eva Dašková, Oldřich Dašek -- Hradecké duo
  •  605. MD+ -- SI:7202058 -- Jaroslav Krejcar, Eva Krejcarová -- Detour
  •  654. MD+ -- SI:2102082 -- Pavel Kuchař, Barbora Sudihradová --
  • 2009. FAMILY -- SI:301039 -- Jan Pekárek, Adam Pekárek -- Peky team


Starttime
Startovní čas


09:42:00
  •  141. MM -- SI:7206246 -- Tomáš Bičák, Matouš Bičák -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  •  142. MM -- SI:7206275 -- Pavel Novák, Vladimír Novák -- NH CAR
  •  144. MM -- SI:7206378 -- David Eibl, Jiří Švec -- MEORIS watch team
  •  265. MM+ -- SI:301007 -- Aleš Petr, Aleš Vokoun -- FIDOBAR
  •  272. MM+ -- SI:301037 -- Pavel Kříž, Josef Klimeš -- PKJK
  •  311. DD -- SI:7204184 -- Barbora Vacátková, Zdeňka Pokorná -- Jedeme zvesela
  •  415. DD+ -- SI:2083357 -- Fejfarová Eva, Poláková Pavla --
  •  519. MD -- SI:7204186 -- Petr Tomášek, Alžběta Hrnečková -- Sweep team
  •  538. MD -- SI:301008 -- Veronika Králová, Mikuláš Černohorský -- Alfa skvadra vlkoušů
  •  647. MD+ -- SI:51680 -- Irena Nováková, Libor Hudec -- Monte sin fe


Starttime
Startovní čas


09:45:00
  •  121. MM -- SI:51417 -- Martin Kukačka, Václav Cypro -- HS Šumava
  •  157. MM -- SI:301013 -- Michal Babík, Josef Šulek -- Kroky Františka Janečka
  •  236. MM+ -- SI:7204171 -- Tencokilojel Baker, Tencomuvodunosil Kubho -- FcB Team
  •  264. MM+ -- SI:51605 -- Jiří Šedivý, Jan Štefánek -- JS2X
  •  310. DD -- SI:8668 -- Ivana Cincibusová, Jana Cincibusová -- FS Praha
  •  518. MD -- SI:2081363 -- Klára Hlaváčková, Radim Skála -- HP/Sokol Veltěž
  •  537. MD -- SI:7952 -- Ivana Pajerová, Jakub Lžičař -- TVK
  •  612. MD+ -- SI:515063 -- Dagmar Christophová, Luboš Plocek -- L.B.C. International, o.s.
  •  650. MD+ -- SI:2083381 -- Martin Ulvr, Diana Faltusová -- FAUL 2016
  • 2010. FAMILY -- SI:7204116 -- Aleš Mrkvička, Lukáš Mrkvička -- DCK Jouda


Starttime
Startovní čas


09:48:00
  •  129. MM -- SI:307293 -- Daniel Holler, Michal Pavelek -- Dami Team
  •  172. MM -- SI:301044 -- Zbyněk Rozsypal, Jaroslav Kamenčák -- KKZ Zlín
  •  222. MM+ -- SI:7202967 -- Dominik Duda, Štěpán Moravčík -- Jejich Veličenstva
  •  226. MM+ -- SI:7203103 -- Petr Malušek, Jaroslav Slezák -- SK Kondor
  •  261. MM+ -- SI:4191 -- Michal Bureš, Miloš Dvořák -- Známka Punku/FcB
  •  302. DD -- SI:7201957 -- Jana Čupová, Renáta Karkošková -- Novatop Ghost
  •  406. DD+ -- SI:53637 -- Jana Puchernová, Iveta Junglingová -- Old Ladies
  •  531. MD -- SI:7206480 -- Martina Rysová, Milan Tomek -- Cyklosaurus
  •  627. MD+ -- SI:7206214 -- Radka Geffertová, Ivo Geffert -- Sokol Nusle - Orbis
  •  633. MD+ -- SI:7206263 -- Jaroslav David, Ludmila Ludvíková -- Jalud106


Starttime
Startovní čas


09:51:00
  •  136. MM -- SI:7204998 -- Vojtěch Dědek, Miroslav Dědek -- Lázeňští loudali
  •  149. MM -- SI:2073671 -- Matěj Ševčík, Jiří Jakoubek -- Vpress
  •  159. MM -- SI:301016 -- Václav Šmíd, Jaroslav Suchopar -- ALSAP
  •  204. MM+ -- SI:303932 -- Libor Krhut, Zdeněk Jakobi -- Havrani
  •  250. MM+ -- SI:7206194 -- Zdeněk Mareš, Milan Hložek -- TJ Sokol Lužany
  •  308. DD -- SI:7203151 -- Pavla Zahradníková, Eva Bahníková -- Jedem s medem
  •  517. MD -- SI:7204147 -- Jan Kaigl, Lucie Kokešová -- pivní liga s drzou holkou
  •  521. MD -- SI:7204190 -- Marie Mrkvičková, Jiří Stefánik -- DCK Jouda
  •  648. MD+ -- SI:889281 -- Naďa Skácelová, Vladimír Marek -- LKT 80 Šumperk
  • 2008. FAMILY -- SI:301033 -- Dáša Sobotková, Petr Sobotka, Martin Sobotka a Petr Sobotka -- VELSBIKE - SUPERIOR


Starttime
Startovní čas


09:54:00
  •  104. MM -- SI:2067951 -- Otto Severýn, Radek Dlouhý -- Komorní Výtah
  •  146. MM -- SI:981820 -- Martin Maňák, Michal Maňák -- MM team
  •  162. MM -- SI:886278 -- Peta Pucherna, Cyril Sahula -- klacky.cz
  •  219. MM+ -- SI:301722 -- Pavel Zdeněk, Zdeněk Mágr -- Notorola
  •  223. MM+ -- SI:9101117 -- Miroslav Slovák, Jiří Teplý -- Klokani z Hradce
  •  254. MM+ -- SI:411582 -- Zdeněk Míka, Martin Svačina -- Citrus Bike Team JBC
  •  402. DD+ -- SI:7203105 -- Veronika Chroustovská, Barbora Kršková -- SK Kondor
  •  528. MD -- SI:428226 -- Ondřej Krbec, Dagmar Myšíková -- ChaBrusiči
  •  607. MD+ -- SI:7202064 -- Jiří Pavlas, Věra Pavlasová -- PC HELP
  •  620. MD+ -- SI:1007528 -- Tereza Páclová, Vláďa Pokorný -- Zpomalovací pruhy


Starttime
Startovní čas


09:57:00
  •  138. MM -- SI:7206180 -- Tomas Klein, Martin Glajch -- ChaBrusiči
  •  169. MM -- SI:301036 -- Jan Marák, Vít Mráz -- INS Náchod
  •  215. MM+ -- SI:9530 -- Petr Šrámek, Jindřich Handl -- L.B.C. International, o.s.
  •  260. MM+ -- SI:7910010 -- Martin Číp, Jiří Juřina -- Drtikol Chrastěšov
  •  307. DD -- SI:2087687 -- Helena Trčková, Simona Malkovská -- Sporticus & Partner Elit B
  •  513. MD -- SI:515077 -- Květa Popjuková, Viktor Popjuk -- Radotínští chrti
  •  522. MD -- SI:7204294 -- Eva Novotná, Karel Novotný -- Břevnovská smršť
  •  635. MD+ -- SI:433093 -- Radek Jelínek, Lenka Jelínková -- Splašený Jeleni
  •  638. MD+ -- SI:301003 -- Jaroslav Šonka, Dana Šonková -- ChaBrusiči
  • 2007. FAMILY -- SI:7003003 -- Kuba Žák, Pavel Žák -- VELSBIKE - SUPERIOR


Starttime
Startovní čas


10:00:00
  •  126. MM -- SI:7203720 -- Marek Protuš, Robert Sedlecký -- MPRS
  •  158. MM -- SI:301015 -- Peter Suchopar, Stanislav Štamberg -- ALSAP
  •  216. MM+ -- SI:886291 -- Pavel Paloncý, Jiří Vozda -- Šumperští divočáci
  •  234. MM+ -- SI:7204107 -- Jaroslav Sládek, Josef Kapal -- Bajkeři od Benešova
  •  301. DD -- SI:7201737 -- Blanka Blinková, Zdeňka Holišová -- Walachian Women
  •  414. DD+ -- SI:301043 -- Marie Bergrová, Iva Ponikelská -- Lužaňačky
  •  520. MD -- SI:7204187 -- Zuzana Hebestreit, Marc Hebestreit -- ZuMaWi
  •  540. MD -- SI:301014 -- Radka Štejnarová, Tomáš Bubeník -- Ráďa s Bubnem
  •  641. MD+ -- SI:301009 -- Jiří Března, Ivana Březnová -- Březňáci
  •  653. MD+ -- SI:7202023 -- Lukáš David, Andrea Bímová -- Rovenské trosky


Starttime
Startovní čas


10:03:00
  •  110. MM -- SI:7202127 -- Zbyněk Krahulec, Jakub Vavřička -- Nena eMTéBé
  •  150. MM -- SI:1985625 -- Martin Stehlík, David Kabáth -- Žabiny
  •  154. MM -- SI:2051945 -- Juraj Opršal, Petr Šenk -- Počkej kámo!
  •  213. MM+ -- SI:7202182 -- Tomáš Franc, Zbyněk Holub -- FIDOBAR
  •  243. MM+ -- SI:711577 -- Branislav Pilňan, Filip Pucher -- MTBO.SK
  •  263. MM+ -- SI:4196 -- Radim Němec, Martin Freihaut -- MEORIS watch team
  •  323. DD -- SI:2053578 -- Martina Hanzlíčková, Kateřina Mikanová -- Sporticus & Partner Elit B
  •  502. MD -- SI:2095927 -- Michal Tuček, Lucie Schütznerová -- Doktorienťáci
  •  610. MD+ -- SI:7202173 -- Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská -- PC HELP
  •  614. MD+ -- SI:7203150 -- Jiří Holešovský, Marcela Holešovská -- Holešáci


Starttime
Startovní čas


10:06:00
  •  145. MM -- SI:52333 -- Martin Chaloupka, Petr Farka -- STS Chvojkovice - Brod
  •  148. MM -- SI:7201777 -- Myrek Kovář, Honza Fujáček -- klacky.cz
  •  207. MM+ -- SI:7202055 -- Uli Kretzschmar, Ulf Uhlemann -- Speedbikers
  •  221. MM+ -- SI:53896 -- Petr Hovořák, Ivan Kusák -- Čip a KanonDejl z dimense.cz
  •  313. DD -- SI:7206186 -- Lucie Kozáková, Lenka Břehovská -- SKP České Budějovice
  •  401. DD+ -- SI:7202059 -- Věra Dubová, Jitka Mastná -- PC HELP
  •  507. MD -- SI:7202130 -- Martin Beneš, Martina Benešová -- MB team
  •  515. MD -- SI:2300843 -- Tomáš Flassik, Zora Flassiková -- MTBO.SK
  •  636. MD+ -- SI:307364 -- Jozef Jánoška, Taťjana Jánošková -- MTBO.SK
  • 2014. FAMILY -- SI:2083365 -- Barbora Matějková, Zdeněk Matějka -- velomat team


Starttime
Startovní čas


10:09:00
  •  108. MM -- SI:7202029 -- Jakub Kmínek, Michal Kadlec -- KamnaKolo
  •  112. MM -- SI:51408 -- František Šimek, Michal Valenta -- SKP České Budějovice
  •  164. MM -- SI:301024 -- Tomáš Kučera, Radek Sušír -- BMC CZ /FORBIKES team
  •  233. MM+ -- SI:8669 -- Pavel Cincibus, Stanislav Petříček -- FS Praha
  •  240. MM+ -- SI:7204249 -- Jan Pochobradský, Libor Dvořáček -- Hagan 800
  •  267. MM+ -- SI:49964 -- Roman Koucký, Jan Zurynek -- ŽAKET tým
  •  320. DD -- SI:889271 -- Alena Marková, Šárka Marková -- LKT 80 Šumperk
  •  529. MD -- SI:7206405 -- Tomáš Fejfárek, Tereza Škrampalová -- Medová cesta
  •  617. MD+ -- SI:426371 -- Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová -- TVK
  •  628. MD+ -- SI:411593 -- Stanley March, Maggie March -- Citrus Bike Team JBC


Starttime
Startovní čas


10:12:00
  •  160. MM -- SI:9282 -- Jan Fukátko, Zdeněk Odvody -- Mapy.cz
  •  167. MM -- SI:515179 -- Petr Turczer, Martin Hudos -- Šumperští divočáci
  •  229. MM+ -- SI:2049562 -- Ondřej Čapek, Ferdinand Polák -- Starej s Chytrym
  •  257. MM+ -- SI:7206382 -- Miroslav Soldát, Martin Michalica -- ChaBrusiči
  •  325. DD -- SI:7204248 -- Šárka Zámečníová, Jana Skrbková -- Pašáci
  •  413. DD+ -- SI:2058473 -- Marie Dvorská, Markéta Matoušková -- ŽAKET tým
  •  506. MD -- SI:9200521 -- Radka Ouhrabková, Jakub Ouhrabka -- Sporticus & Partner Elit A
  •  525. MD -- SI:52856 -- Kateřina Rešová, Tomáš Rohan -- Čert a Káča
  •  602. MD+ -- SI:7201986 -- Julius Česák, Michaela Česáková -- Zahrádkáři
  •  649. MD+ -- SI:9070 -- Petr Svoboda, Kateřina Svobodová -- CRAFT TEAM


Starttime
Startovní čas


10:15:00
  •  118. MM -- SI:2042525 -- Ondřej Buchtík, Aleš Buchtík -- ABND racing team
  •  152. MM -- SI:2031357 -- Albert Mikan, Nikolas Domín -- Sporticus & Partner Elit B
  •  155. MM -- SI:7202888 -- Pavel Kohout, Michal Polák -- Kupkolo a Bakako
  •  220. MM+ -- SI:7203323 -- David Palas, Stanislav Mudrák -- STS Chvojkovice Brod 1
  •  242. MM+ -- SI:7204288 -- Pavel Šenk, Jan Novotný -- Sokol Nusle - Orbis
  •  246. MM+ -- SI:336721 -- Tomáš Vorel, Martin Jančík -- Havrani
  •  324. DD -- SI:2067255 -- Eva Zamrzlová, Jana Ryantová -- klacky.cz
  •  501. MD -- SI:7201976 -- Irena Hodboďová, Jakub Svatý -- MTV
  •  516. MD -- SI:2081389 -- Tereza Valentová, Pavel Ambrož -- Zbloudilé Primadony
  •  652. MD+ -- SI:7206170 -- Eva Ouředníková, Petr Udatný -- Snail Wheels


Starttime
Startovní čas


10:18:00
  •  134. MM -- SI:1007527 -- Vašek Husák, Michal Veselý -- Klokani z Hradce
  •  140. MM -- SI:7206213 -- Tomáš Pohl, Maroš Erdziak -- PBV MTB Team Brno
  •  201. MM+ -- SI:7201749 -- Richard Sláma, Petr Chroust -- PBV MTB Team Brno
  •  230. MM+ -- SI:219117 -- Juraj Malatin, Peter Mlynarik -- MTBO.SK
  •  309. DD -- SI:886276 -- Míša Kovářová, Radka Puchernová -- EPO Pohoda jez
  •  548. MD -- SI:8629224 -- Viacheslav Chernykh, Anna Rogal -- Little&Big
  •  552. MD -- SI:1984420 -- Štěpán Merenus, Karolína Bergerová -- Sporticus & Partner Elit B
  •  624. MD+ -- SI:7203339 -- Čak Svoboda, Danča Rychterová -- Trosky team
  •  639. MD+ -- SI:410252 -- Eva Rindtová, Hynek Urban -- VELSBIKE - SUPERIOR


Starttime
Startovní čas


10:21:00
  •  111. MM -- SI:331581 -- Zdeněk Vošta, Jaroslav Gubiš -- BA Warriors
  •  161. MM -- SI:9102090 -- Pavel Müller, Radek Šimek -- Jehlanka Team
  •  173. MM -- SI:301046 -- Petr Herink, Jaroslav Herma -- Vpress
  •  203. MM+ -- SI:981830 -- David Náhlovský, Petr Brych -- PBV MTB Team Brno
  •  211. MM+ -- SI:52581 -- Miroslav Keča Křeček, Karel Blondén Huňka -- Rychlíci z Hané
  •  543. MD -- SI:9005228 -- Marcela Večeřová, Radek Vala -- VELSBIKE - SUPERIOR
  •  547. MD -- SI:51551 -- Michal Hojný, Markéta Hojná -- Koloshop Team
  •  623. MD+ -- SI:7203459 -- Dana Králová, Jiří Král -- LKT 80 Šumperk
  •  643. MD+ -- SI:8809 -- Milan Bílý, Irena Jiráňová -- Drtivá porážka
  •  645. MD+ -- SI:756220 -- Iva Veselá, Martin Mládek -- ChaBrusiči


Starttime
Startovní čas


10:24:00
  •  102. MM -- SI:8631579 -- Martin Smrt, Honza Císař -- Sporticus & Partner Elit A
  •  165. MM -- SI:9007701 -- Jan Kolín, Jiří Kolín -- Sporticus & Partner Elit B
  •  171. MM -- SI:7111117 -- Pavel Fišer, Jiří Fišer -- Noční můry
  •  174. MM -- SI:7204972 -- Vojta Buriánek, Pavel Piskáček --
  •  225. MM+ -- SI:7203022 -- Petr Karkoš, Václav Kulhánek -- Karhanek
  •  227. MM+ -- SI:9601003 -- Jaromír Chroustovský, Radan Kamenický -- SK Kondor
  •  262. MM+ -- SI:7205008 -- Havelka Milan, Martin Šňupárek -- ABND racing team
  •  271. MM+ -- SI:886298 -- Jiří Hejna, Honza Kabát -- Stragédi
  •  527. MD -- SI:920672 -- Jan Kárník, Kamila Kárníková -- Fanaticus
  •  613. MD+ -- SI:8045414 -- Anna Füzy, Dániel Marosffy -- Acres Wild


Starttime
Startovní čas


10:27:00
  •  170. MM -- SI:2067248 -- Petr Pruner, Petr Dvořák -- EPO / Čelovky Lucifer
  •  228. MM+ -- SI:515107 -- Radek Jonáš, Jakub Novák -- Sokol Nusle - Orbis
  •  321. DD -- SI:1436949 -- Monika Veličková, Ewa Haltof -- VELSBIKE - SUPERIOR
  •  409. DD+ -- SI:720605 -- Marosffy Orsolya, Kóbor Edit -- Száguldó Virágok
  •  512. MD -- SI:7201206 -- Miroslav Kalina, Markéta Kalinová -- Sporticus & Partner Elit A
  •  646. MD+ -- SI:995835 -- Ondra Hašek, Evka Hašková -- Plzeňská smršť
  • 2004. FAMILY -- SI:7207137 -- Pavel Minář, Lenka Minářová -- užíváme si to


Starttime
Startovní čas


10:30:00
  •  123. MM -- SI:7203202 -- Přemysl Hošek, Roman Spudil -- SP KOLO
  •  255. MM+ -- SI:7202579 -- George Hladík, Kajiš Kratochvíl -- VELSBIKE - SUPERIOR
  •  304. DD -- SI:8636196 -- Lenka Vavrysová, Barbora Krejčíková -- CRAFT TEAM
  •  411. DD+ -- SI:887151 -- Eva Maliňáková, Ivana Perůtková -- LKT 80 Šumperk
  •  542. MD -- SI:301023 -- Milan Černý, Šárka Černá -- Ski a Bike Centrum Radotín
  •  609. MD+ -- SI:7207352 -- Jana Vanková, Petr Vanka -- Rodinný výlet
  • 2012. FAMILY -- SI:2060391 -- Jan Hasman, Marek Hasman -- Plzeňská smršť


Starttime
Startovní čas


10:33:00
  •  139. MM -- SI:7003036 -- Tomáš Bezouška, Martin Štěňha -- Sporticus & Partner Elit A
  •  208. MM+ -- SI:8621762 -- Pavel Bureš, Vladimír Horký -- ABND racing team
  •  317. DD -- SI:9000007 -- Kristýna Kolínová, Martina Vrbová -- Fůrie prapekelné
  •  416. DD+ -- SI:2096129 -- Radka Mairichová, Veronika Podoubská -- Fabio bikers
  •  545. MD -- SI:9005230 -- Martin Sajal, Dagmar Tučková -- Sporticus & Partner Elit A
  •  644. MD+ -- SI:670807 -- Victor Korchagin, Ksenia Chernykh -- Giant Russian Team
  • 2005. FAMILY -- SI:2083363 -- Roman Šinkovský, Samuel Šinkovský -- www.sportvisio.cz