Seznam přihlášených dvojic

 

ABND racing team

Kategorie Závodníci
MM Ondřej Buchtík + Aleš Buchtík
MM+ Jan Král + Martin Šňupárek
MM+ Pavel Bureš + Vladimír Horký

ALSAP

Kategorie Závodníci
MM Peter Suchopar + Stanislav Štamberg
MM Václav Šmíd + Jaroslav Suchopar

BA Warriors

Kategorie Závodníci
MD Zuzana Skřičilová + Marian Viktor
MD Jan Chaloupka + Marie Voštová
MM Zdeněk Vošta + Jaroslav Gubiš

Báječné ženy v běhu

Kategorie Závodníci
BA Family Tomáš Kala + Jirka Kala
DD Petra Jeníková + Karolína Jeníková

BK Tým

Kategorie Závodníci
MD Tomáš Bauer + Kateřina Bauerová
MM+ Miroslav Bauer + Petr Kraus

Citrus Bike Team JBC

Kategorie Závodníci
MD+ Milan Nermuť + Iveta Nermuťová
MD+ Sára Pesničák + Kristýna Pesničáková
MD+ Stanley March + Maggie March
MM+ Tomasso Felini + Pietro Fantozzi
MM+ Zdeněk Míka + Martin Svačina

CRAFT TEAM

Kategorie Závodníci
DD Lenka Vavrysová + Barbora Krejčíková
MD+ Petr Svoboda + Kateřina Svobodová
MM+ Jan Janíček + Pavel Marek

Cyklosaurus

Kategorie Závodníci
MD Radim Jelínek + Lenka Lacinová
MD Pavel Jelínek + Andrea Vejběrová

DCK Jouda

Kategorie Závodníci
BA Family Aleš Mrkvička + Lukáš Mrkvička
MD Marie Mrkvičková + Jiří Stefánik

Drtikol Chrastěšov

Kategorie Závodníci
DD Veronika Pifková + Daniela Švábová
MM+ Martin Číp + Jiří Juřina
MM+ Luděk Polčák + Martin Tomšů
MM+ Jiří Andrle + Radek Langer

FcB Team

Kategorie Závodníci
MM+ Tomáš Janota + Josef Lavička
MM+ Pavel Šimon + Radim Smolen
MM+ Tencokilojel Baker + Tencomuvodunosil Kubho

FIDOBAR

Kategorie Závodníci
MM Matouš Franc + Petr Mrázek
MM Jiří Kavánek + Milan Polák
MM Jiří Šolta + Dušan Bajo
MM+ Aleš Petr + Aleš Vokoun
MM+ Tomáš Franc + Zbyněk Holub
MM+ Lukáš Doubek + Jaroslav Hronovský
MM+ Luboš Lhota + Pavel Bíža

FS Praha

Kategorie Závodníci
DD Ivana Cincibusová + Jana Cincibusová
MM+ Pavel Cincibus + Stanislav Petříček

Hagan 800

Kategorie Závodníci
DD+ Naďa Pochobradská + Simona Pohlová
MM+ Jan Pochobradský + Libor Dvořáček

HAVRANI

Kategorie Závodníci
MM+ Libor Krhut + Zdeněk Jakobi
MM+ Jaroslav Opletal + Pavel Pivečka
MM+ Tomáš Vorel + Martin Jančík

ChaBrusiči

Kategorie Závodníci
DD Barbora Janíková + Marie Štěrbová
MD Ondřej Krbec + Dagmar Myšíková
MD Žaneta Hoskovcová + Martin Müller
MD+ Jaroslav Šonka + Dana Šonková
MD+ Iva Veselá + Martin Mládek
MM Tomas Klein + Martin Glajch
MM+ Miroslav Soldát + Martin Michalica

Jehlanka Team

Kategorie Závodníci
MM Pavel Müller + Radek Šimek
MM+ Petr Bitman + Jan Jirsa

klacky.cz

Kategorie Závodníci
MM Myrek Kovář + Honza Fujáček
MM Peta Pucherna + Cyril Sahula

Klokani z Hradce

Kategorie Závodníci
MD+ Hana Fundová + Michal Funda
MM Vašek Husák + Michal Veselý
MM+ Miroslav Slovák + Jiří Teplý

Koaly

Kategorie Závodníci
MD+ Iva Najmanová + Radko Najman
MM Jakub Tkaczyk + Tomáš Skuplík
MM László Szíkora + Jaroslav Bartoník

L.B.C. INTERNATIONAL, o.s.

Kategorie Závodníci
MD+ Dagmar Christophová + Luboš Plocek
MM+ Petr Šrámek + Jindřich Handl

LKT 80 Šumperk

Kategorie Závodníci
DD Alena Marková + Šárka Marková
DD+ Eva Maliňáková + Ivana Perůtková
MD Vladimir Malinak + Veronika Macečková
MD+ Naďa Skácelová + Vladimír Marek
MD+ Dana Králová + Jiří Král

MEORIS watch team

Kategorie Závodníci
MM DAVID EIBL + Jiří Švec
MM Michal Tabery + Milos Zelenda
MM+ Radim Němec + Martin Freihaut

Motorové myši

Kategorie Závodníci
MD+ Martina Kosková + Marian Kosek
MM+ Petr Novák + Karol Kavuljak

MTBO.SK

Kategorie Závodníci
MD Tomáš Flassik + Zora Flassiková
MD+ jozef jánoška + taťjana jánošková
MM+ Juraj Malatin + Peter Mlynarik
MM+ Vlastimil Autrata + Daniel Klučár
MM+ Bystrík Babor + Vladimir Grauzel
MM+ Branislav Pilňan + Filip Pucher

NH CAR

Kategorie Závodníci
MM Pavel Novák + Vladimír Novák
MM Jan Polák + Jiří Lafek

Notorola

Kategorie Závodníci
DD Eva Mágrová + Ivana Mágrová
MM+ Pavel Zdeněk + Zdeněk Mágr

Outdoor Kroužek Hanspaulka

Kategorie Závodníci
MD Michal Červenka + Monika Krobová
MM Tomáš Bičák + Matouš Bičák
MM+ Svatopluk Antoš + Aleš Jírovec

Pašáci

Kategorie Závodníci
DD+ Ivana Jeřábková + Jitka Hrdinová
MM+ Petr Jeřábek + Jan Beneš
MM+ Vladimír Slavík + Jiří Hrdina

PBV MTB Team Brno

Kategorie Závodníci
MM Jakub Juříček + Radovan Hrnčíř
MM Tomáš Pohl + Maroš Erdziak
MM+ Richard Sláma + Petr Chroust
MM+ David Náhlovský + Petr Brych

PC HELP

Kategorie Závodníci
DD+ Věra Dubová + Jitka Mastná
MD+ Jiří Pavlas + Věra Pavlasová
MD+ Libor Štěpanovský + Alena Štěpanovská

Pivo-ňky

Kategorie Závodníci
DD Veronika Váňová + Kateřina Pokorná
DD+ Dana Váňová + Helena Rulfová

Plzeňská smršť

Kategorie Závodníci
BA Family Jan Hasman + Marek Hasman
MD+ Ondra Hašek + Evka Hašková
MM Jiří Bouchal + Kamil Koprnický

Rychlíci z Hané

Kategorie Závodníci
MM+ Jaroslav Kašpar + Martin Hubáček
MM+ Miroslav Keča Křeček + Karel Blondén Huňka
MM+ Martin Houll Holinka + Jiří Jiřba Janeček

SK KONDOR

Kategorie Závodníci
DD+ Veronika Chroustovská + Barbora Kršková
MD Roman Dvorský + Terézia Matyášová
MM+ Petr Malušek + Jaroslav Slezák
MM+ Jaromír Chroustovský + Radan Kamenický

SKP České Budějovice

Kategorie Závodníci
DD Hana Kořínková + Martina Kořínková
DD Lucie Kozáková + Lenka Břehovská
MD+ Michael Kozák + Olga Wolfová
MD+ Monika Šťáhlavská + Petr Kalivoda
MM Vítek Majer + Vladimír Slípka
MM František Šimek + Michal Valenta
MM Pavel Strnad + David Strnad
MM+ Zdeněk Blabla + Vladimír John

Sokol Nusle - Orbis

Kategorie Závodníci
MD+ Radka Geffertová + Ivo Geffert
MM+ Radek Jonáš + Jakub Novák
MM+ Pavel Šenk + Jan Novotný

SPORTICUS & PARTNER ELIT A

Kategorie Závodníci
MD Martin Sajal + Dagmar Tučková
MD Radka Ouhrabková + Jakub Ouhrabka
MD Miroslav Kalina + Markéta Kalinová
MM Martin Smrt + Honza Císař
MM Tomáš Bezouška + Martin Štěňha

SPORTICUS & PARTNER ELIT B

Kategorie Závodníci
DD Martina Hanzlíčková + Kateřina Mikanová
DD Helena Trčková + Simona Malkovská
MD Štěpán Merenus + Karolína Bergerová
MM Albert Mikan + Nikolas Domín
MM Jan Kolín + Jiří Kolín

Šumperští divočáci

Kategorie Závodníci
MM Petr Turczer + Martin Hudos
MM+ Pavel Paloncý + Jiří Vozda

TVK

Kategorie Závodníci
MD+ Pavel Tužil + Štěpánka Tužilová
MM+ Vladislav Lžičař + Josef Pajer

VELSBIKE - SUPERIOR

Kategorie Závodníci
BA Family Kuba Žák + Pavel Žák
BA Family Dáša Sobotková + Petr Sobotka
DD Monika Veličková + Ewa Haltof
MD Marcela Večeřová + Radek Vala
MD+ Eva Rindtová + Hynek Urban
MM+ George Hladík + Kajiš Kratochvíl

Vpress

Kategorie Závodníci
MM Matěj Ševčík + Jiří Jakoubek
MM Petr Herink + Jaroslav Herma

ŽAKET tým

Kategorie Závodníci
DD+ Marie Dvorská + Markéta Matoušková
MD+ Ivo Novák + Ida Balusková
MM+ Roman Koucký + Jan Zurynek

Samostatné dvojice

Kategorie Tým Závodníci
BA Family Havlenovic střely Daniel Havlena + Kateřina Havlenová
BA Family Lumpici Michaela Homolová + Tereza Homolová
BA Family Peky team Jan Pekárek + Adam Pekárek
BA Family promaminky.cz Karolína Moravcová + Boris Moravec
BA Family užíváme si to Pavel Minář + Lenka Minářová
BA Family www.sportvisio.cz Roman Šinkovský + Samuel Šinkovský
BA Family ymuG Petr Růžička + Matyáš Růžička
DD EPO Pohoda jez Míša Kovářová + Radka Puchernová
DD Fůrie prapekelné Kristýna Kolínová + Martina Vrbová
DD Holky z Merkuru Vendulka Pekárková + Anička Jánská
DD Jedem s medem Pavla Zahradníková + Eva Bahníková
DD Jedeme zvesela Barbora Vacátková + Zdeňka Pokorná
DD klacky.cz / EPO Eva Zamrzlová + Jana Rayantová
DD NOVATOP GHOST Jana Čupová + Renáta Karkošková
DD Puntikovany tym Andrea Balazsova + Jana Skřivánková
DD Survival Kateřina Buzková + Tereza Svobodová
DD Šnečice Ingrid Koppová + Marie Chaloupková
DD Walachian Women Blanka Blinková + Zdeňka Holišová
DD+ 68 Kateřina Zavadilová + Markéta Hemerová
DD+ BŽOB Martina Kujanová + Štěpánka Pospíšilová
DD+ Jizerskohorské bludičky Jarmila Müllerová + Helena Šarkovská
DD+ Lužaňačky Marie Bergrová + Iva Ponikelská
DD+ OLD LADIES Jana Puchernová + Iveta Junglingová
DD+ Száguldó Virágok Marosffy Orsolya + Kóbor Edit
DD+ žabičky Věnceslava Pokorná + Zuzana Setínková
MD Alfa skvadra vlkoušů Veronika Králová + Mikuláš Černohorský
MD Bezstarosti na tripu Eliška Vondráčková + Jaroslav Bezstarosti
MD Břevnovská smršť Eva Novotná + Karel Novotný
MD Čert a Káča Kateřina Rešová + Tomáš Rohan
MD De szép bauxit! Honnan van? - Ale bauxit pěkné! Jak se máte? Noémi Benke + Béla Lindenberger
MD Doktorienťáci Michal Tuček + Lucie Schütznerová
MD ešter mešter Jiří Křenek + Iva Křenovská
MD Fabio bikers Rozálie Kuchařová + Alexandr Jenček
MD Fanaticus Jan Kárník + Kamila Kárníková
MD Heřmanický Pecky Pavlína Murdychová + Roman Kabele
MD HP/Sokol Veltěž Klára Hlaváčková + Radim Skála
MD Hradecké duo Eva Dašková + Oldřich Dašek
MD JiMiTeTo Jiří Mikolajek + Michaela Mikolajková
MD Koloshop Team Michal Hojný + Markéta Hojná
MD Little&Big Viacheslav Chernykh + Anna Rogal
MD Lucky Beginners Ekaterina Kamshilina + Alexey Shevtsov
MD MB team Martin Beneš + Martina Benešová
MD Medová cesta Tomáš Fejfárek + Tereza Škrampalová
MD MTV Irena Hodboďová + Jakub Svatý
MD N'importe quoi Edita Marečková + Ludovic Kasperski
MD pivní liga s drzou holkou Jan Kaigl + Lucie Kokešová
MD Pivovar Nová Paka Zuzana Nováková + Jiří Novák
MD Promovaní inženýři Ivana Pajerová + Jakub Lžičař
MD Pruhovaný tým Simona Zörklerová + Karel Kutílek
MD PSP Team Markéta Drobníková + Lukáš Drobník
MD Ráďa s Bubnem Radka Štejnarová + Tomáš Bubeník
MD Radotínští chrti Květa Popjuková + Viktor Popjuk
MD Řenčáci Veronika Žižková + Pavel Duchek
MD Ski a Bike Centrum Radotín Milan Černý + Šárka Černá
MD Sněženka a machr Karolína Brosková + Jiří Drahota
MD Sweep team Petr Tomášek + Alžběta Hrnečková
MD velomat team Barbora Matějková + Václav Jelínek
MD Vrkáče jedou! Jan Štembera + Natka Štemberová
MD Zbloudilé Primadony Tereza Valentová + Pavel Ambrož
MD ZuMaWi Zuzana Hebestreit + Marc Hebestreit
MD+ 13-tý pramen Jiří Vyšín + Iveta Vyšínová
MD+ Acres Wild Anna Füzy + Dániel Marosffy
MD+ bikeři Karlovy vary JIŘI KOSTROUN + HANA KOSTROUNOVA
MD+ Březňáci Jiří Března + Ivana Březnová
MD+ Čučkaři Radka Dvořáková + Petr Dvořák
MD+ Detour Jaroslav Krejcar + Eva Krejcarová
MD+ Drholové Bohumil Drnec + Holá Eva
MD+ Drtivá porážka Milan Bílý + Irena Jiráňová
MD+ Dušíci Miloš Dušek + Naděžda Dušková
MD+ Dva v Biku Lenka Sedláčková + Martin Forejt
MD+ FaltíciCL Jiřina Faltová + Miroslav Falta
MD+ FAUL 2016 Martin Ulvr + Diana Faltusová
MD+ GIANT RUSSIAN TEAM Victor Korchagin + Ksenia Chernykh
MD+ Holešáci Jiří Holešovský + Marcela Holešovská
MD+ Ja - Nováci Petr Novák + Petra Davidová
MD+ Jalud106 Jaroslav David + Ludmila Ludvíková
MD+ Jmelí Radka Pospíšilová + Radek Brokl
MD+ monte sin fe Irena Nováková + Libor Hudec
MD+ Pohodáři Dagmar Hepnerová + Miloš Procházka
MD+ RADMON Monika Zoubková + Radomil Zoubek
MD+ Razdvatři team Pavel Chromý + Jana Mayerová
MD+ Rodinný výlet Jana Vanková + Petr Vanka
MD+ Schenkovci Róbert Schenk + Katarína Schenková
MD+ Snail Wheels Eva Ouředníková + Petr Udatný
MD+ Splašený Jeleni Radek Jelínek + Lenka Jelínková
MD+ Trosky team Čak Svoboda + Danča Rychterová
MD+ Velvet Voyages Nabil Azeb + Martina Azebova
MD+ Výletníci Malíci Evžen Malý + Věra Malá
MD+ Zahrádkáři Julius Česák + Michaela Česáková
MD+ Zpomalovací pruhy Tereza Páclová + Vláďa Pokorný
MM AnapurnaTeam Marek Koníček + Jaroslav Šebesta
MM Ašští bajkeři Luděk Kočárník + Michal Lukáč
MM BadStep Ondřej Zezulka + Michal Sichrovský
MM Bezambicí Roman Bláha + Michael Moravec
MM BMC CZ /FORBIKES team Tomáš Kučera + Radek Sušír
MM Borgové Aleš Meister + Jaroslav Rak
MM ČSFR Miroslav Trn + Petr Zloský
MM Dami Team Daniel Holler + Michal Pavelek
MM Double M Zdeněk Mareš + Jakub Machuta
MM Dynal bike team Martin Sklenář + Pavel Veselý
MM EPO / Čelovky Lucifer Petr Pruner + Petr Dvořák
MM Hrdí otcové Miroslav Zámečník + Tomáš Verner
MM HS Šumava Martin Kukačka + Vaclav Cypro
MM Charé Petr Sakař + Martin Soukup
MM INS Náchod Jan Marák + Vít Mráz
MM KamnaKolo Jakub Kmínek + Michal Kadlec
MM KKZ Zlín Zbyněk Rozsypal + Jaroslav Kamenčák
MM Komorní Výtah Otto Severýn + Radek Dlouhý
MM Kroky Františka Janečka Michal Babík + Josef Šulek
MM Kufrování s Forrestem Jan Novotný + Zdeněk Kubík
MM Kupkolo a Bakako Pavel Kohout + Michal Polák
MM Lázeňští loudali Vojtěch Dědek + Miroslav Dědek
MM Looser Club Debilos Libor Suchý + Karel Jedlička
MM LuMi Miroslav Zoubek + Lukáš Zoubek
MM Lužaňáci Tomáš Berger + Martin Srb
MM Mamuti z Lipovky Lukáš Podroužek + Radek Sedlák
MM Mapy.cz Jan Fukátko + Zdeněk Odvody
MM MM team Martin Maňák + Michal Maňák
MM MPRS Marek Protuš + Robert Sedlecký
MM Nena eMTéBé Zbyněk Krahulec + Jakub Vavřička
MM Noční můry Pavel Fišer + Jiří Fišer
MM Počkej kámo! Juraj Opršal + Petr Šenk
MM řevnický rybáři Tomáš Beran + Venca Gregor
MM SP KOLO Přemysl Hošek + Roman Spudil
MM STS Chvojkovice - Brod Martin Chaloupka + Petr Farka
MM Taebo Arena Team Jan Špaček + Jakub Smutný
MM TJ Zelená Konev Pavel Sklenařík + Martin Hronza
MM Vsetínští ogaři Miroslav Macík + Miroslav Macík
MM WoKus Ondřej Kupsa + Slávek Vochozka
MM Žabiny Martin Stehlík + David Kabáth
MM+ 2 Rock Bikers Petr Dvořáček + Petr Kubíček
MM+ APT Luděk Mádle + Tomáš Cach
MM+ Bajkeři od Benešova Jaroslav Sládek + Josef Kapal
MM+ Baseti Oldřich Štecha + Filip Pelouch
MM+ Čip a KanonDejl z DIMENSE.CZ Petr Hovořák + Ivan Kusák
MM+ Dos fotros Ondřej Palička + Radek Nechvátal
MM+ Duo Merida Vladimír Žilka + Jan Vojta
MM+ FeWa František WALD + Vojtěch FEJLEK
MM+ Jabkoty Kdyně Petr Suastika + Jiří Ticháček
MM+ Jejich Veličenstva Dominik Duda + Štěpán Moravčík
MM+ JS2X Jiri Sedivy + Jan Stefanek
MM+ KARHANEK Petr Karkoš + Václav Kulhánek
MM+ PKJK Pavel Kříž + Josef Klimeš
MM+ Plyšový radiátor Jiří Hruška + Zdeněk Černík
MM+ Speedbikers Uli Kretzschmar + Ulf Uhlemann
MM+ Starej s Chytrym Ondřej Čapek + Ferdinand Polák
MM+ Stragédi Jiří Hejna + Honza Kabát
MM+ STS Chvojkovice Brod 1 David Palas + Stanislav Mudrák
MM+ Šroubárna Jiří Pelnář + Ladislav Snitka
MM+ Taebo Team Arena Pavel Trumpeš + Ľubomír Bulla
MM+ Tipo Beer Snail Team Ipsics László + Molnár Attila
MM+ TJ Sokol Lužany Zdeněk Mareš + Milan Hložek
MM+ Tonna Bike Zoltán Kiss + Péter Vajda
MM+ Vořezávátka Jan Kořán + Michal Mrázek
MM+ VŠCHT Pardubice Michal Kovář + Zdeněk Pošvec
MM+ Známka Punku/FcB Michal Bureš + Miloš Dvořák