BA 2018 bude

Byť už tomu skoro nikdo nevěřil, přeci jen jsme se probrali ze zimního spánku a BA18 bude!!! Ale pozor, v netradičním termínu – 28.-30. září a tento prodloužený víkend bychom vám rádi plnohodnotně naplnili. Sledujte nás, informace se nyní začnou množit! A kde? Zbraslavice – U Starého rybníka .

30. 3. 2018
Bike o vetsi
V červenci na Bike-O-Challenge

Srdečně zveme všechny pravidelné i nepravidelné účastníky Bike Adventure a další sportovní nadšence do Železných hor na 1. ročník Bike-O-Challenge, který se uskuteční 22. – 23. 7. 2017 s centrem závodu v kempu Konopáč u Heřmanova Městce. Přijeďte se pokochat krásou Železných hor a prověřit nejen své mapové a cyklistické schopnosti, ale i týmového ducha.
Jak již asi víte, tým pořadatelů Bike Adventure si dává roční pauzu, aby nabral síly na pořádání dalších ročníků. To motivovalo jeden z nejúspěspěšnějších týmů tohoto závodu – Ekonom Praha, potažmo Sporticus Team, uspořádat v létě vlastní závod ve velmi podobném formátu. Bude se opět jednat o dvoudenní cyklo-orientační bodovací závod dvojic pro širší sportovní veřejnost. Trasu si volí každý sám s ohledem na bodové ohodnocení kontrol, aktuální fyzickou kondici a náladu. Cílem je nasbírat co nejvíc bodů v časovém limitu, který bude tradičně 6 a 4 hodiny.
Pořadatelé jsou nejen zkušení závodníci, ale i organizátoři – již několik let pořádají v létě i v zimě Bedřichovskou pětihodinovku, tak jim budeme držet palce, ať Bike-O-Challenge je tou správnou výzvou pro ně i závodníky!
V červenci se na vás těší hlavní pořadatelé Mirek a Markéta Kalinovi.
www.bike-o-challenge.cz

10. 4. 2017
PF 2017 i když bez BA

Přejeme vám hodně Bike Adventurových zážitků v roce 2017, ale bohužel bez Bike Adventure. Z několika různých důvodů jsme se rozhodli následující ročník vynechat. Tím hlavním je asi můj osobní, kdy potřebuji rok rodinné pauzy. Dalšími jsou dvě jiné velké akce, které oddíl USK pořádá – červnové celostátní závody orientačního běhu a podzimní Český pohár MTBO (na obě tyto akce jste zváni), obě jsou pořadatelsky velice náročné a počty pořadatelů dost omezené. Věřím, že tato roční pauza bude ku prospěchu jak pořadatelů, tak závodníků a o to víc se budeme všichni těšit na BA18 a užijeme si ho! Již nyní máme různé tipy a nápady. Míša L.

Shroma%c5%bediste
BA je mrtvé, ať žije BA!

Osobně chci poděkovat všem závodníkům i jinak zúčastněným za účast a za to, že jste si letošní ročník Bike Adventure snad parádně užili. Letošní ztráty a nálezy: jsou velice skromné, ale něco málo k předání mám.
Přeji všem hezké léto a na některém dalším BA na viděnou.
Míša a celý tým USK Praha

19. 7. 2016
Hodinky
GPS hodinky od H.S.H

Líbilo se vám promítání postupů po letošní sobotní etapě? Chcete také vědět jak rychle a kudy jezdíte a jaké převýšení najedete? Chcete si prohlédnout či sdílet, jak jste zajeli závod na 3D animované mapě? To vše a mnoho dalšího vám poskytnou fenomenální GPS hodinky Suunto Ambit3.
►Sponzor závodu firma H.S.H Sport připravila pro závodníky zajímavou, 25% slevu na GPS hodinky Suunto Ambit3. Informace najdete na www.hsh.cz/ba.

18. 7. 2016
Celkové výsledky a foto z BA16

Zveřejněny celkové výsledky. Také postupy na play-mapy nahrány.
Letošní ročník zdokumentovali Jirka s Hoznou a jejich úsilí naleznete ve fotogalerii. Další várku 437 fotek od Ondřeje Antoše z obou dnů získáte na vyžádání na emailu antos.fotograf@seznam.cz .
Děkujeme všem za účast a těšíme se na některém dalším BA.

17. 7. 2016
Výsledky ze soboty a startovky na neděli

Na webu již najdete výsledky sobotní etapy a startovky na tu nedělní.

Kromě toho můžete také nahrávat a zakreslovat svoje postupy.

16. 7. 2016