Results -- Výsledky

Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a seznamy navštívených kontrol.


Základní výsledky (Basic) BA-DD BA-DD+ BA-FAM BA-CH BA-MD BA-MD+ BA-MM BA-MM+
Podrobné výsledky (Full) BA-DD BA-DD+ BA-FAM BA-CH BA-MD BA-MD+ BA-MM BA-MM+
Mezičasy (Intermediate) Sobota (Sat) Neděle (Sun)
Kluby (Teams) Kluby (Teams)
Počty návštěv (Visits) Sobota (Sat) Neděle (Sun)
Protokol


Class BA-DD -- Kategorie BA-DD

  1.    938   Štěpánka Staňková, Zuzana Tomečková -- LKT 80 Šumperk
  2.    734   Klára Vozdová, Kateřina Rešová -- Magnus orienteering
  3.    680   Ráďa Jeníčková, Zuzka Puchernová -- Hustovětve
  4.    671   Helena Trčková, Jitka Hasmanová -- Ekonom Praha
  5.    630   Alena Marková, Šárka Marková -- LKT 80 Šumperk
  6.    625   Eva Zamrzlová, Ivana Bochenková -- klacky.cz/EPO
  7.    605   Veronika Benson, Ulrike Hoinkis -- Terrible Terror
  8.    590   Katerina Buzková, Tereza Svobodová -- Survival
  9.    505   Soňa Stanieková, Jana Perníková -- To se ještě neví
  10.    478   Zuzana Skřičilová, Eliška Čunátová -- ZElí
  11.    470   Zdenka Holišová, Blanka Blinková -- Walachian Women
  12.    465   Hana Volfová, Alena Svobodová -- NH Cat team
  13.    450   Ivana Cincibusová, Jana Cincibusová -- FSP
  14.    425   Kateřina Mikanová, Alžběta Kafková -- Ekonom Praha
  15.    412   Zuzana Mormanová, Jana Malíková -- Koaly
  16.    405   Petra Jeníková, Karolína Jeníková -- ZO 226
  17.    342   Kateřina Průšková, Zuzana Dubcová -- Jen tak...
  18.    340   Veronika Pifková, Daniela Švábová -- Drtikol Chrastěšov
  19.    316   Veronika Váňová, Kateřina Pokorná -- BeersPLS
  20.    285   Naďa Pochobradská, Lucie Hromířová -- Hagan 800
  21.    276   Jitka Vondráková, Tereza Fialová -- JITE
  22.    220   Žaneta Hoskovcová, Kateřina Soldátová -- ChaBrusiči
  23.    165   Jana Skřivánková, Simona Zörklerová -- Bikerky z Prahy


Class BA-DD+ -- Kategorie BA-DD+

  1.    867   Maggie Míková, Suzie Vlachová -- Wild and Wonderfull
  2.    718   Marie Dvorská, Markéta Matoušková -- ŽAKET tým
  3.    674   Jindra Dohnalová, Zuzana Kordačová -- Hlavně, aby neVIPrahlo
  4.    590   Eva Maliňáková, Ivana Perůtková -- LKT 80 Šumperk
  5.    570   Věra Dubová, Jitka Mastná -- PC HELP Cyklo
  6.    520   Veronika Chroustovská, Barbora Krčková -- SK Kondor
  7.    500   Petra Davidová, Petra Macháčková -- Dobrý ročník
  8.    410   Věnceslava Pokorná, Milada Kubátová -- Sokol Nusle - Orbis
  9.    325   Jana Puchernová, Iveta Jünglingová -- Old Ladies
  10.    295   Dana Váňová, Helena Rulfová -- BeersPLS


Class BA-FAM -- Kategorie BA-FAM

  1.    580   Pavel Minář, Lenka Minářová -- Regal Bike
  2.    470   Andraa Bartoňová, Michal Bartoň -- Kameničtí habáni
  3.    390   Jan Švec, Vojta Švec -- Švec & syn
  4.    360   Pavlína Novotná, Lucie Uhlířová -- Cyklo Tachov
  5.    208   Jiří Pištora, Oliver Pištora -- Barvopiš
  6.    135   Tomáš Kala, Jirka Kala -- ZO 226


Class BA-CH -- Kategorie BA-CH

  1.   1099   Petr Pruner, Martina Štursová -- EPO / Outfanatic
  2.   1062   Martin Nývlt, Petr Dvořák -- EPO PEPO / Čelovky Lucifer
  3.    840   Libor Kadlec, Jitka Hejdová -- Kdesicosi
  4.    790   Radek Plšek, Miroslav Štosek -- Řepáci
  5.    714   Zdeněk Sedláček, Lenka Sedláčková -- Bratr a sestra v triku
  6.    713   Pavel Paloncý, Jiří Vozda -- Šumperští divočáci
  7.    702   Michal Bureš, Miloš Dvořák -- Známka Punku/FcB
  8.    658   Tereza Zábojníková, Radomír Zábojník -- Topolská jízda
  9.    655   František Ducháček, Petr Michal -- Beer team
  10.    630   Petr Kosař, Luboš Drnek -- EON DUO
  11.    530   Martina Burachovičová, Hana Štefanovová -- Známka Punku/FcB
  12.    516   Miroslav Kraus, Nikola Kraus -- To nemůžu přečíst
  13.    510   Vladimír Maliňák, Veronika Macečková -- Kobra Vsetín
  14.    500   Pavel Čopjan, Lucie Kubíčková -- Jantar Devils
  15.    160   Jarmila Müllerová, Helena Šarkovská -- Jizerskohorské bludičky


Class BA-MD -- Kategorie BA-MD

  1.   1206   Roman Šinkovský, Zuzana Wernerová -- HSK cycling team / sportvisio.cz
  2.   1185   Martin Sajal, Lenka Kotačková -- Ekonom Praha
  3.   1145   Milan Černý, Šárka Černá -- Ski a Bike Centrum Radotín
  4.   1010   Jan Svoboda, Eliška Rudá -- Zahrádkáři
  5.    982   Martin Beneš, Martina Benešová -- MB team
  6.    978   Miroslav Kalina, Markéta Kalinová -- Ekonom Praha
  7.    940   Pavel Kurz, Dagmar Tučková -- Ekonom Praha
  8.    934   Jiří Hradil, Michaela Sikorová -- CRAFT team
  9.    928   Tomáš Fejfárek, Magda Klánová -- Bulfáci
  10.    900   Jan Kolomazník, Jana Kubelková -- Zahrádkáři
  11.    875   Radka Ouhrabková, Jakub Ouhrabka -- Ekonom Praha
  12.    848   Lenka Nováková, Matěj Ševčík -- Vpress
  13.    838   Michal Podzimek, Naďa Hradilová -- Zahrádkáři
  14.    809   Terka Kalošová, Eduardo Pucherna -- Haven SNS Smržovka
  15.    795   Lukáš Hegner, Jaroslava Fremrová -- Loko Plzeň
  16.    794   Milan Panoch, Anna Panochová -- Těptínská střela
  17.    725   Karel Trunečka, Kristýna Rusňaková -- Vořežprutovi
  18.    724   Marie Mrkvičková, Aleš Mrkvička -- DCK Jouda
  19.    715   Vladimír Grauzel, Ludmila Grauzelová -- MTBO.SK
  20.    695   Peter Tomášek, Alžběta Hrnečková -- Sokol Nusle - Orbis
  21.    680   Stanislava Fajtová, Rastislav Malátek -- MTBO.SK
  22.    675   Jakub Ševčík, Olga Nitschelová -- Krotitelé duchů
  23.    674   Ladislav Mužátko, Martina Vrbová -- Guči team
  24.    635   Iveta Valešová, Jan Valeš -- Frýbovci
  25.    630   Jakub Juříček, Jana Kroupová -- PBV MTB Team Brno
  26.    630   Tomáš Suda, Pavla Zahradníková -- Bulfáci
  27.    620   Martin Neduchal, Lucie Neduchalová -- Vlevo není vpravo, miláčku
  28.    604   Ondřej Krbec, Dagmar Myšíková -- ChaBrusiči
  29.    590   Radim Brtník, Adéla Šosová -- Vořežprutovi
  30.    573   Marie Voštová, Marian Viktor -- Pojedeme zkratkou, pánové . . .!!!
  31.    550   Miroslav Černý, Lucie Šitrová -- Rolling barrels
  32.    540   Kolda Michal, Lucie Kozáková -- uLiMAn
  33.    540   Radka Štejnarová, Tomáš Bubeník -- Ráďa s Bubnem
  34.    530   Lenka Jírovcová, Matouš Bičák -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  35.    530   Květa Popjuková, Viktor Popjuk -- Radotínští chrti
  36.    520   Tomáš Soukup, Milada Štecherová -- Ašští bajkeři
  37.    520   Petra Bauerová, Ondřej Ženka -- Běžci na kolech
  38.    515   Roman Dvorský, Terézia Matyášová -- SK Kondor
  39.    510   Ivan Sladký, Kateřina Růžková -- Žabiňáci
  40.    502   Klára Hlaváčková, Radim Skála -- Sokol Veltěž / H.P.
  41.    495   Marcela Černá, Martin Rombald -- Poštule
  42.    480   Michal Uhlík, Šárka Kysilková -- EPO CO2
  43.    460   Michala Michnová, Pavel Michna -- Michňátka
  44.    459   Ondra Stočes, Lucka Remešová -- Opičí ňufíci bez puntíků
  45.    452   Tomáš Janota, Zuzana Janotová -- FcB Team
  46.    430   David Vít, Markéta Vítová -- Ekonom Praha
  47.    410   Petr Lajza, Sylva Forejtková -- Klobása a smažák
  48.    410   Radek Valla, Věra Vallová -- Lobster and Toad LTD.
  49.    410   Lukáš Rojko, Jana Nečasová -- Wheels of destiny
  50.    408   Kateřina Kubanová, Michal Kuban -- Used Equipment
  51.    406   Michaela Brtnová, Tomáš Brtna -- SKP České Budějovice
  52.    405   Veronika Žižková, Pavel Duchek -- Řenčáci
  53.    380   Zdeněk Jan, Hana Kořínková -- SKP České Budějovice
  54.    380   Tomáš Buňata, Iveta Pachmanová -- Five Elements
  55.    370   Carlos Enrique Lopez Cruz, Diana Trnova -- Banani
  56.    340   Martin Březina, Iveta Pagáčová -- Velsbike - Superior
  57.    290   Pavla Mrázková, Ondřej Benda -- Toulava
  58.    232   Radek Wohlgemuth, Tereza Paurová -- Špinavý záda


Class BA-MD+ -- Kategorie BA-MD+

  1.   1000   Tomáš Žito Zrník, Eva Celestýn Hašková -- Rychlíci z Hané
  2.    956   Zdeněk Tišnovský, Lucie Boudná -- Život na kolech
  3.    951   Eva Rindtová, Hynek Urban -- Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
  4.    880   Martin Mládek, Iva Veselá -- ChaBrusiči
  5.    770   Luisa Pospíšková, Zbyněk Pospíšek -- KOS Tesla Brno
  6.    765   Petr Svoboda, Kateřina Svobodová -- CRAFT team
  7.    748   Eva Ouředníková, Petr Udatný -- Snail Wheels
  8.    737   Miroslav Špalek, Mirka Špalková -- Babička a dědeček
  9.    710   Pavel Chmelař, Marie Chmelařová -- Klokani
  10.    706   Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská -- PC HELP Cyklo
  11.    700   Olga Motejlová, Jan Motejl -- ZO 226
  12.    690   Gabriela Argalášová, Jaroslav Argaláš -- Dezorienteering bikers
  13.    686   Dagmar Christophová, Luboš Plocek -- L.B.C. International, o.s.
  14.    678   Vláďa Dušín, Iva Malá -- Zbloudilé duše
  15.    670   Dagmar Sladkovská, Martin Šustr -- DM
  16.    661   Pavel Chromý, Jana Mayerová -- BarPiš
  17.    660   Jan Smolka, Romana Smolková -- Balance ART
  18.    645   Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová -- DELF
  19.    645   Jiří Vyšín, Iveta Vyšínová -- 13-tý pramen
  20.    635   Iveta Nermuťová, Milan Nermuť -- KP
  21.    630   Jiří Zmítko, Iva Macholdová -- Zahrádkáři
  22.    622   Jiří Pavlas, Věra Pavlasová -- PC HELP Cyklo
  23.    622   Radek Jelínek, Lenka Jelínková -- Splašený Jelini
  24.    605   Milan Bílý, Irena Jiráňová -- MACHETE ÚTOČÍ!
  25.    600   Kamila Ledererová, Petr Jiroušek -- Looser club debilos
  26.    596   Pavel Runt, Karla Jáglová -- KaPa
  27.    580   Aleš Svatoň, Lenka Macková -- Weber aneb padesát odstínů žluté
  28.    566   Petr Bitman, Halka Bitmanová -- Jehlanka Team
  29.    560   Hana Kostrounová, Jiří Kostroun -- Bikeři Karlovy Vary
  30.    555   Miloslav Sazima, Lidmila Sazimová -- Sazímci
  31.    550   Ivo Geffert, Radka Geffertová -- Sokol Nusle - Orbis
  32.    548   Adam Šangala, Filoména Šangalová -- FcB Team
  33.    542   Evžen Malý, Věra Malá -- Výletníci Malíci
  34.    532   Karel Landkammer, Jana Landkammerová -- Bulfáci
  35.    530   Dagmar Hepnerová, Miloš Procházka -- Pohodáři
  36.    525   Petr Kalivoda, Monika Šťáhlavská -- Tak nevim
  37.    480   Kateřina Klašková, Pavel Klaška -- KlaškaTeam
  38.    475   Tomáš Koplík, Jaroslava Koplíková -- Innova Team
  39.    470   Josef Lochman, Štěpánka Lochmanová -- Harcov bike
  40.    436   Michal Hubacz, Kateřina Hubaczová -- CEGRA - GISarch v pohybu
  41.    410   Martina Štěpánová, Pavel Stejskal -- Vysočinastorm
  42.    390   Pavel Vrabec, Martina Vrabcová -- ZO 226
  43.    365   Jiřina Faltová, Miroslav Falta -- FaltíciCL
  44.    340   Juraj Malatin, Ivana Krovinova -- MTBO.SK
  45.    336   Monika Zoubková, Radomil Zoubek -- RADMON
  46.    300   Zdeněk Mágr, Ivana Mágrová -- Notorola
  47.    267   Jana Kubíčková, Josef Kubíček -- Jantar Devils


Class BA-MM -- Kategorie BA-MM

  1.   1309   Tomáš Bezouška, Martin Štěňha -- Partner Elit
  2.   1215   Martin Tišnovský, Marek Pospíšek -- CRAFT team
  3.   1196   Pavel Fišer, Slávek Paule -- Šviháci lázeňští
  4.   1184   Mirek Kovář, Honza Fujáček -- klacky.cz/EPO
  5.   1163   Ondřej Buchtík, Otakar Tománek -- PELLS ABND Racing Team
  6.   1088   Štěpán Merenus, Albert Mikan -- Ekonom Praha
  7.   1058   Vojta Buri, Pavel Piskáček -- Haven SNS Smržovka
  8.   1004   Jaroslav Herma, Petr Herink -- Vpress
  9.    970   Pavel Müller, Radek Šimek -- Jehlanka Team
  10.    912   Petr Pucherna, Honza Pucherna -- Hustoklády
  11.    902   Tomáš Rohan, Vít Vrša -- Brzdy
  12.    900   František Šimek, Michal Valenta -- SKP České Budějovice
  13.    890   Zdeněk Vošta, Jaroslav Gubiš -- ZJara
  14.    878   Martin Stehlík, Tomáš Bořil -- Žabiny
  15.    830   David Kuzma, Petr Šedivec -- Radyně Bike Team
  16.    824   Zbyněk Krahulec, Jakub Vavřička -- Nena eMtéBé
  17.    820   Zbyněk Rozsypal, Petr Havelka -- KKZ Zlín
  18.    800   Jirka Jeništa, Petí Vanta -- Krasopyskové z Říčan
  19.    778   Pavel Šenk, Jan Novotný -- Sokol Nusle - Orbis
  20.    770   Alexander Just, Simon Breitfeld -- Via falsa
  21.    764   Radek Ticháček, Pavel Beran -- Čerttoryje
  22.    760   Martin Nedvídek, Michal Šandera -- AC Rumburk
  23.    758   Marek Protuš, Robert Sedlecký -- MPRS
  24.    750   Dalibor Plšek, Lukáš Laciňák -- Ulmáci
  25.    746   Tomáš Klein, Martin Glajch -- ChaBrusiči
  26.    720   Marek Novotný, Jan Kůrka -- Sokol Nusle - Orbis
  27.    702   Petr Kraus, Tomáš Bauer -- KačaTomBA
  28.    700   Michal Červenka, Jan Vladyka -- Líní červi
  29.    696   David Strnad, Pavel Strnad -- SKP České Budějovice
  30.    650   Martin Langer, Jakub Stoszek -- prukazystaveb.cz/lepus.cz
  31.    640   Libor Suchý, Karel Jedlička -- Looser club debilos
  32.    618   Jaroslav Šebesta, Marek Koníček -- AnapurnaTeam
  33.    615   Ondřej Žďánský, Jaromír Hrubeš -- Ještě dva
  34.    610   Jaromír Háněl, Václav Klomínský -- HSH Sport
  35.    605   Luděk Kočárník, Michal Lukáč -- Ašští bajkeři
  36.    590   Pavel Novák, Vladimír Novák -- MEKBIKE
  37.    590   Martin Chaloupka, Petr Farka -- STS Chvojkovice - Brod
  38.    578   Jakub Tkaczyk, Tomáš Pichlík -- Koaly
  39.    548   Miroslav Zoubek, Lukáš Zoubek -- LUMI
  40.    545   Jiří Štefánik, Josef Beran -- Harrachovští jezdci
  41.    540   Miroslav Trn, Petr Zloský -- Czech & Slovak Bike Team
  42.    530   Miroslav Macík, Miroslav Macík -- Vsetínští ogaři
  43.    530   Tomáš Skuplík, Ondřej Pešl -- Koaly
  44.    515   Petr Sakař, Martin Soukup -- Charé
  45.    514   Miroslav Zámečník, Tomáš Verner -- Véwa a Pupy
  46.    512   Milan Boček, Pavel Ambrož -- KOS Tesla Brno
  47.    510   Richard Klimeš, Richard Klimeš -- KK
  48.    508   Vítek Majer, Vladimír Slípka -- SKP České Budějovice
  49.    470   David Eibl, Jiří Švec -- Meoris watch team
  50.    451   Honza Brolík, Kuba Brolík -- Moravské šlapky
  51.    440   Milan Polák, Jiří Kavánek -- FIDOBAR
  52.    432   Jiří Andrle, Radek Langer -- Drtikol Chrastěšov
  53.    430   Vladislav Lžičař, Jakub Lžičař -- DELF
  54.    425   Radim Jelínek, Pavel Jelínek -- Vyplašení cyklosauři
  55.    420   Matouš Franc, Petr Mrázek -- FIDOBAR
  56.    334   Ondřej Kupsa, Slávek Vochozka -- Delší, ale o to horší cesta
  57.    310   Zdeněk Plšek, Patrik Plšek -- Drtikol Chrastěšov
  58.    310   Martin Kukačka, Václav Cypro -- SKP České Budějovice
  59.    288   Honza Kamzík, Jirka Feix -- Laurel a Hardy
  60.    255   Vít Burda, David Zdvořáček -- Always Look on the Bright Side of Life


Class BA-MM+ -- Kategorie BA-MM+

  1.   1228   Holger Mager, Kai Mueller -- Velosynthese
  2.   1150   Falk Wenzel, Christian Hennig -- Flash mob duo
  3.   1129   Dušan Lebeda, Honza Kabát -- Ekonom Praha
  4.   1120   Vašek Husák, David Chaloupský -- Ghost Rubena Racing Team
  5.   1068   Radek Jonáš, Jakub Novák -- Sokol Nusle - Orbis
  6.    982   Richo Klech, Dano Tomanek -- Velsbike - Superior
  7.    960   Miroslav Křeček, Karel Huňka -- Rychlíci z Hané
  8.    960   Pavel Bureš, Vladimír Horký -- PELLS ABND Racing Team
  9.    953   Richard Sláma, Maroš Erdziak -- PBV MTB Team Brno
  10.    939   Tomáš Bohatý, Radomír Maráček -- Meoris watch team
  11.    935   Tomáš Pohl, Petr Hrabal -- PBV MTB Team Brno
  12.    910   Jan Kamenický, Karel Kavalír -- OK 99 Hradec Králové
  13.    855   Jaroslav Stránský, Patrik Lukšan -- DC-Five´s
  14.    855   Jaromír Chroustovský, Radan Kamenický -- Sousedi
  15.    849   Jaroslav Sládek, Josef Kapal -- Bajkeři od Benešova
  16.    840   David Náhlovský, Karel Chroust -- PBV MTB Team Brno
  17.    840   Petr Brych, Radovan Hrnčíř -- PBV MTB Team Brno
  18.    838   Petr Flossmann, Jan Zurynek -- ŽAKET tým
  19.    832   Zdenále Míka, Jenda Vlach -- Wide Bike
  20.    830   Miroslav Soldát, Martin Michalica -- ChaBrusiči
  21.    810   Vladimír Buřt, Jan Peťovský -- Stará máza
  22.    800   Miroslav Řehák, Zdeněk Maxa -- Originální Vivalín Team Kadaň
  23.    795   Branislav Pilňan, Filip Pucher -- MTBO.SK
  24.    780   Kajiš Kratochvíl, Čenda Nedoma -- Velsbike - Superior
  25.    775   Radim Němec, Viktor Konvičný -- Meoris watch team
  26.    772   Jaroslav Kašpar, Martin Hájek -- Rychlíci z Hané
  27.    765   Petr Kadeřávek, David Cichý -- Jednotka intenzivních pleček
  28.    755   Peter Harcinik, Ľuboslav Harcinik -- Draci z Kysuc
  29.    750   Václav Pavlíček, Zdeněk Režný -- Bezva kluci
  30.    748   Jan Křivský, Pavel Bednář -- Bedny v Křoví
  31.    734   Tomaso Felini, Pietro Fantozi -- Citrus Bike Team Jablonec n. Nis.- www.bukvice.org
  32.    726   Pavel Šimon, Vlastimil Korel -- FcB Team
  33.    720   Zdenek Jakobi, Tomáš Vorel -- SKOB Havířov
  34.    720   Jiří Šedivý, Jan Štefánek -- JS2X
  35.    710   Tomáš Franc, Zbyněk Holub -- FIDOBAR
  36.    710   Jaromír Matějíček, Pavel Slavík -- DC-Five´s
  37.    710   Jan Pochobradský, Libor Dvořáček -- Hagan 800
  38.    696   Dušan Piše, Tomáš Lejsek -- CEGRA - GISarch v pohybu
  39.    670   Martin Tušl, Luboš Havel -- Ekonom Praha
  40.    669   Petr Suastika, Jiří Ticháček -- Jabkoty Kdyně
  41.    658   Otto Severýn, Radek Dlouhý -- HO Komorní Výtah
  42.    650   Jindřich Handl, Petr Šrámek -- L.B.C. International, o.s.
  43.    650   Martin Číp, Jiří Juřina -- Drtikol Chrastěšov
  44.    625   Pavel Cincibus, Stanislav Petříček -- FSP
  45.    600   Pavel Zdeněk, Filip Zbíral -- Notorola
  46.    595   Karol Kavuljak, Petr Novák -- FIDOBAR
  47.    595   Petr Dvořáček, Petr Kubíček -- 2 Rock Bikers
  48.    590   Milan Gajdoš, Slavomír Štrobl -- Cyklo Tachov
  49.    590   Aleš Jíovec, Svatopluk Antoš -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  50.    590   Vladimír Marek, Jan Kotlas -- LKT 80 Šumperk + Citrus Bike Team
  51.    585   Ľubomír Bulla, Marián Ivaň -- Trebišovští Draci
  52.    585   Miroslav Sklenář, Jan Csibrei -- Hradečtí vlci
  53.    584   Pavel Bíža, Luboš Lhota -- FIDOBAR
  54.    580   Pavel Trejtnar, Ivan Morávek -- Bílá Strž Pod Ostrým
  55.    552   Vojta Fejlek, Franta Wald -- FeWa
  56.    530   Petr Müller, Milan Sluka -- Jehlanka Team
  57.    515   Zdeněk Blabla, Vladimír John -- SKP České Budějovice
  58.    514   Libor Krhut, Jan Krhut -- SKOB Havířov
  59.    500   Lukaš Doubek, Jaroslav Hronovský -- FIDOBAR
  60.    480   Jiří Hruška, Zdeněk Černík -- Plyšový radiátor
  61.    460   Petr Malušek, Jaroslav Slezák -- SK Kondor
  62.    446   Martin Holinka, Jiřba Janeček -- Rychlíci z Hané
  63.    444   Jaroslav Golombiovský, Jan Jirsa -- Jehlanka Team
  64.    440   Vladimír Žilka, Jan Vojta -- Za Udánky krásnější
  65.    440   Luděk Polčák, Martin Tomšů -- Drtikol Chrastěšov
  66.    438   Václav Kroupa, Jaroslav Řízek -- Opatrně, ale vostře!
  67.    350   Uli Kretzschmar, Ulf Uhlemann -- Speedbiker
  68.    344   Tomáš Šimek, Petr Bílý -- Orel bílý
  69.    300   Daniel Klučár, Ľudovít Pažický -- MTBO.SK
  70.    286   Ondřej Čapek, Ferdinand Polák -- Starej s chytrým
  71.    276   Ladislav Suchánek, Ronald Džozlić -- PELLS ABND Racing Team
  72.    236   Tencokilojel Kubho, Tencohojeltaky Baker -- FcB Team
  73.    210   Jára Kubík, Petr Šindýlek -- Moravské šlapky

Podrobné výsledky (Full)

Class BA-DD -- Kategorie BA-DD

  1.    938   Štěpánka Staňková, Zuzana Tomečková -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 322 -- Čas so:06:00:15 -- Bodů so: 530 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:03:57:43 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 84-84-78-77-75-76-56-54-35-52-51-50-49-48-47-80-100
                Neděle: 90-72-74-75-76-53-55-49-48-47-79-83-100
  2.    734   Klára Vozdová, Kateřina Rešová -- Magnus orienteering
                St. číslo: 304 -- Čas so:06:12:28 -- Bodů so: 450 -- Penalizace so:  26 -- Čas ne:04:09:46 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:  20
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-48-49-55-54-56-87-88-100
                Neděle: 90-70-69-62-60-61-64-73-74-84-87-88-100
  3.    680   Ráďa Jeníčková, Zuzka Puchernová -- Hustovětve
                St. číslo: 308 -- Čas so:05:46:21 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:36:07 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-87-88-72-65-64-59-56-55-77-78-80-81-82-100
                Neděle: 90-70-69-69-67-71-65-73-74-79-83-100
  4.    671   Helena Trčková, Jitka Hasmanová -- Ekonom Praha
                St. číslo: 303 -- Čas so:06:00:57 -- Bodů so: 445 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:04:10:46 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:  22
                Sobota: 85-84-78-77-75-76-55-49-48-45-46-47-80-81-82-100
                Neděle: 83-79-78-77-55-76-75-84-100
  5.    630   Alena Marková, Šárka Marková -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 317 -- Čas so:05:53:22 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:27 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-75-76-56-54-55-48-47-100
                Neděle: 90-72-73-64-62-63-65-71-69-70-100
  6.    625   Eva Zamrzlová, Ivana Bochenková -- klacky.cz/EPO
                St. číslo: 326 -- Čas so:06:16:34 -- Bodů so: 385 -- Penalizace so:  50 -- Čas ne:03:42:35 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-82-81-80-47-46-46-45-44-43-43-48-77-74-88-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-73-74-84-79-78-83-83-100
  7.    605   Veronika Benson, Ulrike Hoinkis -- Terrible Terror
                St. číslo: 328 -- Čas so:06:09:33 -- Bodů so: 375 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:03:55:07 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-45-44-48-47-77-78-100
                Neděle: 90-70-70-69-67-63-65-73-74-71-88-87-100
  8.    590   Katerina Buzková, Tereza Svobodová -- Survival
                St. číslo: 324 -- Čas so:05:43:54 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:00 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-46-47-48-49-55-76-75-74-87-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-65-88-87-100
  9.    505   Soňa Stanieková, Jana Perníková -- To se ještě neví
                St. číslo: 312 -- Čas so:05:29:00 -- Bodů so: 295 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:34:49 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-48-77-78-87-88-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-71-72-88-100
  10.    478   Zuzana Skřičilová, Eliška Čunátová -- ZElí
                St. číslo: 313 -- Čas so:06:00:33 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:03:52:36 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-43-48-77-100
                Neděle: 83-79-78-76-75-100
  11.    470   Zdenka Holišová, Blanka Blinková -- Walachian Women
                St. číslo: 302 -- Čas so:06:32:32 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so: 210 -- Čas ne:03:44:06 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-56-54-55-49-48-47-77-78-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-88-100
  12.    465   Hana Volfová, Alena Svobodová -- NH Cat team
                St. číslo: 305 -- Čas so:05:44:58 -- Bodů so: 285 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:42:30 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-82-81-80-46-45-49-77-78-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-73-100
  13.    450   Ivana Cincibusová, Jana Cincibusová -- FSP
                St. číslo: 306 -- Čas so:05:44:34 -- Bodů so: 270 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:01 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-80-46-47-77-78-84-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-72-88-87-84-100
  14.    425   Kateřina Mikanová, Alžběta Kafková -- Ekonom Praha
                St. číslo: 316 -- Čas so:04:45:07 -- Bodů so: 215 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:45 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-64-73-74-87-88-100
  15.    412   Zuzana Mormanová, Jana Malíková -- Koaly
                St. číslo: 310 -- Čas so:05:24:35 -- Bodů so: 270 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:03:34 -- Bodů ne: 150 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-55-77-83-100
                Neděle: 83-79-78-74-84-84-100
  16.    405   Petra Jeníková, Karolína Jeníková -- ZO 226
                St. číslo: 327 -- Čas so:05:55:15 -- Bodů so: 245 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:22:48 -- Bodů ne: 160 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-48-77-75-100
                Neděle: 90-70-70-69-67-71-72-87-88-88-100
  17.    342   Kateřina Průšková, Zuzana Dubcová -- Jen tak...
                St. číslo: 307 -- Čas so:05:52:34 -- Bodů so: 220 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:03:21 -- Bodů ne: 130 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 85-84-74-73-75-77-78-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-100
  18.    340   Veronika Pifková, Daniela Švábová -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 311 -- Čas so:05:49:33 -- Bodů so: 170 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:48:25 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 87-84-74-75-76-85-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-88-100
  19.    316   Veronika Váňová, Kateřina Pokorná -- BeersPLS
                St. číslo: 329 -- Čas so:06:01:15 -- Bodů so: 160 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:03:45:42 -- Bodů ne: 160 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-84-75-65-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-72-88-87-100
  20.    285   Naďa Pochobradská, Lucie Hromířová -- Hagan 800
                St. číslo: 315 -- Čas so:06:22:53 -- Bodů so: 235 -- Penalizace so: 110 -- Čas ne:03:06:15 -- Bodů ne: 160 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-45-48-47-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-72-87-88-100
  21.    276   Jitka Vondráková, Tereza Fialová -- JITE
                St. číslo: 330 -- Čas so:06:01:31 -- Bodů so: 130 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:03:44:44 -- Bodů ne: 150 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-88-87-100
  22.    220   Žaneta Hoskovcová, Kateřina Soldátová -- ChaBrusiči
                St. číslo: 325 -- Čas so:06:28:08 -- Bodů so: 250 -- Penalizace so: 170 -- Čas ne:03:34:27 -- Bodů ne: 140 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-59-100
                Neděle: 90-70-69-71-72-88-87-100
  23.    165   Jana Skřivánková, Simona Zörklerová -- Bikerky z Prahy
                St. číslo: 321 -- Čas so:06:30:02 -- Bodů so: 235 -- Penalizace so: 190 -- Čas ne:03:24:47 -- Bodů ne: 120 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-82-80-46-45-44-43-48-100
                Neděle: 90-70-69-67-72-88-100


Class BA-DD+ -- Kategorie BA-DD+

  1.    867   Maggie Míková, Suzie Vlachová -- Wild and Wonderfull
                St. číslo: 402 -- Čas so:06:03:05 -- Bodů so: 525 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:03:59:20 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-78-77-47-48-49-51-35-54-56-59-100
                Neděle: 83-79-78-77-47-48-49-53-55-73-100
  2.    718   Marie Dvorská, Markéta Matoušková -- ŽAKET tým
                St. číslo: 406 -- Čas so:05:53:50 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:05:01 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-48-55-76-75-74-87-88-100
                Neděle: 83-84-79-78-77-76-75-74-87-88-90-100
  3.    674   Jindra Dohnalová, Zuzana Kordačová -- Hlavně, aby neVIPrahlo
                St. číslo: 409 -- Čas so:06:07:59 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:  16 -- Čas ne:03:52:16 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-56-59-34-33-35-55-100
                Neděle: 88-70-69-71-62-60-61-73-74-100
  4.    590   Eva Maliňáková, Ivana Perůtková -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 408 -- Čas so:06:32:02 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so: 210 -- Čas ne:03:54:38 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-34-33-31-35-51-50-55-83-100
                Neděle: 83-79-84-74-73-65-71-67-69-70-90-100
  5.    570   Věra Dubová, Jitka Mastná -- PC HELP Cyklo
                St. číslo: 401 -- Čas so:05:41:14 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:42 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-47-77-75-73-64-65-88-87-100
                Neděle: 70-69-71-65-63-62-67-88-100
  6.    520   Veronika Chroustovská, Barbora Krčková -- SK Kondor
                St. číslo: 403 -- Čas so:05:46:41 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:02 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-46-80-81-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-88-100
  7.    500   Petra Davidová, Petra Macháčková -- Dobrý ročník
                St. číslo: 633 -- Čas so:05:51:06 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:45:29 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-56-54-55-49-48-47-80-100
                Neděle: 90-88-87-74-84-79-78-100
  8.    410   Věnceslava Pokorná, Milada Kubátová -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 404 -- Čas so:06:09:01 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:03:46:38 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-55-100
                Neděle: 90-70-69-63-65-71-72-87-88-100
  9.    325   Jana Puchernová, Iveta Jünglingová -- Old Ladies
                St. číslo: 405 -- Čas so:05:15:41 -- Bodů so: 165 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:25:09 -- Bodů ne: 160 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-100
  10.    295   Dana Váňová, Helena Rulfová -- BeersPLS
                St. číslo: 407 -- Čas so:05:55:53 -- Bodů so: 135 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:15 -- Bodů ne: 160 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-80-81-82-83-84-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-100


Class BA-FAM -- Kategorie BA-FAM

  1.    580   Pavel Minář, Lenka Minářová -- Regal Bike
                St. číslo:2002 -- Čas so:05:49:53 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:38 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-56-54-55-49-48-77-100
                Neděle: 90-72-70-69-71-67-62-64-87-100
  2.    470   Andraa Bartoňová, Michal Bartoň -- Kameničtí habáni
                St. číslo:2006 -- Čas so:05:34:04 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:22 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 87-88-72-65-64-59-56-55-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-65-63-64-73-87-100
  3.    390   Jan Švec, Vojta Švec -- Švec & syn
                St. číslo:2007 -- Čas so:05:27:27 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:34:19 -- Bodů ne: 160 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-46-80-81-82-100
                Neděle: 90-83-79-78-84-100
  4.    360   Pavlína Novotná, Lucie Uhlířová -- Cyklo Tachov
                St. číslo:2009 -- Čas so:05:41:59 -- Bodů so: 220 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:01:11 -- Bodů ne: 140 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-65-72-88-87-82-81-100
                Neděle: 90-69-67-71-72-88-100
  5.    208   Jiří Pištora, Oliver Pištora -- Barvopiš
                St. číslo:2004 -- Čas so:06:56:21 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so: 450 -- Čas ne:04:10:08 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:  22
                Sobota: 85-83-80-46-47-77-48-49-54-56-59-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-73-74-84-100
  6.    135   Tomáš Kala, Jirka Kala -- ZO 226
                St. číslo:2008 -- Čas so:05:11:14 -- Bodů so: 135 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:05:02:16 -- Bodů ne: 130 -- Penalizace ne:9999
                Sobota: 85-84-78-83-82-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-100


Class BA-CH -- Kategorie BA-CH

  1.   1099   Petr Pruner, Martina Štursová -- EPO / Outfanatic
                St. číslo:1013 -- Čas so:05:57:28 -- Bodů so: 685 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:40 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-42-41-39-38-37-36-31-35-51-50-100
                Neděle: 53-54-58-60-61-62-64-73-65-71-90-100
  2.   1062   Martin Nývlt, Petr Dvořák -- EPO PEPO / Čelovky Lucifer
                St. číslo:1007 -- Čas so:05:55:22 -- Bodů so: 620 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:13:36 -- Bodů ne: 470 -- Penalizace ne:  28
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-55-54-56-59-34-33-31-35-51-50-100
                Neděle: 43-45-48-49-55-53-57-59-60-61-71-72-100
  3.    840   Libor Kadlec, Jitka Hejdová -- Kdesicosi
                St. číslo:1012 -- Čas so:05:59:26 -- Bodů so: 400+60 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:14:04 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:  30
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-48-49-41-38-50-100 -- ukradená 35
                Neděle: 53-54-58-57-59-60-61-62-67-69-70-90-100
  4.    790   Radek Plšek, Miroslav Štosek -- Řepáci
                St. číslo:1009 -- Čas so:05:31:39 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:57 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-49-55-54-50-100
                Neděle: 53-54-58-60-61-62-63-65-73-100
  5.    714   Zdeněk Sedláček, Lenka Sedláčková -- Bratr a sestra v triku
                St. číslo:1017 -- Čas so:05:53:08 -- Bodů so: 480-100 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:54 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 85-84-78-77-75-76-56-54-35-38-41-50-100 -- na kontrole 38 byl sám
                Neděle: 53-54-58-60-62-63-65-88-87-100
  6.    713   Pavel Paloncý, Jiří Vozda -- Šumperští divočáci
                St. číslo:1002 -- Čas so:05:56:58 -- Bodů so: 355 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:05:30 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 85-82-81-80-46-45-44-43-41-42-40-51-50-100
                Neděle: 53-49-55-76-57-60-61-64-73-100
  7.    702   Michal Bureš, Miloš Dvořák -- Známka Punku/FcB
                St. číslo:1004 -- Čas so:05:51:57 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:08:12 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 85-84-74-73-65-64-59-56-54-35-35-38-38-50-100
                Neděle: 43-45-48-49-55-76-100
  8.    658   Tereza Zábojníková, Radomír Zábojník -- Topolská jízda
                St. číslo:1008 -- Čas so:05:57:24 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:36 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-48-49-50-100
                Neděle: 53-54-55-49-48-47-78-79-83-100
  9.    655   František Ducháček, Petr Michal -- Beer team
                St. číslo:1003 -- Čas so:05:52:36 -- Bodů so: 375 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:36:37 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-78-46-44-45-48-49-50-100
                Neděle: 53-49-48-47-78-79-83-100
  10.    630   Petr Kosař, Luboš Drnek -- EON DUO
                St. číslo:1010 -- Čas so:05:51:37 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:47 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-48-43-41-39-51-50-100
                Neděle: 43-53-54-55-76-75-73-71-69-88-100
  11.    530   Martina Burachovičová, Hana Štefanovová -- Známka Punku/FcB
                St. číslo:1005 -- Čas so:05:33:25 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:18:10 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:  70
                Sobota: 85-84-74-73-65-64-59-56-54-51-100
                Neděle: 43-48-49-53-76-75-100
  12.    516   Miroslav Kraus, Nikola Kraus -- To nemůžu přečíst
                St. číslo:1006 -- Čas so:05:45:49 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:06:43 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:  14
                Sobota: 85-84-74-75-77-47-46-45-44-50-100
                Neděle: 43-45-48-77-79-83-100
  13.    510   Vladimír Maliňák, Veronika Macečková -- Kobra Vsetín
                St. číslo:1014 -- Čas so:05:23:52 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:00 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-47-48-49-55-56-50-100
                Neděle: 53-57-64-65-71-72-88-100
  14.    500   Pavel Čopjan, Lucie Kubíčková -- Jantar Devils
                St. číslo:1001 -- Čas so:06:04:23 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:04:31:59 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne: 200
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-49-35-50-100
                Neděle: 53-54-58-60-61-62-64-65-73-100
  15.    160   Jarmila Müllerová, Helena Šarkovská -- Jizerskohorské bludičky
                St. číslo:1011 -- Čas so:06:55:07 -- Bodů so: 245 -- Penalizace so: 440 -- Čas ne:03:55:55 -- Bodů ne: 160 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-47-46-48-49-50-100
                Neděle: 53-57-64-73-87-100


Class BA-MD -- Kategorie BA-MD

  1.   1206   Roman Šinkovský, Zuzana Wernerová -- HSK cycling team / sportvisio.cz
                St. číslo: 554 -- Čas so:06:08:25 -- Bodů so: 700 -- Penalizace so:  18 -- Čas ne:04:07:12 -- Bodů ne: 540 -- Penalizace ne:  16
                Sobota: 85-87-88-72-65-64-59-34-33-32-31-36-37-35-51-50-49-77-78-83-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-65-63-62-61-60-58-54-53-55-77-84-100
  2.   1185   Martin Sajal, Lenka Kotačková -- Ekonom Praha
                St. číslo: 530 -- Čas so:06:09:09 -- Bodů so: 775 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:04:04:38 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-40-39-38-37-36-35-54-55-49-48-47-78-84-100
                Neděle: 88-71-67-63-62-61-60-59-57-53-55-47-83-100
  3.   1145   Milan Černý, Šárka Černá -- Ski a Bike Centrum Radotín
                St. číslo: 556 -- Čas so:06:09:11 -- Bodů so: 655 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:03:59:52 -- Bodů ne: 510 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-82-81-80-78-77-47-48-45-44-42-41-40-39-38-35-33-54-100
                Neděle: 88-69-67-63-62-61-60-59-57-53-55-77-79-84-83-100
  4.   1010   Jan Svoboda, Eliška Rudá -- Zahrádkáři
                St. číslo: 510 -- Čas so:06:04:30 -- Bodů so: 570 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:03:56:50 -- Bodů ne: 450 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-74-73-65-64-59-34-33-31-36-37-35-51-50-49-100
                Neděle: 83-79-78-46-45-48-49-53-55-76-73-74-100
  5.    982   Martin Beneš, Martina Benešová -- MB team
                St. číslo: 512 -- Čas so:06:00:22 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:04:02:46 -- Bodů ne: 400 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-34-33-35-51-50-49-48-77-47-46-80-100
                Neděle: 90-72-71-65-73-76-53-55-49-48-77-83-100
  6.    978   Miroslav Kalina, Markéta Kalinová -- Ekonom Praha
                St. číslo: 514 -- Čas so:06:10:49 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so:  22 -- Čas ne:03:54:15 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-48-49-55-54-56-59-65-100
                Neděle: 83-79-78-46-45-48-49-55-76-75-73-74-84-100
  7.    940   Pavel Kurz, Dagmar Tučková -- Ekonom Praha
                St. číslo: 561 -- Čas so:06:34:31 -- Bodů so: 730 -- Penalizace so: 230 -- Čas ne:03:59:17 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-41-39-38-35-51-54-56-76-75-74-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-61-60-58-57-76-75-73-74-100
  8.    934   Jiří Hradil, Michaela Sikorová -- CRAFT team
                St. číslo: 566 -- Čas so:06:12:42 -- Bodů so: 570 -- Penalizace so:  26 -- Čas ne:04:04:13 -- Bodů ne: 400 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 84-78-77-47-46-45-44-42-41-52-35-51-54-56-76-75-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-60-61-64-73-74-100
  9.    928   Tomáš Fejfárek, Magda Klánová -- Bulfáci
                St. číslo: 507 -- Čas so:06:15:42 -- Bodů so: 600 -- Penalizace so:  40 -- Čas ne:04:00:16 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-41-41-38-37-36-35-55-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-61-60-55-100
  10.    900   Jan Kolomazník, Jana Kubelková -- Zahrádkáři
                St. číslo: 518 -- Čas so:05:58:55 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:39 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-87-72-74-75-76-56-54-33-35-51-49-55-77-47-78-100
                Neděle: 88-71-65-64-57-58-59-60-61-62-69-100
  11.    875   Radka Ouhrabková, Jakub Ouhrabka -- Ekonom Praha
                St. číslo: 522 -- Čas so:05:43:16 -- Bodů so: 495 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:30 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-65-64-59-33-35-38-47-80-82-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-61-60-64-73-74-84-83-100
  12.    848   Lenka Nováková, Matěj Ševčík -- Vpress
                St. číslo: 534 -- Čas so:06:05:59 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:53:13 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-50-49-55-76-75-74-100
                Neděle: 83-79-46-45-48-49-55-76-75-74-72-90-100
  13.    838   Michal Podzimek, Naďa Hradilová -- Zahrádkáři
                St. číslo: 520 -- Čas so:06:00:10 -- Bodů so: 520 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:04:09:20 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:  20
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-50-51-35-33-34-59-64-65-88-100
                Neděle: 83-79-78-47-48-49-55-76-75-74-87-88-100
  14.    809   Terka Kalošová, Eduardo Pucherna -- Haven SNS Smržovka
                St. číslo: 550 -- Čas so:06:12:17 -- Bodů so: 485 -- Penalizace so:  26 -- Čas ne:03:59:16 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-45-44-42-41-52-35-51-54-56-100
                Neděle: 88-74-73-75-76-55-49-48-47-78-79-83-100
  15.    795   Lukáš Hegner, Jaroslava Fremrová -- Loko Plzeň
                St. číslo: 523 -- Čas so:05:59:02 -- Bodů so: 455 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:19 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 84-82-81-80-46-47-48-49-54-55-76-75-77-78-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-61-60-64-73-73-74-100
  16.    794   Milan Panoch, Anna Panochová -- Těptínská střela
                St. číslo: 529 -- Čas so:06:07:11 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:  16 -- Čas ne:03:44:12 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-43-41-52-51-54-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-63-62-64-65-73-74-84-83-100
  17.    725   Karel Trunečka, Kristýna Rusňaková -- Vořežprutovi
                St. číslo: 551 -- Čas so:05:55:19 -- Bodů so: 435 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:42 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-50-49-55-76-75-74-87-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-65-63-62-64-73-88-100
  18.    724   Marie Mrkvičková, Aleš Mrkvička -- DCK Jouda
                St. číslo: 521 -- Čas so:06:02:39 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:03:57:13 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-48-49-55-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-60-61-64-73-100
  19.    715   Vladimír Grauzel, Ludmila Grauzelová -- MTBO.SK
                St. číslo: 525 -- Čas so:05:56:08 -- Bodů so: 405 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:47 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-55-49-48-45-46-46-47-80-82-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-73-74-79-83-100
  20.    695   Peter Tomášek, Alžběta Hrnečková -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 511 -- Čas so:05:54:13 -- Bodů so: 425 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:41 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-65-75-76-55-49-48-47-46-80-81-82-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-73-75-76-77-100
  21.    680   Stanislava Fajtová, Rastislav Malátek -- MTBO.SK
                St. číslo: 505 -- Čas so:05:20:57 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:39:21 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-43-49-55-77-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-71-72-87-88-100
  22.    675   Jakub Ševčík, Olga Nitschelová -- Krotitelé duchů
                St. číslo: 567 -- Čas so:06:04:10 -- Bodů so: 445 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:04:15:20 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:  40
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-55-49-48-47-46-80-81-82-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-64-73-84-100
  23.    674   Ladislav Mužátko, Martina Vrbová -- Guči team
                St. číslo: 565 -- Čas so:06:13:08 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:04:13:36 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:  28
                Sobota: 85-84-78-77-55-49-48-47-46-45-44-100
                Neděle: 83-79-78-77-47-48-55-53-76-75-100
  24.    635   Iveta Valešová, Jan Valeš -- Frýbovci
                St. číslo: 562 -- Čas so:05:40:55 -- Bodů so: 385 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:41:26 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-54-49-48-47-46-80-81-82-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-73-74-84-83-100
  25.    630   Jakub Juříček, Jana Kroupová -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 560 -- Čas so:05:37:29 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:09 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-77-75-73-65-72-88-87-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-87-88-100
  26.    630   Tomáš Suda, Pavla Zahradníková -- Bulfáci
                St. číslo: 545 -- Čas so:06:31:09 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so: 200 -- Čas ne:03:58:33 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-41-52-51-54-56-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-64-73-74-84-79-83-100
  27.    620   Martin Neduchal, Lucie Neduchalová -- Vlevo není vpravo, miláčku
                St. číslo: 548 -- Čas so:05:41:34 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:41 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-49-55-76-75-74-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-63-65-88-100
  28.    604   Ondřej Krbec, Dagmar Myšíková -- ChaBrusiči
                St. číslo: 537 -- Čas so:06:12:47 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:  26 -- Čas ne:03:54:57 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-48-49-54-56-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-64-73-74-100
  29.    590   Radim Brtník, Adéla Šosová -- Vořežprutovi
                St. číslo: 546 -- Čas so:06:16:21 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:  50 -- Čas ne:03:53:20 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-49-50-51-54-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-71-88-87-100
  30.    573   Marie Voštová, Marian Viktor -- Pojedeme zkratkou, pánové . . .!!!
                St. číslo: 501 -- Čas so:06:00:26 -- Bodů so: 345 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:03:48:03 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-45-48-49-55-76-75-100
                Neděle: 88-87-72-71-73-64-63-67-69-70-90-100
  31.    550   Miroslav Černý, Lucie Šitrová -- Rolling barrels
                St. číslo: 535 -- Čas so:05:43:04 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:39:36 -- Bodů ne: 190 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-48-49-55-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-65-73-75-74-100
  32.    540   Kolda Michal, Lucie Kozáková -- uLiMAn
                St. číslo: 568 -- Čas so:05:50:20 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:41:16 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-54-56-59-34-100
                Neděle: 90-46-45-48-55-77-84-83-100
  33.    540   Radka Štejnarová, Tomáš Bubeník -- Ráďa s Bubnem
                St. číslo: 542 -- Čas so:05:58:53 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:37:32 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-65-59-56-55-77-100
                Neděle: 90-70-69-63-65-71-73-74-84-83-100
  34.    530   Lenka Jírovcová, Matouš Bičák -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
                St. číslo: 536 -- Čas so:05:11:18 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:39:54 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-48-49-77-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-64-100
  35.    530   Květa Popjuková, Viktor Popjuk -- Radotínští chrti
                St. číslo: 504 -- Čas so:05:15:58 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:58 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-47-77-75-65-88-100
                Neděle: 90-71-67-63-62-64-73-84-100
  36.    520   Tomáš Soukup, Milada Štecherová -- Ašští bajkeři
                St. číslo: 533 -- Čas so:06:15:37 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:  40 -- Čas ne:03:39:59 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-54-51-35-50-49-100
                Neděle: 90-88-70-69-67-63-65-71-72-87-100
  37.    520   Petra Bauerová, Ondřej Ženka -- Běžci na kolech
                St. číslo: 508 -- Čas so:06:22:56 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so: 110 -- Čas ne:03:49:59 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-77-48-49-50-51-56-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-64-73-74-84-83-100
  38.    515   Roman Dvorský, Terézia Matyášová -- SK Kondor
                St. číslo: 513 -- Čas so:05:55:00 -- Bodů so: 295 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:35 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-49-100
                Neděle: 90-70-69-63-65-73-71-72-88-87-100
  39.    510   Ivan Sladký, Kateřina Růžková -- Žabiňáci
                St. číslo: 540 -- Čas so:05:52:48 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:36 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-55-49-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-61-60-100
  40.    502   Klára Hlaváčková, Radim Skála -- Sokol Veltěž / H.P.
                St. číslo: 532 -- Čas so:06:13:51 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:03:31:59 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-48-43-42-41-52-51-55-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-73-75-74-84-83-100
  41.    495   Marcela Černá, Martin Rombald -- Poštule
                St. číslo: 503 -- Čas so:05:02:03 -- Bodů so: 285 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:02 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-75-77-47-46-80-81-82-100
                Neděle: 90-72-71-67-62-64-73-74-100
  42.    480   Michal Uhlík, Šárka Kysilková -- EPO CO2
                St. číslo: 552 -- Čas so:06:32:21 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so: 210 -- Čas ne:03:58:38 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-77-55-49-51-35-38-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-72-88-87-100
  43.    460   Michala Michnová, Pavel Michna -- Michňátka
                St. číslo: 538 -- Čas so:05:56:27 -- Bodů so: 280 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:46:34 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-75-76-55-49-100
                Neděle: 63-62-64-65-71-88-100
  44.    459   Ondra Stočes, Lucka Remešová -- Opičí ňufíci bez puntíků
                St. číslo: 559 -- Čas so:05:54:04 -- Bodů so: 295 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:45 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 85-74-75-76-77-47-48-45-46-80-82-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-100
  45.    452   Tomáš Janota, Zuzana Janotová -- FcB Team
                St. číslo: 531 -- Čas so:05:51:46 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:03:16 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-48-45-77-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-65-73-83-100
  46.    430   David Vít, Markéta Vítová -- Ekonom Praha
                St. číslo: 509 -- Čas so:05:48:17 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:43:14 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-49-55-100
                Neděle: 88-71-65-63-64-73-83-100
  47.    410   Petr Lajza, Sylva Forejtková -- Klobása a smažák
                St. číslo: 526 -- Čas so:05:41:44 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:26:54 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-48-47-77-100
                Neděle: 90-70-69-67-65-71-72-88-100
  48.    410   Radek Valla, Věra Vallová -- Lobster and Toad LTD.
                St. číslo: 539 -- Čas so:05:43:44 -- Bodů so: 220 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:44:12 -- Bodů ne: 190 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-85-84-78-46-45-48-77-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-65-71-72-87-88-100
  49.    410   Lukáš Rojko, Jana Nečasová -- Wheels of destiny
                St. číslo: 564 -- Čas so:06:39:34 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so: 280 -- Čas ne:03:57:03 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-35-52-41-42-43-50-48-100
                Neděle: 88-70-69-67-71-65-63-62-64-73-87-100
  50.    408   Kateřina Kubanová, Michal Kuban -- Used Equipment
                St. číslo: 516 -- Čas so:06:37:02 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so: 260 -- Čas ne:04:00:16 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 84-78-47-46-45-44-43-41-35-51-50-100
                Neděle: 90-70-69-67-65-63-62-61-64-73-83-100
  51.    406   Michaela Brtnová, Tomáš Brtna -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 541 -- Čas so:06:14:03 -- Bodů so: 230+20 -- Penalizace so:  30 -- Čas ne:04:06:34 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:  14
                Sobota: 82-82-81-80-46-45-44-48-77--100 -- kontrola 85 ze ztraceného čipu
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-65-100
  52.    405   Veronika Žižková, Pavel Duchek -- Řenčáci
                St. číslo: 528 -- Čas so:05:45:30 -- Bodů so: 245 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:40:45 -- Bodů ne: 160 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-47-78-100
                Neděle: 90-70-69-63-65-72-88-100
  53.    380   Zdeněk Jan, Hana Kořínková -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 524 -- Čas so:01:51:00 -- Bodů so: 110 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:35 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 100-85-84-78
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-73-73-72-88-100
  54.    380   Tomáš Buňata, Iveta Pachmanová -- Five Elements
                St. číslo: 563 -- Čas so:06:35:38 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so: 240 -- Čas ne:03:48:19 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-48-45-44-42-41-50-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-65-73-74-84-83-100
  55.    370   Carlos Enrique Lopez Cruz, Diana Trnova -- Banani
                St. číslo: 323 -- Čas so:06:27:02 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so: 160 -- Čas ne:03:36:23 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 84-78-77-47-46-45-44-43-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-73-74-84-83-100
  56.    340   Martin Březina, Iveta Pagáčová -- Velsbike - Superior
                St. číslo: 555 -- Čas so:05:56:17 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:50:07 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne: 390
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-50-51-76-75-87-100
                Neděle: 83-79-78-47-45-43-48-76-75-100
  57.    290   Pavla Mrázková, Ondřej Benda -- Toulava
                St. číslo: 543 -- Čas so:05:55:47 -- Bodů so: 140 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:42:15 -- Bodů ne: 150 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-73-88-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-72-87-100
  58.    232   Radek Wohlgemuth, Tereza Paurová -- Špinavý záda
                St. číslo: 527 -- Čas so:07:03:57 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:9999 -- Čas ne:04:03:03 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 85-84-78-77-48-49-49-51-35-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-73-74-84-83-100


Class BA-MD+ -- Kategorie BA-MD+

  1.   1000   Tomáš Žito Zrník, Eva Celestýn Hašková -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 626 -- Čas so:05:57:56 -- Bodů so: 600 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:40 -- Bodů ne: 400 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-59-34-33-31-36-35-51-49-83-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-65-73-75-76-77-78-79-83-100
  2.    956   Zdeněk Tišnovský, Lucie Boudná -- Život na kolech
                St. číslo: 609 -- Čas so:05:55:56 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:06 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-49-51-54-56-59-73-74-87-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-61-60-59-57-73-74-87-88-100
  3.    951   Eva Rindtová, Hynek Urban -- Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
                St. číslo: 622 -- Čas so:05:56:22 -- Bodů so: 565 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:31 -- Bodů ne: 390 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-78-77-47-46-45-44-43-49-55-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-60-61-57-76-73-74-100
  4.    880   Martin Mládek, Iva Veselá -- ChaBrusiči
                St. číslo: 659 -- Čas so:05:51:39 -- Bodů so: 500 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:56 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-56-54-34-33-35-51-50-49-77-83-100
                Neděle: 83-79-46-45-48-49-53-55-77-78-100
  5.    770   Luisa Pospíšková, Zbyněk Pospíšek -- KOS Tesla Brno
                St. číslo: 643 -- Čas so:06:04:21 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:03:57:41 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-74-87-88-72-65-73-75-76-56-49-47-80-100
                Neděle: 83-79-78-77-76-73-65-71-69-90-100
  6.    765   Petr Svoboda, Kateřina Svobodová -- CRAFT team
                St. číslo: 656 -- Čas so:05:51:46 -- Bodů so: 455 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:18 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-65-64-59-56-55-49-48-47-46-80-82-100
                Neděle: 90-69-67-63-65-73-74-84-78-79-83-100
  7.    748   Eva Ouředníková, Petr Udatný -- Snail Wheels
                St. číslo: 652 -- Čas so:06:23:00 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so: 120 -- Čas ne:04:05:40 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 85-84-74-73-65-64-59-34-33-35-51-54-55-49-77-47-100
                Neděle: 88-70-69-67-62-61-60-59-57-73-74-84-100
  8.    737   Miroslav Špalek, Mirka Špalková -- Babička a dědeček
                St. číslo: 634 -- Čas so:06:08:37 -- Bodů so: 445 -- Penalizace so:  18 -- Čas ne:03:54:46 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-42-41-52-51-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-64-73-74-84-87-88-100
  9.    710   Pavel Chmelař, Marie Chmelařová -- Klokani
                St. číslo: 627 -- Čas so:06:09:41 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:03:55:09 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-49-55-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-73-74-79-83-100
  10.    706   Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská -- PC HELP Cyklo
                St. číslo: 603 -- Čas so:06:00:07 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:04:00:09 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-48-49-55-54-35-35-77-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-76-75-79-100
  11.    700   Olga Motejlová, Jan Motejl -- ZO 226
                St. číslo: 619 -- Čas so:06:04:27 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:03:57:22 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-87-88-72-65-73-75-76-56-54-55-49-78-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-61-60-64-73-72-100
  12.    690   Gabriela Argalášová, Jaroslav Argaláš -- Dezorienteering bikers
                St. číslo: 616 -- Čas so:05:59:08 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:41 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-48-49-75-73-65-88-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-60-73-88-100
  13.    686   Dagmar Christophová, Luboš Plocek -- L.B.C. International, o.s.
                St. číslo: 607 -- Čas so:05:56:57 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:17 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-48-49-55-56-59-64-65-88-100
                Neděle: 83-79-78-46-47-76-75-100
  14.    678   Vláďa Dušín, Iva Malá -- Zbloudilé duše
                St. číslo: 658 -- Čas so:06:22:38 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so: 110 -- Čas ne:04:05:00 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 85-84-74-73-65-64-59-34-33-35-51-54-55-49-77-100
                Neděle: 88-70-69-67-62-61-60-59-57-73-100
  15.    670   Dagmar Sladkovská, Martin Šustr -- DM
                St. číslo: 644 -- Čas so:05:59:12 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:06 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-74-75-55-49-44-45-46-47-77-78-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-60-61-71-88-100
  16.    661   Pavel Chromý, Jana Mayerová -- BarPiš
                St. číslo: 601 -- Čas so:06:06:59 -- Bodů so: 355 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:03:58:33 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-78-77-47-46-45-48-49-55-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-60-61-100
  17.    660   Jan Smolka, Romana Smolková -- Balance ART
                St. číslo: 641 -- Čas so:05:59:39 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:44 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-77-55-49-51-54-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-65-63-71-88-87-100
  18.    645   Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová -- DELF
                St. číslo: 604 -- Čas so:05:59:23 -- Bodů so: 365 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:02 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-48-49-55-77-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-64-73-100
  19.    645   Jiří Vyšín, Iveta Vyšínová -- 13-tý pramen
                St. číslo: 624 -- Čas so:06:01:29 -- Bodů so: 405 -- Penalizace so:   4 -- Čas ne:04:07:17 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:  16
                Sobota: 85-82-81-80-46-47-77-55-49-54-56-76-75-100
                Neděle: 70-69-71-67-62-64-63-65-90-100
  20.    635   Iveta Nermuťová, Milan Nermuť -- KP
                St. číslo: 650 -- Čas so:05:53:43 -- Bodů so: 415 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:48:42 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-48-47-77-75-74-84-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-73-84-83-100
  21.    630   Jiří Zmítko, Iva Macholdová -- Zahrádkáři
                St. číslo: 618 -- Čas so:06:36:08 -- Bodů so: 500 -- Penalizace so: 250 -- Čas ne:03:57:41 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-41-38-35-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-60-61-64-73-100
  22.    622   Jiří Pavlas, Věra Pavlasová -- PC HELP Cyklo
                St. číslo: 611 -- Čas so:06:13:03 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:03:56:38 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-74-75-76-56-54-51-50-49-48-47-78-100
                Neděle: 83-79-77-76-73-71-69-90-100
  23.    622   Radek Jelínek, Lenka Jelínková -- Splašený Jelini
                St. číslo: 646 -- Čas so:06:13:01 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:04:04:08 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 85-84-74-73-65-64-59-54-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-76-77-83-100
  24.    605   Milan Bílý, Irena Jiráňová -- MACHETE ÚTOČÍ!
                St. číslo: 629 -- Čas so:06:21:06 -- Bodů so: 455 -- Penalizace so: 100 -- Čas ne:03:47:42 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-41-51-50-49-55-77-78-100
                Neděle: 88-87-74-73-76-57-64-63-71-90-100
  25.    600   Kamila Ledererová, Petr Jiroušek -- Looser club debilos
                St. číslo: 620 -- Čas so:05:19:21 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:44:48 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-48-49-55-76-75-84-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-73-74-84-83-100
  26.    596   Pavel Runt, Karla Jáglová -- KaPa
                St. číslo: 651 -- Čas so:06:40:36 -- Bodů so: 580 -- Penalizace so: 290 -- Čas ne:04:01:20 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-42-41-52-35-51-54-76-75-100
                Neděle: 88-87-72-71-65-64-61-62-63-67-69-70-90-100
  27.    580   Aleš Svatoň, Lenka Macková -- Weber aneb padesát odstínů žluté
                St. číslo: 602 -- Čas so:06:04:29 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:03:45:56 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-48-49-50-41-42-43-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-64-73-74-87-88-100
  28.    566   Petr Bitman, Halka Bitmanová -- Jehlanka Team
                St. číslo: 642 -- Čas so:05:56:05 -- Bodů so: 340 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:36 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-56-54-55-77-78-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-65-71-100
  29.    560   Hana Kostrounová, Jiří Kostroun -- Bikeři Karlovy Vary
                St. číslo: 612 -- Čas so:05:28:49 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:09 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-49-77-85-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-72-100
  30.    555   Miloslav Sazima, Lidmila Sazimová -- Sazímci
                St. číslo: 653 -- Čas so:05:52:08 -- Bodů so: 315 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:43:04 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 82-81-80-78-77-48-49-55-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-73-74-100
  31.    550   Ivo Geffert, Radka Geffertová -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 608 -- Čas so:06:27:28 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so: 160 -- Čas ne:03:56:48 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-48-49-51-35-54-56-64-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-60-61-64-73-88-100
  32.    548   Adam Šangala, Filoména Šangalová -- FcB Team
                St. číslo: 649 -- Čas so:06:00:44 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:03:42:15 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-74-73-64-59-56-55-77-78-80-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-88-88-87-84-79-83-100
  33.    542   Evžen Malý, Věra Malá -- Výletníci Malíci
                St. číslo: 648 -- Čas so:06:03:24 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   8 -- Čas ne:03:40:11 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-75-76-56-59-100
                Neděle: 90-72-71-65-73-74-84-79-79-83-100
  34.    532   Karel Landkammer, Jana Landkammerová -- Bulfáci
                St. číslo: 640 -- Čas so:05:40:40 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:03:55 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 85-84-78-77-75-59-64-65-100
                Neděle: 83-79-78-46-45-48-77-100
  35.    530   Dagmar Hepnerová, Miloš Procházka -- Pohodáři
                St. číslo: 637 -- Čas so:06:14:46 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:  30 -- Čas ne:03:56:15 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-55-49-48-77-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-64-87-100
  36.    525   Petr Kalivoda, Monika Šťáhlavská -- Tak nevim
                St. číslo: 635 -- Čas so:05:56:24 -- Bodů so: 295 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:51:40 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-48-47-100
                Neděle: 90-71-65-62-60-100
  37.    480   Kateřina Klašková, Pavel Klaška -- KlaškaTeam
                St. číslo: 657 -- Čas so:05:59:16 -- Bodů so: 290 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:34:24 -- Bodů ne: 190 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-45-44-48-77-100
                Neděle: 88-87-72-71-65-67-69-70-90-100
  38.    475   Tomáš Koplík, Jaroslava Koplíková -- Innova Team
                St. číslo: 615 -- Čas so:05:02:18 -- Bodů so: 275 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:35:21 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-77-78-84-100
                Neděle: 88-87-74-73-65-71-69-70-90-100
  39.    470   Josef Lochman, Štěpánka Lochmanová -- Harcov bike
                St. číslo: 617 -- Čas so:05:55:07 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:28:32 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 82-83-78-46-47-48-49-55-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-62-64-83-100
  40.    436   Michal Hubacz, Kateřina Hubaczová -- CEGRA - GISarch v pohybu
                St. číslo: 632 -- Čas so:06:11:57 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so:  24 -- Čas ne:04:04:42 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-42-43-100
                Neděle: 88-87-74-75-76-73-65-100
  41.    410   Martina Štěpánová, Pavel Stejskal -- Vysočinastorm
                St. číslo: 654 -- Čas so:05:38:20 -- Bodů so: 200 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:52 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 73-74-75-76-77-78-83-100
                Neděle: 90-72-70-69-71-63-65-73-87-100
  42.    390   Pavel Vrabec, Martina Vrabcová -- ZO 226
                St. číslo: 614 -- Čas so:05:36:41 -- Bodů so: 240 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:37:59 -- Bodů ne: 150 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-77-78-80-83-100
                Neděle: 88-87-70-69-71-67-65-100
  43.    365   Jiřina Faltová, Miroslav Falta -- FaltíciCL
                St. číslo: 628 -- Čas so:05:52:06 -- Bodů so: 215 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:37:11 -- Bodů ne: 150 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-100
                Neděle: 90-70-69-62-64-100
  44.    340   Juraj Malatin, Ivana Krovinova -- MTBO.SK
                St. číslo: 606 -- Čas so:03:38:58 -- Bodů so: 160 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:19:44 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-65-87-100
                Neděle: 90-88-87-78-79-84-83-100
  45.    336   Monika Zoubková, Radomil Zoubek -- RADMON
                St. číslo: 605 -- Čas so:05:46:19 -- Bodů so: 210 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:38 -- Bodů ne: 130 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-74-75-77-47-46-100
                Neděle: 90-70-69-67-65-100
  46.    300   Zdeněk Mágr, Ivana Mágrová -- Notorola
                St. číslo: 636 -- Čas so:04:03:22 -- Bodů so: 160 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:02:46:44 -- Bodů ne: 140 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-74-87-88-100
                Neděle: 90-70-69-71-72-87-88-100
  47.    267   Jana Kubíčková, Josef Kubíček -- Jantar Devils
                St. číslo: 638 -- Čas so:06:16:25 -- Bodů so: 165 -- Penalizace so:  50 -- Čas ne:04:08:35 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 85-82-81-80-46-45-48-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-100


Class BA-MM -- Kategorie BA-MM

  1.   1309   Tomáš Bezouška, Martin Štěňha -- Partner Elit
                St. číslo: 103 -- Čas so:05:57:21 -- Bodů so: 745 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:15 -- Bodů ne: 570 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 85-87-72-65-64-59-34-33-32-31-36-37-35-52-41-42-44-45-46-80-81-82-100
                Neděle: 83-79-78-47-48-49-55-53-54-58-60-62-67-71-90-100
  2.   1215   Martin Tišnovský, Marek Pospíšek -- CRAFT team
                St. číslo: 179 -- Čas so:06:17:06 -- Bodů so: 785 -- Penalizace so:  60 -- Čas ne:03:54:00 -- Bodů ne: 490 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-42-41-40-39-38-37-36-35-51-54-56-76-75-100
                Neděle: 83-79-78-46-45-48-49-53-54-55-76-75-73-74-100
  3.   1196   Pavel Fišer, Slávek Paule -- Šviháci lázeňští
                St. číslo: 151 -- Čas so:06:05:11 -- Bodů so: 720 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:04:05:44 -- Bodů ne: 500 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-56-54-33-31-36-37-35-51-50-49-48-47-77-78-100
                Neděle: 90-83-79-46-45-43-48-49-53-55-76-75-74-100
  4.   1184   Mirek Kovář, Honza Fujáček -- klacky.cz/EPO
                St. číslo: 158 -- Čas so:06:10:55 -- Bodů so: 710 -- Penalizace so:  22 -- Čas ne:04:01:01 -- Bodů ne: 500 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-48-49-45-44-42-41-38-35-54-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-61-60-58-57-76-75-73-74-100
  5.   1163   Ondřej Buchtík, Otakar Tománek -- PELLS ABND Racing Team
                St. číslo: 108 -- Čas so:05:59:35 -- Bodů so: 695 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:10:34 -- Bodů ne: 490 -- Penalizace ne:  22
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-59-34-33-31-35-51-50-49-48-47-46-80-81-82-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-64-62-61-60-58-54-53-55-83-100
  6.   1088   Štěpán Merenus, Albert Mikan -- Ekonom Praha
                St. číslo: 144 -- Čas so:06:13:03 -- Bodů so: 650 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:04:06:28 -- Bodů ne: 480 -- Penalizace ne:  14
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-41-52-35-35-33-34-59-56-76-75-100
                Neděle: 88-87-74-73-75-76-55-53-54-58-60-61-62-71-100
  7.   1058   Vojta Buri, Pavel Piskáček -- Haven SNS Smržovka
                St. číslo: 164 -- Čas so:06:05:37 -- Bodů so: 610 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:54:35 -- Bodů ne: 460 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-50-51-35-37-36-31-32-34-54-56-100
                Neděle: 90-72-71-67-63-62-61-60-58-54-53-55-73-100
  8.   1004   Jaroslav Herma, Petr Herink -- Vpress
                St. číslo: 150 -- Čas so:06:12:28 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so:  26 -- Čas ne:03:56:27 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-75-76-56-59-34-33-32-31-35-54-55-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-61-60-58-57-76-75-73-74-100
  9.    970   Pavel Müller, Radek Šimek -- Jehlanka Team
                St. číslo: 175 -- Čas so:05:50:46 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:04:17 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-49-55-56-76-75-74-87-88-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-65-63-62-60-61-64-73-74-84-83-100
  10.    912   Petr Pucherna, Honza Pucherna -- Hustoklády
                St. číslo: 113 -- Čas so:06:13:18 -- Bodů so: 520 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:03:59:42 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-65-64-59-56-54-34-33-35-31-36-37-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-61-60-59-57-73-74-84-100
  11.    902   Tomáš Rohan, Vít Vrša -- Brzdy
                St. číslo: 106 -- Čas so:05:53:22 -- Bodů so: 490 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:03:20 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:   8
                Sobota: 85-83-82-81-80-78-47-48-49-50-51-35-33-34-59-87-100
                Neděle: 70-69-67-71-65-63-62-60-61-64-73-74-87-88-90-100
  12.    900   František Šimek, Michal Valenta -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 121 -- Čas so:05:51:56 -- Bodů so: 560 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:11 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-49-55-54-56-64-65-88-87-100
                Neděle: 90-70-69-62-61-60-59-57-76-73-100
  13.    890   Zdeněk Vošta, Jaroslav Gubiš -- ZJara
                St. číslo: 131 -- Čas so:05:56:27 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:29 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-55-56-54-34-33-31-36-37-35-100
                Neděle: 88-87-74-75-76-57-59-60-62-69-90-100
  14.    878   Martin Stehlík, Tomáš Bořil -- Žabiny
                St. číslo: 114 -- Čas so:06:05:20 -- Bodů so: 490 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:51:59 -- Bodů ne: 400 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-40-39-38-35-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-61-60-59-57-76-75-73-74-100
  15.    830   David Kuzma, Petr Šedivec -- Radyně Bike Team
                St. číslo: 182 -- Čas so:06:15:50 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:  40 -- Čas ne:03:49:58 -- Bodů ne: 390 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-77-55-54-56-59-34-33-35-52-41-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-61-60-64-73-74-84-100
  16.    824   Zbyněk Krahulec, Jakub Vavřička -- Nena eMtéBé
                St. číslo: 146 -- Čas so:06:12:05 -- Bodů so: 520 -- Penalizace so:  26 -- Čas ne:03:54:34 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-45-44-42-41-38-35-54-55-100
                Neděle: 83-79-78-77-48-49-53-55-87-88-100
  17.    820   Zbyněk Rozsypal, Petr Havelka -- KKZ Zlín
                St. číslo: 136 -- Čas so:05:57:19 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:56:02 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-87-88-72-65-64-59-56-54-55-49-48-47-80-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-73-76-77-78-79-84-83-100
  18.    800   Jirka Jeništa, Petí Vanta -- Krasopyskové z Říčan
                St. číslo: 159 -- Čas so:05:58:33 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:54 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-43-50-49-55-76-75-74-87-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-63-65-73-74-84-87-100
  19.    778   Pavel Šenk, Jan Novotný -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 105 -- Čas so:06:10:53 -- Bodů so: 450 -- Penalizace so:  22 -- Čas ne:03:58:36 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-48-49-55-54-56-59-64-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-61-60-64-73-71-72-88-87-100
  20.    770   Alexander Just, Simon Breitfeld -- Via falsa
                St. číslo: 173 -- Čas so:05:55:49 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:20 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-47-45-44-43-49-77-78-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-61-60-73-100
  21.    764   Radek Ticháček, Pavel Beran -- Čerttoryje
                St. číslo: 154 -- Čas so:06:38:01 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so: 270 -- Čas ne:04:02:14 -- Bodů ne: 450 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 87-88-72-65-64-59-34-33-31-31-36-37-38-35-85-100
                Neděle: 88-87-74-73-75-76-53-60-61-62-63-71-90-100
  22.    760   Martin Nedvídek, Michal Šandera -- AC Rumburk
                St. číslo: 155 -- Čas so:05:57:19 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:10 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-49-55-76-75-74-87-100
                Neděle: 71-65-64-60-62-67-69-90-100
  23.    758   Marek Protuš, Robert Sedlecký -- MPRS
                St. číslo: 169 -- Čas so:06:10:57 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:  22 -- Čas ne:03:53:07 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-49-55-54-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-61-60-59-64-73-74-100
  24.    750   Dalibor Plšek, Lukáš Laciňák -- Ulmáci
                St. číslo: 157 -- Čas so:05:51:50 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:06 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-43-50-49-55-77-75-74-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-61-60-64-73-74-84-100
  25.    746   Tomáš Klein, Martin Glajch -- ChaBrusiči
                St. číslo: 133 -- Čas so:06:11:05 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:  24 -- Čas ne:04:04:53 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 85-75-76-55-54-35-33-34-59-64-65-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-60-61-64-73-74-100
  26.    720   Marek Novotný, Jan Kůrka -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 152 -- Čas so:05:51:01 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:35:18 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-87-84-74-75-76-56-54-55-49-48-47-80-81-82-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-71-72-87-88-100
  27.    702   Petr Kraus, Tomáš Bauer -- KačaTomBA
                St. číslo: 107 -- Čas so:05:59:31 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:08:11 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 85-84-74-75-64-59-56-54-55-49-48-47-80-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-61-60-73-74-100
  28.    700   Michal Červenka, Jan Vladyka -- Líní červi
                St. číslo: 118 -- Čas so:06:09:14 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:03:53:20 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-35-31-31-51-83-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-60-73-100
  29.    696   David Strnad, Pavel Strnad -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 110 -- Čas so:06:06:26 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:03:49:57 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-74-75-76-56-50-49-77-47-46-80-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-63-65-72-88-87-100
  30.    650   Martin Langer, Jakub Stoszek -- prukazystaveb.cz/lepus.cz
                St. číslo: 142 -- Čas so:05:36:55 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:37 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-55-49-48-47-77-78-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-71-72-87-88-100
  31.    640   Libor Suchý, Karel Jedlička -- Looser club debilos
                St. číslo: 125 -- Čas so:05:56:06 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:48:52 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-55-56-76-75-74-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-73-74-84-83-100
  32.    618   Jaroslav Šebesta, Marek Koníček -- AnapurnaTeam
                St. číslo: 145 -- Čas so:06:00:39 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:01:54:00 -- Bodů ne: 190 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-55-49-48-45-46-78-83-100
                Neděle: 100-90-70-69-67-71-65-63
  33.    615   Ondřej Žďánský, Jaromír Hrubeš -- Ještě dva
                St. číslo: 167 -- Čas so:05:34:12 -- Bodů so: 365 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:47 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-48-49-77-78-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-60-73-100
  34.    610   Jaromír Háněl, Václav Klomínský -- HSH Sport
                St. číslo: 183 -- Čas so:05:54:45 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:48:04 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-74-73-65-59-34-33-35-55-77-83-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-60-61-100
  35.    605   Luděk Kočárník, Michal Lukáč -- Ašští bajkeři
                St. číslo: 132 -- Čas so:05:49:10 -- Bodů so: 355 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:40:01 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-48-49-55-76-75-84-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-65-71-72-88-100
  36.    590   Pavel Novák, Vladimír Novák -- MEKBIKE
                St. číslo: 176 -- Čas so:06:17:11 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:  60 -- Čas ne:03:53:29 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 84-74-75-76-55-54-35-51-49-83-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-64-73-74-84-100
  37.    590   Martin Chaloupka, Petr Farka -- STS Chvojkovice - Brod
                St. číslo: 163 -- Čas so:06:48:00 -- Bodů so: 560 -- Penalizace so: 370 -- Čas ne:04:04:42 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-40-39-38-35-54-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-61-60-59-57-76-77-83-100
  38.    578   Jakub Tkaczyk, Tomáš Pichlík -- Koaly
                St. číslo: 117 -- Čas so:06:05:21 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:56:48 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-73-56-59-34-33-35-55-77-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-63-65-71-72-88-100
  39.    548   Miroslav Zoubek, Lukáš Zoubek -- LUMI
                St. číslo: 104 -- Čas so:05:38:05 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:10:49 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:  22
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-55-54-56-100
                Neděle: 90-69-67-62-61-60-59-100
  40.    545   Jiří Štefánik, Josef Beran -- Harrachovští jezdci
                St. číslo: 138 -- Čas so:05:24:14 -- Bodů so: 305 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:11:42 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-50-49-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-73-73-74-84-83-100
  41.    540   Miroslav Trn, Petr Zloský -- Czech & Slovak Bike Team
                St. číslo: 174 -- Čas so:05:50:55 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:29 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-49-55-56-73-100
                Neděle: 83-79-77-55-53-84-100
  42.    530   Miroslav Macík, Miroslav Macík -- Vsetínští ogaři
                St. číslo: 162 -- Čas so:05:54:34 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:43:44 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-48-49-55-76-75-100
                Neděle: 83-79-78-84-87-88-70-69-90-100
  43.    530   Tomáš Skuplík, Ondřej Pešl -- Koaly
                St. číslo: 116 -- Čas so:05:42:20 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:17:14 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:  60
                Sobota: 85-84-78-77-49-48-45-44-46-80-82-81-100
                Neděle: 87-74-73-76-57-60-100
  44.    515   Petr Sakař, Martin Soukup -- Charé
                St. číslo: 101 -- Čas so:05:33:33 -- Bodů so: 305 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:18:57 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-47-77-75-74-87-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-73-75-74-84-100
  45.    514   Miroslav Zámečník, Tomáš Verner -- Véwa a Pupy
                St. číslo: 135 -- Čas so:06:12:42 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:  26 -- Čas ne:03:32:15 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-48-49-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-62-64-88-100
  46.    512   Milan Boček, Pavel Ambrož -- KOS Tesla Brno
                St. číslo: 111 -- Čas so:06:34:37 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so: 230 -- Čas ne:04:08:14 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 85-84-78-80-46-47-48-43-41-40-39-35-100
                Neděle: 83-79-78-77-49-53-55-76-75-100
  47.    510   Richard Klimeš, Richard Klimeš -- KK
                St. číslo: 130 -- Čas so:05:39:46 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:20:26 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:  90
                Sobota: 85-74-73-75-76-55-49-48-47-77-84-100
                Neděle: 90-71-65-63-62-64-76-75-74-100
  48.    508   Vítek Majer, Vladimír Slípka -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 122 -- Čas so:06:10:15 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:  22 -- Čas ne:03:38:54 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-46-45-44-42-50-49-87-100
                Neděle: 90-70-69-63-65-71-72-88-87-74-100
  49.    470   David Eibl, Jiří Švec -- Meoris watch team
                St. číslo: 124 -- Čas so:05:59:55 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:35:05 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne: 240
                Sobota: 87-85-84-78-77-55-49-50-43-44-45-46-80-81-82-100
                Neděle: 83-84-79-78-77-76-75-73-71-100
  50.    451   Honza Brolík, Kuba Brolík -- Moravské šlapky
                St. číslo: 170 -- Čas so:06:06:11 -- Bodů so: 325 -- Penalizace so:  14 -- Čas ne:02:18:45 -- Bodů ne: 140 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-48-49-55-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-72-87-88-100
  51.    440   Milan Polák, Jiří Kavánek -- FIDOBAR
                St. číslo: 147 -- Čas so:05:14:06 -- Bodů so: 230 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:49 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-76-76-75-74-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-73-84-100
  52.    432   Jiří Andrle, Radek Langer -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 140 -- Čas so:06:13:50 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:03:54:06 -- Bodů ne: 150 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-85-84-78-49-54-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-72-88-100
  53.    430   Vladislav Lžičař, Jakub Lžičař -- DELF
                St. číslo: 109 -- Čas so:06:19:46 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:  80 -- Čas ne:03:34:30 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-46-41-40-43-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-73-74-84-83-100
  54.    425   Radim Jelínek, Pavel Jelínek -- Vyplašení cyklosauři
                St. číslo: 172 -- Čas so:06:16:27 -- Bodů so: 265 -- Penalizace so:  50 -- Čas ne:03:58:27 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-47-77-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-65-73-74-88-100
  55.    420   Matouš Franc, Petr Mrázek -- FIDOBAR
                St. číslo: 180 -- Čas so:02:51:00 -- Bodů so: 240 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:25:22 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 100-85-84-78-77-75-73-87-72-88
                Neděle: 83-79-78-84-87-72-90-100
  56.    334   Ondřej Kupsa, Slávek Vochozka -- Delší, ale o to horší cesta
                St. číslo: 168 -- Čas so:04:51:48 -- Bodů so: 190 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:02:19 -- Bodů ne: 150 -- Penalizace ne:   6
                Sobota: 85-87-88-72-65-73-74-84-100
                Neděle: 83-79-46-48-47-100
  57.    310   Zdeněk Plšek, Patrik Plšek -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 126 -- Čas so:05:58:21 -- Bodů so: 140 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:36:04 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-82-83-84-75-64-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-73-72-88-100
  58.    310   Martin Kukačka, Václav Cypro -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 128 -- Čas so:06:53:19 -- Bodů so: 460 -- Penalizace so: 420 -- Čas ne:03:46:48 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-82-81-80-46-45-44-40-39-38-35-33-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-63-65-71-72-88-87-100
  59.    288   Honza Kamzík, Jirka Feix -- Laurel a Hardy
                St. číslo: 102 -- Čas so:06:31:53 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so: 200 -- Čas ne:04:05:42 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-49-100
                Neděle: 90-70-69-62-63-88-100
  60.    255   Vít Burda, David Zdvořáček -- Always Look on the Bright Side of Life
                St. číslo: 127 -- Čas so:06:17:25 -- Bodů so: 305 -- Penalizace so:  60 -- Čas ne:04:36:25 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne: 250
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-47-77-84-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-65-63-62-64-100


Class BA-MM+ -- Kategorie BA-MM+

  1.   1228   Holger Mager, Kai Mueller -- Velosynthese
                St. číslo: 265 -- Čas so:06:14:31 -- Bodů so: 770 -- Penalizace so:  30 -- Čas ne:04:05:01 -- Bodů ne: 500 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 85-87-88-72-65-64-59-56-54-34-33-32-31-35-36-37-38-39-40-100
                Neděle: 83-79-78-77-55-49-48-45-43-53-76-75-74-100
  2.   1150   Falk Wenzel, Christian Hennig -- Flash mob duo
                St. číslo: 290 -- Čas so:06:17:20 -- Bodů so: 680 -- Penalizace so:  60 -- Čas ne:03:57:37 -- Bodů ne: 530 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-59-34-33-31-35-36-37-38-49-100
                Neděle: 83-79-46-45-48-49-43-53-54-55-76-75-73-74-84-100
  3.   1129   Dušan Lebeda, Honza Kabát -- Ekonom Praha
                St. číslo: 207 -- Čas so:06:07:07 -- Bodů so: 705 -- Penalizace so:  16 -- Čas ne:03:56:43 -- Bodů ne: 440 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-65-75-76-56-56-59-34-33-35-51-54-55-49-77-78-80-82-100
                Neděle: 88-71-65-73-75-76-53-55-49-48-47-79-83-100
  4.   1120   Vašek Husák, David Chaloupský -- Ghost Rubena Racing Team
                St. číslo: 238 -- Čas so:06:14:06 -- Bodů so: 670 -- Penalizace so:  30 -- Čas ne:03:57:08 -- Bodů ne: 480 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-46-45-44-43-42-41-52-35-31-31-33-33-34-54-56-76-75-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-61-60-58-57-76-75-75-73-74-100
  5.   1068   Radek Jonáš, Jakub Novák -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 220 -- Čas so:06:05:48 -- Bodů so: 650 -- Penalizace so:  12 -- Čas ne:03:57:20 -- Bodů ne: 430 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-80-47-48-49-45-44-43-41-38-35-51-54-56-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-60-61-64-73-74-72-88-87-100
  6.    982   Richo Klech, Dano Tomanek -- Velsbike - Superior
                St. číslo: 231 -- Čas so:06:23:16 -- Bodů so: 660 -- Penalizace so: 120 -- Čas ne:04:13:03 -- Bodů ne: 470 -- Penalizace ne:  28
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-40-39-38-35-51-54-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-61-60-58-57-76-77-79-84-100
  7.    960   Miroslav Křeček, Karel Huňka -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 245 -- Čas so:05:53:44 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:23 -- Bodů ne: 420 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-43-40-39-38-35-51-55-100
                Neděle: 83-79-46-45-48-49-55-53-76-88-90-100
  8.    960   Pavel Bureš, Vladimír Horký -- PELLS ABND Racing Team
                St. číslo: 242 -- Čas so:06:26:08 -- Bodů so: 710 -- Penalizace so: 150 -- Čas ne:03:53:32 -- Bodů ne: 400 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-74-75-76-56-59-34-33-31-35-36-37-38-41-43-49-100
                Neděle: 83-79-78-46-45-43-48-49-55-76-77-100
  9.    953   Richard Sláma, Maroš Erdziak -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 246 -- Čas so:06:04:17 -- Bodů so: 585 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:04:00:56 -- Bodů ne: 380 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-59-34-33-35-51-50-49-48-47-80-81-82-100
                Neděle: 83-79-46-46-45-48-55-53-76-75-74-100
  10.    939   Tomáš Bohatý, Radomír Maráček -- Meoris watch team
                St. číslo: 214 -- Čas so:06:02:37 -- Bodů so: 535 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:03:58:25 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-82-81-80-46-45-44-43-41-40-39-38-35-56-100
                Neděle: 90-69-67-71-65-63-62-60-61-64-73-74-87-88-100
  11.    935   Tomáš Pohl, Petr Hrabal -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 225 -- Čas so:05:31:49 -- Bodů so: 545 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:08 -- Bodů ne: 390 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-82-81-80-78-46-45-44-43-50-54-56-76-75-74-72-88-87-100
                Neděle: 83-79-78-47-48-49-55-76-75-74-84-87-88-90-100
  12.    910   Jan Kamenický, Karel Kavalír -- OK 99 Hradec Králové
                St. číslo: 227 -- Čas so:06:15:58 -- Bodů so: 590 -- Penalizace so:  40 -- Čas ne:03:56:05 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-43-50-51-35-33-34-59-59-64-65-73-100
                Neděle: 83-79-78-47-48-55-53-76-77-74-100
  13.    855   Jaroslav Stránský, Patrik Lukšan -- DC-Five´s
                St. číslo: 232 -- Čas so:05:52:52 -- Bodů so: 505 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:42:50 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-83-82-81-80-46-47-48-45-44-43-49-77-74-87-88-100
                Neděle: 90-71-67-63-62-61-60-59-57-73-74-100
  14.    855   Jaromír Chroustovský, Radan Kamenický -- Sousedi
                St. číslo: 211 -- Čas so:05:47:55 -- Bodů so: 485 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:54 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-82-81-80-78-77-48-49-50-51-54-56-76-75-74-87-88-100
                Neděle: 83-79-78-47-48-49-55-76-75-73-87-88-90-100
  15.    849   Jaroslav Sládek, Josef Kapal -- Bajkeři od Benešova
                St. číslo: 239 -- Čas so:06:07:35 -- Bodů so: 495 -- Penalizace so:  16 -- Čas ne:03:54:38 -- Bodů ne: 370 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-78-77-47-48-49-55-54-56-59-64-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-61-60-64-73-74-100
  16.    840   David Náhlovský, Karel Chroust -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 249 -- Čas so:05:49:34 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:52:28 -- Bodů ne: 400 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 84-78-77-47-46-44-43-50-54-56-59-85-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-61-60-59-57-73-74-100
  17.    840   Petr Brych, Radovan Hrnčíř -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 204 -- Čas so:05:49:18 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:55 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-49-50-51-54-56-76-75-74-87-88-100
                Neděle: 90-71-65-63-62-61-60-59-57-64-73-100
  18.    838   Petr Flossmann, Jan Zurynek -- ŽAKET tým
                St. číslo: 282 -- Čas so:05:41:25 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:00:45 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   2
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-49-50-51-54-56-76-75-74-87-88-100
                Neděle: 90-71-65-63-62-61-60-59-57-64-73-100
  19.    832   Zdenále Míka, Jenda Vlach -- Wide Bike
                St. číslo: 223 -- Čas so:05:43:34 -- Bodů so: 500 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:13:25 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:  28
                Sobota: 85-84-74-73-65-64-59-34-33-31-35-55-78-83-100
                Neděle: 83-79-78-46-45-48-49-55-76-75-74-100
  20.    830   Miroslav Soldát, Martin Michalica -- ChaBrusiči
                St. číslo: 251 -- Čas so:06:15:02 -- Bodů so: 530 -- Penalizace so:  40 -- Čas ne:03:57:52 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-56-59-34-33-35-51-55-77-78-83-100
                Neděle: 83-79-78-47-48-49-55-76-75-73-74-100
  21.    810   Vladimír Buřt, Jan Peťovský -- Stará máza
                St. číslo: 280 -- Čas so:05:44:08 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:49:43 -- Bodů ne: 330 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-78-46-47-48-49-55-76-75-73-65-72-88-87-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-65-73-75-74-84-87-88-100
  22.    800   Miroslav Řehák, Zdeněk Maxa -- Originální Vivalín Team Kadaň
                St. číslo: 271 -- Čas so:06:14:23 -- Bodů so: 540 -- Penalizace so:  30 -- Čas ne:04:25:15 -- Bodů ne: 430 -- Penalizace ne: 140
                Sobota: 85-84-78-77-48-49-47-46-45-44-43-50-54-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-64-62-60-59-57-76-100
  23.    795   Branislav Pilňan, Filip Pucher -- MTBO.SK
                St. číslo: 206 -- Čas so:05:58:40 -- Bodů so: 485 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:09 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-75-76-56-54-51-50-49-47-46-80-82-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-64-73-65-71-72-88-87-100
  24.    780   Kajiš Kratochvíl, Čenda Nedoma -- Velsbike - Superior
                St. číslo: 285 -- Čas so:06:28:27 -- Bodů so: 600 -- Penalizace so: 170 -- Čas ne:03:49:26 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-43-40-41-38-35-33-34-59-100
                Neděle: 90-69-71-62-60-61-59-57-73-74-84-100
  25.    775   Radim Němec, Viktor Konvičný -- Meoris watch team
                St. číslo: 215 -- Čas so:06:16:38 -- Bodů so: 515 -- Penalizace so:  50 -- Čas ne:03:53:57 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 82-83-85-84-78-77-47-46-45-44-42-43-49-55-76-75-87-100
                Neděle: 83-79-78-77-77-76-75-74-73-71-90-88-100
  26.    772   Jaroslav Kašpar, Martin Hájek -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 263 -- Čas so:06:08:12 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:  18 -- Čas ne:03:58:32 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-43-48-49-55-76-75-100
                Neděle: 83-79-78-46-45-48-49-55-76-100
  27.    765   Petr Kadeřávek, David Cichý -- Jednotka intenzivních pleček
                St. číslo: 276 -- Čas so:05:47:55 -- Bodů so: 455 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:36 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-59-54-55-55-77-77-78-78-80-81-82-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-62-61-60-64-88-100
  28.    755   Peter Harcinik, Ľuboslav Harcinik -- Draci z Kysuc
                St. číslo: 268 -- Čas so:05:37:20 -- Bodů so: 395 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:58:43 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-87-88-72-65-73-74-84-75-77-47-46-80-81-82-83-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-64-73-74-84-79-83-100
  29.    750   Václav Pavlíček, Zdeněk Režný -- Bezva kluci
                St. číslo: 248 -- Čas so:05:56:13 -- Bodů so: 470 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:48 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-49-55-54-56-59-64-65-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-63-65-73-100
  30.    748   Jan Křivský, Pavel Bednář -- Bedny v Křoví
                St. číslo: 291 -- Čas so:06:00:26 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:03:52:46 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-55-54-51-50-49-48-47-77-78-83-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-63-65-73-72-87-88-100
  31.    734   Tomaso Felini, Pietro Fantozi -- Citrus Bike Team Jablonec n. Nis.- www.bukvice.org
                St. číslo: 260 -- Čas so:06:07:22 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:  16 -- Čas ne:03:50:51 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-43-49-55-54-56-76-100
                Neděle: 90-71-65-63-62-61-60-73-74-100
  32.    726   Pavel Šimon, Vlastimil Korel -- FcB Team
                St. číslo: 264 -- Čas so:05:49:46 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:01:22 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-78-47-77-49-54-56-59-65-100
                Neděle: 90-83-79-78-77-76-75-73-65-71-72-100
  33.    720   Zdenek Jakobi, Tomáš Vorel -- SKOB Havířov
                St. číslo: 219 -- Čas so:01:51:00 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:54:47 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 100-85-83-82-81-80-46-45-44-40-41-52-51-49-55-75
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-63-65-73-74-87-100
  34.    720   Jiří Šedivý, Jan Štefánek -- JS2X
                St. číslo: 241 -- Čas so:06:21:09 -- Bodů so: 490 -- Penalizace so: 100 -- Čas ne:04:04:57 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:  10
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-49-50-50-51-35-33-54-76-75-100
                Neděle: 83-79-77-76-75-73-65-71-67-69-70-90-100
  35.    710   Tomáš Franc, Zbyněk Holub -- FIDOBAR
                St. číslo: 254 -- Čas so:05:54:47 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:50:02 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-87-88-72-65-64-59-56-54-55-49-77-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-63-62-64-65-73-100
  36.    710   Jaromír Matějíček, Pavel Slavík -- DC-Five´s
                St. číslo: 233 -- Čas so:05:45:55 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:59:46 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-56-54-55-49-47-77-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-60-73-100
  37.    710   Jan Pochobradský, Libor Dvořáček -- Hagan 800
                St. číslo: 247 -- Čas so:06:23:55 -- Bodů so: 510 -- Penalizace so: 120 -- Čas ne:03:52:15 -- Bodů ne: 320 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-47-48-45-44-43-41-38-35-55-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-63-65-73-75-74-87-88-100
  38.    696   Dušan Piše, Tomáš Lejsek -- CEGRA - GISarch v pohybu
                St. číslo: 261 -- Čas so:06:11:14 -- Bodů so: 420 -- Penalizace so:  24 -- Čas ne:03:56:37 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-77-48-45-44-40-39-38-35-100
                Neděle: 90-70-69-63-62-61-60-64-73-100
  39.    670   Martin Tušl, Luboš Havel -- Ekonom Praha
                St. číslo: 250 -- Čas so:06:33:47 -- Bodů so: 550 -- Penalizace so: 220 -- Čas ne:03:44:23 -- Bodů ne: 340 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-74-73-75-76-56-54-34-33-31-36-37-38-55-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-60-61-64-73-74-100
  40.    669   Petr Suastika, Jiří Ticháček -- Jabkoty Kdyně
                St. číslo: 205 -- Čas so:06:02:58 -- Bodů so: 395 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:03:56:49 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-82-81-80-46-45-44-43-50-49-48-47-78-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-64-73-65-63-71-100
  41.    658   Otto Severýn, Radek Dlouhý -- HO Komorní Výtah
                St. číslo: 292 -- Čas so:06:17:40 -- Bodů so: 480 -- Penalizace so:  60 -- Čas ne:04:05:06 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:  12
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-42-41-39-38-35-100
                Neděle: 83-84-74-73-64-60-61-65-88-100
  42.    650   Jindřich Handl, Petr Šrámek -- L.B.C. International, o.s.
                St. číslo: 209 -- Čas so:06:04:15 -- Bodů so: 410 -- Penalizace so:  10 -- Čas ne:03:57:38 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-77-47-48-49-55-54-56-59-100
                Neděle: 90-70-69-62-61-60-64-100
  43.    650   Martin Číp, Jiří Juřina -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 236 -- Čas so:06:15:20 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:  40 -- Čas ne:03:57:23 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-59-34-33-35-51-54-56-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-63-62-64-73-88-87-100
  44.    625   Pavel Cincibus, Stanislav Petříček -- FSP
                St. číslo: 210 -- Čas so:05:44:59 -- Bodů so: 325 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:17 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-49-77-84-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-64-63-65-73-74-100
  45.    600   Pavel Zdeněk, Filip Zbíral -- Notorola
                St. číslo: 252 -- Čas so:06:09:31 -- Bodů so: 390 -- Penalizace so:  20 -- Čas ne:03:50:38 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-46-45-44-43-41-52-35-54-100
                Neděle: 88-87-74-73-64-62-63-65-90-100
  46.    595   Karol Kavuljak, Petr Novák -- FIDOBAR
                St. číslo: 257 -- Čas so:05:39:54 -- Bodů so: 365 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:10 -- Bodů ne: 230 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-75-76-77-47-46-78-80-81-82-100
                Neděle: 88-70-69-67-62-64-65-71-72-87-100
  47.    595   Petr Dvořáček, Petr Kubíček -- 2 Rock Bikers
                St. číslo: 273 -- Čas so:05:53:34 -- Bodů so: 355 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:03 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-50-49-48-77-100
                Neděle: 83-79-77-49-55-76-84-100
  48.    590   Milan Gajdoš, Slavomír Štrobl -- Cyklo Tachov
                St. číslo: 289 -- Čas so:05:48:48 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:41:43 -- Bodů ne: 280 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-87-88-72-65-64-59-56-54-55-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-64-73-100
  49.    590   Aleš Jíovec, Svatopluk Antoš -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
                St. číslo: 266 -- Čas so:05:53:09 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:53:10 -- Bodů ne: 260 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 87-88-72-65-64-59-33-35-55-85-100
                Neděle: 88-87-74-73-64-62-63-67-69-70-90-100
  50.    590   Vladimír Marek, Jan Kotlas -- LKT 80 Šumperk + Citrus Bike Team
                St. číslo: 229 -- Čas so:05:48:22 -- Bodů so: 490 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:42:20 -- Bodů ne: 410 -- Penalizace ne: 310
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-59-34-33-35-51-50-43-48-47-100
                Neděle: 83-79-78-77-55-53-54-58-60-69-90-100
  51.    585   Ľubomír Bulla, Marián Ivaň -- Trebišovští Draci
                St. číslo: 267 -- Čas so:05:42:13 -- Bodů so: 385 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:36:37 -- Bodů ne: 200 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 84-74-75-76-77-78-47-48-46-80-81-82-83-85-100
                Neděle: 90-71-65-63-62-64-100
  52.    585   Miroslav Sklenář, Jan Csibrei -- Hradečtí vlci
                St. číslo: 286 -- Čas so:05:53:47 -- Bodů so: 345 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:38:39 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-48-45-44-43-49-100
                Neděle: 88-70-69-71-65-63-62-64-73-100
  53.    584   Pavel Bíža, Luboš Lhota -- FIDOBAR
                St. číslo: 256 -- Čas so:05:43:22 -- Bodů so: 360 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:07:39 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:  16
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-48-49-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-64-100
  54.    580   Pavel Trejtnar, Ivan Morávek -- Bílá Strž Pod Ostrým
                St. číslo: 226 -- Čas so:05:51:02 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:55:12 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-84-74-73-75-76-56-59-55-77-82-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-64-73-74-84-100
  55.    552   Vojta Fejlek, Franta Wald -- FeWa
                St. číslo: 203 -- Čas so:06:08:26 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:  18 -- Čas ne:03:53:33 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-47-77-48-55-56-59-87-100
                Neděle: 88-71-73-64-63-65-69-70-90-100
  56.    530   Petr Müller, Milan Sluka -- Jehlanka Team
                St. číslo: 275 -- Čas so:05:40:26 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:47:43 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-73-65-65-64-59-56-55-77-83-100
                Neděle: 83-79-77-47-48-49-55-100
  57.    515   Zdeněk Blabla, Vladimír John -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 212 -- Čas so:06:21:13 -- Bodů so: 395 -- Penalizace so: 100 -- Čas ne:03:34:22 -- Bodů ne: 220 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-43-48-49-76-75-73-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-71-72-88-87-100
  58.    514   Libor Krhut, Jan Krhut -- SKOB Havířov
                St. číslo: 217 -- Čas so:06:02:20 -- Bodů so: 350 -- Penalizace so:   6 -- Čas ne:03:47:50 -- Bodů ne: 170 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-80-46-45-44-43-41-49-100
                Neděle: 90-70-69-63-64-73-74-100
  59.    500   Lukaš Doubek, Jaroslav Hronovský -- FIDOBAR
                St. číslo: 255 -- Čas so:05:41:46 -- Bodů so: 260 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:44:23 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-65-73-75-77-78-100
                Neděle: 90-70-69-67-63-65-73-74-84-83-100
  60.    480   Jiří Hruška, Zdeněk Černík -- Plyšový radiátor
                St. číslo: 283 -- Čas so:06:40:37 -- Bodů so: 500 -- Penalizace so: 290 -- Čas ne:03:45:16 -- Bodů ne: 270 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-75-76-56-54-55-49-44-45-46-80-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-73-74-79-83-100
  61.    460   Petr Malušek, Jaroslav Slezák -- SK Kondor
                St. číslo: 222 -- Čas so:06:30:43 -- Bodů so: 400 -- Penalizace so: 190 -- Čas ne:03:52:33 -- Bodů ne: 250 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-47-46-45-44-43-41-38-100
                Neděle: 83-79-78-47-48-45-49-100
  62.    446   Martin Holinka, Jiřba Janeček -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 244 -- Čas so:06:37:18 -- Bodů so: 400 -- Penalizace so: 260 -- Čas ne:04:01:13 -- Bodů ne: 310 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-78-77-55-49-54-35-36-37-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-61-60-59-57-73-100
  63.    444   Jaroslav Golombiovský, Jan Jirsa -- Jehlanka Team
                St. číslo: 279 -- Čas so:06:13:34 -- Bodů so: 310 -- Penalizace so:  28 -- Čas ne:04:08:53 -- Bodů ne: 180 -- Penalizace ne:  18
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-55-49-83-100
                Neděle: 83-79-78-46-45-100
  64.    440   Vladimír Žilka, Jan Vojta -- Za Udánky krásnější
                St. číslo: 259 -- Čas so:06:20:40 -- Bodů so: 320 -- Penalizace so:  90 -- Čas ne:03:49:30 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-87-88-72-65-64-56-54-55-76-75-100
                Neděle: 90-70-69-62-64-73-74-84-100
  65.    440   Luděk Polčák, Martin Tomšů -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 237 -- Čas so:06:24:22 -- Bodů so: 380 -- Penalizace so: 130 -- Čas ne:03:47:46 -- Bodů ne: 190 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-74-75-76-56-54-55-49-48-47-77-100
                Neděle: 90-69-71-65-73-74-84-100
  66.    438   Václav Kroupa, Jaroslav Řízek -- Opatrně, ale vostře!
                St. číslo: 213 -- Čas so:06:00:22 -- Bodů so: 440 -- Penalizace so:   2 -- Čas ne:03:56:02 -- Bodů ne: 340-9999 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-78-77-55-49-54-35-33-59-64-87-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-64-73-74-84-79-83-100 -- dojel sám
  67.    350   Uli Kretzschmar, Ulf Uhlemann -- Speedbiker
                St. číslo: 240 -- Čas so:02:27:00 -- Bodů so: 450-999 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:03:57:50 -- Bodů ne: 350 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 100-85-84-78-47-77-49-50-41-38-35-75 -- disk
                Neděle: 90-70-69-67-63-62-64-76-75-73-74-84-83-100
  68.    344   Tomáš Šimek, Petr Bílý -- Orel bílý
                St. číslo: 288 -- Čas so:00:00:0-34200 -- Bodů so:   0 -- Penalizace so:   0 -- Čas ne:04:07:41 -- Bodů ne: 360 -- Penalizace ne:  16
                Sobota:
                Neděle: 90-70-69-71-67-62-61-60-64-63-65-100
  69.    300   Daniel Klučár, Ľudovít Pažický -- MTBO.SK
                St. číslo: 221 -- Čas so:07:00:29 -- Bodů so: 495 -- Penalizace so:9999 -- Čas ne:03:51:20 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-83-82-81-80-46-45-44-40-39-38-35-56-100
                Neděle: 90-70-69-71-65-63-62-64-73-74-84-100
  70.    286   Ondřej Čapek, Ferdinand Polák -- Starej s chytrým
                St. číslo: 235 -- Čas so:06:51:22 -- Bodů so: 370 -- Penalizace so: 400 -- Čas ne:04:06:30 -- Bodů ne: 300 -- Penalizace ne:  14
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-45-44-42-41-52-51-100
                Neděle: 90-70-69-67-71-65-63-62-64-73-74-100
  71.    276   Ladislav Suchánek, Ronald Džozlić -- PELLS ABND Racing Team
                St. číslo: 272 -- Čas so:07:42:49 -- Bodů so: 430 -- Penalizace so:9999 -- Čas ne:04:06:08 -- Bodů ne: 290 -- Penalizace ne:  14
                Sobota: 85-84-78-77-47-46-48-49-55-54-51-35-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-60-61-64-73-100
  72.    236   Tencokilojel Kubho, Tencohojeltaky Baker -- FcB Team
                St. číslo: 243 -- Čas so:07:57:42 -- Bodů so: 330 -- Penalizace so:9999 -- Čas ne:04:01:28 -- Bodů ne: 240 -- Penalizace ne:   4
                Sobota: 85-84-78-47-48-49-50-43-44-45-100
                Neděle: 90-70-69-71-67-65-63-62-100
  73.    210   Jára Kubík, Petr Šindýlek -- Moravské šlapky
                St. číslo: 281 -- Čas so:06:43:33 -- Bodů so: 300 -- Penalizace so: 320 -- Čas ne:03:39:41 -- Bodů ne: 210 -- Penalizace ne:   0
                Sobota: 85-84-83-82-81-80-46-45-44-42-41-52-100
                Neděle: 90-70-69-67-62-63-71-100

Mezičasy - sobota (Intermediate times - Saturday)



BA-DD



BA-DD    1. Štěpánka Staňková -- Zuzana Tomečková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 322    Start: 09:48:00    Cíl: 15:48:15    Bodů: 530    Čas: 06:00:15    Penále: 2

   84(30)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     35(60)     52(20)     
   10:23:57   10:24:23   10:48:07   11:10:04   11:32:19   11:47:51   12:03:53   12:21:53   12:58:51   13:24:36   
   00:35:57   00:00:26   00:23:44   00:21:57   00:22:15   00:15:32   00:16:02   00:18:00   00:36:58   00:25:45   

   51(30)     50(10)     49(50)     48(20)     47(30)     80(30)     100(10)    Cíl        
   13:47:21   13:59:24   14:31:30   14:53:24   15:05:05   15:23:04   15:48:15   15:48:15   
   00:22:45   00:12:03   00:32:06   00:21:54   00:11:41   00:17:59   00:25:11   --         


BA-DD    2. Klára Vozdová -- Kateřina Rešová           Magnus orienteering
Číslo: 304    Start: 09:36:00    Cíl: 15:48:28    Bodů: 450    Čas: 06:12:28    Penále: 26

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     49(50)     55(20)     
   10:00:07   10:18:08   10:39:43   11:02:01   11:23:58   11:49:28   12:02:11   12:42:40   13:09:57   13:32:37   
   00:24:07   00:18:01   00:21:35   00:22:18   00:21:57   00:25:30   00:12:43   00:40:29   00:27:17   00:22:40   

   54(40)     56(40)     87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   14:04:51   14:22:26   15:36:49   15:41:44   15:48:28   15:48:28   
   00:32:14   00:17:35   01:14:23   00:04:55   00:06:44   --         


BA-DD    3. Ráďa Jeníčková -- Zuzka Puchernová           Hustovětve
Číslo: 308    Start: 10:27:00    Cíl: 16:13:21    Bodů: 410    Čas: 05:46:21    Penále: 0

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     55(20)     77(30)     
   10:47:56   11:08:36   11:12:40   11:23:57   11:53:39   12:31:05   13:10:53   13:33:46   14:07:58   14:38:31   
   00:20:56   00:20:40   00:04:04   00:11:17   00:29:42   00:37:26   00:39:48   00:22:53   00:34:12   00:30:33   

   78(50)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   15:07:51   15:32:25   15:49:19   15:57:28   16:13:21   16:13:21   
   00:29:20   00:24:34   00:16:54   00:08:09   00:15:53   --         


BA-DD    4. Helena Trčková -- Jitka Hasmanová           Ekonom Praha
Číslo: 303    Start: 10:03:00    Cíl: 16:03:57    Bodů: 445    Čas: 06:00:57    Penále: 2

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     55(20)     49(50)     48(20)     45(20)     
   10:22:11   10:45:06   11:15:25   11:49:12   12:19:30   12:39:01   13:01:37   13:26:30   13:41:31   14:15:48   
   00:19:11   00:22:55   00:30:19   00:33:47   00:30:18   00:19:31   00:22:36   00:24:53   00:15:01   00:34:17   

   46(30)     47(30)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:38:42   14:56:59   15:19:12   15:39:39   15:47:31   16:03:57   16:03:57   
   00:22:54   00:18:17   00:22:13   00:20:27   00:07:52   00:16:26   --         


BA-DD    5. Alena Marková -- Šárka Marková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 317    Start: 10:12:00    Cíl: 16:05:22    Bodů: 360    Čas: 05:53:22    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     48(20)     
   10:34:09   10:53:33   11:25:26   11:56:00   12:29:11   12:55:20   13:23:33   14:07:02   14:27:35   14:51:23   
   00:22:09   00:19:24   00:31:53   00:30:34   00:33:11   00:26:09   00:28:13   00:43:29   00:20:33   00:23:48   

   47(30)     100(10)    Cíl        
   15:13:32   16:05:22   16:05:22   
   00:22:09   00:51:50   --         


BA-DD    6. Eva Zamrzlová -- Ivana Bochenková           klacky.cz/EPO
Číslo: 326    Start: 10:33:00    Cíl: 16:49:34    Bodů: 385    Čas: 06:16:34    Penále: 50

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     82(10)     81(20)     80(30)     47(30)     46(30)     46(30)     
   10:57:39   11:17:22   11:33:44   11:43:30   11:48:29   11:55:57   12:08:31   12:35:29   13:04:00   13:05:33   
   00:24:39   00:19:43   00:16:22   00:09:46   00:04:59   00:07:28   00:12:34   00:26:58   00:28:31   00:01:33   

   45(20)     44(60)     43(30)     43(30)     48(20)     77(30)     74(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:39:52   13:52:33   14:24:31   14:30:03   15:07:08   15:35:17   16:12:20   16:41:41   16:49:34   16:49:34   
   00:34:19   00:12:41   00:31:58   00:05:32   00:37:05   00:28:09   00:37:03   00:29:21   00:07:53   --         


BA-DD    7. Veronika Benson -- Ulrike Hoinkis           Terrible Terror
Číslo: 328    Start: 09:33:00    Cíl: 15:42:33    Bodů: 375    Čas: 06:09:33    Penále: 20

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     
   09:58:19   10:19:36   10:39:31   10:48:13   10:56:24   11:10:28   11:41:49   12:09:39   12:23:16   13:21:10   
   00:25:19   00:21:17   00:19:55   00:08:42   00:08:11   00:14:04   00:31:21   00:27:50   00:13:37   00:57:54   

   47(30)     77(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   13:54:06   14:25:32   14:59:24   15:42:33   15:42:33   
   00:32:56   00:31:26   00:33:52   00:43:09   --         


BA-DD    8. Katerina Buzková -- Tereza Svobodová           Survival
Číslo: 324    Start: 10:27:00    Cíl: 16:10:54    Bodů: 370    Čas: 05:43:54    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     76(30)     
   10:47:30   11:06:27   11:42:44   12:13:27   12:18:24   12:36:41   12:55:33   13:25:20   13:57:00   14:23:24   
   00:20:30   00:18:57   00:36:17   00:30:43   00:04:57   00:18:17   00:18:52   00:29:47   00:31:40   00:26:24   

   75(40)     74(20)     87(20)     100(10)    Cíl        
   14:49:19   15:34:16   16:01:54   16:10:54   16:10:54   
   00:25:55   00:44:57   00:27:38   00:09:00   --         


BA-DD    9. Soňa Stanieková -- Jana Perníková           To se ještě neví
Číslo: 312    Start: 10:27:00    Cíl: 15:56:00    Bodů: 295    Čas: 05:29:00    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     77(30)     78(50)     
   10:49:37   11:03:17   11:16:05   11:24:16   11:37:35   11:59:33   12:29:04   12:51:22   13:31:40   14:07:42   
   00:22:37   00:13:40   00:12:48   00:08:11   00:13:19   00:21:58   00:29:31   00:22:18   00:40:18   00:36:02   

   87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   15:34:14   15:47:01   15:56:00   15:56:00   
   01:26:32   00:12:47   00:08:59   --         


BA-DD    10. Zuzana Skřičilová -- Eliška Čunátová           ZElí
Číslo: 313    Start: 09:39:00    Cíl: 15:39:33    Bodů: 300    Čas: 06:00:33    Penále: 2

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     48(20)     77(30)     100(10)    
   10:05:10   10:27:58   11:00:12   11:25:28   11:58:51   12:16:22   13:33:08   14:08:03   14:39:24   15:39:33   
   00:26:10   00:22:48   00:32:14   00:25:16   00:33:23   00:17:31   01:16:46   00:34:55   00:31:21   01:00:09   

   Cíl        
   15:39:33   
   --         


BA-DD    11. Zdenka Holišová -- Blanka Blinková           Walachian Women
Číslo: 302    Start: 09:33:00    Cíl: 16:05:32    Bodů: 440    Čas: 06:32:32    Penále: 210

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     
   10:01:16   10:20:22   10:43:04   11:07:33   11:34:16   11:56:21   12:20:30   12:43:24   13:04:39   13:35:20   
   00:28:16   00:19:06   00:22:42   00:24:29   00:26:43   00:22:05   00:24:09   00:22:54   00:21:15   00:30:41   

   48(20)     47(30)     77(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   14:02:29   14:18:55   14:52:41   15:26:11   16:05:32   16:05:32   
   00:27:09   00:16:26   00:33:46   00:33:30   00:39:21   --         


BA-DD    12. Hana Volfová -- Alena Svobodová           NH Cat team
Číslo: 305    Start: 10:09:00    Cíl: 15:53:58    Bodů: 285    Čas: 05:44:58    Penále: 0

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     49(50)     77(30)     78(50)     83(10)     
   10:38:08   10:48:33   10:56:55   11:10:52   11:46:55   12:33:54   13:40:44   14:14:26   15:04:07   15:38:18   
   00:29:08   00:10:25   00:08:22   00:13:57   00:36:03   00:46:59   01:06:50   00:33:42   00:49:41   00:34:11   

   100(10)    Cíl        
   15:53:58   15:53:58   
   00:15:40   --         


BA-DD    13. Ivana Cincibusová -- Jana Cincibusová           FSP
Číslo: 306    Start: 09:24:00    Cíl: 15:08:34    Bodů: 270    Čas: 05:44:34    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     80(30)     46(30)     47(30)     77(30)     78(50)     
   09:55:29   10:15:51   10:29:21   10:42:48   11:02:50   11:04:35   11:29:07   11:59:30   12:37:51   13:42:58   
   00:31:29   00:20:22   00:13:30   00:13:27   00:20:02   00:01:45   00:24:32   00:30:23   00:38:21   01:05:07   

   84(30)     100(10)    Cíl        
   14:28:09   15:08:34   15:08:34   
   00:45:11   00:40:25   --         


BA-DD    14. Kateřina Mikanová -- Alžběta Kafková           Ekonom Praha
Číslo: 316    Start: 10:09:00    Cíl: 14:54:07    Bodů: 215    Čas: 04:45:07    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     100(10)    Cíl        
   10:32:29   10:42:55   10:53:36   11:03:11   11:17:20   11:40:43   12:11:38   12:41:33   14:54:07   14:54:07   
   00:23:29   00:10:26   00:10:41   00:09:35   00:14:09   00:23:23   00:30:55   00:29:55   02:12:34   --         


BA-DD    15. Zuzana Mormanová -- Jana Malíková           Koaly
Číslo: 310    Start: 10:09:00    Cíl: 15:33:35    Bodů: 270    Čas: 05:24:35    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     77(30)     83(10)     100(10)    
   10:33:14   10:53:34   11:37:08   12:09:51   12:42:38   13:13:54   13:34:26   14:09:41   15:05:33   15:33:35   
   00:24:14   00:20:20   00:43:34   00:32:43   00:32:47   00:31:16   00:20:32   00:35:15   00:55:52   00:28:02   

   Cíl        
   15:33:35   
   --         


BA-DD    16. Petra Jeníková -- Karolína Jeníková           ZO 226
Číslo: 327    Start: 10:12:00    Cíl: 16:07:15    Bodů: 245    Čas: 05:55:15    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     48(20)     77(30)     75(40)     
   10:42:59   10:59:00   11:09:35   11:19:23   11:33:28   11:56:50   12:40:39   13:39:31   14:18:40   14:48:31   
   00:30:59   00:16:01   00:10:35   00:09:48   00:14:05   00:23:22   00:43:49   00:58:52   00:39:09   00:29:51   

   100(10)    Cíl        
   16:07:15   16:07:15   
   01:18:44   --         


BA-DD    17. Kateřina Průšková -- Zuzana Dubcová           Jen tak...
Číslo: 307    Start: 09:54:00    Cíl: 15:46:34    Bodů: 220    Čas: 05:52:34    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     77(30)     78(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   10:24:35   11:01:35   11:47:17   12:17:12   12:54:21   13:23:34   14:14:54   15:28:32   15:46:34   15:46:34   
   00:30:35   00:37:00   00:45:42   00:29:55   00:37:09   00:29:13   00:51:20   01:13:38   00:18:02   --         


BA-DD    18. Veronika Pifková -- Daniela Švábová           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 311    Start: 09:39:00    Cíl: 15:28:33    Bodů: 170    Čas: 05:49:33    Penále: 0

   87(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     85(20)     100(10)    Cíl        
   10:41:56   11:05:46   12:00:18   12:36:44   13:34:48   15:18:00   15:28:33   15:28:33   
   01:02:56   00:23:50   00:54:32   00:36:26   00:58:04   01:43:12   00:10:33   --         


BA-DD    19. Veronika Váňová -- Kateřina Pokorná           BeersPLS
Číslo: 329    Start: 09:39:00    Cíl: 15:40:15    Bodů: 160    Čas: 06:01:15    Penále: 4

   85(20)     83(10)     84(30)     75(40)     65(50)     100(10)    Cíl        
   10:02:32   10:23:50   11:09:23   12:23:18   14:42:05   15:40:15   15:40:15   
   00:23:32   00:21:18   00:45:33   01:13:55   02:18:47   00:58:10   --         


BA-DD    20. Naďa Pochobradská -- Lucie Hromířová           Hagan 800
Číslo: 315    Start: 10:12:00    Cíl: 16:34:53    Bodů: 235    Čas: 06:22:53    Penále: 110

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     48(20)     47(30)     
   10:38:52   11:01:46   11:37:59   11:57:08   12:05:56   12:20:49   13:02:29   13:50:05   14:31:08   14:48:18   
   00:26:52   00:22:54   00:36:13   00:19:09   00:08:48   00:14:53   00:41:40   00:47:36   00:41:03   00:17:10   

   100(10)    Cíl        
   16:34:53   16:34:53   
   01:46:35   --         


BA-DD    21. Jitka Vondráková -- Tereza Fialová           JITE
Číslo: 330    Start: 10:15:00    Cíl: 16:16:31    Bodů: 130    Čas: 06:01:31    Penále: 4

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     100(10)    Cíl        
   10:48:48   11:29:31   12:07:55   12:27:06   13:11:59   13:37:10   16:16:31   16:16:31   
   00:33:48   00:40:43   00:38:24   00:19:11   00:44:53   00:25:11   02:39:21   --         


BA-DD    22. Žaneta Hoskovcová -- Kateřina Soldátová           ChaBrusiči
Číslo: 325    Start: 09:15:00    Cíl: 15:43:08    Bodů: 250    Čas: 06:28:08    Penále: 170

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     100(10)    Cíl        
   09:52:03   10:14:22   10:48:49   11:39:39   12:31:08   13:12:54   13:48:45   15:43:08   15:43:08   
   00:37:03   00:22:19   00:34:27   00:50:50   00:51:29   00:41:46   00:35:51   01:54:23   --         


BA-DD    23. Jana Skřivánková -- Simona Zörklerová           Bikerky z Prahy
Číslo: 321    Start: 09:36:00    Cíl: 16:06:02    Bodů: 235    Čas: 06:30:02    Penále: 190

   85(20)     82(10)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     48(20)     100(10)    Cíl        
   10:06:58   10:22:17   10:56:41   11:32:42   12:17:27   12:41:36   13:49:45   14:27:40   16:06:02   16:06:02   
   00:30:58   00:15:19   00:34:24   00:36:01   00:44:45   00:24:09   01:08:09   00:37:55   01:38:22   --         


BA-DD    24. Ingrid Koppová -- Marie Chaloupková           Šnečice
Číslo: 320    Start: 09:24:00    Cíl: 14:35:38    Bodů: 160    Čas: 05:11:38    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     83(10)     82(10)     100(10)    Cíl        
   10:26:09   10:59:33   11:34:56   12:44:30   13:49:48   14:09:27   14:35:38   14:35:38   
   01:02:09   00:33:24   00:35:23   01:09:34   01:05:18   00:19:39   00:26:11   --         




BA-DD+



BA-DD+    1. Maggie Míková -- Suzie Vlachová           Wild and Wonderfull
Číslo: 402    Start: 09:30:00    Cíl: 15:33:05    Bodů: 525    Čas: 06:03:05    Penále: 8

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     
   09:52:31   10:00:54   10:07:49   10:14:01   10:23:45   10:53:37   11:16:09   11:28:56   11:42:57   12:07:42   
   00:22:31   00:08:23   00:06:55   00:06:12   00:09:44   00:29:52   00:22:32   00:12:47   00:14:01   00:24:45   

   51(30)     35(60)     54(40)     56(40)     59(60)     100(10)    Cíl        
   12:48:59   13:13:01   13:52:44   14:04:58   14:34:59   15:33:05   15:33:05   
   00:41:17   00:24:02   00:39:43   00:12:14   00:30:01   00:58:06   --         


BA-DD+    2. Marie Dvorská -- Markéta Matoušková           ŽAKET tým
Číslo: 406    Start: 09:39:00    Cíl: 15:32:50    Bodů: 440    Čas: 05:53:50    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     55(20)     
   10:00:32   10:14:46   10:38:13   11:04:13   11:14:44   11:33:21   11:59:55   12:11:14   12:57:06   13:17:51   
   00:21:32   00:14:14   00:23:27   00:26:00   00:10:31   00:18:37   00:26:34   00:11:19   00:45:52   00:20:45   

   76(30)     75(40)     74(20)     87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:53:42   14:19:14   14:52:01   15:20:46   15:25:15   15:32:50   15:32:50   
   00:35:51   00:25:32   00:32:47   00:28:45   00:04:29   00:07:35   --         


BA-DD+    3. Jindra Dohnalová -- Zuzana Kordačová           Hlavně, aby neVIPrahlo
Číslo: 409    Start: 09:27:00    Cíl: 15:34:59    Bodů: 410    Čas: 06:07:59    Penále: 16

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     
   09:55:55   10:11:25   10:33:50   10:50:47   11:08:20   11:26:11   11:52:39   12:24:22   12:58:10   13:16:12   
   00:28:55   00:15:30   00:22:25   00:16:57   00:17:33   00:17:51   00:26:28   00:31:43   00:33:48   00:18:02   

   35(60)     55(20)     100(10)    Cíl        
   13:46:41   14:33:03   15:34:59   15:34:59   
   00:30:29   00:46:22   01:01:56   --         


BA-DD+    4. Eva Maliňáková -- Ivana Perůtková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 408    Start: 09:15:00    Cíl: 15:47:02    Bodů: 510    Čas: 06:32:02    Penále: 210

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     34(30)     33(30)     31(80)     
   09:45:31   10:09:02   10:29:04   10:57:16   11:14:22   11:41:00   12:00:58   12:26:11   12:41:36   13:01:50   
   00:30:31   00:23:31   00:20:02   00:28:12   00:17:06   00:26:38   00:19:58   00:25:13   00:15:25   00:20:14   

   35(60)     51(30)     50(10)     55(20)     83(10)     100(10)    Cíl        
   13:44:35   14:07:27   14:20:20   14:51:37   15:34:30   15:47:02   15:47:02   
   00:42:45   00:22:52   00:12:53   00:31:17   00:42:53   00:12:32   --         


BA-DD+    5. Věra Dubová -- Jitka Mastná           PC HELP Cyklo
Číslo: 401    Start: 10:00:00    Cíl: 15:41:14    Bodů: 350    Čas: 05:41:14    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     47(30)     77(30)     75(40)     73(10)     64(20)     65(50)     
   10:27:13   10:45:38   11:14:29   11:34:53   11:58:53   12:29:31   12:55:01   13:27:32   13:58:45   14:32:56   
   00:27:13   00:18:25   00:28:51   00:20:24   00:24:00   00:30:38   00:25:30   00:32:31   00:31:13   00:34:11   

   88(10)     87(20)     100(10)    Cíl        
   15:20:45   15:28:24   15:41:14   15:41:14   
   00:47:49   00:07:39   00:12:50   --         


BA-DD+    6. Veronika Chroustovská -- Barbora Krčková           SK Kondor
Číslo: 403    Start: 09:21:00    Cíl: 15:07:41    Bodů: 280    Čas: 05:46:41    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     46(30)     80(30)     81(20)     83(10)     
   09:46:33   10:09:43   10:53:23   11:28:55   11:41:02   12:15:38   12:42:34   13:10:42   13:35:13   14:11:02   
   00:25:33   00:23:10   00:43:40   00:35:32   00:12:07   00:34:36   00:26:56   00:28:08   00:24:31   00:35:49   

   100(10)    Cíl        
   15:07:41   15:07:41   
   00:56:39   --         


BA-DD+    7. Petra Davidová -- Petra Macháčková           Dobrý ročník
Číslo: 633    Start: 10:33:00    Cíl: 16:24:06    Bodů: 320    Čas: 05:51:06    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     48(20)     47(30)     
   11:00:09   11:16:32   11:45:53   12:09:21   13:09:49   13:38:55   14:00:28   14:32:42   14:56:05   15:18:48   
   00:27:09   00:16:23   00:29:21   00:23:28   01:00:28   00:29:06   00:21:33   00:32:14   00:23:23   00:22:43   

   80(30)     100(10)    Cíl        
   15:52:49   16:24:06   16:24:06   
   00:34:01   00:31:17   --         


BA-DD+    8. Věnceslava Pokorná -- Milada Kubátová           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 404    Start: 10:15:00    Cíl: 16:24:01    Bodů: 230    Čas: 06:09:01    Penále: 20

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     100(10)    Cíl        
   10:41:08   11:01:23   11:44:16   12:41:49   13:07:59   13:43:20   15:17:37   16:24:01   16:24:01   
   00:26:08   00:20:15   00:42:53   00:57:33   00:26:10   00:35:21   01:34:17   01:06:24   --         


BA-DD+    9. Jana Puchernová -- Iveta Jünglingová           Old Ladies
Číslo: 405    Start: 09:36:00    Cíl: 14:51:41    Bodů: 165    Čas: 05:15:41    Penále: 0

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     100(10)    Cíl        
   10:01:08   10:31:02   11:06:03   11:29:16   11:42:23   12:11:02   13:12:56   14:51:41   14:51:41   
   00:25:08   00:29:54   00:35:01   00:23:13   00:13:07   00:28:39   01:01:54   01:38:45   --         


BA-DD+    10. Dana Váňová -- Helena Rulfová           BeersPLS
Číslo: 407    Start: 10:03:00    Cíl: 15:58:53    Bodů: 135    Čas: 05:55:53    Penále: 0

   85(20)     80(30)     81(20)     82(10)     83(10)     84(30)     100(10)    Cíl        
   10:37:13   12:20:06   12:51:30   13:42:20   14:04:32   15:13:08   15:58:53   15:58:53   
   00:34:13   01:42:53   00:31:24   00:50:50   00:22:12   01:08:36   00:45:45   --         




BA-FAM



BA-FAM    1. Pavel Minář -- Lenka Minářová           Regal Bike
Číslo: 2002    Start: 09:57:00    Cíl: 15:46:53    Bodů: 360    Čas: 05:49:53    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     
   10:20:42   10:44:49   11:08:44   11:28:10   11:51:20   12:17:27   12:47:36   13:09:38   13:35:26   14:03:07   
   00:23:42   00:24:07   00:23:55   00:19:26   00:23:10   00:26:07   00:30:09   00:22:02   00:25:48   00:27:41   

   48(20)     77(30)     100(10)    Cíl        
   14:20:08   15:00:56   15:46:53   15:46:53   
   00:17:01   00:40:48   00:45:57   --         


BA-FAM    2. Andraa Bartoňová -- Michal Bartoň           Kameničtí habáni
Číslo: 2006    Start: 09:36:00    Cíl: 15:10:04    Bodů: 260    Čas: 05:34:04    Penále: 0

   87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     55(20)     83(10)     100(10)    
   10:28:12   10:42:06   10:54:51   11:27:39   12:04:42   12:54:43   13:20:29   13:51:52   14:49:09   15:10:04   
   00:52:12   00:13:54   00:12:45   00:32:48   00:37:03   00:50:01   00:25:46   00:31:23   00:57:17   00:20:55   

   Cíl        
   15:10:04   
   --         


BA-FAM    3. Jan Švec -- Vojta Švec           Švec & syn
Číslo: 2007    Start: 09:18:00    Cíl: 14:45:27    Bodů: 230    Čas: 05:27:27    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   09:48:11   10:14:54   10:56:39   12:35:05   13:09:58   13:45:03   14:11:52   14:20:21   14:45:27   14:45:27   
   00:30:11   00:26:43   00:41:45   01:38:26   00:34:53   00:35:05   00:26:49   00:08:29   00:25:06   --         


BA-FAM    4. Pavlína Novotná -- Lucie Uhlířová           Cyklo Tachov
Číslo: 2009    Start: 09:39:00    Cíl: 15:20:59    Bodů: 220    Čas: 05:41:59    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     72(20)     88(10)     87(20)     82(10)     81(20)     
   10:00:47   10:18:30   10:59:09   11:19:59   11:49:41   13:11:13   13:34:57   14:00:01   14:39:34   14:52:43   
   00:21:47   00:17:43   00:40:39   00:20:50   00:29:42   01:21:32   00:23:44   00:25:04   00:39:33   00:13:09   

   100(10)    Cíl        
   15:20:59   15:20:59   
   00:28:16   --         


BA-FAM    5. Jiří Pištora -- Oliver Pištora           Barvopiš
Číslo: 2004    Start: 09:45:00    Cíl: 16:41:21    Bodů: 370    Čas: 06:56:21    Penále: 450

   85(20)     83(10)     80(30)     46(30)     47(30)     77(30)     48(20)     49(50)     54(40)     56(40)     
   10:15:44   10:26:40   10:49:51   11:12:52   11:31:08   11:59:21   12:19:00   12:53:14   14:11:14   14:27:46   
   00:30:44   00:10:56   00:23:11   00:23:01   00:18:16   00:28:13   00:19:39   00:34:14   01:18:00   00:16:32   

   59(60)     100(10)    Cíl        
   15:03:25   16:41:21   16:41:21   
   00:35:39   01:37:56   --         


BA-FAM    6. Irena Baxová -- Kateřina Baxová           Baxacomp
Číslo: 2001    Start: 09:27:00    Cíl: 14:45:20    Bodů: 150    Čas: 05:18:20    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     83(10)     82(10)     82(10)     81(20)     81(20)     100(10)    Cíl        
   10:07:43   10:37:08   11:37:44   12:46:03   13:09:21   13:43:13   14:03:50   14:04:06   14:45:20   14:45:20   
   00:40:43   00:29:25   01:00:36   01:08:19   00:23:18   00:33:52   00:20:37   00:00:16   00:41:14   --         


BA-FAM    7. Tomáš Kala -- Jirka Kala           ZO 226
Číslo: 2008    Start: 09:39:00    Cíl: 14:50:14    Bodů: 135    Čas: 05:11:14    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     83(10)     82(10)     100(10)    Cíl        
   10:19:17   10:45:21   11:17:44   14:01:24   14:20:51   14:50:14   14:50:14   
   00:40:17   00:26:04   00:32:23   02:43:40   00:19:27   00:29:23   --         


BA-FAM    8. Pavla Pecherková -- Alexandr Pecherek           MŠ Čakovičky
Číslo: 2005    Start: 09:30:00    Cíl: 12:23:42    Bodů: 60    Čas: 02:53:42    Penále: 0

   85(20)     84(30)     100(10)    Cíl        
   10:02:38   10:52:16   12:23:42   12:23:42   
   00:32:38   00:49:38   01:31:26   --         




BA-CH



BA-CH    1. Petr Pruner -- Martina Štursová           EPO / Outfanatic
Číslo: 1013    Start: 09:45:00    Cíl: 15:42:28    Bodů: 685    Čas: 05:57:28    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     42(20)     
   10:01:48   10:09:17   10:16:29   10:24:27   10:34:39   10:49:30   11:11:50   11:20:49   11:45:59   12:08:21   
   00:16:48   00:07:29   00:07:12   00:07:58   00:10:12   00:14:51   00:22:20   00:08:59   00:25:10   00:22:22   

   41(20)     39(30)     38(100)    37(30)     36(50)     31(80)     35(60)     51(30)     50(10)     100(10)    
   12:19:09   12:36:14   12:59:16   13:41:20   13:54:46   14:38:29   15:12:56   15:32:16   15:42:00   15:42:28   
   00:10:48   00:17:05   00:23:02   00:42:04   00:13:26   00:43:43   00:34:27   00:19:20   00:09:44   00:00:28   

   Cíl        
   15:42:28   
   --         


BA-CH    2. Martin Nývlt -- Petr Dvořák           EPO PEPO / Čelovky Lucifer
Číslo: 1007    Start: 10:00:00    Cíl: 15:55:22    Bodů: 620    Čas: 05:55:22    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     54(40)     56(40)     59(60)     
   10:23:27   10:38:35   11:00:03   11:33:23   11:45:33   12:29:52   12:41:16   12:57:51   13:08:33   13:29:43   
   00:23:27   00:15:08   00:21:28   00:33:20   00:12:10   00:44:19   00:11:24   00:16:35   00:10:42   00:21:10   

   34(30)     33(30)     31(80)     35(60)     51(30)     50(10)     100(10)    Cíl        
   13:53:26   14:07:45   14:27:57   15:19:31   15:40:53   15:54:04   15:55:22   15:55:22   
   00:23:43   00:14:19   00:20:12   00:51:34   00:21:22   00:13:11   00:01:18   --         


BA-CH    3. Libor Kadlec -- Jitka Hejdová           Kdesicosi
Číslo: 1012    Start: 10:30:00    Cíl: 16:29:26    Bodů: 400    Čas: 05:59:26    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     41(20)     38(100)    
   10:51:26   11:05:12   11:30:18   11:51:17   12:20:18   12:42:29   13:08:31   13:34:42   14:22:02   15:00:01   
   00:21:26   00:13:46   00:25:06   00:20:59   00:29:01   00:22:11   00:26:02   00:26:11   00:47:20   00:37:59   

   50(10)     100(10)    Cíl        
   16:28:52   16:29:26   16:29:26   
   01:28:51   00:00:34   --         


BA-CH    4. Radek Plšek -- Miroslav Štosek           Řepáci
Číslo: 1009    Start: 10:24:00    Cíl: 15:55:39    Bodů: 430    Čas: 05:31:39    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     
   10:42:51   10:57:35   11:26:40   12:05:37   12:25:28   12:54:45   13:26:43   13:37:43   14:08:57   14:53:44   
   00:18:51   00:14:44   00:29:05   00:38:57   00:19:51   00:29:17   00:31:58   00:11:00   00:31:14   00:44:47   

   55(20)     54(40)     50(10)     100(10)    Cíl        
   15:13:34   15:37:52   15:54:58   15:55:39   15:55:39   
   00:19:50   00:24:18   00:17:06   00:00:41   --         


BA-CH    5. Zdeněk Sedláček -- Lenka Sedláčková           Bratr a sestra v triku
Číslo: 1017    Start: 09:57:00    Cíl: 15:50:08    Bodů: 480    Čas: 05:53:08    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     35(60)     38(100)    
   10:25:10   10:39:14   11:04:36   11:28:48   11:50:32   12:09:01   12:43:12   13:21:07   13:55:31   14:28:44   
   00:28:10   00:14:04   00:25:22   00:24:12   00:21:44   00:18:29   00:34:11   00:37:55   00:34:24   00:33:13   

   41(20)     50(10)     100(10)    Cíl        
   15:25:02   15:49:30   15:50:08   15:50:08   
   00:56:18   00:24:28   00:00:38   --         


BA-CH    6. Pavel Paloncý -- Jiří Vozda           Šumperští divočáci
Číslo: 1002    Start: 09:42:00    Cíl: 15:38:58    Bodů: 355    Čas: 05:56:58    Penále: 0

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     42(20)     
   10:03:32   10:12:12   10:24:21   10:34:44   10:54:15   11:24:03   11:39:31   12:10:06   12:52:09   13:03:01   
   00:21:32   00:08:40   00:12:09   00:10:23   00:19:31   00:29:48   00:15:28   00:30:35   00:42:03   00:10:52   

   40(40)     51(30)     50(10)     100(10)    Cíl        
   13:36:48   15:27:07   15:38:29   15:38:58   15:38:58   
   00:33:47   01:50:19   00:11:22   00:00:29   --         


BA-CH    7. Michal Bureš -- Miloš Dvořák           Známka Punku/FcB
Číslo: 1004    Start: 10:00:00    Cíl: 15:51:57    Bodů: 470    Čas: 05:51:57    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     54(40)     35(60)     
   10:27:03   10:40:38   11:01:37   11:19:31   11:43:25   12:09:59   12:48:21   13:08:45   13:31:21   14:26:24   
   00:27:03   00:13:35   00:20:59   00:17:54   00:23:54   00:26:34   00:38:22   00:20:24   00:22:36   00:55:03   

   35(60)     38(100)    38(100)    50(10)     100(10)    Cíl        
   14:27:04   14:52:43   14:57:03   15:51:20   15:51:57   15:51:57   
   00:00:40   00:25:39   00:04:20   00:54:17   00:00:37   --         


BA-CH    8. Tereza Zábojníková -- Radomír Zábojník           Topolská jízda
Číslo: 1008    Start: 09:57:00    Cíl: 15:54:24    Bodů: 330    Čas: 05:57:24    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     49(50)     50(10)     
   10:26:02   10:48:58   11:21:22   12:00:30   12:15:23   13:34:17   14:01:32   15:04:20   15:34:47   15:53:45   
   00:29:02   00:22:56   00:32:24   00:39:08   00:14:53   01:18:54   00:27:15   01:02:48   00:30:27   00:18:58   

   100(10)    Cíl        
   15:54:24   15:54:24   
   00:00:39   --         


BA-CH    9. František Ducháček -- Petr Michal           Beer team
Číslo: 1003    Start: 10:00:00    Cíl: 15:52:36    Bodů: 375    Čas: 05:52:36    Penále: 0

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     46(30)     44(60)     45(20)     
   10:23:48   10:40:10   10:53:52   11:04:41   11:16:46   11:28:46   12:21:25   12:52:25   14:01:16   14:24:55   
   00:23:48   00:16:22   00:13:42   00:10:49   00:12:05   00:12:00   00:52:39   00:31:00   01:08:51   00:23:39   

   48(20)     49(50)     50(10)     100(10)    Cíl        
   14:47:48   15:20:26   15:51:55   15:52:36   15:52:36   
   00:22:53   00:32:38   00:31:29   00:00:41   --         


BA-CH    10. Petr Kosař -- Luboš Drnek           EON DUO
Číslo: 1010    Start: 10:06:00    Cíl: 15:57:37    Bodů: 300    Čas: 05:51:37    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     43(30)     41(20)     
   10:25:18   10:34:10   10:42:51   10:51:44   11:04:51   11:25:20   11:48:48   12:26:44   12:45:25   13:11:49   
   00:19:18   00:08:52   00:08:41   00:08:53   00:13:07   00:20:29   00:23:28   00:37:56   00:18:41   00:26:24   

   39(30)     51(30)     50(10)     100(10)    Cíl        
   14:22:55   15:41:11   15:56:34   15:57:37   15:57:37   
   01:11:06   01:18:16   00:15:23   00:01:03   --         


BA-CH    11. Martina Burachovičová -- Hana Štefanovová           Známka Punku/FcB
Číslo: 1005    Start: 10:06:00    Cíl: 15:39:25    Bodů: 330    Čas: 05:33:25    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     54(40)     51(30)     
   10:31:16   10:46:57   11:15:46   11:48:27   12:07:03   12:53:26   13:33:00   14:00:14   14:28:41   15:01:24   
   00:25:16   00:15:41   00:28:49   00:32:41   00:18:36   00:46:23   00:39:34   00:27:14   00:28:27   00:32:43   

   100(10)    Cíl        
   15:39:25   15:39:25   
   00:38:01   --         


BA-CH    12. Miroslav Kraus -- Nikola Kraus           To nemůžu přečíst
Číslo: 1006    Start: 10:03:00    Cíl: 15:48:49    Bodů: 300    Čas: 05:45:49    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     50(10)     
   10:29:11   10:53:39   11:21:21   11:53:20   12:25:14   12:39:13   13:16:23   13:56:59   14:09:55   15:47:59   
   00:26:11   00:24:28   00:27:42   00:31:59   00:31:54   00:13:59   00:37:10   00:40:36   00:12:56   01:38:04   

   100(10)    Cíl        
   15:48:49   15:48:49   
   00:00:50   --         


BA-CH    13. Vladimír Maliňák -- Veronika Macečková           Kobra Vsetín
Číslo: 1014    Start: 09:57:00    Cíl: 15:20:52    Bodů: 310    Čas: 05:23:52    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     56(40)     50(10)     
   10:24:57   10:49:33   11:21:33   12:00:04   12:21:37   13:01:58   13:45:37   14:03:06   14:45:35   15:19:52   
   00:27:57   00:24:36   00:32:00   00:38:31   00:21:33   00:40:21   00:43:39   00:17:29   00:42:29   00:34:17   

   100(10)    Cíl        
   15:20:52   15:20:52   
   00:01:00   --         


BA-CH    14. Pavel Čopjan -- Lucie Kubíčková           Jantar Devils
Číslo: 1001    Start: 09:42:00    Cíl: 15:46:23    Bodů: 350    Čas: 06:04:23    Penále: 10

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     49(50)     35(60)     50(10)     100(10)    
   10:06:07   10:29:01   10:59:44   11:25:09   11:58:43   12:10:32   13:22:20   15:21:36   15:45:48   15:46:23   
   00:24:07   00:22:54   00:30:43   00:25:25   00:33:34   00:11:49   01:11:48   01:59:16   00:24:12   00:00:35   

   Cíl        
   15:46:23   
   --         


BA-CH    15. Jarmila Müllerová -- Helena Šarkovská           Jizerskohorské bludičky
Číslo: 1011    Start: 10:24:00    Cíl: 17:19:07    Bodů: 245    Čas: 06:55:07    Penále: 440

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     47(30)     46(30)     48(20)     49(50)     50(10)     
   10:58:25   11:25:09   11:44:00   11:56:43   12:14:05   13:11:28   13:58:52   15:17:44   16:23:45   17:18:25   
   00:34:25   00:26:44   00:18:51   00:12:43   00:17:22   00:57:23   00:47:24   01:18:52   01:06:01   00:54:40   

   100(10)    Cíl        
   17:19:07   17:19:07   
   00:00:42   --         




BA-MD



BA-MD    1. Roman Šinkovský -- Zuzana Wernerová           HSK cycling team / sportvisio.cz
Číslo: 554    Start: 09:30:00    Cíl: 15:38:25    Bodů: 700    Čas: 06:08:25    Penále: 18

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     34(30)     33(30)     32(20)     
   09:53:30   10:08:36   10:12:05   10:19:34   10:40:21   11:01:17   11:21:02   11:58:46   12:10:52   12:18:47   
   00:23:30   00:15:06   00:03:29   00:07:29   00:20:47   00:20:56   00:19:45   00:37:44   00:12:06   00:07:55   

   31(80)     36(50)     37(30)     35(60)     51(30)     50(10)     49(50)     77(30)     78(50)     83(10)     
   12:35:21   13:05:47   13:15:47   13:42:12   13:57:10   14:11:21   14:35:47   14:53:56   15:11:38   15:28:11   
   00:16:34   00:30:26   00:10:00   00:26:25   00:14:58   00:14:11   00:24:26   00:18:09   00:17:42   00:16:33   

   100(10)    Cíl        
   15:38:25   15:38:25   
   00:10:14   --         


BA-MD    2. Martin Sajal -- Lenka Kotačková           Ekonom Praha
Číslo: 530    Start: 09:51:00    Cíl: 16:00:09    Bodů: 775    Čas: 06:09:09    Penále: 20

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     40(40)     39(30)     
   10:06:01   10:13:02   10:19:31   10:25:03   10:34:36   10:49:17   11:09:15   11:16:55   11:48:24   12:09:34   
   00:15:01   00:07:01   00:06:29   00:05:32   00:09:33   00:14:41   00:19:58   00:07:40   00:31:29   00:21:10   

   38(100)    37(30)     36(50)     35(60)     54(40)     55(20)     49(50)     48(20)     47(30)     78(50)     
   12:29:22   12:59:41   13:11:07   13:45:52   14:08:27   14:22:07   14:37:34   14:51:12   15:01:42   15:24:27   
   00:19:48   00:30:19   00:11:26   00:34:45   00:22:35   00:13:40   00:15:27   00:13:38   00:10:30   00:22:45   

   84(30)     100(10)    Cíl        
   15:43:44   16:00:09   16:00:09   
   00:19:17   00:16:25   --         


BA-MD    3. Milan Černý -- Šárka Černá           Ski a Bike Centrum Radotín
Číslo: 556    Start: 10:30:00    Cíl: 16:39:11    Bodů: 655    Čas: 06:09:11    Penále: 20

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     45(20)     44(60)     
   10:43:57   10:50:42   10:56:14   11:05:19   11:32:54   11:51:45   12:00:33   12:12:10   12:26:27   12:39:33   
   00:13:57   00:06:45   00:05:32   00:09:05   00:27:35   00:18:51   00:08:48   00:11:37   00:14:17   00:13:06   

   42(20)     41(20)     40(40)     39(30)     38(100)    35(60)     33(30)     54(40)     100(10)    Cíl        
   13:01:49   13:10:52   13:29:16   13:53:54   14:20:24   14:56:29   15:14:38   15:34:37   16:39:11   16:39:11   
   00:22:16   00:09:03   00:18:24   00:24:38   00:26:30   00:36:05   00:18:09   00:19:59   01:04:34   --         


BA-MD    4. Jan Svoboda -- Eliška Rudá           Zahrádkáři
Číslo: 510    Start: 10:36:00    Cíl: 16:40:30    Bodů: 570    Čas: 06:04:30    Penále: 10

   85(20)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     34(30)     33(30)     31(80)     36(50)     
   10:49:41   11:07:40   11:17:18   11:28:55   11:54:27   12:13:11   12:36:26   12:48:49   13:09:34   13:42:52   
   00:13:41   00:17:59   00:09:38   00:11:37   00:25:32   00:18:44   00:23:15   00:12:23   00:20:45   00:33:18   

   37(30)     35(60)     51(30)     50(10)     49(50)     100(10)    Cíl        
   13:54:58   14:30:11   14:55:02   15:09:36   15:36:32   16:40:30   16:40:30   
   00:12:06   00:35:13   00:24:51   00:14:34   00:26:56   01:03:58   --         


BA-MD    5. Martin Beneš -- Martina Benešová           MB team
Číslo: 512    Start: 09:45:00    Cíl: 15:45:22    Bodů: 590    Čas: 06:00:22    Penále: 2

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     34(30)     33(30)     35(60)     
   10:05:57   10:23:30   10:42:36   11:06:53   11:22:34   11:41:01   11:59:30   12:23:08   12:40:07   12:59:54   
   00:20:57   00:17:33   00:19:06   00:24:17   00:15:41   00:18:27   00:18:29   00:23:38   00:16:59   00:19:47   

   51(30)     50(10)     49(50)     48(20)     77(30)     47(30)     46(30)     80(30)     100(10)    Cíl        
   13:25:53   13:36:20   14:03:35   14:21:20   14:41:03   14:51:58   15:06:11   15:22:59   15:45:22   15:45:22   
   00:25:59   00:10:27   00:27:15   00:17:45   00:19:43   00:10:55   00:14:13   00:16:48   00:22:23   --         


BA-MD    6. Miroslav Kalina -- Markéta Kalinová           Ekonom Praha
Číslo: 514    Start: 10:30:00    Cíl: 16:40:49    Bodů: 590    Čas: 06:10:49    Penále: 22

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     48(20)     
   10:44:40   10:59:46   11:19:04   11:45:04   11:55:04   12:07:38   12:33:37   12:42:47   13:06:41   13:31:25   
   00:14:40   00:15:06   00:19:18   00:26:00   00:10:00   00:12:34   00:25:59   00:09:10   00:23:54   00:24:44   

   49(50)     55(20)     54(40)     56(40)     59(60)     65(50)     100(10)    Cíl        
   13:52:38   14:04:49   14:25:31   14:39:17   15:03:15   15:57:38   16:40:49   16:40:49   
   00:21:13   00:12:11   00:20:42   00:13:46   00:23:58   00:54:23   00:43:11   --         


BA-MD    7. Pavel Kurz -- Dagmar Tučková           Ekonom Praha
Číslo: 561    Start: 10:21:00    Cíl: 16:55:31    Bodů: 730    Čas: 06:34:31    Penále: 230

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     
   10:36:22   10:50:27   11:06:54   11:24:50   11:34:11   11:44:44   12:04:55   12:12:50   12:35:28   12:57:00   
   00:15:22   00:14:05   00:16:27   00:17:56   00:09:21   00:10:33   00:20:11   00:07:55   00:22:38   00:21:32   

   39(30)     38(100)    35(60)     51(30)     54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     74(20)     100(10)    
   13:12:03   13:33:46   14:17:46   14:36:49   15:00:13   15:12:15   15:38:44   16:03:59   16:27:58   16:55:31   
   00:15:03   00:21:43   00:44:00   00:19:03   00:23:24   00:12:02   00:26:29   00:25:15   00:23:59   00:27:33   

   Cíl        
   16:55:31   
   --         


BA-MD    8. Jiří Hradil -- Michaela Sikorová           CRAFT team
Číslo: 566    Start: 09:51:00    Cíl: 16:03:42    Bodů: 570    Čas: 06:12:42    Penále: 26

   84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     42(20)     41(20)     52(20)     
   10:22:04   10:40:58   11:01:39   11:11:10   11:21:45   11:43:00   11:53:07   12:23:17   12:35:12   12:57:57   
   00:31:04   00:18:54   00:20:41   00:09:31   00:10:35   00:21:15   00:10:07   00:30:10   00:11:55   00:22:45   

   35(60)     51(30)     54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     75(40)     100(10)    Cíl        
   13:26:41   13:47:06   14:12:30   14:31:42   15:00:16   15:24:31   15:24:49   16:03:42   16:03:42   
   00:28:44   00:20:25   00:25:24   00:19:12   00:28:34   00:24:15   00:00:18   00:38:53   --         


BA-MD    9. Tomáš Fejfárek -- Magda Klánová           Bulfáci
Číslo: 507    Start: 10:18:00    Cíl: 16:33:42    Bodů: 600    Čas: 06:15:42    Penále: 40

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     
   10:32:34   10:46:40   11:06:05   11:27:12   11:36:22   11:50:25   12:15:58   12:24:38   12:52:51   13:14:34   
   00:14:34   00:14:06   00:19:25   00:21:07   00:09:10   00:14:03   00:25:33   00:08:40   00:28:13   00:21:43   

   41(20)     38(100)    37(30)     36(50)     35(60)     55(20)     100(10)    Cíl        
   13:16:13   13:46:01   14:24:47   14:37:49   15:12:07   15:46:42   16:33:42   16:33:42   
   00:01:39   00:29:48   00:38:46   00:13:02   00:34:18   00:34:35   00:47:00   --         


BA-MD    10. Jan Kolomazník -- Jana Kubelková           Zahrádkáři
Číslo: 518    Start: 10:18:00    Cíl: 16:16:55    Bodů: 550    Čas: 05:58:55    Penále: 0

   85(20)     87(20)     72(20)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     33(30)     35(60)     
   10:42:48   10:59:42   11:09:32   11:25:31   11:44:15   12:04:23   12:20:35   12:38:56   13:05:19   13:33:28   
   00:24:48   00:16:54   00:09:50   00:15:59   00:18:44   00:20:08   00:16:12   00:18:21   00:26:23   00:28:09   

   51(30)     49(50)     55(20)     77(30)     47(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   13:57:53   14:32:02   14:49:53   15:07:02   15:16:47   15:45:16   16:16:55   16:16:55   
   00:24:25   00:34:09   00:17:51   00:17:09   00:09:45   00:28:29   00:31:39   --         


BA-MD    11. Radka Ouhrabková -- Jakub Ouhrabka           Ekonom Praha
Číslo: 522    Start: 09:54:00    Cíl: 15:37:16    Bodů: 495    Čas: 05:43:16    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     33(30)     35(60)     38(100)    
   10:13:03   10:25:54   10:50:34   11:03:17   11:17:00   11:38:06   12:00:21   12:34:20   12:56:01   13:20:24   
   00:19:03   00:12:51   00:24:40   00:12:43   00:13:43   00:21:06   00:22:15   00:33:59   00:21:41   00:24:23   

   47(30)     80(30)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:47:45   15:06:37   15:22:56   15:37:16   15:37:16   
   01:27:21   00:18:52   00:16:19   00:14:20   --         


BA-MD    12. Lenka Nováková -- Matěj Ševčík           Vpress
Číslo: 534    Start: 09:12:00    Cíl: 15:17:59    Bodů: 480    Čas: 06:05:59    Penále: 12

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     50(10)     
   09:28:53   09:50:07   10:09:54   10:32:17   10:41:37   11:00:59   11:29:13   11:40:05   12:07:45   12:24:10   
   00:16:53   00:21:14   00:19:47   00:22:23   00:09:20   00:19:22   00:28:14   00:10:52   00:27:40   00:16:25   

   49(50)     55(20)     76(30)     75(40)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:00:13   13:29:40   13:53:10   14:23:13   14:54:12   15:17:59   15:17:59   
   00:36:03   00:29:27   00:23:30   00:30:03   00:30:59   00:23:47   --         


BA-MD    13. Michal Podzimek -- Naďa Hradilová           Zahrádkáři
Číslo: 520    Start: 10:12:00    Cíl: 16:12:10    Bodů: 520    Čas: 06:00:10    Penále: 2

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     50(10)     51(30)     35(60)     33(30)     
   10:32:43   10:47:28   11:16:03   11:40:42   11:55:14   12:21:39   12:42:00   13:01:36   13:29:14   13:47:54   
   00:20:43   00:14:45   00:28:35   00:24:39   00:14:32   00:26:25   00:20:21   00:19:36   00:27:38   00:18:40   

   34(30)     59(60)     64(20)     65(50)     88(10)     100(10)    Cíl        
   14:04:09   14:34:40   15:02:30   15:27:53   16:05:20   16:12:10   16:12:10   
   00:16:15   00:30:31   00:27:50   00:25:23   00:37:27   00:06:50   --         


BA-MD    14. Terka Kalošová -- Eduardo Pucherna           Haven SNS Smržovka
Číslo: 550    Start: 10:30:00    Cíl: 16:42:17    Bodů: 485    Čas: 06:12:17    Penále: 26

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     45(20)     44(60)     42(20)     
   10:50:58   10:58:03   11:05:52   11:12:19   11:23:08   11:38:13   11:56:14   12:34:03   12:43:06   13:18:56   
   00:20:58   00:07:05   00:07:49   00:06:27   00:10:49   00:15:05   00:18:01   00:37:49   00:09:03   00:35:50   

   41(20)     52(20)     35(60)     51(30)     54(40)     56(40)     100(10)    Cíl        
   13:32:42   14:04:42   14:33:59   14:51:53   15:18:27   15:34:31   16:42:17   16:42:17   
   00:13:46   00:32:00   00:29:17   00:17:54   00:26:34   00:16:04   01:07:46   --         


BA-MD    15. Lukáš Hegner -- Jaroslava Fremrová           Loko Plzeň
Číslo: 523    Start: 10:36:00    Cíl: 16:35:02    Bodů: 455    Čas: 05:59:02    Penále: 0

   84(30)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     54(40)     55(20)     
   11:15:37   11:33:04   11:40:11   11:52:00   12:14:42   12:29:49   12:55:01   13:19:04   13:51:39   14:26:07   
   00:39:37   00:17:27   00:07:07   00:11:49   00:22:42   00:15:07   00:25:12   00:24:03   00:32:35   00:34:28   

   76(30)     75(40)     77(30)     78(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   14:46:18   15:08:35   15:26:41   15:57:50   16:22:58   16:35:02   16:35:02   
   00:20:11   00:22:17   00:18:06   00:31:09   00:25:08   00:12:04   --         


BA-MD    16. Milan Panoch -- Anna Panochová           Těptínská střela
Číslo: 529    Start: 09:36:00    Cíl: 15:43:11    Bodů: 470    Čas: 06:07:11    Penále: 16

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     52(20)     51(30)     
   09:52:22   10:04:22   10:23:34   10:40:08   11:08:58   11:17:01   11:43:59   12:08:40   12:29:53   13:16:19   
   00:16:22   00:12:00   00:19:12   00:16:34   00:28:50   00:08:03   00:26:58   00:24:41   00:21:13   00:46:26   

   54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   13:38:27   13:51:05   14:19:15   14:52:11   15:43:11   15:43:11   
   00:22:08   00:12:38   00:28:10   00:32:56   00:51:00   --         


BA-MD    17. Karel Trunečka -- Kristýna Rusňaková           Vořežprutovi
Číslo: 551    Start: 09:27:00    Cíl: 15:22:19    Bodů: 435    Čas: 05:55:19    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     50(10)     
   09:46:02   09:58:54   10:07:03   10:14:12   10:25:24   10:45:34   11:17:06   11:27:13   11:52:45   12:22:44   
   00:19:02   00:12:52   00:08:09   00:07:09   00:11:12   00:20:10   00:31:32   00:10:07   00:25:32   00:29:59   

   49(50)     55(20)     76(30)     75(40)     74(20)     87(20)     100(10)    Cíl        
   12:55:09   13:16:55   13:41:57   14:12:09   14:49:04   15:13:05   15:22:19   15:22:19   
   00:32:25   00:21:46   00:25:02   00:30:12   00:36:55   00:24:01   00:09:14   --         


BA-MD    18. Marie Mrkvičková -- Aleš Mrkvička           DCK Jouda
Číslo: 521    Start: 10:30:00    Cíl: 16:32:39    Bodů: 410    Čas: 06:02:39    Penále: 6

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     49(50)     
   10:49:47   11:04:47   11:31:20   12:01:01   12:15:23   12:35:15   13:16:13   13:31:24   14:20:22   14:44:54   
   00:19:47   00:15:00   00:26:33   00:29:41   00:14:22   00:19:52   00:40:58   00:15:11   00:48:58   00:24:32   

   55(20)     75(40)     100(10)    Cíl        
   15:13:54   15:44:42   16:32:39   16:32:39   
   00:29:00   00:30:48   00:47:57   --         


BA-MD    19. Vladimír Grauzel -- Ludmila Grauzelová           MTBO.SK
Číslo: 525    Start: 09:51:00    Cíl: 15:47:08    Bodů: 405    Čas: 05:56:08    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     55(20)     49(50)     48(20)     45(20)     
   10:14:42   10:29:15   11:11:02   11:34:44   11:55:38   12:22:12   12:47:36   13:10:57   13:31:04   14:04:00   
   00:23:42   00:14:33   00:41:47   00:23:42   00:20:54   00:26:34   00:25:24   00:23:21   00:20:07   00:32:56   

   46(30)     46(30)     47(30)     80(30)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:35:15   14:39:29   14:56:50   15:15:51   15:33:34   15:47:08   15:47:08   
   00:31:15   00:04:14   00:17:21   00:19:01   00:17:43   00:13:34   --         


BA-MD    20. Peter Tomášek -- Alžběta Hrnečková           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 511    Start: 10:12:00    Cíl: 16:06:13    Bodů: 425    Čas: 05:54:13    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     75(40)     76(30)     55(20)     49(50)     48(20)     
   10:38:34   10:56:55   11:23:14   11:39:15   12:10:12   12:51:50   13:13:52   13:31:17   13:54:17   14:15:02   
   00:26:34   00:18:21   00:26:19   00:16:01   00:30:57   00:41:38   00:22:02   00:17:25   00:23:00   00:20:45   

   47(30)     46(30)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:33:24   14:49:51   15:09:17   15:25:37   15:49:49   16:06:13   16:06:13   
   00:18:22   00:16:27   00:19:26   00:16:20   00:24:12   00:16:24   --         


BA-MD    21. Stanislava Fajtová -- Rastislav Malátek           MTBO.SK
Číslo: 505    Start: 09:12:00    Cíl: 14:32:57    Bodů: 390    Čas: 05:20:57    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     55(20)     
   09:35:31   09:49:45   10:24:17   10:52:08   11:16:12   11:39:30   11:53:17   12:20:40   13:11:59   13:26:20   
   00:23:31   00:14:14   00:34:32   00:27:51   00:24:04   00:23:18   00:13:47   00:27:23   00:51:19   00:14:21   

   77(30)     83(10)     100(10)    Cíl        
   13:50:21   14:16:25   14:32:57   14:32:57   
   00:24:01   00:26:04   00:16:32   --         


BA-MD    22. Jakub Ševčík -- Olga Nitschelová           Krotitelé duchů
Číslo: 567    Start: 10:03:00    Cíl: 16:07:10    Bodů: 445    Čas: 06:04:10    Penále: 10

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     48(20)     
   10:22:40   10:35:55   11:02:04   11:30:44   11:49:11   12:20:19   12:48:39   13:16:05   13:59:56   14:15:25   
   00:19:40   00:13:15   00:26:09   00:28:40   00:18:27   00:31:08   00:28:20   00:27:26   00:43:51   00:15:29   

   47(30)     46(30)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:42:30   15:00:36   15:24:28   15:42:16   15:49:56   16:07:10   16:07:10   
   00:27:05   00:18:06   00:23:52   00:17:48   00:07:40   00:17:14   --         


BA-MD    23. Ladislav Mužátko -- Martina Vrbová           Guči team
Číslo: 565    Start: 09:57:00    Cíl: 16:10:08    Bodů: 370    Čas: 06:13:08    Penále: 28

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     55(20)     49(50)     48(20)     47(30)     46(30)     45(20)     
   10:31:25   10:50:24   11:13:01   11:37:56   11:57:05   12:16:00   12:29:57   12:42:24   12:57:07   13:48:44   
   00:34:25   00:18:59   00:22:37   00:24:55   00:19:09   00:18:55   00:13:57   00:12:27   00:14:43   00:51:37   

   44(60)     100(10)    Cíl        
   14:02:06   16:10:08   16:10:08   
   00:13:22   02:08:02   --         


BA-MD    24. Iveta Valešová -- Jan Valeš           Frýbovci
Číslo: 562    Start: 10:06:00    Cíl: 15:46:55    Bodů: 385    Čas: 05:40:55    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     54(40)     49(50)     48(20)     47(30)     46(30)     
   10:26:21   10:45:47   11:08:08   11:33:28   11:54:18   12:24:10   13:01:53   13:24:32   13:39:17   13:58:19   
   00:20:21   00:19:26   00:22:21   00:25:20   00:20:50   00:29:52   00:37:43   00:22:39   00:14:45   00:19:02   

   80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:30:58   15:00:23   15:10:39   15:46:55   15:46:55   
   00:32:39   00:29:25   00:10:16   00:36:16   --         


BA-MD    25. Jakub Juříček -- Jana Kroupová           PBV MTB Team Brno
Číslo: 560    Start: 09:30:00    Cíl: 15:07:29    Bodů: 380    Čas: 05:37:29    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     77(30)     75(40)     73(10)     65(50)     
   09:51:55   10:13:29   10:38:24   10:59:17   11:18:24   11:40:40   12:09:39   12:41:16   13:07:50   13:26:37   
   00:21:55   00:21:34   00:24:55   00:20:53   00:19:07   00:22:16   00:28:59   00:31:37   00:26:34   00:18:47   

   72(20)     88(10)     87(20)     100(10)    Cíl        
   14:12:21   14:39:39   14:44:19   15:07:29   15:07:29   
   00:45:44   00:27:18   00:04:40   00:23:10   --         


BA-MD    26. Tomáš Suda -- Pavla Zahradníková           Bulfáci
Číslo: 545    Start: 09:45:00    Cíl: 16:16:09    Bodů: 460    Čas: 06:31:09    Penále: 200

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     
   10:07:17   10:20:51   10:47:15   11:15:42   11:25:20   11:43:25   12:05:26   12:17:21   12:43:33   13:14:12   
   00:22:17   00:13:34   00:26:24   00:28:27   00:09:38   00:18:05   00:22:01   00:11:55   00:26:12   00:30:39   

   52(20)     51(30)     54(40)     56(40)     100(10)    Cíl        
   13:46:31   14:13:52   14:42:12   14:58:20   16:16:09   16:16:09   
   00:32:19   00:27:21   00:28:20   00:16:08   01:17:49   --         


BA-MD    27. Martin Neduchal -- Lucie Neduchalová           Vlevo není vpravo, miláčku
Číslo: 548    Start: 09:21:00    Cíl: 15:02:34    Bodů: 350    Čas: 05:41:34    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     76(30)     75(40)     
   09:50:08   10:11:18   10:39:20   11:10:32   11:25:35   11:44:50   12:15:38   12:30:41   13:04:02   13:37:47   
   00:29:08   00:21:10   00:28:02   00:31:12   00:15:03   00:19:15   00:30:48   00:15:03   00:33:21   00:33:45   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   14:26:29   15:02:34   15:02:34   
   00:48:42   00:36:05   --         


BA-MD    28. Ondřej Krbec -- Dagmar Myšíková           ChaBrusiči
Číslo: 537    Start: 10:21:00    Cíl: 16:33:47    Bodů: 350    Čas: 06:12:47    Penále: 26

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     48(20)     49(50)     54(40)     56(40)     
   10:43:52   11:00:38   11:27:57   11:58:21   12:08:36   12:25:09   13:21:57   13:48:26   14:35:08   14:56:47   
   00:22:52   00:16:46   00:27:19   00:30:24   00:10:15   00:16:33   00:56:48   00:26:29   00:46:42   00:21:39   

   100(10)    Cíl        
   16:33:47   16:33:47   
   01:37:00   --         


BA-MD    29. Radim Brtník -- Adéla Šosová           Vořežprutovi
Číslo: 546    Start: 09:48:00    Cíl: 16:04:21    Bodů: 360    Čas: 06:16:21    Penále: 50

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     49(50)     50(10)     51(30)     54(40)     
   10:14:50   10:29:10   10:53:06   11:20:31   11:36:49   12:03:39   12:03:51   12:50:07   13:12:18   14:09:15   
   00:26:50   00:14:20   00:23:56   00:27:25   00:16:18   00:26:50   00:00:12   00:46:16   00:22:11   00:56:57   

   76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:54:41   15:16:41   16:04:21   16:04:21   
   00:45:26   00:22:00   00:47:40   --         


BA-MD    30. Marie Voštová -- Marian Viktor           Pojedeme zkratkou, pánové . . .!!!
Číslo: 501    Start: 10:24:00    Cíl: 16:24:26    Bodů: 345    Čas: 06:00:26    Penále: 2

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     48(20)     49(50)     
   10:44:58   11:05:50   11:20:21   11:30:52   11:45:31   11:57:05   12:21:46   13:03:19   13:47:46   14:10:57   
   00:20:58   00:20:52   00:14:31   00:10:31   00:14:39   00:11:34   00:24:41   00:41:33   00:44:27   00:23:11   

   55(20)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:29:21   14:58:33   15:29:13   16:24:26   16:24:26   
   00:18:24   00:29:12   00:30:40   00:55:13   --         


BA-MD    31. Miroslav Černý -- Lucie Šitrová           Rolling barrels
Číslo: 535    Start: 10:36:00    Cíl: 16:19:04    Bodů: 360    Čas: 05:43:04    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     
   10:56:47   11:06:01   11:16:22   11:24:32   11:37:13   11:55:54   12:12:30   12:56:38   13:27:55   13:45:44   
   00:20:47   00:09:14   00:10:21   00:08:10   00:12:41   00:18:41   00:16:36   00:44:08   00:31:17   00:17:49   

   56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:07:17   14:54:58   15:31:41   16:19:04   16:19:04   
   00:21:33   00:47:41   00:36:43   00:47:23   --         


BA-MD    32. Kolda Michal -- Lucie Kozáková           uLiMAn
Číslo: 568    Start: 09:39:00    Cíl: 15:29:20    Bodů: 320    Čas: 05:50:20    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     54(40)     56(40)     59(60)     34(30)     100(10)    
   10:00:25   10:15:03   10:35:51   10:58:47   11:27:59   12:10:46   12:25:22   12:54:30   13:54:52   15:29:20   
   00:21:25   00:14:38   00:20:48   00:22:56   00:29:12   00:42:47   00:14:36   00:29:08   01:00:22   01:34:28   

   Cíl        
   15:29:20   
   --         


BA-MD    33. Radka Štejnarová -- Tomáš Bubeník           Ráďa s Bubnem
Číslo: 542    Start: 09:57:00    Cíl: 15:55:53    Bodů: 290    Čas: 05:58:53    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     59(60)     56(40)     55(20)     77(30)     100(10)    
   10:24:03   10:47:06   11:08:25   11:40:15   12:26:28   13:20:27   13:59:13   14:31:57   15:00:10   15:55:53   
   00:27:03   00:23:03   00:21:19   00:31:50   00:46:13   00:53:59   00:38:46   00:32:44   00:28:13   00:55:43   

   Cíl        
   15:55:53   
   --         


BA-MD    34. Lenka Jírovcová -- Matouš Bičák           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 536    Start: 09:12:00    Cíl: 14:23:18    Bodů: 300    Čas: 05:11:18    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     77(30)     100(10)    
   09:32:12   10:00:41   10:33:06   10:58:50   11:21:07   11:45:30   12:06:38   12:39:41   13:16:53   14:23:18   
   00:20:12   00:28:29   00:32:25   00:25:44   00:22:17   00:24:23   00:21:08   00:33:03   00:37:12   01:06:25   

   Cíl        
   14:23:18   
   --         


BA-MD    35. Květa Popjuková -- Viktor Popjuk           Radotínští chrti
Číslo: 504    Start: 09:18:00    Cíl: 14:33:58    Bodů: 300    Čas: 05:15:58    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     47(30)     77(30)     75(40)     65(50)     88(10)     100(10)    
   09:35:23   09:50:41   10:20:16   10:45:45   11:19:59   11:45:11   12:09:19   13:29:54   14:22:35   14:33:58   
   00:17:23   00:15:18   00:29:35   00:25:29   00:34:14   00:25:12   00:24:08   01:20:35   00:52:41   00:11:23   

   Cíl        
   14:33:58   
   --         


BA-MD    36. Tomáš Soukup -- Milada Štecherová           Ašští bajkeři
Číslo: 533    Start: 09:18:00    Cíl: 15:33:37    Bodů: 340    Čas: 06:15:37    Penále: 40

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     54(40)     51(30)     35(60)     50(10)     49(50)     
   09:38:30   09:58:19   10:20:02   10:50:13   11:12:03   11:47:47   12:31:09   13:00:45   13:47:12   14:24:29   
   00:20:30   00:19:49   00:21:43   00:30:11   00:21:50   00:35:44   00:43:22   00:29:36   00:46:27   00:37:17   

   100(10)    Cíl        
   15:33:37   15:33:37   
   01:09:08   --         


BA-MD    37. Petra Bauerová -- Ondřej Ženka           Běžci na kolech
Číslo: 508    Start: 09:06:00    Cíl: 15:28:56    Bodů: 340    Čas: 06:22:56    Penále: 110

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     77(30)     48(20)     49(50)     
   09:36:34   09:46:19   09:55:30   10:02:41   10:14:37   10:39:09   10:58:26   11:22:51   11:42:24   12:07:53   
   00:30:34   00:09:45   00:09:11   00:07:11   00:11:56   00:24:32   00:19:17   00:24:25   00:19:33   00:25:29   

   50(10)     51(30)     56(40)     100(10)    Cíl        
   12:49:47   13:12:34   14:08:13   15:28:56   15:28:56   
   00:41:54   00:22:47   00:55:39   01:20:43   --         


BA-MD    38. Roman Dvorský -- Terézia Matyášová           SK Kondor
Číslo: 513    Start: 09:36:00    Cíl: 15:31:00    Bodů: 295    Čas: 05:55:00    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     
   09:55:44   10:06:33   10:21:25   10:32:26   10:46:06   11:11:10   11:46:15   12:02:53   12:39:26   13:48:11   
   00:19:44   00:10:49   00:14:52   00:11:01   00:13:40   00:25:04   00:35:05   00:16:38   00:36:33   01:08:45   

   100(10)    Cíl        
   15:31:00   15:31:00   
   01:42:49   --         


BA-MD    39. Ivan Sladký -- Kateřina Růžková           Žabiňáci
Číslo: 540    Start: 10:30:00    Cíl: 16:22:48    Bodů: 260    Čas: 05:52:48    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     55(20)     49(50)     100(10)    Cíl        
   10:51:40   11:13:28   11:40:46   12:14:22   12:45:23   13:13:59   13:49:47   14:11:50   16:22:48   16:22:48   
   00:21:40   00:21:48   00:27:18   00:33:36   00:31:01   00:28:36   00:35:48   00:22:03   02:10:58   --         


BA-MD    40. Klára Hlaváčková -- Radim Skála           Sokol Veltěž / H.P.
Číslo: 532    Start: 10:03:00    Cíl: 16:16:51    Bodů: 300    Čas: 06:13:51    Penále: 28

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     48(20)     43(30)     42(20)     41(20)     52(20)     51(30)     
   10:30:41   10:44:53   11:13:09   11:48:19   12:04:11   12:39:56   13:05:46   13:20:27   14:00:37   14:33:48   
   00:27:41   00:14:12   00:28:16   00:35:10   00:15:52   00:35:45   00:25:50   00:14:41   00:40:10   00:33:11   

   55(20)     100(10)    Cíl        
   15:15:31   16:16:51   16:16:51   
   00:41:43   01:01:20   --         


BA-MD    41. Marcela Černá -- Martin Rombald           Poštule
Číslo: 503    Start: 09:27:00    Cíl: 14:29:03    Bodů: 285    Čas: 05:02:03    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     77(30)     47(30)     46(30)     80(30)     81(20)     
   09:57:33   10:20:45   10:53:03   11:20:15   11:46:33   12:05:52   12:28:18   12:49:55   13:13:12   13:57:33   
   00:30:33   00:23:12   00:32:18   00:27:12   00:26:18   00:19:19   00:22:26   00:21:37   00:23:17   00:44:21   

   82(10)     100(10)    Cíl        
   14:07:26   14:29:03   14:29:03   
   00:09:53   00:21:37   --         


BA-MD    42. Michal Uhlík -- Šárka Kysilková           EPO CO2
Číslo: 552    Start: 09:15:00    Cíl: 15:47:21    Bodů: 420    Čas: 06:32:21    Penále: 210

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     77(30)     55(20)     49(50)     51(30)     35(60)     38(100)    
   09:39:17   09:59:52   10:23:51   10:51:49   11:15:29   11:34:26   11:54:22   12:40:30   13:13:21   13:44:11   
   00:24:17   00:20:35   00:23:59   00:27:58   00:23:40   00:18:57   00:19:56   00:46:08   00:32:51   00:30:50   

   100(10)    Cíl        
   15:47:21   15:47:21   
   02:03:10   --         


BA-MD    43. Michala Michnová -- Pavel Michna           Michňátka
Číslo: 538    Start: 09:51:00    Cíl: 15:47:27    Bodů: 280    Čas: 05:56:27    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     55(20)     49(50)     100(10)    Cíl        
   10:15:56   10:39:30   11:09:37   12:22:28   12:56:48   13:34:34   14:04:09   14:25:08   15:47:27   15:47:27   
   00:24:56   00:23:34   00:30:07   01:12:51   00:34:20   00:37:46   00:29:35   00:20:59   01:22:19   --         


BA-MD    44. Ondra Stočes -- Lucka Remešová           Opičí ňufíci bez puntíků
Číslo: 559    Start: 09:45:00    Cíl: 15:39:04    Bodů: 295    Čas: 05:54:04    Penále: 0

   85(20)     74(20)     75(40)     76(30)     77(30)     47(30)     48(20)     45(20)     46(30)     80(30)     
   10:12:10   10:54:41   11:26:00   12:04:42   12:29:42   12:40:26   13:31:13   14:06:59   14:32:53   15:03:22   
   00:27:10   00:42:31   00:31:19   00:38:42   00:25:00   00:10:44   00:50:47   00:35:46   00:25:54   00:30:29   

   82(10)     100(10)    Cíl        
   15:23:21   15:39:04   15:39:04   
   00:19:59   00:15:43   --         


BA-MD    45. Tomáš Janota -- Zuzana Janotová           FcB Team
Číslo: 531    Start: 10:18:00    Cíl: 16:09:46    Bodů: 230    Čas: 05:51:46    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     45(20)     77(30)     
   10:40:34   10:54:46   11:06:30   11:19:08   11:34:10   11:58:46   12:28:42   13:17:54   13:56:57   15:06:38   
   00:22:34   00:14:12   00:11:44   00:12:38   00:15:02   00:24:36   00:29:56   00:49:12   00:39:03   01:09:41   

   100(10)    Cíl        
   16:09:46   16:09:46   
   01:03:08   --         


BA-MD    46. David Vít -- Markéta Vítová           Ekonom Praha
Číslo: 509    Start: 09:06:00    Cíl: 14:54:17    Bodů: 260    Čas: 05:48:17    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     100(10)    Cíl        
   09:31:55   10:00:06   10:28:51   11:07:39   11:22:01   11:57:58   12:48:00   13:09:58   14:54:17   14:54:17   
   00:25:55   00:28:11   00:28:45   00:38:48   00:14:22   00:35:57   00:50:02   00:21:58   01:44:19   --         


BA-MD    47. Petr Lajza -- Sylva Forejtková           Klobása a smažák
Číslo: 526    Start: 09:48:00    Cíl: 15:29:44    Bodů: 230    Čas: 05:41:44    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     48(20)     47(30)     77(30)     
   10:17:23   10:28:21   10:38:28   10:47:55   11:09:39   11:35:04   12:21:14   13:22:33   13:46:57   14:25:49   
   00:29:23   00:10:58   00:10:07   00:09:27   00:21:44   00:25:25   00:46:10   01:01:19   00:24:24   00:38:52   

   100(10)    Cíl        
   15:29:44   15:29:44   
   01:03:55   --         


BA-MD    48. Radek Valla -- Věra Vallová           Lobster and Toad LTD.
Číslo: 539    Start: 10:15:00    Cíl: 15:58:44    Bodů: 220    Čas: 05:43:44    Penále: 0

   85(20)     85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     48(20)     77(30)     83(10)     100(10)    
   10:36:29   10:37:17   11:04:34   12:07:20   12:51:25   13:54:14   14:21:35   14:52:48   15:36:53   15:58:44   
   00:21:29   00:00:48   00:27:17   01:02:46   00:44:05   01:02:49   00:27:21   00:31:13   00:44:05   00:21:51   

   Cíl        
   15:58:44   
   --         


BA-MD    49. Lukáš Rojko -- Jana Nečasová           Wheels of destiny
Číslo: 564    Start: 10:27:00    Cíl: 17:06:34    Bodů: 420    Čas: 06:39:34    Penále: 280

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     35(60)     52(20)     41(20)     
   10:44:31   10:57:27   11:25:07   11:45:50   12:05:09   12:32:13   12:49:30   13:36:36   13:57:09   14:27:50   
   00:17:31   00:12:56   00:27:40   00:20:43   00:19:19   00:27:04   00:17:17   00:47:06   00:20:33   00:30:41   

   42(20)     43(30)     50(10)     48(20)     100(10)    Cíl        
   14:38:25   15:02:00   15:19:27   15:53:11   17:06:34   17:06:34   
   00:10:35   00:23:35   00:17:27   00:33:44   01:13:23   --         


BA-MD    50. Kateřina Kubanová -- Michal Kuban           Used Equipment
Číslo: 516    Start: 09:15:00    Cíl: 15:52:02    Bodů: 380    Čas: 06:37:02    Penále: 260

   84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     35(60)     51(30)     
   10:00:26   10:21:50   10:44:58   10:58:04   11:22:03   11:36:05   12:06:33   12:55:20   13:37:04   14:07:05   
   00:45:26   00:21:24   00:23:08   00:13:06   00:23:59   00:14:02   00:30:28   00:48:47   00:41:44   00:30:01   

   50(10)     100(10)    Cíl        
   14:21:18   15:52:02   15:52:02   
   00:14:13   01:30:44   --         


BA-MD    51. Michaela Brtnová -- Tomáš Brtna           SKP České Budějovice
Číslo: 541    Start: 10:24:00    Cíl: 16:38:03    Bodů: 230    Čas: 06:14:03    Penále: 30

   82(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     77(30)     ()         
   09:00:07   11:45:52   11:56:15   12:08:44   12:33:52   13:16:07   13:46:44   14:40:54   15:15:24   16:29:00   
   00:00:0-503302:45:45   00:10:23   00:12:29   00:25:08   00:42:15   00:30:37   00:54:10   00:34:30   01:13:36   

   100(10)    Cíl        
   16:38:03   16:38:03   
   00:09:03   --         


BA-MD    52. Veronika Žižková -- Pavel Duchek           Řenčáci
Číslo: 528    Start: 09:27:00    Cíl: 15:12:30    Bodů: 245    Čas: 05:45:30    Penále: 0

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     78(50)     100(10)    
   09:56:47   10:35:45   11:01:42   11:14:05   11:28:57   11:44:18   12:11:31   13:03:16   13:59:43   15:12:30   
   00:29:47   00:38:58   00:25:57   00:12:23   00:14:52   00:15:21   00:27:13   00:51:45   00:56:27   01:12:47   

   Cíl        
   15:12:30   
   --         


BA-MD    53. Zdeněk Jan -- Hana Kořínková           SKP České Budějovice
Číslo: 524    Start: 10:09:00    Cíl: 12:00:00    Bodů: 110    Čas: 01:51:00    Penále: 0

   100(10)    85(20)     84(30)     78(50)     Cíl        
   --         10:32:48   10:57:06   11:29:23   12:00:00   
   00:00:0-3654010:32:48   00:24:18   00:32:17   00:30:37   


BA-MD    54. Tomáš Buňata -- Iveta Pachmanová           Five Elements
Číslo: 563    Start: 09:03:00    Cíl: 15:38:38    Bodů: 350    Čas: 06:35:38    Penále: 240

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     45(20)     44(60)     42(20)     
   09:35:26   09:52:15   10:19:50   10:44:02   11:04:02   11:30:04   11:48:55   12:15:51   12:28:50   13:12:07   
   00:32:26   00:16:49   00:27:35   00:24:12   00:20:00   00:26:02   00:18:51   00:26:56   00:12:59   00:43:17   

   41(20)     50(10)     100(10)    Cíl        
   13:28:08   13:54:48   15:38:38   15:38:38   
   00:16:01   00:26:40   01:43:50   --         


BA-MD    55. Carlos Enrique Lopez Cruz -- Diana Trnova           Banani
Číslo: 323    Start: 09:00:00    Cíl: 15:27:02    Bodů: 290    Čas: 06:27:02    Penále: 160

   84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     100(10)    Cíl        
   09:48:21   10:20:45   10:56:53   11:23:07   11:53:45   12:25:13   12:58:57   13:36:04   15:27:02   15:27:02   
   00:48:21   00:32:24   00:36:08   00:26:14   00:30:38   00:31:28   00:33:44   00:37:07   01:50:58   --         


BA-MD    56. Martin Březina -- Iveta Pagáčová           Velsbike - Superior
Číslo: 555    Start: 09:21:00    Cíl: 15:17:17    Bodů: 340    Čas: 05:56:17    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     50(10)     51(30)     76(30)     75(40)     
   09:45:22   10:12:30   10:42:36   11:14:30   11:30:10   11:53:45   12:24:52   13:01:22   13:57:27   14:17:52   
   00:24:22   00:27:08   00:30:06   00:31:54   00:15:40   00:23:35   00:31:07   00:36:30   00:56:05   00:20:25   

   87(20)     100(10)    Cíl        
   15:05:46   15:17:17   15:17:17   
   00:47:54   00:11:31   --         


BA-MD    57. Pavla Mrázková -- Ondřej Benda           Toulava
Číslo: 543    Start: 09:39:00    Cíl: 15:34:47    Bodů: 140    Čas: 05:55:47    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     73(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:01:29   10:29:32   11:07:09   11:52:54   12:42:17   15:18:53   15:34:47   15:34:47   
   00:22:29   00:28:03   00:37:37   00:45:45   00:49:23   02:36:36   00:15:54   --         


BA-MD    58. Radek Wohlgemuth -- Tereza Paurová           Špinavý záda
Číslo: 527    Start: 10:06:00    Cíl: 17:09:57    Bodů: 310    Čas: 07:03:57    Penále: 9999

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     48(20)     49(50)     49(50)     51(30)     35(60)     100(10)    
   10:27:17   10:45:27   11:19:43   12:13:15   12:36:08   13:00:12   13:00:17   14:36:39   15:08:23   17:09:57   
   00:21:17   00:18:10   00:34:16   00:53:32   00:22:53   00:24:04   00:00:05   01:36:22   00:31:44   02:01:34   

   Cíl        
   17:09:57   
   --         




BA-MD+



BA-MD+    1. Tomáš Žito Zrník -- Eva Celestýn Hašková           Rychlíci z Hané
Číslo: 626    Start: 10:33:00    Cíl: 16:30:56    Bodů: 600    Čas: 05:57:56    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     31(80)     
   10:51:43   11:01:42   11:17:41   11:35:01   11:49:59   12:04:27   12:24:50   12:50:11   13:01:41   13:17:33   
   00:18:43   00:09:59   00:15:59   00:17:20   00:14:58   00:14:28   00:20:23   00:25:21   00:11:30   00:15:52   

   36(50)     35(60)     51(30)     49(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   13:54:59   14:36:16   14:52:35   15:35:40   16:18:16   16:30:56   16:30:56   
   00:37:26   00:41:17   00:16:19   00:43:05   00:42:36   00:12:40   --         


BA-MD+    2. Zdeněk Tišnovský -- Lucie Boudná           Život na kolech
Číslo: 609    Start: 10:15:00    Cíl: 16:10:56    Bodů: 550    Čas: 05:55:56    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     49(50)     51(30)     
   10:31:55   10:46:15   11:04:54   11:24:59   11:33:18   11:44:02   12:04:44   12:18:46   13:02:47   13:37:17   
   00:16:55   00:14:20   00:18:39   00:20:05   00:08:19   00:10:44   00:20:42   00:14:02   00:44:01   00:34:30   

   54(40)     56(40)     59(60)     73(10)     74(20)     87(20)     100(10)    Cíl        
   13:59:15   14:12:15   14:41:56   15:26:25   15:41:08   16:01:26   16:10:56   16:10:56   
   00:21:58   00:13:00   00:29:41   00:44:29   00:14:43   00:20:18   00:09:30   --         


BA-MD+    3. Eva Rindtová -- Hynek Urban           Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
Číslo: 622    Start: 09:12:00    Cíl: 15:08:22    Bodů: 565    Čas: 05:56:22    Penále: 0

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     
   09:31:09   09:46:52   09:58:28   10:05:09   10:10:32   10:20:13   10:47:20   11:15:58   11:25:27   11:37:03   
   00:19:09   00:15:43   00:11:36   00:06:41   00:05:23   00:09:41   00:27:07   00:28:38   00:09:29   00:11:36   

   45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     55(20)     56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   11:58:59   12:11:08   12:38:25   13:09:20   13:28:16   13:42:13   14:11:57   14:36:14   15:08:22   15:08:22   
   00:21:56   00:12:09   00:27:17   00:30:55   00:18:56   00:13:57   00:29:44   00:24:17   00:32:08   --         


BA-MD+    4. Martin Mládek -- Iva Veselá           ChaBrusiči
Číslo: 659    Start: 09:06:00    Cíl: 14:57:39    Bodů: 500    Čas: 05:51:39    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     34(30)     33(30)     
   09:28:48   09:46:28   10:04:48   10:20:34   10:32:32   10:55:38   11:15:30   11:34:36   12:01:01   12:15:45   
   00:22:48   00:17:40   00:18:20   00:15:46   00:11:58   00:23:06   00:19:52   00:19:06   00:26:25   00:14:44   

   35(60)     51(30)     50(10)     49(50)     77(30)     83(10)     100(10)    Cíl        
   12:38:26   13:16:23   13:27:44   13:53:56   14:19:05   14:44:13   14:57:39   14:57:39   
   00:22:41   00:37:57   00:11:21   00:26:12   00:25:09   00:25:08   00:13:26   --         


BA-MD+    5. Luisa Pospíšková -- Zbyněk Pospíšek           KOS Tesla Brno
Číslo: 643    Start: 09:06:00    Cíl: 15:10:21    Bodů: 460    Čas: 06:04:21    Penále: 10

   85(20)     84(30)     78(50)     74(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     73(10)     75(40)     
   09:28:34   09:46:47   10:09:27   10:38:00   11:00:29   11:04:28   11:14:34   11:45:50   12:12:31   12:29:39   
   00:22:34   00:18:13   00:22:40   00:28:33   00:22:29   00:03:59   00:10:06   00:31:16   00:26:41   00:17:08   

   76(30)     56(40)     49(50)     47(30)     80(30)     100(10)    Cíl        
   12:57:20   13:19:33   13:56:19   14:23:58   14:43:01   15:10:21   15:10:21   
   00:27:41   00:22:13   00:36:46   00:27:39   00:19:03   00:27:20   --         


BA-MD+    6. Petr Svoboda -- Kateřina Svobodová           CRAFT team
Číslo: 656    Start: 10:36:00    Cíl: 16:27:46    Bodů: 455    Čas: 05:51:46    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     55(20)     49(50)     
   10:57:01   11:12:59   11:33:39   11:48:09   12:03:31   12:59:41   13:25:51   13:49:43   14:12:49   14:37:52   
   00:21:01   00:15:58   00:20:40   00:14:30   00:15:22   00:56:10   00:26:10   00:23:52   00:23:06   00:25:03   

   48(20)     47(30)     46(30)     80(30)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:57:30   15:15:43   15:30:36   15:48:58   16:13:30   16:27:46   16:27:46   
   00:19:38   00:18:13   00:14:53   00:18:22   00:24:32   00:14:16   --         


BA-MD+    7. Eva Ouředníková -- Petr Udatný           Snail Wheels
Číslo: 652    Start: 09:33:00    Cíl: 15:56:00    Bodů: 550    Čas: 06:23:00    Penále: 120

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     34(30)     33(30)     35(60)     
   09:51:26   10:12:08   10:33:37   10:50:38   11:03:51   11:29:35   11:54:50   12:19:45   12:35:03   12:59:01   
   00:18:26   00:20:42   00:21:29   00:17:01   00:13:13   00:25:44   00:25:15   00:24:55   00:15:18   00:23:58   

   51(30)     54(40)     55(20)     49(50)     77(30)     47(30)     100(10)    Cíl        
   13:28:35   13:55:23   14:12:51   14:33:43   15:03:12   15:15:17   15:56:00   15:56:00   
   00:29:34   00:26:48   00:17:28   00:20:52   00:29:29   00:12:05   00:40:43   --         


BA-MD+    8. Miroslav Špalek -- Mirka Špalková           Babička a dědeček
Číslo: 634    Start: 09:54:00    Cíl: 16:02:37    Bodů: 445    Čas: 06:08:37    Penále: 18

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     42(20)     
   10:11:42   10:21:21   10:29:34   10:38:45   10:50:28   11:08:00   11:33:31   11:48:50   12:19:04   12:40:54   
   00:17:42   00:09:39   00:08:13   00:09:11   00:11:43   00:17:32   00:25:31   00:15:19   00:30:14   00:21:50   

   41(20)     52(20)     51(30)     56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   12:51:53   13:19:06   13:42:12   14:15:16   14:48:35   15:23:00   16:02:37   16:02:37   
   00:10:59   00:27:13   00:23:06   00:33:04   00:33:19   00:34:25   00:39:37   --         


BA-MD+    9. Pavel Chmelař -- Marie Chmelařová           Klokani
Číslo: 627    Start: 10:06:00    Cíl: 16:15:41    Bodů: 420    Čas: 06:09:41    Penále: 20

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     49(50)     55(20)     
   10:34:53   10:57:00   11:26:18   11:58:51   12:10:19   12:25:58   12:56:08   13:06:19   14:11:22   14:34:26   
   00:28:53   00:22:07   00:29:18   00:32:33   00:11:28   00:15:39   00:30:10   00:10:11   01:05:03   00:23:04   

   76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   15:02:11   15:24:56   16:15:41   16:15:41   
   00:27:45   00:22:45   00:50:45   --         


BA-MD+    10. Libor Štěpanovský -- Alena Štěpanovská           PC HELP Cyklo
Číslo: 603    Start: 09:33:00    Cíl: 15:33:07    Bodů: 420    Čas: 06:00:07    Penále: 2

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     54(40)     
   09:50:01   10:02:19   10:26:32   10:57:05   11:13:56   11:35:24   11:57:25   12:23:02   12:34:42   12:58:07   
   00:17:01   00:12:18   00:24:13   00:30:33   00:16:51   00:21:28   00:22:01   00:25:37   00:11:40   00:23:25   

   35(60)     35(60)     77(30)     100(10)    Cíl        
   13:34:58   13:37:24   14:51:09   15:33:07   15:33:07   
   00:36:51   00:02:26   01:13:45   00:41:58   --         


BA-MD+    11. Olga Motejlová -- Jan Motejl           ZO 226
Číslo: 619    Start: 10:30:00    Cíl: 16:34:27    Bodů: 410    Čas: 06:04:27    Penále: 10

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     
   10:58:07   11:17:29   11:20:58   11:30:22   11:55:59   12:21:25   12:37:53   13:04:35   13:25:29   13:58:06   
   00:28:07   00:19:22   00:03:29   00:09:24   00:25:37   00:25:26   00:16:28   00:26:42   00:20:54   00:32:37   

   55(20)     49(50)     78(50)     100(10)    Cíl        
   14:42:23   15:09:20   15:56:04   16:34:27   16:34:27   
   00:44:17   00:26:57   00:46:44   00:38:23   --         


BA-MD+    12. Gabriela Argalášová -- Jaroslav Argaláš           Dezorienteering bikers
Číslo: 616    Start: 10:24:00    Cíl: 16:23:08    Bodů: 430    Čas: 05:59:08    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     49(50)     75(40)     
   10:47:52   11:06:30   11:30:25   11:58:48   12:12:50   12:46:30   12:58:54   13:41:18   14:09:58   14:54:39   
   00:23:52   00:18:38   00:23:55   00:28:23   00:14:02   00:33:40   00:12:24   00:42:24   00:28:40   00:44:41   

   73(10)     65(50)     88(10)     100(10)    Cíl        
   15:19:21   15:34:12   16:15:49   16:23:08   16:23:08   
   00:24:42   00:14:51   00:41:37   00:07:19   --         


BA-MD+    13. Dagmar Christophová -- Luboš Plocek           L.B.C. International, o.s.
Číslo: 607    Start: 09:21:00    Cíl: 15:17:57    Bodů: 470    Čas: 05:56:57    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     56(40)     
   09:47:12   10:02:46   10:28:58   10:50:52   11:10:38   11:30:30   11:50:31   12:15:51   12:30:15   12:56:35   
   00:26:12   00:15:34   00:26:12   00:21:54   00:19:46   00:19:52   00:20:01   00:25:20   00:14:24   00:26:20   

   59(60)     64(20)     65(50)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:27:10   14:02:36   14:28:25   15:10:04   15:17:57   15:17:57   
   00:30:35   00:35:26   00:25:49   00:41:39   00:07:53   --         


BA-MD+    14. Vláďa Dušín -- Iva Malá           Zbloudilé duše
Číslo: 658    Start: 09:21:00    Cíl: 15:43:38    Bodů: 510    Čas: 06:22:38    Penále: 110

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     34(30)     33(30)     35(60)     
   09:51:32   10:12:29   10:33:45   10:50:43   11:05:13   11:29:26   11:54:59   12:19:53   12:35:05   12:55:48   
   00:30:32   00:20:57   00:21:16   00:16:58   00:14:30   00:24:13   00:25:33   00:24:54   00:15:12   00:20:43   

   51(30)     54(40)     55(20)     49(50)     77(30)     100(10)    Cíl        
   13:28:12   13:55:30   14:13:12   14:33:34   15:03:22   15:43:38   15:43:38   
   00:32:24   00:27:18   00:17:42   00:20:22   00:29:48   00:40:16   --         


BA-MD+    15. Dagmar Sladkovská -- Martin Šustr           DM
Číslo: 644    Start: 10:06:00    Cíl: 16:05:12    Bodů: 380    Čas: 05:59:12    Penále: 0

   85(20)     74(20)     75(40)     55(20)     49(50)     44(60)     45(20)     46(30)     47(30)     77(30)     
   10:25:26   10:57:10   11:28:09   11:53:04   12:22:29   13:34:01   13:46:53   14:04:47   14:20:58   14:42:10   
   00:19:26   00:31:44   00:30:59   00:24:55   00:29:25   01:11:32   00:12:52   00:17:54   00:16:11   00:21:12   

   78(50)     100(10)    Cíl        
   15:09:37   16:05:12   16:05:12   
   00:27:27   00:55:35   --         


BA-MD+    16. Pavel Chromý -- Jana Mayerová           BarPiš
Číslo: 601    Start: 09:42:00    Cíl: 15:48:59    Bodů: 355    Čas: 06:06:59    Penále: 14

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     
   10:02:20   10:13:47   10:24:13   10:32:17   10:44:12   11:25:23   11:52:50   12:06:00   12:20:34   13:00:01   
   00:20:20   00:11:27   00:10:26   00:08:04   00:11:55   00:41:11   00:27:27   00:13:10   00:14:34   00:39:27   

   48(20)     49(50)     55(20)     100(10)    Cíl        
   13:34:22   14:02:11   14:27:16   15:48:59   15:48:59   
   00:34:21   00:27:49   00:25:05   01:21:43   --         


BA-MD+    17. Jan Smolka -- Romana Smolková           Balance ART
Číslo: 641    Start: 10:06:00    Cíl: 16:05:39    Bodů: 380    Čas: 05:59:39    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     77(30)     55(20)     49(50)     51(30)     54(40)     76(30)     
   10:27:45   10:43:44   11:13:23   11:39:15   12:06:47   12:36:10   12:53:53   13:39:33   14:10:27   14:45:27   
   00:21:45   00:15:59   00:29:39   00:25:52   00:27:32   00:29:23   00:17:43   00:45:40   00:30:54   00:35:00   

   75(40)     100(10)    Cíl        
   15:14:56   16:05:39   16:05:39   
   00:29:29   00:50:43   --         


BA-MD+    18. Pavel Tužil -- Štěpánka Tužilová           DELF
Číslo: 604    Start: 10:36:00    Cíl: 16:35:23    Bodů: 365    Čas: 05:59:23    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     48(20)     
   10:57:14   11:07:03   11:15:10   11:22:12   11:33:19   11:59:42   12:36:17   13:04:35   13:46:19   14:19:10   
   00:21:14   00:09:49   00:08:07   00:07:02   00:11:07   00:26:23   00:36:35   00:28:18   00:41:44   00:32:51   

   49(50)     55(20)     77(30)     100(10)    Cíl        
   14:55:19   15:18:40   15:51:26   16:35:23   16:35:23   
   00:36:09   00:23:21   00:32:46   00:43:57   --         


BA-MD+    19. Jiří Vyšín -- Iveta Vyšínová           13-tý pramen
Číslo: 624    Start: 09:51:00    Cíl: 15:52:29    Bodů: 405    Čas: 06:01:29    Penále: 4

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     77(30)     55(20)     49(50)     54(40)     
   10:19:25   10:28:44   10:36:46   10:49:38   11:09:15   11:31:15   11:55:35   12:21:26   12:44:31   13:27:37   
   00:28:25   00:09:19   00:08:02   00:12:52   00:19:37   00:22:00   00:24:20   00:25:51   00:23:05   00:43:06   

   56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   13:47:15   14:21:18   14:56:19   15:52:29   15:52:29   
   00:19:38   00:34:03   00:35:01   00:56:10   --         


BA-MD+    20. Iveta Nermuťová -- Milan Nermuť           KP
Číslo: 650    Start: 10:09:00    Cíl: 16:02:43    Bodů: 415    Čas: 05:53:43    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     48(20)     
   10:33:34   10:43:17   10:52:25   10:59:38   11:12:45   11:32:21   12:04:59   12:15:51   12:45:42   13:30:00   
   00:24:34   00:09:43   00:09:08   00:07:13   00:13:07   00:19:36   00:32:38   00:10:52   00:29:51   00:44:18   

   47(30)     77(30)     75(40)     74(20)     84(30)     100(10)    Cíl        
   13:55:18   14:19:57   14:40:49   15:19:21   15:37:18   16:02:43   16:02:43   
   00:25:18   00:24:39   00:20:52   00:38:32   00:17:57   00:25:25   --         


BA-MD+    21. Jiří Zmítko -- Iva Macholdová           Zahrádkáři
Číslo: 618    Start: 10:27:00    Cíl: 17:03:08    Bodů: 500    Čas: 06:36:08    Penále: 250

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     
   10:49:17   11:04:28   11:27:13   11:51:03   12:02:16   12:15:16   12:43:05   12:54:24   13:25:56   13:50:55   
   00:22:17   00:15:11   00:22:45   00:23:50   00:11:13   00:13:00   00:27:49   00:11:19   00:31:32   00:24:59   

   38(100)    35(60)     100(10)    Cíl        
   14:30:35   15:21:39   17:03:08   17:03:08   
   00:39:40   00:51:04   01:41:29   --         


BA-MD+    22. Jiří Pavlas -- Věra Pavlasová           PC HELP Cyklo
Číslo: 611    Start: 09:39:00    Cíl: 15:52:03    Bodů: 390    Čas: 06:13:03    Penále: 28

   85(20)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     51(30)     50(10)     49(50)     48(20)     
   10:01:19   10:26:20   10:52:15   11:17:39   11:42:40   12:06:34   12:37:16   12:54:50   13:37:43   14:00:58   
   00:22:19   00:25:01   00:25:55   00:25:24   00:25:01   00:23:54   00:30:42   00:17:34   00:42:53   00:23:15   

   47(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   14:18:49   15:07:14   15:52:03   15:52:03   
   00:17:51   00:48:25   00:44:49   --         


BA-MD+    23. Radek Jelínek -- Lenka Jelínková           Splašený Jelini
Číslo: 646    Start: 10:36:00    Cíl: 16:49:01    Bodů: 370    Čas: 06:13:01    Penále: 28

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     54(40)     56(40)     76(30)     
   10:59:51   11:15:34   11:39:30   11:55:47   12:11:10   13:05:39   13:32:07   14:31:14   14:48:58   15:23:22   
   00:23:51   00:15:43   00:23:56   00:16:17   00:15:23   00:54:29   00:26:28   00:59:07   00:17:44   00:34:24   

   75(40)     100(10)    Cíl        
   15:54:24   16:49:01   16:49:01   
   00:31:02   00:54:37   --         


BA-MD+    24. Milan Bílý -- Irena Jiráňová           MACHETE ÚTOČÍ!
Číslo: 629    Start: 10:09:00    Cíl: 16:30:06    Bodů: 455    Čas: 06:21:06    Penále: 100

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     
   10:31:43   10:39:21   10:47:06   10:52:57   11:03:34   11:20:00   12:01:18   12:23:07   12:52:40   13:14:00   
   00:22:43   00:07:38   00:07:45   00:05:51   00:10:37   00:16:26   00:41:18   00:21:49   00:29:33   00:21:20   

   51(30)     50(10)     49(50)     55(20)     77(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   13:53:34   14:04:39   14:32:17   14:44:49   15:04:19   15:31:53   16:30:06   16:30:06   
   00:39:34   00:11:05   00:27:38   00:12:32   00:19:30   00:27:34   00:58:13   --         


BA-MD+    25. Kamila Ledererová -- Petr Jiroušek           Looser club debilos
Číslo: 620    Start: 09:36:00    Cíl: 14:55:21    Bodů: 350    Čas: 05:19:21    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     
   09:55:41   10:05:35   10:16:25   10:24:43   10:37:56   11:02:45   11:18:53   11:51:28   12:15:14   12:36:23   
   00:19:41   00:09:54   00:10:50   00:08:18   00:13:13   00:24:49   00:16:08   00:32:35   00:23:46   00:21:09   

   76(30)     75(40)     84(30)     100(10)    Cíl        
   12:59:21   13:27:40   14:31:58   14:55:21   14:55:21   
   00:22:58   00:28:19   01:04:18   00:23:23   --         


BA-MD+    26. Pavel Runt -- Karla Jáglová           KaPa
Číslo: 651    Start: 10:21:00    Cíl: 17:01:36    Bodů: 580    Čas: 06:40:36    Penále: 290

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     42(20)     
   10:36:45   10:49:59   11:12:44   11:36:38   11:45:00   12:08:49   12:40:23   12:49:18   13:17:44   13:36:26   
   00:15:45   00:13:14   00:22:45   00:23:54   00:08:22   00:23:49   00:31:34   00:08:55   00:28:26   00:18:42   

   41(20)     52(20)     35(60)     51(30)     54(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   13:46:57   14:07:36   14:35:28   14:52:47   15:14:59   15:43:44   16:07:28   17:01:36   17:01:36   
   00:10:31   00:20:39   00:27:52   00:17:19   00:22:12   00:28:45   00:23:44   00:54:08   --         


BA-MD+    27. Aleš Svatoň -- Lenka Macková           Weber aneb padesát odstínů žluté
Číslo: 602    Start: 10:36:00    Cíl: 16:40:29    Bodů: 290    Čas: 06:04:29    Penále: 10

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     48(20)     49(50)     50(10)     41(20)     42(20)     43(30)     
   11:03:52   11:20:05   11:43:43   12:14:43   12:36:17   13:05:03   13:28:49   14:42:46   14:52:00   15:08:59   
   00:27:52   00:16:13   00:23:38   00:31:00   00:21:34   00:28:46   00:23:46   01:13:57   00:09:14   00:16:59   

   100(10)    Cíl        
   16:40:29   16:40:29   
   01:31:30   --         


BA-MD+    28. Petr Bitman -- Halka Bitmanová           Jehlanka Team
Číslo: 642    Start: 10:24:00    Cíl: 16:20:05    Bodů: 340    Čas: 05:56:05    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     77(30)     
   10:51:35   11:11:05   11:35:17   11:57:26   12:17:21   12:38:45   13:09:23   13:45:30   14:05:19   14:39:19   
   00:27:35   00:19:30   00:24:12   00:22:09   00:19:55   00:21:24   00:30:38   00:36:07   00:19:49   00:34:00   

   78(50)     100(10)    Cíl        
   15:16:28   16:20:05   16:20:05   
   00:37:09   01:03:37   --         


BA-MD+    29. Hana Kostrounová -- Jiří Kostroun           Bikeři Karlovy Vary
Číslo: 612    Start: 10:33:00    Cíl: 16:01:49    Bodů: 320    Čas: 05:28:49    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     
   10:51:17   11:03:35   11:15:40   11:22:55   11:36:11   11:54:46   12:27:41   12:41:47   13:23:40   14:11:30   
   00:18:17   00:12:18   00:12:05   00:07:15   00:13:16   00:18:35   00:32:55   00:14:06   00:41:53   00:47:50   

   77(30)     85(20)     100(10)    Cíl        
   14:56:03   15:50:28   16:01:49   16:01:49   
   00:44:33   00:54:25   00:11:21   --         


BA-MD+    30. Miloslav Sazima -- Lidmila Sazimová           Sazímci
Číslo: 653    Start: 09:00:00    Cíl: 14:52:08    Bodů: 315    Čas: 05:52:08    Penále: 0

   82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     77(30)     48(20)     49(50)     55(20)     76(30)     75(40)     
   09:33:58   09:43:48   09:58:00   10:40:45   11:33:08   12:03:06   12:40:40   12:59:46   13:30:11   14:03:22   
   00:33:58   00:09:50   00:14:12   00:42:45   00:52:23   00:29:58   00:37:34   00:19:06   00:30:25   00:33:11   

   100(10)    Cíl        
   14:52:08   14:52:08   
   00:48:46   --         


BA-MD+    31. Ivo Geffert -- Radka Geffertová           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 608    Start: 09:00:00    Cíl: 15:27:28    Bodů: 410    Čas: 06:27:28    Penále: 160

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     48(20)     49(50)     51(30)     35(60)     54(40)     56(40)     
   09:26:38   09:42:40   10:09:19   10:40:49   11:01:19   11:29:37   12:04:30   12:38:51   13:31:55   13:48:45   
   00:26:38   00:16:02   00:26:39   00:31:30   00:20:30   00:28:18   00:34:53   00:34:21   00:53:04   00:16:50   

   64(20)     100(10)    Cíl        
   14:29:55   15:27:28   15:27:28   
   00:41:10   00:57:33   --         


BA-MD+    32. Adam Šangala -- Filoména Šangalová           FcB Team
Číslo: 649    Start: 10:12:00    Cíl: 16:12:44    Bodů: 310    Čas: 06:00:44    Penále: 2

   85(20)     74(20)     73(10)     64(20)     59(60)     56(40)     55(20)     77(30)     78(50)     80(30)     
   10:39:05   11:05:22   11:22:13   11:53:10   12:34:05   13:09:35   14:09:46   14:35:31   15:16:59   15:38:27   
   00:27:05   00:26:17   00:16:51   00:30:57   00:40:55   00:35:30   01:00:11   00:25:45   00:41:28   00:21:28   

   100(10)    Cíl        
   16:12:44   16:12:44   
   00:34:17   --         


BA-MD+    33. Evžen Malý -- Věra Malá           Výletníci Malíci
Číslo: 648    Start: 10:00:00    Cíl: 16:03:24    Bodů: 310    Čas: 06:03:24    Penále: 8

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     100(10)    Cíl        
   10:19:49   10:39:12   11:14:05   11:51:18   12:19:51   13:01:47   13:40:15   14:15:46   16:03:24   16:03:24   
   00:19:49   00:19:23   00:34:53   00:37:13   00:28:33   00:41:56   00:38:28   00:35:31   01:47:38   --         


BA-MD+    34. Karel Landkammer -- Jana Landkammerová           Bulfáci
Číslo: 640    Start: 09:18:00    Cíl: 14:58:40    Bodů: 310    Čas: 05:40:40    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     59(60)     64(20)     65(50)     100(10)    Cíl        
   09:46:16   10:09:25   10:45:42   11:24:09   11:48:10   12:52:01   13:28:57   14:04:15   14:58:40   14:58:40   
   00:28:16   00:23:09   00:36:17   00:38:27   00:24:01   01:03:51   00:36:56   00:35:18   00:54:25   --         


BA-MD+    35. Dagmar Hepnerová -- Miloš Procházka           Pohodáři
Číslo: 637    Start: 10:18:00    Cíl: 16:32:46    Bodů: 350    Čas: 06:14:46    Penále: 30

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     48(20)     
   10:44:53   11:03:51   11:30:34   12:03:43   12:32:02   12:59:54   13:45:37   14:07:34   14:38:17   15:01:24   
   00:26:53   00:18:58   00:26:43   00:33:09   00:28:19   00:27:52   00:45:43   00:21:57   00:30:43   00:23:07   

   77(30)     100(10)    Cíl        
   15:28:28   16:32:46   16:32:46   
   00:27:04   01:04:18   --         


BA-MD+    36. Petr Kalivoda -- Monika Šťáhlavská           Tak nevim
Číslo: 635    Start: 09:09:00    Cíl: 15:05:24    Bodů: 295    Čas: 05:56:24    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     48(20)     
   09:29:16   09:40:47   09:50:45   10:00:16   10:14:03   10:32:31   11:03:11   11:23:39   11:56:25   12:57:19   
   00:20:16   00:11:31   00:09:58   00:09:31   00:13:47   00:18:28   00:30:40   00:20:28   00:32:46   01:00:54   

   47(30)     100(10)    Cíl        
   13:52:58   15:05:24   15:05:24   
   00:55:39   01:12:26   --         


BA-MD+    37. Kateřina Klašková -- Pavel Klaška           KlaškaTeam
Číslo: 657    Start: 10:27:00    Cíl: 16:26:16    Bodů: 290    Čas: 05:59:16    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     45(20)     44(60)     48(20)     
   10:51:21   11:03:31   11:14:47   11:23:55   11:38:42   12:05:03   12:25:56   13:27:02   13:40:49   14:25:56   
   00:24:21   00:12:10   00:11:16   00:09:08   00:14:47   00:26:21   00:20:53   01:01:06   00:13:47   00:45:07   

   77(30)     100(10)    Cíl        
   15:11:55   16:26:16   16:26:16   
   00:45:59   01:14:21   --         


BA-MD+    38. Tomáš Koplík -- Jaroslava Koplíková           Innova Team
Číslo: 615    Start: 09:12:00    Cíl: 14:14:18    Bodů: 275    Čas: 05:02:18    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     77(30)     78(50)     84(30)     
   09:37:07   09:53:03   10:03:41   10:13:55   10:28:33   10:57:03   11:47:39   12:18:14   13:00:22   13:44:09   
   00:25:07   00:15:56   00:10:38   00:10:14   00:14:38   00:28:30   00:50:36   00:30:35   00:42:08   00:43:47   

   100(10)    Cíl        
   14:14:18   14:14:18   
   00:30:09   --         


BA-MD+    39. Josef Lochman -- Štěpánka Lochmanová           Harcov bike
Číslo: 617    Start: 09:12:00    Cíl: 15:07:07    Bodů: 300    Čas: 05:55:07    Penále: 0

   82(10)     83(10)     78(50)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     76(30)     75(40)     
   09:58:51   10:10:27   10:52:08   11:27:53   11:53:55   12:13:43   12:50:10   13:06:13   13:31:19   14:01:30   
   00:46:51   00:11:36   00:41:41   00:35:45   00:26:02   00:19:48   00:36:27   00:16:03   00:25:06   00:30:11   

   100(10)    Cíl        
   15:07:07   15:07:07   
   01:05:37   --         


BA-MD+    40. Jana Vanková -- Petr Vanka           Rodinný výlet
Číslo: 610    Start: 10:18:00    Cíl: 16:35:18    Bodů: 520    Čas: 06:17:18    Penále: 60

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     42(20)     41(20)     
   10:38:44   10:51:22   11:08:23   11:31:36   11:44:20   12:06:54   12:14:48   12:38:30   12:58:39   13:10:18   
   00:20:44   00:12:38   00:17:01   00:23:13   00:12:44   00:22:34   00:07:54   00:23:42   00:20:09   00:11:39   

   39(30)     38(100)    35(60)     100(10)    Cíl        
   13:25:32   13:48:09   14:43:43   16:35:18   16:35:18   
   00:15:14   00:22:37   00:55:34   01:51:35   --         


BA-MD+    41. Eva Přibylová -- Ivan Přibyl           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 631    Start: 10:33:00    Cíl: 16:41:04    Bodů: 460    Čas: 06:08:04    Penále: 18

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     42(20)     
   10:48:19   11:02:50   11:24:11   11:48:27   11:57:25   12:09:39   12:35:09   12:51:14   13:20:48   13:42:56   
   00:15:19   00:14:31   00:21:21   00:24:16   00:08:58   00:12:14   00:25:30   00:16:05   00:29:34   00:22:08   

   41(20)     49(50)     55(20)     75(40)     100(10)    Cíl        
   13:54:14   14:57:44   15:16:41   15:55:10   16:41:04   16:41:04   
   00:11:18   01:03:30   00:18:57   00:38:29   00:45:54   --         


BA-MD+    42. Michal Hubacz -- Kateřina Hubaczová           CEGRA - GISarch v pohybu
Číslo: 632    Start: 09:48:00    Cíl: 15:59:57    Bodů: 300    Čas: 06:11:57    Penále: 24

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     42(20)     43(30)     100(10)    
   10:06:12   10:25:41   10:57:30   11:31:42   11:48:17   12:53:34   13:04:13   13:49:24   14:15:29   15:59:57   
   00:18:12   00:19:29   00:31:49   00:34:12   00:16:35   01:05:17   00:10:39   00:45:11   00:26:05   01:44:28   

   Cíl        
   15:59:57   
   --         


BA-MD+    43. Martina Štěpánová -- Pavel Stejskal           Vysočinastorm
Číslo: 654    Start: 09:48:00    Cíl: 15:26:20    Bodů: 200    Čas: 05:38:20    Penále: 0

   73(10)     74(20)     75(40)     76(30)     77(30)     78(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   10:45:32   11:16:39   11:49:48   13:06:42   13:35:07   14:20:52   15:05:40   15:26:20   15:26:20   
   00:57:32   00:31:07   00:33:09   01:16:54   00:28:25   00:45:45   00:44:48   00:20:40   --         


BA-MD+    44. Pavel Vrabec -- Martina Vrabcová           ZO 226
Číslo: 614    Start: 09:45:00    Cíl: 15:21:41    Bodů: 240    Čas: 05:36:41    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     77(30)     78(50)     80(30)     83(10)     100(10)    Cíl        
   10:16:03   10:41:41   11:13:15   11:54:57   12:39:11   13:32:13   14:04:44   15:03:12   15:21:41   15:21:41   
   00:31:03   00:25:38   00:31:34   00:41:42   00:44:14   00:53:02   00:32:31   00:58:28   00:18:29   --         


BA-MD+    45. Jiřina Faltová -- Miroslav Falta           FaltíciCL
Číslo: 628    Start: 10:06:00    Cíl: 15:58:06    Bodů: 215    Čas: 05:52:06    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     100(10)    Cíl        
   10:32:39   10:44:57   11:01:41   11:12:46   11:29:34   11:58:57   12:42:00   13:00:16   15:58:06   15:58:06   
   00:26:39   00:12:18   00:16:44   00:11:05   00:16:48   00:29:23   00:43:03   00:18:16   02:57:50   --         


BA-MD+    46. Juraj Malatin -- Ivana Krovinova           MTBO.SK
Číslo: 606    Start: 10:15:00    Cíl: 13:53:58    Bodů: 160    Čas: 03:38:58    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     87(20)     100(10)    Cíl        
   10:38:37   10:56:46   11:19:48   11:32:56   11:51:49   13:33:32   13:53:58   13:53:58   
   00:23:37   00:18:09   00:23:02   00:13:08   00:18:53   01:41:43   00:20:26   --         


BA-MD+    47. Monika Zoubková -- Radomil Zoubek           RADMON
Číslo: 605    Start: 09:24:00    Cíl: 15:10:19    Bodů: 210    Čas: 05:46:19    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     77(30)     47(30)     46(30)     100(10)    Cíl        
   09:57:52   10:21:22   11:10:57   11:51:49   12:26:01   12:44:21   13:24:28   15:10:19   15:10:19   
   00:33:52   00:23:30   00:49:35   00:40:52   00:34:12   00:18:20   00:40:07   01:45:51   --         


BA-MD+    48. Zdeněk Mágr -- Ivana Mágrová           Notorola
Číslo: 636    Start: 09:21:00    Cíl: 13:24:22    Bodů: 160    Čas: 04:03:22    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     74(20)     87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   09:50:28   10:13:11   10:47:38   11:58:32   12:50:55   13:13:12   13:24:22   13:24:22   
   00:29:28   00:22:43   00:34:27   01:10:54   00:52:23   00:22:17   00:11:10   --         


BA-MD+    49. Michal Červenka -- Eva Gothardová           D1
Číslo: 613    Start: 09:36:00    Cíl: 16:02:50    Bodů: 440    Čas: 06:26:50    Penále: 150

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     49(50)     
   09:55:21   10:10:54   10:57:37   11:28:05   11:41:51   12:05:05   12:36:26   12:49:58   13:31:47   14:02:46   
   00:19:21   00:15:33   00:46:43   00:30:28   00:13:46   00:23:14   00:31:21   00:13:32   00:41:49   00:30:59   

   55(20)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:17:03   14:40:25   15:08:11   16:02:50   16:02:50   
   00:14:17   00:23:22   00:27:46   00:54:39   --         


BA-MD+    50. Jana Kubíčková -- Josef Kubíček           Jantar Devils
Číslo: 638    Start: 09:18:00    Cíl: 15:34:25    Bodů: 165    Čas: 06:16:25    Penále: 50

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     48(20)     100(10)    Cíl        
   09:42:38   10:11:18   10:23:28   10:39:29   11:08:44   12:08:50   13:05:04   15:34:25   15:34:25   
   00:24:38   00:28:40   00:12:10   00:16:01   00:29:15   01:00:06   00:56:14   02:29:21   --         


BA-MD+    51. Petra Součková -- Radek Souček           ZO 226
Číslo: 621    Start: 09:24:00    Cíl: 15:03:01    Bodů: 230    Čas: 05:39:01    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     80(30)     100(10)    Cíl        
   10:03:10   10:30:05   11:11:40   12:07:20   12:42:40   13:31:19   14:05:02   15:03:01   15:03:01   
   00:39:10   00:26:55   00:41:35   00:55:40   00:35:20   00:48:39   00:33:43   00:57:59   --         


BA-MD+    56. Dana Králová -- Jiří Král           LKT 80 Šumperk
Číslo: 623    Start: 09:33:00    Cíl: 16:18:13    Bodů: 390    Čas: 06:45:13    Penále: 340

   85(20)     84(30)     78(50)     75(40)     76(30)     55(20)     49(50)     43(30)     42(20)     41(20)     
   09:47:34   10:02:23   10:22:19   10:57:27   11:16:15   11:33:58   11:53:52   12:17:03   12:44:08   12:57:30   
   00:14:34   00:14:49   00:19:56   00:35:08   00:18:48   00:17:43   00:19:54   00:23:11   00:27:05   00:13:22   

   39(30)     40(40)     100(10)    Cíl        
   13:17:34   13:50:07   16:18:13   16:18:13   
   00:20:04   00:32:33   02:28:06   --         


BA-MD+    57. Jana Horálková -- Pavel Horalek           Horalky
Číslo: 630    Start: 10:33:00    Cíl: 17:30:27    Bodů: 220    Čas: 06:57:27    Penále: 460

   84(30)     78(50)     77(30)     48(20)     43(30)     52(20)     51(30)     100(10)    Cíl        
   11:18:06   11:59:14   12:33:48   12:57:49   13:28:19   14:34:10   15:08:25   17:30:27   17:30:27   
   00:45:06   00:41:08   00:34:34   00:24:01   00:30:30   01:05:51   00:34:15   02:22:02   --         




BA-MM



BA-MM    1. Tomáš Bezouška -- Martin Štěňha           Partner Elit
Číslo: 103    Start: 09:21:00    Cíl: 15:18:21    Bodů: 745    Čas: 05:57:21    Penále: 0

   85(20)     87(20)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     34(30)     33(30)     32(20)     31(80)     
   09:36:27   09:49:07   09:55:20   10:13:51   10:32:23   10:49:12   11:10:25   11:20:39   11:31:40   11:45:28   
   00:15:27   00:12:40   00:06:13   00:18:31   00:18:32   00:16:49   00:21:13   00:10:14   00:11:01   00:13:48   

   36(50)     37(30)     35(60)     52(20)     41(20)     42(20)     44(60)     45(20)     46(30)     80(30)     
   12:18:31   12:28:44   12:53:12   13:15:10   13:34:13   13:42:24   14:08:32   14:20:03   14:33:50   14:48:00   
   00:33:03   00:10:13   00:24:28   00:21:58   00:19:03   00:08:11   00:26:08   00:11:31   00:13:47   00:14:10   

   81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   15:01:44   15:07:02   15:18:21   15:18:21   
   00:13:44   00:05:18   00:11:19   --         


BA-MM    2. Martin Tišnovský -- Marek Pospíšek           CRAFT team
Číslo: 179    Start: 10:21:00    Cíl: 16:38:06    Bodů: 785    Čas: 06:17:06    Penále: 60

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     42(20)     
   10:36:37   10:42:01   10:47:30   10:52:32   11:01:17   11:13:31   11:30:36   11:37:19   11:54:52   12:07:36   
   00:15:37   00:05:24   00:05:29   00:05:02   00:08:45   00:12:14   00:17:05   00:06:43   00:17:33   00:12:44   

   41(20)     40(40)     39(30)     38(100)    37(30)     36(50)     35(60)     51(30)     54(40)     56(40)     
   12:15:52   12:28:27   12:52:46   13:09:43   13:40:18   13:51:16   14:25:09   14:51:58   15:10:54   15:22:38   
   00:08:16   00:12:35   00:24:19   00:16:57   00:30:35   00:10:58   00:33:53   00:26:49   00:18:56   00:11:44   

   76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   15:46:10   16:05:54   16:38:06   16:38:06   
   00:23:32   00:19:44   00:32:12   --         


BA-MM    3. Pavel Fišer -- Slávek Paule           Šviháci lázeňští
Číslo: 151    Start: 09:27:00    Cíl: 15:32:11    Bodů: 720    Čas: 06:05:11    Penále: 12

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     33(30)     31(80)     
   09:45:20   10:01:56   10:18:24   10:27:42   10:38:32   10:51:21   11:06:06   11:19:20   11:49:59   12:02:48   
   00:18:20   00:16:36   00:16:28   00:09:18   00:10:50   00:12:49   00:14:45   00:13:14   00:30:39   00:12:49   

   36(50)     37(30)     35(60)     51(30)     50(10)     49(50)     48(20)     47(30)     77(30)     78(50)     
   12:31:20   12:41:09   13:16:53   13:30:28   13:39:03   14:01:48   14:12:32   14:29:05   14:45:53   15:08:05   
   00:28:32   00:09:49   00:35:44   00:13:35   00:08:35   00:22:45   00:10:44   00:16:33   00:16:48   00:22:12   

   100(10)    Cíl        
   15:32:11   15:32:11   
   00:24:06   --         


BA-MM    4. Mirek Kovář -- Honza Fujáček           klacky.cz/EPO
Číslo: 158    Start: 09:06:00    Cíl: 15:16:55    Bodů: 710    Čas: 06:10:55    Penále: 22

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     45(20)     44(60)     
   09:25:07   09:35:37   09:57:24   10:09:58   10:23:15   10:34:09   10:46:05   11:04:04   11:27:00   11:36:16   
   00:19:07   00:10:30   00:21:47   00:12:34   00:13:17   00:10:54   00:11:56   00:17:59   00:22:56   00:09:16   

   42(20)     41(20)     38(100)    35(60)     54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   12:00:29   12:09:58   12:37:10   13:14:05   13:48:42   14:00:39   14:20:44   14:40:36   15:16:55   15:16:55   
   00:24:13   00:09:29   00:27:12   00:36:55   00:34:37   00:11:57   00:20:05   00:19:52   00:36:19   --         


BA-MM    5. Ondřej Buchtík -- Otakar Tománek           PELLS ABND Racing Team
Číslo: 108    Start: 09:30:00    Cíl: 15:29:35    Bodů: 695    Čas: 05:59:35    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     31(80)     
   09:51:49   10:03:24   10:22:33   10:39:05   10:52:53   11:08:58   11:33:10   11:59:36   12:13:45   12:31:15   
   00:21:49   00:11:35   00:19:09   00:16:32   00:13:48   00:16:05   00:24:12   00:26:26   00:14:09   00:17:30   

   35(60)     51(30)     50(10)     49(50)     48(20)     47(30)     46(30)     80(30)     81(20)     82(10)     
   12:59:45   13:31:40   13:40:51   14:07:19   14:20:52   14:32:42   14:43:33   14:57:09   15:10:18   15:17:07   
   00:28:30   00:31:55   00:09:11   00:26:28   00:13:33   00:11:50   00:10:51   00:13:36   00:13:09   00:06:49   

   100(10)    Cíl        
   15:29:35   15:29:35   
   00:12:28   --         


BA-MM    6. Štěpán Merenus -- Albert Mikan           Ekonom Praha
Číslo: 144    Start: 09:00:00    Cíl: 15:13:03    Bodů: 650    Čas: 06:13:03    Penále: 28

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     
   09:13:31   09:29:50   09:48:13   10:07:27   10:16:07   10:27:40   10:48:47   10:58:49   11:23:24   11:44:30   
   00:13:31   00:16:19   00:18:23   00:19:14   00:08:40   00:11:33   00:21:07   00:10:02   00:24:35   00:21:06   

   52(20)     35(60)     35(60)     33(30)     34(30)     59(60)     56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    
   12:03:59   12:32:26   12:42:02   12:56:06   13:10:30   13:40:24   13:59:53   14:23:30   14:43:06   15:13:03   
   00:19:29   00:28:27   00:09:36   00:14:04   00:14:24   00:29:54   00:19:29   00:23:37   00:19:36   00:29:57   

   Cíl        
   15:13:03   
   --         


BA-MM    7. Vojta Buri -- Pavel Piskáček           Haven SNS Smržovka
Číslo: 164    Start: 10:03:00    Cíl: 16:08:37    Bodů: 610    Čas: 06:05:37    Penále: 12

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     50(10)     51(30)     35(60)     37(30)     
   10:24:42   10:48:48   11:07:10   11:23:57   11:33:49   11:48:17   12:02:31   12:14:12   12:39:50   12:56:50   
   00:21:42   00:24:06   00:18:22   00:16:47   00:09:52   00:14:28   00:14:14   00:11:41   00:25:38   00:17:00   

   36(50)     31(80)     32(20)     34(30)     54(40)     56(40)     100(10)    Cíl        
   13:20:44   13:50:12   14:25:53   14:45:12   15:08:01   15:19:54   16:08:37   16:08:37   
   00:23:54   00:29:28   00:35:41   00:19:19   00:22:49   00:11:53   00:48:43   --         


BA-MM    8. Jaroslav Herma -- Petr Herink           Vpress
Číslo: 150    Start: 10:36:00    Cíl: 16:48:28    Bodů: 590    Čas: 06:12:28    Penále: 26

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     
   10:54:36   11:08:20   11:29:03   11:49:37   12:03:47   12:26:44   12:41:52   13:05:58   13:40:33   13:54:11   
   00:18:36   00:13:44   00:20:43   00:20:34   00:14:10   00:22:57   00:15:08   00:24:06   00:34:35   00:13:38   

   32(20)     31(80)     35(60)     54(40)     55(20)     100(10)    Cíl        
   14:03:22   14:20:37   15:08:03   15:50:36   16:04:32   16:48:28   16:48:28   
   00:09:11   00:17:15   00:47:26   00:42:33   00:13:56   00:43:56   --         


BA-MM    9. Pavel Müller -- Radek Šimek           Jehlanka Team
Číslo: 175    Start: 09:42:00    Cíl: 15:32:46    Bodů: 540    Čas: 05:50:46    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     
   10:02:59   10:15:45   10:35:11   11:03:44   11:12:10   11:23:51   11:46:37   11:55:01   12:25:47   12:57:17   
   00:20:59   00:12:46   00:19:26   00:28:33   00:08:26   00:11:41   00:22:46   00:08:24   00:30:46   00:31:30   

   55(20)     56(40)     76(30)     75(40)     74(20)     87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:11:09   13:45:08   14:10:05   14:34:10   15:01:32   15:22:11   15:25:34   15:32:46   15:32:46   
   00:13:52   00:33:59   00:24:57   00:24:05   00:27:22   00:20:39   00:03:23   00:07:12   --         


BA-MM    10. Petr Pucherna -- Honza Pucherna           Hustoklády
Číslo: 113    Start: 09:27:00    Cíl: 15:40:18    Bodů: 520    Čas: 06:13:18    Penále: 28

   85(20)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     54(40)     34(30)     33(30)     35(60)     31(80)     
   09:50:03   10:25:24   10:49:10   11:07:45   11:26:34   11:42:17   12:01:12   12:13:40   12:35:22   13:05:14   
   00:23:03   00:35:21   00:23:46   00:18:35   00:18:49   00:15:43   00:18:55   00:12:28   00:21:42   00:29:52   

   36(50)     37(30)     100(10)    Cíl        
   13:43:56   13:55:35   15:40:18   15:40:18   
   00:38:42   00:11:39   01:44:43   --         


BA-MM    11. Tomáš Rohan -- Vít Vrša           Brzdy
Číslo: 106    Start: 10:21:00    Cíl: 16:14:22    Bodů: 490    Čas: 05:53:22    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     50(10)     
   10:36:33   10:45:21   10:51:57   10:57:53   11:08:49   11:36:11   12:01:06   12:18:12   12:41:45   12:59:19   
   00:15:33   00:08:48   00:06:36   00:05:56   00:10:56   00:27:22   00:24:55   00:17:06   00:23:33   00:17:34   

   51(30)     35(60)     33(30)     34(30)     59(60)     87(20)     100(10)    Cíl        
   13:17:05   13:44:31   14:10:20   14:23:33   14:54:01   16:02:34   16:14:22   16:14:22   
   00:17:46   00:27:26   00:25:49   00:13:13   00:30:28   01:08:33   00:11:48   --         


BA-MM    12. František Šimek -- Michal Valenta           SKP České Budějovice
Číslo: 121    Start: 09:09:00    Cíl: 15:00:56    Bodů: 560    Čas: 05:51:56    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     
   09:36:43   09:49:38   10:08:50   10:29:42   10:42:55   10:56:06   11:16:24   11:27:28   11:55:53   12:28:42   
   00:27:43   00:12:55   00:19:12   00:20:52   00:13:13   00:13:11   00:20:18   00:11:04   00:28:25   00:32:49   

   55(20)     54(40)     56(40)     64(20)     65(50)     88(10)     87(20)     100(10)    Cíl        
   12:41:36   13:03:53   13:15:53   13:49:13   14:11:01   14:46:06   14:52:18   15:00:56   15:00:56   
   00:12:54   00:22:17   00:12:00   00:33:20   00:21:48   00:35:05   00:06:12   00:08:38   --         


BA-MM    13. Zdeněk Vošta -- Jaroslav Gubiš           ZJara
Číslo: 131    Start: 10:18:00    Cíl: 16:14:27    Bodů: 540    Čas: 05:56:27    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     55(20)     56(40)     54(40)     34(30)     33(30)     
   10:32:12   10:43:04   11:01:09   11:17:53   11:33:35   11:48:04   12:01:29   12:17:10   12:36:39   12:50:13   
   00:14:12   00:10:52   00:18:05   00:16:44   00:15:42   00:14:29   00:13:25   00:15:41   00:19:29   00:13:34   

   31(80)     36(50)     37(30)     35(60)     100(10)    Cíl        
   13:08:25   13:51:28   14:03:23   14:38:25   16:14:27   16:14:27   
   00:18:12   00:43:03   00:11:55   00:35:02   01:36:02   --         


BA-MM    14. Martin Stehlík -- Tomáš Bořil           Žabiny
Číslo: 114    Start: 10:15:00    Cíl: 16:20:20    Bodů: 490    Čas: 06:05:20    Penále: 12

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     40(40)     39(30)     38(100)    
   10:37:23   10:53:06   11:11:48   11:29:53   11:42:09   12:10:03   12:19:38   13:01:09   13:45:10   14:06:47   
   00:22:23   00:15:43   00:18:42   00:18:05   00:12:16   00:27:54   00:09:35   00:41:31   00:44:01   00:21:37   

   35(60)     100(10)    Cíl        
   14:56:22   16:20:20   16:20:20   
   00:49:35   01:23:58   --         


BA-MM    15. David Kuzma -- Petr Šedivec           Radyně Bike Team
Číslo: 182    Start: 10:33:00    Cíl: 16:48:50    Bodů: 480    Čas: 06:15:50    Penále: 40

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     77(30)     55(20)     54(40)     56(40)     59(60)     34(30)     
   10:55:46   11:12:48   11:31:58   11:47:37   12:06:33   12:28:03   12:45:46   12:59:32   13:19:32   13:52:34   
   00:22:46   00:17:02   00:19:10   00:15:39   00:18:56   00:21:30   00:17:43   00:13:46   00:20:00   00:33:02   

   33(30)     35(60)     52(20)     41(20)     100(10)    Cíl        
   14:10:13   14:32:38   15:00:08   15:35:05   16:48:50   16:48:50   
   00:17:39   00:22:25   00:27:30   00:34:57   01:13:45   --         


BA-MM    16. Zbyněk Krahulec -- Jakub Vavřička           Nena eMtéBé
Číslo: 146    Start: 09:42:00    Cíl: 15:54:05    Bodů: 520    Čas: 06:12:05    Penále: 26

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     45(20)     44(60)     42(20)     41(20)     38(100)    
   10:10:21   10:22:02   10:42:03   11:07:04   11:22:55   11:56:50   12:07:25   12:38:05   12:49:54   13:20:18   
   00:28:21   00:11:41   00:20:01   00:25:01   00:15:51   00:33:55   00:10:35   00:30:40   00:11:49   00:30:24   

   35(60)     54(40)     55(20)     100(10)    Cíl        
   14:13:43   14:48:25   15:05:40   15:54:05   15:54:05   
   00:53:25   00:34:42   00:17:15   00:48:25   --         


BA-MM    17. Zbyněk Rozsypal -- Petr Havelka           KKZ Zlín
Číslo: 136    Start: 10:03:00    Cíl: 16:00:19    Bodů: 470    Čas: 05:57:19    Penále: 0

   85(20)     84(30)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     54(40)     
   10:22:02   10:38:45   10:59:59   11:08:17   11:17:59   11:38:59   12:31:39   12:53:57   13:33:11   13:53:54   
   00:19:02   00:16:43   00:21:14   00:08:18   00:09:42   00:21:00   00:52:40   00:22:18   00:39:14   00:20:43   

   55(20)     49(50)     48(20)     47(30)     80(30)     100(10)    Cíl        
   14:22:32   14:40:33   14:58:21   15:15:05   15:35:00   16:00:19   16:00:19   
   00:28:38   00:18:01   00:17:48   00:16:44   00:19:55   00:25:19   --         


BA-MM    18. Jirka Jeništa -- Petí Vanta           Krasopyskové z Říčan
Číslo: 159    Start: 10:06:00    Cíl: 16:04:33    Bodů: 470    Čas: 05:58:33    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     50(10)     49(50)     
   10:24:48   10:40:36   11:05:28   11:26:48   11:53:51   12:17:08   12:28:19   12:57:09   13:12:23   13:44:56   
   00:18:48   00:15:48   00:24:52   00:21:20   00:27:03   00:23:17   00:11:11   00:28:50   00:15:14   00:32:33   

   55(20)     76(30)     75(40)     74(20)     87(20)     100(10)    Cíl        
   14:12:03   14:32:45   14:55:56   15:30:03   15:55:37   16:04:33   16:04:33   
   00:27:07   00:20:42   00:23:11   00:34:07   00:25:34   00:08:56   --         


BA-MM    19. Pavel Šenk -- Jan Novotný           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 105    Start: 09:15:00    Cíl: 15:25:53    Bodů: 450    Čas: 06:10:53    Penále: 22

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     54(40)     
   09:36:32   10:13:01   10:35:00   10:55:49   11:13:15   11:38:31   11:51:59   12:16:22   12:34:56   13:12:51   
   00:21:32   00:36:29   00:21:59   00:20:49   00:17:26   00:25:16   00:13:28   00:24:23   00:18:34   00:37:55   

   56(40)     59(60)     64(20)     100(10)    Cíl        
   13:26:41   13:56:19   14:28:23   15:25:53   15:25:53   
   00:13:50   00:29:38   00:32:04   00:57:30   --         


BA-MM    20. Alexander Just -- Simon Breitfeld           Via falsa
Číslo: 173    Start: 10:00:00    Cíl: 15:55:49    Bodů: 430    Čas: 05:55:49    Penále: 0

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     45(20)     44(60)     
   10:19:41   10:32:48   10:52:23   11:02:13   11:09:06   11:20:03   11:37:20   11:58:00   12:31:55   12:42:54   
   00:19:41   00:13:07   00:19:35   00:09:50   00:06:53   00:10:57   00:17:17   00:20:40   00:33:55   00:10:59   

   43(30)     49(50)     77(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   13:18:49   14:01:58   14:45:09   15:12:39   15:55:49   15:55:49   
   00:35:55   00:43:09   00:43:11   00:27:30   00:43:10   --         


BA-MM    21. Radek Ticháček -- Pavel Beran           Čerttoryje
Číslo: 154    Start: 09:27:00    Cíl: 16:05:01    Bodů: 590    Čas: 06:38:01    Penále: 270

   87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     34(30)     33(30)     31(80)     31(80)     
   10:00:27   10:03:11   10:10:47   10:32:00   10:55:53   11:14:45   11:38:12   11:49:54   12:05:32   12:13:48   
   00:33:27   00:02:44   00:07:36   00:21:13   00:23:53   00:18:52   00:23:27   00:11:42   00:15:38   00:08:16   

   36(50)     37(30)     38(100)    35(60)     85(20)     100(10)    Cíl        
   13:03:35   13:15:25   13:43:41   14:43:32   15:59:15   16:05:01   16:05:01   
   00:49:47   00:11:50   00:28:16   00:59:51   01:15:43   00:05:46   --         


BA-MM    22. Martin Nedvídek -- Michal Šandera           AC Rumburk
Číslo: 155    Start: 09:51:00    Cíl: 15:48:19    Bodů: 460    Čas: 05:57:19    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     49(50)     55(20)     
   10:11:55   10:26:10   10:50:39   11:20:00   11:31:47   11:44:43   12:11:07   12:23:50   13:17:39   13:38:01   
   00:20:55   00:14:15   00:24:29   00:29:21   00:11:47   00:12:56   00:26:24   00:12:43   00:53:49   00:20:22   

   76(30)     75(40)     74(20)     87(20)     100(10)    Cíl        
   13:59:40   14:30:34   15:05:28   15:35:01   15:48:19   15:48:19   
   00:21:39   00:30:54   00:34:54   00:29:33   00:13:18   --         


BA-MM    23. Marek Protuš -- Robert Sedlecký           MPRS
Číslo: 169    Start: 09:48:00    Cíl: 15:58:57    Bodů: 420    Čas: 06:10:57    Penále: 22

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     
   10:08:02   10:21:26   10:46:05   11:28:28   11:38:14   11:51:07   12:17:01   12:44:50   13:18:34   13:55:53   
   00:20:02   00:13:24   00:24:39   00:42:23   00:09:46   00:12:53   00:25:54   00:27:49   00:33:44   00:37:19   

   55(20)     54(40)     100(10)    Cíl        
   14:12:17   14:35:02   15:58:57   15:58:57   
   00:16:24   00:22:45   01:23:55   --         


BA-MM    24. Dalibor Plšek -- Lukáš Laciňák           Ulmáci
Číslo: 157    Start: 09:21:00    Cíl: 15:12:50    Bodů: 420    Čas: 05:51:50    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     50(10)     49(50)     55(20)     
   09:39:36   09:57:56   10:24:24   10:47:30   11:21:54   11:34:01   12:03:41   12:19:57   12:56:19   13:13:31   
   00:18:36   00:18:20   00:26:28   00:23:06   00:34:24   00:12:07   00:29:40   00:16:16   00:36:22   00:17:12   

   77(30)     75(40)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:53:13   14:14:10   14:46:46   15:12:50   15:12:50   
   00:39:42   00:20:57   00:32:36   00:26:04   --         


BA-MM    25. Tomáš Klein -- Martin Glajch           ChaBrusiči
Číslo: 133    Start: 09:12:00    Cíl: 15:23:05    Bodů: 410    Čas: 06:11:05    Penále: 24

   85(20)     75(40)     76(30)     55(20)     54(40)     35(60)     33(30)     34(30)     59(60)     64(20)     
   09:44:07   10:47:53   11:11:53   11:40:39   11:56:34   12:26:10   13:06:44   13:18:53   13:57:26   14:25:27   
   00:32:07   01:03:46   00:24:00   00:28:46   00:15:55   00:29:36   00:40:34   00:12:09   00:38:33   00:28:01   

   65(50)     100(10)    Cíl        
   14:46:18   15:23:05   15:23:05   
   00:20:51   00:36:47   --         


BA-MM    26. Marek Novotný -- Jan Kůrka           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 152    Start: 10:18:00    Cíl: 16:09:01    Bodů: 430    Čas: 05:51:01    Penále: 0

   85(20)     87(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     
   10:43:12   11:03:18   11:17:16   11:39:36   12:07:18   12:27:09   12:48:51   13:21:33   13:48:33   14:10:17   
   00:25:12   00:20:06   00:13:58   00:22:20   00:27:42   00:19:51   00:21:42   00:32:42   00:27:00   00:21:44   

   48(20)     47(30)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:33:38   15:02:25   15:25:30   15:45:03   15:52:36   16:09:01   16:09:01   
   00:23:21   00:28:47   00:23:05   00:19:33   00:07:33   00:16:25   --         


BA-MM    27. Petr Kraus -- Tomáš Bauer           KačaTomBA
Číslo: 107    Start: 10:21:00    Cíl: 16:20:31    Bodů: 430    Čas: 05:59:31    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     64(20)     59(60)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     
   10:47:48   11:01:10   11:28:44   11:54:03   12:23:50   12:51:06   13:12:13   13:40:06   14:08:10   14:37:22   
   00:26:48   00:13:22   00:27:34   00:25:19   00:29:47   00:27:16   00:21:07   00:27:53   00:28:04   00:29:12   

   48(20)     47(30)     80(30)     100(10)    Cíl        
   14:54:50   15:09:18   15:43:39   16:20:31   16:20:31   
   00:17:28   00:14:28   00:34:21   00:36:52   --         


BA-MM    28. Michal Červenka -- Jan Vladyka           Líní červi
Číslo: 118    Start: 10:15:00    Cíl: 16:24:14    Bodů: 410    Čas: 06:09:14    Penále: 20

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     35(60)     31(80)     31(80)     
   10:36:31   10:52:18   11:13:22   11:38:33   11:55:11   12:29:26   12:49:36   13:44:06   14:04:30   14:17:38   
   00:21:31   00:15:47   00:21:04   00:25:11   00:16:38   00:34:15   00:20:10   00:54:30   00:20:24   00:13:08   

   51(30)     83(10)     100(10)    Cíl        
   15:03:42   16:12:37   16:24:14   16:24:14   
   00:46:04   01:08:55   00:11:37   --         


BA-MM    29. David Strnad -- Pavel Strnad           SKP České Budějovice
Číslo: 110    Start: 10:27:00    Cíl: 16:33:26    Bodů: 420    Čas: 06:06:26    Penále: 14

   85(20)     84(30)     78(50)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     50(10)     49(50)     77(30)     
   10:49:23   11:04:15   11:35:31   12:25:58   13:02:16   13:25:33   13:50:05   14:15:43   14:55:12   15:23:41   
   00:22:23   00:14:52   00:31:16   00:50:27   00:36:18   00:23:17   00:24:32   00:25:38   00:39:29   00:28:29   

   47(30)     46(30)     80(30)     100(10)    Cíl        
   15:33:06   15:50:49   16:08:05   16:33:26   16:33:26   
   00:09:25   00:17:43   00:17:16   00:25:21   --         


BA-MM    30. Martin Langer -- Jakub Stoszek           prukazystaveb.cz/lepus.cz
Číslo: 142    Start: 10:12:00    Cíl: 15:48:55    Bodů: 360    Čas: 05:36:55    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     55(20)     49(50)     48(20)     47(30)     77(30)     
   10:34:18   10:56:51   11:30:29   11:55:15   12:28:45   12:46:47   13:12:21   13:31:39   13:58:01   14:29:37   
   00:22:18   00:22:33   00:33:38   00:24:46   00:33:30   00:18:02   00:25:34   00:19:18   00:26:22   00:31:36   

   78(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   15:04:10   15:34:42   15:48:55   15:48:55   
   00:34:33   00:30:32   00:14:13   --         


BA-MM    31. Libor Suchý -- Karel Jedlička           Looser club debilos
Číslo: 125    Start: 10:00:00    Cíl: 15:56:06    Bodů: 360    Čas: 05:56:06    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     56(40)     76(30)     75(40)     
   10:23:28   10:42:32   11:07:24   11:41:18   12:18:04   12:47:01   13:00:52   13:49:22   14:23:11   14:51:47   
   00:23:28   00:19:04   00:24:52   00:33:54   00:36:46   00:28:57   00:13:51   00:48:30   00:33:49   00:28:36   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   15:29:14   15:56:06   15:56:06   
   00:37:27   00:26:52   --         


BA-MM    32. Jaroslav Šebesta -- Marek Koníček           AnapurnaTeam
Číslo: 145    Start: 10:33:00    Cíl: 16:33:39    Bodů: 430    Čas: 06:00:39    Penále: 2

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     48(20)     
   10:51:32   11:08:22   11:30:16   11:56:48   12:16:58   12:41:28   13:03:13   13:49:49   14:12:11   14:32:23   
   00:18:32   00:16:50   00:21:54   00:26:32   00:20:10   00:24:30   00:21:45   00:46:36   00:22:22   00:20:12   

   45(20)     46(30)     78(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   14:58:59   15:15:58   15:55:03   16:20:18   16:33:39   16:33:39   
   00:26:36   00:16:59   00:39:05   00:25:15   00:13:21   --         


BA-MM    33. Ondřej Žďánský -- Jaromír Hrubeš           Ještě dva
Číslo: 167    Start: 09:42:00    Cíl: 15:16:12    Bodů: 365    Čas: 05:34:12    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     49(50)     
   10:02:15   10:11:51   10:19:50   10:26:17   10:38:50   10:57:53   11:27:50   11:39:36   12:33:21   12:57:26   
   00:20:15   00:09:36   00:07:59   00:06:27   00:12:33   00:19:03   00:29:57   00:11:46   00:53:45   00:24:05   

   77(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   13:26:03   14:02:34   15:16:12   15:16:12   
   00:28:37   00:36:31   01:13:38   --         


BA-MM    34. Jaromír Háněl -- Václav Klomínský           HSH Sport
Číslo: 183    Start: 10:30:00    Cíl: 16:24:45    Bodů: 360    Čas: 05:54:45    Penále: 0

   85(20)     74(20)     73(10)     65(50)     59(60)     34(30)     33(30)     35(60)     55(20)     77(30)     
   10:58:39   11:21:16   11:35:35   11:52:45   13:04:23   13:33:11   13:56:01   14:20:51   15:17:54   15:42:53   
   00:28:39   00:22:37   00:14:19   00:17:10   01:11:38   00:28:48   00:22:50   00:24:50   00:57:03   00:24:59   

   83(10)     100(10)    Cíl        
   16:12:24   16:24:45   16:24:45   
   00:29:31   00:12:21   --         


BA-MM    35. Luděk Kočárník -- Michal Lukáč           Ašští bajkeři
Číslo: 132    Start: 10:09:00    Cíl: 15:58:10    Bodů: 355    Čas: 05:49:10    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     
   10:27:39   10:38:33   11:00:55   11:16:39   11:28:51   11:49:05   12:07:51   12:39:22   13:05:13   13:29:02   
   00:18:39   00:10:54   00:22:22   00:15:44   00:12:12   00:20:14   00:18:46   00:31:31   00:25:51   00:23:49   

   76(30)     75(40)     84(30)     100(10)    Cíl        
   14:02:06   14:30:16   15:30:22   15:58:10   15:58:10   
   00:33:04   00:28:10   01:00:06   00:27:48   --         


BA-MM    36. Pavel Novák -- Vladimír Novák           MEKBIKE
Číslo: 176    Start: 09:09:00    Cíl: 15:26:11    Bodů: 350    Čas: 06:17:11    Penále: 60

   84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     55(20)     54(40)     35(60)     51(30)     49(50)     83(10)     
   09:44:15   10:07:07   10:31:33   10:50:31   11:14:34   11:37:56   12:17:30   13:10:14   14:06:13   15:09:33   
   00:35:15   00:22:52   00:24:26   00:18:58   00:24:03   00:23:22   00:39:34   00:52:44   00:55:59   01:03:20   

   100(10)    Cíl        
   15:26:11   15:26:11   
   00:16:38   --         


BA-MM    37. Martin Chaloupka -- Petr Farka           STS Chvojkovice - Brod
Číslo: 163    Start: 09:00:00    Cíl: 15:48:00    Bodů: 560    Čas: 06:48:00    Penále: 370

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     40(40)     39(30)     38(100)    
   09:21:25   09:40:29   09:59:58   10:22:20   10:34:03   10:58:56   11:08:40   11:44:21   12:13:03   12:47:31   
   00:21:25   00:19:04   00:19:29   00:22:22   00:11:43   00:24:53   00:09:44   00:35:41   00:28:42   00:34:28   

   35(60)     54(40)     75(40)     100(10)    Cíl        
   13:33:19   14:09:35   14:56:27   15:48:00   15:48:00   
   00:45:48   00:36:16   00:46:52   00:51:33   --         


BA-MM    38. Jakub Tkaczyk -- Tomáš Pichlík           Koaly
Číslo: 117    Start: 10:33:00    Cíl: 16:38:21    Bodů: 310    Čas: 06:05:21    Penále: 12

   85(20)     73(10)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     35(60)     55(20)     77(30)     100(10)    
   10:51:23   11:16:17   11:48:35   12:21:12   13:26:57   13:46:23   14:24:47   15:15:29   15:47:31   16:38:21   
   00:18:23   00:24:54   00:32:18   00:32:37   01:05:45   00:19:26   00:38:24   00:50:42   00:32:02   00:50:50   

   Cíl        
   16:38:21   
   --         


BA-MM    39. Miroslav Zoubek -- Lukáš Zoubek           LUMI
Číslo: 104    Start: 10:24:00    Cíl: 16:02:05    Bodů: 310    Čas: 05:38:05    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     54(40)     56(40)     100(10)    
   10:46:32   11:04:41   11:30:12   12:08:40   12:35:10   13:01:20   13:21:27   13:54:00   14:32:28   16:02:05   
   00:22:32   00:18:09   00:25:31   00:38:28   00:26:30   00:26:10   00:20:07   00:32:33   00:38:28   01:29:37   

   Cíl        
   16:02:05   
   --         


BA-MM    40. Jiří Štefánik -- Josef Beran           Harrachovští jezdci
Číslo: 138    Start: 10:24:00    Cíl: 15:48:14    Bodů: 305    Čas: 05:24:14    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     50(10)     
   10:48:00   10:57:43   11:06:28   11:14:49   11:29:25   11:46:38   12:32:56   12:45:18   13:18:04   13:37:34   
   00:24:00   00:09:43   00:08:45   00:08:21   00:14:36   00:17:13   00:46:18   00:12:22   00:32:46   00:19:30   

   49(50)     100(10)    Cíl        
   14:28:05   15:48:14   15:48:14   
   00:50:31   01:20:09   --         


BA-MM    41. Miroslav Trn -- Petr Zloský           Czech & Slovak Bike Team
Číslo: 174    Start: 09:36:00    Cíl: 15:26:55    Bodů: 310    Čas: 05:50:55    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     56(40)     73(10)     
   10:00:55   10:19:43   10:52:43   11:29:00   11:41:10   12:02:21   12:47:45   13:16:40   13:49:14   14:45:23   
   00:24:55   00:18:48   00:33:00   00:36:17   00:12:10   00:21:11   00:45:24   00:28:55   00:32:34   00:56:09   

   100(10)    Cíl        
   15:26:55   15:26:55   
   00:41:32   --         


BA-MM    42. Miroslav Macík -- Miroslav Macík           Vsetínští ogaři
Číslo: 162    Start: 10:06:00    Cíl: 16:00:34    Bodů: 310    Čas: 05:54:34    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     48(20)     49(50)     55(20)     
   10:27:54   10:39:26   10:48:03   10:55:01   11:07:28   11:27:01   12:15:44   12:38:06   13:07:01   13:34:42   
   00:21:54   00:11:32   00:08:37   00:06:58   00:12:27   00:19:33   00:48:43   00:22:22   00:28:55   00:27:41   

   76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:01:50   14:35:12   16:00:34   16:00:34   
   00:27:08   00:33:22   01:25:22   --         


BA-MM    43. Tomáš Skuplík -- Ondřej Pešl           Koaly
Číslo: 116    Start: 10:24:00    Cíl: 16:06:20    Bodů: 380    Čas: 05:42:20    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     49(50)     48(20)     45(20)     44(60)     46(30)     80(30)     
   10:44:46   11:09:08   11:38:38   12:13:52   12:56:53   13:15:59   13:45:11   14:03:29   14:42:31   15:02:55   
   00:20:46   00:24:22   00:29:30   00:35:14   00:43:01   00:19:06   00:29:12   00:18:18   00:39:02   00:20:24   

   82(10)     81(20)     100(10)    Cíl        
   15:34:24   15:43:52   16:06:20   16:06:20   
   00:31:29   00:09:28   00:22:28   --         


BA-MM    44. Petr Sakař -- Martin Soukup           Charé
Číslo: 101    Start: 09:18:00    Cíl: 14:51:33    Bodů: 305    Čas: 05:33:33    Penále: 0

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     
   10:22:51   10:45:35   11:03:50   11:14:10   11:22:39   11:35:53   11:54:31   12:21:32   12:59:53   13:26:55   
   01:04:51   00:22:44   00:18:15   00:10:20   00:08:29   00:13:14   00:18:38   00:27:01   00:38:21   00:27:02   

   55(20)     76(30)     75(40)     73(10)     100(10)    Cíl        
   13:56:54   14:33:23   15:04:58   15:27:00   15:58:52   14:51:33   
   00:29:59   00:36:29   00:31:35   00:22:02   00:31:52   00:00:0-4039


BA-MM    45. Miroslav Zámečník -- Tomáš Verner           Véwa a Pupy
Číslo: 135    Start: 09:45:00    Cíl: 15:57:42    Bodů: 360    Čas: 06:12:42    Penále: 26

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     48(20)     49(50)     76(30)     75(40)     
   10:03:19   10:19:57   10:51:32   11:12:59   11:40:15   11:58:30   12:46:13   13:13:20   13:51:23   14:24:32   
   00:18:19   00:16:38   00:31:35   00:21:27   00:27:16   00:18:15   00:47:43   00:27:07   00:38:03   00:33:09   

   100(10)    Cíl        
   15:57:42   15:57:42   
   01:33:10   --         


BA-MM    46. Milan Boček -- Pavel Ambrož           KOS Tesla Brno
Číslo: 111    Start: 09:51:00    Cíl: 16:25:37    Bodů: 410    Čas: 06:34:37    Penále: 230

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     43(30)     41(20)     40(40)     
   10:07:11   10:23:55   10:42:44   10:59:20   11:14:36   11:34:02   11:48:44   12:10:23   12:45:37   13:03:44   
   00:16:11   00:16:44   00:18:49   00:16:36   00:15:16   00:19:26   00:14:42   00:21:39   00:35:14   00:18:07   

   39(30)     35(60)     100(10)    Cíl        
   13:35:37   14:44:07   16:25:37   16:25:37   
   00:31:53   01:08:30   01:41:30   --         


BA-MM    47. Richard Klimeš -- Richard Klimeš           KK
Číslo: 130    Start: 09:12:00    Cíl: 14:51:46    Bodů: 310    Čas: 05:39:46    Penále: 0

   85(20)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     55(20)     49(50)     48(20)     47(30)     77(30)     
   09:42:55   10:06:18   10:28:14   10:51:38   11:12:45   11:42:22   12:15:26   12:33:00   13:18:50   13:40:38   
   00:30:55   00:23:23   00:21:56   00:23:24   00:21:07   00:29:37   00:33:04   00:17:34   00:45:50   00:21:48   

   84(30)     100(10)    Cíl        
   14:29:48   14:51:46   14:51:46   
   00:49:10   00:21:58   --         


BA-MM    48. Vítek Majer -- Vladimír Slípka           SKP České Budějovice
Číslo: 122    Start: 09:12:00    Cíl: 15:22:15    Bodů: 310    Čas: 06:10:15    Penále: 22

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     46(30)     45(20)     44(60)     42(20)     
   09:35:52   09:46:10   09:55:20   10:03:03   10:14:18   10:32:09   10:32:42   10:59:21   11:37:42   12:12:47   
   00:23:52   00:10:18   00:09:10   00:07:43   00:11:15   00:17:51   00:00:33   00:26:39   00:38:21   00:35:05   

   50(10)     49(50)     87(20)     100(10)    Cíl        
   13:02:04   13:43:10   15:13:18   15:22:15   15:22:15   
   00:49:17   00:41:06   01:30:08   00:08:57   --         


BA-MM    49. David Eibl -- Jiří Švec           Meoris watch team
Číslo: 124    Start: 09:21:00    Cíl: 15:20:55    Bodů: 440    Čas: 05:59:55    Penále: 0

   87(20)     85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     55(20)     49(50)     50(10)     43(30)     44(60)     
   09:58:54   10:07:48   10:27:06   11:00:23   11:29:09   11:44:15   12:06:34   12:42:07   13:01:48   13:42:12   
   00:37:54   00:08:54   00:19:18   00:33:17   00:28:46   00:15:06   00:22:19   00:35:33   00:19:41   00:40:24   

   45(20)     46(30)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:02:24   14:21:48   14:44:56   14:59:59   15:07:11   15:20:55   15:20:55   
   00:20:12   00:19:24   00:23:08   00:15:03   00:07:12   00:13:44   --         


BA-MM    50. Honza Brolík -- Kuba Brolík           Moravské šlapky
Číslo: 170    Start: 09:57:00    Cíl: 16:03:11    Bodů: 325    Čas: 06:06:11    Penále: 14

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     
   10:21:36   10:33:59   10:44:02   10:52:25   11:06:08   11:33:25   11:52:55   12:28:03   12:57:42   13:28:34   
   00:24:36   00:12:23   00:10:03   00:08:23   00:13:43   00:27:17   00:19:30   00:35:08   00:29:39   00:30:52   

   76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:08:02   14:52:58   16:03:11   16:03:11   
   00:39:28   00:44:56   01:10:13   --         


BA-MM    51. Milan Polák -- Jiří Kavánek           FIDOBAR
Číslo: 147    Start: 10:03:00    Cíl: 15:17:06    Bodů: 230    Čas: 05:14:06    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     76(30)     76(30)     75(40)     74(20)     100(10)    Cíl        
   10:27:31   10:52:06   11:31:12   12:06:24   12:52:16   12:52:29   13:34:15   14:27:20   15:17:06   15:17:06   
   00:24:31   00:24:35   00:39:06   00:35:12   00:45:52   00:00:13   00:41:46   00:53:05   00:49:46   --         


BA-MM    52. Jiří Andrle -- Radek Langer           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 140    Start: 09:03:00    Cíl: 15:16:50    Bodů: 310    Čas: 06:13:50    Penále: 28

   85(20)     85(20)     84(30)     78(50)     49(50)     54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    
   09:29:25   09:29:43   09:50:04   10:24:10   11:28:44   12:30:28   12:48:26   13:24:10   13:54:54   15:16:50   
   00:26:25   00:00:18   00:20:21   00:34:06   01:04:34   01:01:44   00:17:58   00:35:44   00:30:44   01:21:56   

   Cíl        
   15:16:50   
   --         


BA-MM    53. Vladislav Lžičař -- Jakub Lžičař           DELF
Číslo: 109    Start: 09:15:00    Cíl: 15:34:46    Bodů: 260    Čas: 06:19:46    Penále: 80

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     41(20)     40(40)     43(30)     100(10)    Cíl        
   09:36:36   09:52:23   10:20:07   11:01:21   11:16:22   12:16:24   12:39:30   13:35:39   15:34:46   15:34:46   
   00:21:36   00:15:47   00:27:44   00:41:14   00:15:01   01:00:02   00:23:06   00:56:09   01:59:07   --         


BA-MM    54. Radim Jelínek -- Pavel Jelínek           Vyplašení cyklosauři
Číslo: 172    Start: 09:09:00    Cíl: 15:25:27    Bodů: 265    Čas: 06:16:27    Penále: 50

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     77(30)     75(40)     
   09:39:09   10:12:14   10:40:53   10:54:18   11:05:29   11:22:06   12:00:17   12:41:03   13:16:30   14:06:22   
   00:30:09   00:33:05   00:28:39   00:13:25   00:11:11   00:16:37   00:38:11   00:40:46   00:35:27   00:49:52   

   100(10)    Cíl        
   15:25:27   15:25:27   
   01:19:05   --         


BA-MM    55. Matouš Franc -- Petr Mrázek           FIDOBAR
Číslo: 180    Start: 09:09:00    Cíl: 12:00:00    Bodů: 240    Čas: 02:51:00    Penále: 0

   100(10)    85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     73(10)     87(20)     72(20)     88(10)     
   --         09:36:09   10:21:33   10:50:21   11:30:30   12:06:15   12:43:06   13:31:25   13:52:04   14:11:02   
   00:00:0-3294009:36:09   00:45:24   00:28:48   00:40:09   00:35:45   00:36:51   00:48:19   00:20:39   00:18:58   

   Cíl        
   12:00:00   
   00:00:0-7862


BA-MM    56. Ondřej Kupsa -- Slávek Vochozka           Delší, ale o to horší cesta
Číslo: 168    Start: 09:42:00    Cíl: 14:33:48    Bodů: 190    Čas: 04:51:48    Penále: 0

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     73(10)     74(20)     84(30)     100(10)    Cíl        
   10:06:19   10:36:16   10:41:06   10:55:50   12:16:34   12:55:49   13:25:07   13:50:59   14:33:48   14:33:48   
   00:24:19   00:29:57   00:04:50   00:14:44   01:20:44   00:39:15   00:29:18   00:25:52   00:42:49   --         


BA-MM    57. Zdeněk Plšek -- Patrik Plšek           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 126    Start: 09:09:00    Cíl: 15:07:21    Bodů: 140    Čas: 05:58:21    Penále: 0

   85(20)     82(10)     83(10)     84(30)     75(40)     64(20)     100(10)    Cíl        
   09:36:31   09:58:48   10:14:26   11:01:30   12:40:16   13:44:23   15:07:21   15:07:21   
   00:27:31   00:22:17   00:15:38   00:47:04   01:38:46   01:04:07   01:22:58   --         


BA-MM    58. Martin Kukačka -- Václav Cypro           SKP České Budějovice
Číslo: 128    Start: 09:57:00    Cíl: 16:50:19    Bodů: 460    Čas: 06:53:19    Penále: 420

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     40(40)     39(30)     38(100)    
   10:19:11   10:28:29   10:36:31   10:46:13   11:03:10   11:24:57   11:37:31   12:17:02   12:39:54   13:15:02   
   00:22:11   00:09:18   00:08:02   00:09:42   00:16:57   00:21:47   00:12:34   00:39:31   00:22:52   00:35:08   

   35(60)     33(30)     100(10)    Cíl        
   14:15:53   15:06:31   16:50:19   16:50:19   
   01:00:51   00:50:38   01:43:48   --         


BA-MM    59. Milan Gazdačko -- Jan Gazdačko           GazBig9
Číslo: 160    Start: 10:00:00    Cíl: 16:17:46    Bodů: 350    Čas: 06:17:46    Penále: 60

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     55(20)     49(50)     51(30)     35(60)     54(40)     100(10)    
   10:19:19   10:39:02   11:06:57   11:38:44   11:56:01   12:23:09   13:11:29   14:02:12   14:47:54   16:17:46   
   00:19:19   00:19:43   00:27:55   00:31:47   00:17:17   00:27:08   00:48:20   00:50:43   00:45:42   01:29:52   

   Cíl        
   16:17:46   
   --         


BA-MM    60. Honza Kamzík -- Jirka Feix           Laurel a Hardy
Číslo: 102    Start: 09:42:00    Cíl: 16:13:53    Bodů: 330    Čas: 06:31:53    Penále: 200

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     49(50)     100(10)    
   10:12:52   10:31:44   10:59:57   11:31:14   11:41:25   11:56:19   12:47:16   13:06:27   14:42:23   16:13:53   
   00:30:52   00:18:52   00:28:13   00:31:17   00:10:11   00:14:54   00:50:57   00:19:11   01:35:56   01:31:30   

   Cíl        
   16:13:53   
   --         


BA-MM    61. Vít Burda -- David Zdvořáček           Always Look on the Bright Side of Life
Číslo: 127    Start: 09:39:00    Cíl: 15:56:25    Bodů: 305    Čas: 06:17:25    Penále: 60

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     47(30)     77(30)     
   10:07:28   10:21:35   10:33:47   10:42:59   10:57:59   11:26:00   12:43:35   13:00:24   14:04:45   14:36:29   
   00:28:28   00:14:07   00:12:12   00:09:12   00:15:00   00:28:01   01:17:35   00:16:49   01:04:21   00:31:44   

   84(30)     100(10)    Cíl        
   15:21:18   15:56:25   15:56:25   
   00:44:49   00:35:07   --         


BA-MM    62. Jaroslav Rak -- Aleš Meister           Czech & Slovak Bike Team
Číslo: 178    Start: 09:06:00    Cíl: 14:23:25    Bodů: 190    Čas: 05:17:25    Penále: 0

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     73(10)     74(20)     84(30)     100(10)    Cíl        
   09:42:32   10:09:26   10:14:58   10:38:26   11:43:54   12:17:29   13:24:44   13:45:06   14:23:25   14:23:25   
   00:36:32   00:26:54   00:05:32   00:23:28   01:05:28   00:33:35   01:07:15   00:20:22   00:38:19   --         


BA-MM    63. Pavel Trumpeš -- Jiří Trumpeš           Taebo Team Arena
Číslo: 153    Start: 09:21:00    Cíl: 13:43:45    Bodů: 90    Čas: 04:22:45    Penále: 0

   84(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   10:12:55   10:43:20   13:43:45   13:43:45   
   00:51:55   00:30:25   03:00:25   --         


BA-MM    64. Radko Najman -- Jan Valenta           Koaly
Číslo: 115    Start: 09:03:00    Cíl: 10:46:37    Bodů: 50    Čas: 01:43:37    Penále: 0

   56(40)     63(0)      63(0)      100(10)    ()         ()         Cíl        
   09:21:27   10:06:49   10:06:50   10:46:37   16:21:38   16:28:19   10:46:37   
   00:18:27   00:45:22   00:00:01   00:39:47   05:35:01   00:06:41   00:00:0-20502


BA-MM    80. Ivo Elsner -- Petr Sedláček           LKT 80 Šumperk
Číslo: 120    Start: 09:57:00    Cíl: 16:13:58    Bodů: 420    Čas: 06:16:58    Penále: 50

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     55(20)     49(50)     50(10)     41(20)     40(40)     35(60)     
   10:18:02   10:29:47   10:50:36   11:10:37   11:27:05   11:45:19   12:04:50   12:27:43   12:49:35   14:03:08   
   00:21:02   00:11:45   00:20:49   00:20:01   00:16:28   00:18:14   00:19:31   00:22:53   00:21:52   01:13:33   

   54(40)     76(30)     100(10)    Cíl        
   14:31:34   15:03:58   16:13:58   16:13:58   
   00:28:26   00:32:24   01:10:00   --         


BA-MM    81. Jan Polák -- Jakub Makový           MEKBIKE
Číslo: 177    Start: 09:54:00    Cíl: 17:37:46    Bodů: 290    Čas: 07:43:46    Penále: 9999

   84(30)     77(30)     48(20)     43(30)     40(40)     39(30)     38(100)    100(10)    Cíl        
   10:36:26   11:14:18   11:37:04   12:00:54   12:40:22   13:24:41   14:28:49   17:37:46   17:37:46   
   00:42:26   00:37:52   00:22:46   00:23:50   00:39:28   00:44:19   01:04:08   03:08:57   --         




BA-MM+



BA-MM+    1. Holger Mager -- Kai Mueller           Velosynthese
Číslo: 265    Start: 10:36:00    Cíl: 16:50:31    Bodů: 770    Čas: 06:14:31    Penále: 30

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     54(40)     34(30)     
   10:54:13   11:07:21   11:12:02   11:19:15   11:39:03   12:01:03   12:18:45   12:33:11   12:46:24   13:05:36   
   00:18:13   00:13:08   00:04:41   00:07:13   00:19:48   00:22:00   00:17:42   00:14:26   00:13:13   00:19:12   

   33(30)     32(20)     31(80)     35(60)     36(50)     37(30)     38(100)    39(30)     40(40)     100(10)    
   13:16:39   13:24:04   13:38:01   14:03:00   14:23:54   14:33:55   14:57:09   15:20:00   15:34:01   16:50:31   
   00:11:03   00:07:25   00:13:57   00:24:59   00:20:54   00:10:01   00:23:14   00:22:51   00:14:01   01:16:30   

   Cíl        
   16:50:31   
   --         


BA-MM+    2. Falk Wenzel -- Christian Hennig           Flash mob duo
Číslo: 290    Start: 09:33:00    Cíl: 15:50:20    Bodů: 680    Čas: 06:17:20    Penále: 60

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     31(80)     
   09:51:07   10:02:03   10:16:50   10:33:29   10:49:31   11:05:17   11:26:14   11:49:56   12:01:07   12:21:29   
   00:18:07   00:10:56   00:14:47   00:16:39   00:16:02   00:15:46   00:20:57   00:23:42   00:11:11   00:20:22   

   35(60)     36(50)     37(30)     38(100)    49(50)     100(10)    Cíl        
   12:49:02   13:06:46   13:18:21   13:49:29   15:04:46   15:50:20   15:50:20   
   00:27:33   00:17:44   00:11:35   00:31:08   01:15:17   00:45:34   --         


BA-MM+    3. Dušan Lebeda -- Honza Kabát           Ekonom Praha
Číslo: 207    Start: 09:15:00    Cíl: 15:22:07    Bodů: 705    Čas: 06:07:07    Penále: 16

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     75(40)     76(30)     56(40)     56(40)     59(60)     
   09:36:24   09:52:07   10:09:47   10:19:44   10:31:56   10:56:13   11:15:14   11:35:09   11:36:40   11:55:48   
   00:21:24   00:15:43   00:17:40   00:09:57   00:12:12   00:24:17   00:19:01   00:19:55   00:01:31   00:19:08   

   34(30)     33(30)     35(60)     51(30)     54(40)     55(20)     49(50)     77(30)     78(50)     80(30)     
   12:18:23   12:31:03   12:49:50   13:09:19   13:29:46   13:44:49   14:00:53   14:21:42   14:40:34   14:56:04   
   00:22:35   00:12:40   00:18:47   00:19:29   00:20:27   00:15:03   00:16:04   00:20:49   00:18:52   00:15:30   

   82(10)     100(10)    Cíl        
   15:10:13   15:22:07   15:22:07   
   00:14:09   00:11:54   --         


BA-MM+    4. Vašek Husák -- David Chaloupský           Ghost Rubena Racing Team
Číslo: 238    Start: 09:48:00    Cíl: 16:02:06    Bodů: 670    Čas: 06:14:06    Penále: 30

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     42(20)     41(20)     
   10:14:13   10:25:12   10:41:57   10:54:39   10:55:00   11:14:09   11:23:02   11:49:05   12:05:04   12:16:32   
   00:26:13   00:10:59   00:16:45   00:12:42   00:00:21   00:19:09   00:08:53   00:26:03   00:15:59   00:11:28   

   52(20)     35(60)     31(80)     31(80)     33(30)     33(30)     34(30)     54(40)     56(40)     76(30)     
   12:32:48   12:59:47   13:16:47   13:17:16   13:41:23   13:42:33   13:55:41   14:18:11   14:39:49   15:14:04   
   00:16:16   00:26:59   00:17:00   00:00:29   00:24:07   00:01:10   00:13:08   00:22:30   00:21:38   00:34:15   

   75(40)     75(40)     100(10)    Cíl        
   15:33:21   15:33:59   16:02:06   16:02:06   
   00:19:17   00:00:38   00:28:07   --         


BA-MM+    5. Radek Jonáš -- Jakub Novák           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 220    Start: 10:09:00    Cíl: 16:14:48    Bodů: 650    Čas: 06:05:48    Penále: 12

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     47(30)     48(20)     49(50)     45(20)     44(60)     43(30)     
   10:23:07   10:32:55   10:52:13   11:04:02   11:23:34   11:37:08   11:53:33   12:16:39   12:24:23   12:43:40   
   00:14:07   00:09:48   00:19:18   00:11:49   00:19:32   00:13:34   00:16:25   00:23:06   00:07:44   00:19:17   

   41(20)     38(100)    35(60)     51(30)     54(40)     56(40)     100(10)    Cíl        
   13:02:42   13:29:04   14:09:43   14:31:03   14:52:29   15:05:31   16:14:48   16:14:48   
   00:19:02   00:26:22   00:40:39   00:21:20   00:21:26   00:13:02   01:09:17   --         


BA-MM+    6. Richo Klech -- Dano Tomanek           Velsbike - Superior
Číslo: 231    Start: 09:12:00    Cíl: 15:35:16    Bodů: 660    Čas: 06:23:16    Penále: 120

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     40(40)     39(30)     38(100)    
   09:31:17   09:42:21   10:01:34   10:19:48   10:30:54   10:50:21   10:58:47   11:30:19   11:50:27   12:13:11   
   00:19:17   00:11:04   00:19:13   00:18:14   00:11:06   00:19:27   00:08:26   00:31:32   00:20:08   00:22:44   

   35(60)     51(30)     54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   13:03:21   13:22:31   13:50:49   14:02:01   14:25:04   14:51:35   15:35:16   15:35:16   
   00:50:10   00:19:10   00:28:18   00:11:12   00:23:03   00:26:31   00:43:41   --         


BA-MM+    7. Miroslav Křeček -- Karel Huňka           Rychlíci z Hané
Číslo: 245    Start: 09:42:00    Cíl: 15:35:44    Bodů: 540    Čas: 05:53:44    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     40(40)     39(30)     38(100)    
   09:59:02   10:09:10   10:32:13   10:47:21   11:10:25   11:31:52   11:56:35   12:23:20   12:49:49   13:14:51   
   00:17:02   00:10:08   00:23:03   00:15:08   00:23:04   00:21:27   00:24:43   00:26:45   00:26:29   00:25:02   

   35(60)     51(30)     55(20)     100(10)    Cíl        
   14:03:16   14:21:05   14:49:06   15:35:44   15:35:44   
   00:48:25   00:17:49   00:28:01   00:46:38   --         


BA-MM+    8. Pavel Bureš -- Vladimír Horký           PELLS ABND Racing Team
Číslo: 242    Start: 09:57:00    Cíl: 16:23:08    Bodů: 710    Čas: 06:26:08    Penále: 150

   85(20)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     31(80)     35(60)     
   10:14:45   10:31:46   10:46:54   11:01:44   11:15:23   11:33:45   11:54:04   12:06:30   12:23:12   12:53:22   
   00:17:45   00:17:01   00:15:08   00:14:50   00:13:39   00:18:22   00:20:19   00:12:26   00:16:42   00:30:10   

   36(50)     37(30)     38(100)    41(20)     43(30)     49(50)     100(10)    Cíl        
   13:10:20   13:22:44   13:55:29   14:34:09   14:54:26   15:32:08   16:23:08   16:23:08   
   00:16:58   00:12:24   00:32:45   00:38:40   00:20:17   00:37:42   00:51:00   --         


BA-MM+    9. Richard Sláma -- Maroš Erdziak           PBV MTB Team Brno
Číslo: 246    Start: 09:15:00    Cíl: 15:19:17    Bodů: 585    Čas: 06:04:17    Penále: 10

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     35(60)     
   09:46:17   10:02:53   10:20:41   10:44:33   11:01:09   11:21:08   11:41:49   12:16:26   12:29:33   12:50:04   
   00:31:17   00:16:36   00:17:48   00:23:52   00:16:36   00:19:59   00:20:41   00:34:37   00:13:07   00:20:31   

   51(30)     50(10)     49(50)     48(20)     47(30)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   13:14:13   13:24:30   13:55:44   14:15:38   14:30:03   14:48:09   15:01:36   15:07:05   15:19:17   15:19:17   
   00:24:09   00:10:17   00:31:14   00:19:54   00:14:25   00:18:06   00:13:27   00:05:29   00:12:12   --         


BA-MM+    10. Tomáš Bohatý -- Radomír Maráček           Meoris watch team
Číslo: 214    Start: 09:24:00    Cíl: 15:26:37    Bodů: 535    Čas: 06:02:37    Penále: 6

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     40(40)     
   09:45:05   09:56:09   10:02:21   10:11:57   10:27:36   10:50:49   10:58:59   11:29:40   11:53:00   12:12:10   
   00:21:05   00:11:04   00:06:12   00:09:36   00:15:39   00:23:13   00:08:10   00:30:41   00:23:20   00:19:10   

   39(30)     38(100)    35(60)     56(40)     100(10)    Cíl        
   12:40:04   13:07:33   13:52:15   14:26:08   15:26:37   15:26:37   
   00:27:54   00:27:29   00:44:42   00:33:53   01:00:29   --         


BA-MM+    11. Tomáš Pohl -- Petr Hrabal           PBV MTB Team Brno
Číslo: 225    Start: 09:27:00    Cíl: 14:58:49    Bodů: 545    Čas: 05:31:49    Penále: 0

   85(20)     84(30)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     
   09:41:38   09:58:09   10:09:19   10:14:49   10:23:36   10:48:04   11:04:04   11:24:08   11:34:59   12:06:56   
   00:14:38   00:16:31   00:11:10   00:05:30   00:08:47   00:24:28   00:16:00   00:20:04   00:10:51   00:31:57   

   50(10)     54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     74(20)     72(20)     88(10)     87(20)     100(10)    
   12:19:16   12:49:34   13:08:59   13:30:51   13:48:55   14:15:33   14:33:31   14:45:44   14:51:21   14:58:49   
   00:12:20   00:30:18   00:19:25   00:21:52   00:18:04   00:26:38   00:17:58   00:12:13   00:05:37   00:07:28   

   Cíl        
   14:58:49   
   --         


BA-MM+    12. Jan Kamenický -- Karel Kavalír           OK 99 Hradec Králové
Číslo: 227    Start: 09:24:00    Cíl: 15:39:58    Bodů: 590    Čas: 06:15:58    Penále: 40

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     50(10)     51(30)     
   09:47:03   10:00:57   10:25:14   10:44:26   10:55:27   11:17:15   11:26:49   11:50:49   12:11:36   12:28:44   
   00:23:03   00:13:54   00:24:17   00:19:12   00:11:01   00:21:48   00:09:34   00:24:00   00:20:47   00:17:08   

   35(60)     33(30)     34(30)     59(60)     59(60)     64(20)     65(50)     73(10)     100(10)    Cíl        
   12:59:19   13:20:52   13:32:51   14:03:56   14:06:23   14:32:38   14:53:35   15:12:20   15:39:58   15:39:58   
   00:30:35   00:21:33   00:11:59   00:31:05   00:02:27   00:26:15   00:20:57   00:18:45   00:27:38   --         


BA-MM+    13. Jaroslav Stránský -- Patrik Lukšan           DC-Five´s
Číslo: 232    Start: 09:39:00    Cíl: 15:31:52    Bodů: 505    Čas: 05:52:52    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     
   09:55:15   10:10:44   10:31:50   10:52:33   10:59:39   11:06:39   11:17:30   11:35:44   12:13:39   12:26:30   
   00:16:15   00:15:29   00:21:06   00:20:43   00:07:06   00:07:00   00:10:51   00:18:14   00:37:55   00:12:51   

   45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     77(30)     74(20)     87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   12:44:08   12:59:15   13:21:07   13:55:51   14:32:56   15:01:07   15:21:26   15:25:06   15:31:52   15:31:52   
   00:17:38   00:15:07   00:21:52   00:34:44   00:37:05   00:28:11   00:20:19   00:03:40   00:06:46   --         


BA-MM+    14. Jaromír Chroustovský -- Radan Kamenický           Sousedi
Číslo: 211    Start: 09:45:00    Cíl: 15:32:55    Bodů: 485    Čas: 05:47:55    Penále: 0

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     77(30)     48(20)     49(50)     50(10)     51(30)     
   09:59:44   10:07:09   10:12:51   10:22:42   10:49:14   11:13:31   11:27:09   11:47:35   12:06:04   12:24:35   
   00:14:44   00:07:25   00:05:42   00:09:51   00:26:32   00:24:17   00:13:38   00:20:26   00:18:29   00:18:31   

   54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     74(20)     87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   12:58:57   13:13:21   13:42:15   14:02:34   14:33:48   15:22:28   15:25:59   15:32:55   15:32:55   
   00:34:22   00:14:24   00:28:54   00:20:19   00:31:14   00:48:40   00:03:31   00:06:56   --         


BA-MM+    15. Jaroslav Sládek -- Josef Kapal           Bajkeři od Benešova
Číslo: 239    Start: 09:45:00    Cíl: 15:52:35    Bodů: 495    Čas: 06:07:35    Penále: 16

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     
   10:12:19   10:21:54   10:29:39   10:36:17   10:47:35   11:06:47   11:34:46   12:01:33   12:18:30   12:34:02   
   00:27:19   00:09:35   00:07:45   00:06:38   00:11:18   00:19:12   00:27:59   00:26:47   00:16:57   00:15:32   

   49(50)     55(20)     54(40)     56(40)     59(60)     64(20)     100(10)    Cíl        
   12:55:07   13:17:41   13:34:59   13:49:31   14:24:28   14:56:37   15:52:35   15:52:35   
   00:21:05   00:22:34   00:17:18   00:14:32   00:34:57   00:32:09   00:55:58   --         


BA-MM+    16. David Náhlovský -- Karel Chroust           PBV MTB Team Brno
Číslo: 249    Start: 09:51:00    Cíl: 15:40:34    Bodů: 440    Čas: 05:49:34    Penále: 0

   84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     44(60)     43(30)     50(10)     54(40)     56(40)     
   10:31:52   10:52:53   11:18:08   11:27:16   11:39:58   12:24:51   12:55:23   13:10:56   13:40:41   13:53:23   
   00:40:52   00:21:01   00:25:15   00:09:08   00:12:42   00:44:53   00:30:32   00:15:33   00:29:45   00:12:42   

   59(60)     85(20)     100(10)    Cíl        
   14:32:09   15:34:01   15:40:34   15:40:34   
   00:38:46   01:01:52   00:06:33   --         


BA-MM+    17. Petr Brych -- Radovan Hrnčíř           PBV MTB Team Brno
Číslo: 204    Start: 10:03:00    Cíl: 15:52:18    Bodů: 480    Čas: 05:49:18    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     50(10)     51(30)     54(40)     
   10:28:04   10:45:25   11:08:20   11:31:18   11:40:15   11:57:47   12:24:14   13:04:36   13:21:00   13:47:20   
   00:25:04   00:17:21   00:22:55   00:22:58   00:08:57   00:17:32   00:26:27   00:40:22   00:16:24   00:26:20   

   56(40)     76(30)     75(40)     74(20)     87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   14:03:25   14:25:42   14:47:41   15:12:25   15:38:47   15:43:29   15:52:18   15:52:18   
   00:16:05   00:22:17   00:21:59   00:24:44   00:26:22   00:04:42   00:08:49   --         


BA-MM+    18. Petr Flossmann -- Jan Zurynek           ŽAKET tým
Číslo: 282    Start: 10:12:00    Cíl: 15:53:25    Bodů: 480    Čas: 05:41:25    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     50(10)     51(30)     54(40)     
   10:32:02   10:48:35   11:09:13   11:31:06   11:40:10   11:57:19   12:23:54   13:04:54   13:20:47   13:46:52   
   00:20:02   00:16:33   00:20:38   00:21:53   00:09:04   00:17:09   00:26:35   00:41:00   00:15:53   00:26:05   

   56(40)     76(30)     75(40)     74(20)     87(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   14:03:05   14:25:13   14:47:26   15:13:00   15:38:38   15:43:39   15:53:25   15:53:25   
   00:16:13   00:22:08   00:22:13   00:25:34   00:25:38   00:05:01   00:09:46   --         


BA-MM+    19. Zdenále Míka -- Jenda Vlach           Wide Bike
Číslo: 223    Start: 09:30:00    Cíl: 15:13:34    Bodů: 500    Čas: 05:43:34    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     64(20)     59(60)     34(30)     33(30)     31(80)     
   09:48:33   10:01:04   10:18:35   10:29:46   10:48:20   11:24:20   11:44:50   12:15:41   12:29:47   12:48:57   
   00:18:33   00:12:31   00:17:31   00:11:11   00:18:34   00:36:00   00:20:30   00:30:51   00:14:06   00:19:10   

   35(60)     55(20)     78(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   13:29:35   14:02:44   14:36:42   15:00:34   15:13:34   15:13:34   
   00:40:38   00:33:09   00:33:58   00:23:52   00:13:00   --         


BA-MM+    20. Miroslav Soldát -- Martin Michalica           ChaBrusiči
Číslo: 251    Start: 09:42:00    Cíl: 15:57:02    Bodů: 530    Čas: 06:15:02    Penále: 40

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     
   10:08:13   10:22:10   10:42:14   10:55:26   11:08:11   11:24:08   11:49:43   12:12:57   12:46:30   13:03:12   
   00:26:13   00:13:57   00:20:04   00:13:12   00:12:45   00:15:57   00:25:35   00:23:14   00:33:33   00:16:42   

   35(60)     51(30)     55(20)     77(30)     78(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   13:37:28   13:56:53   14:30:19   14:54:05   15:21:23   15:45:42   15:57:02   15:57:02   
   00:34:16   00:19:25   00:33:26   00:23:46   00:27:18   00:24:19   00:11:20   --         


BA-MM+    21. Vladimír Buřt -- Jan Peťovský           Stará máza
Číslo: 280    Start: 09:24:00    Cíl: 15:08:08    Bodů: 480    Čas: 05:44:08    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     78(50)     46(30)     47(30)     48(20)     49(50)     
   09:46:04   09:56:06   10:03:55   10:10:25   10:20:03   10:47:06   11:02:37   11:20:35   11:39:12   12:03:56   
   00:22:04   00:10:02   00:07:49   00:06:30   00:09:38   00:27:03   00:15:31   00:17:58   00:18:37   00:24:44   

   55(20)     76(30)     75(40)     73(10)     65(50)     72(20)     88(10)     87(20)     100(10)    Cíl        
   12:21:17   12:47:41   13:17:42   13:45:54   14:01:47   14:37:50   14:50:19   14:58:04   15:08:08   15:08:08   
   00:17:21   00:26:24   00:30:01   00:28:12   00:15:53   00:36:03   00:12:29   00:07:45   00:10:04   --         


BA-MM+    22. Miroslav Řehák -- Zdeněk Maxa           Originální Vivalín Team Kadaň
Číslo: 271    Start: 10:15:00    Cíl: 16:29:23    Bodů: 540    Čas: 06:14:23    Penále: 30

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     48(20)     49(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     
   10:38:19   10:51:29   11:13:15   11:45:12   11:57:13   12:16:55   12:32:09   12:44:41   13:08:53   13:17:30   
   00:23:19   00:13:10   00:21:46   00:31:57   00:12:01   00:19:42   00:15:14   00:12:32   00:24:12   00:08:37   

   43(30)     50(10)     54(40)     56(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:08:06   14:22:42   14:50:07   15:03:05   15:31:06   15:52:40   16:29:23   16:29:23   
   00:50:36   00:14:36   00:27:25   00:12:58   00:28:01   00:21:34   00:36:43   --         


BA-MM+    23. Branislav Pilňan -- Filip Pucher           MTBO.SK
Číslo: 206    Start: 09:36:00    Cíl: 15:34:40    Bodů: 485    Čas: 05:58:40    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     51(30)     50(10)     
   10:01:43   10:19:46   10:41:16   11:16:46   11:39:06   12:03:35   12:27:46   13:00:36   13:21:16   13:31:56   
   00:25:43   00:18:03   00:21:30   00:35:30   00:22:20   00:24:29   00:24:11   00:32:50   00:20:40   00:10:40   

   49(50)     47(30)     46(30)     80(30)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:06:04   14:27:49   14:43:22   14:59:10   15:20:15   15:34:40   15:34:40   
   00:34:08   00:21:45   00:15:33   00:15:48   00:21:05   00:14:25   --         


BA-MM+    24. Kajiš Kratochvíl -- Čenda Nedoma           Velsbike - Superior
Číslo: 285    Start: 10:00:00    Cíl: 16:28:27    Bodů: 600    Čas: 06:28:27    Penále: 170

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     40(40)     41(20)     38(100)    
   10:18:56   10:33:33   10:52:36   11:07:32   11:31:20   11:40:01   12:06:14   12:33:34   12:58:19   13:32:38   
   00:18:56   00:14:37   00:19:03   00:14:56   00:23:48   00:08:41   00:26:13   00:27:20   00:24:45   00:34:19   

   35(60)     33(30)     34(30)     59(60)     100(10)    Cíl        
   14:15:37   14:36:14   14:49:11   15:18:31   16:28:27   16:28:27   
   00:42:59   00:20:37   00:12:57   00:29:20   01:09:56   --         


BA-MM+    25. Radim Němec -- Viktor Konvičný           Meoris watch team
Číslo: 215    Start: 09:54:00    Cíl: 16:10:38    Bodů: 515    Čas: 06:16:38    Penále: 50

   82(10)     83(10)     85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     
   10:06:54   10:16:30   10:36:51   10:50:05   11:08:28   11:34:29   11:43:34   11:57:10   12:21:05   12:47:39   
   00:12:54   00:09:36   00:20:21   00:13:14   00:18:23   00:26:01   00:09:05   00:13:36   00:23:55   00:26:34   

   42(20)     43(30)     49(50)     55(20)     76(30)     75(40)     87(20)     100(10)    Cíl        
   13:30:00   13:46:07   14:16:09   14:39:28   14:59:56   15:19:58   16:02:31   16:10:38   16:10:38   
   00:42:21   00:16:07   00:30:02   00:23:19   00:20:28   00:20:02   00:42:33   00:08:07   --         


BA-MM+    26. Jaroslav Kašpar -- Martin Hájek           Rychlíci z Hané
Číslo: 263    Start: 10:27:00    Cíl: 16:35:12    Bodů: 470    Čas: 06:08:12    Penále: 18

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     48(20)     
   10:47:46   11:03:12   11:27:42   11:52:41   12:10:53   12:25:45   12:56:56   13:05:52   13:38:21   14:05:51   
   00:20:46   00:15:26   00:24:30   00:24:59   00:18:12   00:14:52   00:31:11   00:08:56   00:32:29   00:27:30   

   49(50)     55(20)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:37:46   14:58:07   15:21:42   15:46:38   16:35:12   16:35:12   
   00:31:55   00:20:21   00:23:35   00:24:56   00:48:34   --         


BA-MM+    27. Petr Kadeřávek -- David Cichý           Jednotka intenzivních pleček
Číslo: 276    Start: 09:12:00    Cíl: 14:59:55    Bodů: 455    Čas: 05:47:55    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     54(40)     55(20)     55(20)     
   09:35:32   09:48:49   10:09:41   10:29:28   10:47:54   11:09:28   11:36:55   12:33:36   12:54:31   12:57:09   
   00:23:32   00:13:17   00:20:52   00:19:47   00:18:26   00:21:34   00:27:27   00:56:41   00:20:55   00:02:38   

   77(30)     77(30)     78(50)     78(50)     80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   13:22:21   13:22:45   14:00:20   14:03:29   14:23:07   14:38:07   14:45:43   14:59:55   14:59:55   
   00:25:12   00:00:24   00:37:35   00:03:09   00:19:38   00:15:00   00:07:36   00:14:12   --         


BA-MM+    28. Peter Harcinik -- Ľuboslav Harcinik           Draci z Kysuc
Číslo: 268    Start: 10:36:00    Cíl: 16:13:20    Bodů: 395    Čas: 05:37:20    Penále: 0

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     73(10)     74(20)     84(30)     75(40)     77(30)     
   11:10:20   11:26:21   11:43:49   11:53:34   12:23:28   12:44:36   12:57:30   13:21:55   14:07:32   14:27:33   
   00:34:20   00:16:01   00:17:28   00:09:45   00:29:54   00:21:08   00:12:54   00:24:25   00:45:37   00:20:01   

   47(30)     46(30)     80(30)     81(20)     82(10)     83(10)     100(10)    Cíl        
   14:41:56   15:10:20   15:26:54   15:38:42   15:51:02   16:00:44   16:13:20   16:13:20   
   00:14:23   00:28:24   00:16:34   00:11:48   00:12:20   00:09:42   00:12:36   --         


BA-MM+    29. Václav Pavlíček -- Zdeněk Režný           Bezva kluci
Číslo: 248    Start: 10:12:00    Cíl: 16:08:13    Bodů: 470    Čas: 05:56:13    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     54(40)     56(40)     
   10:31:51   10:44:52   11:09:28   11:31:32   11:41:37   12:01:33   12:50:13   13:12:32   13:35:09   14:10:08   
   00:19:51   00:13:01   00:24:36   00:22:04   00:10:05   00:19:56   00:48:40   00:22:19   00:22:37   00:34:59   

   59(60)     64(20)     65(50)     100(10)    Cíl        
   14:36:46   15:10:26   15:34:22   16:08:13   16:08:13   
   00:26:38   00:33:40   00:23:56   00:33:51   --         


BA-MM+    30. Jan Křivský -- Pavel Bednář           Bedny v Křoví
Číslo: 291    Start: 10:24:00    Cíl: 16:24:26    Bodů: 440    Čas: 06:00:26    Penále: 2

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     55(20)     54(40)     51(30)     50(10)     49(50)     
   10:43:06   10:58:55   11:19:30   11:40:37   11:57:43   12:16:01   12:32:33   13:33:18   13:43:53   14:13:17   
   00:19:06   00:15:49   00:20:35   00:21:07   00:17:06   00:18:18   00:16:32   01:00:45   00:10:35   00:29:24   

   48(20)     47(30)     77(30)     78(50)     83(10)     100(10)    Cíl        
   14:27:49   15:02:18   15:22:01   15:49:04   16:12:29   16:24:26   16:24:26   
   00:14:32   00:34:29   00:19:43   00:27:03   00:23:25   00:11:57   --         


BA-MM+    31. Tomaso Felini -- Pietro Fantozi           Citrus Bike Team Jablonec n. Nis.- www.bukvice.org
Číslo: 260    Start: 09:54:00    Cíl: 16:01:22    Bodů: 430    Čas: 06:07:22    Penále: 16

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     55(20)     54(40)     
   10:19:37   10:39:09   11:21:12   11:40:15   12:07:45   12:19:03   12:52:35   13:33:14   13:49:55   14:15:38   
   00:25:37   00:19:32   00:42:03   00:19:03   00:27:30   00:11:18   00:33:32   00:40:39   00:16:41   00:25:43   

   56(40)     76(30)     100(10)    Cíl        
   14:29:13   15:02:32   16:01:22   16:01:22   
   00:13:35   00:33:19   00:58:50   --         


BA-MM+    32. Pavel Šimon -- Vlastimil Korel           FcB Team
Číslo: 264    Start: 10:21:00    Cíl: 16:10:46    Bodů: 410    Čas: 05:49:46    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     77(30)     49(50)     54(40)     56(40)     59(60)     65(50)     
   10:37:52   10:54:32   11:22:47   11:55:52   12:19:09   12:57:06   13:23:02   13:40:45   14:15:28   15:23:21   
   00:16:52   00:16:40   00:28:15   00:33:05   00:23:17   00:37:57   00:25:56   00:17:43   00:34:43   01:07:53   

   100(10)    Cíl        
   16:10:46   16:10:46   
   00:47:25   --         


BA-MM+    33. Zdenek Jakobi -- Tomáš Vorel           SKOB Havířov
Číslo: 219    Start: 10:09:00    Cíl: 12:00:00    Bodů: 430    Čas: 01:51:00    Penále: 0

   100(10)    85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     40(40)     
   --         10:20:25   10:28:44   10:36:28   10:42:30   10:54:24   11:18:53   11:45:01   11:55:29   12:45:51   
   00:00:0-3654010:20:25   00:08:19   00:07:44   00:06:02   00:11:54   00:24:29   00:26:08   00:10:28   00:50:22   

   41(20)     52(20)     51(30)     49(50)     55(20)     75(40)     Cíl        
   13:19:59   14:03:52   14:35:21   15:46:09   16:12:11   17:13:05   12:00:00   
   00:34:08   00:43:53   00:31:29   01:10:48   00:26:02   01:00:54   00:00:0-18785


BA-MM+    34. Jiří Šedivý -- Jan Štefánek           JS2X
Číslo: 241    Start: 10:33:00    Cíl: 16:54:09    Bodů: 490    Čas: 06:21:09    Penále: 100

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     50(10)     50(10)     51(30)     
   10:57:11   11:10:21   11:33:16   12:00:34   12:10:02   12:34:42   12:55:00   13:17:26   13:22:31   13:46:23   
   00:24:11   00:13:10   00:22:55   00:27:18   00:09:28   00:24:40   00:20:18   00:22:26   00:05:05   00:23:52   

   35(60)     33(30)     54(40)     76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   14:17:24   14:46:47   15:12:36   15:49:39   16:12:05   16:54:09   16:54:09   
   00:31:01   00:29:23   00:25:49   00:37:03   00:22:26   00:42:04   --         


BA-MM+    35. Tomáš Franc -- Zbyněk Holub           FIDOBAR
Číslo: 254    Start: 09:27:00    Cíl: 15:21:47    Bodů: 430    Čas: 05:54:47    Penále: 0

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     54(40)     55(20)     
   09:45:55   10:07:39   10:11:38   10:21:13   10:47:03   11:23:01   11:49:58   12:13:38   12:42:38   13:01:50   
   00:18:55   00:21:44   00:03:59   00:09:35   00:25:50   00:35:58   00:26:57   00:23:40   00:29:00   00:19:12   

   49(50)     77(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   13:23:45   13:56:20   14:20:24   15:21:47   15:21:47   
   00:21:55   00:32:35   00:24:04   01:01:23   --         


BA-MM+    36. Jaromír Matějíček -- Pavel Slavík           DC-Five´s
Číslo: 233    Start: 10:00:00    Cíl: 15:45:55    Bodů: 370    Čas: 05:45:55    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     
   10:21:09   10:36:31   10:55:47   11:13:47   11:45:30   12:04:54   12:26:46   12:54:46   13:17:12   13:36:52   
   00:21:09   00:15:22   00:19:16   00:18:00   00:31:43   00:19:24   00:21:52   00:28:00   00:22:26   00:19:40   

   47(30)     77(30)     100(10)    Cíl        
   14:16:11   14:41:56   15:45:55   15:45:55   
   00:39:19   00:25:45   01:03:59   --         


BA-MM+    37. Jan Pochobradský -- Libor Dvořáček           Hagan 800
Číslo: 247    Start: 09:48:00    Cíl: 16:11:55    Bodů: 510    Čas: 06:23:55    Penále: 120

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     
   10:04:29   10:15:54   10:33:58   10:55:05   11:09:00   11:27:18   11:48:50   11:58:36   12:25:38   12:45:41   
   00:16:29   00:11:25   00:18:04   00:21:07   00:13:55   00:18:18   00:21:32   00:09:46   00:27:02   00:20:03   

   38(100)    35(60)     55(20)     100(10)    Cíl        
   13:16:26   14:11:25   15:05:50   16:11:55   16:11:55   
   00:30:45   00:54:59   00:54:25   01:06:05   --         


BA-MM+    38. Dušan Piše -- Tomáš Lejsek           CEGRA - GISarch v pohybu
Číslo: 261    Start: 09:54:00    Cíl: 16:05:14    Bodů: 420    Čas: 06:11:14    Penále: 24

   85(20)     84(30)     77(30)     48(20)     45(20)     44(60)     40(40)     39(30)     38(100)    35(60)     
   10:18:36   10:35:15   11:01:46   11:14:08   11:34:02   11:44:22   12:23:54   12:55:59   13:30:37   14:25:37   
   00:24:36   00:16:39   00:26:31   00:12:22   00:19:54   00:10:20   00:39:32   00:32:05   00:34:38   00:55:00   

   100(10)    Cíl        
   16:05:14   16:05:14   
   01:39:37   --         


BA-MM+    39. Martin Tušl -- Luboš Havel           Ekonom Praha
Číslo: 250    Start: 09:03:00    Cíl: 15:36:47    Bodů: 550    Čas: 06:33:47    Penále: 220

   85(20)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     34(30)     33(30)     31(80)     
   09:26:52   09:45:38   09:57:18   10:15:24   10:35:25   10:53:56   11:11:26   11:37:01   11:48:57   12:04:19   
   00:23:52   00:18:46   00:11:40   00:18:06   00:20:01   00:18:31   00:17:30   00:25:35   00:11:56   00:15:22   

   36(50)     37(30)     38(100)    55(20)     100(10)    Cíl        
   12:43:46   12:56:45   13:26:37   14:48:31   15:36:47   15:36:47   
   00:39:27   00:12:59   00:29:52   01:21:54   00:48:16   --         


BA-MM+    40. Petr Suastika -- Jiří Ticháček           Jabkoty Kdyně
Číslo: 205    Start: 09:09:00    Cíl: 15:11:58    Bodů: 395    Čas: 06:02:58    Penále: 6

   85(20)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     50(10)     49(50)     
   09:31:31   09:40:43   09:49:00   10:01:45   10:36:16   11:09:03   11:20:50   11:58:36   12:29:15   13:11:49   
   00:22:31   00:09:12   00:08:17   00:12:45   00:34:31   00:32:47   00:11:47   00:37:46   00:30:39   00:42:34   

   48(20)     47(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   13:28:08   13:43:00   14:30:16   15:11:58   15:11:58   
   00:16:19   00:14:52   00:47:16   00:41:42   --         


BA-MM+    41. Otto Severýn -- Radek Dlouhý           HO Komorní Výtah
Číslo: 292    Start: 10:09:00    Cíl: 16:26:40    Bodů: 480    Čas: 06:17:40    Penále: 60

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     42(20)     41(20)     39(30)     
   10:27:32   10:42:38   11:05:18   11:30:02   11:41:52   12:05:12   12:17:13   12:51:15   13:02:29   13:23:56   
   00:18:32   00:15:06   00:22:40   00:24:44   00:11:50   00:23:20   00:12:01   00:34:02   00:11:14   00:21:27   

   38(100)    35(60)     100(10)    Cíl        
   13:52:34   14:50:06   16:26:40   16:26:40   
   00:28:38   00:57:32   01:36:34   --         


BA-MM+    42. Jindřich Handl -- Petr Šrámek           L.B.C. International, o.s.
Číslo: 209    Start: 10:12:00    Cíl: 16:16:15    Bodů: 410    Čas: 06:04:15    Penále: 10

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     54(40)     
   10:31:37   10:45:56   11:08:35   11:36:16   11:56:33   12:06:04   12:29:21   12:59:18   13:26:04   13:49:51   
   00:19:37   00:14:19   00:22:39   00:27:41   00:20:17   00:09:31   00:23:17   00:29:57   00:26:46   00:23:47   

   56(40)     59(60)     100(10)    Cíl        
   14:04:27   14:36:22   16:16:15   16:16:15   
   00:14:36   00:31:55   01:39:53   --         


BA-MM+    43. Martin Číp -- Jiří Juřina           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 236    Start: 09:57:00    Cíl: 16:12:20    Bodů: 440    Čas: 06:15:20    Penále: 40

   85(20)     84(30)     74(20)     59(60)     34(30)     33(30)     35(60)     51(30)     54(40)     56(40)     
   10:14:37   10:28:54   10:51:20   11:35:43   12:20:39   12:41:42   13:26:36   13:47:00   14:11:01   14:27:28   
   00:17:37   00:14:17   00:22:26   00:44:23   00:44:56   00:21:03   00:44:54   00:20:24   00:24:01   00:16:27   

   76(30)     75(40)     100(10)    Cíl        
   15:00:17   15:30:25   16:12:20   16:12:20   
   00:32:49   00:30:08   00:41:55   --         


BA-MM+    44. Pavel Cincibus -- Stanislav Petříček           FSP
Číslo: 210    Start: 10:03:00    Cíl: 15:47:59    Bodů: 325    Čas: 05:44:59    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     49(50)     77(30)     
   10:23:14   10:33:17   10:41:32   10:50:16   11:02:16   11:21:01   11:52:30   12:13:06   13:16:40   14:31:27   
   00:20:14   00:10:03   00:08:15   00:08:44   00:12:00   00:18:45   00:31:29   00:20:36   01:03:34   01:14:47   

   84(30)     100(10)    Cíl        
   15:16:39   15:47:59   15:47:59   
   00:45:12   00:31:20   --         


BA-MM+    45. Pavel Zdeněk -- Filip Zbíral           Notorola
Číslo: 252    Start: 10:00:00    Cíl: 16:09:31    Bodů: 390    Čas: 06:09:31    Penále: 20

   85(20)     84(30)     78(50)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     52(20)     35(60)     
   10:26:38   10:45:10   11:07:07   11:34:41   12:01:31   12:14:53   12:45:36   13:14:21   13:45:26   14:19:57   
   00:26:38   00:18:32   00:21:57   00:27:34   00:26:50   00:13:22   00:30:43   00:28:45   00:31:05   00:34:31   

   54(40)     100(10)    Cíl        
   14:57:38   16:09:31   16:09:31   
   00:37:41   01:11:53   --         


BA-MM+    46. Karol Kavuljak -- Petr Novák           FIDOBAR
Číslo: 257    Start: 09:45:00    Cíl: 15:24:54    Bodů: 365    Čas: 05:39:54    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     77(30)     47(30)     46(30)     78(50)     
   10:06:50   10:28:20   10:53:22   11:16:34   11:40:45   12:15:08   12:45:13   12:57:35   13:34:50   14:16:14   
   00:21:50   00:21:30   00:25:02   00:23:12   00:24:11   00:34:23   00:30:05   00:12:22   00:37:15   00:41:24   

   80(30)     81(20)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:38:59   14:56:44   15:07:17   15:24:54   15:24:54   
   00:22:45   00:17:45   00:10:33   00:17:37   --         


BA-MM+    47. Petr Dvořáček -- Petr Kubíček           2 Rock Bikers
Číslo: 273    Start: 09:54:00    Cíl: 15:47:34    Bodů: 355    Čas: 05:53:34    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     50(10)     
   10:20:15   10:29:39   10:37:34   10:45:18   10:57:36   11:14:08   11:44:20   11:55:20   12:39:03   13:03:44   
   00:26:15   00:09:24   00:07:55   00:07:44   00:12:18   00:16:32   00:30:12   00:11:00   00:43:43   00:24:41   

   49(50)     48(20)     77(30)     100(10)    Cíl        
   13:44:33   14:07:55   14:53:04   15:47:34   15:47:34   
   00:40:49   00:23:22   00:45:09   00:54:30   --         


BA-MM+    48. Milan Gajdoš -- Slavomír Štrobl           Cyklo Tachov
Číslo: 289    Start: 09:24:00    Cíl: 15:12:48    Bodů: 310    Čas: 05:48:48    Penále: 0

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     54(40)     55(20)     
   09:51:41   10:17:29   10:24:56   10:35:53   11:05:07   11:35:43   12:12:23   12:59:46   13:52:58   14:10:03   
   00:27:41   00:25:48   00:07:27   00:10:57   00:29:14   00:30:36   00:36:40   00:47:23   00:53:12   00:17:05   

   100(10)    Cíl        
   15:12:48   15:12:48   
   01:02:45   --         


BA-MM+    49. Aleš Jíovec -- Svatopluk Antoš           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 266    Start: 09:03:00    Cíl: 14:56:09    Bodů: 330    Čas: 05:53:09    Penále: 0

   87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     59(60)     33(30)     35(60)     55(20)     85(20)     
   09:41:57   09:46:04   09:57:46   10:29:52   11:00:52   11:26:31   12:19:45   12:43:19   13:28:41   14:45:16   
   00:38:57   00:04:07   00:11:42   00:32:06   00:31:00   00:25:39   00:53:14   00:23:34   00:45:22   01:16:35   

   100(10)    Cíl        
   14:56:09   14:56:09   
   00:10:53   --         


BA-MM+    50. Vladimír Marek -- Jan Kotlas           LKT 80 Šumperk + Citrus Bike Team
Číslo: 229    Start: 10:21:00    Cíl: 16:09:22    Bodů: 490    Čas: 05:48:22    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     34(30)     33(30)     35(60)     
   10:42:39   10:59:54   11:19:37   11:38:05   11:56:31   12:13:21   12:36:01   13:05:42   13:20:37   13:43:54   
   00:21:39   00:17:15   00:19:43   00:18:28   00:18:26   00:16:50   00:22:40   00:29:41   00:14:55   00:23:17   

   51(30)     50(10)     43(30)     48(20)     47(30)     100(10)    Cíl        
   14:05:13   14:15:32   14:30:48   15:01:19   15:21:31   16:09:22   16:09:22   
   00:21:19   00:10:19   00:15:16   00:30:31   00:20:12   00:47:51   --         


BA-MM+    51. Ľubomír Bulla -- Marián Ivaň           Trebišovští Draci
Číslo: 267    Start: 09:30:00    Cíl: 15:12:13    Bodů: 385    Čas: 05:42:13    Penále: 0

   84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     77(30)     78(50)     47(30)     48(20)     46(30)     80(30)     
   10:12:05   10:32:45   10:53:24   11:14:04   11:34:43   12:04:41   12:28:54   13:11:50   13:32:55   13:53:06   
   00:42:05   00:20:40   00:20:39   00:20:40   00:20:39   00:29:58   00:24:13   00:42:56   00:21:05   00:20:11   

   81(20)     82(10)     83(10)     85(20)     100(10)    Cíl        
   14:17:40   14:26:05   14:43:02   15:03:16   15:12:13   15:12:13   
   00:24:34   00:08:25   00:16:57   00:20:14   00:08:57   --         


BA-MM+    52. Miroslav Sklenář -- Jan Csibrei           Hradečtí vlci
Číslo: 286    Start: 10:27:00    Cíl: 16:20:47    Bodů: 345    Čas: 05:53:47    Penále: 0

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     48(20)     45(20)     44(60)     
   10:51:44   11:03:21   11:12:17   11:31:01   11:44:14   12:03:09   12:25:59   12:44:48   13:19:35   13:34:09   
   00:24:44   00:11:37   00:08:56   00:18:44   00:13:13   00:18:55   00:22:50   00:18:49   00:34:47   00:14:34   

   43(30)     49(50)     100(10)    Cíl        
   14:07:50   15:06:22   16:20:47   16:20:47   
   00:33:41   00:58:32   01:14:25   --         


BA-MM+    53. Pavel Bíža -- Luboš Lhota           FIDOBAR
Číslo: 256    Start: 10:06:00    Cíl: 15:49:22    Bodů: 360    Čas: 05:43:22    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     48(20)     49(50)     76(30)     
   10:25:07   10:39:18   11:14:41   11:44:57   11:54:19   12:09:54   12:39:47   13:07:50   13:46:02   14:24:31   
   00:19:07   00:14:11   00:35:23   00:30:16   00:09:22   00:15:35   00:29:53   00:28:03   00:38:12   00:38:29   

   75(40)     100(10)    Cíl        
   14:48:23   15:49:22   15:49:22   
   00:23:52   01:00:59   --         


BA-MM+    54. Pavel Trejtnar -- Ivan Morávek           Bílá Strž Pod Ostrým
Číslo: 226    Start: 09:27:00    Cíl: 15:18:02    Bodů: 330    Čas: 05:51:02    Penále: 0

   85(20)     83(10)     84(30)     74(20)     73(10)     75(40)     76(30)     56(40)     59(60)     55(20)     
   09:52:14   10:04:22   10:33:57   10:56:18   11:16:41   11:40:14   12:04:29   12:27:11   13:04:34   13:55:07   
   00:25:14   00:12:08   00:29:35   00:22:21   00:20:23   00:23:33   00:24:15   00:22:42   00:37:23   00:50:33   

   77(30)     82(10)     100(10)    Cíl        
   14:21:09   15:03:39   15:18:02   15:18:02   
   00:26:02   00:42:30   00:14:23   --         


BA-MM+    55. Vojta Fejlek -- Franta Wald           FeWa
Číslo: 203    Start: 09:09:00    Cíl: 15:17:26    Bodů: 350    Čas: 06:08:26    Penále: 18

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     47(30)     77(30)     48(20)     55(20)     
   09:35:43   09:46:41   09:55:35   10:03:12   10:15:29   10:35:25   11:00:24   11:32:34   11:50:00   12:29:04   
   00:26:43   00:10:58   00:08:54   00:07:37   00:12:17   00:19:56   00:24:59   00:32:10   00:17:26   00:39:04   

   56(40)     59(60)     87(20)     100(10)    Cíl        
   12:54:08   13:32:57   15:00:58   15:17:26   15:17:26   
   00:25:04   00:38:49   01:28:01   00:16:28   --         


BA-MM+    56. Petr Müller -- Milan Sluka           Jehlanka Team
Číslo: 275    Start: 09:15:00    Cíl: 14:55:26    Bodů: 320    Čas: 05:40:26    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     73(10)     65(50)     65(50)     64(20)     59(60)     56(40)     55(20)     
   09:39:04   09:59:10   10:25:10   10:40:50   10:57:56   10:59:16   11:35:47   12:11:22   12:34:51   13:31:21   
   00:24:04   00:20:06   00:26:00   00:15:40   00:17:06   00:01:20   00:36:31   00:35:35   00:23:29   00:56:30   

   77(30)     83(10)     100(10)    Cíl        
   13:57:46   14:35:05   14:55:26   14:55:26   
   00:26:25   00:37:19   00:20:21   --         


BA-MM+    57. Zdeněk Blabla -- Vladimír John           SKP České Budějovice
Číslo: 212    Start: 09:18:00    Cíl: 15:39:13    Bodů: 395    Čas: 06:21:13    Penále: 100

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     48(20)     
   09:36:22   09:45:34   09:55:16   10:03:05   10:15:48   10:37:41   11:08:54   11:23:12   11:55:37   12:27:58   
   00:18:22   00:09:12   00:09:42   00:07:49   00:12:43   00:21:53   00:31:13   00:14:18   00:32:25   00:32:21   

   49(50)     76(30)     75(40)     73(10)     100(10)    Cíl        
   12:58:06   13:37:28   14:06:15   14:49:37   15:39:13   15:39:13   
   00:30:08   00:39:22   00:28:47   00:43:22   00:49:36   --         


BA-MM+    58. Libor Krhut -- Jan Krhut           SKOB Havířov
Číslo: 217    Start: 09:21:00    Cíl: 15:23:20    Bodů: 350    Čas: 06:02:20    Penále: 6

   85(20)     84(30)     78(50)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     49(50)     
   09:41:35   09:58:28   10:30:43   10:53:56   11:14:39   11:50:35   12:03:38   12:37:44   13:05:45   14:15:52   
   00:20:35   00:16:53   00:32:15   00:23:13   00:20:43   00:35:56   00:13:03   00:34:06   00:28:01   01:10:07   

   100(10)    Cíl        
   15:23:20   15:23:20   
   01:07:28   --         


BA-MM+    59. Lukaš Doubek -- Jaroslav Hronovský           FIDOBAR
Číslo: 255    Start: 10:21:00    Cíl: 16:02:46    Bodů: 260    Čas: 05:41:46    Penále: 0

   85(20)     84(30)     74(20)     65(50)     73(10)     75(40)     77(30)     78(50)     100(10)    Cíl        
   10:39:36   10:57:24   11:20:47   13:18:38   13:48:20   14:08:01   14:27:52   15:08:34   16:02:46   16:02:46   
   00:18:36   00:17:48   00:23:23   01:57:51   00:29:42   00:19:41   00:19:51   00:40:42   00:54:12   --         


BA-MM+    60. Jiří Hruška -- Zdeněk Černík           Plyšový radiátor
Číslo: 283    Start: 09:57:00    Cíl: 16:37:37    Bodů: 500    Čas: 06:40:37    Penále: 290

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     
   10:22:34   10:36:25   11:00:38   11:34:11   11:56:24   12:15:42   12:39:13   13:19:13   13:35:46   13:57:34   
   00:25:34   00:13:51   00:24:13   00:33:33   00:22:13   00:19:18   00:23:31   00:40:00   00:16:33   00:21:48   

   44(60)     45(20)     46(30)     80(30)     100(10)    Cíl        
   14:51:16   15:07:41   15:37:58   15:56:21   16:37:37   16:37:37   
   00:53:42   00:16:25   00:30:17   00:18:23   00:41:16   --         


BA-MM+    61. Petr Malušek -- Jaroslav Slezák           SK Kondor
Číslo: 222    Start: 09:15:00    Cíl: 15:45:43    Bodů: 400    Čas: 06:30:43    Penále: 190

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     41(20)     38(100)    
   09:36:18   09:50:16   10:23:11   11:01:43   11:16:17   11:39:12   11:51:31   12:18:52   12:56:59   13:46:08   
   00:21:18   00:13:58   00:32:55   00:38:32   00:14:34   00:22:55   00:12:19   00:27:21   00:38:07   00:49:09   

   100(10)    Cíl        
   15:45:43   15:45:43   
   01:59:35   --         


BA-MM+    62. Martin Holinka -- Jiřba Janeček           Rychlíci z Hané
Číslo: 244    Start: 09:48:00    Cíl: 16:25:18    Bodů: 400    Čas: 06:37:18    Penále: 260

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     55(20)     49(50)     54(40)     35(60)     36(50)     37(30)     
   10:11:59   10:25:49   10:52:17   11:18:42   11:40:33   12:00:47   12:30:52   13:09:08   13:54:39   14:07:53   
   00:23:59   00:13:50   00:26:28   00:26:25   00:21:51   00:20:14   00:30:05   00:38:16   00:45:31   00:13:14   

   100(10)    Cíl        
   16:25:18   16:25:18   
   02:17:25   --         


BA-MM+    63. Jaroslav Golombiovský -- Jan Jirsa           Jehlanka Team
Číslo: 279    Start: 09:09:00    Cíl: 15:22:34    Bodů: 310    Čas: 06:13:34    Penále: 28

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     83(10)     
   09:36:01   10:03:54   10:30:39   11:01:58   11:28:14   11:58:57   12:40:58   13:06:20   13:41:13   15:00:27   
   00:27:01   00:27:53   00:26:45   00:31:19   00:26:16   00:30:43   00:42:01   00:25:22   00:34:53   01:19:14   

   100(10)    Cíl        
   15:22:34   15:22:34   
   00:22:07   --         


BA-MM+    64. Vladimír Žilka -- Jan Vojta           Za Udánky krásnější
Číslo: 259    Start: 10:15:00    Cíl: 16:35:40    Bodů: 320    Čas: 06:20:40    Penále: 90

   85(20)     87(20)     88(10)     72(20)     65(50)     64(20)     56(40)     54(40)     55(20)     76(30)     
   10:37:47   11:01:33   11:13:08   11:24:07   12:03:24   12:57:19   13:33:49   14:12:23   14:30:16   14:57:34   
   00:22:47   00:23:46   00:11:35   00:10:59   00:39:17   00:53:55   00:36:30   00:38:34   00:17:53   00:27:18   

   75(40)     100(10)    Cíl        
   15:40:32   16:35:40   16:35:40   
   00:42:58   00:55:08   --         


BA-MM+    65. Luděk Polčák -- Martin Tomšů           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 237    Start: 09:54:00    Cíl: 16:18:22    Bodů: 380    Čas: 06:24:22    Penále: 130

   85(20)     84(30)     74(20)     75(40)     76(30)     56(40)     54(40)     55(20)     49(50)     48(20)     
   10:18:32   10:34:04   10:56:49   11:22:26   11:42:09   12:13:14   12:31:59   13:18:49   14:03:10   14:22:23   
   00:24:32   00:15:32   00:22:45   00:25:37   00:19:43   00:31:05   00:18:45   00:46:50   00:44:21   00:19:13   

   47(30)     77(30)     100(10)    Cíl        
   15:01:33   15:28:40   16:18:22   16:18:22   
   00:39:10   00:27:07   00:49:42   --         


BA-MM+    66. Václav Kroupa -- Jaroslav Řízek           Opatrně, ale vostře!
Číslo: 213    Start: 09:21:00    Cíl: 15:21:22    Bodů: 440    Čas: 06:00:22    Penále: 2

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     55(20)     49(50)     54(40)     35(60)     33(30)     59(60)     
   09:49:52   10:03:06   10:24:36   10:52:19   11:09:19   11:25:16   11:55:08   12:39:24   12:59:15   13:55:55   
   00:28:52   00:13:14   00:21:30   00:27:43   00:17:00   00:15:57   00:29:52   00:44:16   00:19:51   00:56:40   

   64(20)     87(20)     100(10)    Cíl        
   14:19:33   15:14:17   15:21:22   15:21:22   
   00:23:38   00:54:44   00:07:05   --         


BA-MM+    67. Uli Kretzschmar -- Ulf Uhlemann           Speedbiker
Číslo: 240    Start: 09:33:00    Cíl: 12:00:00    Bodů: 450    Čas: 02:27:00    Penále: 0

   100(10)    85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     77(30)     49(50)     50(10)     41(20)     38(100)    
   --         09:49:49   10:02:14   10:26:25   10:51:54   11:11:43   11:38:04   11:57:06   12:27:54   13:03:12   
   00:00:0-3438009:49:49   00:12:25   00:24:11   00:25:29   00:19:49   00:26:21   00:19:02   00:30:48   00:35:18   

   35(60)     75(40)     Cíl        
   14:02:04   15:28:30   12:00:00   
   00:58:52   01:26:26   00:00:0-12510


BA-MM+    69. Aleš Petr -- Aleš Linhart           FIDOBAR
Číslo: 269    Start: 09:12:00    Cíl: 14:55:47    Bodů: 300    Čas: 05:43:47    Penále: 0

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     48(20)     49(50)     55(20)     56(40)     100(10)    
   09:31:19   09:50:48   10:20:18   10:55:40   11:07:15   11:35:06   12:03:46   12:39:20   13:01:40   14:55:47   
   00:19:19   00:19:29   00:29:30   00:35:22   00:11:35   00:27:51   00:28:40   00:35:34   00:22:20   01:54:07   

   Cíl        
   14:55:47   
   --         


BA-MM+    70. Daniel Klučár -- Ľudovít Pažický           MTBO.SK
Číslo: 221    Start: 09:24:00    Cíl: 16:24:29    Bodů: 495    Čas: 07:00:29    Penále: 9999

   85(20)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     40(40)     39(30)     
   09:45:26   09:58:48   10:06:59   10:14:32   10:24:11   10:41:53   11:06:29   11:20:04   12:07:38   12:36:42   
   00:21:26   00:13:22   00:08:11   00:07:33   00:09:39   00:17:42   00:24:36   00:13:35   00:47:34   00:29:04   

   38(100)    35(60)     56(40)     100(10)    Cíl        
   13:09:51   14:15:21   15:10:08   16:24:29   16:24:29   
   00:33:09   01:05:30   00:54:47   01:14:21   --         


BA-MM+    71. Ondřej Čapek -- Ferdinand Polák           Starej s chytrým
Číslo: 235    Start: 09:57:00    Cíl: 16:48:22    Bodů: 370    Čas: 06:51:22    Penále: 400

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     42(20)     41(20)     
   10:20:56   10:38:48   10:58:14   11:21:58   11:30:50   11:46:29   12:16:47   12:25:22   12:58:33   13:09:02   
   00:23:56   00:17:52   00:19:26   00:23:44   00:08:52   00:15:39   00:30:18   00:08:35   00:33:11   00:10:29   

   52(20)     51(30)     100(10)    Cíl        
   13:46:38   14:05:31   16:48:22   16:48:22   
   00:37:36   00:18:53   02:42:51   --         


BA-MM+    72. Ladislav Suchánek -- Ronald Džozlić           PELLS ABND Racing Team
Číslo: 272    Start: 10:33:00    Cíl: 18:15:49    Bodů: 430    Čas: 07:42:49    Penále: 9999

   85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     47(30)     46(30)     48(20)     49(50)     55(20)     54(40)     
   10:58:48   11:10:30   11:32:48   11:55:25   12:07:34   12:19:23   12:49:04   13:17:04   13:35:12   14:03:15   
   00:25:48   00:11:42   00:22:18   00:22:37   00:12:09   00:11:49   00:29:41   00:28:00   00:18:08   00:28:03   

   51(30)     35(60)     100(10)    Cíl        
   14:34:07   15:12:39   18:15:49   18:15:49   
   00:30:52   00:38:32   03:03:10   --         


BA-MM+    73. Tencokilojel Kubho -- Tencohojeltaky Baker           FcB Team
Číslo: 243    Start: 09:51:00    Cíl: 17:48:42    Bodů: 330    Čas: 07:57:42    Penále: 9999

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     50(10)     43(30)     44(60)     45(20)     
   10:20:03   10:44:58   11:16:41   12:07:42   13:03:19   13:32:31   14:08:51   14:29:54   15:14:24   15:36:22   
   00:29:03   00:24:55   00:31:43   00:51:01   00:55:37   00:29:12   00:36:20   00:21:03   00:44:30   00:21:58   

   100(10)    Cíl        
   17:48:42   17:48:42   
   02:12:20   --         


BA-MM+    74. Jára Kubík -- Petr Šindýlek           Moravské šlapky
Číslo: 281    Start: 10:30:00    Cíl: 17:13:33    Bodů: 300    Čas: 06:43:33    Penále: 320

   85(20)     84(30)     83(10)     82(10)     81(20)     80(30)     46(30)     45(20)     44(60)     42(20)     
   10:49:30   11:04:23   11:20:17   11:29:36   11:39:41   11:50:46   12:08:31   12:54:16   13:04:05   13:44:08   
   00:19:30   00:14:53   00:15:54   00:09:19   00:10:05   00:11:05   00:17:45   00:45:45   00:09:49   00:40:03   

   41(20)     52(20)     100(10)    Cíl        
   14:14:41   14:49:24   17:13:33   17:13:33   
   00:30:33   00:34:43   02:24:09   --         


BA-MM+    75. Martin Würz -- Jan Obuškevič           Haven SNS Smržovka
Číslo: 274    Start: 10:21:00    Cíl: 12:00:00    Bodů: 140    Čas: 01:39:00    Penále: 0

   100(10)    85(20)     84(30)     78(50)     77(30)     Cíl        
   --         10:34:48   10:44:16   11:01:17   11:18:20   12:00:00   
   00:00:0-3726010:34:48   00:09:28   00:17:01   00:17:03   00:41:40   


BA-MM+    76. Luděk Mádle -- Pavel Mašek           APT
Číslo: 208    Start: 10:21:00    Cíl: 12:00:00    Bodů: 50    Čas: 01:39:00    Penále: 0

   100(10)    85(20)     87(20)     Cíl        
   --         10:36:41   11:13:20   12:00:00   
   00:00:0-3726010:36:41   00:36:39   00:46:40   


BA-MM+    91. Luboš Janda -- Michal Kábrt           Kolista-Chrudim
Číslo: 216    Start: 09:54:00    Cíl: 12:00:00    Bodů: 230    Čas: 02:06:00    Penále: 0

   100(10)    85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     48(20)     49(50)     72(20)     Cíl        
   --         10:20:32   10:46:37   11:13:33   11:42:10   12:16:21   12:58:37   16:07:37   12:00:00   
   00:00:0-3564010:20:32   00:26:05   00:26:56   00:28:37   00:34:11   00:42:16   03:09:00   00:00:0-14857


BA-MM+    92. Dominik Duda -- Štěpán Moravčík           Medvědi ve smyku
Číslo: 201    Start: 09:24:00    Cíl: 16:29:39    Bodů: 380    Čas: 07:05:39    Penále: 9999

   85(20)     84(30)     78(50)     47(30)     46(30)     45(20)     44(60)     43(30)     49(50)     55(20)     
   09:47:18   10:12:40   10:41:52   11:09:10   11:26:54   12:01:01   12:18:37   12:55:15   13:43:29   14:10:11   
   00:23:18   00:25:22   00:29:12   00:27:18   00:17:44   00:34:07   00:17:36   00:36:38   00:48:14   00:26:42   

   76(30)     100(10)    Cíl        
   14:40:39   16:29:39   16:29:39   
   00:30:28   01:49:00   --         


Mezičasy - neděle (Intermediate times - Saturday)



BA-DD



BA-DD    1. Štěpánka Staňková -- Zuzana Tomečková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 322    Start: 10:33:00    Cíl: 14:30:43    Bodů: 410    Čas: 03:57:43    Penále: 0

   90(30)     72(10)     74(20)     75(20)     76(50)     53(70)     55(20)     49(40)     48(30)     47(20)     
   10:54:41   11:14:44   11:32:39   11:52:03   12:08:24   12:34:50   12:51:11   13:07:24   13:19:34   13:32:27   
   00:21:41   00:20:03   00:17:55   00:19:24   00:16:21   00:26:26   00:16:21   00:16:13   00:12:10   00:12:53   

   79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   14:02:23   14:17:13   14:30:43   14:30:43   
   00:29:56   00:14:50   00:13:30   --         


BA-DD    2. Klára Vozdová -- Kateřina Rešová           Magnus orienteering
Číslo: 304    Start: 10:27:00    Cíl: 14:36:46    Bodů: 330    Čas: 04:09:46    Penále: 20

   90(30)     70(10)     69(30)     62(50)     60(80)     61(20)     64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     
   10:45:42   11:07:44   11:15:08   11:49:17   12:31:43   12:46:18   13:09:50   13:29:25   13:43:39   13:58:01   
   00:18:42   00:22:02   00:07:24   00:34:09   00:42:26   00:14:35   00:23:32   00:19:35   00:14:14   00:14:22   

   87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   14:27:04   14:30:15   14:36:46   14:36:46   
   00:29:03   00:03:11   00:06:31   --         


BA-DD    3. Ráďa Jeníčková -- Zuzka Puchernová           Hustovětve
Číslo: 308    Start: 10:18:00    Cíl: 13:54:07    Bodů: 270    Čas: 03:36:07    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     73(20)     74(20)     79(50)     
   10:38:36   11:03:57   11:10:52   11:11:03   11:27:38   11:45:50   12:05:35   12:25:54   12:49:13   13:17:28   
   00:20:36   00:25:21   00:06:55   00:00:11   00:16:35   00:18:12   00:19:45   00:20:19   00:23:19   00:28:15   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   13:40:21   13:54:07   13:54:07   
   00:22:53   00:13:46   --         


BA-DD    4. Helena Trčková -- Jitka Hasmanová           Ekonom Praha
Číslo: 303    Start: 10:30:00    Cíl: 14:40:46    Bodů: 250    Čas: 04:10:46    Penále: 22

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     55(20)     76(50)     75(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   10:55:52   11:22:59   11:46:10   12:14:25   12:34:53   13:00:14   13:21:32   14:09:16   14:40:46   14:40:46   
   00:25:52   00:27:07   00:23:11   00:28:15   00:20:28   00:25:21   00:21:18   00:47:44   00:31:30   --         


BA-DD    5. Alena Marková -- Šárka Marková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 317    Start: 10:12:00    Cíl: 14:02:27    Bodů: 270    Čas: 03:50:27    Penále: 0

   90(30)     72(10)     73(20)     64(20)     62(50)     63(30)     65(30)     71(30)     69(30)     70(10)     
   10:30:47   10:54:06   11:21:34   11:41:24   11:59:22   12:24:43   12:44:01   13:06:46   13:25:52   13:38:06   
   00:18:47   00:23:19   00:27:28   00:19:50   00:17:58   00:25:21   00:19:18   00:22:45   00:19:06   00:12:14   

   100(10)    Cíl        
   14:02:27   14:02:27   
   00:24:21   --         


BA-DD    6. Eva Zamrzlová -- Ivana Bochenková           klacky.cz/EPO
Číslo: 326    Start: 10:09:00    Cíl: 13:51:35    Bodů: 290    Čas: 03:42:35    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     73(20)     74(20)     84(20)     79(50)     78(30)     
   10:29:15   10:52:23   10:58:12   11:14:16   11:24:40   11:49:23   12:04:44   12:18:00   12:41:19   13:04:04   
   00:20:15   00:23:08   00:05:49   00:16:04   00:10:24   00:24:43   00:15:21   00:13:16   00:23:19   00:22:45   

   83(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:35:50   13:38:23   13:51:35   13:51:35   
   00:31:46   00:02:33   00:13:12   --         


BA-DD    7. Veronika Benson -- Ulrike Hoinkis           Terrible Terror
Číslo: 328    Start: 10:09:00    Cíl: 14:04:07    Bodů: 250    Čas: 03:55:07    Penále: 0

   90(30)     70(10)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     74(20)     71(30)     
   10:26:46   10:51:56   10:52:55   10:59:44   11:19:53   11:43:46   12:02:34   12:30:07   12:52:07   13:18:45   
   00:17:46   00:25:10   00:00:59   00:06:49   00:20:09   00:23:53   00:18:48   00:27:33   00:22:00   00:26:38   

   88(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   13:46:15   13:52:57   14:04:07   14:04:07   
   00:27:30   00:06:42   00:11:10   --         


BA-DD    8. Katerina Buzková -- Tereza Svobodová           Survival
Číslo: 324    Start: 10:15:00    Cíl: 14:08:00    Bodů: 220    Čas: 03:53:00    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     65(30)     88(10)     87(10)     100(10)    
   10:38:27   11:04:11   11:11:41   11:30:44   12:07:02   12:34:52   13:00:27   13:53:15   13:59:09   14:08:00   
   00:23:27   00:25:44   00:07:30   00:19:03   00:36:18   00:27:50   00:25:35   00:52:48   00:05:54   00:08:51   

   Cíl        
   14:08:00   
   --         


BA-DD    9. Soňa Stanieková -- Jana Perníková           To se ještě neví
Číslo: 312    Start: 10:03:00    Cíl: 13:37:49    Bodů: 210    Čas: 03:34:49    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     88(10)     100(10)    
   10:25:31   10:52:33   11:00:39   11:21:11   11:51:48   12:17:41   12:41:03   13:10:49   13:28:50   13:37:49   
   00:22:31   00:27:02   00:08:06   00:20:32   00:30:37   00:25:53   00:23:22   00:29:46   00:18:01   00:08:59   

   Cíl        
   13:37:49   
   --         


BA-DD    10. Zuzana Skřičilová -- Eliška Čunátová           ZElí
Číslo: 313    Start: 10:06:00    Cíl: 13:58:36    Bodů: 180    Čas: 03:52:36    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     76(50)     75(20)     100(10)    Cíl        
   10:28:04   10:55:21   11:18:33   12:29:09   13:02:03   13:58:36   13:58:36   
   00:22:04   00:27:17   00:23:12   01:10:36   00:32:54   00:56:33   --         


BA-DD    11. Zdenka Holišová -- Blanka Blinková           Walachian Women
Číslo: 302    Start: 09:45:00    Cíl: 13:29:06    Bodů: 240    Čas: 03:44:06    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     88(10)     100(10)    
   10:14:14   10:38:48   10:48:03   11:07:03   11:43:42   12:03:55   12:23:52   12:42:19   13:22:00   13:29:06   
   00:29:14   00:24:34   00:09:15   00:19:00   00:36:39   00:20:13   00:19:57   00:18:27   00:39:41   00:07:06   

   Cíl        
   13:29:06   
   --         


BA-DD    12. Hana Volfová -- Alena Svobodová           NH Cat team
Číslo: 305    Start: 09:57:00    Cíl: 13:39:30    Bodů: 180    Čas: 03:42:30    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     100(10)    Cíl        
   10:22:32   10:49:46   10:57:33   11:26:06   11:53:48   12:20:23   13:06:13   13:39:30   13:39:30   
   00:25:32   00:27:14   00:07:47   00:28:33   00:27:42   00:26:35   00:45:50   00:33:17   --         


BA-DD    13. Ivana Cincibusová -- Jana Cincibusová           FSP
Číslo: 306    Start: 09:51:00    Cíl: 13:46:01    Bodů: 180    Čas: 03:55:01    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     72(10)     88(10)     87(10)     84(20)     100(10)    
   10:22:22   10:55:26   11:05:20   11:27:22   11:50:07   12:16:55   12:41:26   12:51:09   13:12:12   13:46:01   
   00:31:22   00:33:04   00:09:54   00:22:02   00:22:45   00:26:48   00:24:31   00:09:43   00:21:03   00:33:49   

   Cíl        
   13:46:01   
   --         


BA-DD    14. Kateřina Mikanová -- Alžběta Kafková           Ekonom Praha
Číslo: 316    Start: 09:39:00    Cíl: 13:37:45    Bodů: 210    Čas: 03:58:45    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     64(20)     73(20)     74(20)     87(10)     88(10)     
   10:05:08   10:32:41   10:40:32   11:00:24   11:29:52   12:01:57   12:33:51   12:58:27   13:26:30   13:30:52   
   00:26:08   00:27:33   00:07:51   00:19:52   00:29:28   00:32:05   00:31:54   00:24:36   00:28:03   00:04:22   

   100(10)    Cíl        
   13:37:45   13:37:45   
   00:06:53   --         


BA-DD    15. Zuzana Mormanová -- Jana Malíková           Koaly
Číslo: 310    Start: 09:54:00    Cíl: 13:57:34    Bodů: 150    Čas: 04:03:34    Penále: 8

   83(20)     79(50)     78(30)     74(20)     84(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   10:23:41   11:23:52   11:56:58   12:42:09   13:07:29   13:15:54   13:57:34   13:57:34   
   00:29:41   01:00:11   00:33:06   00:45:11   00:25:20   00:08:25   00:41:40   --         


BA-DD    16. Petra Jeníková -- Karolína Jeníková           ZO 226
Číslo: 327    Start: 09:48:00    Cíl: 13:10:48    Bodů: 160    Čas: 03:22:48    Penále: 0

   90(30)     70(10)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     72(10)     87(10)     88(10)     88(10)     
   10:16:44   10:46:32   10:46:36   10:56:22   11:24:29   11:43:18   12:14:11   12:37:36   13:01:22   13:01:46   
   00:28:44   00:29:48   00:00:04   00:09:46   00:28:07   00:18:49   00:30:53   00:23:25   00:23:46   00:00:24   

   100(10)    Cíl        
   13:10:48   13:10:48   
   00:09:02   --         


BA-DD    17. Kateřina Průšková -- Zuzana Dubcová           Jen tak...
Číslo: 307    Start: 09:42:00    Cíl: 13:45:21    Bodů: 130    Čas: 04:03:21    Penále: 8

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     100(10)    Cíl        
   10:08:16   10:49:27   11:00:17   11:25:25   12:51:32   13:45:21   13:45:21   
   00:26:16   00:41:11   00:10:50   00:25:08   01:26:07   00:53:49   --         


BA-DD    18. Veronika Pifková -- Daniela Švábová           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 311    Start: 09:36:00    Cíl: 13:24:25    Bodů: 170    Čas: 03:48:25    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:01:14   10:29:58   10:39:22   11:04:53   11:33:06   11:53:11   13:17:21   13:24:25   13:24:25   
   00:25:14   00:28:44   00:09:24   00:25:31   00:28:13   00:20:05   01:24:10   00:07:04   --         


BA-DD    19. Veronika Váňová -- Kateřina Pokorná           BeersPLS
Číslo: 329    Start: 09:30:00    Cíl: 13:15:42    Bodů: 160    Čas: 03:45:42    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     72(10)     88(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   09:48:14   10:18:03   10:28:02   10:46:54   11:54:39   12:15:26   12:30:26   12:39:57   13:15:42   13:15:42   
   00:18:14   00:29:49   00:09:59   00:18:52   01:07:45   00:20:47   00:15:00   00:09:31   00:35:45   --         


BA-DD    20. Naďa Pochobradská -- Lucie Hromířová           Hagan 800
Číslo: 315    Start: 09:24:00    Cíl: 12:30:15    Bodů: 160    Čas: 03:06:15    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     72(10)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   09:52:00   10:19:47   10:26:41   10:44:44   11:03:50   11:26:57   11:50:18   12:17:21   12:30:15   12:30:15   
   00:28:00   00:27:47   00:06:54   00:18:03   00:19:06   00:23:07   00:23:21   00:27:03   00:12:54   --         


BA-DD    21. Jitka Vondráková -- Tereza Fialová           JITE
Číslo: 330    Start: 09:27:00    Cíl: 13:11:44    Bodů: 150    Čas: 03:44:44    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     88(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   09:54:10   10:35:38   10:44:56   11:14:43   11:34:43   12:23:09   12:40:57   13:11:44   13:11:44   
   00:27:10   00:41:28   00:09:18   00:29:47   00:20:00   00:48:26   00:17:48   00:30:47   --         


BA-DD    22. Žaneta Hoskovcová -- Kateřina Soldátová           ChaBrusiči
Číslo: 325    Start: 09:21:00    Cíl: 12:55:27    Bodů: 140    Čas: 03:34:27    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     72(10)     88(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   09:51:17   10:20:26   10:31:11   10:55:17   11:59:56   12:19:21   12:31:08   12:55:27   12:55:27   
   00:30:17   00:29:09   00:10:45   00:24:06   01:04:39   00:19:25   00:11:47   00:24:19   --         


BA-DD    23. Jana Skřivánková -- Simona Zörklerová           Bikerky z Prahy
Číslo: 321    Start: 09:18:00    Cíl: 12:42:47    Bodů: 120    Čas: 03:24:47    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     72(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   09:45:20   10:17:33   10:28:55   11:20:30   12:11:20   12:30:13   12:42:47   12:42:47   
   00:27:20   00:32:13   00:11:22   00:51:35   00:50:50   00:18:53   00:12:34   --         




BA-DD+



BA-DD+    1. Maggie Míková -- Suzie Vlachová           Wild and Wonderfull
Číslo: 402    Start: 10:33:00    Cíl: 14:32:20    Bodů: 350    Čas: 03:59:20    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     47(20)     48(30)     49(40)     53(70)     55(20)     73(20)     
   10:55:35   11:16:10   11:34:06   11:56:38   12:07:05   12:22:24   12:42:17   13:11:21   13:28:59   14:07:20   
   00:22:35   00:20:35   00:17:56   00:22:32   00:10:27   00:15:19   00:19:53   00:29:04   00:17:38   00:38:21   

   100(10)    Cíl        
   14:32:20   14:32:20   
   00:25:00   --         


BA-DD+    2. Marie Dvorská -- Markéta Matoušková           ŽAKET tým
Číslo: 406    Start: 10:30:00    Cíl: 14:35:01    Bodů: 290    Čas: 04:05:01    Penále: 12

   83(20)     84(20)     79(50)     78(30)     77(20)     76(50)     75(20)     74(20)     87(10)     88(10)     
   10:53:31   11:20:38   11:41:26   12:01:23   12:30:34   12:54:40   13:17:36   13:43:01   14:05:57   14:09:31   
   00:23:31   00:27:07   00:20:48   00:19:57   00:29:11   00:24:06   00:22:56   00:25:25   00:22:56   00:03:34   

   90(30)     100(10)    Cíl        
   14:27:11   14:35:01   14:35:01   
   00:17:40   00:07:50   --         


BA-DD+    3. Jindra Dohnalová -- Zuzana Kordačová           Hlavně, aby neVIPrahlo
Číslo: 409    Start: 10:27:00    Cíl: 14:19:16    Bodů: 280    Čas: 03:52:16    Penále: 0

   88(10)     70(10)     69(30)     71(30)     62(50)     60(80)     61(20)     73(20)     74(20)     100(10)    
   10:55:41   11:08:51   11:16:36   11:32:26   12:09:17   12:43:14   12:59:26   13:43:36   14:00:18   14:19:16   
   00:28:41   00:13:10   00:07:45   00:15:50   00:36:51   00:33:57   00:16:12   00:44:10   00:16:42   00:18:58   

   Cíl        
   14:19:16   
   --         


BA-DD+    4. Eva Maliňáková -- Ivana Perůtková           LKT 80 Šumperk
Číslo: 408    Start: 09:42:00    Cíl: 13:36:38    Bodů: 290    Čas: 03:54:38    Penále: 0

   83(20)     79(50)     84(20)     74(20)     73(20)     65(30)     71(30)     67(20)     69(30)     70(10)     
   10:09:21   10:34:16   11:03:59   11:24:44   11:43:01   11:58:31   12:20:25   12:31:22   12:51:03   13:01:34   
   00:27:21   00:24:55   00:29:43   00:20:45   00:18:17   00:15:30   00:21:54   00:10:57   00:19:41   00:10:31   

   90(30)     100(10)    Cíl        
   13:26:29   13:36:38   13:36:38   
   00:24:55   00:10:09   --         


BA-DD+    5. Věra Dubová -- Jitka Mastná           PC HELP Cyklo
Číslo: 401    Start: 10:00:00    Cíl: 13:47:42    Bodů: 220    Čas: 03:47:42    Penále: 0

   70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     67(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:44:47   10:52:51   11:10:18   11:29:51   11:50:58   12:21:22   13:00:04   13:39:08   13:47:42   13:47:42   
   00:44:47   00:08:04   00:17:27   00:19:33   00:21:07   00:30:24   00:38:42   00:39:04   00:08:34   --         


BA-DD+    6. Veronika Chroustovská -- Barbora Krčková           SK Kondor
Číslo: 403    Start: 09:33:00    Cíl: 13:23:02    Bodů: 240    Čas: 03:50:02    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     88(10)     100(10)    
   09:54:02   10:17:44   10:25:06   10:44:30   11:19:36   11:40:29   12:06:15   12:23:14   13:15:26   13:23:02   
   00:21:02   00:23:42   00:07:22   00:19:24   00:35:06   00:20:53   00:25:46   00:16:59   00:52:12   00:07:36   

   Cíl        
   13:23:02   
   --         


BA-DD+    7. Petra Davidová -- Petra Macháčková           Dobrý ročník
Číslo: 633    Start: 09:51:00    Cíl: 13:36:29    Bodů: 180    Čas: 03:45:29    Penále: 0

   90(30)     88(10)     87(10)     74(20)     84(20)     79(50)     78(30)     100(10)    Cíl        
   10:20:17   10:47:12   10:55:15   11:21:16   11:41:52   12:11:10   12:42:40   13:36:29   13:36:29   
   00:29:17   00:26:55   00:08:03   00:26:01   00:20:36   00:29:18   00:31:30   00:53:49   --         


BA-DD+    8. Věnceslava Pokorná -- Milada Kubátová           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 404    Start: 09:24:00    Cíl: 13:10:38    Bodů: 200    Čas: 03:46:38    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     87(10)     88(10)     100(10)    
   09:53:09   10:22:29   10:30:59   11:21:30   11:41:55   12:07:41   12:30:22   12:55:39   13:01:21   13:10:38   
   00:29:09   00:29:20   00:08:30   00:50:31   00:20:25   00:25:46   00:22:41   00:25:17   00:05:42   00:09:17   

   Cíl        
   13:10:38   
   --         


BA-DD+    9. Jana Puchernová -- Iveta Jünglingová           Old Ladies
Číslo: 405    Start: 09:15:00    Cíl: 12:40:09    Bodů: 160    Čas: 03:25:09    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     100(10)    Cíl        
   09:39:48   10:11:39   10:19:25   10:44:11   10:59:18   11:29:48   12:40:09   12:40:09   
   00:24:48   00:31:51   00:07:46   00:24:46   00:15:07   00:30:30   01:10:21   --         


BA-DD+    10. Dana Váňová -- Helena Rulfová           BeersPLS
Číslo: 407    Start: 09:09:00    Cíl: 13:03:15    Bodů: 160    Čas: 03:54:15    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     100(10)    Cíl        
   09:32:07   10:03:27   10:11:18   10:37:01   11:13:42   11:40:58   13:03:15   13:03:15   
   00:23:07   00:31:20   00:07:51   00:25:43   00:36:41   00:27:16   01:22:17   --         




BA-FAM



BA-FAM    1. Pavel Minář -- Lenka Minářová           Regal Bike
Číslo: 2002    Start: 10:33:00    Cíl: 14:31:38    Bodů: 220    Čas: 03:58:38    Penále: 0

   90(30)     72(10)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     87(10)     100(10)    
   10:50:06   11:15:32   11:35:22   11:44:18   12:06:38   12:20:04   13:08:28   13:28:51   14:21:43   14:31:38   
   00:17:06   00:25:26   00:19:50   00:08:56   00:22:20   00:13:26   00:48:24   00:20:23   00:52:52   00:09:55   

   Cíl        
   14:31:38   
   --         


BA-FAM    2. Andraa Bartoňová -- Michal Bartoň           Kameničtí habáni
Číslo: 2006    Start: 10:30:00    Cíl: 14:27:22    Bodů: 210    Čas: 03:57:22    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     65(30)     63(30)     64(20)     73(20)     87(10)     100(10)    
   10:48:01   11:16:22   11:26:03   11:47:05   12:19:31   12:39:03   13:08:41   13:43:45   14:12:35   14:27:22   
   00:18:01   00:28:21   00:09:41   00:21:02   00:32:26   00:19:32   00:29:38   00:35:04   00:28:50   00:14:47   

   Cíl        
   14:27:22   
   --         


BA-FAM    3. Jan Švec -- Vojta Švec           Švec & syn
Číslo: 2007    Start: 10:27:00    Cíl: 14:01:19    Bodů: 160    Čas: 03:34:19    Penále: 0

   90(30)     83(20)     79(50)     78(30)     84(20)     100(10)    Cíl        
   10:51:45   11:23:21   12:01:27   12:40:39   13:20:07   14:01:19   14:01:19   
   00:24:45   00:31:36   00:38:06   00:39:12   00:39:28   00:41:12   --         


BA-FAM    4. Pavlína Novotná -- Lucie Uhlířová           Cyklo Tachov
Číslo: 2009    Start: 10:00:00    Cíl: 13:01:11    Bodů: 140    Čas: 03:01:11    Penále: 0

   90(30)     69(30)     67(20)     71(30)     72(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:30:28   11:15:02   11:47:43   12:05:05   12:30:34   12:52:08   13:01:11   13:01:11   
   00:30:28   00:44:34   00:32:41   00:17:22   00:25:29   00:21:34   00:09:03   --         


BA-FAM    5. Jiří Pištora -- Oliver Pištora           Barvopiš
Číslo: 2004    Start: 09:09:00    Cíl: 13:19:08    Bodů: 230    Čas: 04:10:08    Penále: 22

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     100(10)    
   09:32:40   10:01:51   10:08:51   10:33:00   11:19:44   11:40:49   12:15:31   12:35:27   12:57:31   13:19:08   
   00:23:40   00:29:11   00:07:00   00:24:09   00:46:44   00:21:05   00:34:42   00:19:56   00:22:04   00:21:37   

   Cíl        
   13:19:08   
   --         


BA-FAM    7. Tomáš Kala -- Jirka Kala           ZO 226
Číslo: 2008    Start: 09:42:00    Cíl: 14:44:16    Bodů: 130    Čas: 05:02:16    Penále: 9999

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     100(10)    Cíl        
   10:16:17   10:46:27   10:54:55   11:14:56   11:37:26   14:44:16   14:44:16   
   00:34:17   00:30:10   00:08:28   00:20:01   00:22:30   03:06:50   --         




BA-CH



BA-CH    1. Petr Pruner -- Martina Štursová           EPO / Outfanatic
Číslo: 1013    Start: 09:00:00    Cíl: 13:02:40    Bodů: 420    Čas: 04:02:40    Penále: 6

   53(70)     54(20)     58(30)     60(80)     61(20)     62(50)     64(20)     73(20)     65(30)     71(30)     
   09:29:46   09:40:13   10:23:25   10:42:04   11:01:43   11:25:13   11:41:09   12:03:24   12:17:47   12:32:49   
   00:29:46   00:10:27   00:43:12   00:18:39   00:19:39   00:23:30   00:15:56   00:22:15   00:14:23   00:15:02   

   90(30)     100(10)    Cíl        
   12:55:59   13:02:40   13:02:40   
   00:23:10   00:06:41   --         


BA-CH    2. Martin Nývlt -- Petr Dvořák           EPO PEPO / Čelovky Lucifer
Číslo: 1007    Start: 09:00:00    Cíl: 13:13:36    Bodů: 470    Čas: 04:13:36    Penále: 28

   43(50)     45(50)     48(30)     49(40)     55(20)     53(70)     57(20)     59(20)     60(80)     61(20)     
   09:16:57   09:48:59   10:01:59   10:20:26   10:30:39   10:46:13   11:12:38   11:21:07   11:38:42   11:54:01   
   00:16:57   00:32:02   00:13:00   00:18:27   00:10:13   00:15:34   00:26:25   00:08:29   00:17:35   00:15:19   

   71(30)     72(10)     100(10)    Cíl        
   12:35:44   12:52:01   13:13:36   13:13:36   
   00:41:43   00:16:17   00:21:35   --         


BA-CH    3. Libor Kadlec -- Jitka Hejdová           Kdesicosi
Číslo: 1012    Start: 09:00:00    Cíl: 13:14:04    Bodů: 410    Čas: 04:14:04    Penále: 30

   53(70)     54(20)     58(30)     57(20)     59(20)     60(80)     61(20)     62(50)     67(20)     69(30)     
   09:22:54   09:34:11   10:04:43   10:18:32   10:31:04   10:55:39   11:16:18   11:46:15   12:17:22   12:33:21   
   00:22:54   00:11:17   00:30:32   00:13:49   00:12:32   00:24:35   00:20:39   00:29:57   00:31:07   00:15:59   

   70(10)     90(30)     100(10)    Cíl        
   12:43:31   13:06:45   13:14:04   13:14:04   
   00:10:10   00:23:14   00:07:19   --         


BA-CH    4. Radek Plšek -- Miroslav Štosek           Řepáci
Číslo: 1009    Start: 09:00:00    Cíl: 12:52:57    Bodů: 360    Čas: 03:52:57    Penále: 0

   53(70)     54(20)     58(30)     60(80)     61(20)     62(50)     63(30)     65(30)     73(20)     100(10)    
   09:22:32   09:34:05   10:07:14   10:38:09   10:56:46   11:23:02   11:50:13   12:06:52   12:24:09   12:52:57   
   00:22:32   00:11:33   00:33:09   00:30:55   00:18:37   00:26:16   00:27:11   00:16:39   00:17:17   00:28:48   

   Cíl        
   12:52:57   
   --         


BA-CH    5. Zdeněk Sedláček -- Lenka Sedláčková           Bratr a sestra v triku
Číslo: 1017    Start: 09:00:00    Cíl: 13:02:54    Bodů: 340    Čas: 04:02:54    Penále: 6

   53(70)     54(20)     58(30)     60(80)     62(50)     63(30)     65(30)     88(10)     87(10)     100(10)    
   09:31:52   09:46:25   10:16:36   10:42:13   11:23:23   11:47:41   12:04:10   12:47:21   12:53:48   13:02:54   
   00:31:52   00:14:33   00:30:11   00:25:37   00:41:10   00:24:18   00:16:29   00:43:11   00:06:27   00:09:06   

   Cíl        
   13:02:54   
   --         


BA-CH    6. Pavel Paloncý -- Jiří Vozda           Šumperští divočáci
Číslo: 1002    Start: 09:00:00    Cíl: 13:05:30    Bodů: 370    Čas: 04:05:30    Penále: 12

   53(70)     49(40)     55(20)     76(50)     57(20)     60(80)     61(20)     64(20)     73(20)     100(10)    
   09:27:50   09:55:06   10:08:59   10:32:02   11:02:08   11:28:56   11:48:11   12:12:30   12:37:13   13:05:30   
   00:27:50   00:27:16   00:13:53   00:23:03   00:30:06   00:26:48   00:19:15   00:24:19   00:24:43   00:28:17   

   Cíl        
   13:05:30   
   --         


BA-CH    7. Michal Bureš -- Miloš Dvořák           Známka Punku/FcB
Číslo: 1004    Start: 09:00:00    Cíl: 13:08:12    Bodů: 250    Čas: 04:08:12    Penále: 18

   43(50)     45(50)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     100(10)    Cíl        
   09:22:26   10:00:00   10:23:08   10:43:00   11:04:43   12:12:00   13:08:12   13:08:12   
   00:22:26   00:37:34   00:23:08   00:19:52   00:21:43   01:07:17   00:56:12   --         


BA-CH    8. Tereza Zábojníková -- Radomír Zábojník           Topolská jízda
Číslo: 1008    Start: 09:00:00    Cíl: 13:00:36    Bodů: 330    Čas: 04:00:36    Penále: 2

   53(70)     54(20)     55(20)     49(40)     48(30)     47(20)     78(30)     79(50)     83(20)     100(10)    
   09:32:20   09:48:24   10:11:14   10:32:38   10:50:12   11:07:09   11:47:57   12:19:11   12:46:09   13:00:36   
   00:32:20   00:16:04   00:22:50   00:21:24   00:17:34   00:16:57   00:40:48   00:31:14   00:26:58   00:14:27   

   Cíl        
   13:00:36   
   --         


BA-CH    9. František Ducháček -- Petr Michal           Beer team
Číslo: 1003    Start: 09:00:00    Cíl: 12:36:37    Bodů: 280    Čas: 03:36:37    Penále: 0

   53(70)     49(40)     48(30)     47(20)     78(30)     79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   09:29:31   09:59:15   10:14:05   10:32:47   11:20:32   11:51:25   12:16:09   12:36:37   12:36:37   
   00:29:31   00:29:44   00:14:50   00:18:42   00:47:45   00:30:53   00:24:44   00:20:28   --         


BA-CH    10. Petr Kosař -- Luboš Drnek           EON DUO
Číslo: 1010    Start: 09:00:00    Cíl: 12:54:47    Bodů: 330    Čas: 03:54:47    Penále: 0

   43(50)     53(70)     54(20)     55(20)     76(50)     75(20)     73(20)     71(30)     69(30)     88(10)     
   09:17:19   09:52:50   10:14:44   10:34:22   11:05:42   11:34:39   11:50:51   12:10:27   12:26:31   12:47:48   
   00:17:19   00:35:31   00:21:54   00:19:38   00:31:20   00:28:57   00:16:12   00:19:36   00:16:04   00:21:17   

   100(10)    Cíl        
   12:54:47   12:54:47   
   00:06:59   --         


BA-CH    11. Martina Burachovičová -- Hana Štefanovová           Známka Punku/FcB
Číslo: 1005    Start: 09:00:00    Cíl: 13:18:10    Bodů: 270    Čas: 04:18:10    Penále: 70

   43(50)     48(30)     49(40)     53(70)     76(50)     75(20)     100(10)    Cíl        
   09:22:29   09:55:14   10:21:59   10:53:26   11:49:42   12:15:35   13:18:10   13:18:10   
   00:22:29   00:32:45   00:26:45   00:31:27   00:56:16   00:25:53   01:02:35   --         


BA-CH    12. Miroslav Kraus -- Nikola Kraus           To nemůžu přečíst
Číslo: 1006    Start: 09:00:00    Cíl: 13:06:43    Bodů: 230    Čas: 04:06:43    Penále: 14

   43(50)     45(50)     48(30)     77(20)     79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   09:34:53   10:41:25   11:20:40   11:44:16   12:29:53   12:51:33   13:06:43   13:06:43   
   00:34:53   01:06:32   00:39:15   00:23:36   00:45:37   00:21:40   00:15:10   --         


BA-CH    13. Vladimír Maliňák -- Veronika Macečková           Kobra Vsetín
Číslo: 1014    Start: 09:00:00    Cíl: 12:52:00    Bodů: 200    Čas: 03:52:00    Penále: 0

   53(70)     57(20)     64(20)     65(30)     71(30)     72(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   09:33:41   10:07:23   11:01:32   11:33:00   11:55:59   12:27:53   12:43:40   12:52:00   12:52:00   
   00:33:41   00:33:42   00:54:09   00:31:28   00:22:59   00:31:54   00:15:47   00:08:20   --         


BA-CH    14. Pavel Čopjan -- Lucie Kubíčková           Jantar Devils
Číslo: 1001    Start: 09:00:00    Cíl: 13:31:59    Bodů: 360    Čas: 04:31:59    Penále: 200

   53(70)     54(20)     58(30)     60(80)     61(20)     62(50)     64(20)     65(30)     73(20)     100(10)    
   09:29:53   09:42:19   10:14:32   10:41:20   11:03:47   11:39:54   11:58:36   12:30:18   12:54:08   13:31:59   
   00:29:53   00:12:26   00:32:13   00:26:48   00:22:27   00:36:07   00:18:42   00:31:42   00:23:50   00:37:51   

   Cíl        
   13:31:59   
   --         


BA-CH    15. Jarmila Müllerová -- Helena Šarkovská           Jizerskohorské bludičky
Číslo: 1011    Start: 09:00:00    Cíl: 12:55:55    Bodů: 160    Čas: 03:55:55    Penále: 0

   53(70)     57(20)     64(20)     73(20)     87(10)     100(10)    Cíl        
   09:48:24   10:24:21   11:09:54   11:49:55   12:37:10   12:55:55   12:55:55   
   00:48:24   00:35:57   00:45:33   00:40:01   00:47:15   00:18:45   --         




BA-MD



BA-MD    1. Roman Šinkovský -- Zuzana Wernerová           HSK cycling team / sportvisio.cz
Číslo: 554    Start: 10:30:00    Cíl: 14:37:12    Bodů: 540    Čas: 04:07:12    Penále: 16

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     
   10:46:34   11:04:25   11:09:15   11:20:38   11:28:50   11:43:51   11:53:55   12:10:04   12:25:30   12:39:47   
   00:16:34   00:17:51   00:04:50   00:11:23   00:08:12   00:15:01   00:10:04   00:16:09   00:15:26   00:14:17   

   58(30)     54(20)     53(70)     55(20)     77(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   12:57:53   13:19:52   13:29:17   13:43:35   14:00:04   14:21:44   14:37:12   14:37:12   
   00:18:06   00:21:59   00:09:25   00:14:18   00:16:29   00:21:40   00:15:28   --         


BA-MD    2. Martin Sajal -- Lenka Kotačková           Ekonom Praha
Číslo: 530    Start: 10:33:00    Cíl: 14:37:38    Bodů: 440    Čas: 04:04:38    Penále: 10

   88(10)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     53(70)     
   10:53:50   11:06:03   11:14:56   11:30:54   11:48:30   12:04:56   12:17:20   12:34:18   12:42:30   13:10:34   
   00:20:50   00:12:13   00:08:53   00:15:58   00:17:36   00:16:26   00:12:24   00:16:58   00:08:12   00:28:04   

   55(20)     47(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:42:17   13:57:39   14:27:26   14:37:38   14:37:38   
   00:31:43   00:15:22   00:29:47   00:10:12   --         


BA-MD    3. Milan Černý -- Šárka Černá           Ski a Bike Centrum Radotín
Číslo: 556    Start: 10:27:00    Cíl: 14:26:52    Bodů: 510    Čas: 03:59:52    Penále: 0

   88(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     53(70)     
   10:46:56   10:58:35   11:10:47   11:28:51   11:48:20   12:03:19   12:16:10   12:32:59   12:40:41   13:01:03   
   00:19:56   00:11:39   00:12:12   00:18:04   00:19:29   00:14:59   00:12:51   00:16:49   00:07:42   00:20:22   

   55(20)     77(20)     79(50)     84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:15:35   13:29:34   13:49:04   14:06:55   14:17:48   14:26:52   14:26:52   
   00:14:32   00:13:59   00:19:30   00:17:51   00:10:53   00:09:04   --         


BA-MD    4. Jan Svoboda -- Eliška Rudá           Zahrádkáři
Číslo: 510    Start: 10:21:00    Cíl: 14:17:50    Bodů: 450    Čas: 03:56:50    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     53(70)     55(20)     76(50)     
   10:39:00   10:56:51   11:12:31   11:27:57   11:51:40   12:09:08   12:27:07   12:49:32   13:04:28   13:22:07   
   00:18:00   00:17:51   00:15:40   00:15:26   00:23:43   00:17:28   00:17:59   00:22:25   00:14:56   00:17:39   

   73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:48:52   14:00:57   14:17:50   14:17:50   
   00:26:45   00:12:05   00:16:53   --         


BA-MD    5. Martin Beneš -- Martina Benešová           MB team
Číslo: 512    Start: 10:24:00    Cíl: 14:26:46    Bodů: 400    Čas: 04:02:46    Penále: 6

   90(30)     72(10)     71(30)     65(30)     73(20)     76(50)     53(70)     55(20)     49(40)     48(30)     
   10:45:58   11:05:24   11:16:21   11:37:55   11:56:00   12:18:18   12:44:52   13:00:47   13:19:10   13:32:11   
   00:21:58   00:19:26   00:10:57   00:21:34   00:18:05   00:22:18   00:26:34   00:15:55   00:18:23   00:13:01   

   77(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:51:51   14:16:48   14:26:46   14:26:46   
   00:19:40   00:24:57   00:09:58   --         


BA-MD    6. Miroslav Kalina -- Markéta Kalinová           Ekonom Praha
Číslo: 514    Start: 10:24:00    Cíl: 14:18:15    Bodů: 410    Čas: 03:54:15    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     75(20)     
   10:41:55   11:01:33   11:17:53   11:33:46   11:55:55   12:11:01   12:32:22   12:44:31   13:01:26   13:19:50   
   00:17:55   00:19:38   00:16:20   00:15:53   00:22:09   00:15:06   00:21:21   00:12:09   00:16:55   00:18:24   

   73(20)     74(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   13:32:59   13:46:29   13:57:46   14:18:15   14:18:15   
   00:13:09   00:13:30   00:11:17   00:20:29   --         


BA-MD    7. Pavel Kurz -- Dagmar Tučková           Ekonom Praha
Číslo: 561    Start: 10:18:00    Cíl: 14:17:17    Bodů: 440    Čas: 03:59:17    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     58(30)     57(20)     
   10:38:45   10:56:43   11:01:20   11:13:34   11:31:33   11:50:06   12:06:52   12:20:16   12:42:31   12:53:16   
   00:20:45   00:17:58   00:04:37   00:12:14   00:17:59   00:18:33   00:16:46   00:13:24   00:22:15   00:10:45   

   76(50)     75(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:16:58   13:33:50   13:47:58   14:00:44   14:17:17   14:17:17   
   00:23:42   00:16:52   00:14:08   00:12:46   00:16:33   --         


BA-MD    8. Jiří Hradil -- Michaela Sikorová           CRAFT team
Číslo: 566    Start: 10:18:00    Cíl: 14:22:13    Bodů: 400    Čas: 04:04:13    Penále: 10

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     
   10:37:54   10:57:20   11:03:10   11:16:27   11:26:18   11:45:38   12:07:18   12:30:16   12:59:45   13:19:00   
   00:19:54   00:19:26   00:05:50   00:13:17   00:09:51   00:19:20   00:21:40   00:22:58   00:29:29   00:19:15   

   64(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:37:06   13:53:40   14:05:05   14:22:13   14:22:13   
   00:18:06   00:16:34   00:11:25   00:17:08   --         


BA-MD    9. Tomáš Fejfárek -- Magda Klánová           Bulfáci
Číslo: 507    Start: 10:21:00    Cíl: 14:21:16    Bodů: 370    Čas: 04:00:16    Penále: 2

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     
   10:36:57   10:56:30   11:01:13   11:13:17   11:22:20   11:36:55   11:50:43   12:10:09   12:30:25   12:47:21   
   00:15:57   00:19:33   00:04:43   00:12:04   00:09:03   00:14:35   00:13:48   00:19:26   00:20:16   00:16:56   

   55(20)     100(10)    Cíl        
   13:36:29   14:21:16   14:21:16   
   00:49:08   00:44:47   --         


BA-MD    10. Jan Kolomazník -- Jana Kubelková           Zahrádkáři
Číslo: 518    Start: 10:21:00    Cíl: 14:17:39    Bodů: 350    Čas: 03:56:39    Penále: 0

   88(10)     71(30)     65(30)     64(20)     57(20)     58(30)     59(20)     60(80)     61(20)     62(50)     
   10:52:34   11:05:53   11:20:14   11:40:40   11:59:14   12:16:35   12:34:13   12:55:10   13:06:45   13:26:29   
   00:31:34   00:13:19   00:14:21   00:20:26   00:18:34   00:17:21   00:17:38   00:20:57   00:11:35   00:19:44   

   69(30)     100(10)    Cíl        
   13:56:35   14:17:39   14:17:39   
   00:30:06   00:21:04   --         


BA-MD    11. Radka Ouhrabková -- Jakub Ouhrabka           Ekonom Praha
Číslo: 522    Start: 10:15:00    Cíl: 14:13:30    Bodů: 380    Čas: 03:58:30    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     73(20)     
   10:36:05   10:56:35   11:02:50   11:15:56   11:32:03   11:51:40   12:12:00   12:30:49   13:00:31   13:21:05   
   00:21:05   00:20:30   00:06:15   00:13:06   00:16:07   00:19:37   00:20:20   00:18:49   00:29:42   00:20:34   

   74(20)     84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:36:03   13:47:34   14:02:29   14:13:30   14:13:30   
   00:14:58   00:11:31   00:14:55   00:11:01   --         


BA-MD    12. Lenka Nováková -- Matěj Ševčík           Vpress
Číslo: 534    Start: 10:15:00    Cíl: 14:08:13    Bodů: 380    Čas: 03:53:13    Penále: 0

   83(20)     79(50)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     75(20)     74(20)     
   10:34:57   10:55:31   11:13:45   11:35:47   12:00:35   12:19:08   12:31:05   12:48:23   13:08:39   13:30:03   
   00:19:57   00:20:34   00:18:14   00:22:02   00:24:48   00:18:33   00:11:57   00:17:18   00:20:16   00:21:24   

   72(10)     90(30)     100(10)    Cíl        
   13:46:28   14:00:38   14:08:13   14:08:13   
   00:16:25   00:14:10   00:07:35   --         


BA-MD    13. Michal Podzimek -- Naďa Hradilová           Zahrádkáři
Číslo: 520    Start: 10:18:00    Cíl: 14:27:20    Bodů: 340    Čas: 04:09:20    Penále: 20

   83(20)     79(50)     78(30)     47(20)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     75(20)     74(20)     
   10:41:48   11:02:23   11:23:55   11:49:16   12:05:36   12:26:56   12:49:39   13:11:49   13:31:24   13:57:11   
   00:23:48   00:20:35   00:21:32   00:25:21   00:16:20   00:21:20   00:22:43   00:22:10   00:19:35   00:25:47   

   87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   14:17:43   14:20:48   14:27:20   14:27:20   
   00:20:32   00:03:05   00:06:32   --         


BA-MD    14. Terka Kalošová -- Eduardo Pucherna           Haven SNS Smržovka
Číslo: 550    Start: 10:12:00    Cíl: 14:11:16    Bodů: 350    Čas: 03:59:16    Penále: 0

   88(10)     74(20)     73(20)     75(20)     76(50)     55(20)     49(40)     48(30)     47(20)     78(30)     
   10:41:51   11:05:27   11:17:58   11:31:34   11:54:51   12:08:35   12:25:34   12:38:45   12:54:33   13:26:14   
   00:29:51   00:23:36   00:12:31   00:13:36   00:23:17   00:13:44   00:16:59   00:13:11   00:15:48   00:31:41   

   79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:44:36   14:00:43   14:11:16   14:11:16   
   00:18:22   00:16:07   00:10:33   --         


BA-MD    15. Lukáš Hegner -- Jaroslava Fremrová           Loko Plzeň
Číslo: 523    Start: 10:12:00    Cíl: 14:02:19    Bodů: 340    Čas: 03:50:19    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     73(20)     
   10:28:24   10:51:15   10:58:09   11:12:02   11:31:27   11:52:49   12:13:44   12:30:45   13:00:46   13:26:27   
   00:16:24   00:22:51   00:06:54   00:13:53   00:19:25   00:21:22   00:20:55   00:17:01   00:30:01   00:25:41   

   73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:28:02   13:43:22   14:02:19   14:02:19   
   00:01:35   00:15:20   00:18:57   --         


BA-MD    16. Milan Panoch -- Anna Panochová           Těptínská střela
Číslo: 529    Start: 10:09:00    Cíl: 13:53:12    Bodů: 340    Čas: 03:44:12    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     63(30)     62(50)     64(20)     65(30)     73(20)     
   10:26:56   10:48:34   10:54:03   11:08:32   11:18:07   11:45:51   12:07:30   12:23:20   12:42:32   13:01:26   
   00:17:56   00:21:38   00:05:29   00:14:29   00:09:35   00:27:44   00:21:39   00:15:50   00:19:12   00:18:54   

   74(20)     84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:16:11   13:27:40   13:41:06   13:53:12   13:53:12   
   00:14:45   00:11:29   00:13:26   00:12:06   --         


BA-MD    17. Karel Trunečka -- Kristýna Rusňaková           Vořežprutovi
Číslo: 551    Start: 10:09:00    Cíl: 14:01:42    Bodů: 290    Čas: 03:52:42    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     
   10:26:21   10:48:24   10:55:37   11:09:34   11:22:12   11:41:57   11:56:04   12:28:31   12:50:47   13:16:21   
   00:17:21   00:22:03   00:07:13   00:13:57   00:12:38   00:19:45   00:14:07   00:32:27   00:22:16   00:25:34   

   88(10)     100(10)    Cíl        
   13:47:04   14:01:42   14:01:42   
   00:30:43   00:14:38   --         


BA-MD    18. Marie Mrkvičková -- Aleš Mrkvička           DCK Jouda
Číslo: 521    Start: 10:03:00    Cíl: 14:00:13    Bodů: 320    Čas: 03:57:13    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     64(20)     73(20)     
   10:23:22   10:45:31   10:51:21   11:06:53   11:30:47   11:51:33   12:27:14   12:49:19   13:13:33   13:38:21   
   00:20:22   00:22:09   00:05:50   00:15:32   00:23:54   00:20:46   00:35:41   00:22:05   00:24:14   00:24:48   

   100(10)    Cíl        
   14:00:13   14:00:13   
   00:21:52   --         


BA-MD    19. Vladimír Grauzel -- Ludmila Grauzelová           MTBO.SK
Číslo: 525    Start: 10:06:00    Cíl: 14:01:47    Bodů: 310    Čas: 03:55:47    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     79(50)     
   10:25:10   10:48:27   10:54:16   11:09:19   11:20:48   11:50:38   12:11:28   12:39:20   12:58:08   13:29:09   
   00:19:10   00:23:17   00:05:49   00:15:03   00:11:29   00:29:50   00:20:50   00:27:52   00:18:48   00:31:01   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   13:48:51   14:01:47   14:01:47   
   00:19:42   00:12:56   --         


BA-MD    20. Peter Tomášek -- Alžběta Hrnečková           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 511    Start: 10:06:00    Cíl: 13:57:41    Bodů: 270    Čas: 03:51:41    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     73(20)     75(20)     76(50)     77(20)     
   10:27:22   10:53:06   10:59:47   11:15:27   11:27:19   11:47:05   12:09:29   12:27:59   12:49:15   13:12:22   
   00:21:22   00:25:44   00:06:41   00:15:40   00:11:52   00:19:46   00:22:24   00:18:30   00:21:16   00:23:07   

   100(10)    Cíl        
   13:57:41   13:57:41   
   00:45:19   --         


BA-MD    21. Stanislava Fajtová -- Rastislav Malátek           MTBO.SK
Číslo: 505    Start: 10:03:00    Cíl: 13:42:21    Bodů: 290    Čas: 03:39:21    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     
   10:23:00   10:47:43   10:55:21   11:11:15   11:44:30   12:16:06   12:31:12   12:43:03   13:00:54   13:14:47   
   00:20:00   00:24:43   00:07:38   00:15:54   00:33:15   00:31:36   00:15:06   00:11:51   00:17:51   00:13:53   

   87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:30:47   13:34:52   13:42:21   13:42:21   
   00:16:00   00:04:05   00:07:29   --         


BA-MD    22. Jakub Ševčík -- Olga Nitschelová           Krotitelé duchů
Číslo: 567    Start: 10:09:00    Cíl: 14:24:20    Bodů: 280    Čas: 04:15:20    Penále: 40

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     84(20)     
   10:27:55   10:52:16   10:59:50   11:17:12   11:39:30   11:57:50   12:29:32   12:55:48   13:24:46   13:54:42   
   00:18:55   00:24:21   00:07:34   00:17:22   00:22:18   00:18:20   00:31:42   00:26:16   00:28:58   00:29:56   

   100(10)    Cíl        
   14:24:20   14:24:20   
   00:29:38   --         


BA-MD    23. Ladislav Mužátko -- Martina Vrbová           Guči team
Číslo: 565    Start: 09:54:00    Cíl: 14:07:36    Bodů: 360    Čas: 04:13:36    Penále: 28

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     47(20)     48(30)     55(20)     53(70)     76(50)     75(20)     
   10:22:23   10:43:39   11:01:36   11:25:50   11:36:52   11:54:35   12:15:58   12:36:49   13:07:29   13:28:55   
   00:28:23   00:21:16   00:17:57   00:24:14   00:11:02   00:17:43   00:21:23   00:20:51   00:30:40   00:21:26   

   100(10)    Cíl        
   14:07:36   14:07:36   
   00:38:41   --         


BA-MD    24. Iveta Valešová -- Jan Valeš           Frýbovci
Číslo: 562    Start: 10:03:00    Cíl: 13:44:26    Bodů: 250    Čas: 03:41:26    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     83(20)     
   10:22:59   10:48:21   10:54:31   11:11:07   11:41:40   12:02:44   12:30:17   12:46:26   13:01:31   13:26:31   
   00:19:59   00:25:22   00:06:10   00:16:36   00:30:33   00:21:04   00:27:33   00:16:09   00:15:05   00:25:00   

   100(10)    Cíl        
   13:44:26   13:44:26   
   00:17:55   --         


BA-MD    25. Jakub Juříček -- Jana Kroupová           PBV MTB Team Brno
Číslo: 560    Start: 10:00:00    Cíl: 13:59:09    Bodů: 250    Čas: 03:59:09    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     87(10)     88(10)     
   10:22:24   10:46:53   10:54:58   11:13:52   11:48:06   12:08:28   12:30:23   12:45:46   13:38:40   13:44:09   
   00:22:24   00:24:29   00:08:05   00:18:54   00:34:14   00:20:22   00:21:55   00:15:23   00:52:54   00:05:29   

   100(10)    Cíl        
   13:59:09   13:59:09   
   00:15:00   --         


BA-MD    26. Tomáš Suda -- Pavla Zahradníková           Bulfáci
Číslo: 545    Start: 09:36:00    Cíl: 13:34:33    Bodů: 370    Čas: 03:58:33    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     
   09:54:56   10:17:54   10:24:55   10:39:48   10:57:18   11:12:06   11:34:06   11:52:28   12:12:03   12:30:24   
   00:18:56   00:22:58   00:07:01   00:14:53   00:17:30   00:14:48   00:22:00   00:18:22   00:19:35   00:18:21   

   84(20)     79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   12:42:35   13:07:37   13:23:58   13:34:33   13:34:33   
   00:12:11   00:25:02   00:16:21   00:10:35   --         


BA-MD    27. Martin Neduchal -- Lucie Neduchalová           Vlevo není vpravo, miláčku
Číslo: 548    Start: 09:57:00    Cíl: 13:47:41    Bodů: 270    Čas: 03:50:41    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     88(10)     
   10:19:07   10:46:41   10:53:52   11:10:30   11:29:48   12:03:02   12:23:40   12:43:53   13:01:51   13:39:49   
   00:22:07   00:27:34   00:07:11   00:16:38   00:19:18   00:33:14   00:20:38   00:20:13   00:17:58   00:37:58   

   100(10)    Cíl        
   13:47:41   13:47:41   
   00:07:52   --         


BA-MD    28. Ondřej Krbec -- Dagmar Myšíková           ChaBrusiči
Číslo: 537    Start: 09:51:00    Cíl: 13:45:57    Bodů: 280    Čas: 03:54:57    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     
   10:13:47   10:40:32   10:48:14   11:04:17   11:26:00   11:45:23   12:14:54   12:37:55   13:01:35   13:22:51   
   00:22:47   00:26:45   00:07:42   00:16:03   00:21:43   00:19:23   00:29:31   00:23:01   00:23:40   00:21:16   

   100(10)    Cíl        
   13:45:57   13:45:57   
   00:23:06   --         


BA-MD    29. Radim Brtník -- Adéla Šosová           Vořežprutovi
Číslo: 546    Start: 09:48:00    Cíl: 13:41:20    Bodů: 280    Čas: 03:53:20    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     71(30)     88(10)     
   10:08:22   10:33:16   10:39:18   10:59:59   11:33:44   11:54:48   12:12:44   12:29:22   12:58:51   13:26:07   
   00:20:22   00:24:54   00:06:02   00:20:41   00:33:45   00:21:04   00:17:56   00:16:38   00:29:29   00:27:16   

   87(10)     100(10)    Cíl        
   13:31:42   13:41:20   13:41:20   
   00:05:35   00:09:38   --         


BA-MD    30. Marie Voštová -- Marian Viktor           Pojedeme zkratkou, pánové . . .!!!
Číslo: 501    Start: 09:57:00    Cíl: 13:45:03    Bodů: 230    Čas: 03:48:03    Penále: 0

   88(10)     87(10)     72(10)     71(30)     73(20)     64(20)     63(30)     67(20)     69(30)     70(10)     
   10:21:43   10:27:39   10:39:24   10:57:11   11:29:23   11:48:15   12:05:32   12:28:46   13:03:09   13:11:05   
   00:24:43   00:05:56   00:11:45   00:17:47   00:32:12   00:18:52   00:17:17   00:23:14   00:34:23   00:07:56   

   90(30)     100(10)    Cíl        
   13:34:52   13:45:03   13:45:03   
   00:23:47   00:10:11   --         


BA-MD    31. Miroslav Černý -- Lucie Šitrová           Rolling barrels
Číslo: 535    Start: 10:00:00    Cíl: 13:39:36    Bodů: 190    Čas: 03:39:36    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     65(30)     73(20)     75(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   10:26:17   10:55:29   11:01:46   11:18:18   11:47:41   12:13:04   12:33:17   13:14:13   13:39:36   13:39:36   
   00:26:17   00:29:12   00:06:17   00:16:32   00:29:23   00:25:23   00:20:13   00:40:56   00:25:23   --         


BA-MD    32. Kolda Michal -- Lucie Kozáková           uLiMAn
Číslo: 568    Start: 09:51:00    Cíl: 13:32:16    Bodů: 220    Čas: 03:41:16    Penále: 0

   90(30)     46(20)     45(50)     48(30)     55(20)     77(20)     84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   10:11:46   10:49:30   11:22:16   11:59:42   12:18:50   12:38:19   13:06:11   13:18:45   13:32:16   13:32:16   
   00:20:46   00:37:44   00:32:46   00:37:26   00:19:08   00:19:29   00:27:52   00:12:34   00:13:31   --         


BA-MD    33. Radka Štejnarová -- Tomáš Bubeník           Ráďa s Bubnem
Číslo: 542    Start: 09:42:00    Cíl: 13:19:32    Bodů: 250    Čas: 03:37:32    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     63(30)     65(30)     71(30)     73(20)     74(20)     84(20)     83(20)     
   10:00:46   10:25:42   10:32:08   11:17:44   11:32:23   11:49:47   12:14:34   12:35:41   12:46:35   13:05:37   
   00:18:46   00:24:56   00:06:26   00:45:36   00:14:39   00:17:24   00:24:47   00:21:07   00:10:54   00:19:02   

   100(10)    Cíl        
   13:19:32   13:19:32   
   00:13:55   --         


BA-MD    34. Lenka Jírovcová -- Matouš Bičák           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 536    Start: 09:48:00    Cíl: 13:27:54    Bodů: 230    Čas: 03:39:54    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     64(20)     100(10)    Cíl        
   10:11:27   10:36:31   10:43:54   11:03:00   11:17:05   11:40:30   12:18:05   12:38:03   13:27:54   13:27:54   
   00:23:27   00:25:04   00:07:23   00:19:06   00:14:05   00:23:25   00:37:35   00:19:58   00:49:51   --         


BA-MD    35. Květa Popjuková -- Viktor Popjuk           Radotínští chrti
Číslo: 504    Start: 09:48:00    Cíl: 13:43:58    Bodů: 230    Čas: 03:55:58    Penále: 0

   90(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   10:07:10   10:36:10   11:01:51   11:34:06   12:03:06   12:34:40   12:59:03   13:23:46   13:43:58   13:43:58   
   00:19:10   00:29:00   00:25:41   00:32:15   00:29:00   00:31:34   00:24:23   00:24:43   00:20:12   --         


BA-MD    36. Tomáš Soukup -- Milada Štecherová           Ašští bajkeři
Číslo: 533    Start: 09:06:00    Cíl: 12:45:59    Bodů: 220    Čas: 03:39:59    Penále: 0

   90(30)     88(10)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     87(10)     
   09:29:25   09:49:31   10:03:16   10:10:07   10:33:49   10:59:29   11:20:22   11:57:57   12:15:12   12:35:25   
   00:23:25   00:20:06   00:13:45   00:06:51   00:23:42   00:25:40   00:20:53   00:37:35   00:17:15   00:20:13   

   100(10)    Cíl        
   12:45:59   12:45:59   
   00:10:34   --         


BA-MD    37. Petra Bauerová -- Ondřej Ženka           Běžci na kolech
Číslo: 508    Start: 09:30:00    Cíl: 13:19:59    Bodů: 290    Čas: 03:49:59    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     64(20)     73(20)     74(20)     
   09:51:26   10:15:30   10:23:05   10:41:07   10:54:06   11:13:23   11:28:17   11:52:14   12:18:51   12:35:39   
   00:21:26   00:24:04   00:07:35   00:18:02   00:12:59   00:19:17   00:14:54   00:23:57   00:26:37   00:16:48   

   84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   12:51:02   13:07:47   13:19:59   13:19:59   
   00:15:23   00:16:45   00:12:12   --         


BA-MD    38. Roman Dvorský -- Terézia Matyášová           SK Kondor
Číslo: 513    Start: 09:45:00    Cíl: 13:44:35    Bodů: 220    Čas: 03:59:35    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     63(30)     65(30)     73(20)     71(30)     72(10)     88(10)     87(10)     
   10:08:27   10:33:46   10:40:45   11:27:49   11:49:09   12:17:34   12:38:07   13:08:50   13:26:03   13:32:54   
   00:23:27   00:25:19   00:06:59   00:47:04   00:21:20   00:28:25   00:20:33   00:30:43   00:17:13   00:06:51   

   100(10)    Cíl        
   13:44:35   13:44:35   
   00:11:41   --         


BA-MD    39. Ivan Sladký -- Kateřina Růžková           Žabiňáci
Číslo: 540    Start: 09:36:00    Cíl: 13:34:36    Bodů: 250    Čas: 03:58:36    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     100(10)    Cíl        
   09:59:54   10:27:24   10:34:02   10:53:25   11:29:59   11:53:38   12:17:27   13:34:36   13:34:36   
   00:23:54   00:27:30   00:06:38   00:19:23   00:36:34   00:23:39   00:23:49   01:17:09   --         


BA-MD    40. Klára Hlaváčková -- Radim Skála           Sokol Veltěž / H.P.
Číslo: 532    Start: 09:39:00    Cíl: 13:10:59    Bodů: 230    Čas: 03:31:59    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     73(20)     75(20)     74(20)     84(20)     83(20)     
   10:01:08   10:25:59   10:33:34   10:50:34   11:03:12   11:31:03   11:50:04   12:20:35   12:37:31   12:52:29   
   00:22:08   00:24:51   00:07:35   00:17:00   00:12:38   00:27:51   00:19:01   00:30:31   00:16:56   00:14:58   

   100(10)    Cíl        
   13:10:59   13:10:59   
   00:18:30   --         


BA-MD    41. Marcela Černá -- Martin Rombald           Poštule
Číslo: 503    Start: 09:42:00    Cíl: 13:28:02    Bodů: 210    Čas: 03:46:02    Penále: 0

   90(30)     72(10)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   10:03:46   10:30:11   10:49:23   11:01:56   11:42:42   12:08:24   12:34:35   12:58:50   13:28:02   13:28:02   
   00:21:46   00:26:25   00:19:12   00:12:33   00:40:46   00:25:42   00:26:11   00:24:15   00:29:12   --         


BA-MD    42. Michal Uhlík -- Šárka Kysilková           EPO CO2
Číslo: 552    Start: 09:27:00    Cíl: 13:25:38    Bodů: 270    Čas: 03:58:38    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     72(10)     88(10)     
   09:50:13   10:15:38   10:23:40   10:45:40   10:57:59   11:16:44   11:34:20   12:00:19   12:56:49   13:10:35   
   00:23:13   00:25:25   00:08:02   00:22:00   00:12:19   00:18:45   00:17:36   00:25:59   00:56:30   00:13:46   

   87(10)     100(10)    Cíl        
   13:16:12   13:25:38   13:25:38   
   00:05:37   00:09:26   --         


BA-MD    43. Michala Michnová -- Pavel Michna           Michňátka
Číslo: 538    Start: 09:39:00    Cíl: 13:25:34    Bodů: 180    Čas: 03:46:34    Penále: 0

   63(30)     62(50)     64(20)     65(30)     71(30)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:50:02   11:28:07   11:52:40   12:23:01   12:45:47   13:16:49   13:25:34   13:25:34   
   01:11:02   00:38:05   00:24:33   00:30:21   00:22:46   00:31:02   00:08:45   --         


BA-MD    44. Ondra Stočes -- Lucka Remešová           Opičí ňufíci bez puntíků
Číslo: 559    Start: 09:45:00    Cíl: 13:47:45    Bodů: 170    Čas: 04:02:45    Penále: 6

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     100(10)    Cíl        
   10:10:35   10:42:20   11:06:00   11:30:48   12:38:20   13:00:02   13:47:45   13:47:45   
   00:25:35   00:31:45   00:23:40   00:24:48   01:07:32   00:21:42   00:47:43   --         


BA-MD    45. Tomáš Janota -- Zuzana Janotová           FcB Team
Číslo: 531    Start: 09:30:00    Cíl: 13:33:16    Bodů: 230    Čas: 04:03:16    Penále: 8

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     83(20)     100(10)    
   09:52:27   10:24:49   10:32:55   10:54:14   11:11:14   12:06:33   12:20:49   12:49:00   13:18:14   13:33:16   
   00:22:27   00:32:22   00:08:06   00:21:19   00:17:00   00:55:19   00:14:16   00:28:11   00:29:14   00:15:02   

   Cíl        
   13:33:16   
   --         


BA-MD    46. David Vít -- Markéta Vítová           Ekonom Praha
Číslo: 509    Start: 09:36:00    Cíl: 13:19:14    Bodů: 170    Čas: 03:43:14    Penále: 0

   88(10)     71(30)     65(30)     63(30)     64(20)     73(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   10:11:26   10:29:17   10:51:14   11:20:40   11:50:50   12:40:23   13:04:54   13:19:14   13:19:14   
   00:35:26   00:17:51   00:21:57   00:29:26   00:30:10   00:49:33   00:24:31   00:14:20   --         


BA-MD    47. Petr Lajza -- Sylva Forejtková           Klobása a smažák
Číslo: 526    Start: 09:33:00    Cíl: 12:59:54    Bodů: 180    Čas: 03:26:54    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     65(30)     71(30)     72(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   09:53:17   10:22:17   10:30:17   10:53:58   11:25:53   12:04:47   12:30:53   12:51:04   12:59:54   12:59:54   
   00:20:17   00:29:00   00:08:00   00:23:41   00:31:55   00:38:54   00:26:06   00:20:11   00:08:50   --         


BA-MD    48. Radek Valla -- Věra Vallová           Lobster and Toad LTD.
Číslo: 539    Start: 09:27:00    Cíl: 13:11:12    Bodů: 190    Čas: 03:44:12    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     65(30)     71(30)     72(10)     87(10)     88(10)     100(10)    
   09:48:47   10:14:28   10:23:50   10:45:32   11:15:23   11:44:00   12:12:20   12:39:12   12:59:05   13:11:12   
   00:21:47   00:25:41   00:09:22   00:21:42   00:29:51   00:28:37   00:28:20   00:26:52   00:19:53   00:12:07   

   Cíl        
   13:11:12   
   --         


BA-MD    49. Lukáš Rojko -- Jana Nečasová           Wheels of destiny
Číslo: 564    Start: 09:21:00    Cíl: 13:18:03    Bodů: 270    Čas: 03:57:03    Penále: 0

   88(10)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     
   09:48:41   10:01:26   10:08:31   10:24:45   10:36:18   10:55:11   11:15:38   11:37:38   11:58:01   12:39:37   
   00:27:41   00:12:45   00:07:05   00:16:14   00:11:33   00:18:53   00:20:27   00:22:00   00:20:23   00:41:36   

   87(10)     100(10)    Cíl        
   13:05:48   13:18:03   13:18:03   
   00:26:11   00:12:15   --         


BA-MD    50. Kateřina Kubanová -- Michal Kuban           Used Equipment
Číslo: 516    Start: 09:21:00    Cíl: 13:21:16    Bodů: 290    Čas: 04:00:16    Penále: 2

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     64(20)     73(20)     
   09:42:46   10:04:56   10:10:53   10:25:50   10:49:00   11:04:46   11:29:04   11:55:18   12:21:23   12:48:18   
   00:21:46   00:22:10   00:05:57   00:14:57   00:23:10   00:15:46   00:24:18   00:26:14   00:26:05   00:26:55   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   13:10:15   13:21:16   13:21:16   
   00:21:57   00:11:01   --         


BA-MD    51. Michaela Brtnová -- Tomáš Brtna           SKP České Budějovice
Číslo: 541    Start: 09:24:00    Cíl: 13:30:34    Bodů: 200    Čas: 04:06:34    Penále: 14

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     65(30)     100(10)    Cíl        
   09:43:25   10:11:52   10:19:31   10:42:30   11:27:32   12:00:11   12:47:17   13:30:34   13:30:34   
   00:19:25   00:28:27   00:07:39   00:22:59   00:45:02   00:32:39   00:47:06   00:43:17   --         


BA-MD    52. Veronika Žižková -- Pavel Duchek           Řenčáci
Číslo: 528    Start: 09:33:00    Cíl: 13:13:45    Bodů: 160    Čas: 03:40:45    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     63(30)     65(30)     72(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   09:56:08   10:24:46   10:32:47   11:40:07   12:05:06   12:47:39   13:05:12   13:13:45   13:13:45   
   00:23:08   00:28:38   00:08:01   01:07:20   00:24:59   00:42:33   00:17:33   00:08:33   --         


BA-MD    53. Zdeněk Jan -- Hana Kořínková           SKP České Budějovice
Číslo: 524    Start: 09:18:00    Cíl: 13:08:35    Bodů: 270    Čas: 03:50:35    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     73(20)     73(20)     
   09:36:52   10:04:46   10:09:49   10:24:29   10:58:05   11:22:22   11:46:10   12:01:20   12:22:31   12:22:49   
   00:18:52   00:27:54   00:05:03   00:14:40   00:33:36   00:24:17   00:23:48   00:15:10   00:21:11   00:00:18   

   72(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   12:47:08   13:01:30   13:08:35   13:08:35   
   00:24:19   00:14:22   00:07:05   --         


BA-MD    54. Tomáš Buňata -- Iveta Pachmanová           Five Elements
Číslo: 563    Start: 09:18:00    Cíl: 13:06:19    Bodů: 270    Čas: 03:48:19    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     74(20)     84(20)     
   09:41:11   10:04:41   10:10:45   10:27:00   10:39:16   11:08:04   11:28:39   11:51:02   12:09:58   12:25:47   
   00:23:11   00:23:30   00:06:04   00:16:15   00:12:16   00:28:48   00:20:35   00:22:23   00:18:56   00:15:49   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   12:42:48   13:06:19   13:06:19   
   00:17:01   00:23:31   --         


BA-MD    55. Carlos Enrique Lopez Cruz -- Diana Trnova           Banani
Číslo: 323    Start: 09:21:00    Cíl: 12:57:23    Bodů: 240    Čas: 03:36:23    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     74(20)     84(20)     83(20)     
   09:43:55   10:08:03   10:14:05   10:41:54   11:05:59   11:20:29   11:49:53   12:13:36   12:25:20   12:42:44   
   00:22:55   00:24:08   00:06:02   00:27:49   00:24:05   00:14:30   00:29:24   00:23:43   00:11:44   00:17:24   

   100(10)    Cíl        
   12:57:23   12:57:23   
   00:14:39   --         


BA-MD    56. Martin Březina -- Iveta Pagáčová           Velsbike - Superior
Číslo: 555    Start: 09:54:00    Cíl: 14:44:07    Bodů: 330    Čas: 04:50:07    Penále: 390

   83(20)     79(50)     78(30)     47(20)     45(50)     43(50)     48(30)     76(50)     75(20)     100(10)    
   10:24:58   10:45:32   11:03:23   11:24:55   11:55:27   12:34:31   13:03:24   13:30:02   13:53:18   14:44:07   
   00:30:58   00:20:34   00:17:51   00:21:32   00:30:32   00:39:04   00:28:53   00:26:38   00:23:16   00:50:49   

   Cíl        
   14:44:07   
   --         


BA-MD    57. Pavla Mrázková -- Ondřej Benda           Toulava
Číslo: 543    Start: 09:24:00    Cíl: 13:06:15    Bodů: 150    Čas: 03:42:15    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     72(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   09:48:28   10:22:41   10:32:13   10:59:28   11:17:40   11:46:42   12:41:40   13:06:15   13:06:15   
   00:24:28   00:34:13   00:09:32   00:27:15   00:18:12   00:29:02   00:54:58   00:24:35   --         


BA-MD    58. Radek Wohlgemuth -- Tereza Paurová           Špinavý záda
Číslo: 527    Start: 09:00:00    Cíl: 13:03:03    Bodů: 240    Čas: 04:03:03    Penále: 8

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     74(20)     84(20)     83(20)     
   09:19:54   09:48:22   09:55:33   10:43:58   11:07:26   11:32:07   11:53:57   12:16:31   12:33:42   12:50:32   
   00:19:54   00:28:28   00:07:11   00:48:25   00:23:28   00:24:41   00:21:50   00:22:34   00:17:11   00:16:50   

   100(10)    Cíl        
   13:03:03   13:03:03   
   00:12:31   --         




BA-MD+



BA-MD+    1. Tomáš Žito Zrník -- Eva Celestýn Hašková           Rychlíci z Hané
Číslo: 626    Start: 10:33:00    Cíl: 14:27:40    Bodů: 400    Čas: 03:54:40    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     75(20)     76(50)     
   10:52:34   11:12:21   11:18:52   11:32:28   11:41:46   12:08:03   12:20:00   12:36:12   12:48:43   13:04:00   
   00:19:34   00:19:47   00:06:31   00:13:36   00:09:18   00:26:17   00:11:57   00:16:12   00:12:31   00:15:17   

   77(20)     78(30)     79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:24:18   13:45:25   14:01:36   14:16:41   14:27:40   14:27:40   
   00:20:18   00:21:07   00:16:11   00:15:05   00:10:59   --         


BA-MD+    2. Zdeněk Tišnovský -- Lucie Boudná           Život na kolech
Číslo: 609    Start: 10:27:00    Cíl: 14:28:06    Bodů: 410    Čas: 04:01:06    Penále: 4

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     
   10:41:19   11:00:27   11:05:06   11:17:11   11:25:33   11:46:39   12:05:49   12:23:36   12:40:29   13:02:24   
   00:14:19   00:19:08   00:04:39   00:12:05   00:08:22   00:21:06   00:19:10   00:17:47   00:16:53   00:21:55   

   57(20)     73(20)     74(20)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:11:21   13:39:29   13:54:08   14:19:45   14:22:50   14:28:06   14:28:06   
   00:08:57   00:28:08   00:14:39   00:25:37   00:03:05   00:05:16   --         


BA-MD+    3. Eva Rindtová -- Hynek Urban           Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
Číslo: 622    Start: 10:30:00    Cíl: 14:31:31    Bodů: 390    Čas: 04:01:31    Penále: 4

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     60(80)     61(20)     57(20)     76(50)     
   10:49:52   11:09:55   11:16:17   11:29:14   11:38:01   12:03:45   12:28:45   12:50:49   13:09:45   13:33:59   
   00:19:52   00:20:03   00:06:22   00:12:57   00:08:47   00:25:44   00:25:00   00:22:04   00:18:56   00:24:14   

   73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   14:03:24   14:15:36   14:31:31   14:31:31   
   00:29:25   00:12:12   00:15:55   --         


BA-MD+    4. Martin Mládek -- Iva Veselá           ChaBrusiči
Číslo: 659    Start: 10:24:00    Cíl: 14:21:56    Bodů: 380    Čas: 03:57:56    Penále: 0

   83(20)     79(50)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     53(70)     55(20)     77(20)     78(30)     
   10:46:49   11:04:47   11:22:00   11:50:44   12:08:51   12:27:26   12:52:47   13:07:29   13:24:24   13:49:35   
   00:22:49   00:17:58   00:17:13   00:28:44   00:18:07   00:18:35   00:25:21   00:14:42   00:16:55   00:25:11   

   100(10)    Cíl        
   14:21:56   14:21:56   
   00:32:21   --         


BA-MD+    5. Luisa Pospíšková -- Zbyněk Pospíšek           KOS Tesla Brno
Číslo: 643    Start: 10:18:00    Cíl: 14:15:41    Bodů: 320    Čas: 03:57:41    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     76(50)     73(20)     65(30)     71(30)     69(30)     90(30)     
   10:45:34   11:08:34   11:28:03   11:54:25   12:18:55   12:54:12   13:08:31   13:24:52   13:41:14   14:07:34   
   00:27:34   00:23:00   00:19:29   00:26:22   00:24:30   00:35:17   00:14:19   00:16:21   00:16:22   00:26:20   

   100(10)    Cíl        
   14:15:41   14:15:41   
   00:08:07   --         


BA-MD+    6. Petr Svoboda -- Kateřina Svobodová           CRAFT team
Číslo: 656    Start: 10:21:00    Cíl: 14:18:18    Bodů: 310    Čas: 03:57:18    Penále: 0

   90(30)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     74(20)     84(20)     78(30)     79(50)     
   10:42:18   11:07:10   11:21:44   11:46:46   12:01:58   12:23:27   12:38:07   12:53:07   13:24:53   13:45:30   
   00:21:18   00:24:52   00:14:34   00:25:02   00:15:12   00:21:29   00:14:40   00:15:00   00:31:46   00:20:37   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   14:06:24   14:18:18   14:18:18   
   00:20:54   00:11:54   --         


BA-MD+    7. Eva Ouředníková -- Petr Udatný           Snail Wheels
Číslo: 652    Start: 10:15:00    Cíl: 14:20:40    Bodů: 330    Čas: 04:05:40    Penále: 12

   88(10)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     73(20)     
   10:38:17   10:49:58   10:57:06   11:12:22   11:46:24   12:07:26   12:27:31   12:51:55   13:02:48   13:34:40   
   00:23:17   00:11:41   00:07:08   00:15:16   00:34:02   00:21:02   00:20:05   00:24:24   00:10:53   00:31:52   

   74(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   13:49:08   14:02:30   14:20:40   14:20:40   
   00:14:28   00:13:22   00:18:10   --         


BA-MD+    8. Miroslav Špalek -- Mirka Špalková           Babička a dědeček
Číslo: 634    Start: 10:12:00    Cíl: 14:06:46    Bodů: 310    Čas: 03:54:46    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     
   10:31:12   10:53:42   10:59:59   11:17:34   11:33:49   11:58:26   12:19:54   12:36:18   12:57:43   13:11:25   
   00:19:12   00:22:30   00:06:17   00:17:35   00:16:15   00:24:37   00:21:28   00:16:24   00:21:25   00:13:42   

   84(20)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:29:41   13:55:39   13:59:29   14:06:46   14:06:46   
   00:18:16   00:25:58   00:03:50   00:07:17   --         


BA-MD+    9. Pavel Chmelař -- Marie Chmelařová           Klokani
Číslo: 627    Start: 10:06:00    Cíl: 14:01:09    Bodů: 310    Čas: 03:55:09    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     79(50)     
   10:31:49   10:54:38   11:00:54   11:17:02   11:33:25   12:05:09   12:32:53   12:55:01   13:10:05   13:30:48   
   00:25:49   00:22:49   00:06:16   00:16:08   00:16:23   00:31:44   00:27:44   00:22:08   00:15:04   00:20:43   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   13:48:15   14:01:09   14:01:09   
   00:17:27   00:12:54   --         


BA-MD+    10. Libor Štěpanovský -- Alena Štěpanovská           PC HELP Cyklo
Číslo: 603    Start: 10:12:00    Cíl: 14:12:09    Bodů: 290    Čas: 04:00:09    Penále: 2

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     76(50)     75(20)     79(50)     100(10)    
   10:31:09   10:53:53   11:00:43   11:15:39   11:47:25   12:05:49   12:58:04   13:18:49   13:49:33   14:12:09   
   00:19:09   00:22:44   00:06:50   00:14:56   00:31:46   00:18:24   00:52:15   00:20:45   00:30:44   00:22:36   

   Cíl        
   14:12:09   
   --         


BA-MD+    11. Olga Motejlová -- Jan Motejl           ZO 226
Číslo: 619    Start: 10:06:00    Cíl: 14:03:22    Bodů: 300    Čas: 03:57:22    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     73(20)     72(10)     
   10:28:13   10:50:55   10:57:58   11:13:09   11:39:38   12:04:24   12:27:06   13:01:30   13:25:15   13:46:45   
   00:22:13   00:22:42   00:07:03   00:15:11   00:26:29   00:24:46   00:22:42   00:34:24   00:23:45   00:21:30   

   100(10)    Cíl        
   14:03:22   14:03:22   
   00:16:37   --         


BA-MD+    12. Gabriela Argalášová -- Jaroslav Argaláš           Dezorienteering bikers
Číslo: 616    Start: 10:15:00    Cíl: 14:10:41    Bodů: 260    Čas: 03:55:41    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     60(80)     73(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:37:02   11:00:38   11:07:02   11:22:47   11:53:27   12:42:30   13:34:22   14:02:43   14:10:41   14:10:41   
   00:22:02   00:23:36   00:06:24   00:15:45   00:30:40   00:49:03   00:51:52   00:28:21   00:07:58   --         


BA-MD+    13. Dagmar Christophová -- Luboš Plocek           L.B.C. International, o.s.
Číslo: 607    Start: 10:21:00    Cíl: 14:22:17    Bodů: 220    Čas: 04:01:17    Penále: 4

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     47(20)     76(50)     75(20)     100(10)    Cíl        
   10:50:24   11:14:38   11:37:36   11:59:36   12:25:30   13:07:51   13:33:58   14:22:17   14:22:17   
   00:29:24   00:24:14   00:22:58   00:22:00   00:25:54   00:42:21   00:26:07   00:48:19   --         


BA-MD+    14. Vláďa Dušín -- Iva Malá           Zbloudilé duše
Číslo: 658    Start: 10:03:00    Cíl: 14:08:00    Bodů: 290    Čas: 04:05:00    Penále: 12

   88(10)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     73(20)     
   10:38:25   10:49:49   10:57:03   11:12:47   11:46:08   12:07:39   12:27:19   12:52:26   13:02:53   13:33:40   
   00:35:25   00:11:24   00:07:14   00:15:44   00:33:21   00:21:31   00:19:40   00:25:07   00:10:27   00:30:47   

   100(10)    Cíl        
   14:08:00   14:08:00   
   00:34:20   --         


BA-MD+    15. Dagmar Sladkovská -- Martin Šustr           DM
Číslo: 644    Start: 10:03:00    Cíl: 13:58:06    Bodů: 290    Čas: 03:55:06    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     60(80)     61(20)     71(30)     88(10)     100(10)    
   10:18:20   10:37:05   10:43:39   11:01:15   11:35:21   12:14:10   12:39:56   13:25:55   13:46:00   13:58:06   
   00:15:20   00:18:45   00:06:34   00:17:36   00:34:06   00:38:49   00:25:46   00:45:59   00:20:05   00:12:06   

   Cíl        
   13:58:06   
   --         


BA-MD+    16. Pavel Chromý -- Jana Mayerová           BarPiš
Číslo: 601    Start: 09:51:00    Cíl: 13:49:33    Bodů: 320    Čas: 03:58:33    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     100(10)    
   10:11:19   10:33:10   10:38:52   10:54:23   11:12:03   11:26:35   11:53:01   12:28:13   12:47:04   13:49:33   
   00:20:19   00:21:51   00:05:42   00:15:31   00:17:40   00:14:32   00:26:26   00:35:12   00:18:51   01:02:29   

   Cíl        
   13:49:33   
   --         


BA-MD+    17. Jan Smolka -- Romana Smolková           Balance ART
Číslo: 641    Start: 10:00:00    Cíl: 13:53:44    Bodů: 280    Čas: 03:53:44    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     65(30)     63(30)     71(30)     88(10)     
   10:19:18   10:44:07   10:50:46   11:07:55   11:44:24   12:02:51   12:23:56   12:41:30   13:08:50   13:37:11   
   00:19:18   00:24:49   00:06:39   00:17:09   00:36:29   00:18:27   00:21:05   00:17:34   00:27:20   00:28:21   

   87(10)     100(10)    Cíl        
   13:43:57   13:53:44   13:53:44   
   00:06:46   00:09:47   --         


BA-MD+    18. Pavel Tužil -- Štěpánka Tužilová           DELF
Číslo: 604    Start: 10:00:00    Cíl: 13:47:02    Bodů: 280    Čas: 03:47:02    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     
   10:19:29   10:43:11   10:49:22   11:09:23   11:21:32   11:40:46   11:55:52   12:24:16   12:46:28   13:14:56   
   00:19:29   00:23:42   00:06:11   00:20:01   00:12:09   00:19:14   00:15:06   00:28:24   00:22:12   00:28:28   

   100(10)    Cíl        
   13:47:02   13:47:02   
   00:32:06   --         


BA-MD+    19. Jiří Vyšín -- Iveta Vyšínová           13-tý pramen
Číslo: 624    Start: 10:09:00    Cíl: 14:16:17    Bodů: 260    Čas: 04:07:17    Penále: 16

   70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     90(30)     100(10)    
   10:57:08   11:04:40   11:22:02   11:34:05   12:12:33   12:32:30   12:58:02   13:15:35   14:05:19   14:16:17   
   00:48:08   00:07:32   00:17:22   00:12:03   00:38:28   00:19:57   00:25:32   00:17:33   00:49:44   00:10:58   

   Cíl        
   14:16:17   
   --         


BA-MD+    20. Iveta Nermuťová -- Milan Nermuť           KP
Číslo: 650    Start: 10:09:00    Cíl: 13:57:42    Bodů: 220    Čas: 03:48:42    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     84(20)     83(20)     100(10)    
   10:31:05   11:01:14   11:07:59   11:24:49   12:20:25   12:38:06   12:59:29   13:27:54   13:41:02   13:57:42   
   00:22:05   00:30:09   00:06:45   00:16:50   00:55:36   00:17:41   00:21:23   00:28:25   00:13:08   00:16:40   

   Cíl        
   13:57:42   
   --         


BA-MD+    21. Jiří Zmítko -- Iva Macholdová           Zahrádkáři
Číslo: 618    Start: 09:24:00    Cíl: 13:21:41    Bodů: 380    Čas: 03:57:41    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     
   09:42:52   10:04:25   10:09:59   10:26:45   10:37:08   10:51:52   11:06:43   11:27:47   11:54:37   12:07:43   
   00:18:52   00:21:33   00:05:34   00:16:46   00:10:23   00:14:44   00:14:51   00:21:04   00:26:50   00:13:06   

   64(20)     73(20)     100(10)    Cíl        
   12:28:42   12:58:55   13:21:41   13:21:41   
   00:20:59   00:30:13   00:22:46   --         


BA-MD+    22. Jiří Pavlas -- Věra Pavlasová           PC HELP Cyklo
Číslo: 611    Start: 09:57:00    Cíl: 13:53:38    Bodů: 260    Čas: 03:56:38    Penále: 0

   83(20)     79(50)     77(20)     76(50)     73(20)     71(30)     69(30)     90(30)     100(10)    Cíl        
   10:26:08   10:51:28   11:23:33   11:55:16   12:33:11   12:52:17   13:12:43   13:44:23   13:53:38   13:53:38   
   00:29:08   00:25:20   00:32:05   00:31:43   00:37:55   00:19:06   00:20:26   00:31:40   00:09:15   --         


BA-MD+    23. Radek Jelínek -- Lenka Jelínková           Splašený Jelini
Číslo: 646    Start: 09:54:00    Cíl: 13:58:08    Bodů: 290    Čas: 04:04:08    Penále: 10

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     76(50)     77(20)     83(20)     
   10:20:08   10:43:55   10:51:34   11:07:47   11:23:01   11:57:02   12:18:49   12:51:36   13:15:54   13:44:05   
   00:26:08   00:23:47   00:07:39   00:16:13   00:15:14   00:34:01   00:21:47   00:32:47   00:24:18   00:28:11   

   100(10)    Cíl        
   13:58:08   13:58:08   
   00:14:03   --         


BA-MD+    24. Milan Bílý -- Irena Jiráňová           MACHETE ÚTOČÍ!
Číslo: 629    Start: 09:57:00    Cíl: 13:44:42    Bodů: 250    Čas: 03:47:42    Penále: 0

   88(10)     87(10)     74(20)     73(20)     76(50)     57(20)     64(20)     63(30)     71(30)     90(30)     
   10:25:54   10:31:36   10:48:05   10:59:14   11:22:21   11:55:31   12:28:55   12:44:40   13:10:12   13:36:51   
   00:28:54   00:05:42   00:16:29   00:11:09   00:23:07   00:33:10   00:33:24   00:15:45   00:25:32   00:26:39   

   100(10)    Cíl        
   13:44:42   13:44:42   
   00:07:51   --         


BA-MD+    25. Kamila Ledererová -- Petr Jiroušek           Looser club debilos
Číslo: 620    Start: 09:54:00    Cíl: 13:38:48    Bodů: 250    Čas: 03:44:48    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     83(20)     
   10:19:20   10:43:47   10:49:55   11:10:58   11:42:57   12:01:37   12:39:02   12:55:55   13:09:33   13:25:23   
   00:25:20   00:24:27   00:06:08   00:21:03   00:31:59   00:18:40   00:37:25   00:16:53   00:13:38   00:15:50   

   100(10)    Cíl        
   13:38:48   13:38:48   
   00:13:25   --         


BA-MD+    26. Pavel Runt -- Karla Jáglová           KaPa
Číslo: 651    Start: 09:33:00    Cíl: 13:34:20    Bodů: 310    Čas: 04:01:20    Penále: 4

   88(10)     87(10)     72(10)     71(30)     65(30)     64(20)     61(20)     62(50)     63(30)     67(20)     
   09:52:42   09:57:31   10:04:51   10:33:20   10:49:08   11:14:23   11:38:46   12:03:33   12:20:56   12:41:15   
   00:19:42   00:04:49   00:07:20   00:28:29   00:15:48   00:25:15   00:24:23   00:24:47   00:17:23   00:20:19   

   69(30)     70(10)     90(30)     100(10)    Cíl        
   12:56:42   13:09:08   13:28:09   13:34:20   13:34:20   
   00:15:27   00:12:26   00:19:01   00:06:11   --         


BA-MD+    27. Aleš Svatoň -- Lenka Macková           Weber aneb padesát odstínů žluté
Číslo: 602    Start: 09:33:00    Cíl: 13:18:56    Bodů: 300    Čas: 03:45:56    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     
   09:51:35   10:16:03   10:23:07   10:39:19   10:56:40   11:11:51   11:38:25   12:01:03   12:26:52   12:40:44   
   00:18:35   00:24:28   00:07:04   00:16:12   00:17:21   00:15:11   00:26:34   00:22:38   00:25:49   00:13:52   

   87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:07:01   13:11:27   13:18:56   13:18:56   
   00:26:17   00:04:26   00:07:29   --         


BA-MD+    28. Petr Bitman -- Halka Bitmanová           Jehlanka Team
Číslo: 642    Start: 09:48:00    Cíl: 13:49:36    Bodů: 230    Čas: 04:01:36    Penále: 4

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     65(30)     71(30)     100(10)    Cíl        
   10:13:18   10:40:14   10:47:14   11:09:26   11:55:38   12:21:31   12:54:42   13:16:24   13:49:36   13:49:36   
   00:25:18   00:26:56   00:07:00   00:22:12   00:46:12   00:25:53   00:33:11   00:21:42   00:33:12   --         


BA-MD+    29. Hana Kostrounová -- Jiří Kostroun           Bikeři Karlovy Vary
Číslo: 612    Start: 09:48:00    Cíl: 13:46:09    Bodů: 240    Čas: 03:58:09    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     72(10)     100(10)    
   10:03:36   10:25:05   10:32:16   11:04:03   11:40:06   11:57:15   12:21:54   12:39:21   13:28:25   13:46:09   
   00:15:36   00:21:29   00:07:11   00:31:47   00:36:03   00:17:09   00:24:39   00:17:27   00:49:04   00:17:44   

   Cíl        
   13:46:09   
   --         


BA-MD+    30. Miloslav Sazima -- Lidmila Sazimová           Sazímci
Číslo: 653    Start: 09:45:00    Cíl: 13:28:04    Bodů: 240    Čas: 03:43:04    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     100(10)    
   10:06:57   10:34:07   10:42:00   10:59:13   11:13:42   11:54:30   12:16:59   12:41:59   13:00:56   13:28:04   
   00:21:57   00:27:10   00:07:53   00:17:13   00:14:29   00:40:48   00:22:29   00:25:00   00:18:57   00:27:08   

   Cíl        
   13:28:04   
   --         


BA-MD+    31. Ivo Geffert -- Radka Geffertová           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 608    Start: 09:27:00    Cíl: 13:23:48    Bodů: 300    Čas: 03:56:48    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     60(80)     61(20)     64(20)     73(20)     88(10)     
   09:50:35   10:13:48   10:21:20   10:38:13   11:13:48   11:46:12   12:06:43   12:30:12   12:49:31   13:17:25   
   00:23:35   00:23:13   00:07:32   00:16:53   00:35:35   00:32:24   00:20:31   00:23:29   00:19:19   00:27:54   

   100(10)    Cíl        
   13:23:48   13:23:48   
   00:06:23   --         


BA-MD+    32. Adam Šangala -- Filoména Šangalová           FcB Team
Číslo: 649    Start: 09:42:00    Cíl: 13:24:15    Bodů: 240    Čas: 03:42:15    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     88(10)     88(10)     87(10)     84(20)     79(50)     
   10:05:39   10:34:56   10:44:39   11:01:30   11:15:12   11:47:36   11:50:23   11:59:34   12:18:13   12:41:36   
   00:23:39   00:29:17   00:09:43   00:16:51   00:13:42   00:32:24   00:02:47   00:09:11   00:18:39   00:23:23   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   13:04:52   13:24:15   13:24:15   
   00:23:16   00:19:23   --         


BA-MD+    33. Evžen Malý -- Věra Malá           Výletníci Malíci
Číslo: 648    Start: 09:39:00    Cíl: 13:19:11    Bodů: 240    Čas: 03:40:11    Penále: 0

   90(30)     72(10)     71(30)     65(30)     73(20)     74(20)     84(20)     79(50)     79(50)     83(20)     
   10:03:38   10:28:12   10:44:20   11:09:08   11:35:07   11:56:24   12:13:35   12:36:47   12:37:42   13:02:08   
   00:24:38   00:24:34   00:16:08   00:24:48   00:25:59   00:21:17   00:17:11   00:23:12   00:00:55   00:24:26   

   100(10)    Cíl        
   13:19:11   13:19:11   
   00:17:03   --         


BA-MD+    34. Karel Landkammer -- Jana Landkammerová           Bulfáci
Číslo: 640    Start: 09:42:00    Cíl: 13:45:55    Bodů: 230    Čas: 04:03:55    Penále: 8

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     45(50)     48(30)     77(20)     100(10)    Cíl        
   10:10:15   10:33:08   10:56:32   11:28:17   12:01:42   12:30:06   13:01:43   13:45:55   13:45:55   
   00:28:15   00:22:53   00:23:24   00:31:45   00:33:25   00:28:24   00:31:37   00:44:12   --         


BA-MD+    35. Dagmar Hepnerová -- Miloš Procházka           Pohodáři
Číslo: 637    Start: 09:45:00    Cíl: 13:41:15    Bodů: 210    Čas: 03:56:15    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     64(20)     87(10)     100(10)    Cíl        
   10:07:27   10:33:25   10:40:52   10:59:39   11:32:58   12:01:48   12:29:04   13:26:57   13:41:15   13:41:15   
   00:22:27   00:25:58   00:07:27   00:18:47   00:33:19   00:28:50   00:27:16   00:57:53   00:14:18   --         


BA-MD+    36. Petr Kalivoda -- Monika Šťáhlavská           Tak nevim
Číslo: 635    Start: 09:36:00    Cíl: 13:27:40    Bodů: 230    Čas: 03:51:40    Penále: 0

   90(30)     71(30)     65(30)     62(50)     60(80)     100(10)    Cíl        
   09:53:37   10:26:15   10:46:04   11:25:19   11:59:31   13:27:40   13:27:40   
   00:17:37   00:32:38   00:19:49   00:39:15   00:34:12   01:28:09   --         


BA-MD+    37. Kateřina Klašková -- Pavel Klaška           KlaškaTeam
Číslo: 657    Start: 09:36:00    Cíl: 13:10:24    Bodů: 190    Čas: 03:34:24    Penále: 0

   88(10)     87(10)     72(10)     71(30)     65(30)     67(20)     69(30)     70(10)     90(30)     100(10)    
   10:12:36   10:21:38   10:33:08   10:57:54   11:22:15   11:52:02   12:12:59   12:26:35   12:58:39   13:10:24   
   00:36:36   00:09:02   00:11:30   00:24:46   00:24:21   00:29:47   00:20:57   00:13:36   00:32:04   00:11:45   

   Cíl        
   13:10:24   
   --         


BA-MD+    38. Tomáš Koplík -- Jaroslava Koplíková           Innova Team
Číslo: 615    Start: 09:27:00    Cíl: 13:02:21    Bodů: 200    Čas: 03:35:21    Penále: 0

   88(10)     87(10)     74(20)     73(20)     65(30)     71(30)     69(30)     70(10)     90(30)     100(10)    
   09:57:39   10:06:13   10:34:16   10:48:51   11:12:26   11:35:03   11:55:36   12:19:20   12:51:28   13:02:21   
   00:30:39   00:08:34   00:28:03   00:14:35   00:23:35   00:22:37   00:20:33   00:23:44   00:32:08   00:10:53   

   Cíl        
   13:02:21   
   --         


BA-MD+    39. Josef Lochman -- Štěpánka Lochmanová           Harcov bike
Číslo: 617    Start: 09:39:00    Cíl: 13:07:32    Bodů: 170    Čas: 03:28:32    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     62(50)     64(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   09:57:27   10:22:02   10:28:57   11:41:45   12:03:48   12:51:59   13:07:32   13:07:32   
   00:18:27   00:24:35   00:06:55   01:12:48   00:22:03   00:48:11   00:15:33   --         


BA-MD+    42. Michal Hubacz -- Kateřina Hubaczová           CEGRA - GISarch v pohybu
Číslo: 632    Start: 09:30:00    Cíl: 13:34:42    Bodů: 170    Čas: 04:04:42    Penále: 10

   88(10)     87(10)     74(20)     75(20)     76(50)     73(20)     65(30)     100(10)    Cíl        
   09:59:03   10:07:27   10:29:56   10:58:02   11:28:10   12:12:13   12:39:03   13:34:42   13:34:42   
   00:29:03   00:08:24   00:22:29   00:28:06   00:30:08   00:44:03   00:26:50   00:55:39   --         


BA-MD+    43. Martina Štěpánová -- Pavel Stejskal           Vysočinastorm
Číslo: 654    Start: 09:18:00    Cíl: 13:07:52    Bodů: 210    Čas: 03:49:52    Penále: 0

   90(30)     72(10)     70(10)     69(30)     71(30)     63(30)     65(30)     73(20)     87(10)     100(10)    
   09:34:15   09:57:43   10:14:16   10:23:13   10:39:35   11:08:17   11:31:47   12:14:24   12:52:23   13:07:52   
   00:16:15   00:23:28   00:16:33   00:08:57   00:16:22   00:28:42   00:23:30   00:42:37   00:37:59   00:15:29   

   Cíl        
   13:07:52   
   --         


BA-MD+    44. Pavel Vrabec -- Martina Vrabcová           ZO 226
Číslo: 614    Start: 09:24:00    Cíl: 13:01:59    Bodů: 150    Čas: 03:37:59    Penále: 0

   88(10)     87(10)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     65(30)     100(10)    Cíl        
   09:59:49   10:07:13   10:30:24   10:39:06   11:01:23   11:25:00   11:55:25   13:01:59   13:01:59   
   00:35:49   00:07:24   00:23:11   00:08:42   00:22:17   00:23:37   00:30:25   01:06:34   --         


BA-MD+    45. Jiřina Faltová -- Miroslav Falta           FaltíciCL
Číslo: 628    Start: 09:21:00    Cíl: 12:58:11    Bodů: 150    Čas: 03:37:11    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     62(50)     64(20)     100(10)    Cíl        
   09:46:51   10:15:27   10:23:23   11:32:15   11:56:33   12:58:11   12:58:11   
   00:25:51   00:28:36   00:07:56   01:08:52   00:24:18   01:01:38   --         


BA-MD+    46. Juraj Malatin -- Ivana Krovinova           MTBO.SK
Číslo: 606    Start: 09:15:00    Cíl: 12:34:44    Bodů: 180    Čas: 03:19:44    Penále: 0

   90(30)     88(10)     87(10)     78(30)     79(50)     84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   09:39:06   10:09:22   10:17:55   10:47:36   11:20:00   11:50:13   12:11:01   12:34:44   12:34:44   
   00:24:06   00:30:16   00:08:33   00:29:41   00:32:24   00:30:13   00:20:48   00:23:43   --         


BA-MD+    47. Monika Zoubková -- Radomil Zoubek           RADMON
Číslo: 605    Start: 09:18:00    Cíl: 13:19:38    Bodů: 130    Čas: 04:01:38    Penále: 4

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     65(30)     100(10)    Cíl        
   09:45:40   10:18:30   10:29:07   10:51:25   11:46:33   13:19:38   13:19:38   
   00:27:40   00:32:50   00:10:37   00:22:18   00:55:08   01:33:05   --         


BA-MD+    48. Zdeněk Mágr -- Ivana Mágrová           Notorola
Číslo: 636    Start: 09:15:00    Cíl: 12:01:44    Bodů: 140    Čas: 02:46:44    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     72(10)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   09:35:55   10:08:16   10:15:53   10:39:30   11:18:39   11:45:41   11:50:18   12:01:44   12:01:44   
   00:20:55   00:32:21   00:07:37   00:23:37   00:39:09   00:27:02   00:04:37   00:11:26   --         


BA-MD+    50. Jana Kubíčková -- Josef Kubíček           Jantar Devils
Číslo: 638    Start: 09:12:00    Cíl: 13:20:35    Bodů: 170    Čas: 04:08:35    Penále: 18

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     100(10)    Cíl        
   09:34:10   10:02:25   10:10:01   10:30:43   11:16:11   11:43:09   13:20:35   13:20:35   
   00:22:10   00:28:15   00:07:36   00:20:42   00:45:28   00:26:58   01:37:26   --         




BA-MM



BA-MM    1. Tomáš Bezouška -- Martin Štěňha           Partner Elit
Číslo: 103    Start: 10:33:00    Cíl: 14:35:15    Bodů: 570    Čas: 04:02:15    Penále: 6

   83(20)     79(50)     78(30)     47(20)     48(30)     49(40)     55(20)     53(70)     54(20)     58(30)     
   10:51:34   11:06:37   11:18:57   11:40:08   11:51:28   12:08:50   12:18:44   12:34:28   12:43:39   13:03:06   
   00:18:34   00:15:03   00:12:20   00:21:11   00:11:20   00:17:22   00:09:54   00:15:44   00:09:11   00:19:27   

   60(80)     62(50)     67(20)     71(30)     90(30)     100(10)    Cíl        
   13:18:49   13:42:06   14:03:08   14:11:02   14:30:07   14:35:15   14:35:15   
   00:15:43   00:23:17   00:21:02   00:07:54   00:19:05   00:05:08   --         


BA-MM    2. Martin Tišnovský -- Marek Pospíšek           CRAFT team
Číslo: 179    Start: 10:30:00    Cíl: 14:24:00    Bodů: 490    Čas: 03:54:00    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     53(70)     54(20)     55(20)     
   10:52:07   11:08:09   11:20:47   11:33:31   11:55:10   12:08:26   12:28:40   12:51:11   13:01:25   13:15:45   
   00:22:07   00:16:02   00:12:38   00:12:44   00:21:39   00:13:16   00:20:14   00:22:31   00:10:14   00:14:20   

   76(50)     75(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:29:53   13:44:36   13:56:16   14:07:24   14:24:00   14:24:00   
   00:14:08   00:14:43   00:11:40   00:11:08   00:16:36   --         


BA-MM    3. Pavel Fišer -- Slávek Paule           Šviháci lázeňští
Číslo: 151    Start: 10:27:00    Cíl: 14:32:44    Bodů: 500    Čas: 04:05:44    Penále: 12

   90(30)     83(20)     79(50)     46(20)     45(50)     43(50)     48(30)     49(40)     53(70)     55(20)     
   10:47:07   10:58:30   11:16:19   11:34:59   11:55:34   12:17:33   12:42:37   12:57:47   13:17:46   13:30:01   
   00:20:07   00:11:23   00:17:49   00:18:40   00:20:35   00:21:59   00:25:04   00:15:10   00:19:59   00:12:15   

   76(50)     75(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:46:21   14:01:08   14:18:05   14:32:44   14:32:44   
   00:16:20   00:14:47   00:16:57   00:14:39   --         


BA-MM    4. Mirek Kovář -- Honza Fujáček           klacky.cz/EPO
Číslo: 158    Start: 10:24:00    Cíl: 14:25:01    Bodů: 500    Čas: 04:01:01    Penále: 4

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     
   10:39:55   10:56:48   11:01:07   11:12:25   11:20:06   11:35:48   11:50:40   12:07:21   12:23:23   12:37:43   
   00:15:55   00:16:53   00:04:19   00:11:18   00:07:41   00:15:42   00:14:52   00:16:41   00:16:02   00:14:20   

   58(30)     57(20)     76(50)     75(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   12:57:16   13:07:23   13:26:46   13:42:41   13:56:24   14:07:34   14:25:01   14:25:01   
   00:19:33   00:10:07   00:19:23   00:15:55   00:13:43   00:11:10   00:17:27   --         


BA-MM    5. Ondřej Buchtík -- Otakar Tománek           PELLS ABND Racing Team
Číslo: 108    Start: 10:24:00    Cíl: 14:34:34    Bodů: 490    Čas: 04:10:34    Penále: 22

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     64(20)     62(50)     61(20)     60(80)     58(30)     
   10:43:32   11:00:04   11:05:10   11:16:54   11:33:31   11:59:21   12:13:00   12:27:09   12:41:19   13:02:56   
   00:19:32   00:16:32   00:05:06   00:11:44   00:16:37   00:25:50   00:13:39   00:14:09   00:14:10   00:21:37   

   54(20)     53(70)     55(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:26:50   13:38:03   13:53:39   14:25:19   14:34:34   14:34:34   
   00:23:54   00:11:13   00:15:36   00:31:40   00:09:15   --         


BA-MM    6. Štěpán Merenus -- Albert Mikan           Ekonom Praha
Číslo: 144    Start: 10:24:00    Cíl: 14:30:28    Bodů: 480    Čas: 04:06:28    Penále: 14

   88(10)     87(10)     74(20)     73(20)     75(20)     76(50)     55(20)     53(70)     54(20)     58(30)     
   10:43:37   10:48:41   11:04:18   11:13:57   11:25:38   11:38:36   11:51:18   12:10:42   12:21:37   12:50:15   
   00:19:37   00:05:04   00:15:37   00:09:39   00:11:41   00:12:58   00:12:42   00:19:24   00:10:55   00:28:38   

   60(80)     61(20)     62(50)     71(30)     100(10)    Cíl        
   13:06:07   13:17:08   13:39:34   14:10:02   14:30:28   14:30:28   
   00:15:52   00:11:01   00:22:26   00:30:28   00:20:26   --         


BA-MM    7. Vojta Buri -- Pavel Piskáček           Haven SNS Smržovka
Číslo: 164    Start: 10:24:00    Cíl: 14:18:35    Bodů: 460    Čas: 03:54:35    Penále: 0

   90(30)     72(10)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     58(30)     54(20)     
   10:41:53   10:55:09   11:05:24   11:13:03   11:29:28   11:44:16   12:01:01   12:11:44   12:30:19   13:04:51   
   00:17:53   00:13:16   00:10:15   00:07:39   00:16:25   00:14:48   00:16:45   00:10:43   00:18:35   00:34:32   

   53(70)     55(20)     73(20)     100(10)    Cíl        
   13:14:08   13:27:27   13:58:21   14:18:35   14:18:35   
   00:09:17   00:13:19   00:30:54   00:20:14   --         


BA-MM    8. Jaroslav Herma -- Petr Herink           Vpress
Číslo: 150    Start: 10:21:00    Cíl: 14:17:27    Bodů: 440    Čas: 03:56:27    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     58(30)     57(20)     
   10:39:05   10:56:42   11:01:23   11:13:27   11:31:24   11:50:03   12:06:48   12:20:18   12:42:21   12:53:06   
   00:18:05   00:17:37   00:04:41   00:12:04   00:17:57   00:18:39   00:16:45   00:13:30   00:22:03   00:10:45   

   76(50)     75(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:16:48   13:33:26   13:47:54   14:00:47   14:17:27   14:17:27   
   00:23:42   00:16:38   00:14:28   00:12:53   00:16:40   --         


BA-MM    9. Pavel Müller -- Radek Šimek           Jehlanka Team
Číslo: 175    Start: 10:21:00    Cíl: 14:25:17    Bodů: 440    Čas: 04:04:17    Penále: 10

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     65(30)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     
   10:38:12   10:56:38   11:02:43   11:15:35   11:25:08   11:45:37   11:59:19   12:17:07   12:45:08   12:58:34   
   00:17:12   00:18:26   00:06:05   00:12:52   00:09:33   00:20:29   00:13:42   00:17:48   00:28:01   00:13:26   

   64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:19:00   13:41:22   13:54:35   14:05:04   14:16:11   14:25:17   14:25:17   
   00:20:26   00:22:22   00:13:13   00:10:29   00:11:07   00:09:06   --         


BA-MM    10. Petr Pucherna -- Honza Pucherna           Hustoklády
Číslo: 113    Start: 10:18:00    Cíl: 14:17:42    Bodů: 420    Čas: 03:59:42    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     
   10:40:07   10:57:45   11:03:51   11:15:54   11:31:23   11:42:21   12:03:26   12:19:45   12:35:45   12:55:32   
   00:22:07   00:17:38   00:06:06   00:12:03   00:15:29   00:10:58   00:21:05   00:16:19   00:16:00   00:19:47   

   57(20)     73(20)     74(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   13:04:10   13:38:31   13:52:00   14:03:10   14:17:42   14:17:42   
   00:08:38   00:34:21   00:13:29   00:11:10   00:14:32   --         


BA-MM    11. Tomáš Rohan -- Vít Vrša           Brzdy
Číslo: 106    Start: 10:15:00    Cíl: 14:18:20    Bodů: 420    Čas: 04:03:20    Penále: 8

   70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     64(20)     
   10:45:46   10:50:48   11:03:55   11:12:27   11:31:07   11:42:09   12:01:38   12:29:18   12:46:22   13:05:22   
   00:30:46   00:05:02   00:13:07   00:08:32   00:18:40   00:11:02   00:19:29   00:27:40   00:17:04   00:19:00   

   73(20)     74(20)     87(10)     88(10)     90(30)     100(10)    Cíl        
   13:25:21   13:37:38   13:56:51   14:00:09   14:12:01   14:18:20   14:18:20   
   00:19:59   00:12:17   00:19:13   00:03:18   00:11:52   00:06:19   --         


BA-MM    12. František Šimek -- Michal Valenta           SKP České Budějovice
Číslo: 121    Start: 10:21:00    Cíl: 14:17:11    Bodů: 340    Čas: 03:56:11    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     76(50)     73(20)     
   10:34:26   10:51:40   10:57:42   11:45:23   12:01:13   12:19:37   12:40:31   12:54:46   13:28:12   13:53:38   
   00:13:26   00:17:14   00:06:02   00:47:41   00:15:50   00:18:24   00:20:54   00:14:15   00:33:26   00:25:26   

   100(10)    Cíl        
   14:17:11   14:17:11   
   00:23:33   --         


BA-MM    13. Zdeněk Vošta -- Jaroslav Gubiš           ZJara
Číslo: 131    Start: 10:18:00    Cíl: 14:14:29    Bodů: 350    Čas: 03:56:29    Penále: 0

   88(10)     87(10)     74(20)     75(20)     76(50)     57(20)     59(20)     60(80)     62(50)     69(30)     
   10:42:04   10:47:05   11:01:01   11:18:13   11:31:43   12:10:00   12:20:26   12:37:29   13:09:06   13:43:51   
   00:24:04   00:05:01   00:13:56   00:17:12   00:13:30   00:38:17   00:10:26   00:17:03   00:31:37   00:34:45   

   90(30)     100(10)    Cíl        
   14:06:15   14:14:29   14:14:29   
   00:22:24   00:08:14   --         


BA-MM    14. Martin Stehlík -- Tomáš Bořil           Žabiny
Číslo: 114    Start: 10:15:00    Cíl: 14:06:59    Bodů: 400    Čas: 03:51:59    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     76(50)     
   10:37:30   10:56:28   11:01:10   11:14:02   11:37:34   11:56:28   12:10:02   12:37:44   12:45:25   13:08:32   
   00:22:30   00:18:58   00:04:42   00:12:52   00:23:32   00:18:54   00:13:34   00:27:42   00:07:41   00:23:07   

   75(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:26:55   13:40:30   13:51:50   14:06:59   14:06:59   
   00:18:23   00:13:35   00:11:20   00:15:09   --         


BA-MM    15. David Kuzma -- Petr Šedivec           Radyně Bike Team
Číslo: 182    Start: 10:09:00    Cíl: 13:58:58    Bodů: 390    Čas: 03:49:58    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     
   10:27:37   10:44:38   10:50:45   11:03:09   11:11:51   11:29:35   11:45:32   12:06:39   12:23:36   12:57:23   
   00:18:37   00:17:01   00:06:07   00:12:24   00:08:42   00:17:44   00:15:57   00:21:07   00:16:57   00:33:47   

   73(20)     74(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   13:15:31   13:31:23   13:41:58   13:58:58   13:58:58   
   00:18:08   00:15:52   00:10:35   00:17:00   --         


BA-MM    16. Zbyněk Krahulec -- Jakub Vavřička           Nena eMtéBé
Číslo: 146    Start: 10:18:00    Cíl: 14:12:34    Bodů: 330    Čas: 03:54:34    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     48(30)     49(40)     53(70)     55(20)     87(10)     88(10)     
   10:41:24   11:00:38   11:15:12   11:43:00   11:56:59   12:19:19   12:42:58   13:04:47   14:02:17   14:05:40   
   00:23:24   00:19:14   00:14:34   00:27:48   00:13:59   00:22:20   00:23:39   00:21:49   00:57:30   00:03:23   

   100(10)    Cíl        
   14:12:34   14:12:34   
   00:06:54   --         


BA-MM    17. Zbyněk Rozsypal -- Petr Havelka           KKZ Zlín
Číslo: 136    Start: 10:15:00    Cíl: 14:11:02    Bodů: 350    Čas: 03:56:02    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     73(20)     76(50)     77(20)     78(30)     79(50)     
   10:33:59   10:55:38   11:02:44   11:15:57   11:29:55   11:51:40   12:18:11   12:37:57   13:01:10   13:23:31   
   00:18:59   00:21:39   00:07:06   00:13:13   00:13:58   00:21:45   00:26:31   00:19:46   00:23:13   00:22:21   

   84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:46:00   13:59:10   14:11:02   14:11:02   
   00:22:29   00:13:10   00:11:52   --         


BA-MM    18. Jirka Jeništa -- Petí Vanta           Krasopyskové z Říčan
Číslo: 159    Start: 10:12:00    Cíl: 14:01:54    Bodů: 330    Čas: 03:49:54    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     73(20)     
   10:32:50   10:53:34   10:59:56   11:12:36   11:21:56   11:49:47   12:06:14   12:21:35   12:37:39   12:56:46   
   00:20:50   00:20:44   00:06:22   00:12:40   00:09:20   00:27:51   00:16:27   00:15:21   00:16:04   00:19:07   

   74(20)     84(20)     87(10)     100(10)    Cíl        
   13:10:59   13:26:11   13:49:36   14:01:54   14:01:54   
   00:14:13   00:15:12   00:23:25   00:12:18   --         


BA-MM    19. Pavel Šenk -- Jan Novotný           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 105    Start: 10:03:00    Cíl: 14:01:36    Bodů: 350    Čas: 03:58:36    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     73(20)     71(30)     
   10:22:00   10:44:12   10:50:38   11:05:09   11:38:56   11:57:07   12:14:56   12:48:32   13:10:48   13:24:50   
   00:19:00   00:22:12   00:06:26   00:14:31   00:33:47   00:18:11   00:17:49   00:33:36   00:22:16   00:14:02   

   72(10)     88(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   13:38:28   13:49:03   13:53:34   14:01:36   14:01:36   
   00:13:38   00:10:35   00:04:31   00:08:02   --         


BA-MM    20. Alexander Just -- Simon Breitfeld           Via falsa
Číslo: 173    Start: 10:06:00    Cíl: 13:58:20    Bodů: 340    Čas: 03:52:20    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     73(20)     
   10:23:28   10:45:08   10:51:20   11:05:04   11:23:58   11:41:58   12:04:44   12:26:36   12:43:47   13:32:44   
   00:17:28   00:21:40   00:06:12   00:13:44   00:18:54   00:18:00   00:22:46   00:21:52   00:17:11   00:48:57   

   100(10)    Cíl        
   13:58:20   13:58:20   
   00:25:36   --         


BA-MM    21. Radek Ticháček -- Pavel Beran           Čerttoryje
Číslo: 154    Start: 09:51:00    Cíl: 13:53:14    Bodů: 450    Čas: 04:02:14    Penále: 6

   88(10)     87(10)     74(20)     73(20)     75(20)     76(50)     53(70)     60(80)     61(20)     62(50)     
   10:14:54   10:19:41   10:35:04   10:44:28   10:55:21   11:07:52   11:30:27   12:09:57   12:21:03   12:48:59   
   00:23:54   00:04:47   00:15:23   00:09:24   00:10:53   00:12:31   00:22:35   00:39:30   00:11:06   00:27:56   

   63(30)     71(30)     90(30)     100(10)    Cíl        
   13:07:15   13:25:44   13:47:06   13:53:14   13:53:14   
   00:18:16   00:18:29   00:21:22   00:06:08   --         


BA-MM    22. Martin Nedvídek -- Michal Šandera           AC Rumburk
Číslo: 155    Start: 10:12:00    Cíl: 14:09:10    Bodů: 300    Čas: 03:57:10    Penále: 0

   71(30)     65(30)     64(20)     60(80)     62(50)     67(20)     69(30)     90(30)     100(10)    Cíl        
   10:50:23   11:11:22   11:43:40   12:11:57   12:52:30   13:20:42   13:36:52   14:00:22   14:09:10   14:09:10   
   00:38:23   00:20:59   00:32:18   00:28:17   00:40:33   00:28:12   00:16:10   00:23:30   00:08:48   --         


BA-MM    23. Marek Protuš -- Robert Sedlecký           MPRS
Číslo: 169    Start: 10:03:00    Cíl: 13:56:07    Bodů: 360    Čas: 03:53:07    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     64(20)     
   10:16:35   10:36:53   10:42:05   11:09:17   11:30:04   11:48:35   12:04:48   12:17:38   12:39:12   13:01:59   
   00:13:35   00:20:18   00:05:12   00:27:12   00:20:47   00:18:31   00:16:13   00:12:50   00:21:34   00:22:47   

   73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:24:20   13:37:44   13:56:07   13:56:07   
   00:22:21   00:13:24   00:18:23   --         


BA-MM    24. Dalibor Plšek -- Lukáš Laciňák           Ulmáci
Číslo: 157    Start: 10:03:00    Cíl: 14:00:06    Bodů: 330    Čas: 03:57:06    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     73(20)     74(20)     
   10:22:14   10:43:19   10:49:15   11:04:42   11:36:37   11:59:16   12:17:16   12:50:49   13:14:24   13:27:51   
   00:19:14   00:21:05   00:05:56   00:15:27   00:31:55   00:22:39   00:18:00   00:33:33   00:23:35   00:13:27   

   84(20)     100(10)    Cíl        
   13:39:50   14:00:06   14:00:06   
   00:11:59   00:20:16   --         


BA-MM    25. Tomáš Klein -- Martin Glajch           ChaBrusiči
Číslo: 133    Start: 10:00:00    Cíl: 14:04:53    Bodů: 370    Čas: 04:04:53    Penále: 10

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     64(20)     
   10:21:20   10:48:29   10:55:35   11:13:02   11:24:13   11:45:53   12:08:45   12:41:02   12:53:42   13:14:04   
   00:21:20   00:27:09   00:07:06   00:17:27   00:11:11   00:21:40   00:22:52   00:32:17   00:12:40   00:20:22   

   73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:31:56   13:44:18   14:04:53   14:04:53   
   00:17:52   00:12:22   00:20:35   --         


BA-MM    26. Marek Novotný -- Jan Kůrka           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 152    Start: 10:09:00    Cíl: 13:44:18    Bodů: 290    Čas: 03:35:18    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     
   10:34:41   10:55:58   11:01:40   11:16:48   11:47:48   12:11:11   12:29:05   12:43:07   13:00:20   13:16:16   
   00:25:41   00:21:17   00:05:42   00:15:08   00:31:00   00:23:23   00:17:54   00:14:02   00:17:13   00:15:56   

   87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:33:12   13:37:48   13:44:18   13:44:18   
   00:16:56   00:04:36   00:06:30   --         


BA-MM    27. Petr Kraus -- Tomáš Bauer           KačaTomBA
Číslo: 107    Start: 10:06:00    Cíl: 14:14:11    Bodů: 290    Čas: 04:08:11    Penále: 18

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     73(20)     74(20)     100(10)    
   10:31:26   10:55:45   11:01:24   11:16:35   11:46:45   12:11:00   12:31:33   13:29:40   13:47:20   14:14:11   
   00:25:26   00:24:19   00:05:39   00:15:11   00:30:10   00:24:15   00:20:33   00:58:07   00:17:40   00:26:51   

   Cíl        
   14:14:11   
   --         


BA-MM    28. Michal Červenka -- Jan Vladyka           Líní červi
Číslo: 118    Start: 10:00:00    Cíl: 13:53:20    Bodů: 310    Čas: 03:53:20    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     60(80)     73(20)     100(10)    
   10:21:04   10:41:14   10:48:17   11:03:07   11:13:36   11:37:17   12:02:44   12:40:47   13:24:27   13:53:20   
   00:21:04   00:20:10   00:07:03   00:14:50   00:10:29   00:23:41   00:25:27   00:38:03   00:43:40   00:28:53   

   Cíl        
   13:53:20   
   --         


BA-MM    29. David Strnad -- Pavel Strnad           SKP České Budějovice
Číslo: 110    Start: 09:18:00    Cíl: 13:07:57    Bodů: 290    Čas: 03:49:57    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     72(10)     
   09:37:27   10:04:43   10:13:05   10:26:55   10:38:45   11:25:29   11:43:54   12:02:44   12:17:20   12:42:14   
   00:19:27   00:27:16   00:08:22   00:13:50   00:11:50   00:46:44   00:18:25   00:18:50   00:14:36   00:24:54   

   88(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   12:53:39   12:59:52   13:07:57   13:07:57   
   00:11:25   00:06:13   00:08:05   --         


BA-MM    30. Martin Langer -- Jakub Stoszek           prukazystaveb.cz/lepus.cz
Číslo: 142    Start: 09:57:00    Cíl: 13:44:37    Bodů: 290    Čas: 03:47:37    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     
   10:18:43   10:46:34   10:57:16   11:13:22   11:43:23   12:02:11   12:20:52   12:38:29   12:59:25   13:17:11   
   00:21:43   00:27:51   00:10:42   00:16:06   00:30:01   00:18:48   00:18:41   00:17:37   00:20:56   00:17:46   

   87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:34:12   13:37:55   13:44:37   13:44:37   
   00:17:01   00:03:43   00:06:42   --         


BA-MM    31. Libor Suchý -- Karel Jedlička           Looser club debilos
Číslo: 125    Start: 09:54:00    Cíl: 13:42:52    Bodů: 280    Čas: 03:48:52    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     
   10:16:46   10:38:59   10:45:43   11:05:19   11:17:35   11:50:20   12:09:24   12:33:07   12:53:58   13:06:37   
   00:22:46   00:22:13   00:06:44   00:19:36   00:12:16   00:32:45   00:19:04   00:23:43   00:20:51   00:12:39   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   13:27:12   13:42:52   13:42:52   
   00:20:35   00:15:40   --         


BA-MM    32. Jaroslav Šebesta -- Marek Koníček           AnapurnaTeam
Číslo: 145    Start: 10:06:00    Cíl: 12:00:00    Bodů: 190    Čas: 01:54:00    Penále: 0

   100(10)    90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     Cíl        
   --         10:27:15   10:50:04   10:55:15   11:11:04   11:23:40   11:41:42   11:56:14   12:00:00   
   00:00:0-3636010:27:15   00:22:49   00:05:11   00:15:49   00:12:36   00:18:02   00:14:32   00:03:46   


BA-MM    33. Ondřej Žďánský -- Jaromír Hrubeš           Ještě dva
Číslo: 167    Start: 09:57:00    Cíl: 13:49:47    Bodů: 250    Čas: 03:52:47    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     60(80)     73(20)     100(10)    Cíl        
   10:16:58   10:42:02   10:50:56   11:09:51   11:51:16   12:24:03   13:26:02   13:49:47   13:49:47   
   00:19:58   00:25:04   00:08:54   00:18:55   00:41:25   00:32:47   01:01:59   00:23:45   --         


BA-MM    34. Jaromír Háněl -- Václav Klomínský           HSH Sport
Číslo: 183    Start: 09:54:00    Cíl: 13:42:04    Bodů: 250    Čas: 03:48:04    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     60(80)     61(20)     100(10)    Cíl        
   10:21:11   10:44:29   10:51:28   11:06:44   11:37:52   12:14:27   12:33:45   13:42:04   13:42:04   
   00:27:11   00:23:18   00:06:59   00:15:16   00:31:08   00:36:35   00:19:18   01:08:19   --         


BA-MM    35. Luděk Kočárník -- Michal Lukáč           Ašští bajkeři
Číslo: 132    Start: 09:54:00    Cíl: 13:34:01    Bodů: 250    Čas: 03:40:01    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     65(30)     71(30)     72(10)     88(10)     
   10:13:25   10:35:16   10:41:47   11:12:56   11:44:49   12:01:28   12:26:53   13:00:47   13:14:56   13:27:37   
   00:19:25   00:21:51   00:06:31   00:31:09   00:31:53   00:16:39   00:25:25   00:33:54   00:14:09   00:12:41   

   100(10)    Cíl        
   13:34:01   13:34:01   
   00:06:24   --         


BA-MM    36. Pavel Novák -- Vladimír Novák           MEKBIKE
Číslo: 176    Start: 09:42:00    Cíl: 13:35:29    Bodů: 300    Čas: 03:53:29    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     
   09:57:35   10:20:04   10:26:06   10:43:19   11:02:30   11:20:25   11:45:46   12:05:39   12:41:49   12:56:00   
   00:15:35   00:22:29   00:06:02   00:17:13   00:19:11   00:17:55   00:25:21   00:19:53   00:36:10   00:14:11   

   84(20)     100(10)    Cíl        
   13:08:24   13:35:29   13:35:29   
   00:12:24   00:27:05   --         


BA-MM    37. Martin Chaloupka -- Petr Farka           STS Chvojkovice - Brod
Číslo: 163    Start: 09:30:00    Cíl: 13:34:42    Bodů: 410    Čas: 04:04:42    Penále: 10

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     
   09:47:38   10:07:52   10:13:10   10:26:50   10:38:39   11:05:07   11:22:23   11:37:58   12:02:18   12:11:28   
   00:17:38   00:20:14   00:05:18   00:13:40   00:11:49   00:26:28   00:17:16   00:15:35   00:24:20   00:09:10   

   76(50)     77(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   12:37:54   13:00:32   13:23:41   13:34:42   13:34:42   
   00:26:26   00:22:38   00:23:09   00:11:01   --         


BA-MM    38. Jakub Tkaczyk -- Tomáš Pichlík           Koaly
Číslo: 117    Start: 09:18:00    Cíl: 13:14:48    Bodů: 280    Čas: 03:56:48    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     
   09:37:01   10:00:21   10:07:05   10:23:58   11:01:15   11:18:05   11:43:01   12:01:11   12:30:58   12:52:49   
   00:19:01   00:23:20   00:06:44   00:16:53   00:37:17   00:16:50   00:24:56   00:18:10   00:29:47   00:21:51   

   88(10)     100(10)    Cíl        
   13:06:47   13:14:48   13:14:48   
   00:13:58   00:08:01   --         


BA-MM    39. Miroslav Zoubek -- Lukáš Zoubek           LUMI
Číslo: 104    Start: 09:48:00    Cíl: 13:58:49    Bodů: 260    Čas: 04:10:49    Penále: 22

   90(30)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     100(10)    Cíl        
   10:08:06   10:37:29   10:54:45   11:31:10   11:54:08   12:11:34   12:49:25   13:58:49   13:58:49   
   00:20:06   00:29:23   00:17:16   00:36:25   00:22:58   00:17:26   00:37:51   01:09:24   --         


BA-MM    40. Jiří Štefánik -- Josef Beran           Harrachovští jezdci
Číslo: 138    Start: 09:45:00    Cíl: 12:56:42    Bodů: 240    Čas: 03:11:42    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     73(20)     74(20)     84(20)     
   10:06:02   10:26:57   10:33:15   10:52:20   11:13:12   11:32:59   11:55:58   11:56:09   12:11:47   12:25:08   
   00:21:02   00:20:55   00:06:18   00:19:05   00:20:52   00:19:47   00:22:59   00:00:11   00:15:38   00:13:21   

   83(20)     100(10)    Cíl        
   12:38:43   12:56:42   12:56:42   
   00:13:35   00:17:59   --         


BA-MM    41. Miroslav Trn -- Petr Zloský           Czech & Slovak Bike Team
Číslo: 174    Start: 09:45:00    Cíl: 13:43:29    Bodů: 230    Čas: 03:58:29    Penále: 0

   83(20)     79(50)     77(20)     55(20)     53(70)     84(20)     100(10)    Cíl        
   10:12:17   10:37:02   11:15:18   11:35:34   12:11:33   13:19:20   13:43:29   13:43:29   
   00:27:17   00:24:45   00:38:16   00:20:16   00:35:59   01:07:47   00:24:09   --         


BA-MM    42. Miroslav Macík -- Miroslav Macík           Vsetínští ogaři
Číslo: 162    Start: 09:45:00    Cíl: 13:28:44    Bodů: 220    Čas: 03:43:44    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     84(20)     87(10)     88(10)     70(10)     69(30)     90(30)     100(10)    
   10:21:21   10:48:05   11:13:25   11:51:02   12:23:24   12:27:50   12:42:45   12:52:05   13:21:07   13:28:44   
   00:36:21   00:26:44   00:25:20   00:37:37   00:32:22   00:04:26   00:14:55   00:09:20   00:29:02   00:07:37   

   Cíl        
   13:28:44   
   --         


BA-MM    43. Tomáš Skuplík -- Ondřej Pešl           Koaly
Číslo: 116    Start: 09:57:00    Cíl: 14:14:14    Bodů: 210    Čas: 04:17:14    Penále: 60

   87(10)     74(20)     73(20)     76(50)     57(20)     60(80)     100(10)    Cíl        
   10:34:12   11:00:27   11:15:23   11:57:52   12:25:03   12:55:56   14:14:14   14:14:14   
   00:37:12   00:26:15   00:14:56   00:42:29   00:27:11   00:30:53   01:18:18   --         


BA-MM    44. Petr Sakař -- Martin Soukup           Charé
Číslo: 101    Start: 09:42:00    Cíl: 13:00:57    Bodů: 210    Čas: 03:18:57    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     73(20)     75(20)     74(20)     84(20)     100(10)    
   09:38:31   10:07:35   10:13:56   10:50:26   11:04:06   11:33:51   11:51:13   12:19:52   12:35:22   13:00:57   
   00:00:0-20900:29:04   00:06:21   00:36:30   00:13:40   00:29:45   00:17:22   00:28:39   00:15:30   00:25:35   

   Cíl        
   13:00:57   
   --         


BA-MM    45. Miroslav Zámečník -- Tomáš Verner           Véwa a Pupy
Číslo: 135    Start: 09:51:00    Cíl: 13:23:15    Bodů: 180    Čas: 03:32:15    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     62(50)     64(20)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:07:41   10:31:06   10:39:31   11:00:54   11:35:07   11:36:51   12:03:03   13:15:12   13:23:15   13:23:15   
   00:16:41   00:23:25   00:08:25   00:21:23   00:34:13   00:01:44   00:26:12   01:12:09   00:08:03   --         


BA-MM    46. Milan Boček -- Pavel Ambrož           KOS Tesla Brno
Číslo: 111    Start: 09:27:00    Cíl: 13:35:14    Bodů: 350    Čas: 04:08:14    Penále: 18

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     49(40)     53(70)     55(20)     76(50)     75(20)     100(10)    
   09:47:11   10:06:30   10:22:29   10:48:16   11:21:42   11:45:07   12:11:28   12:35:41   12:56:23   13:35:14   
   00:20:11   00:19:19   00:15:59   00:25:47   00:33:26   00:23:25   00:26:21   00:24:13   00:20:42   00:38:51   

   Cíl        
   13:35:14   
   --         


BA-MM    47. Richard Klimeš -- Richard Klimeš           KK
Číslo: 130    Start: 09:48:00    Cíl: 14:08:26    Bodů: 290    Čas: 04:20:26    Penále: 90

   90(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     76(50)     75(20)     74(20)     100(10)    
   10:11:52   10:44:36   11:04:26   11:21:32   11:50:30   12:19:53   12:51:27   13:12:09   13:36:31   14:08:26   
   00:23:52   00:32:44   00:19:50   00:17:06   00:28:58   00:29:23   00:31:34   00:20:42   00:24:22   00:31:55   

   Cíl        
   14:08:26   
   --         


BA-MM    48. Vítek Majer -- Vladimír Slípka           SKP České Budějovice
Číslo: 122    Start: 09:39:00    Cíl: 13:17:54    Bodů: 220    Čas: 03:38:54    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     88(10)     87(10)     74(20)     
   09:58:05   10:23:02   10:30:04   11:13:22   11:31:51   12:01:12   12:19:35   12:33:56   12:40:17   12:56:53   
   00:19:05   00:24:57   00:07:02   00:43:18   00:18:29   00:29:21   00:18:23   00:14:21   00:06:21   00:16:36   

   100(10)    Cíl        
   13:17:54   13:17:54   
   00:21:01   --         


BA-MM    49. David Eibl -- Jiří Švec           Meoris watch team
Číslo: 124    Start: 10:12:00    Cíl: 14:47:05    Bodů: 270    Čas: 04:35:05    Penále: 240

   83(20)     84(20)     79(50)     78(30)     77(20)     76(50)     75(20)     73(20)     71(30)     100(10)    
   10:35:10   10:58:39   11:14:43   11:32:09   12:14:03   12:34:18   13:23:26   13:48:28   14:05:49   14:47:05   
   00:23:10   00:23:29   00:16:04   00:17:26   00:41:54   00:20:15   00:49:08   00:25:02   00:17:21   00:41:16   

   Cíl        
   14:47:05   
   --         


BA-MM    50. Honza Brolík -- Kuba Brolík           Moravské šlapky
Číslo: 170    Start: 09:48:00    Cíl: 12:06:45    Bodů: 140    Čas: 02:18:45    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     72(10)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:07:01   10:33:39   10:41:30   10:58:36   11:23:46   11:42:30   11:57:07   12:06:45   12:06:45   
   00:19:01   00:26:38   00:07:51   00:17:06   00:25:10   00:18:44   00:14:37   00:09:38   --         


BA-MM    51. Milan Polák -- Jiří Kavánek           FIDOBAR
Číslo: 147    Start: 09:36:00    Cíl: 13:30:49    Bodů: 210    Čas: 03:54:49    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   09:58:31   10:25:37   10:33:26   11:00:50   11:45:18   12:09:38   12:40:07   13:06:59   13:30:49   13:30:49   
   00:22:31   00:27:06   00:07:49   00:27:24   00:44:28   00:24:20   00:30:29   00:26:52   00:23:50   --         


BA-MM    52. Jiří Andrle -- Radek Langer           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 140    Start: 09:39:00    Cíl: 13:33:06    Bodů: 150    Čas: 03:54:06    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     72(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:02:09   10:34:01   10:40:42   11:00:23   11:32:27   12:54:06   13:26:15   13:33:06   13:33:06   
   00:23:09   00:31:52   00:06:41   00:19:41   00:32:04   01:21:39   00:32:09   00:06:51   --         


BA-MM    53. Vladislav Lžičař -- Jakub Lžičař           DELF
Číslo: 109    Start: 09:30:00    Cíl: 13:04:30    Bodů: 250    Čas: 03:34:30    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     83(20)     
   09:53:55   10:17:36   10:24:23   10:40:59   11:14:33   11:30:26   12:00:15   12:18:57   12:33:03   12:51:43   
   00:23:55   00:23:41   00:06:47   00:16:36   00:33:34   00:15:53   00:29:49   00:18:42   00:14:06   00:18:40   

   100(10)    Cíl        
   13:04:30   13:04:30   
   00:12:47   --         


BA-MM    54. Radim Jelínek -- Pavel Jelínek           Vyplašení cyklosauři
Číslo: 172    Start: 09:33:00    Cíl: 13:31:27    Bodů: 210    Čas: 03:58:27    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     65(30)     73(20)     74(20)     88(10)     100(10)    
   10:06:36   10:36:43   10:44:23   11:05:39   11:19:25   11:59:45   12:34:41   12:56:15   13:24:23   13:31:27   
   00:33:36   00:30:07   00:07:40   00:21:16   00:13:46   00:40:20   00:34:56   00:21:34   00:28:08   00:07:04   

   Cíl        
   13:31:27   
   --         


BA-MM    55. Matouš Franc -- Petr Mrázek           FIDOBAR
Číslo: 180    Start: 09:36:00    Cíl: 13:01:22    Bodů: 180    Čas: 03:25:22    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     84(20)     87(10)     72(10)     90(30)     100(10)    Cíl        
   10:07:32   10:34:35   10:59:31   11:36:33   12:15:45   12:24:43   12:49:45   13:01:22   13:01:22   
   00:31:32   00:27:03   00:24:56   00:37:02   00:39:12   00:08:58   00:25:02   00:11:37   --         


BA-MM    56. Ondřej Kupsa -- Slávek Vochozka           Delší, ale o to horší cesta
Číslo: 168    Start: 09:33:00    Cíl: 13:35:19    Bodů: 150    Čas: 04:02:19    Penále: 6

   83(20)     79(50)     46(20)     48(30)     47(20)     100(10)    Cíl        
   10:02:46   10:25:15   10:47:58   12:04:03   12:23:25   13:35:19   13:35:19   
   00:29:46   00:22:29   00:22:43   01:16:05   00:19:22   01:11:54   --         


BA-MM    57. Zdeněk Plšek -- Patrik Plšek           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 126    Start: 09:27:00    Cíl: 13:03:04    Bodů: 170    Čas: 03:36:04    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     73(20)     72(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   09:50:42   10:17:49   10:26:50   11:20:01   11:48:05   12:14:36   12:40:39   12:54:50   13:03:04   13:03:04   
   00:23:42   00:27:07   00:09:01   00:53:11   00:28:04   00:26:31   00:26:03   00:14:11   00:08:14   --         


BA-MM    58. Martin Kukačka -- Václav Cypro           SKP České Budějovice
Číslo: 128    Start: 09:21:00    Cíl: 13:07:48    Bodů: 270    Čas: 03:46:48    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     88(10)     
   09:40:18   10:03:08   10:08:37   10:24:24   11:03:40   11:24:52   11:39:24   12:01:18   12:19:29   12:33:41   
   00:19:18   00:22:50   00:05:29   00:15:47   00:39:16   00:21:12   00:14:32   00:21:54   00:18:11   00:14:12   

   87(10)     100(10)    Cíl        
   12:40:27   13:07:48   13:07:48   
   00:06:46   00:27:21   --         


BA-MM    60. Honza Kamzík -- Jirka Feix           Laurel a Hardy
Číslo: 102    Start: 09:27:00    Cíl: 13:32:42    Bodů: 170    Čas: 04:05:42    Penále: 12

   90(30)     70(10)     69(30)     62(50)     63(30)     88(10)     100(10)    Cíl        
   10:08:37   10:35:06   10:41:28   11:54:01   12:24:33   13:25:51   13:32:42   13:32:42   
   00:41:37   00:26:29   00:06:22   01:12:33   00:30:32   01:01:18   00:06:51   --         


BA-MM    61. Vít Burda -- David Zdvořáček           Always Look on the Bright Side of Life
Číslo: 127    Start: 09:36:00    Cíl: 14:12:25    Bodů: 260    Čas: 04:36:25    Penále: 250

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     100(10)    
   09:59:28   10:25:26   10:32:21   10:52:11   11:05:26   11:41:31   12:02:53   12:36:35   13:19:09   14:12:25   
   00:23:28   00:25:58   00:06:55   00:19:50   00:13:15   00:36:05   00:21:22   00:33:42   00:42:34   00:53:16   

   Cíl        
   14:12:25   
   --         




BA-MM+



BA-MM+    1. Holger Mager -- Kai Mueller           Velosynthese
Číslo: 265    Start: 10:33:00    Cíl: 14:38:01    Bodů: 500    Čas: 04:05:01    Penále: 12

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     55(20)     49(40)     48(30)     45(50)     43(50)     53(70)     
   10:52:59   11:10:09   11:23:27   11:40:29   11:58:05   12:13:56   12:27:09   12:40:49   13:03:18   13:31:31   
   00:19:59   00:17:10   00:13:18   00:17:02   00:17:36   00:15:51   00:13:13   00:13:40   00:22:29   00:28:13   

   76(50)     75(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:50:59   14:05:42   14:21:30   14:38:01   14:38:01   
   00:19:28   00:14:43   00:15:48   00:16:31   --         


BA-MM+    2. Falk Wenzel -- Christian Hennig           Flash mob duo
Číslo: 290    Start: 10:24:00    Cíl: 14:21:37    Bodů: 530    Čas: 03:57:37    Penále: 0

   83(20)     79(50)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     43(50)     53(70)     54(20)     55(20)     
   10:42:09   10:57:39   11:13:15   11:33:12   11:48:20   12:03:39   12:17:40   12:46:17   12:54:56   13:06:26   
   00:18:09   00:15:30   00:15:36   00:19:57   00:15:08   00:15:19   00:14:01   00:28:37   00:08:39   00:11:30   

   76(50)     75(20)     73(20)     74(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   13:20:25   13:38:10   13:48:43   13:59:24   14:08:42   14:21:37   14:21:37   
   00:13:59   00:17:45   00:10:33   00:10:41   00:09:18   00:12:55   --         


BA-MM+    3. Dušan Lebeda -- Honza Kabát           Ekonom Praha
Číslo: 207    Start: 10:30:00    Cíl: 14:26:43    Bodů: 440    Čas: 03:56:43    Penále: 0

   88(10)     71(30)     65(30)     73(20)     75(20)     76(50)     53(70)     55(20)     49(40)     48(30)     
   10:54:01   11:06:05   11:21:23   11:35:44   11:46:50   12:00:06   12:26:45   12:41:41   12:56:45   13:09:40   
   00:24:01   00:12:04   00:15:18   00:14:21   00:11:06   00:13:16   00:26:39   00:14:56   00:15:04   00:12:55   

   47(20)     79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:21:27   13:59:41   14:16:30   14:26:43   14:26:43   
   00:11:47   00:38:14   00:16:49   00:10:13   --         


BA-MM+    4. Vašek Husák -- David Chaloupský           Ghost Rubena Racing Team
Číslo: 238    Start: 10:27:00    Cíl: 14:24:08    Bodů: 480    Čas: 03:57:08    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     58(30)     
   10:46:36   11:04:24   11:09:08   11:20:36   11:36:01   11:50:57   12:07:24   12:23:21   12:37:41   12:57:19   
   00:19:36   00:17:48   00:04:44   00:11:28   00:15:25   00:14:56   00:16:27   00:15:57   00:14:20   00:19:38   

   57(20)     76(50)     75(20)     75(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:07:20   13:26:52   13:42:49   13:45:37   13:56:48   14:09:22   14:24:08   14:24:08   
   00:10:01   00:19:32   00:15:57   00:02:48   00:11:11   00:12:34   00:14:46   --         


BA-MM+    5. Radek Jonáš -- Jakub Novák           Sokol Nusle - Orbis
Číslo: 220    Start: 10:24:00    Cíl: 14:21:20    Bodů: 430    Čas: 03:57:20    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     
   10:37:49   10:54:43   10:59:33   11:15:52   11:23:51   11:36:37   11:55:48   12:17:15   12:40:42   12:53:18   
   00:13:49   00:16:54   00:04:50   00:16:19   00:07:59   00:12:46   00:19:11   00:21:27   00:23:27   00:12:36   

   64(20)     73(20)     74(20)     72(10)     88(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   13:10:50   13:29:21   13:41:58   13:57:05   14:08:50   14:13:38   14:21:20   14:21:20   
   00:17:32   00:18:31   00:12:37   00:15:07   00:11:45   00:04:48   00:07:42   --         


BA-MM+    6. Richo Klech -- Dano Tomanek           Velsbike - Superior
Číslo: 231    Start: 10:21:00    Cíl: 14:34:03    Bodů: 470    Čas: 04:13:03    Penále: 28

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     58(30)     57(20)     
   10:39:18   10:56:52   11:01:16   11:12:44   11:28:48   11:45:44   12:01:49   12:16:20   12:33:32   12:43:50   
   00:18:18   00:17:34   00:04:24   00:11:28   00:16:04   00:16:56   00:16:05   00:14:31   00:17:12   00:10:18   

   76(50)     77(20)     79(50)     84(20)     100(10)    Cíl        
   13:08:34   13:25:33   13:45:43   14:02:16   14:34:03   14:34:03   
   00:24:44   00:16:59   00:20:10   00:16:33   00:31:47   --         


BA-MM+    7. Miroslav Křeček -- Karel Huňka           Rychlíci z Hané
Číslo: 245    Start: 10:21:00    Cíl: 14:19:23    Bodů: 420    Čas: 03:58:23    Penále: 0

   83(20)     79(50)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     55(20)     53(70)     76(50)     88(10)     
   10:39:55   10:58:51   11:17:42   11:39:50   12:02:02   12:21:26   12:32:41   12:50:55   13:18:33   14:01:16   
   00:18:55   00:18:56   00:18:51   00:22:08   00:22:12   00:19:24   00:11:15   00:18:14   00:27:38   00:42:43   

   90(30)     100(10)    Cíl        
   14:13:09   14:19:23   14:19:23   
   00:11:53   00:06:14   --         


BA-MM+    8. Pavel Bureš -- Vladimír Horký           PELLS ABND Racing Team
Číslo: 242    Start: 10:24:00    Cíl: 14:17:32    Bodů: 400    Čas: 03:53:32    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     45(50)     43(50)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     
   10:42:51   10:59:21   11:13:35   11:29:46   11:50:51   12:14:28   12:37:27   12:59:22   13:10:30   13:27:45   
   00:18:51   00:16:30   00:14:14   00:16:11   00:21:05   00:23:37   00:22:59   00:21:55   00:11:08   00:17:15   

   77(20)     100(10)    Cíl        
   13:45:08   14:17:32   14:17:32   
   00:17:23   00:32:24   --         


BA-MM+    9. Richard Sláma -- Maroš Erdziak           PBV MTB Team Brno
Číslo: 246    Start: 10:24:00    Cíl: 14:24:56    Bodů: 380    Čas: 04:00:56    Penále: 2

   83(20)     79(50)     46(20)     46(20)     45(50)     48(30)     55(20)     53(70)     76(50)     75(20)     
   10:53:23   11:13:06   11:35:10   11:36:52   12:02:36   12:21:45   12:37:55   12:59:21   13:26:36   13:44:08   
   00:29:23   00:19:43   00:22:04   00:01:42   00:25:44   00:19:09   00:16:10   00:21:26   00:27:15   00:17:32   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   14:08:05   14:24:56   14:24:56   
   00:23:57   00:16:51   --         


BA-MM+    10. Tomáš Bohatý -- Radomír Maráček           Meoris watch team
Číslo: 214    Start: 10:18:00    Cíl: 14:16:25    Bodů: 410    Čas: 03:58:25    Penále: 0

   90(30)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     64(20)     
   10:47:56   11:07:57   11:22:08   11:30:34   11:45:40   12:00:54   12:20:59   12:48:28   13:02:37   13:18:46   
   00:29:56   00:20:01   00:14:11   00:08:26   00:15:06   00:15:14   00:20:05   00:27:29   00:14:09   00:16:09   

   73(20)     74(20)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:34:31   13:47:37   14:06:28   14:09:46   14:16:25   14:16:25   
   00:15:45   00:13:06   00:18:51   00:03:18   00:06:39   --         


BA-MM+    11. Tomáš Pohl -- Petr Hrabal           PBV MTB Team Brno
Číslo: 225    Start: 10:21:00    Cíl: 14:18:08    Bodů: 390    Čas: 03:57:08    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     47(20)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     75(20)     74(20)     
   10:45:49   11:02:48   11:16:20   11:39:57   11:53:30   12:10:15   12:22:43   12:47:53   13:08:11   13:27:24   
   00:24:49   00:16:59   00:13:32   00:23:37   00:13:33   00:16:45   00:12:28   00:25:10   00:20:18   00:19:13   

   84(20)     87(10)     88(10)     90(30)     100(10)    Cíl        
   13:38:31   13:57:56   14:01:23   14:11:46   14:18:08   14:18:08   
   00:11:07   00:19:25   00:03:27   00:10:23   00:06:22   --         


BA-MM+    12. Jan Kamenický -- Karel Kavalír           OK 99 Hradec Králové
Číslo: 227    Start: 10:24:00    Cíl: 14:20:05    Bodů: 360    Čas: 03:56:05    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     47(20)     48(30)     55(20)     53(70)     76(50)     77(20)     74(20)     
   10:50:41   11:08:43   11:25:41   11:45:17   12:03:32   12:22:07   12:45:52   13:11:26   13:33:01   14:00:34   
   00:26:41   00:18:02   00:16:58   00:19:36   00:18:15   00:18:35   00:23:45   00:25:34   00:21:35   00:27:33   

   100(10)    Cíl        
   14:20:05   14:20:05   
   00:19:31   --         


BA-MM+    13. Jaroslav Stránský -- Patrik Lukšan           DC-Five´s
Číslo: 232    Start: 10:18:00    Cíl: 14:00:50    Bodů: 350    Čas: 03:42:50    Penále: 0

   90(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     73(20)     
   10:36:24   10:58:42   11:14:14   11:31:05   11:48:46   12:12:13   12:27:35   12:49:36   12:58:48   13:30:58   
   00:18:24   00:22:18   00:15:32   00:16:51   00:17:41   00:23:27   00:15:22   00:22:01   00:09:12   00:32:10   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   13:42:54   14:00:50   14:00:50   
   00:11:56   00:17:56   --         


BA-MM+    14. Jaromír Chroustovský -- Radan Kamenický           Sousedi
Číslo: 211    Start: 10:15:00    Cíl: 14:07:54    Bodů: 370    Čas: 03:52:54    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     47(20)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     75(20)     73(20)     
   10:34:17   10:53:54   11:10:19   11:28:05   11:44:03   12:04:31   12:19:41   12:46:45   13:06:59   13:19:54   
   00:19:17   00:19:37   00:16:25   00:17:46   00:15:58   00:20:28   00:15:10   00:27:04   00:20:14   00:12:55   

   87(10)     88(10)     90(30)     100(10)    Cíl        
   13:45:03   13:48:13   14:00:34   14:07:54   14:07:54   
   00:25:09   00:03:10   00:12:21   00:07:20   --         


BA-MM+    15. Jaroslav Sládek -- Josef Kapal           Bajkeři od Benešova
Číslo: 239    Start: 10:09:00    Cíl: 14:03:38    Bodů: 370    Čas: 03:54:38    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     
   10:33:17   10:55:10   11:00:48   11:14:36   11:24:34   11:45:41   12:06:03   12:25:35   12:45:00   13:11:34   
   00:24:17   00:21:53   00:05:38   00:13:48   00:09:58   00:21:07   00:20:22   00:19:32   00:19:25   00:26:34   

   73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   13:32:02   13:46:35   14:03:38   14:03:38   
   00:20:28   00:14:33   00:17:03   --         


BA-MM+    16. David Náhlovský -- Karel Chroust           PBV MTB Team Brno
Číslo: 249    Start: 10:03:00    Cíl: 13:55:28    Bodů: 400    Čas: 03:52:28    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     
   10:22:06   10:41:02   10:45:50   10:58:13   11:15:20   11:26:31   11:46:57   12:06:26   12:19:27   12:40:46   
   00:19:06   00:18:56   00:04:48   00:12:23   00:17:07   00:11:11   00:20:26   00:19:29   00:13:01   00:21:19   

   57(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   12:49:07   13:16:34   13:32:55   13:55:28   13:55:28   
   00:08:21   00:27:27   00:16:21   00:22:33   --         


BA-MM+    17. Petr Brych -- Radovan Hrnčíř           PBV MTB Team Brno
Číslo: 204    Start: 10:09:00    Cíl: 14:08:55    Bodů: 360    Čas: 03:59:55    Penále: 0

   90(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     64(20)     
   10:30:54   10:55:43   11:14:25   11:26:24   11:44:17   12:01:30   12:24:52   12:51:12   12:59:37   13:22:29   
   00:21:54   00:24:49   00:18:42   00:11:59   00:17:53   00:17:13   00:23:22   00:26:20   00:08:25   00:22:52   

   73(20)     100(10)    Cíl        
   13:44:54   14:08:55   14:08:55   
   00:22:25   00:24:01   --         


BA-MM+    18. Petr Flossmann -- Jan Zurynek           ŽAKET tým
Číslo: 282    Start: 10:12:00    Cíl: 14:12:45    Bodů: 360    Čas: 04:00:45    Penále: 2

   90(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     64(20)     
   10:30:42   10:55:37   11:14:39   11:26:25   11:43:51   12:01:17   12:24:45   12:51:22   12:59:43   13:22:24   
   00:18:42   00:24:55   00:19:02   00:11:46   00:17:26   00:17:26   00:23:28   00:26:37   00:08:21   00:22:41   

   73(20)     100(10)    Cíl        
   13:44:44   14:12:45   14:12:45   
   00:22:20   00:28:01   --         


BA-MM+    19. Zdenále Míka -- Jenda Vlach           Wide Bike
Číslo: 223    Start: 10:15:00    Cíl: 14:28:25    Bodů: 360    Čas: 04:13:25    Penále: 28

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     75(20)     
   10:35:05   10:51:48   11:08:36   11:22:50   11:50:27   12:24:44   12:45:00   13:01:57   13:25:35   13:44:27   
   00:20:05   00:16:43   00:16:48   00:14:14   00:27:37   00:34:17   00:20:16   00:16:57   00:23:38   00:18:52   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   14:08:48   14:28:25   14:28:25   
   00:24:21   00:19:37   --         


BA-MM+    20. Miroslav Soldát -- Martin Michalica           ChaBrusiči
Číslo: 251    Start: 10:15:00    Cíl: 14:12:52    Bodů: 340    Čas: 03:57:52    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     47(20)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     75(20)     73(20)     
   10:36:01   10:54:39   11:17:25   11:42:21   11:58:33   12:21:49   12:37:22   13:00:32   13:25:19   13:38:41   
   00:21:01   00:18:38   00:22:46   00:24:56   00:16:12   00:23:16   00:15:33   00:23:10   00:24:47   00:13:22   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   13:53:00   14:12:52   14:12:52   
   00:14:19   00:19:52   --         


BA-MM+    21. Vladimír Buřt -- Jan Peťovský           Stará máza
Číslo: 280    Start: 10:12:00    Cíl: 14:01:43    Bodů: 330    Čas: 03:49:43    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     65(30)     73(20)     75(20)     
   10:30:18   10:49:52   10:56:26   11:10:09   11:21:51   11:46:01   12:02:26   12:22:20   12:40:15   12:53:37   
   00:18:18   00:19:34   00:06:34   00:13:43   00:11:42   00:24:10   00:16:25   00:19:54   00:17:55   00:13:22   

   74(20)     84(20)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:15:36   13:27:48   13:51:16   13:55:04   14:01:43   14:01:43   
   00:21:59   00:12:12   00:23:28   00:03:48   00:06:39   --         


BA-MM+    22. Miroslav Řehák -- Zdeněk Maxa           Originální Vivalín Team Kadaň
Číslo: 271    Start: 10:18:00    Cíl: 14:43:15    Bodů: 430    Čas: 04:25:15    Penále: 140

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     64(20)     62(50)     60(80)     
   10:39:09   10:57:02   11:01:33   11:13:02   11:21:50   11:38:31   11:52:45   12:08:44   12:21:35   13:01:24   
   00:21:09   00:17:53   00:04:31   00:11:29   00:08:48   00:16:41   00:14:14   00:15:59   00:12:51   00:39:49   

   59(20)     57(20)     76(50)     100(10)    Cíl        
   13:23:40   13:33:07   13:57:25   14:43:15   14:43:15   
   00:22:16   00:09:27   00:24:18   00:45:50   --         


BA-MM+    23. Branislav Pilňan -- Filip Pucher           MTBO.SK
Číslo: 206    Start: 10:12:00    Cíl: 14:07:09    Bodů: 310    Čas: 03:55:09    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     65(30)     71(30)     
   10:38:16   11:01:51   11:07:37   11:25:52   11:51:40   12:14:07   12:35:08   12:56:40   13:09:17   13:25:38   
   00:26:16   00:23:35   00:05:46   00:18:15   00:25:48   00:22:27   00:21:01   00:21:32   00:12:37   00:16:21   

   72(10)     88(10)     87(10)     100(10)    Cíl        
   13:40:28   13:53:56   13:59:50   14:07:09   14:07:09   
   00:14:50   00:13:28   00:05:54   00:07:19   --         


BA-MM+    24. Kajiš Kratochvíl -- Čenda Nedoma           Velsbike - Superior
Číslo: 285    Start: 10:00:00    Cíl: 13:49:26    Bodů: 350    Čas: 03:49:26    Penále: 0

   90(30)     69(30)     71(30)     62(50)     60(80)     61(20)     59(20)     57(20)     73(20)     74(20)     
   10:19:38   10:41:11   10:55:19   11:27:52   11:56:40   12:14:18   12:30:56   12:40:07   13:08:41   13:22:43   
   00:19:38   00:21:33   00:14:08   00:32:33   00:28:48   00:17:38   00:16:38   00:09:11   00:28:34   00:14:02   

   84(20)     100(10)    Cíl        
   13:32:17   13:49:26   13:49:26   
   00:09:34   00:17:09   --         


BA-MM+    25. Radim Němec -- Viktor Konvičný           Meoris watch team
Číslo: 215    Start: 10:06:00    Cíl: 13:59:57    Bodů: 310    Čas: 03:53:57    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     77(20)     76(50)     75(20)     74(20)     73(20)     71(30)     
   10:33:16   10:51:34   11:07:59   11:29:37   11:34:25   11:56:47   12:14:51   12:39:28   12:53:47   13:13:12   
   00:27:16   00:18:18   00:16:25   00:21:38   00:04:48   00:22:22   00:18:04   00:24:37   00:14:19   00:19:25   

   90(30)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:34:27   13:53:04   13:59:57   13:59:57   
   00:21:15   00:18:37   00:06:53   --         


BA-MM+    26. Jaroslav Kašpar -- Martin Hájek           Rychlíci z Hané
Číslo: 263    Start: 10:06:00    Cíl: 14:04:32    Bodů: 320    Čas: 03:58:32    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     45(50)     48(30)     49(40)     55(20)     76(50)     100(10)    
   10:31:15   10:53:32   11:11:42   11:27:31   11:53:32   12:28:32   12:50:33   13:02:04   13:20:38   14:04:32   
   00:25:15   00:22:17   00:18:10   00:15:49   00:26:01   00:35:00   00:22:01   00:11:31   00:18:34   00:43:54   

   Cíl        
   14:04:32   
   --         


BA-MM+    27. Petr Kadeřávek -- David Cichý           Jednotka intenzivních pleček
Číslo: 276    Start: 10:06:00    Cíl: 14:03:36    Bodů: 310    Čas: 03:57:36    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     
   10:28:49   10:49:47   10:55:08   11:09:00   11:19:00   11:48:52   12:08:38   12:27:05   12:44:03   13:12:45   
   00:22:49   00:20:58   00:05:21   00:13:52   00:10:00   00:29:52   00:19:46   00:18:27   00:16:58   00:28:42   

   88(10)     100(10)    Cíl        
   13:54:35   14:03:36   14:03:36   
   00:41:50   00:09:01   --         


BA-MM+    28. Peter Harcinik -- Ľuboslav Harcinik           Draci z Kysuc
Číslo: 268    Start: 09:54:00    Cíl: 13:52:43    Bodů: 360    Čas: 03:58:43    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     
   10:11:57   10:33:04   10:38:42   10:51:03   11:00:42   11:27:53   12:07:31   12:23:30   12:44:49   12:58:02   
   00:17:57   00:21:07   00:05:38   00:12:21   00:09:39   00:27:11   00:39:38   00:15:59   00:21:19   00:13:13   

   84(20)     79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:08:58   13:24:28   13:39:17   13:52:43   13:52:43   
   00:10:56   00:15:30   00:14:49   00:13:26   --         


BA-MM+    29. Václav Pavlíček -- Zdeněk Režný           Bezva kluci
Číslo: 248    Start: 10:09:00    Cíl: 13:56:48    Bodů: 280    Čas: 03:47:48    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     73(20)     
   10:27:46   10:49:34   10:55:26   11:14:12   11:23:50   11:54:06   12:12:20   12:32:36   12:46:07   13:26:50   
   00:18:46   00:21:48   00:05:52   00:18:46   00:09:38   00:30:16   00:18:14   00:20:16   00:13:31   00:40:43   

   100(10)    Cíl        
   13:56:48   13:56:48   
   00:29:58   --         


BA-MM+    30. Jan Křivský -- Pavel Bednář           Bedny v Křoví
Číslo: 291    Start: 10:03:00    Cíl: 13:55:46    Bodů: 310    Čas: 03:52:46    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     73(20)     
   10:17:13   10:38:14   10:44:17   10:59:25   11:09:08   11:47:17   12:07:28   12:24:06   12:37:33   12:58:31   
   00:14:13   00:21:01   00:06:03   00:15:08   00:09:43   00:38:09   00:20:11   00:16:38   00:13:27   00:20:58   

   72(10)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:20:19   13:34:50   13:48:32   13:55:46   13:55:46   
   00:21:48   00:14:31   00:13:42   00:07:14   --         


BA-MM+    31. Tomaso Felini -- Pietro Fantozi           Citrus Bike Team Jablonec n. Nis.- www.bukvice.org
Číslo: 260    Start: 09:57:00    Cíl: 13:47:51    Bodů: 320    Čas: 03:50:51    Penále: 0

   90(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     73(20)     74(20)     100(10)    
   10:23:06   10:46:31   11:07:28   11:21:42   11:46:35   12:03:28   12:20:05   13:10:33   13:26:59   13:47:51   
   00:26:06   00:23:25   00:20:57   00:14:14   00:24:53   00:16:53   00:16:37   00:50:28   00:16:26   00:20:52   

   Cíl        
   13:47:51   
   --         


BA-MM+    32. Pavel Šimon -- Vlastimil Korel           FcB Team
Číslo: 264    Start: 09:57:00    Cíl: 13:58:22    Bodů: 320    Čas: 04:01:22    Penále: 4

   90(30)     83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     76(50)     75(20)     73(20)     65(30)     71(30)     
   10:18:51   10:34:24   10:55:52   11:17:20   11:43:54   12:09:06   12:37:36   12:54:26   13:09:36   13:24:58   
   00:21:51   00:15:33   00:21:28   00:21:28   00:26:34   00:25:12   00:28:30   00:16:50   00:15:10   00:15:22   

   72(10)     100(10)    Cíl        
   13:41:12   13:58:22   13:58:22   
   00:16:14   00:17:10   --         


BA-MM+    33. Zdenek Jakobi -- Tomáš Vorel           SKOB Havířov
Číslo: 219    Start: 09:21:00    Cíl: 13:15:47    Bodů: 290    Čas: 03:54:47    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     63(30)     65(30)     73(20)     74(20)     
   09:39:00   10:03:00   10:08:44   10:26:24   10:38:10   11:14:49   11:39:35   11:53:01   12:28:05   12:47:31   
   00:18:00   00:24:00   00:05:44   00:17:40   00:11:46   00:36:39   00:24:46   00:13:26   00:35:04   00:19:26   

   87(10)     100(10)    Cíl        
   13:07:57   13:15:47   13:15:47   
   00:20:26   00:07:50   --         


BA-MM+    34. Jiří Šedivý -- Jan Štefánek           JS2X
Číslo: 241    Start: 09:54:00    Cíl: 13:58:57    Bodů: 340    Čas: 04:04:57    Penále: 10

   83(20)     79(50)     77(20)     76(50)     75(20)     73(20)     65(30)     71(30)     67(20)     69(30)     
   10:18:42   10:40:42   11:06:43   11:30:13   11:52:49   12:06:33   12:37:07   12:55:50   13:08:06   13:23:20   
   00:24:42   00:22:00   00:26:01   00:23:30   00:22:36   00:13:44   00:30:34   00:18:43   00:12:16   00:15:14   

   70(10)     90(30)     100(10)    Cíl        
   13:30:46   13:52:02   13:58:57   13:58:57   
   00:07:26   00:21:16   00:06:55   --         


BA-MM+    35. Tomáš Franc -- Zbyněk Holub           FIDOBAR
Číslo: 254    Start: 10:00:00    Cíl: 13:50:02    Bodů: 280    Čas: 03:50:02    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     63(30)     62(50)     64(20)     65(30)     73(20)     
   10:21:11   10:44:58   10:52:36   11:07:06   11:18:27   11:42:50   12:08:29   12:31:16   13:00:19   13:20:44   
   00:21:11   00:23:47   00:07:38   00:14:30   00:11:21   00:24:23   00:25:39   00:22:47   00:29:03   00:20:25   

   100(10)    Cíl        
   13:50:02   13:50:02   
   00:29:18   --         


BA-MM+    36. Jaromír Matějíček -- Pavel Slavík           DC-Five´s
Číslo: 233    Start: 09:48:00    Cíl: 13:47:46    Bodů: 340    Čas: 03:59:46    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     60(80)     73(20)     
   10:08:12   10:28:34   10:35:22   10:52:13   11:01:19   11:15:40   11:29:12   11:49:22   12:23:47   13:21:24   
   00:20:12   00:20:22   00:06:48   00:16:51   00:09:06   00:14:21   00:13:32   00:20:10   00:34:25   00:57:37   

   100(10)    Cíl        
   13:47:46   13:47:46   
   00:26:22   --         


BA-MM+    37. Jan Pochobradský -- Libor Dvořáček           Hagan 800
Číslo: 247    Start: 09:51:00    Cíl: 13:43:15    Bodů: 320    Čas: 03:52:15    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     63(30)     65(30)     73(20)     75(20)     
   10:11:59   10:30:33   10:37:52   10:51:53   11:01:20   11:41:52   12:04:12   12:16:54   12:34:01   12:52:43   
   00:20:59   00:18:34   00:07:19   00:14:01   00:09:27   00:40:32   00:22:20   00:12:42   00:17:07   00:18:42   

   74(20)     87(10)     88(10)     100(10)    Cíl        
   13:12:13   13:33:07   13:36:43   13:43:15   13:43:15   
   00:19:30   00:20:54   00:03:36   00:06:32   --         


BA-MM+    38. Dušan Piše -- Tomáš Lejsek           CEGRA - GISarch v pohybu
Číslo: 261    Start: 09:54:00    Cíl: 13:50:37    Bodů: 300    Čas: 03:56:37    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     63(30)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     73(20)     100(10)    
   10:17:51   10:39:55   10:46:32   11:30:27   11:52:34   12:13:11   12:31:48   13:06:09   13:25:42   13:50:37   
   00:23:51   00:22:04   00:06:37   00:43:55   00:22:07   00:20:37   00:18:37   00:34:21   00:19:33   00:24:55   

   Cíl        
   13:50:37   
   --         


BA-MM+    39. Martin Tušl -- Luboš Havel           Ekonom Praha
Číslo: 250    Start: 09:39:00    Cíl: 13:23:23    Bodů: 340    Čas: 03:44:23    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     60(80)     61(20)     64(20)     73(20)     
   10:03:55   10:23:20   10:29:37   10:41:51   11:10:13   11:29:30   11:57:18   12:12:52   12:32:01   12:53:00   
   00:24:55   00:19:25   00:06:17   00:12:14   00:28:22   00:19:17   00:27:48   00:15:34   00:19:09   00:20:59   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   13:06:26   13:23:23   13:23:23   
   00:13:26   00:16:57   --         


BA-MM+    40. Petr Suastika -- Jiří Ticháček           Jabkoty Kdyně
Číslo: 205    Start: 09:51:00    Cíl: 13:47:49    Bodů: 280    Čas: 03:56:49    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     73(20)     65(30)     63(30)     71(30)     
   10:12:14   10:35:09   10:41:19   10:57:52   11:33:01   11:54:14   12:20:12   12:38:48   12:55:21   13:19:21   
   00:21:14   00:22:55   00:06:10   00:16:33   00:35:09   00:21:13   00:25:58   00:18:36   00:16:33   00:24:00   

   100(10)    Cíl        
   13:47:49   13:47:49   
   00:28:28   --         


BA-MM+    41. Otto Severýn -- Radek Dlouhý           HO Komorní Výtah
Číslo: 292    Start: 10:00:00    Cíl: 14:05:06    Bodů: 250    Čas: 04:05:06    Penále: 12

   83(20)     84(20)     74(20)     73(20)     64(20)     60(80)     61(20)     65(30)     88(10)     100(10)    
   10:25:58   10:47:20   11:08:43   11:25:31   11:46:40   12:17:31   12:35:56   13:17:58   13:58:21   14:05:06   
   00:25:58   00:21:22   00:21:23   00:16:48   00:21:09   00:30:51   00:18:25   00:42:02   00:40:23   00:06:45   

   Cíl        
   14:05:06   
   --         


BA-MM+    42. Jindřich Handl -- Petr Šrámek           L.B.C. International, o.s.
Číslo: 209    Start: 09:57:00    Cíl: 13:54:38    Bodů: 250    Čas: 03:57:38    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     100(10)    Cíl        
   10:17:06   10:39:51   10:45:52   11:42:32   12:03:06   12:20:12   13:00:13   13:54:38   13:54:38   
   00:20:06   00:22:45   00:06:01   00:56:40   00:20:34   00:17:06   00:40:01   00:54:25   --         


BA-MM+    43. Martin Číp -- Jiří Juřina           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 236    Start: 09:54:00    Cíl: 13:51:23    Bodů: 250    Čas: 03:57:23    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     88(10)     87(10)     
   10:14:55   10:40:53   10:46:26   11:00:37   11:29:59   11:51:59   12:13:32   12:54:46   13:28:58   13:35:39   
   00:20:55   00:25:58   00:05:33   00:14:11   00:29:22   00:22:00   00:21:33   00:41:14   00:34:12   00:06:41   

   100(10)    Cíl        
   13:51:23   13:51:23   
   00:15:44   --         


BA-MM+    44. Pavel Cincibus -- Stanislav Petříček           FSP
Číslo: 210    Start: 09:39:00    Cíl: 13:36:17    Bodů: 300    Čas: 03:57:17    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     64(20)     63(30)     65(30)     73(20)     
   09:58:46   10:22:55   10:29:10   10:46:16   10:59:06   11:33:25   11:52:32   12:12:17   12:33:14   12:56:48   
   00:19:46   00:24:09   00:06:15   00:17:06   00:12:50   00:34:19   00:19:07   00:19:45   00:20:57   00:23:34   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   13:13:46   13:36:17   13:36:17   
   00:16:58   00:22:31   --         


BA-MM+    45. Pavel Zdeněk -- Filip Zbíral           Notorola
Číslo: 252    Start: 09:48:00    Cíl: 13:38:38    Bodů: 230    Čas: 03:50:38    Penále: 0

   88(10)     87(10)     74(20)     73(20)     64(20)     62(50)     63(30)     65(30)     90(30)     100(10)    
   10:22:29   10:28:32   10:47:58   11:09:34   11:29:38   11:50:25   12:14:02   12:33:23   13:30:27   13:38:38   
   00:34:29   00:06:03   00:19:26   00:21:36   00:20:04   00:20:47   00:23:37   00:19:21   00:57:04   00:08:11   

   Cíl        
   13:38:38   
   --         


BA-MM+    46. Karol Kavuljak -- Petr Novák           FIDOBAR
Číslo: 257    Start: 09:48:00    Cíl: 13:41:10    Bodů: 230    Čas: 03:53:10    Penále: 0

   88(10)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     64(20)     65(30)     71(30)     72(10)     87(10)     
   10:14:42   10:28:16   10:35:29   10:55:01   11:26:30   11:47:01   12:17:35   12:39:06   13:09:50   13:31:09   
   00:26:42   00:13:34   00:07:13   00:19:32   00:31:29   00:20:31   00:30:34   00:21:31   00:30:44   00:21:19   

   100(10)    Cíl        
   13:41:10   13:41:10   
   00:10:01   --         


BA-MM+    47. Petr Dvořáček -- Petr Kubíček           2 Rock Bikers
Číslo: 273    Start: 09:45:00    Cíl: 13:38:03    Bodů: 240    Čas: 03:53:03    Penále: 0

   83(20)     79(50)     77(20)     49(40)     55(20)     76(50)     84(20)     100(10)    Cíl        
   10:17:52   10:41:36   11:15:25   11:41:22   12:03:38   12:24:35   13:13:29   13:38:03   13:38:03   
   00:32:52   00:23:44   00:33:49   00:25:57   00:22:16   00:20:57   00:48:54   00:24:34   --         


BA-MM+    48. Milan Gajdoš -- Slavomír Štrobl           Cyklo Tachov
Číslo: 289    Start: 09:12:00    Cíl: 12:53:43    Bodů: 280    Čas: 03:41:43    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     
   09:36:47   10:00:14   10:06:58   10:24:05   10:36:32   10:51:59   11:06:36   11:27:43   12:01:47   12:22:16   
   00:24:47   00:23:27   00:06:44   00:17:07   00:12:27   00:15:27   00:14:37   00:21:07   00:34:04   00:20:29   

   100(10)    Cíl        
   12:53:43   12:53:43   
   00:31:27   --         


BA-MM+    49. Aleš Jíovec -- Svatopluk Antoš           Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 266    Start: 09:39:00    Cíl: 13:32:10    Bodů: 260    Čas: 03:53:10    Penále: 0

   88(10)     87(10)     74(20)     73(20)     64(20)     62(50)     63(30)     67(20)     69(30)     70(10)     
   10:10:56   10:17:52   10:36:50   10:51:13   11:13:56   11:37:02   12:01:31   12:28:15   12:46:59   13:03:03   
   00:31:56   00:06:56   00:18:58   00:14:23   00:22:43   00:23:06   00:24:29   00:26:44   00:18:44   00:16:04   

   90(30)     100(10)    Cíl        
   13:24:52   13:32:10   13:32:10   
   00:21:49   00:07:18   --         


BA-MM+    50. Vladimír Marek -- Jan Kotlas           LKT 80 Šumperk + Citrus Bike Team
Číslo: 229    Start: 10:15:00    Cíl: 14:57:20    Bodů: 410    Čas: 04:42:20    Penále: 310

   83(20)     79(50)     78(30)     77(20)     55(20)     53(70)     54(20)     58(30)     60(80)     69(30)     
   10:36:15   10:54:56   11:11:33   11:36:19   11:50:31   12:08:41   12:20:27   12:56:44   13:21:49   14:27:32   
   00:21:15   00:18:41   00:16:37   00:24:46   00:14:12   00:18:10   00:11:46   00:36:17   00:25:05   01:05:43   

   90(30)     100(10)    Cíl        
   14:50:03   14:57:20   14:57:20   
   00:22:31   00:07:17   --         


BA-MM+    51. Ľubomír Bulla -- Marián Ivaň           Trebišovští Draci
Číslo: 267    Start: 09:51:00    Cíl: 13:27:37    Bodů: 200    Čas: 03:36:37    Penále: 0

   90(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     100(10)    Cíl        
   10:08:31   10:35:54   10:55:31   11:06:19   11:27:39   12:44:07   13:27:37   13:27:37   
   00:17:31   00:27:23   00:19:37   00:10:48   00:21:20   01:16:28   00:43:30   --         


BA-MM+    52. Miroslav Sklenář -- Jan Csibrei           Hradečtí vlci
Číslo: 286    Start: 09:45:00    Cíl: 13:23:39    Bodů: 240    Čas: 03:38:39    Penále: 0

   88(10)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     100(10)    
   10:16:49   10:30:29   10:37:14   10:54:53   11:16:53   11:33:13   12:03:57   12:25:08   12:53:14   13:23:39   
   00:31:49   00:13:40   00:06:45   00:17:39   00:22:00   00:16:20   00:30:44   00:21:11   00:28:06   00:30:25   

   Cíl        
   13:23:39   
   --         


BA-MM+    53. Pavel Bíža -- Luboš Lhota           FIDOBAR
Číslo: 256    Start: 09:45:00    Cíl: 13:52:39    Bodů: 240    Čas: 04:07:39    Penále: 16

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     100(10)    Cíl        
   10:01:40   10:40:59   10:46:22   11:00:43   11:35:19   12:18:02   12:49:10   13:11:01   13:52:39   13:52:39   
   00:16:40   00:39:19   00:05:23   00:14:21   00:34:36   00:42:43   00:31:08   00:21:51   00:41:38   --         


BA-MM+    54. Pavel Trejtnar -- Ivan Morávek           Bílá Strž Pod Ostrým
Číslo: 226    Start: 09:39:00    Cíl: 13:34:12    Bodů: 250    Čas: 03:55:12    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     
   10:03:16   10:24:57   10:31:13   10:46:58   11:08:18   11:26:20   12:04:42   12:31:21   12:50:09   13:06:43   
   00:24:16   00:21:41   00:06:16   00:15:45   00:21:20   00:18:02   00:38:22   00:26:39   00:18:48   00:16:34   

   100(10)    Cíl        
   13:34:12   13:34:12   
   00:27:29   --         


BA-MM+    55. Vojta Fejlek -- Franta Wald           FeWa
Číslo: 203    Start: 09:42:00    Cíl: 13:35:33    Bodů: 220    Čas: 03:53:33    Penále: 0

   88(10)     71(30)     73(20)     64(20)     63(30)     65(30)     69(30)     70(10)     90(30)     100(10)    
   10:11:06   10:31:35   10:58:18   11:24:03   11:47:25   12:09:40   12:46:46   12:59:37   13:26:14   13:35:33   
   00:29:06   00:20:29   00:26:43   00:25:45   00:23:22   00:22:15   00:37:06   00:12:51   00:26:37   00:09:19   

   Cíl        
   13:35:33   
   --         


BA-MM+    56. Petr Müller -- Milan Sluka           Jehlanka Team
Číslo: 275    Start: 09:36:00    Cíl: 13:23:43    Bodů: 210    Čas: 03:47:43    Penále: 0

   83(20)     79(50)     77(20)     47(20)     48(30)     49(40)     55(20)     100(10)    Cíl        
   10:02:07   10:25:22   10:58:32   11:10:08   11:29:19   11:54:28   12:18:30   13:23:43   13:23:43   
   00:26:07   00:23:15   00:33:10   00:11:36   00:19:11   00:25:09   00:24:02   01:05:13   --         


BA-MM+    57. Zdeněk Blabla -- Vladimír John           SKP České Budějovice
Číslo: 212    Start: 09:33:00    Cíl: 13:07:22    Bodů: 220    Čas: 03:34:22    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     71(30)     72(10)     88(10)     87(10)     
   09:55:04   10:23:11   10:29:56   10:54:07   11:22:59   11:45:47   12:09:50   12:30:43   12:47:27   12:55:43   
   00:22:04   00:28:07   00:06:45   00:24:11   00:28:52   00:22:48   00:24:03   00:20:53   00:16:44   00:08:16   

   100(10)    Cíl        
   13:07:22   13:07:22   
   00:11:39   --         


BA-MM+    58. Libor Krhut -- Jan Krhut           SKOB Havířov
Číslo: 217    Start: 09:42:00    Cíl: 13:29:50    Bodů: 170    Čas: 03:47:50    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     63(30)     64(20)     73(20)     74(20)     100(10)    Cíl        
   10:01:18   10:24:51   10:31:56   11:30:50   12:02:20   12:39:10   13:05:13   13:29:50   13:29:50   
   00:19:18   00:23:33   00:07:05   00:58:54   00:31:30   00:36:50   00:26:03   00:24:37   --         


BA-MM+    59. Lukaš Doubek -- Jaroslav Hronovský           FIDOBAR
Číslo: 255    Start: 09:33:00    Cíl: 13:17:23    Bodů: 240    Čas: 03:44:23    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     65(30)     73(20)     74(20)     84(20)     83(20)     
   09:54:15   10:20:13   10:27:28   10:53:36   11:19:05   11:38:10   11:59:42   12:20:27   12:38:38   13:00:04   
   00:21:15   00:25:58   00:07:15   00:26:08   00:25:29   00:19:05   00:21:32   00:20:45   00:18:11   00:21:26   

   100(10)    Cíl        
   13:17:23   13:17:23   
   00:17:19   --         


BA-MM+    60. Jiří Hruška -- Zdeněk Černík           Plyšový radiátor
Číslo: 283    Start: 09:30:00    Cíl: 13:15:16    Bodů: 270    Čas: 03:45:16    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     73(20)     74(20)     79(50)     83(20)     
   09:58:44   10:23:17   10:30:48   10:50:41   11:03:03   11:26:45   11:53:26   12:10:17   12:38:06   12:59:31   
   00:28:44   00:24:33   00:07:31   00:19:53   00:12:22   00:23:42   00:26:41   00:16:51   00:27:49   00:21:25   

   100(10)    Cíl        
   13:15:16   13:15:16   
   00:15:45   --         


BA-MM+    61. Petr Malušek -- Jaroslav Slezák           SK Kondor
Číslo: 222    Start: 09:30:00    Cíl: 13:22:33    Bodů: 250    Čas: 03:52:33    Penále: 0

   83(20)     79(50)     78(30)     47(20)     48(30)     45(50)     49(40)     100(10)    Cíl        
   10:00:02   10:22:31   10:48:21   11:11:49   11:26:38   11:48:45   12:31:22   13:22:33   13:22:33   
   00:30:02   00:22:29   00:25:50   00:23:28   00:14:49   00:22:07   00:42:37   00:51:11   --         


BA-MM+    62. Martin Holinka -- Jiřba Janeček           Rychlíci z Hané
Číslo: 244    Start: 09:27:00    Cíl: 13:28:13    Bodů: 310    Čas: 04:01:13    Penále: 4

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     59(20)     57(20)     73(20)     
   09:50:28   10:11:50   10:19:15   10:34:06   11:03:58   11:24:01   11:42:05   12:15:27   12:26:03   13:03:46   
   00:23:28   00:21:22   00:07:25   00:14:51   00:29:52   00:20:03   00:18:04   00:33:22   00:10:36   00:37:43   

   100(10)    Cíl        
   13:28:13   13:28:13   
   00:24:27   --         


BA-MM+    63. Jaroslav Golombiovský -- Jan Jirsa           Jehlanka Team
Číslo: 279    Start: 09:33:00    Cíl: 13:41:53    Bodů: 180    Čas: 04:08:53    Penále: 18

   83(20)     79(50)     78(30)     46(20)     45(50)     100(10)    Cíl        
   10:04:25   10:34:17   11:04:54   11:45:06   12:23:13   13:41:53   13:41:53   
   00:31:25   00:29:52   00:30:37   00:40:12   00:38:07   01:18:40   --         


BA-MM+    64. Vladimír Žilka -- Jan Vojta           Za Udánky krásnější
Číslo: 259    Start: 09:30:00    Cíl: 13:19:30    Bodů: 210    Čas: 03:49:30    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   09:55:28   10:22:38   10:30:12   11:27:21   11:50:22   12:15:04   12:35:33   12:55:45   13:19:30   13:19:30   
   00:25:28   00:27:10   00:07:34   00:57:09   00:23:01   00:24:42   00:20:29   00:20:12   00:23:45   --         


BA-MM+    65. Luděk Polčák -- Martin Tomšů           Drtikol Chrastěšov
Číslo: 237    Start: 09:30:00    Cíl: 13:17:46    Bodů: 190    Čas: 03:47:46    Penále: 0

   90(30)     69(30)     71(30)     65(30)     73(20)     74(20)     84(20)     100(10)    Cíl        
   09:53:53   10:21:59   11:08:31   11:29:12   11:58:00   12:19:36   12:36:28   13:17:46   13:17:46   
   00:23:53   00:28:06   00:46:32   00:20:41   00:28:48   00:21:36   00:16:52   00:41:18   --         


BA-MM+    66. Václav Kroupa -- Jaroslav Řízek           Opatrně, ale vostře!
Číslo: 213    Start: 10:03:00    Cíl: 13:59:02    Bodů: 340    Čas: 03:56:02    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     64(20)     73(20)     74(20)     
   10:25:23   10:47:38   10:53:28   11:07:40   11:16:51   11:39:37   11:58:23   12:19:31   12:46:23   12:59:19   
   00:22:23   00:22:15   00:05:50   00:14:12   00:09:11   00:22:46   00:18:46   00:21:08   00:26:52   00:12:56   

   84(20)     79(50)     83(20)     100(10)    Cíl        
   13:16:22   13:30:00   13:45:51   13:59:02   13:59:02   
   00:17:03   00:13:38   00:15:51   00:13:11   --         


BA-MM+    67. Uli Kretzschmar -- Ulf Uhlemann           Speedbiker
Číslo: 240    Start: 09:06:00    Cíl: 13:03:50    Bodů: 350    Čas: 03:57:50    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     63(30)     62(50)     64(20)     76(50)     75(20)     73(20)     
   09:24:55   09:47:36   09:54:11   10:12:58   10:32:00   10:59:26   11:14:33   11:41:58   12:00:59   12:14:54   
   00:18:55   00:22:41   00:06:35   00:18:47   00:19:02   00:27:26   00:15:07   00:27:25   00:19:01   00:13:55   

   74(20)     84(20)     83(20)     100(10)    Cíl        
   12:27:48   12:41:48   12:53:13   13:03:50   13:03:50   
   00:12:54   00:14:00   00:11:25   00:10:37   --         


BA-MM+    68. Tomáš Šimek -- Petr Bílý           Orel bílý
Číslo: 288    Start: 09:15:00    Cíl: 13:22:41    Bodů: 360    Čas: 04:07:41    Penále: 16

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     62(50)     61(20)     60(80)     64(20)     63(30)     
   09:32:33   09:56:51   10:03:56   10:18:53   10:29:03   10:57:08   11:17:31   11:38:51   12:12:45   12:33:21   
   00:17:33   00:24:18   00:07:05   00:14:57   00:10:10   00:28:05   00:20:23   00:21:20   00:33:54   00:20:36   

   65(30)     100(10)    Cíl        
   12:46:14   13:22:41   13:22:41   
   00:12:53   00:36:27   --         


BA-MM+    70. Daniel Klučár -- Ľudovít Pažický           MTBO.SK
Číslo: 221    Start: 09:03:00    Cíl: 12:54:20    Bodů: 300    Čas: 03:51:20    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     74(20)     
   09:21:23   09:47:51   09:55:02   10:10:33   10:32:42   10:48:07   11:14:57   11:35:08   11:58:04   12:14:13   
   00:18:23   00:26:28   00:07:11   00:15:31   00:22:09   00:15:25   00:26:50   00:20:11   00:22:56   00:16:09   

   84(20)     100(10)    Cíl        
   12:32:52   12:54:20   12:54:20   
   00:18:39   00:21:28   --         


BA-MM+    71. Ondřej Čapek -- Ferdinand Polák           Starej s chytrým
Číslo: 235    Start: 09:03:00    Cíl: 13:09:30    Bodů: 300    Čas: 04:06:30    Penále: 14

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     71(30)     65(30)     63(30)     62(50)     64(20)     73(20)     
   09:19:19   09:39:40   09:46:30   10:02:57   10:13:51   10:32:21   10:48:31   11:09:53   11:25:23   11:44:51   
   00:16:19   00:20:21   00:06:50   00:16:27   00:10:54   00:18:30   00:16:10   00:21:22   00:15:30   00:19:28   

   74(20)     100(10)    Cíl        
   12:04:37   13:09:30   13:09:30   
   00:19:46   01:04:53   --         


BA-MM+    72. Ladislav Suchánek -- Ronald Džozlić           PELLS ABND Racing Team
Číslo: 272    Start: 09:24:00    Cíl: 13:30:08    Bodů: 290    Čas: 04:06:08    Penále: 14

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     60(80)     61(20)     64(20)     73(20)     100(10)    
   09:44:46   10:06:40   10:12:53   10:41:29   11:15:07   11:50:26   12:15:19   12:38:10   13:00:19   13:30:08   
   00:20:46   00:21:54   00:06:13   00:28:36   00:33:38   00:35:19   00:24:53   00:22:51   00:22:09   00:29:49   

   Cíl        
   13:30:08   
   --         


BA-MM+    73. Tencokilojel Kubho -- Tencohojeltaky Baker           FcB Team
Číslo: 243    Start: 09:00:00    Cíl: 13:01:28    Bodů: 240    Čas: 04:01:28    Penále: 4

   90(30)     70(10)     69(30)     71(30)     67(20)     65(30)     63(30)     62(50)     100(10)    Cíl        
   09:24:04   09:50:38   09:57:25   10:16:01   10:30:18   11:11:58   11:27:55   11:53:14   13:01:28   13:01:28   
   00:24:04   00:26:34   00:06:47   00:18:36   00:14:17   00:41:40   00:15:57   00:25:19   01:08:14   --         


BA-MM+    74. Jára Kubík -- Petr Šindýlek           Moravské šlapky
Číslo: 281    Start: 09:03:00    Cíl: 12:42:41    Bodů: 210    Čas: 03:39:41    Penále: 0

   90(30)     70(10)     69(30)     67(20)     62(50)     63(30)     71(30)     100(10)    Cíl        
   09:22:29   09:56:21   10:07:52   10:24:35   11:05:47   11:36:23   12:11:03   12:42:41   12:42:41   
   00:19:29   00:33:52   00:11:31   00:16:43   00:41:12   00:30:36   00:34:40   00:31:38   --         


Visits Saturday-- Návštěvnost kontrol sobota

Číslo kontrolyPočet bodůPočet návštěv
318024
32205
333045
343038
356090
365018
373017
3810036
393020
404020
412048
422026
433076
4460108
4520122
4630173
4730168
4820131
4950164
501061
513064
522018
5440103
5520126
5640116
596065
6302
642037
655050
722023
731051
7420103
7540148
7630118
7730162
7850183
8030123
812095
8210109
831096
8430236
8520301
872050
881037
10010314

Visits Sunday-- Návštěvnost kontrol neděle

Číslo kontrolyPočet bodůPočet návštěv
435010
455021
462018
472019
483038
494033
537039
542015
552045
572031
583017
592022
608080
612070
6250161
6330135
6420122
6530137
6720168
6930212
7010199
7130166
721053
7320160
7420108
752048
765062
772033
783044
795072
832097
842066
871075
8810106
9030231
10010293

Týmy - teams

  1.   2408    -- Ekonom Praha
                St. číslo: 530 -- Martin Sajal, Lenka Kotačková --  755 bodů
                St. číslo: 514 -- Miroslav Kalina, Markéta Kalinová --  568 bodů
                St. číslo: 207 -- Dušan Lebeda, Honza Kabát --  689 bodů
  2.   2116    -- Zahrádkáři
                St. číslo: 510 -- Jan Svoboda, Eliška Rudá --  560 bodů
                St. číslo: 518 -- Jan Kolomazník, Jana Kubelková --  550 bodů
                St. číslo: 520 -- Michal Podzimek, Naďa Hradilová --  518 bodů
  3.   2023    -- CRAFT team
                St. číslo: 179 -- Martin Tišnovský, Marek Pospíšek --  725 bodů
                St. číslo: 566 -- Jiří Hradil, Michaela Sikorová --  544 bodů
                St. číslo: 656 -- Petr Svoboda, Kateřina Svobodová --  455 bodů
  4.   1772    -- Rychlíci z Hané
                St. číslo: 626 -- Tomáš Žito Zrník, Eva Celestýn Hašková --  600 bodů
                St. číslo: 245 -- Miroslav Křeček, Karel Huňka --  540 bodů
                St. číslo: 263 -- Jaroslav Kašpar, Martin Hájek --  452 bodů
  5.   1764    -- Sokol Nusle - Orbis
                St. číslo: 220 -- Radek Jonáš, Jakub Novák --  638 bodů
                St. číslo: 631 -- Eva Přibylová, Ivan Přibyl --  442 bodů
                St. číslo: 511 -- Peter Tomášek, Alžběta Hrnečková --  425 bodů
  6.   1663    -- LKT 80 Šumperk
                St. číslo: 322 -- Štěpánka Staňková, Zuzana Tomečková --  528 bodů
                St. číslo: 317 -- Alena Marková, Šárka Marková --  360 bodů
                St. číslo: 408 -- Eva Maliňáková, Ivana Perůtková --  300 bodů
  7.   1614    -- PBV MTB Team Brno
                St. číslo: 246 -- Richard Sláma, Maroš Erdziak --  575 bodů
                St. číslo: 225 -- Tomáš Pohl, Petr Hrabal --  545 bodů
                St. číslo: 560 -- Jakub Juříček, Jana Kroupová --  380 bodů
  8.   1561    -- ChaBrusiči
                St. číslo: 659 -- Martin Mládek, Iva Veselá --  500 bodů
                St. číslo: 251 -- Miroslav Soldát, Martin Michalica --  490 bodů
                St. číslo: 537 -- Ondřej Krbec, Dagmar Myšíková --  324 bodů
  9.   1518    -- MTBO.SK
                St. číslo: 525 -- Vladimír Grauzel, Ludmila Grauzelová --  405 bodů
                St. číslo: 505 -- Stanislava Fajtová, Rastislav Malátek --  390 bodů
                St. číslo: 206 -- Branislav Pilňan, Filip Pucher --  485 bodů
  10.   1503    -- PC HELP Cyklo
                St. číslo: 603 -- Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská --  418 bodů
                St. číslo: 401 -- Věra Dubová, Jitka Mastná --  350 bodů
                St. číslo: 611 -- Jiří Pavlas, Věra Pavlasová --  362 bodů
  11.   1469    -- Bulfáci
                St. číslo: 507 -- Tomáš Fejfárek, Magda Klánová --  560 bodů
                St. číslo: 640 -- Karel Landkammer, Jana Landkammerová --  310 bodů
                St. číslo: 545 -- Tomáš Suda, Pavla Zahradníková --  260 bodů
  12.   1434    -- Meoris watch team
                St. číslo: 214 -- Tomáš Bohatý, Radomír Maráček --  529 bodů
                St. číslo: 215 -- Radim Němec, Viktor Konvičný --  465 bodů
                St. číslo: 124 -- David Eibl, Jiří Švec --  440 bodů
  13.   1412    -- Velsbike - Superior
                St. číslo: 231 -- Richo Klech, Dano Tomanek --  540 bodů
                St. číslo: 555 -- Martin Březina, Iveta Pagáčová --  340 bodů
                St. číslo: 285 -- Kajiš Kratochvíl, Čenda Nedoma --  430 bodů
  14.   1334    -- Haven SNS Smržovka
                St. číslo: 164 -- Vojta Buri, Pavel Piskáček --  598 bodů
                St. číslo: 550 -- Terka Kalošová, Eduardo Pucherna --  459 bodů
                St. číslo: 274 -- Martin Würz, Jan Obuškevič --  140 bodů
  15.   1302    -- Jehlanka Team
                St. číslo: 175 -- Pavel Müller, Radek Šimek --  540 bodů
                St. číslo: 642 -- Petr Bitman, Halka Bitmanová --  340 bodů
                St. číslo: 275 -- Petr Müller, Milan Sluka --  320 bodů
  16.   1255    -- PELLS ABND Racing Team
                St. číslo: 108 -- Ondřej Buchtík, Otakar Tománek --  695 bodů
                St. číslo: 242 -- Pavel Bureš, Vladimír Horký --  560 bodů
                St. číslo: 272 -- Ladislav Suchánek, Ronald Džozlić --    0 bodů
  17.   1175    -- ZO 226
                St. číslo: 619 -- Olga Motejlová, Jan Motejl --  400 bodů
                St. číslo: 327 -- Petra Jeníková, Karolína Jeníková --  245 bodů
                St. číslo: 614 -- Pavel Vrabec, Martina Vrabcová --  240 bodů
  18.   1172    -- Vpress
                St. číslo: 534 -- Lenka Nováková, Matěj Ševčík --  468 bodů
                St. číslo: 150 -- Jaroslav Herma, Petr Herink --  564 bodů
  19.   1157    -- klacky.cz/EPO
                St. číslo: 158 -- Mirek Kovář, Honza Fujáček --  688 bodů
                St. číslo: 326 -- Eva Zamrzlová, Ivana Bochenková --  335 bodů
  20.   1155    -- FIDOBAR
                St. číslo: 254 -- Tomáš Franc, Zbyněk Holub --  430 bodů
                St. číslo: 257 -- Karol Kavuljak, Petr Novák --  365 bodů
                St. číslo: 256 -- Pavel Bíža, Luboš Lhota --  360 bodů
  21.   1143    -- SKP České Budějovice
                St. číslo: 121 -- František Šimek, Michal Valenta --  560 bodů
                St. číslo: 212 -- Zdeněk Blabla, Vladimír John --  295 bodů
                St. číslo: 122 -- Vítek Majer, Vladimír Slípka --  288 bodů
  22.   1109    -- FcB Team
                St. číslo: 264 -- Pavel Šimon, Vlastimil Korel --  410 bodů
                St. číslo: 649 -- Adam Šangala, Filoména Šangalová --  308 bodů
                St. číslo: 531 -- Tomáš Janota, Zuzana Janotová --  230 bodů
  23.   1096    -- ŽAKET tým
                St. číslo: 406 -- Marie Dvorská, Markéta Matoušková --  440 bodů
                St. číslo: 282 -- Petr Flossmann, Jan Zurynek --  480 bodů
  24.   1011    -- L.B.C. International, o.s.
                St. číslo: 607 -- Dagmar Christophová, Luboš Plocek --  470 bodů
                St. číslo: 209 -- Jindřich Handl, Petr Šrámek --  400 bodů
  25.    985    -- SK Kondor
                St. číslo: 403 -- Veronika Chroustovská, Barbora Krčková --  280 bodů
                St. číslo: 513 -- Roman Dvorský, Terézia Matyášová --  295 bodů
                St. číslo: 222 -- Petr Malušek, Jaroslav Slezák --  210 bodů
  26.    968    -- Vořežprutovi
                St. číslo: 551 -- Karel Trunečka, Kristýna Rusňaková --  435 bodů
                St. číslo: 546 -- Radim Brtník, Adéla Šosová --  310 bodů
  27.    932    -- Drtikol Chrastěšov
                St. číslo: 236 -- Martin Číp, Jiří Juřina --  400 bodů
                St. číslo: 140 -- Jiří Andrle, Radek Langer --  282 bodů
                St. číslo: 237 -- Luděk Polčák, Martin Tomšů --  250 bodů
  28.    875    -- DC-Five´s
                St. číslo: 232 -- Jaroslav Stránský, Patrik Lukšan --  505 bodů
                St. číslo: 233 -- Jaromír Matějíček, Pavel Slavík --  370 bodů
  29.    815    -- Looser club debilos
                St. číslo: 620 -- Kamila Ledererová, Petr Jiroušek --  350 bodů
                St. číslo: 125 -- Libor Suchý, Karel Jedlička --  360 bodů
  30.    808    -- Koaly
                St. číslo: 116 -- Tomáš Skuplík, Ondřej Pešl --  380 bodů
                St. číslo: 310 -- Zuzana Mormanová, Jana Malíková --  270 bodů
                St. číslo: 115 -- Radko Najman, Jan Valenta --   50 bodů
  31.    765    -- KOS Tesla Brno
                St. číslo: 643 -- Luisa Pospíšková, Zbyněk Pospíšek --  450 bodů
                St. číslo: 111 -- Milan Boček, Pavel Ambrož --  180 bodů
  32.    754    -- CEGRA - GISarch v pohybu
                St. číslo: 261 -- Dušan Piše, Tomáš Lejsek --  396 bodů
                St. číslo: 632 -- Michal Hubacz, Kateřina Hubaczová --  276 bodů
  33.    720    -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
                St. číslo: 536 -- Lenka Jírovcová, Matouš Bičák --  300 bodů
                St. číslo: 266 -- Aleš Jíovec, Svatopluk Antoš --  330 bodů
  34.    703    -- FSP
                St. číslo: 306 -- Ivana Cincibusová, Jana Cincibusová --  270 bodů
                St. číslo: 210 -- Pavel Cincibus, Stanislav Petříček --  325 bodů
  35.    654    -- DELF
                St. číslo: 604 -- Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová --  365 bodů
                St. číslo: 109 -- Vladislav Lžičař, Jakub Lžičař --  180 bodů
  36.    578    -- Notorola
                St. číslo: 252 -- Pavel Zdeněk, Filip Zbíral --  370 bodů
                St. číslo: 636 -- Zdeněk Mágr, Ivana Mágrová --  160 bodů
  37.    565    -- Hagan 800
                St. číslo: 247 -- Jan Pochobradský, Libor Dvořáček --  390 bodů
                St. číslo: 315 -- Naďa Pochobradská, Lucie Hromířová --  125 bodů
  38.    518    -- Survival
                St. číslo: 324 -- Katerina Buzková, Tereza Svobodová --  370 bodů
                St. číslo: 161 -- Martin Hronza, Pavel Sklenařík --    0 bodů
  39.    500    -- Czech & Slovak Bike Team
                St. číslo: 174 -- Miroslav Trn, Petr Zloský --  310 bodů
                St. číslo: 178 -- Jaroslav Rak, Aleš Meister --  190 bodů
  40.    490    -- Brzdy
                St. číslo: 106 -- Tomáš Rohan, Vít Vrša --  490 bodů
                St. číslo: 314 -- Soňa Dudešková, Lucie Konečná --    0 bodů
  41.    407    -- BeersPLS
                St. číslo: 329 -- Veronika Váňová, Kateřina Pokorná --  156 bodů
                St. číslo: 407 -- Dana Váňová, Helena Rulfová --  135 bodů
  42.    389    -- Jabkoty Kdyně
                St. číslo: 205 -- Petr Suastika, Jiří Ticháček --  389 bodů
                St. číslo: 301 -- Jana Suastiková, Michaela Suastiková --    0 bodů
  43.    360    -- prukazystaveb.cz/lepus.cz
                St. číslo: 142 -- Martin Langer, Jakub Stoszek --  360 bodů
                St. číslo: 143 -- Ondřej Stoszek, František Nedopytalský --    0 bodů
  44.    355    -- Ašští bajkeři
                St. číslo: 132 -- Luděk Kočárník, Michal Lukáč --  355 bodů
                St. číslo: 149 -- Jiří Podhajský, xx xx --    0 bodů
  45.    344    -- SKOB Havířov
                St. číslo: 217 -- Libor Krhut, Jan Krhut --  344 bodů
                St. číslo: 219 -- Zdenek Jakobi, Tomáš Vorel --    0 bodů
  46.    311    -- Moravské šlapky
                St. číslo: 170 -- Honza Brolík, Kuba Brolík --  311 bodů
  47.    310    -- KK
                St. číslo: 130 -- Richard Klimeš, Richard Klimeš --  310 bodů
  48.    290    -- MEKBIKE
                St. číslo: 176 -- Pavel Novák, Vladimír Novák --  290 bodů
                St. číslo: 177 -- Jan Polák, Jakub Makový --    0 bodů
  49.    220    -- Cyklo Tachov
                St. číslo:2009 -- Pavlína Novotná, Lucie Uhlířová --  220 bodů
  50.    149    -- Jantar Devils
                St. číslo: 638 -- Jana Kubíčková, Josef Kubíček --  115 bodů
  51.     60    -- MŠ Čakovičky
                St. číslo:2005 -- Pavla Pecherková, Alexandr Pecherek --   60 bodů
                St. číslo:1016 -- Liannet Tjacketsgoose, William Tjacketsgoose --    0 bodů
  52.      0    -- Známka Punku/FcB
                St. číslo:1005 -- Martina Burachovičová, Hana Štefanovová --    0 bodů
  53.      0    -- EON DUO
                St. číslo:1015 -- Steve Nfernandesher, Liannet Nfernandesher --    0 bodů

Protokol

15. ročník Superior Bike Adventure proběhl 18. a 19. července 2015 s centrem ve skiareálu Monínec v oblasti České Sibiře. Závod proběhl za velmi teplého až horkého počasí a byl proto fyzicky velmi náročný.

V oblasti mezi obcí Sedlec-Prčice a údolím Vltavy, v nadmořské výšce 300-720 m.n.m., bylo umístěno 57 bodovaných kontrol.

Na závod bylo přihlášeno 364 týmů, z toho 17 v kategorii BA Challenge a 10 v kategorii BA Family. Do závodu odstartovalo 353 týmů, sobotní etapu dokončilo 319 týmů a obě etapy dokončilo 295 týmů. Celkem všechny týmy navštívily za oba dny 7329 kontrol.