Startlists Sunday - Startovka Neděle


Starttime
Startovní čas


09:00:00
  •  177. BA-MM -- SI:301043 -- Jan Polák, Jakub Makový -- MEKBIKE
  •  243. BA-MM+ -- SI:7204172 -- Tencokilojel Kubho, Tencohojeltaky Baker -- FcB Team
  •  527. BA-MD -- SI:7204175 -- Radek Wohlgemuth, Tereza Paurová -- Špinavý záda
  •  630. BA-MD+ -- SI:7204304 -- Jana Horálková, Pavel Horalek -- Horalky
  • 1001. BA-CH -- SI:811766 -- Pavel Čopjan, Lucie Kubíčková -- Jantar Devils
  • 1002. BA-CH -- SI:886291 -- Pavel Paloncý, Jiří Vozda -- Šumperští divočáci
  • 1003. BA-CH -- SI:7203164 -- František Ducháček, Petr Michal -- Beer team
  • 1004. BA-CH -- SI:7203178 -- Michal Bureš, Miloš Dvořák -- Známka Punku/FcB
  • 1005. BA-CH -- SI:7203179 -- Martina Burachovičová, Hana Štefanovová -- Známka Punku/FcB
  • 1006. BA-CH -- SI:7204381 -- Miroslav Kraus, Nikola Kraus -- To nemůžu přečíst
  • 1007. BA-CH -- SI:7203327 -- Martin Nývlt, Petr Dvořák -- EPO PEPO / Čelovky Lucifer
  • 1008. BA-CH -- SI:7206130 -- Tereza Zábojníková, Radomír Zábojník -- Topolská jízda
  • 1009. BA-CH -- SI:7206171 -- Radek Plšek, Miroslav Štosek -- Řepáci
  • 1010. BA-CH -- SI:7910019 -- Petr Kosař, Luboš Drnek -- EON DUO
  • 1011. BA-CH -- SI:2032103 -- Jarmila Müllerová, Helena Šarkovská -- Jizerskohorské bludičky
  • 1012. BA-CH -- SI:301027 -- Libor Kadlec, Jitka Hejdová -- Kdesicosi
  • 1013. BA-CH -- SI:301039 -- Petr Pruner, Martina Štursová -- EPO / Outfanatic
  • 1014. BA-CH -- SI:53693 -- Vladimír Maliňák, Veronika Macečková -- Kobra Vsetín
  • 1015. BA-CH -- SI:301044 -- Steve Nfernandesher, Liannet Nfernandesher -- EON DUO
  • 1016. BA-CH -- SI:301054 -- Liannet Tjacketsgoose, William Tjacketsgoose -- MŠ Čakovičky
  • 1017. BA-CH -- SI:9200734 -- Zdeněk Sedláček, Lenka Sedláčková -- Bratr a sestra v triku


Starttime
Startovní čas


09:03:00
  •  120. BA-MM -- SI:336751 -- Ivo Elsner, Petr Sedláček -- LKT 80 Šumperk
  •  148. BA-MM -- SI:7205011 -- Pavel Huml, xx xx -- Ašští bajkeři
  •  165. BA-MM -- SI:-1 -- Petr Novák, Jan Kříž -- X-Team BaNo Karlovy Vary
  •  201. BA-MM+ -- SI:7201713 -- Dominik Duda, Štěpán Moravčík -- Medvědi ve smyku
  •  221. BA-MM+ -- SI:2051949 -- Daniel Klučár, Ľudovít Pažický -- MTBO.SK
  •  235. BA-MM+ -- SI:2049562 -- Ondřej Čapek, Ferdinand Polák -- Starej s chytrým
  •  281. BA-MM+ -- SI:301013 -- Jára Kubík, Petr Šindýlek -- Moravské šlapky
  •  314. BA-DD -- SI:7204189 -- Soňa Dudešková, Lucie Konečná -- Brzdy
  •  515. BA-MD -- SI:0 -- , --
  •  557. BA-MD -- SI:301024 -- Zdeněk Suchan, Tereza Horáčková -- Nebojsa a Bobkostroj
  •  613. BA-MD+ -- SI:7203109 -- Michal Červenka, Eva Gothardová -- D1
  •  623. BA-MD+ -- SI:7203459 -- Dana Králová, Jiří Král -- LKT 80 Šumperk


Starttime
Startovní čas


09:06:00
  •  141. BA-MM -- SI:7204156 -- Petr Zmátlo, Jan Bednařík -- Antilobotomos
  •  171. BA-MM -- SI:301017 -- Luděk Lazur, Michal Novák -- Šviháci z lázní
  •  181. BA-MM -- SI:-1 -- Kamil Koprnický, Ondřej Čechura -- Plzeňská smšť
  •  216. BA-MM+ -- SI:888637 -- Luboš Janda, Michal Kábrt -- Kolista-Chrudim
  •  240. BA-MM+ -- SI:7203201 -- Uli Kretzschmar, Ulf Uhlemann -- Speedbiker
  •  287. BA-MM+ -- SI:301050 -- Milan Havelka, Luboš Vondra -- Káčátko a tříkolka
  •  318. BA-DD -- SI:7204420 -- Lenka Duchenková, Sára Kloučková -- Ašští bajkeři
  •  533. BA-MD -- SI:7206079 -- Tomáš Soukup, Milada Štecherová -- Ašští bajkeři
  •  549. BA-MD -- SI:2051950 -- Peter Ancic, Anka Horcinova -- MTBO.SK
  •  645. BA-MD+ -- SI:7955 -- Jiří Johan, Dana Johanová -- Indičtí běžci
  •  647. BA-MD+ -- SI:301010 -- Peter Pročka, Maria Pročková -- SK Medvede


Starttime
Startovní čas


09:09:00
  •  112. BA-MM -- SI:7202122 -- Luděk Minář, Pavel Nešpor -- Bonsajisté
  •  161. BA-MM -- SI:7206263 -- Martin Hronza, Pavel Sklenařík -- Survival
  •  234. BA-MM+ -- SI:0 -- , --
  •  262. BA-MM+ -- SI:7206091 -- Pavel Burian, Kamil Jedlička -- Jedeme za sebe
  •  309. BA-DD -- SI:7202179 -- Barbora Vacátková, Zdeňka Pokorná -- Jedeme zvesela
  •  407. BA-DD+ -- SI:7204313 -- Dana Váňová, Helena Rulfová -- BeersPLS
  •  502. BA-MD -- SI:7201727 -- Jiří Janda, Ivana Jurkaninová -- Ježek&Bodlinka
  •  506. BA-MD -- SI:7201999 -- Josef Sitta, Daniela Antropiusová -- Zeero Wave
  •  553. BA-MD -- SI:53282 -- Zdeněk Liščinský, Lenka Zatloukalová -- Nevim, dál
  •  655. BA-MD+ -- SI:301064 -- Petr Blažek, Marcela Blažková -- PMB
  • 2004. BA-FAM -- SI:7206215 -- Jiří Pištora, Oliver Pištora -- Barvopiš


Starttime
Startovní čas


09:12:00
  •  119. BA-MM -- SI:7202540 -- Jaromír Kvapil, Jiří Mendl -- Jay Jay
  •  123. BA-MM -- SI:7202563 -- Martin Freihaut, Jens Graze -- Meoris watch team
  •  156. BA-MM -- SI:7206226 -- Radek Smejkal, Michal Smejkal -- Sokol Nusle - Orbis
  •  202. BA-MM+ -- SI:899168 -- David Šmahel, Vít Gloser -- PBV MTB Team Brno
  •  258. BA-MM+ -- SI:7204417 -- Pavel Dušek, Lumír Uhman -- Ašští bajkeři
  •  270. BA-MM+ -- SI:7206167 -- Marian Locker, Martin Marczi -- Varnsdorf MTB
  •  289. BA-MM+ -- SI:301061 -- Milan Gajdoš, Slavomír Štrobl -- Cyklo Tachov
  •  319. BA-DD -- SI:780615 -- Anke Dannowski, Sandra Kaiser -- Ride a Mile and Smile the While
  •  519. BA-MD -- SI:7203101 -- Lenka Poláková, Jan Polák -- Ašští bajkeři
  •  558. BA-MD -- SI:301025 -- Dagmar Gajdošová, Milan Kotoun -- Chio tým
  •  638. BA-MD+ -- SI:7206188 -- Jana Kubíčková, Josef Kubíček -- Jantar Devils
  •  639. BA-MD+ -- SI:51591 -- Libor Kořistka, Zuzka Kordačová --


Starttime
Startovní čas


09:15:00
  •  134. BA-MM -- SI:0 -- , --
  •  149. BA-MM -- SI:7206080 -- Jiří Podhajský, xx xx -- Ašští bajkeři
  •  284. BA-MM+ -- SI:301016 -- Oldřich Štecha, Pavel Schmidt -- Baseti
  •  288. BA-MM+ -- SI:303953 -- Tomáš Šimek, Petr Bílý -- Orel bílý
  •  301. BA-DD -- SI:7201974 -- Jana Suastiková, Michaela Suastiková -- Jabkoty Kdyně
  •  405. BA-DD+ -- SI:53637 -- Jana Puchernová, Iveta Jünglingová -- Old Ladies
  •  517. BA-MD -- SI:2051944 -- Vlastimil Autrata, Daniela Trnovcová -- MTBO.SK
  •  547. BA-MD -- SI:4200 -- Michal Paleček, Zuzana Janoušová -- Čmelíci
  •  606. BA-MD+ -- SI:219117 -- Juraj Malatin, Ivana Krovinova -- MTBO.SK
  •  636. BA-MD+ -- SI:301720 -- Zdeněk Mágr, Ivana Mágrová -- Notorola
  • 2010. BA-FAM -- SI:7203087 -- Petr Sobotka, Dáša + Martin + Petr -- Velsbike - Superior


Starttime
Startovní čas


09:18:00
  •  110. BA-MM -- SI:7202094 -- David Strnad, Pavel Strnad -- SKP České Budějovice
  •  117. BA-MM -- SI:7202535 -- Jakub Tkaczyk, Tomáš Pichlík -- Koaly
  •  143. BA-MM -- SI:52942 -- Ondřej Stoszek, František Nedopytalský -- prukazystaveb.cz/lepus.cz
  •  218. BA-MM+ -- SI:981848 -- Opletal Jaroslav, Pavel Pivečka -- SKOB Havířov
  •  228. BA-MM+ -- SI:7203000 -- Vladimír Slavík, Jiří Hrdina -- Jedu jedu
  •  230. BA-MM+ -- SI:7203048 -- Pavel Kříž, Josef Klimeš -- KK
  •  277. BA-MM+ -- SI:52585 -- Tomáš Fajkus, Petr Kupka -- Castor Star
  •  321. BA-DD -- SI:7206169 -- Jana Skřivánková, Simona Zörklerová -- Bikerky z Prahy
  •  524. BA-MD -- SI:211576 -- Zdeněk Jan, Hana Kořínková -- SKP České Budějovice
  •  563. BA-MD -- SI:301056 -- Tomáš Buňata, Iveta Pachmanová -- Five Elements
  •  605. BA-MD+ -- SI:7202053 -- Monika Zoubková, Radomil Zoubek -- RADMON
  •  654. BA-MD+ -- SI:301055 -- Martina Štěpánová, Pavel Stejskal -- Vysočinastorm


Starttime
Startovní čas


09:21:00
  •  128. BA-MM -- SI:51417 -- Martin Kukačka, Václav Cypro -- SKP České Budějovice
  •  129. BA-MM -- SI:7203062 -- Jakub Kmínek, Michal Kadlec -- KamnaKolo
  •  166. BA-MM -- SI:2073671 -- Matěj Ševčík, Bude Doplněno -- CC Charlie
  •  219. BA-MM+ -- SI:336721 -- Zdenek Jakobi, Tomáš Vorel -- SKOB Havířov
  •  253. BA-MM+ -- SI:0 -- , --
  •  323. BA-MD -- SI:7206234 -- Carlos Enrique Lopez Cruz, Diana Trnova -- Banani
  •  325. BA-DD -- SI:4197 -- Žaneta Hoskovcová, Kateřina Soldátová -- ChaBrusiči
  •  516. BA-MD -- SI:52303 -- Kateřina Kubanová, Michal Kuban -- Used Equipment
  •  564. BA-MD -- SI:301057 -- Lukáš Rojko, Jana Nečasová -- Wheels of destiny
  •  621. BA-MD+ -- SI:7203197 -- Petra Součková, Radek Souček -- ZO 226
  •  628. BA-MD+ -- SI:7204253 -- Jiřina Faltová, Miroslav Falta -- FaltíciCL


Starttime
Startovní čas


09:24:00
  •  115. BA-MM -- SI:7202180 -- Radko Najman, Jan Valenta -- Koaly
  •  153. BA-MM -- SI:7206145 -- Pavel Trumpeš, Jiří Trumpeš -- Taebo Team Arena
  •  224. BA-MM+ -- SI:7202957 -- Josef Eliáš, Vladimír Pikl -- Cyklo Eliáš
  •  272. BA-MM+ -- SI:232332 -- Ladislav Suchánek, Ronald Džozlić -- PELLS ABND Racing Team
  •  278. BA-MM+ -- SI:7910010 -- David Lacyk, Michal Toufar -- Desperados
  •  315. BA-DD -- SI:7204217 -- Naďa Pochobradská, Lucie Hromířová -- Hagan 800
  •  404. BA-DD+ -- SI:2067222 -- Věnceslava Pokorná, Milada Kubátová -- Sokol Nusle - Orbis
  •  541. BA-MD -- SI:7910010 -- Michaela Brtnová, Tomáš Brtna -- SKP České Budějovice
  •  543. BA-MD -- SI:4187 -- Pavla Mrázková, Ondřej Benda -- Toulava
  •  614. BA-MD+ -- SI:7202956 -- Pavel Vrabec, Martina Vrabcová -- ZO 226
  •  618. BA-MD+ -- SI:9466 -- Jiří Zmítko, Iva Macholdová -- Zahrádkáři
  • 2003. BA-FAM -- SI:7204230 -- Prokop Pochobradský, Taťjana Pochobradská --


Starttime
Startovní čas


09:27:00
  •  102. BA-MM -- SI:7201725 -- Honza Kamzík, Jirka Feix -- Laurel a Hardy
  •  111. BA-MM -- SI:2019217 -- Milan Boček, Pavel Ambrož -- KOS Tesla Brno
  •  126. BA-MM -- SI:7202933 -- Zdeněk Plšek, Patrik Plšek -- Drtikol Chrastěšov
  •  208. BA-MM+ -- SI:7202091 -- Luděk Mádle, Pavel Mašek -- APT
  •  244. BA-MM+ -- SI:8851 -- Martin Holinka, Jiřba Janeček -- Rychlíci z Hané
  •  274. BA-MM+ -- SI:896962 -- Martin Würz, Jan Obuškevič -- Haven SNS Smržovka
  •  330. BA-DD -- SI:7202016 -- Jitka Vondráková, Tereza Fialová -- JITE
  •  539. BA-MD -- SI:7206217 -- Radek Valla, Věra Vallová -- Lobster and Toad LTD.
  •  552. BA-MD -- SI:301009 -- Michal Uhlík, Šárka Kysilková -- EPO CO2
  •  608. BA-MD+ -- SI:7202156 -- Ivo Geffert, Radka Geffertová -- Sokol Nusle - Orbis
  •  615. BA-MD+ -- SI:7202967 -- Tomáš Koplík, Jaroslava Koplíková -- Innova Team


Starttime
Startovní čas


09:30:00
  •  109. BA-MM -- SI:425582 -- Vladislav Lžičař, Jakub Lžičař -- DELF
  •  163. BA-MM -- SI:52333 -- Martin Chaloupka, Petr Farka -- STS Chvojkovice - Brod
  •  178. BA-MM -- SI:301045 -- Jaroslav Rak, Aleš Meister -- Czech & Slovak Bike Team
  •  222. BA-MM+ -- SI:7202568 -- Petr Malušek, Jaroslav Slezák -- SK Kondor
  •  237. BA-MM+ -- SI:7203117 -- Luděk Polčák, Martin Tomšů -- Drtikol Chrastěšov
  •  259. BA-MM+ -- SI:7206083 -- Vladimír Žilka, Jan Vojta -- Za Udánky krásnější
  •  283. BA-MM+ -- SI:8011 -- Jiří Hruška, Zdeněk Černík -- Plyšový radiátor
  •  329. BA-DD -- SI:7203046 -- Veronika Váňová, Kateřina Pokorná -- BeersPLS
  •  508. BA-MD -- SI:7202055 -- Petra Bauerová, Ondřej Ženka -- Běžci na kolech
  •  531. BA-MD -- SI:7204276 -- Tomáš Janota, Zuzana Janotová -- FcB Team
  •  632. BA-MD+ -- SI:51506 -- Michal Hubacz, Kateřina Hubaczová -- CEGRA - GISarch v pohybu


Starttime
Startovní čas


09:33:00
  •  168. BA-MM -- SI:301008 -- Ondřej Kupsa, Slávek Vochozka -- Delší, ale o to horší cesta
  •  172. BA-MM -- SI:301020 -- Radim Jelínek, Pavel Jelínek -- Vyplašení cyklosauři
  •  212. BA-MM+ -- SI:51406 -- Zdeněk Blabla, Vladimír John -- SKP České Budějovice
  •  255. BA-MM+ -- SI:7204368 -- Lukaš Doubek, Jaroslav Hronovský -- FIDOBAR
  •  279. BA-MM+ -- SI:7951 -- Jaroslav Golombiovský, Jan Jirsa -- Jehlanka Team
  •  320. BA-DD -- SI:52166 -- Ingrid Koppová, Marie Chaloupková -- Šnečice
  •  403. BA-DD+ -- SI:7203087 -- Veronika Chroustovská, Barbora Krčková -- SK Kondor
  •  526. BA-MD -- SI:7204163 -- Petr Lajza, Sylva Forejtková -- Klobása a smažák
  •  528. BA-MD -- SI:7204177 -- Veronika Žižková, Pavel Duchek -- Řenčáci
  •  602. BA-MD+ -- SI:416156 -- Aleš Svatoň, Lenka Macková -- Weber aneb padesát odstínů žluté
  •  651. BA-MD+ -- SI:301032 -- Pavel Runt, Karla Jáglová -- KaPa
  • 2005. BA-FAM -- SI:7206241 -- Pavla Pecherková, Alexandr Pecherek -- MŠ Čakovičky


Starttime
Startovní čas


09:36:00
  •  127. BA-MM -- SI:7202968 -- Vít Burda, David Zdvořáček -- Always Look on the Bright Side of Life
  •  147. BA-MM -- SI:7204415 -- Milan Polák, Jiří Kavánek -- FIDOBAR
  •  180. BA-MM -- SI:301048 -- Matouš Franc, Petr Mrázek -- FIDOBAR
  •  269. BA-MM+ -- SI:7206166 -- Aleš Petr, Aleš Linhart -- FIDOBAR
  •  275. BA-MM+ -- SI:361995 -- Petr Müller, Milan Sluka -- Jehlanka Team
  •  311. BA-DD -- SI:7202936 -- Veronika Pifková, Daniela Švábová -- Drtikol Chrastěšov
  •  509. BA-MD -- SI:7204503 -- David Vít, Markéta Vítová -- Ekonom Praha
  •  540. BA-MD -- SI:52021 -- Ivan Sladký, Kateřina Růžková -- Žabiňáci
  •  545. BA-MD -- SI:4195 -- Tomáš Suda, Pavla Zahradníková -- Bulfáci
  •  635. BA-MD+ -- SI:426341 -- Petr Kalivoda, Monika Šťáhlavská -- Tak nevim
  •  657. BA-MD+ -- SI:8650 -- Kateřina Klašková, Pavel Klaška -- KlaškaTeam


Starttime
Startovní čas


09:39:00
  •  122. BA-MM -- SI:2073713 -- Vítek Majer, Vladimír Slípka -- SKP České Budějovice
  •  140. BA-MM -- SI:7204132 -- Jiří Andrle, Radek Langer -- Drtikol Chrastěšov
  •  160. BA-MM -- SI:4352 -- Milan Gazdačko, Jan Gazdačko -- GazBig9
  •  210. BA-MM+ -- SI:8669 -- Pavel Cincibus, Stanislav Petříček -- FSP
  •  226. BA-MM+ -- SI:9014 -- Pavel Trejtnar, Ivan Morávek -- Bílá Strž Pod Ostrým
  •  250. BA-MM+ -- SI:897380 -- Martin Tušl, Luboš Havel -- Ekonom Praha
  •  266. BA-MM+ -- SI:436966 -- Aleš Jíovec, Svatopluk Antoš -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  •  316. BA-DD -- SI:2061773 -- Kateřina Mikanová, Alžběta Kafková -- Ekonom Praha
  •  532. BA-MD -- SI:2081363 -- Klára Hlaváčková, Radim Skála -- Sokol Veltěž / H.P.
  •  538. BA-MD -- SI:7206174 -- Michala Michnová, Pavel Michna -- Michňátka
  •  617. BA-MD+ -- SI:7203051 -- Josef Lochman, Štěpánka Lochmanová -- Harcov bike
  •  648. BA-MD+ -- SI:9077 -- Evžen Malý, Věra Malá -- Výletníci Malíci


Starttime
Startovní čas


09:42:00
  •  101. BA-MM -- SI:7201701 -- Petr Sakař, Martin Soukup -- Charé
  •  176. BA-MM -- SI:301041 -- Pavel Novák, Vladimír Novák -- MEKBIKE
  •  203. BA-MM+ -- SI:49606 -- Vojta Fejlek, Franta Wald -- FeWa
  •  217. BA-MM+ -- SI:303932 -- Libor Krhut, Jan Krhut -- SKOB Havířov
  •  307. BA-DD -- SI:7202177 -- Kateřina Průšková, Zuzana Dubcová -- Jen tak...
  •  408. BA-DD+ -- SI:887151 -- Eva Maliňáková, Ivana Perůtková -- LKT 80 Šumperk
  •  503. BA-MD -- SI:7201743 -- Marcela Černá, Martin Rombald -- Poštule
  •  542. BA-MD -- SI:7910009 -- Radka Štejnarová, Tomáš Bubeník -- Ráďa s Bubnem
  •  640. BA-MD+ -- SI:7206236 -- Karel Landkammer, Jana Landkammerová -- Bulfáci
  •  649. BA-MD+ -- SI:301022 -- Adam Šangala, Filoména Šangalová -- FcB Team
  • 2008. BA-FAM -- SI:301035 -- Tomáš Kala, Jirka Kala -- ZO 226


Starttime
Startovní čas


09:45:00
  •  138. BA-MM -- SI:7204111 -- Jiří Štefánik, Josef Beran -- Harrachovští jezdci
  •  162. BA-MM -- SI:7206275 -- Miroslav Macík, Miroslav Macík -- Vsetínští ogaři
  •  174. BA-MM -- SI:301036 -- Miroslav Trn, Petr Zloský -- Czech & Slovak Bike Team
  •  256. BA-MM+ -- SI:7204406 -- Pavel Bíža, Luboš Lhota -- FIDOBAR
  •  273. BA-MM+ -- SI:7206214 -- Petr Dvořáček, Petr Kubíček -- 2 Rock Bikers
  •  286. BA-MM+ -- SI:7200359 -- Miroslav Sklenář, Jan Csibrei -- Hradečtí vlci
  •  302. BA-DD -- SI:7201978 -- Zdenka Holišová, Blanka Blinková -- Walachian Women
  •  513. BA-MD -- SI:7202926 -- Roman Dvorský, Terézia Matyášová -- SK Kondor
  •  559. BA-MD -- SI:301040 -- Ondra Stočes, Lucka Remešová -- Opičí ňufíci bez puntíků
  •  637. BA-MD+ -- SI:9108 -- Dagmar Hepnerová, Miloš Procházka -- Pohodáři
  •  653. BA-MD+ -- SI:301046 -- Miloslav Sazima, Lidmila Sazimová -- Sazímci


Starttime
Startovní čas


09:48:00
  •  104. BA-MM -- SI:7201986 -- Miroslav Zoubek, Lukáš Zoubek -- LUMI
  •  130. BA-MM -- SI:7203064 -- Richard Klimeš, Richard Klimeš -- KK
  •  170. BA-MM -- SI:301014 -- Honza Brolík, Kuba Brolík -- Moravské šlapky
  •  233. BA-MM+ -- SI:7203071 -- Jaromír Matějíček, Pavel Slavík -- DC-Five´s
  •  252. BA-MM+ -- SI:245767 -- Pavel Zdeněk, Filip Zbíral -- Notorola
  •  257. BA-MM+ -- SI:7204413 -- Karol Kavuljak, Petr Novák -- FIDOBAR
  •  327. BA-DD -- SI:301033 -- Petra Jeníková, Karolína Jeníková -- ZO 226
  •  504. BA-MD -- SI:515077 -- Květa Popjuková, Viktor Popjuk -- Radotínští chrti
  •  536. BA-MD -- SI:8631 -- Lenka Jírovcová, Matouš Bičák -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
  •  546. BA-MD -- SI:4196 -- Radim Brtník, Adéla Šosová -- Vořežprutovi
  •  612. BA-MD+ -- SI:7202536 -- Hana Kostrounová, Jiří Kostroun -- Bikeři Karlovy Vary
  •  642. BA-MD+ -- SI:4210 -- Petr Bitman, Halka Bitmanová -- Jehlanka Team


Starttime
Startovní čas


09:51:00
  •  135. BA-MM -- SI:49679 -- Miroslav Zámečník, Tomáš Verner -- Véwa a Pupy
  •  154. BA-MM -- SI:9978 -- Radek Ticháček, Pavel Beran -- Čerttoryje
  •  205. BA-MM+ -- SI:7201951 -- Petr Suastika, Jiří Ticháček -- Jabkoty Kdyně
  •  247. BA-MM+ -- SI:7204193 -- Jan Pochobradský, Libor Dvořáček -- Hagan 800
  •  267. BA-MM+ -- SI:7206157 -- Ľubomír Bulla, Marián Ivaň -- Trebišovští Draci
  •  306. BA-DD -- SI:8668 -- Ivana Cincibusová, Jana Cincibusová -- FSP
  •  537. BA-MD -- SI:7206168 -- Ondřej Krbec, Dagmar Myšíková -- ChaBrusiči
  •  568. BA-MD -- SI:301070 -- Kolda Michal, Lucie Kozáková -- uLiMAn
  •  601. BA-MD+ -- SI:7202011 -- Pavel Chromý, Jana Mayerová -- BarPiš
  •  633. BA-DD+ -- SI:433093 -- Petra Davidová, Petra Macháčková -- Dobrý ročník
  • 2001. BA-FAM -- SI:7203156 -- Irena Baxová, Kateřina Baxová -- Baxacomp


Starttime
Startovní čas


09:54:00
  •  125. BA-MM -- SI:301703 -- Libor Suchý, Karel Jedlička -- Looser club debilos
  •  132. BA-MM -- SI:7203080 -- Luděk Kočárník, Michal Lukáč -- Ašští bajkeři
  •  183. BA-MM -- SI:2059735 -- Jaromír Háněl, Václav Klomínský -- HSH Sport
  •  236. BA-MM+ -- SI:7203115 -- Martin Číp, Jiří Juřina -- Drtikol Chrastěšov
  •  241. BA-MM+ -- SI:51605 -- Jiří Šedivý, Jan Štefánek -- JS2X
  •  261. BA-MM+ -- SI:331231 -- Dušan Piše, Tomáš Lejsek -- CEGRA - GISarch v pohybu
  •  268. BA-MM+ -- SI:7206159 -- Peter Harcinik, Ľuboslav Harcinik -- Draci z Kysuc
  •  310. BA-DD -- SI:7202532 -- Zuzana Mormanová, Jana Malíková -- Koaly
  •  555. BA-MD -- SI:53348 -- Martin Březina, Iveta Pagáčová -- Velsbike - Superior
  •  565. BA-MD -- SI:301058 -- Ladislav Mužátko, Martina Vrbová -- Guči team
  •  620. BA-MD+ -- SI:301721 -- Kamila Ledererová, Petr Jiroušek -- Looser club debilos
  •  646. BA-MD+ -- SI:433094 -- Radek Jelínek, Lenka Jelínková -- Splašený Jelini


Starttime
Startovní čas


09:57:00
  •  116. BA-MM -- SI:7202185 -- Tomáš Skuplík, Ondřej Pešl -- Koaly
  •  142. BA-MM -- SI:887937 -- Martin Langer, Jakub Stoszek -- prukazystaveb.cz/lepus.cz
  •  167. BA-MM -- SI:301007 -- Ondřej Žďánský, Jaromír Hrubeš -- Ještě dva
  •  209. BA-MM+ -- SI:9530 -- Jindřich Handl, Petr Šrámek -- L.B.C. International, o.s.
  •  260. BA-MM+ -- SI:7206088 -- Tomaso Felini, Pietro Fantozi -- Citrus Bike Team Jablonec n. Nis.- www.bukvice.org
  •  264. BA-MM+ -- SI:7206116 -- Pavel Šimon, Vlastimil Korel -- FcB Team
  •  305. BA-DD -- SI:7202085 -- Hana Volfová, Alena Svobodová -- NH Car team
  •  501. BA-MD -- SI:7201708 -- Marie Voštová, Marian Viktor -- Pojedeme zkratkou, pánové . . .!!!
  •  548. BA-MD -- SI:4201 -- Martin Neduchal, Lucie Neduchalová -- Vlevo není vpravo, miláčku
  •  611. BA-MD+ -- SI:7202164 -- Jiří Pavlas, Věra Pavlasová -- PC HELP Cyklo
  •  629. BA-MD+ -- SI:8809 -- Milan Bílý, Irena Jiráňová -- MACHETE ÚTOČÍ!


Starttime
Startovní čas


10:00:00
  •  118. BA-MM -- SI:7202537 -- Michal Červenka, Jan Vladyka -- Líní červi
  •  133. BA-MM -- SI:7203095 -- Tomáš Klein, Martin Glajch -- ChaBrusiči
  •  254. BA-MM+ -- SI:7204358 -- Tomáš Franc, Zbyněk Holub -- FIDOBAR
  •  285. BA-MM+ -- SI:7202579 -- Kajiš Kratochvíl, Čenda Nedoma -- Velsbike - Superior
  •  292. BA-MM+ -- SI:2067951 -- Otto Severýn, Radek Dlouhý -- HO Komorní Výtah
  •  401. BA-DD+ -- SI:7201944 -- Věra Dubová, Jitka Mastná -- PC HELP Cyklo
  •  535. BA-MD -- SI:2080976 -- Miroslav Černý, Lucie Šitrová -- Rolling barrels
  •  560. BA-MD -- SI:303931 -- Jakub Juříček, Jana Kroupová -- PBV MTB Team Brno
  •  604. BA-MD+ -- SI:426371 -- Pavel Tužil, Štěpánka Tužilová -- DELF
  •  641. BA-MD+ -- SI:4205 -- Jan Smolka, Romana Smolková -- Balance ART
  • 2009. BA-FAM -- SI:301065 -- Pavlína Novotná, Lucie Uhlířová -- Cyklo Tachov


Starttime
Startovní čas


10:03:00
  •  105. BA-MM -- SI:7202009 -- Pavel Šenk, Jan Novotný -- Sokol Nusle - Orbis
  •  157. BA-MM -- SI:7206242 -- Dalibor Plšek, Lukáš Laciňák -- Ulmáci
  •  169. BA-MM -- SI:301012 -- Marek Protuš, Robert Sedlecký -- MPRS
  •  213. BA-MM+ -- SI:2053579 -- Václav Kroupa, Jaroslav Řízek -- Opatrně, ale vostře!
  •  249. BA-MM+ -- SI:981830 -- David Náhlovský, Karel Chroust -- PBV MTB Team Brno
  •  291. BA-MM+ -- SI:4191 -- Jan Křivský, Pavel Bednář -- Bedny v Křoví
  •  312. BA-DD -- SI:7203059 -- Soňa Stanieková, Jana Perníková -- To se ještě neví
  •  505. BA-MD -- SI:2008512 -- Stanislava Fajtová, Rastislav Malátek -- MTBO.SK
  •  521. BA-MD -- SI:7203114 -- Marie Mrkvičková, Aleš Mrkvička -- DCK Jouda
  •  562. BA-MD -- SI:301051 -- Iveta Valešová, Jan Valeš -- Frýbovci
  •  644. BA-MD+ -- SI:7952 -- Dagmar Sladkovská, Martin Šustr -- DM
  •  658. BA-MD+ -- SI:301069 -- Vláďa Dušín, Iva Malá -- Zbloudilé duše


Starttime
Startovní čas


10:06:00
  •  107. BA-MM -- SI:9887 -- Petr Kraus, Tomáš Bauer -- KačaTomBA
  •  145. BA-MM -- SI:7204283 -- Jaroslav Šebesta, Marek Koníček -- AnapurnaTeam
  •  173. BA-MM -- SI:301031 -- Alexander Just, Simon Breitfeld -- Via falsa
  •  215. BA-MM+ -- SI:7202543 -- Radim Němec, Viktor Konvičný -- Meoris watch team
  •  263. BA-MM+ -- SI:2069100 -- Jaroslav Kašpar, Martin Hájek -- Rychlíci z Hané
  •  276. BA-MM+ -- SI:9399 -- Petr Kadeřávek, David Cichý -- Jednotka intenzivních pleček
  •  313. BA-DD -- SI:7203081 -- Zuzana Skřičilová, Eliška Čunátová -- ZElí
  •  511. BA-MD -- SI:7202163 -- Peter Tomášek, Alžběta Hrnečková -- Sokol Nusle - Orbis
  •  525. BA-MD -- SI:406974 -- Vladimír Grauzel, Ludmila Grauzelová -- MTBO.SK
  •  619. BA-MD+ -- SI:7203130 -- Olga Motejlová, Jan Motejl -- ZO 226
  •  627. BA-MD+ -- SI:9151 -- Pavel Chmelař, Marie Chmelařová -- Klokani


Starttime
Startovní čas


10:09:00
  •  152. BA-MM -- SI:7206099 -- Marek Novotný, Jan Kůrka -- Sokol Nusle - Orbis
  •  182. BA-MM -- SI:301060 -- David Kuzma, Petr Šedivec -- Radyně Bike Team
  •  204. BA-MM+ -- SI:7201748 -- Petr Brych, Radovan Hrnčíř -- PBV MTB Team Brno
  •  239. BA-MM+ -- SI:7203167 -- Jaroslav Sládek, Josef Kapal -- Bajkeři od Benešova
  •  248. BA-MM+ -- SI:7204255 -- Václav Pavlíček, Zdeněk Režný -- Bezva kluci
  •  326. BA-DD -- SI:897345 -- Eva Zamrzlová, Ivana Bochenková -- klacky.cz/EPO
  •  328. BA-DD -- SI:2033028 -- Veronika Benson, Ulrike Hoinkis -- Terrible Terror
  •  529. BA-MD -- SI:232430 -- Milan Panoch, Anna Panochová -- Těptínská střela
  •  551. BA-MD -- SI:301003 -- Karel Trunečka, Kristýna Rusňaková -- Vořežprutovi
  •  567. BA-MD -- SI:301068 -- Jakub Ševčík, Olga Nitschelová -- Krotitelé duchů
  •  624. BA-MD+ -- SI:7204114 -- Jiří Vyšín, Iveta Vyšínová -- 13-tý pramen
  •  650. BA-MD+ -- SI:301023 -- Iveta Nermuťová, Milan Nermuť -- KP


Starttime
Startovní čas


10:12:00
  •  124. BA-MM -- SI:7202566 -- David Eibl, Jiří Švec -- Meoris watch team
  •  155. BA-MM -- SI:7402727 -- Martin Nedvídek, Michal Šandera -- AC Rumburk
  •  159. BA-MM -- SI:7206254 -- Jirka Jeništa, Petí Vanta -- Krasopyskové z Říčan
  •  206. BA-MM+ -- SI:711577 -- Branislav Pilňan, Filip Pucher -- MTBO.SK
  •  280. BA-MM+ -- SI:49682 -- Vladimír Buřt, Jan Peťovský -- Stará máza
  •  282. BA-MM+ -- SI:49964 -- Petr Flossmann, Jan Zurynek -- ŽAKET tým
  •  317. BA-DD -- SI:889271 -- Alena Marková, Šárka Marková -- LKT 80 Šumperk
  •  523. BA-MD -- SI:446347 -- Lukáš Hegner, Jaroslava Fremrová -- Loko Plzeň
  •  550. BA-MD -- SI:981824 -- Terka Kalošová, Eduardo Pucherna -- Haven SNS Smržovka
  •  603. BA-MD+ -- SI:7202045 -- Libor Štěpanovský, Alena Štěpanovská -- PC HELP Cyklo
  •  634. BA-MD+ -- SI:7206118 -- Miroslav Špalek, Mirka Špalková -- Babička a dědeček


Starttime
Startovní čas


10:15:00
  •  106. BA-MM -- SI:52856 -- Tomáš Rohan, Vít Vrša -- Brzdy
  •  114. BA-MM -- SI:1985625 -- Martin Stehlík, Tomáš Bořil -- Žabiny
  •  136. BA-MM -- SI:7203169 -- Zbyněk Rozsypal, Petr Havelka -- KKZ Zlín
  •  211. BA-MM+ -- SI:9601003 -- Jaromír Chroustovský, Radan Kamenický -- Sousedi
  •  223. BA-MM+ -- SI:411582 -- Zdenále Míka, Jenda Vlach -- Wide Bike
  •  229. BA-MM+ -- SI:2059734 -- Vladimír Marek, Jan Kotlas -- LKT 80 Šumperk + Citrus Bike Team
  •  251. BA-MM+ -- SI:7204294 -- Miroslav Soldát, Martin Michalica -- ChaBrusiči
  •  324. BA-DD -- SI:7206262 -- Katerina Buzková, Tereza Svobodová -- Survival
  •  522. BA-MD -- SI:9200521 -- Radka Ouhrabková, Jakub Ouhrabka -- Ekonom Praha
  •  534. BA-MD -- SI:2051473 -- Lenka Nováková, Matěj Ševčík -- Vpress
  •  616. BA-MD+ -- SI:2073714 -- Gabriela Argalášová, Jaroslav Argaláš -- Dezorienteering bikers
  •  652. BA-MD+ -- SI:301037 -- Eva Ouředníková, Petr Udatný -- Snail Wheels


Starttime
Startovní čas


10:18:00
  •  113. BA-MM -- SI:886278 -- Petr Pucherna, Honza Pucherna -- Hustoklády
  •  131. BA-MM -- SI:331581 -- Zdeněk Vošta, Jaroslav Gubiš -- ZJara
  •  146. BA-MM -- SI:7204334 -- Zbyněk Krahulec, Jakub Vavřička -- Nena eMtéBé
  •  214. BA-MM+ -- SI:7202542 -- Tomáš Bohatý, Radomír Maráček -- Meoris watch team
  •  232. BA-MM+ -- SI:7203068 -- Jaroslav Stránský, Patrik Lukšan -- DC-Five´s
  •  271. BA-MM+ -- SI:7202853 -- Miroslav Řehák, Zdeněk Maxa -- Originální Vivalín Team Kadaň
  •  308. BA-DD -- SI:886276 -- Ráďa Jeníčková, Zuzka Puchernová -- Hustovětve
  •  520. BA-MD -- SI:7203102 -- Michal Podzimek, Naďa Hradilová -- Zahrádkáři
  •  561. BA-MD -- SI:2042503 -- Pavel Kurz, Dagmar Tučková -- Ekonom Praha
  •  566. BA-MD -- SI:7201770 -- Jiří Hradil, Michaela Sikorová -- CRAFT team
  •  631. BA-MD+ -- SI:411773 -- Eva Přibylová, Ivan Přibyl -- Sokol Nusle - Orbis
  •  643. BA-MD+ -- SI:53260 -- Luisa Pospíšková, Zbyněk Pospíšek -- KOS Tesla Brno


Starttime
Startovní čas


10:21:00
  •  121. BA-MM -- SI:51408 -- František Šimek, Michal Valenta -- SKP České Budějovice
  •  150. BA-MM -- SI:7206089 -- Jaroslav Herma, Petr Herink -- Vpress
  •  175. BA-MM -- SI:336798 -- Pavel Müller, Radek Šimek -- Jehlanka Team
  •  225. BA-MM+ -- SI:7202960 -- Tomáš Pohl, Petr Hrabal -- PBV MTB Team Brno
  •  231. BA-MM+ -- SI:436946 -- Richo Klech, Dano Tomanek -- Velsbike - Superior
  •  245. BA-MM+ -- SI:52581 -- Miroslav Křeček, Karel Huňka -- Rychlíci z Hané
  •  507. BA-MD -- SI:7204121 -- Tomáš Fejfárek, Magda Klánová -- Bulfáci
  •  510. BA-MD -- SI:7202135 -- Jan Svoboda, Eliška Rudá -- Zahrádkáři
  •  518. BA-MD -- SI:7203079 -- Jan Kolomazník, Jana Kubelková -- Zahrádkáři
  •  607. BA-MD+ -- SI:9532 -- Dagmar Christophová, Luboš Plocek -- L.B.C. International, o.s.
  •  610. BA-MD+ -- SI:887947 -- Jana Vanková, Petr Vanka -- Rodinný výlet
  •  656. BA-MD+ -- SI:9070 -- Petr Svoboda, Kateřina Svobodová -- CRAFT team


Starttime
Startovní čas


10:24:00
  •  108. BA-MM -- SI:2042525 -- Ondřej Buchtík, Otakar Tománek -- PELLS ABND Racing Team
  •  144. BA-MM -- SI:1984420 -- Štěpán Merenus, Albert Mikan -- Ekonom Praha
  •  158. BA-MM -- SI:7201777 -- Mirek Kovář, Honza Fujáček -- klacky.cz/EPO
  •  164. BA-MM -- SI:7204972 -- Vojta Buri, Pavel Piskáček -- Haven SNS Smržovka
  •  220. BA-MM+ -- SI:515107 -- Radek Jonáš, Jakub Novák -- Sokol Nusle - Orbis
  •  227. BA-MM+ -- SI:232255 -- Jan Kamenický, Karel Kavalír -- OK 99 Hradec Králové
  •  242. BA-MM+ -- SI:8621762 -- Pavel Bureš, Vladimír Horký -- PELLS ABND Racing Team
  •  246. BA-MM+ -- SI:7204192 -- Richard Sláma, Maroš Erdziak -- PBV MTB Team Brno
  •  290. BA-MM+ -- SI:2008963 -- Falk Wenzel, Christian Hennig -- Flash mob duo
  •  512. BA-MD -- SI:7202173 -- Martin Beneš, Martina Benešová -- MB team
  •  514. BA-MD -- SI:7201206 -- Miroslav Kalina, Markéta Kalinová -- Ekonom Praha
  •  659. BA-MD+ -- SI:756220 -- Martin Mládek, Iva Veselá -- ChaBrusiči


Starttime
Startovní čas


10:27:00
  •  151. BA-MM -- SI:7206096 -- Pavel Fišer, Slávek Paule -- Šviháci lázeňští
  •  238. BA-MM+ -- SI:1007527 -- Vašek Husák, David Chaloupský -- Ghost Rubena Racing Team
  •  304. BA-DD -- SI:515189 -- Klára Vozdová, Kateřina Rešová -- Magnus orienteering
  •  409. BA-DD+ -- SI:7202977 -- Jindra Dohnalová, Zuzana Kordačová -- Hlavně, aby neVIPrahlo
  •  556. BA-MD -- SI:301018 -- Milan Černý, Šárka Černá -- Ski a Bike Centrum Radotín
  •  609. BA-MD+ -- SI:2031370 -- Zdeněk Tišnovský, Lucie Boudná -- Život na kolech
  • 2007. BA-FAM -- SI:301015 -- Jan Švec, Vojta Švec -- Švec & syn


Starttime
Startovní čas


10:30:00
  •  179. BA-MM -- SI:7003031 -- Martin Tišnovský, Marek Pospíšek -- CRAFT team
  •  207. BA-MM+ -- SI:886298 -- Dušan Lebeda, Honza Kabát -- Ekonom Praha
  •  303. BA-DD -- SI:7202030 -- Helena Trčková, Jitka Hasmanová -- Ekonom Praha
  •  406. BA-DD+ -- SI:2058473 -- Marie Dvorská, Markéta Matoušková -- ŽAKET tým
  •  554. BA-MD -- SI:339542 -- Roman Šinkovský, Zuzana Wernerová -- HSK cycling team / sportvisio.cz
  •  622. BA-MD+ -- SI:410252 -- Eva Rindtová, Hynek Urban -- Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
  • 2006. BA-FAM -- SI:1407422 -- Andraa Bartoňová, Michal Bartoň -- Kameničtí habáni


Starttime
Startovní čas


10:33:00
  •  103. BA-MM -- SI:7201752 -- Tomáš Bezouška, Martin Štěňha -- Partner Elit
  •  265. BA-MM+ -- SI:1720630 -- Holger Mager, Kai Mueller -- Velosynthese
  •  322. BA-DD -- SI:1400407 -- Štěpánka Staňková, Zuzana Tomečková -- LKT 80 Šumperk
  •  402. BA-DD+ -- SI:411593 -- Maggie Míková, Suzie Vlachová -- Wild and Wonderfull
  •  530. BA-MD -- SI:9005230 -- Martin Sajal, Lenka Kotačková -- Ekonom Praha
  •  626. BA-MD+ -- SI:1398988 -- Tomáš Žito Zrník, Eva Celestýn Hašková -- Rychlíci z Hané
  • 2002. BA-FAM -- SI:7203187 -- Pavel Minář, Lenka Minářová -- Regal Bike