(reagovat)
Ahoj, nemáte už náhodou aspoň přibližnou představu o termínu pro příští rok?
(reagovat)
Díky všem za reakce, takové fajn čtení po dovče ;-). Myslím, že něco si vezmeme k srdci více, něco méně a něco prostě ovlivnit nelze ať chci nebo ne. Např. jak jsem psala, vždy je pro nás důležitější hezký a zajímavý prostor závodu a pak musíme vycházet ze zázemí, jaké je v dané lokalitě k dispozici. Jen chci dodat, že pro ty, kteří mají rádi více divočinu a romantiku stále je kategorie BACh, kde smažené krokety rozhodně nehrozí! Díky moc za účast a zase za rok zdar!
(reagovat)
Ahoj Míšo, myslím že to děláte dobře, ale máte konkurenci, která se zlepšuje. Mapy obstojí (osobně mám raději mapy.cz než shocart), výběr prostoru je prvotřídní. Mimochodem kvalita závodního prostoru a organizace je důvod proč na BAčko vždy přijet. Faktem je, že vždy 33,3% lidí bude max spokojeno, 33,3% bude mít malé výhrady a 33,3% bude více či méně kritizovat cokoli. Do budoucna bych nesklouzával k "toulavkám" a jiným vychytávkám a dal automaticky 2 mapy. Jediné co mi přijde trochu nevyvážené je soubor fotek od Miryho (kdo neveze jeho mapník, ten jako by nebyl, vypadá to blbě). Všem kdo tady rozbírají "závoďáky" ... ano jezdíme si s Tomášem zazávodit ... je totálně liché si myslet, že pokud někdo jede závodit, potřebuje k tomu nějaký extra komfort. Letos jsme nebyli líní a měli ubytko v penzionu, loni jsme líní byli a spali v kravincích. Oboje bylo ok, na výsledek to vliv nemělo :)
(reagovat)
Ahoj. Souhlasím se vším, akorát kravince jsme vloni neměli, neb jsem vloni nejeli :-)
(reagovat)
K úvahám nad poklesem účasti: 1. přijde mi, že v posledních letech se hodně odděluje "klasické MTBO" od "dlouhých bodovacích závodů". Lidi z MTBO už jezdí dlouhé závody méně. 2. úroveň dalších závodů roste. Vzpomínám si na dobu před rokem 2010 - možná jsem měl jen smůlu, ale kdykoliv jsem přijel jinam než na BA či Sixnumbers, úroveň závodu byla o několik tříd níže. Takže jsem na jiné závody jezdil spíš výjimečně. Od roku 2012 jsem jich vyzkoušel víc a těch, které se mi hodně líbily, není málo. 3. mnohé menší závody mají lepší zázemí - logicky, závod pro 200-300 lidí se dá udělat v normálním kempu, zatímco pro akci typu BA s 800-1200 lidmi už většinou není jiné řešení než louka + studené sprchy + mobilní wc. 4. letos klesla účast i na mnohých dalších závodech tohoto typu. Pár lidí z mého okolí už moc nejezdí, protože mají malé děti (jejich hlídání je při tak dlouhém závodě složitější), další nemohou sehnat vhodného spolujezdce.
(reagovat)
Reaguji na dětský koutek alias Baby zoom. Letos fungoval opět, bylo tam kromě pořadatelských dětí 3+ dalších 6 od závodníků, kapacita tam ještě pár míst je.
(reagovat)
Pro Radima: Nepruď. Každý podnik musí být komerčně soběstačný (pokud tedy není financován z veřejných rozpočtů). V ceně startovného byla vždy jen jedna mapa. Pokud si myslíš, že je potupné kupovat druhou mapu, tak na BA nejezdi a budeš mít pokoj v duši. Pro Míšu: Především dík Tobě a všem pořadatelům za skvělou práci při organizaci BA. K závodu samotnému: - Centrum závodu bylo ideální, asi nejlepší ze všech dosavadních ročníků BA. Kdo si pomatuje fronty na buřta nebo na pivo z některých dřívějších ročníků, ten ocení možnost se pořádně, bez starostí, nadlábnout za rozumnou cenu. Možnost vykoupat se v nádrži, bezvadné záchody - co si přát víc:) - Mapy byly, co se týká grafiky, v porovnání s předchozími BA mizerné, o tom žádná. - Od vzniku BA bylo centrum závodu umístěno do centra závodního prostoru. V sobotu byly obodovány zpravidla všechny kontroly a v neděli byly "za nula" jen ty nejvzdálenější. Když, při druhém BA v Novém Městě v roce 2007, bylo centrum na okraji prostoru, považovalo se to téměř za nepatřičnost. Při posledním BA bylo centrum nejen na okraji prostoru, ale navíc obodování kontrol v podstatě určilo směr jízdy. Výsledek závisel víceméně jen na hrubé síle závodníků a téměř se vytratil aspekt kreativity. To není dobře a odrazuje to bikery s menší fyzickou výkonností a účastníky, kteří tento závod chápou jako takovou zrychlenou turistiku, kterým dělá dobře účastnit se masového podniku, kteří chtějí večer posedět v partě u piva a pěkně si užít víkend. S tím souvisí i to zdravení, jak píše Karel. Když jsou závodníci ve velkém prostoru, tak se potkávají jen občas a zdraví se. Pokud se při příjezdu ke kontrole potká 20 dvojic a při odjezdu dalších 30, tak se nezdraví. Možná, pokud by bylo závodní centrum v centru prostoru, v okolí centra by bylo více kontrol na zajímavých místech (byť za menší body), předběžná mapa se zakreslenými, řekněme s 2/3 z celkového počtu, kontrolními body na zajímavých místech by byla zveřejněná na webových stránkách BA již v době přihlášek, potom by se do závodu opět přihlásili cykloturisti a opět by byla naplněna kapacita.
(reagovat)
Moje něžná polovička mixu ještě doplňuje, že zpřístupněním více kontrol v okolí centra, by se mohly přihlásit i děti v doprovodu dospělého. Vypsáním kategorie, kde jeden ze dvojce je mladší než 15 let, bez ohledu na pohlaví, by se otevřel prostor pro další zájemce o BA.
(reagovat)
Ad druhá mapa: Jasně, klasický argument ve smyslu, že když něco dělám celou dobu jedním způsobem, tak je to tak prostě dobře, i kdyby to mělo být úplně špatně: :-) Zkus se zamyslet znovu: ZÁVOD DVOJIC a JEDNA MAPA - dává ti to smysl? :-))) Jasně - dřív třeba tolik dvojic se dvěma mapama nejezdilo, tak se druhá mapa mohla jevit jako zbytečný luxus, ale i v tomto se to vlivem doby posouvá a dnes už jsou vidět dva mapníky ve dvojici prakticky vždy, takže se znovu ptám - nechtělo by se to místo osočování nad tím spíš trochu zamyslet? Ad doporučení pro mě: Takovou radost ti zase neudělám, abych už nejezdil, to bylo opravdu trochu hloupé doporučení za vyjádření názoru. Ad mapy: Zde celkem souhlas, bez změny dodavatele podkladu se ale asi moc nezmění, mapy Seznam.cz prostě nejsou pro MTBO ideál, nicméně nějak jezdit se podle toho dá a mapa je koneckonců pro všechny stejná, někomu sedí víc, někomu míň, mně teda rozhodně míň. Ad rozmístění kontrol: Něco podobného jsem si také říkal, že to letos (zvlášť v MD a DD) nebylo ani tak o nějaké úspěšné strategii, jako spíš o hrubé síle, kam kdo dokáže dojet a moc alternativ mimo jeden jasný postup vlastně ani nezbývalo, ale ani jsem se to sem neodvážil psát, aby mě za to někdo (třeba nějakej Jirka) nechtěl ukamenovat. :-)
(reagovat)
Jak jsem psal už dřív níže, já s mapou neměl ani letos ani v minulých 3 letech, co se jezdí na mapy.cz, významnější problém. Pravda že veřejně kritizovaná místa jsem nemíval to štěstí projíždět. Na jiných závodech mi mapy přijdou téměř všude slabší. Z hlediska toho, jak mapa sedí, to není ani tolik o podkladech, ty bývají podobné kvality (někde lepší od jednoho dodavatale, jinde od druhého) - ale o staviteli/mapaři a tom, jak nepřesnosti mapy opravuje. Mně u mapy.cz moc nesedí jen podoba map v tištěné podobě - komunikace vedoucí těsně u sebe jsou slité, tunely nečitelné, barva pro zastavěné oblasti nevýrazná, čárkované cesty taky nepříliš výrazné. Co se umístění a obodování kontrol, mně letos tedy zajímavé přišlo. Že záviselo jen na hrubé síle je nesmysl, jinak bychom v sobotu nemohli jako rozhodně ne nejrychlejší mixová dvojice vyhrát absolutně :-) Naopak, spousta dvojic přecenila cestou k Orlíku své síly a nečekaně vysoko se umístili slabší cyklisté, kteří si síly dobře rozvrhli a efektivně objížděli nedaleké kontroly a byli nejdál na Onom světě (2. místo v MM+ v etapě) nebo ani tam ne (tuším 5. místo v mixech v etapě). S tím že by umístění centra víc ke středu závodního prostoru pomohlo ale souhlasím, pak se většinou objevuje víc variant a snižuje se nával na některých kontrolách. 1 vs. 2 mapy - mně je to jedno, ale mít 2 mapy v ceně mi přijde jednodušší organizačně i pro pořadatele (pro organizaci prezentace, plánování apod.). Třeba na B5h se od letoška už dávaly 2 mapy automaticky. Pravda, startovné se zvýšilo (a účast klesla, ale asi z jiných důvodů)
(reagovat)
Ahoj. Centrum závodu na kraji prostoru mi osobně nevadí, trochu jsem jen nechápal podle mne zbytečné vynulování kontrol v sobotu ... přece jen by se to lépe rozptýlilo.
(reagovat)
Ahoj. Reaguju na snižující se počet účastníků BA. Je to jen můj názor. Když jsme před mnoha lety začali na BA jezdit, vládla v průběhu závodu přátelská atmosféra - všichni se zdravili při potkávání mezi a na kontrolách, zdálo se mi, že výsledek je až to druhé. Minulých několik ročníků se závod plní lidmi, kteří jedou na výsledek a vytrácí se to "kamarádství". Možná to někomu vadí tak, že na BA už prostě nejede a raději jede nějaký menší podnik, kde se většina účastníků už zná. Organizátorům BA děkuju za závod, zvládli to jako vždy. Jen ta mapa se nám moc nezdála. Snad by šlo příště do mapy zakreslit víc upřesnění a změn podle skutečnosti od toho, kdo určuje, kde budou kontroly a kdo je skutečně navštívil. Dík za BA ( jo, lokalita Monínec se nám moc líbila ) a snad zase za rok.
(reagovat)
Můj dojem je zase opačný. Hodně jsme se zdraviili a usmívali na sebe a taky prohodili pár slov. Toho právě na klasických MTB závodech není tolik. Zřejmě, že se nepotkáváme do protisměru.Chceme si závod i užít a prožít. Výsledek je třešnička. To se mi na MTBO líbí.
(reagovat)
Chtěl bych ještě nadhodit k diskuzi téma účasti. Letos bylo přihlášených 364 dvojic, zatímco před pár lety tradičně nestačila kapacita 500 dvojic. BA mám rád a zároveň ho beru tak trochu za vrchol sezony, takže mě tenhle "úpadek" mrzí. Je to jenom tím, že závodů podobného typu je každým rokem víc a víc? Nebo je za tím něco jiného, např. podle vyjádření Žabiňáků níže? Ozve se tady třeba někdo, kdo dřív jezdil a teď už nejezdí? Doufám, že BA bude existovat ještě dlouho a udrží si svou vysokou úroveň, k čemuž je určitě patří i zájem závodníků. P.S.: Toulavku beru jako jednorázový úlet :-)
(reagovat)
Za toto téma děkuji a vlastně mě to také dost zajímá. My, pořadatelé to řešíme už několik let a snažíme se vymýšlet nové, atraktivní prostory, kvalitní zázemí (byť koukám, že ne každý to ocení, ale proto také je kategorie BA Challenge!). Vždy něco je naúkor něčeho jiného a upřímně není těžké najít v Čechách hezký prostor pro závod, ale je těžké najít dobré shromaždiště - nejen pěkné místo, ale i dobré lidi v okolí, kteří závod uspořádají s vámi, nikoli háží klacky pod nohy. Já osobně si pokles vysvětluji hlavně vyšší konkurencí, byli jsme první, dlouho jediní a vyjímeční, ale nyní je obdobný závod po republice už v podstatě skoro každý víkend. Ale ráda uslyším každý jiný impuls, jak být lepší.
(reagovat)
Ahoj. Jako dlouholetý účastník BA si dovolým tvrdit, že začátkem úpadku BAčka bylo zrušení nenáviděného zakreslování kontrol. To totiž donutilo všechny účastníky přijed už v pátek. A ta páteční atmosféra byla prostě úžasná. Dalším problém vidím ve výměně map. Mapy od Seznamu prostě nejsou to pravé ořechové.
(reagovat)
Ze statistického hlediska to zrušením zakreslování kontrol nebude :-) Poprvé s vytištěnými kontrolami se jelo v roce 2008, účast podle mě klesla od roku 2013 (Misha bude mít možná přesnější čísla). Osobně jsem rád, že doba zakreslování je dávno pryč, pro mě to byla jen nekreativní ztráta času, v rámci přípravy se dají dělat mnohem zajímavější věci. Mapy.cz se používají od roku 2012, takže tam čistě statisticky vazba je, ale ale příčinnou souvislost tam nevidím :-)
(reagovat)
Tak podle mě když se provede nějaká zásadní změna, kterou zakreslování kontrol rozhodně bylo, tak se to neprojeví z roku na rok, ale právě postupně. Zakreslování kontrol taky ještě pamatuju (první účast v jsem měl v roce 2006) a rozhodně to do sebe něco mělo. Že to skupinu „závoďáků“ zdržuje, to chápu (stejně jako lidi ze vzdálenějších míst, kteří třeba měli problém v pátek vůbec nějak rozumně časově dojet a pak ještě museli zakreslovat kontroly do mapy – takový argument beru a chápu, že ta doba zakreslování kontrol se na BA už asi nikdy nevrátí), nicméně dokážu i pochopit, že skupinu „turistů“ to naopak docela bavilo a líbila se jim ta atmosféra (já jsem z pohledu MTBO tak nějak uprostřed, takže nemám problém ani s jedním). Obdobné je to třeba s výběrem těch míst jako center závodu – „závoďák“ zajisté ocení skiareál s veškerým svým komfortem, „turista“ naopak spíše klidnou atmosféru louky někde u lesa bez lanovky a bobové dráhy za zády. No a pak nastává ta zásadní otázka, která skupina vlastně tvoří většinu z těch účastníků celé akce, pokud to byli „turisti“, tak je pak logické, že ten počet účastníků spíše klesá, protože pořadatelé to přizpůsobují více „závoďákům“. Tolik moje úvahy na téma klesající počet účastníků, ale samozřejmě je to jen názor, tak mi prosím nepište, že když se mi to nelíbí, tak ať příště už nejezdím. Mně se to líbí, ale něco se mi i nelíbí, jsem tak někde uprostřed, takže se lehce přizpůsobím v podstatě jakékoli variantě..
(reagovat)
Ahoj. Jeli jsme letos po hodně dlouhé době (naposledy asi Orlické hory?) a byť je oproti jiným závodům BA stále "masovka", tak to přece jen není tak strašné, jako to začalo být před 10 lety, kdy jsme právě kvůli již příliš velkému počtu účastníků jezdit přestali. Tak bych se ani moc nesnažil to číslo zase zpátky zvyšovat ... a propos, 350 dvojic je stále velmi hezká účast :-)
(reagovat)
Dík za pěkné závody. Jen jsem se chtěl zeptat jak to bylo s výsledky v sobotu? Výsledky jsem přes SMS neobdržel. Nějaká technická chyba? Na výsledcích na papíře v centru jsem v kategorii MM+ tuto kategorii nenašel. Byly tam teamy. A pak jsem večer jsem našel jen startovku. Naštěstí jsem bydlel na místě...
(reagovat)
Rozesílání výsledků a startovních časů přes SMS se podle mě letos už nekonalo a ani dle informace v pokynech konat nemělo - v nich je napsáno, že se bude posláno mailem a ten mi přišel 18. července 2015 21:04 :-)
(reagovat)
Ano, SMS nerozesíláme už asi 2 nebo možná 3 roky a ani to neslibujeme. Asi je to pro někoho pohodlnější, ale upřímně v dnešní době smartphonů je přijetí mailu a sms pro mnoho lidí stejně nenáročné. Proto jsme zvolili tuto jednodušší a levnější variantu.
(reagovat)
Ahoj, letos jsem jela závod na horském kole poprvé. Ikdyž mám víc jak 60 let, tak se mi závod moc líbil. Organizátorům velké díky, i všem ostatním za skvělou atmosféru. Pouze mám připomínku ke kempu, kde zbytečně měli účastníci zaparkovaná auta u stanu a tím se tam zmenšil prostor na další stany. Ovšem vše je to o nás o lidech a naší toleranci. No stan nám bez kolíků naštěstí neuletěl, ale nevím jak by to dopadlo kdyby bylo blbé počasí. Vzhledem k velkému vedru byl tento závod náročný pro mladé i starší, ale vydržely jsme a užívaly si krásné atmosféry i prostředí. Ještě jednou díky moc všem. Jezdíme pro radost a na pohodu. DD+
(reagovat)
Ahoj, mám od dvojice MD+ (Souček, Součková, tuším start. č. 621) jejich zapůjčenej čip na vrácení. Kam a komu ho mám vzít? Budu na Bedřichovský 5hodinovce, pak na ČP ve Zlíně..
(reagovat)
Posílám ti mailem adresu kam ho poslat. Díky
(reagovat)
Ahoj, od prvních ročníků BA jsme byli pravidelnými účastníky. Líbila se nám kamarádská atmosfére, zázemí závodů v přírodě a vybrané lokality. Postupně se ale tyto klady vytrácely a nám se zdálo, že převládá komerční úspěch akce. Tak jsme přestali jezdit. Letos jsme se nechali "ukecat" a musíme konstatovat, že trend posledních roků úspěšně pokračuje. Ivan
(reagovat)
Nedá mi to nezareagovat. Nevím v čem vidíš komerčnost či komerční zaměření akce. Já z tohoto místa opět děkuji organizátorům za svůj 13. ročník, Který byl stejně skvělý jak ročníky předchozí. Pokud milý Ivane máš představu, že obdobnou akci lze uspořádat s nižšími náklady, s nižším startovným a ve větším komfortu - máš šanci se ukázat. Těším se příští rok na 1.ročník tvého závodu v obdobném rozsahu :) Jura
(reagovat)
Tak ono už jen umístění centra závodu do velkého skiareálu, který je ve své podstatě ryze komerční záležitost sám o sobě, dává důvod si myslet cosi o komerčnosti akce jako takové, do toho bonifikační karta Toulavka, druhá mapa tradičně pouze za poplatek (proč, když je to závod dvojic, to by se snad už v rámci nepříliš laciného startovného uneslo dát mapy rovnou dvě) - to je asi to, co měli Žabiňáci na mysli, a dále taky, že už to poslední dobou není takové to přespávání uprostřed luhů a hájů (je fakt, že poslední ročník se zajímavou atmosférou nocování bylo asi Křivoklátsko 2012, pak už to bylo buď jen ve skiareálu nebo ve vesnici). Jinak ale já osobně bych zrovna tento ročník v tomto nezatracoval, bylo to vzájemně docela dobře sladěné, tedy až na umístění žlabů s pitnou vodou daleko od kempu. Co mě však trápí na BA dlouhodobě, jsou MAPY - ta letošní se mi teda nelíbila vůbec, důležité věci splývaly, něco v ní vůbec nebylo, chyby v podkladu byly na denním pořádku, např. čárkovaná cesta u Mokřice byla hodně výživná na hraně průchodnosti (o jízdě nemohla být vůbec řeč, spousta jiných a lepších v mapě přitom ani nebyla), a to i v blízkosti kontrol (já vím, nikdy se nedá obsáhnout 100% oblasti bez chyb, ale KČT mapy jsou v tomto směru skutečně o dost přesnější a hlavně přehlednější, viz. např. ty hnědé nevýrazné rozplizlé skvrny místo hran objektů, to je vážně hrůza). A pokud jste se někdo vracel od Veletína přes kopec po červené a pak z ní odbočoval na čárkovanou do lesa pod Javorovou skálu, přišlo vám, že to tam nějak zvlášť sedělo (červená tzn se tam od té cesty odpojovala a zase připojovala, jak se jí zachtělo)? A to bylo v těsné blízkosti cíle!
(reagovat)
Já tedy vidím mapy na BA dlouhodobě jinak. I letos jsem neměl s mapou žádné významnější problémy s přihlédnutím k tomu, že mapa takového měřítka a tak velké plochy dokonalá být nemůže dokonalá a řešit sjízdnost cest už vůbec ne. Na místech zmíněných v příspěvku výše jsem nebyl. Jinak mi mapy na BA vždy přišly tak o dvě třídy kvalitnější, než na naprosté většině dalších závodů. Letos se rozdíl snížil spíš tím, že se zlepšují mapy i jinde. Čitelnost a vhodnost podoby některých symbolů na tištěné verzi od mapy.cz mi taky nepřijde ideální, z toho pohledu mi mnohem víc sedí mapy od Shocartu. Ale stejně je výsledný dojem daný primárně tím, jak pořadatel opraví nepřesnosti podkladové mapy (nebo se stavitel nesedícím místům vyhne). Na centrum závodů mám taky opačný názor, lyžařský areál znamená zpravidla solidní zázemí, možnost rozumně se najíst, schovat se na chvíli i někam jinam než do stanu nebo chemického záchoda :-) Naopak ta louka u silnice na Křivoklátsku daleko od centra mi seděla nejméně. Startovné mi přijde víceméně adekvátní, zvlášť když ho porovnám s klasickými MTB maratony nebo orienťáky, které pořádají lidé zvyklí pořádat MTB maratony a podobné akce. Oproti takovým je BA svoji cenou na osobu a den ještě levnou akcí. A čekat od všech pořadatelů, že budou dělat svoji akci s takovým nadšením a bez cíle na tom vydělat, jako to dělají třeba pořadatelé Ztracených kobylek, se prostě nedá. U bonusů za Toulavku se nedivím, že se o tom tady diskutuje...
(reagovat)
Ale jo, je to o úhlu pohledu, někdo preferuje přírodu a atmosféru, jiný spíše ocení, že si může večer dát smažené krokety v bufetu, s tím nemám problém. A psal jsem, že mi to přišlo letos ještě celkem vyvážený, jen jsem se snažil vysvětlit Jirkovi, co asi mohlo vést Žabiňáky k jejich názoru. Otázka map je téma na věčnou diskuzi, já prostě těm ze Seznamu nevěřím a v terénu se mi to pak většinou potvrzuje, Shocart nebo KČT jsou prostě mnohem přehlednější, ale je to věc názoru, navíc mapa je samozřejmě pro všechny stejná, ale nemohu si pomoci, ideálem ty Seznam mapy rozhodně nejsou. Se startovným nemám problém, jen mi pak přijde trochu divný, že na závodě DVOJIC si ten druhý z dvojice musí mapu přikupovat, je to trochu potupné a právě tou komercí zavánějící, snad by to šlo vyřešit už v rámci startovného a dávat rovnou mapy dvě (a kdo nechce jet se dvěma, ať si druhou vezme jako suvenýr nebo ji někomu věnuje, určitě se dost zájemců najde (stačí když ji nechá ležet stočenou v ruličce s nápisem "K rozebrání" někde u vyvěšené mapy a určitě si ji někdo brzy rád vezme - třeba zrovna já).
(reagovat)
Děkujeme za pozitivní ohlasy, to je hnací motor pokračovat dál a pořád se zlepšovat, i když si v tom přípravném shonu říkáme už nikdy ;-). Díky vám všem, kteří jste se zúčastnili ať už prvně nebo po patnácté a těšíme se na vás zase za rok! Jste skvělí!
(reagovat)
Díky za závod. Moc krásný kraj , bylo se na co koukat. Nejen do mapy.
(reagovat)
Ahoj, chtěl bych moc poděkovat páru, který nám v sobotu po defektu zapůjčil stahovák na duši. Než jsme se otočili byli pryč a tak nevím komu poděkovat, ani kam stahovák poslat. Jsem moc rád, že fair play mezi námi pořád má své místo. Organizátorům velký dík za zvládnutí takové akce, a pro mě zamyšlení nad intenzitou osobní přípravy. Vždycky si říkám, že už nikdy, ale stejně za rok mluvím jinak. Tak třeba za rok zase ahoj, M.
(reagovat)
Samozřejmě jsem chtěl napsat stahovák na plášť... asi ještě přehřátí hlavy.. M.
(reagovat)
Moc díky organizátorům za parádní akci, vám všem za parádní atmosféru :) Jura
(reagovat)
VÝSLEDKY ????
(reagovat)
Zdarec, prosím Tě vyšrtni nás z výsledků (MD+ Rodinný výlet č. 610). V sobotu se k technickým problémům přidal můj úpal/úžech a já jsem v sobotu nedokončil. Díky
(reagovat)
Tak nevím, je to ještě závod, nebo jen marketingová akce? Jsem sám, komu přidávání bodů za vyzvednutí kartičky před startem přijde divné?
(reagovat)
Taky mi to hlava nebere.
(reagovat)
Různé závody mají různá specifika, někde jsou speciální žravé, jinde migrující nebo dovednostní kontroly - my letos přidali toulavé. Možná to vypadá jako marketing, ale to lze říct o lecčem, já to nazývám partnerství nebo vzájemná spolupráce, která je určitě ku prospěchu oběma stranám. Myslím, že každý, kdo organizuje akce různého typu chápou.
(reagovat)
No, par akci jsem si taky zaorganizoval, ale na tohle mam tedy trochu jiny pohled. Chapu, ze je kazdy partner/sponzor dobry, ale nemyslim si, ze by mel takto zasahovat do vysledku.
(reagovat)
Je to strašně jednoduchý ... K35 nebyla za 60b ale za 70b a K-škrpál za 15b. Nic to neovlivnilo, protože to bylo pro všechny stejný a všichni to věděli dopředu. Resp to mohlo maximálně ovlivnit rozhodnutí, onu kontrolu navštívit.
(reagovat)
Ahoj, kvuli nemoci nabizime startovne na BA - cena 600Kc. Mobil 604 234 898 David
(reagovat)
Ahoj, z důvodu nemoci se bohužel nemohu zúčastnit závodu - kategorie MD. Nabízím startovné+půjčovné čipu+1x Pánské(M)+1x Dámské(M). Cena: dohodou. 775 012 544
(reagovat)
Ahoj, kvůli nemoci nabízíme startovné a 2 x 2 noci v kempu. Cena dohodou. Martin - 608 438 928
(reagovat)
Nabídka ukončena - domluven náhradní parťák :-)
(reagovat)
Kdyby někdo neměl s kým jet a hledá parťáka, rád se s někým svezu. Moje výkonnost není na nějaké super závodní úrovni (už není čas trénovat), ale stále ještě slušně sportovní. Většinou jsem najel s parťákem za těch 6 hodin kolem 90 - 100 km. Pokud by hledal někdo s nižší výkonností, tak se rád přizpůsobím a pojedu na výlet :-D. Čip event. mám, mapník taky a mapovat snad taky trochu umím. Vzhledem k věku jsem vhodný parťák do kategorie + (je mi 42). 602402324
(reagovat)
Ahoj, už někoho máš?
(reagovat)
Domluveno
(reagovat)
Zdravím, bohužel se nebudu moct zúčastnit závodu a proto nabízím startovné bike adventure, kempovné na dva dny, zapůjčení čipu a dvě pánská trička velikosti L. Cena: myslím, že se dohodneme :-) 606284604
(reagovat)
Z důvodu nemoci nabízím k odkupu startovné bike adventure, půjčení čipu a jednu noc ve stanovém městečku za 1000,- Kč. Vendula 774.836.385
(reagovat)
Z důvodů nemocí přenechám startovné pro 2 týmy - přihláška, noclehy v kempu , půjčovné čip , to vše dvakrát. Sleva - dohoda. Vláďa Slavík 602285493
(reagovat)
Nějaké pokyny k parkování? Pojedeme až těsně před prezentačkou na start, tak ať vše frčí jak má.. díky. ps: stačí , kde parkovat, kde bude prezentace (předpokládám někde v prostorách restaurace Monínec u vleku) a kde bude start :) snad bude přát i počasí.
(reagovat)
v zásadě je to jak předpokládáš, pokyny jsou napsány a právě prochází schvalovacím řízením a dnes večer nebo zítra ráno nejpozději se objeví. startovky budou asi zítra večer nebo tak něco ;-)
(reagovat)
Ahoj, 5.7. jsme uhradili platbu za tým Ja - Nováci, ale nevidíme ji jako uhrazenou. Můžete se prosím podívat proč? Díky
(reagovat)
Ahoj, Katka teď byla pár dní mimo, ale během víkendu dožene. Pokud platba nebude zapsaná do pondělí, tak napište na mail prihlaska@bike-adventure.cz.
(reagovat)
Ahoj, bohužel se nebudu moct zúčastnit závodu a proto nabízím startovné bike adventure, kempovné a dvě pánská trička velikosti L. 606284604
(reagovat)
Ahoj, nebudu moci se zúčastnit. Nabízím startovné pro celou dvojici 1.000,- a kempovné 600,- (v původní výši). Pořadatel zpoplatňuje změny za 50,-. Milan 723612197.
(reagovat)
Ahoj, bude možné si na startu koupit nebo při prezentaci mapník? Díky Pavel
(reagovat)
Ahoj, určitě na závodě budou tradiční prodejci mapníků, tedy s tímto problém nebude.
(reagovat)
Děkuji
(reagovat)
Zatím nejsem přihlášen, ale rád nahradím někoho na BACH Challenge, když někomu vypadne kolega. Vloni jsem byl třetí v této kategorii, ale jen díky mému kolegovi Jirkovi. Mohu jet ale i jinou kategorii. Čenda
(reagovat)
Jsem registrován na BA normál (ne Challenge) v kategorii MM+ a sháním parťáka.
(reagovat)
Přeji hezký den, mám dotaz, jestli Vaše (tvoje) žádost je ještě platná? Vypadl mně parťák z důvodu nemoci. Závod jsem jel dvakrát ale neměl jsem mapu, jinak fyzicky jsem na tom dobře, loni 8000 km letos zatím 4500km. Tel 777090443
(reagovat)
Nabídka ubytování - přebývá mně v Hotelu Monínec, tedy přímo v centru 1 zarezervovaný dvoulůžkový pokoj /na dvě noci/ (cena vč. snídaně cca 800,-Kč/osobu a noc). Pokud by měl někdo zájem, pište na radan.kamenicky"zavinač"gmail.com
(reagovat)
Ahoj, prosím, mužu se zeptat, kde bude stanové městečko? Bude pod nebo nad sjezdovkou? Případně mužu poprosit nějaký odkaz na mapu s konkrétní polohou? Děkuji.
(reagovat)
Bude hned vedle parkoviště dole u centra. Tedy spíš pod sjezdovkou - i když trochu stranou, aby to nebylo tak nakloněné ;-). Vzdálenost centrum - kemp cca 300m, převýšení cca 20m.
(reagovat)
11.5. jsem zaplatila startovné VS100607, platbu u vás ještě nemám připsanou, můžete se na to podívat?Díky.
(reagovat)
Koukneme na to, penize se určitě neztratí.
(reagovat)
Potřebuji upravit přihlášku. Kde to lze upravit ?Díky.
(reagovat)
V potvrzovacím mailu měl přijít odkaz na změny. Pokud se tak nestalo, napiš název týmu na info mail a my ti kód opět pošleme.
(reagovat)
Ahojte, s prihlaskou mam taky isty problem ako Martin. Dostala som potvrdenie mailom, ale mnedzi prihlasenymi nie sme. Tiez som to potom skusala este raz, ale stale tam nie sme. Prihlasky # 100523 & 100469 Dakujem
(reagovat)
Ahoj, vyplnil jsem přihlášku a když jsem se nenašel v seznamu přihlášených, vyplnil jsem ji ještě jednou. Teď mám v mailu dvě potvrzení (100613 a 100614), ale v seznamu pořád nejsme. Prosím o nápravu, druhou přihlášku samozřejmě můžete zrušit.
(reagovat)
Ahoj, jen jsem se chtěl zeptat, proč se mi při přihlášení na BA Challenge nezapočítalo přespání ze soboty na neděli ? Mám ho přidat ? Díky za odpověď. Upirek
(reagovat)
Pro BACh je nocleh so-ne již automaticky v ceně startovného. Stačí tedy si objednat pouze pa-so. Míša
(reagovat)
Ahoj Misho. Problém je, že startovné mi systém píše ve výši 1.000,-- Kč místo 1.200,-- Kč. Mám tedy uhradit o 200,-- Kč víc ?
(reagovat)
Ano prosím, ale napiš mi jaký jste tým, ať se kouknu proč se tak stalo a jestli to není nějaký komplexnější problém. Díky.
(reagovat)
OK, pošlu o 200 víc. Jsme Beer team
(reagovat)
Ahoj, promiň za zpožděnou odpověď, ale ano BACh i letos bude, byť v trochu změněné - bude pouze 1 kategorie, ve které odměníme nejlepších 6. Nyní vše v rozpise. Míša
(reagovat)
Bude i baťůžkářský BACH ? :)
Nový příspěvek
Jméno (povinné):
E-mail: