Ba2016
BA16 lokalizováno!

Po dlouhém tajnůstkaření, které vás snad i lehce napínalo, můžeme s jistotou zveřenit termín a místo letošního BA. Uskuteční se o víkendu 16. – 17. července v Lužanech u Jičína. Letošní ročník se pojede v bezprostředním stínu nejvyšších velikánů naší republiky.

31. 1. 2016
Pf2016
BA i v roce 2016

Pořadatelé USK Praha se na Vás těší i v roce 2016.
Nyní víme, kam chceme, ale ještě nemáme s majiteli vyřešeno pár zásadních věcí, tak jsme ještě trochu tajemní. Ovšem přáním krásně bikového roku 2016 odpalujeme přísun informací o letošním ročníku!

7. 1. 2016
Vaseliga logo
Tip na zimní přípravu na BA

Letní cyklosezona pomalu končí, ale to neznamená, že je konec pohybu. Jestli chcete pilovat kondičku na příští BA, začněte hned! Zkuste squash, badminton nebo tenis. VAŠE LIGA vám dohodí 4 soupeře měsíčně, se kterými si zahrajete vyrovnané napínavé zápasy v čase kdy se vám to hodí a navíc se slevou na kurty. Liga je pro začátečníky i pokročilé, každý hraje na své úrovni, takže žádný strach! Zapojit se může opravdu každý.
Nový ročník právě začíná, tak není na co čekat. Přihlášky do 30. 9. www.vaseliga.cz.

24. 9. 2015
Ligowmoc
Pozvánka na Mistrovství světa v MTBO

V termínu od 17. – 22. srpna proběhne v okolí Liberce Mistrovství světa v MTBO. Pořadatelé zvou do sportovních areálů nejen diváky, ale také ty, kteří by si rádi poměřili své síly, alespoň na dálku, s mistry světa. Budou připraveny open závody, které začnou po skončení jednotlivých disciplín a nabídnou stejné tratě jako pro mistrovství světa. Ti, kteří nebudou moci dorazit na MS osobně, mohou sledovat závody prostřednictvím ČT a také online přenosů. Více na www.wmtboc2015.cz/

13. 8. 2015
Moninec ba vitezne tymy
BA15 foto

Tak první várka fotek od Miryho z letošního BA je již na webu! V galerii se můžete podívat i na fotky některých dalších dokumentaristů.

22. 7. 2015
B5h letni logo fb 2015
Kde dál si můžete zajezdit na kole s mapou?

BA samozřejmě není jediný závod svého druhu, mnoho dalších jich ještě můžete letos stihnout. Například již tuto sobotu se v Jizerských horách pojede Bedřichovská pětihodinovka nebo 8. 8. pak Bike Music Fest. Užijte si ježdění s mapou ještě víc!

21. 7. 2015
Ba 2015
Ztráty a nálezy

Letošní ročník byl velice úspěšný i na počet ztracených a znovunalezených věcí – krom tradičních pumpiček, blikaček, bidonů apod. máme i dvoje boty, troje kraťasy, dalekohled, nádobí a spoustu dalších užitečných věcí. Pokud něco postrádáte, napište mi na reditel@bike-adventure.cz.

20. 7. 2015